Prawo jazdy Pruszków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pruszków(8)

Więcej filtrów kursów
340 Zaufanych Opinii (353 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2022)
Mogę dać tylko i wyłącznie 5 gwiazdek. Dość długo zbierałem się do zrobienia prawa jazdy, całkiem przypadkowo trafiłem do szkoły Mariusza i Katarzyny i absolutnie czegoś takiego potrzebowałem. Indywidualne podejście, elastyczność, wprowadzenie przyjemnej atmosfery która umożliwia naukę jazdy samochodem od absolutnego zera w bardzo skuteczny i przyjemny sposób. Co istotne - egzamin zdany za pierwszym razem. Ważne z perspektywy kursanta: jazda po drogach egzaminacyjnych a nie chodzenie na łatwiznę. Przerabianie tych tras w różnych konfiguracjach, różnym natężeniu ruchu co potem na egzaminie dodaje dużo pewności siebie bo spędziło się godziny na tych drogach. Szkoła posiada własny plac, więc łuk i górkę można sobie bardzo dobrze opanować w zasadzie na każdym etapie jazd. Auta którymi jeździłem w bardzo dobrym stanie technicznym. Ograniczenie biurokracji do absolutnego minimum wraz z dużą elastycznością odnośnie jazd (czasem ich przekładania również) i tym jak wygląda proces nauki jazdy już wewnątrz auta powoduje że SERDECZNIE POLECAM KAŻDEMU. A zwłaszcza tym, którzy przed pierwszym wejściem do samochodu się go trochę... boją ;) PS. Jeździłem 95% jazd z Mariuszem. Jeżeli akurat ktoś chce się zapisać do niego, to nawet jeżeli trzeba chwilę na Mariusza poczekać ze względu na dużą liczbę kursantów, to warto jest to zrobić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2022)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Napiórkowski a w szczególności Mariusza Duży plus za indywidualne podejście do kursanta ogromną wiedzę,wiele prakycznych porad i analizę różnych sytuacji na drogach. Bardzo cierpliwy nawet w tych trudnych przypadkach:) w chwilach zwątpienia zawsze wyprowadza na prostą i podnosi ,,na duchu". Instruktor z powołania. Atmosfera na jazdach pozytywna z dużą dawką humoru i rozmowach na różne życiowe tematy dziękuję i pozdrawiam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2022)
Bardzo gorąco polecam Szkole Jazdy Napiórkowski. Szkoła na najwyższym poziomie nauczania, idealnie przygotuje do zdania egzaminu w stu procentach. Pan Mariusz Napiórkowski bardzooo miły i pomocnyyy!!!! Jeszcze raz bardzo gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2022)
Najlepsza szkoła w mieście! Polecam mocno. Instruktorzy pełna klasa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2022)
Świetna szkoła jazdy! Profesjonalizm i super podejście instruktorów. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy NAPIÓRKOWSKI

ul. Bohaterów Warszawy 4 (CKiS przy stadionie Znicza Pruszków) 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
173 Zaufane Opinie (222 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2022)
Profesjonalne podejście instruktora do swojej pracy, podczas egzaminu czułem się pewnie dzięki Panu Sebastianowi polecam gorąco !
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2022)
Dzięki szkoleniu pod czujnym okiem pana Sebastiana, zdałam egzamin praktyczny po dwuletniej przerwie. Pan Sebastian jest instruktorem niezwykle cierpliwym, a przy tym merytorycznym i dbającym o najwyższy poziom szkolenia. Nie pozostawia kursanta "samemu sobie" a zwraca uwagę i koryguje technikę jazdy i zachowanie w ruchu drogowym. Miałam poczucie, że każdą jazdę kończę wynosząc wiedzę i umiejętności. Choć wiem, że pozytywny wynik egzaminu to dopiero poczatek mojej przygody za kierownicą, czuję, że mam świetne przygotowanie. To bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, co zaprocentuje w przyszłej jeździe. Serdecznie polecam!!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
Instruktor, z którym miałam jazdy jest super, można go zapytać o wszystko, tłumaczy wszystkie niepewności na spokojnie i tak że każdy by zrozumiał, jest osobą która też rozumiała mnie i mój humor na każdej z jazd, jest też przemiłą osobą, z którą czas leci szybko i jak się kończą zajęcia to odczuwa się żal że już się skończyło i tak szybko minęło.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Bardzo polecam, Pan instruktor był cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczył i dawał przydatne wskazówki :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Wszystko super, bardzo polecam szkole jazdy Olka w Pruszkowie bardzo profesjonalne podejście miła atmosfera. Polecam Pana Sebastiana który ma bardzo dużo cierpliwości i tłumaczy wszystko krok po kroku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
OSK Olka

ul. Bolesława Prusa 20 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2021)
Polecam tą szkołę nauki jazdy. Dziękuję Panu Piotrowi za zajęcia teoretyczne. Pan Piotr świetnie wykłada. Zwraca uwagę i akcentujej ważne momenty. Panu Adamowi dziękuję za praktyczne zajęcia. Pan Adam ma duże umiejętności. Jest spokójny i cierpliwy, zwraca uwagę na drobne szczegóły. Jest otwartym i miłym człowiekiem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2021)
Po jazdach doszkalających z Panem Adamem zrozumiałam i poprawiłam wszystkie swoje drobne błędy i poczułam się dużo pewniej na drodze. Bardzo polecam tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2020)
Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę. Nie jeździłem 4 lata i postanowiłem sobie co nieco odświeżyć. Teraz miałem jazdy z Panem Adamem i po paru godzinach doszkalania otrzymałem wszystko czego oczekiwałem. Pan Adam ma duże umiejętności, spokój, zwraca uwagę na drobne szczegóły, jest cierpliwy i punktualny, a także na spokojnie tłumaczy i koryguje popełniane błędy. Do tego nie było problemu ze znalezieniem dogodnego terminu. A co najważniejsze, jest też fajnym człowiekiem, z którym można sobie po prostu na luzie pogadać. Pozdrawiam Krzysiek
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Piotrem udało mi się spełnić założone cele - poczuć pewniej za kierownicą, poruszać się bezpiecznie w ruchu miejskim, wyrobić w sobie dobre nawyki, a wszystko to w przyjemnej atmosferze i dużym zaangażowaniu instruktora. Polecam wszystkim niepewnym! ;)
3
MI-LO

ul. Kraszewskiego 27ul. Brzozowa 7 (Milanówek), 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2022)
Bardzo profesjonalne podejście które skutkuje szybkim otrzymaniem prawka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2022)
Rewelacyjna szkoła - zdane za drugim razem. Zajęcia prowadzone spokojnie, merytorycznie. Pan Leszek bardzo dobrze tłumaczy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.12.2021)
Teorii uczysz się sam,może to być plusem-zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy. Dopiero po tym egzaminie można zacząć naukę praktyczną. Pierwsze zajęcia zaczęły się na placu manewr. Na początku 1,5godz teorii,jak wygląda egzamin praktyczny na prawko,gdzie jakie światła i płyny znajdują się. Pół godz jazdy autem. Następne zajęcia-powtórka teorii z poprzedniego spotkania,potem niecała godz jazdy po łuku. Dla osoby,która siedzi drugi raz w życiu za kierownicą,to nie lada wyczyn. Warunkiem wyjazdu z placu jest prawidłowa jazda po łuku, a więc jeżeli ktoś tego nie zrobi, to może na łuk poświęcić 30godz???? Po drugim spotkaniu instruktor(P[...])wyskoczył z "zachęcającą"propozycją-"jak widzisz,że nie dajesz rade, to możesz zrezygnować". Po takiej zachęcie,aż chce się uczyć. Na pierwszych zajęciach przypomina się o nie wpłaconej kasie,a na drugich zachęca do rezygnacji. ????Przy czym za te 3,5godz teorii z praktyką(gdzie teorii uczysz się kursant sam)kasuje się 500zł. Jeśli policzyć to w starych cenach ,gdzie godz doszkalające kosztowały 150zł,to nauka kosztowałaby 300zł,a książka kosztuje 200zł. Najdroższa książka w moim życiu. Nie ma tu żadnych zajęć z pierwszej pomocy,jak to widnieje w opisie Ośrodka. Instruktor zajmuje się swoim telefonem,zamiast naprawde uczyć☹️
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2018)
Szybko i na temat, nie sądziłam ze ktoś mnie nauczy jeździć ale Pan Leszek pokazał swój profesjonalizm i nauczył mnie, wszystko odbywa się bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2016)
Jak dla mnie rewelacja! Bez zbędnego nadęcia - krótko i na temat. Jazdy punktualne, miła atmosfera, czysta przyjemność nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW LESZEK SZAFRAŃSKI
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.02.2020)
Nie znam osoby która byłaby zadowolona po jazdach z Panem Zbyszkiem. Nie polecam
dobry
(ocena z dnia 10.10.2016)
atmosfera na luzie, kurs skończony szybko, z instruktorem jeździ się przyjemnie, na prośbę tłumaczy ile razy trzeba każdą wątpliwość. podczas jazd poznaje się praktycznie całe okolice egzaminacyjne. czasem instruktor może być zbyt pobłażliwy, także jeśli ktoś robi dużo drobnych błędów i nie ogarnia szybko to może być średnio. samochodzik w świetnym stanie, bardzo przyjemny do jazdy. trochę czasu odjęte z jazd przez spóźnienia instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 14.06.2016)
Jezeli kto kolwiek szanuje swoje pieniadze to odradzam nauke z wlascicielem Fali. Zero profesjonalnego podejscia, nie uczy, liczy kursantow, On ich po prostu wciska a pozniej nie ma czasu na wytlumaczenie chociazby gorki lub pokazanie co jest pod maska bo ma zaraz nastepna osobe. Hamowanie na sprzegle tp niestety prawda i pp zapytaniu sie czy tak powinnamcodpowiedzial ze nie ale tak jemu jest latwiej... bardzo czesto obcina po 10-15 min z jazd, jezdzi nie daleko swojego domu zeby np nagrac mecz, lub zalatwiac sprawy domowe w czasie kiedy odbywasz kurs, aTy za to placisz. Spokojnie jestem w plecy minimum godzine na czekaniu na niego pod brama. Dodam ze kurs trwal to az 3 i pol miesiaca. [...] Jezeli zastanawiasz sie nad ta szkola-odradzam. Lepiej wybrac szkole niedaleko wordu w ktorym zdajesz, nie mniej to Twoj wybor. Powodzrnia wszustkim w poszukiwaniach, ja sie ostro zrazilam, dopiero niedlugo zsczne kolejny kurs tym razem w Warszawie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2016)
Witam, skończyłam kurs kat. B w systemie weekedowym ze skutkiem bardzo dobrym! Egzamin teoretyczny zdany za 2 podejściem a praktyczny za 1 !! Jestem w pełni zadowolona z jazd z panem Zbyszkiem. Cierpliwy, doświadczony instruktor - z ludzkim podejściem do kursanta - instruktor z powołania. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 19.01.2016)
Personalnie nie można nic zarzucić instruktorowi, samochód w bardzo dobrym stanie, (czyli bezpieczna jazda) natomiast prowadzenie kursu praktycznego ma bardzo dużo braków i bardzo wiele kwestii nie zostaje w ogóle poruszonych. Instruktor uczy hamowania od naciskania najpierw sprzęgła, potem hamulca i mnie ani razu nie próbował wyprowadzić z błędu, także - nie dowiesz się w tej szkole, co to ekonomiczna jazda. O pokazaniu kilku praktycznych zadań egzaminacyjnych można zapomnieć (m.in. zawracanie na "3", "5" lub "7" na ulicy, jak zawrócić po prawej tyłem wjeżdżając do bramy, o zachowaniu się na rondzie i zawracaniu - zasada używania lewego kierunkowskazu oraz poruszanie się po odpowiednim pasie do odpowiedniego skrętu i wiele, bardzo wiele innych!!!). Ogromnym rozczarowaniem jest, że instruktor w ogóle nie uczy nawyku zapalania/sprawdzania świateł. Nie wspominając już, iż o tym, aby pokazał wam, gdzie są jakie płyny, albo jak na egzaminie pokazuje się światła, (czyli zadania wylosowane przez komputer) o to trzeba się doprosić. Bardzo żałuję wyboru tej szkoły, zmarnowane pieniądze. Niestety właścicielowi zależy tylko na kasie, nie jest elastyczny i musicie wiedzieć, że... Warsztat praktyczny dla osoby uczącej się i zaczynającej jeździć w tej szkole nie przyniesie zadowalających efektów. Niestety odradzam wam tego wyboru. Trzymam kciuki, aby w przyszłości jednak lepiej uczyli i żeby nie marnowali naszego CZASU i pieniędzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
5

Al. Wojska Polskiego 20a 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Super szkoła, zdałam za 1 razem. Super atmosfera, instruktor z powołania. Instruktor jest opanowany, cierpliwy i z poczuciem humoru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2016)
W szkole osk remus jazdy odbywa się z wieloma instruktorami, którzy zwracają uwagę na wiele rzeczy podczas jazdy. Dzięki temu można nie tylko dobrze przygotować się do egzaminu ale również zdobyć niezbędne umiejętności do prowadzenia pojazdów w codziennej jeździe. Jeden z instruktorów jest byłym egzaminatorem jednego z word-ów. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 07.04.2015)
Jeździłam z kilkoma instruktorami, każdy zwracał uwagę na co innego co pomogło podczas egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 21.02.2013)
Szkoła nawet dobra. Jeździłam z panią Tereską i bardzo dobrze mi się z nią jeździło. Godna polecenia. Zdałam za pierwszym razem i bardzo się z tego powodu cieszę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Robotnicza 85 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.03.2021)
Teoria prowadzona super. Brak profesjonalnego podejścia do kursorata, źle taktyki nauki w praktyce . Po 30 godzinach jazdy okazuje się ,że zle mam nawyki jak i technikę wypracowaną. Brak pewności siebie a podejście instruktorki było , bo było by tylko godziny zeszły .Nie polecam .
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.10.2020)
Powiem krótko i na temat. Szkoda czasu i pieniędzy. Jedyny komunikat jaki był stosowany podczas jazd to krzyk, wulgarny język i mało profesjonalne uwagi w moją stronę. Jedyne czego mnie Pani Instruktor nauczyła to stresu przed kierownicą. [...]
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Polecam bardzo serdecznie cały kurs prowadzony profesjonalnie instruktor bardzo miły Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7

Powstańców 25 lok. 2 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8

ul. Kościelna 11 05-803 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy Liberacki

(74 opinie)

ul. Bolesława Prusa
05-800 PruszkówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

PZMot Auto Szkoła Sp. z o.o.

(0 opinii)

Al. Armii Krajowej 41
05-800 Pruszków