Prawo jazdy Pruszków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pruszków(8)

Więcej filtrów kursów
394 Zaufane Opinie (421 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2024)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy, wszystko było jasno wyjaśniane, bez napiętej atmosfery. Wszyscy instruktorzy, z którymi odbywałam jazdy byli pomocni, cierpliwi i dawali wiele wskazówek pod egzamin. Dodatkowe plusy to na pewno teoria, którą można zrobić online + badania lekarskie w szkole jazdy. Jestem bardzo zadowolona, że właśnie tutaj trafiłam i na pewno zdecydowałabym się na to drugi raz!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2024)
Bardzo, bardzo polecam tą szkołe jazdy. Super podejście do kursantów, przemiła i bezstresowa atmosfera. Instruktorzy spokojni, tłumaczą wszystko krok po kroku. Możliwość wyboru odpowiednich terminów pasujących pod np. plan zajęć na studiach dziennych, co jest ogromnym plusem. Dobra komunikacja, szybkie odpowiedzi. Z ręką na sercu polecam Pana Mariusza i Pana Darka, świetnie przekazują wiedzę, co skutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2024)
Super szkoła jazdy, bardzo polecam każdemu, jazdy prowadzone są w przyjemnej i miłej atmosferze, instruktorzy są spokojni i wszystko wytłumaczą w najdrobniejszych szczegółach, możliwość wyboru dogodnych terminów i godzin jazd, w dużym skrócie jeśli wybierasz szkołę jazdy to zdecydowanie polecam szkołę jazdy Napiorkowski :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Zajęcia w super atmosferze, bez stresu. Jeździłam z instruktorem Emilem i bardzo polecam, wszystko dokładnie tłumaczone, omówione i powtarzane do skutku. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Bardzo dobre podejście do kursantów, brak irytacji ze strony instruktora, dokładne tłumaczenie konkretnych zagadnień na temat przepisów drogowych. Dobry kontakt z kursantem ze strony instruktora. Możliwość wyboru dogodnych terminów i godzin jazd. Polecam Pana Mariusza bardzo konkretny człowiek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy NAPIÓRKOWSKI

ul. Bohaterów Warszawy 4 (CKiS przy stadionie Znicza Pruszków) 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
67 Zaufanych Opinii (133 Opinie)
221 Opinii w pozostałych oddziałach
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2023)
ogólnie bardzo dobra szkoła dla przyszłych kierowców jazda z panem Sebastianem było czystą przyjemnością nie było nerwowej atmosfery krok po kroku instruktorzy tłumaczyli i po tym podczas jazd czułem sie pewnie na drodze więc bardzo polecam tą szkółkę :)))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2023)
Bardzo polecam! Pan Sebastian cierpliwie i rzeczowo tłumaczy. Ma dużą wiedzę i w prosty sposób przekazuje, jak zachowywać się na drodze, a dzięki jeździe, która odbywała się głównie na trasie egzaminacyjnej czułam się pewniej podczas samego egzaminu - dzięki czemu zdałam za pierwszym razem. Czuję się przygotowana nie tylko do jazdy po mieście, ale też np. na autostradzie, czy drodze szybkiego ruchu, ponieważ miałam szansę sprawdzić się tam w czasie kursu, co jest rzadkością. Zajęcia odbywały się bez stresu, w dobrej atmosferze. Jeszcze raz bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2022)
Pan Wojtek to mistrz w swoim fachu, świetnie wszystko tłumaczy i jest cierpliwy oraz wyrozumiały.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2022)
Pan Wojciech to instruktor pierwsza klasa. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2022)
Świetna szkoła, Polecam jazdy z Panem Wojtkiem.
2
OSK Olka

ul. Bolesława Prusa 20 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
10 Zaufanych Opinii (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2023)
Polecam Serdecznie szkołę nauki jazdy " Milo ". Profesjonalna i wykwalifikowana kadra oraz miła atmosfera. Szczerze Polecam kursy praktyczne z Panem Adamem, człowiek ma cierpliwość i nerwy ze stali, spokojnie wytłumaczy każdy manewr do póki się go nie zrozumie i nie opanuje a przy tym ma naprawdę super poczucie humoru, także bez stresu i z uśmiechem. Serdecznie Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
Serdecznie polecam każdemu szkołę jazdy MI-LO. Zajęcia teoretyczne były prowadzone w sposób ciekawy. Luźna atmosfera oraz bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Z czystym sumieniem polecam instruktora Pana Adama . Doskonale wytłumaczył i przećwiczył ze mną każdy problem. Również polecam Pana Grzegorza- całkowity profesjonalizm i bardzo dobre podejście. Wszystkie jazdy odbywały się terminowo, nie było również problemu z przełożeniem jazd. Egzaminy zdane za 1 razem. Jeszcze raz polecam gorąco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
Naprawdę super szkoła jazdy, wykłady prowadzone w naprawde fajny i ciekawy sposób oraz same jazdy w super atmosferze z super instruktorami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Serdecznie polecam wszystkim tę szkołę! Wykłady przeprowadzone w fajny, przyjemny dla odbiorcy sposób, Pan Piotr jest zawsze miły i uśmiechnięty i przede wszystkim stara się wytłumaczyć sytuacje w ciekawy sposób, aby kursant mógł lepiej zapamiętać różne rzeczy. Polecam również Pana Adama, który miał do mnie dużo cierpliwości i tłumaczył mi moje błędy na bieżąco.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2021)
Polecam tą szkołę nauki jazdy. Dziękuję Panu Piotrowi za zajęcia teoretyczne. Pan Piotr świetnie wykłada. Zwraca uwagę i akcentujej ważne momenty. Panu Adamowi dziękuję za praktyczne zajęcia. Pan Adam ma duże umiejętności. Jest spokójny i cierpliwy, zwraca uwagę na drobne szczegóły. Jest otwartym i miłym człowiekiem.
3
MI-LO

ul. Kraszewskiego 27ul. Brzozowa 7 (Milanówek), 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2024)
Bardzo polecam, miałam przyjemność jeździć z Panem Piotrem, zajęcia przebiegały w fajnej luźnej atmosferze, Pan bardzo miły, z dużą dozą cierpliwości i zrozumienia. Dzięki nauce w tej szkole jazdy udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2022)
Bardzo profesjonalne podejście które skutkuje szybkim otrzymaniem prawka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2022)
Rewelacyjna szkoła - zdane za drugim razem. Zajęcia prowadzone spokojnie, merytorycznie. Pan Leszek bardzo dobrze tłumaczy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.12.2021)
Teorii uczysz się sam,może to być plusem-zdałam za pierwszym razem egzamin państwowy. Dopiero po tym egzaminie można zacząć naukę praktyczną. Pierwsze zajęcia zaczęły się na placu manewr. Na początku 1,5godz teorii,jak wygląda egzamin praktyczny na prawko,gdzie jakie światła i płyny znajdują się. Pół godz jazdy autem. Następne zajęcia-powtórka teorii z poprzedniego spotkania,potem niecała godz jazdy po łuku. Dla osoby,która siedzi drugi raz w życiu za kierownicą,to nie lada wyczyn. Warunkiem wyjazdu z placu jest prawidłowa jazda po łuku, a więc jeżeli ktoś tego nie zrobi, to może na łuk poświęcić 30godz???? Po drugim spotkaniu instruktor(P[...])wyskoczył z "zachęcającą"propozycją-"jak widzisz,że nie dajesz rade, to możesz zrezygnować". Po takiej zachęcie,aż chce się uczyć. Na pierwszych zajęciach przypomina się o nie wpłaconej kasie,a na drugich zachęca do rezygnacji. ????Przy czym za te 3,5godz teorii z praktyką(gdzie teorii uczysz się kursant sam)kasuje się 500zł. Jeśli policzyć to w starych cenach ,gdzie godz doszkalające kosztowały 150zł,to nauka kosztowałaby 300zł,a książka kosztuje 200zł. Najdroższa książka w moim życiu. Nie ma tu żadnych zajęć z pierwszej pomocy,jak to widnieje w opisie Ośrodka. Instruktor zajmuje się swoim telefonem,zamiast naprawde uczyć☹️
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2018)
Szybko i na temat, nie sądziłam ze ktoś mnie nauczy jeździć ale Pan Leszek pokazał swój profesjonalizm i nauczył mnie, wszystko odbywa się bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW  LESZEK SZAFRAŃSKI
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.02.2020)
Nie znam osoby która byłaby zadowolona po jazdach z Panem Zbyszkiem. Nie polecam
dobry
(ocena z dnia 10.10.2016)
atmosfera na luzie, kurs skończony szybko, z instruktorem jeździ się przyjemnie, na prośbę tłumaczy ile razy trzeba każdą wątpliwość. podczas jazd poznaje się praktycznie całe okolice egzaminacyjne. czasem instruktor może być zbyt pobłażliwy, także jeśli ktoś robi dużo drobnych błędów i nie ogarnia szybko to może być średnio. samochodzik w świetnym stanie, bardzo przyjemny do jazdy. trochę czasu odjęte z jazd przez spóźnienia instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 14.06.2016)
Jezeli kto kolwiek szanuje swoje pieniadze to odradzam nauke z wlascicielem Fali. Zero profesjonalnego podejscia, nie uczy, liczy kursantow, On ich po prostu wciska a pozniej nie ma czasu na wytlumaczenie chociazby gorki lub pokazanie co jest pod maska bo ma zaraz nastepna osobe. Hamowanie na sprzegle tp niestety prawda i pp zapytaniu sie czy tak powinnamcodpowiedzial ze nie ale tak jemu jest latwiej... bardzo czesto obcina po 10-15 min z jazd, jezdzi nie daleko swojego domu zeby np nagrac mecz, lub zalatwiac sprawy domowe w czasie kiedy odbywasz kurs, aTy za to placisz. Spokojnie jestem w plecy minimum godzine na czekaniu na niego pod brama. Dodam ze kurs trwal to az 3 i pol miesiaca. [...] Jezeli zastanawiasz sie nad ta szkola-odradzam. Lepiej wybrac szkole niedaleko wordu w ktorym zdajesz, nie mniej to Twoj wybor. Powodzrnia wszustkim w poszukiwaniach, ja sie ostro zrazilam, dopiero niedlugo zsczne kolejny kurs tym razem w Warszawie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2016)
Witam, skończyłam kurs kat. B w systemie weekedowym ze skutkiem bardzo dobrym! Egzamin teoretyczny zdany za 2 podejściem a praktyczny za 1 !! Jestem w pełni zadowolona z jazd z panem Zbyszkiem. Cierpliwy, doświadczony instruktor - z ludzkim podejściem do kursanta - instruktor z powołania. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 19.01.2016)
Personalnie nie można nic zarzucić instruktorowi, samochód w bardzo dobrym stanie, (czyli bezpieczna jazda) natomiast prowadzenie kursu praktycznego ma bardzo dużo braków i bardzo wiele kwestii nie zostaje w ogóle poruszonych. Instruktor uczy hamowania od naciskania najpierw sprzęgła, potem hamulca i mnie ani razu nie próbował wyprowadzić z błędu, także - nie dowiesz się w tej szkole, co to ekonomiczna jazda. O pokazaniu kilku praktycznych zadań egzaminacyjnych można zapomnieć (m.in. zawracanie na "3", "5" lub "7" na ulicy, jak zawrócić po prawej tyłem wjeżdżając do bramy, o zachowaniu się na rondzie i zawracaniu - zasada używania lewego kierunkowskazu oraz poruszanie się po odpowiednim pasie do odpowiedniego skrętu i wiele, bardzo wiele innych!!!). Ogromnym rozczarowaniem jest, że instruktor w ogóle nie uczy nawyku zapalania/sprawdzania świateł. Nie wspominając już, iż o tym, aby pokazał wam, gdzie są jakie płyny, albo jak na egzaminie pokazuje się światła, (czyli zadania wylosowane przez komputer) o to trzeba się doprosić. Bardzo żałuję wyboru tej szkoły, zmarnowane pieniądze. Niestety właścicielowi zależy tylko na kasie, nie jest elastyczny i musicie wiedzieć, że... Warsztat praktyczny dla osoby uczącej się i zaczynającej jeździć w tej szkole nie przyniesie zadowalających efektów. Niestety odradzam wam tego wyboru. Trzymam kciuki, aby w przyszłości jednak lepiej uczyli i żeby nie marnowali naszego CZASU i pieniędzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
5

Al. Wojska Polskiego 20a 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Super szkoła, zdałam za 1 razem. Super atmosfera, instruktor z powołania. Instruktor jest opanowany, cierpliwy i z poczuciem humoru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2016)
W szkole osk remus jazdy odbywa się z wieloma instruktorami, którzy zwracają uwagę na wiele rzeczy podczas jazdy. Dzięki temu można nie tylko dobrze przygotować się do egzaminu ale również zdobyć niezbędne umiejętności do prowadzenia pojazdów w codziennej jeździe. Jeden z instruktorów jest byłym egzaminatorem jednego z word-ów. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 07.04.2015)
Jeździłam z kilkoma instruktorami, każdy zwracał uwagę na co innego co pomogło podczas egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 21.02.2013)
Szkoła nawet dobra. Jeździłam z panią Tereską i bardzo dobrze mi się z nią jeździło. Godna polecenia. Zdałam za pierwszym razem i bardzo się z tego powodu cieszę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

Robotnicza 85 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.03.2021)
Teoria prowadzona super. Brak profesjonalnego podejścia do kursorata, źle taktyki nauki w praktyce . Po 30 godzinach jazdy okazuje się ,że zle mam nawyki jak i technikę wypracowaną. Brak pewności siebie a podejście instruktorki było , bo było by tylko godziny zeszły .Nie polecam .
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.10.2020)
Powiem krótko i na temat. Szkoda czasu i pieniędzy. Jedyny komunikat jaki był stosowany podczas jazd to krzyk, wulgarny język i mało profesjonalne uwagi w moją stronę. Jedyne czego mnie Pani Instruktor nauczyła to stresu przed kierownicą. [...]
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Polecam bardzo serdecznie cały kurs prowadzony profesjonalnie instruktor bardzo miły Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7

Powstańców 25 lok. 2 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

8

ul. Kościelna 11 05-803 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy Liberacki

(74 opinie)

ul. Bolesława Prusa
05-800 PruszkówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

PZMot Auto Szkoła Sp. z o.o.

(0 opinii)

Al. Armii Krajowej 41
05-800 Pruszków