Prawo jazdy Pruszków

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Pruszków(9)

1900 zł
2800 zł
254 Zaufane Opinie (260 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2020)
Bardzo fajna atmosfera Bez ukrytych kosztów Wygodne umawianie się na jazdy Bez stresowo Dobre podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2020)
Polecam szczerze wszystkim przyszłym kierowcom szkołę i naukę jazdy z instruktorem Emilem. Bardzo jestem wdzięczna że przydzielono mnie na jazdy właśnie do Niego. Dzięki Jego pomocy, cierpliwości, zaangażowaniu i wyrozumiałości nabrałam odwagi na bycie kierowcą. Lekcje odbywały się bezstresowo, zawsze w miłej atmosferze a przy tym z mnóstwem cennych wskazówek zarówno co do techniki jazdy jak i prawidłowych zachowań na drodze. Emil to instruktor "z powołania", profesjonalista. Jeździło się SUPER ! DZIĘKUJĘ I POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2020)
Jazdy z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Instruktor z powołania. Same dobre rady i wskazówki, jazdy po trasach egzaminacyjnych oraz świetna atmosfera. Jak najbardziej polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2020)
Jazda z Panem Mariuszem to czysta przyjemność. Przekazuje wiedzę bardzo profesjonalnie i z humorem. Jazda po trasach egzaminacyjnych i wskazówki dotyczące egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2020)
Serdeczne podziękowania dla wspaniałego instruktora. Wystarczyło pare godzin jazd i egzamin zdany za pierwszym razem. Bardzo gorąco polecam!!!
1
Szkoła Jazdy NAPIÓRKOWSKI

ul. Bohaterów Warszawy 4 (CKiS przy stadionie Znicza Pruszków) 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
129 Zaufanych Opinii (175 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2020)
Polecam kurs w szkole OSK Olka u Pana Wojtka. Jazdy zostały przeprowadzone w profesjonalny sposób w miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2020)
Polecam kurs prawa jazdy w OSK Olka u Pana Wojtka. Jazdy były przeprowadzane w miłej atmosferze, a wiedza przekazywana dokładnie. Na każde zadawane przeze mnie pytanie, dostawałem wyczerpującą odpowiedź.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2020)
Moja opinia jest pozytwna. Moj instruktor- Pan Wojtek jest osobą kompetentna, cierpliwą do granic możliwości. Świetny nauczyciel, super podejście do kursanta. Z pełną odpowiedzialnością polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2020)
Jestem zadowolona z instruktora, Pan cierpliwy i wszytsko dobrze tłumaczy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Polecam kurs w OSK Olka na Radarowej u Pana Wojtka :) miło i bezstresowo, a wiedza przekazana po kolei i z dokładnością. Polecam!
2
OSK Olka

Ul. Bolesława Prusa 20ul. Radarowa 30, 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2020)
Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę. Nie jeździłem 4 lata i postanowiłem sobie co nieco odświeżyć. Teraz miałem jazdy z Panem Adamem i po paru godzinach doszkalania otrzymałem wszystko czego oczekiwałem. Pan Adam ma duże umiejętności, spokój, zwraca uwagę na drobne szczegóły, jest cierpliwy i punktualny, a także na spokojnie tłumaczy i koryguje popełniane błędy. Do tego nie było problemu ze znalezieniem dogodnego terminu. A co najważniejsze, jest też fajnym człowiekiem, z którym można sobie po prostu na luzie pogadać. Pozdrawiam Krzysiek
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Piotrem udało mi się spełnić założone cele - poczuć pewniej za kierownicą, poruszać się bezpiecznie w ruchu miejskim, wyrobić w sobie dobre nawyki, a wszystko to w przyjemnej atmosferze i dużym zaangażowaniu instruktora. Polecam wszystkim niepewnym! ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Polecam szkołe z całego serca! Pan Piotrek otwarty człowiek z którym można porozmawiać o wszystkim. Pan Adam , który uczył mnie jeździć to człowiek o niebiańskiej cierpliwości. Podchodzi do każdego w indywidualny sposób i uczy na zasadzie prób i błędów. Polecam !!! ZDAWAŁAM W WARSZAWIE!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Super szkoła jazdy. Nic mi tam nie przeszkadzało, dostałam płytę z testami i podręcznik, dzięki czemu mogłam się dobrze przygotować na kurs :) Do tego teoria wewnętrzna, która sprawia że leniwe osoby i tak będą miały potrzebną wiedzę, bo inaczej nie podejdą do zewnętrznej, a tak pewnie robiliby 'na czuja'
3
MI-LO

ul. Plantowa 4/24ul. Brzozowa 7 (Milanówek), 05-800 Pruszków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
74 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.09.2020)
Nie polecam. Oszustwo. Brak zwrotu pieniędzy za kurs!
bardzo słaby
(ocena z dnia 06.08.2020)
Wszytskie osobu które mają problem z tą szkoła jazdy zapraszam do kontaktu na email piter.bmw00@wp.pl Czas zająć się tym panem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.07.2020)
[...]. Za kurs płaci się z góry, po czym nie udaje się go dokończyć, ponieważ Adam L[..] przestaje odbierać telefon, nie odpisuje na smsy ani wiadomości na Facebook'u szkoły. Pozostało mi 8 godzin i ze względu na brak kontaktu nie mogę ich wykorzystać. Dodatkowo często zmieniają się instruktorzy (dwóch odeszło w 2019 roku), terminy są notorycznie przekładane a Adam L[...] w trakcie jazd woli rozmawiać przez telefon niż uczyć jazdy. Nie polecam tej szkoły jazdy.
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.06.2020)
[...] instruktor, z 1h jeździ 45min bo mówi że papiery musi wypełnić po każdej jeździe co jest nie prawdą bo te papiery nie istnieją. Ostatnio jazdy VW NewBeatlem (sick) nie ma placu manewrowego a łuk mówi że na mieście przecież się robi. Opis samochodu i płynów eksploatacyjnych każe obejrzeć na YouTube. Kurs trwał ponad 6mc i to po wielkich kłótniach bo nie chciał wydać dokumentów i chciał naciągnąć na dodatkowe godziny. [...]
bardzo słaby
(ocena z dnia 03.04.2020)
Fatalna szkoła! Wyjeżdżanie 10 godz. jazd dodatkowych trwało prawie pół roku. Instruktor (właściciel) notorycznie odwołuje jazdy, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na wiadomości, nie można się z nim skontaktować, kręci z formalnościami. Komentarze instruktora (właściciela) w trakcie jazd są obraźliwe, ewidentnie niekulturalne i poniżające. Na ogół jazdy trwają 1:20 h, a nie tak jak płacisz 2h. Nie polecam naprawdę nikomu !!!!
4
Szkoła Jazdy Liberacki

ul. Bolesława Prusa 20Bolesława Prusa 20, 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2016)
Super szkoła, zdałam za 1 razem. Super atmosfera, instruktor z powołania. Instruktor jest opanowany, cierpliwy i z poczuciem humoru.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2016)
W szkole osk remus jazdy odbywa się z wieloma instruktorami, którzy zwracają uwagę na wiele rzeczy podczas jazdy. Dzięki temu można nie tylko dobrze przygotować się do egzaminu ale również zdobyć niezbędne umiejętności do prowadzenia pojazdów w codziennej jeździe. Jeden z instruktorów jest byłym egzaminatorem jednego z word-ów. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 07.04.2015)
Jeździłam z kilkoma instruktorami, każdy zwracał uwagę na co innego co pomogło podczas egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 21.02.2013)
Szkoła nawet dobra. Jeździłam z panią Tereską i bardzo dobrze mi się z nią jeździło. Godna polecenia. Zdałam za pierwszym razem i bardzo się z tego powodu cieszę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5

Robotnicza 85 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.02.2020)
Nie znam osoby która byłaby zadowolona po jazdach z Panem Zbyszkiem. Nie polecam
dobry
(ocena z dnia 10.10.2016)
atmosfera na luzie, kurs skończony szybko, z instruktorem jeździ się przyjemnie, na prośbę tłumaczy ile razy trzeba każdą wątpliwość. podczas jazd poznaje się praktycznie całe okolice egzaminacyjne. czasem instruktor może być zbyt pobłażliwy, także jeśli ktoś robi dużo drobnych błędów i nie ogarnia szybko to może być średnio. samochodzik w świetnym stanie, bardzo przyjemny do jazdy. trochę czasu odjęte z jazd przez spóźnienia instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
słaby
(ocena z dnia 14.06.2016)
Jezeli kto kolwiek szanuje swoje pieniadze to odradzam nauke z wlascicielem Fali. Zero profesjonalnego podejscia, nie uczy, liczy kursantow, On ich po prostu wciska a pozniej nie ma czasu na wytlumaczenie chociazby gorki lub pokazanie co jest pod maska bo ma zaraz nastepna osobe. Hamowanie na sprzegle tp niestety prawda i pp zapytaniu sie czy tak powinnamcodpowiedzial ze nie ale tak jemu jest latwiej... bardzo czesto obcina po 10-15 min z jazd, jezdzi nie daleko swojego domu zeby np nagrac mecz, lub zalatwiac sprawy domowe w czasie kiedy odbywasz kurs, aTy za to placisz. Spokojnie jestem w plecy minimum godzine na czekaniu na niego pod brama. Dodam ze kurs trwal to az 3 i pol miesiaca. [...] Jezeli zastanawiasz sie nad ta szkola-odradzam. Lepiej wybrac szkole niedaleko wordu w ktorym zdajesz, nie mniej to Twoj wybor. Powodzrnia wszustkim w poszukiwaniach, ja sie ostro zrazilam, dopiero niedlugo zsczne kolejny kurs tym razem w Warszawie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2016)
Witam, skończyłam kurs kat. B w systemie weekedowym ze skutkiem bardzo dobrym! Egzamin teoretyczny zdany za 2 podejściem a praktyczny za 1 !! Jestem w pełni zadowolona z jazd z panem Zbyszkiem. Cierpliwy, doświadczony instruktor - z ludzkim podejściem do kursanta - instruktor z powołania. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 19.01.2016)
Personalnie nie można nic zarzucić instruktorowi, samochód w bardzo dobrym stanie, (czyli bezpieczna jazda) natomiast prowadzenie kursu praktycznego ma bardzo dużo braków i bardzo wiele kwestii nie zostaje w ogóle poruszonych. Instruktor uczy hamowania od naciskania najpierw sprzęgła, potem hamulca i mnie ani razu nie próbował wyprowadzić z błędu, także - nie dowiesz się w tej szkole, co to ekonomiczna jazda. O pokazaniu kilku praktycznych zadań egzaminacyjnych można zapomnieć (m.in. zawracanie na "3", "5" lub "7" na ulicy, jak zawrócić po prawej tyłem wjeżdżając do bramy, o zachowaniu się na rondzie i zawracaniu - zasada używania lewego kierunkowskazu oraz poruszanie się po odpowiednim pasie do odpowiedniego skrętu i wiele, bardzo wiele innych!!!). Ogromnym rozczarowaniem jest, że instruktor w ogóle nie uczy nawyku zapalania/sprawdzania świateł. Nie wspominając już, iż o tym, aby pokazał wam, gdzie są jakie płyny, albo jak na egzaminie pokazuje się światła, (czyli zadania wylosowane przez komputer) o to trzeba się doprosić. Bardzo żałuję wyboru tej szkoły, zmarnowane pieniądze. Niestety właścicielowi zależy tylko na kasie, nie jest elastyczny i musicie wiedzieć, że... Warsztat praktyczny dla osoby uczącej się i zaczynającej jeździć w tej szkole nie przyniesie zadowalających efektów. Niestety odradzam wam tego wyboru. Trzymam kciuki, aby w przyszłości jednak lepiej uczyli i żeby nie marnowali naszego CZASU i pieniędzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
6

Al. Wojska Polskiego 20a 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2018)
Szybko i na temat, nie sądziłam ze ktoś mnie nauczy jeździć ale Pan Leszek pokazał swój profesjonalizm i nauczył mnie, wszystko odbywa się bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2016)
Jak dla mnie rewelacja! Bez zbędnego nadęcia - krótko i na temat. Jazdy punktualne, miła atmosfera, czysta przyjemność nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
neutralny
(ocena z dnia 29.06.2016)
Robiłam kurs p. Leszka Szafrańskiego (mieszkam w Komorowie i szkoła jest na miejscu ) Bez żadnych szaleństw żeby nauczyć taką babę jak ja to i były wzloty i upatki nikt nie jest święty z jego i mojej strony jak w życiu . Po wielu bólach w końcu zdałam i jeżdzę . [...]
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
7
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.10.2020)
Powiem krótko i na temat. Szkoda czasu i pieniędzy. Jedyny komunikat jaki był stosowany podczas jazd to krzyk, wulgarny język i mało profesjonalne uwagi w moją stronę. Jedyne czego mnie Pani Instruktor nauczyła to stresu przed kierownicą. [...]
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Polecam bardzo serdecznie cały kurs prowadzony profesjonalnie instruktor bardzo miły Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8

Powstańców 25 lok. 2 05-800 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9

ul. Kościelna 11 05-803 Pruszków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

PZMot Auto Szkoła Sp. z o.o.

(0 opinii)

Al. Armii Krajowej 41
05-800 Pruszków