Prawo jazdy Sońsk

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Sońsk(2)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2020)
Profesjonale podejście do nauki, przyjazna atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Najlepszy z najlepszych !!! przyjazna atmosfera!!!przystępna cena !!! wszystko zdane za 1☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2012)
witam! Polecam bardzo Pana Marcina z tej szkoły, na prawdę zna się na rzeczy i potrafi uczyć jeździć. Miałam kilku innych instruktorów z innych szkół i nie dorównują mu do pięt! przyznam że przez kilka godzin dokupionych u Marcina nauczyłam się bardzo dużo, to jemu zawdzięczam prawko:)z czystym sumieniem POLECAM!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2012)
Nauka jazdy w szkole "Mario" to czysta przyjemność ;) Instruktor bardzo dobrze tłumaczy każde skrzyżowania i potrafi odpowiedzieć w prosty sposób na każde pytanie, wykłady są zwięzłe i wiele można z nich wynieść a ponadto Instruktor dorzuca kilka godzin od siebie żeby kursant był stuprocentowo przygotowany. Ja jeździłam na Suzuki Swift wspaniały samochód ! bardzo wygodny i kobiecy (takie też są na egzaminach w Ciechanowie) zdałam za pierwszym razem;) Polecam bo naprawdę warto jeździć z "Mario"
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2011)
super szkoła!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Bieńki-Karkuty 22 06-430 Sońsk

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, T

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Sońsk?


Czas w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Sońsk to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Sońsk. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.