Prawo jazdy Konstancin-Jeziorna

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Konstancin-Jeziorna(3)

36 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2017)
Miałem wątpliwości co do jazdy autem, kolega polecił mi tą szkołę a teraz ja z czystym sumieniem mogę ja polecić wszystkim niezdecydowanym, egzamin na 5!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2017)
super jazdy doszkalajace.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
Świetne podejście, indywidualne do każdego, ogrom cierpliwości dziękuję zdałam za 1 razem ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2017)
Mila atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2017)
Fajne idywidualne podejście do kursanta, bez nerwów i emocji pełny profesjonalizm :)
1
Colina. Szkoła Nauki Jazdy

ul. Pułaskiego 20F 05-510 Konstancin-Jeziorna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C+E

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2020)
Idealny wybór, dogodne terminy jazd, najlepszy instruktor, komunikatywny, sympatyczny, znający dokładnie przebieg tras egzaminacyjnych oraz udzielający przydatnych wskazówek. Świetne przygotowuje do egzaminu :) Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2020)
Gorąco polecam! Instruktor bardzo miły, sympatyczny, komunikatywny. Daje bardzo dobre wskazówki, dobrze zna przebieg tras egzaminacyjnych, więc świetnie potrafi przygotować do egzaminu. Kilka porad podczas jazd naprawdę mi się przydało i egzamin zdany! 5 gwiazdek!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2019)
Super instruktor i bardzo miła atmosfera podczas jazd, polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
sympatyczny instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2019)
Było mega, łatwy egzamin, przed rozpoczęciem lekcji instruktor podjeżdża pod Twój dom, byłem przygotowany idealnie, przejechaliśmy wszystkie te same drogi co na egzaminie, naprawdę godne polecenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK-QUEEN

Jaworskiego 21hWilanowska 53, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1

2 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 26.07.2023)
MASAKRA Instruktor spytawszy wczesniej gdzie zdaje i po mojej odpowiedzi, że na radarowej w Warszawie pojechał tam ze mną 4 razy. Większość tras odbyłem w Mysiadle i Konstancinie, bo szanowny pan chcial odebrac ogórki od żony. Nie za to się płaci 3 tys! Gdy prosiłem o jazde na Radarowej to od razu mruczał pod nosem. Gdy byliśmy na łuku to nawet nie raczył wysiąść z samochodu by zobaczyć czy nie najeżdżam na linie. Ponadto zwykle tracilem jakies 15 minut jazd na tankowaniu gazu do auta. Po takim kursie zachecal mnie do wykupienia u siebie prywatnie dodatkowych godzin zeby zwrocic uwage na to co niedopracowane na co mielismy przeciez 30h. Więcej nauczyłem sie z 2h doszkalających na radarowej 28 ( to polecam calym sercem ) niz na tym kursie z instruktorem. Odnoszę się tylko do pracy instruktora bo wyklady bardzo fajne, ciekawe, z humorem, panuje tam super atmosfera. Trzeba jednak uważać tam na jednego z instruktorów bo uczy okropnie. Nie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2017)
Polecam ! Najlepsza szkoła , genialne podejście do kursantów , niesamowici a przede wszystkim wyrozumiali instruktorzy !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK DARCROSS

ul. Bielawska 11 05-520 Konstancin-Jeziorna

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Konstancin-Jeziorna?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Konstancin-Jeziorna to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Konstancin-Jeziorna. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.