Prawo jazdy Radzymin

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Radzymin(6)

Więcej filtrów kursów
48 Zaufanych Opinii (87 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2024)
Polecam w 100% szkołę classic.Profesionalne podejście do sprawy,instruktorzy z pasją, polecam Pana Przemka kat.D.Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2024)
Tym, którzy szukają porządnej szkoły nauki jazdy gorąco polecam OSK CLASSIC! Na każdym etapie szkolenia bardzo dobry kontakt z profesjonalną kadrą i rzetelne informacje. Tam wszystko działa jak w zegarku, począwszy od załatwiania formalności w biurze, poprzez badania, naukę teorii na bardzo wysokim poziomie u Pana Michała i kończąc na nauce praktycznej jazdy w komfortowych warunkach i sprzyjającej atmosferze. Miałam przyjemność szkolić się (kat. D) pod okiem świetnego instruktora Pana Przemka. To najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, po prostu fachowiec pierwsza klasa, stworzony do tej roboty:) Z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Posiada ogromną wiedzę nie tylko praktyczną, ale i teoretyczną, którą chętnie dzieli się w bardzo rzeczowy i przystępny sposób. Żadna zmiana przepisów drogowych nie umknie Jego uwadze (ustawy, rozporządzenia... ma w małym paluszku). Posiada nieskończone pokłady cierpliwości, opanowania, wyrozumiałości i wyczucia. Do końca kursu będzie spokojnie zwracał nawet tę samą uwagę po raz setny, konsekwentnie starając się jak najlepiej przygotować kursanta zarówno do egzaminu, jak i przyszłej samodzielnej jazdy. Pan Przemek jest też elastyczny, jeśli chodzi o umawianie się na jazdy w dogodnych terminach i bardzo punktualny. Przy okazji zawsze dba o to, żeby nauka jazdy odbywała się w wysprzątanym, czystym i pachnącym pojeździe. Daję Panu Przemkowi, Panu Michałowi i całej kadrze biurowej OSK CLASSIC same mega pozytywy, bo Oni sami też tacy są:) Jak chcesz skończyć kurs ze świadomością, że nie da się być lepiej wyszkolonym, to z pełnym przekonaniem polecam kursy w OSK CLASSIC!
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2023)
Jako wieloletni kierowca, w tym i zawodowy mogę wyrazić swoje zdanie o ośrodku i instruktorze tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Dzięki kursowi zdobyłem nowe uprawnienia i pozytywne doświadczenia. Ośrodek godny polecenia, idący na rękę nawet w sytuacjach kiedy jest się zapracowanym całymi tygodniami. W moim przypadku przez cały proces szkolenia eoretycznego przeszedłem online, a jazdy miałem dopasowane do moich możliwości czasowych tj.własciwie tylko na soboty. Trwało, ale było warto !! Szczególne tu podziękowania dla Instruktora (przez DUŻE I), który umie wprowadzić kursanta w świat dużych gabarytów kat.D, a jego wiedza i sposób jej przekazania uczy w najlepszy możliwy sposób. Mimo mojego doświadczenia za kółkiem przekonałem się, że są aspekty na które instruktor zwracał uwagę, a powodujące zwiększenie bezpieczeństwa i odpowiedzialności, zwłaszcza kiedy ma się w zamiarze wozić dużą ilość pasażerów. Jeszcze raz podziękowania dla całego zespołu ośrodka. Życzę im, jak i przyszłym kursantom szerokich dróg, w tym i dróg rozwoju.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2023)
Bardzo polecam instruktora Michała, któremu widać, że zależy, żeby jak najlepiej przygotowować przyszłego kierowcę do jazdy samochodem, zero stresu podczas lekcji, pełen profesjonalizm. Nauka nie jest skupiona wyłącznie na schematach, żeby zdać egzamin, ale na to, żeby radzić sobie za kierownicą w normalnym życiu i nie bać się jeździć :) Podczas lekcji zawsze wszystko dobrze wytłumaczone i pokazane. Przygotowanie do egzaminu na 100%, reszta już zależy od nas ???? Zdane za pierwszym razem w Łomży ???? Z czystym sercem POLECAM! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2022)
PRZEMEK JESTEŚ WIELKI!!!! Kurs na prawo jazdy kat. D zrobiony w niecałe dwa i pół miesiąca. Wszystkie egzaminy: kwalifikacja, wewnętrzny teoretyczny, wewnętrzny praktyczny, państwowy teoretyczny i państwowy praktyczny zdane za pierwszym podejściem. Przemek, siła spokoju pełen profesjonalizm i wiele wiele cennych rad podczas trwania kursu oraz na telefonie tuż przed egzaminem. Podpisuję się obiema rękami pod stwierdzeniem Mateusza (opinia poniżej) Uczysz nie tylko do egzaminu, ale po prostu jak dobrze jeździć! I za to Tobie bardzo dziękuję! Sekretariat, Wszystkie Panie przemiłe, kompetentne oraz zawsze z uśmiechem na twarzy, pomimo częstego marudzenia z mojej strony. No i jeszcze Michał od kwalifikacji zawodowej, wykłady ciekawe i podane w bardzo przystępny sposób. BARDZO GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM OSK CLASSIC!!!!! Nieważne że trzeba było parę razy w tygodniu bujać się 60 km dziennie. Uwierzcie mi warto. Jak się uczyć jazdy, to tylko tam!!! Życzę Wam Wszystkim dalszych sukcesów w kształceniu przyszłych kierowców.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców i Operatorów CLASSIC

ul. Kilińskiego 9A 05-250 Radzymin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.10.2014)
Polecam tę szkołę. Uczciwy instruktor, opanowany, punktualny. Dla osób w moim wieku ( 48 lat ) idealna szkoła. Zdałem za pierwszym razem. Wykłady prowadzi fajna dziewczyna. Znalazłem tę szkołę ponieważ mój 18 - letni syn też tam kończył kurs i zdał za pierwszym podejściem. Wiesław
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2014)
Polecam. Instruktor dobrze przygotowuje do egzaminu. Jestem bardzo zadowolona :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2014)
Bardzo dobrze uczą teorii, zdałem za pierwszym razem. Praktyczny za drugim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 04.07.2014)
nie polecam zbyt dlugi czas trwania kursu ,notoryczne spoznianie doliczanie pieniedzy za dojazd do ostroleki na egzamin najpierw mowiono mi ze nic nie place a potem co unbecoming,brakes kompetencji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
2
Auto Szkoła Kamil Witkowski

Żeromskiego 1Żeromskiego 1, al. Jana Pawła II 14 , 05-250 Radzymin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
dobry
(ocena z dnia 16.12.2019)
Kurs w CS Lektor dzięki dobrej organizacji minął bardzo szybko. Na uwagę zasługuje brak ukrytych kosztów kursu (co u innych niestety bardzo często się zdarza) oraz możliwość wykonania badań lekarskich na miejscu. Na pewno polecę Lektor Radzymin swoim młodszym znajomym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
Polecam wszystkim profesjonalne podejście do kursantów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2012)
Szkoła rewelacyjna, zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone w profesjonalny, przemiły sposób. Polecam z całego serducha. Egzamin zdany na bank przy pierwszym podejściu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

1 Maja 7 05-250 Radzymin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 11.07.2022)
Zostałem oszukany na 3h jazdy c+e . Nie polecam. Zostały mi rozpisane godziny żebym mógł zapisać się na egzamin . Potem dowiedziałem się od instruktora że ciężarówka jest popsuta do dnia egzaminu nie zadzwonił nikt . Zdałem egzamin ale 3h nikt nie raczył mi oddać złotówki . Nie poleca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2021)
Wszystko super, zdałam za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2011)
ta szkoła ma doświadczonych instruktorów któży mają anielską cierpliwość do swoich kursantów przygotowanie do egzaminu jest prawidłowe ale stres i presja robi swoje jak już uda się zapanować nad emocjami to nie jest tak strasznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
4
AUTO-SZKOŁA Andrzej Rosłon

ul. Wyszyńskiego 44ul. Konstytucji 3 Maja 6, 05-250 Radzymin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, AM, A2, TSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

AUTO-SZKOŁA

(0 opinii)

ul. Wyszyńskiego
05-250 Radzymin

6

ul. Wróblewskiego 21A 05-25 Radzymin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto Rak. Rakowski Radosław

(2 opinie w tym 1 zaufana )

.
05-250 Radzymin

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Radzymin?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Radzymin to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Radzymin. Do zdania kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od szkoły jazdy, gdyż zazwyczaj współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zdania egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Pomocny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.