Prawo jazdy Błonie

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Błonie(3)

107 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
bardzo polecam, egzamin zdany za pierwszym razem, instruktor Sebastian wszystko super tłumaczy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2023)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2023)
Szkoła jazdy super. Wszyscy są bardzo mili, podchodzą do pracy poważnie. Pan Sebastian najlepszy intruktor;) Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
Mega szkoła jazdy. Bardzo polecam. Trafiłam do MIDI na jazdy doszkalające przed egzaminem(9h) Przepaść między wcześniejszą szkołą jazdy z Błonia w której robiłam kurs. Instruktor Sebastian, bardzo spokojny, bardzo dokładnie tłumaczy. Pokazał mi wszystkie trasy egzaminacyjne i omówił wszystkie zagadnienia i "pułapki" na egzaminie. Bardzo polecam tą szkołę wszystkim przyszłym kierowcą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
Bardzo polecam! Po dwóch nieudanych próbach zapisałam się na jazdy do pana Sebastiana, po kilku godzinach jazd doszkalających egzamin pozytywny.
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców MIDI

ul. Rynek 2 05-870 Błonie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A po A1, A1

11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Przyjazna atmosfera, dobra komunikatywność, elastyczność w godzinach jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2019)
Bardzo miła atmosfera,świetne wykłady prowadzone przez pana Bogdana który również przytoczył nam przykłady z życia wzięte nie tylko z podręcznika, elastyczne godziny jazd, cierpliwi instruktorzy i bardzo pozytywni☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2019)
Ogólnie bardzo sympatyczna atmosfera w czasie szkolenia, bez spięcia. Polecam jazdy z Andrzejem, potrafi rozluznic każdego nerwusa :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2018)
Profesjonalne indywidualne oraz rzetelne podejście do kursanta , miła atmosfera, polecam szkołę w 100%, instruktorzy sympatyczni i uczą z rezultatem pozytywnym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2018)
Pan Bogdan cudowny człowiek z bardzo dużą wiedzą, wykłady z nim były prowadzone z humorem i dzięki temu były przyjemne do słuchania. Andrzej Śliwa instruktor z powołania bardzo sympatyczny z dużą widzą. Jazda z nim dawała mi dużo frajdy. Bardzo dobrze przygotował mnie do poruszania się po drogach. Zaangażowanie w 100% do każdego z kursantów. Polecam z całego serca ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Szkoła Jazdy Uraszewski

Targowa 1 05-870 Błonie

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, AM, A2

3
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Błonie?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Błonie to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Błonie. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.