6 025

Ośrodków

148 988

Opinii

103 405

Zaufanych Opinii

4 446

Kuponów rabatowych

pozycjanowanie stron szkół jazdy

Ranking Szkół (3)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców MIDI
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2019)
Zawsze uważałem że prawko nie dla mnie . Dziś wiem że kocham jazdę samochodem - dowiedziałem się o tym na kursie w MIDI . Mimo 52 lata i dziś jazda idzie mi całkiem , całkiem dzięki Jarkowi - instruktorowi o wielkiej cierpliwości i wręcz pasji nauczania zasad jazdy. Nigdy nie zapomnę Jego słów : " można ?? - można " po każdym udanym manewrze. Dziś te słowa towarzyszyły mi na egzaminie - zdałem za 3 razem bo dwa pierwsze nie wytrzymałem nerwowo na łuku. Dziś wyjechałem na miasto i jazda to była bajka , żadnych uwag i jazda zaliczona wzorowo . Z czystym sumieniem polecam każdemu kurs w MIDI .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Polecam szkołę z ręką na sercu nie ma innej lepszej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2018)
Świetni instruktorzy którzy znają się na swojej pracy. Łatwy kontakt z biurem i instruktorami
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo miła atmosfera;). Polecam ta szkołę ;). Pozdrowienia dla instrutkora Janka;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Szczerze polecam Midi. Instruktorzy mają cierpliwość i potrafią wszystko świetnie wyjaśnić i pokazać. Zero stresu i profesjonalne podejście do kursanta. Poza tym świetna atmosfera i widać, że ludzie z powołania. Obsługa biura bardzo jest sympatyczna. BARDZO POLECAM .
2
Uraszewski. Szkoła jazdy

(10 opinii)

Targowa 1
05-870 Błonie

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Przyjazna atmosfera, dobra komunikatywność, elastyczność w godzinach jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2019)
Ogólnie bardzo sympatyczna atmosfera w czasie szkolenia, bez spięcia. Polecam jazdy z Andrzejem, potrafi rozluznic każdego nerwusa :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2018)
Profesjonalne indywidualne oraz rzetelne podejście do kursanta , miła atmosfera, polecam szkołę w 100%, instruktorzy sympatyczni i uczą z rezultatem pozytywnym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2018)
Pan Bogdan cudowny człowiek z bardzo dużą wiedzą, wykłady z nim były prowadzone z humorem i dzięki temu były przyjemne do słuchania. Andrzej Śliwa instruktor z powołania bardzo sympatyczny z dużą widzą. Jazda z nim dawała mi dużo frajdy. Bardzo dobrze przygotował mnie do poruszania się po drogach. Zaangażowanie w 100% do każdego z kursantów. Polecam z całego serca ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2018)
Polecam tę szkołę jazdy z całego serca. <3 Bardzo ciekawe wykłady z p. Bogdanem, który nam przedstawił nie tylko wiedzę z podręcznika, ale również podał nam wiele przykładów sytuacji drogowych, zdarzających się w rzeczywistości. Przeplatane humorystycznym akcentem. Nie ma mowy o nudzie na zajęciach. Część praktyczna kursu tez była fantastyczna. Moim instruktorem był Andrzej Śliwa. Instruktor z powołania. Przygotował mnie nie tylko pod kątem egzaminu, ale i jazdy w codziennych warunkach. Pokazał jak sprawić, by jazda samochodem stała się frajdą. Indywidualnie podchodzi do każdej osoby. Nie trzeba się przy nim martwić, że się czegoś nie wie, czy nie umie. Wystarczy zapytać i na każde pytanie dostanie się odpowiedź, która jest zrozumiała. Bardzo miło spędzone 30 godzin. Przed rozpoczęciem kursu, nigdy nie miałam styczności z samochodem jako kierowca. Zawsze jeździłam jako pasażer, więc na kurs przyszłam całkowicie zielona w tym temacie. Nawet nie myślałam o tym, że będę jeździć samochodem sama, i że może mi to kiedykolwiek sprawić tak ogromną radość. Egzamin zdałam za pierwszym razem. To też myślę, że świadczy o kompleksowym przygotowaniu kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem