Prawo jazdy Ostrów Mazowiecka

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Ostrów Mazowiecka(3)

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2022)
Kat C i B zrobiona Egzamin zdany za pierwszym razem. Można polecić ten ośrodek. Mają dobrze zorganizowane szkolenia. Instruktorzy na poziomie , z wiedza i doświadczeniem. Dobrze przygotowują do egzaminu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
Spokojnie polecam. Ośrodek z dobrymi instruktorami. Miła obsługa w biurze. Świetne prowadzą szkolenia. Zrobiłem u nich kat A i B. Bez problemów, solidnie i skutecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2022)
Kurs na kat B zrobiony egzamin zdany bez problemu. Dziękuje całej ekipie ze szkoły Master. Perfekcyjnie przygotowali mnie do egzaminu. Nauczyłem sie u nich jeździć sprawnie i bezpiecznie. Mają dobrych i zaangażowanych instruktorów. Szkoła godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Kurs oceniam na pięć gwiazdek. Solidnie uczą jeździć nawet osoby które mają problem z nauką jazdy. Instruktorzy cierpliwi i potrafią motywować do pracy Solidnie przeprowadzone ćwiczenia na placu. Perfekcyjnie prowadzone zajęcia podczas jazd po mieście. W rezultacie nauczyłam się jeździć od podstaw.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2022)
Profesjonalna szkołą jazdy z pełną gamą kursów dla kierowców. Robiłem u nich jakiś czas temu kat B i ostatnio kat C. Zawsze profesjonalna obsługa od początku do końca. Instruktorzy z wiedza i doświadczeniem. Uczą jeździć z głową i bezpiecznie. I co najważniejsze skutecznie przygotowują do egzaminu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Master

ul. Kościuszki 9 07-300 Ostrów Mazowiecka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, B+E, A2

2

Kilińskiego 2/1 07-300 Ostrów Mazowiecka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

ul. Różańska 5 07-300 Ostrów Mazowiecka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Ostrów Mazowiecka?


Dzień w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Ostrów Mazowiecka to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Ostrów Mazowiecka. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.