Prawo jazdy Przysucha

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Przysucha(4)

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2013)
Polecam szkołę LPerfekt z pełnym przekonaniem. Bardzo dobrze poprowadzone zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Na zajęciach praktycznych duże zrozumienie, serdeczna cierpliwość, ale równocześnie konsekwencja w nauce nowych umiejętności – a co najważniejsze duża skuteczność. Do tego bardzo miła atmosfera. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2013)
ja również bardzo polecam tą szkołę :D jazdy były dla mnie przyjemnością, a instruktor jest naprawdę w porządku. Świetnie wszystko wytłumaczy jeżeli czegoś się nie zrozumie. Podczas jazd fantastyczna atmosfera;) Nie żałuję, żę tam poszłam. Jeśli nie wiecie, gdzie zapisać się na kurs wybierzcie tą szkołę a na pewno nie będziecie żałować, polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2013)
ja również polecam tę szkołę. Instruktor jest opanowany, a przy tym sympatyczny. Nigdy nie podniósł na mnie głosu,a ja uczyłam się jazdy samochodem od podstaw i miał powody :) przede wszystkim jest to osoba młoda, która zna dobrze wszystkie przepisy, jeśli się czegoś nie wie od razu wytłumaczy :P sala do wykładów nowoczesna, jest wiele materiałów do nauki. Także szkołę serdecznie polecam. Nauka może być też przyjemnością, a nie udręką :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2013)
Tak, tak i jeszcze raz tak. Bardzo polecam tą szkołę. Żałuję, że nie poszłam do niej od razu. Skończyłam kurs w innej szkole i to był błąd. Dokupiłam godziny właśnie w tej szkole i dzisiaj cieszę się z posiadania prawka. Jak sama nazwa szkoły mówi PERFEKT, tak i ja w 100% się zgadzam że jest perfekcyjna. POLECAM :)
1
PERFEKT

Pl. Św. Marka 10DWORZEC PKS, 26-400 Przysucha

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2016)
Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 14.09.2015)
Może być.........
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2014)
Zajebista
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2

Ogrodowa 18 26-400 Przysucha

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 24.07.2023)
Nie polecam tej szkoły jazdy! Sam Pan Grzegorz Kwiecień rzetelnie się przykłada do swojej pracy i prowadzonych przez siebie wykładów, natomiast jazdy z Katarzyną Kwiecień to porażka, zajęcia prowadzone naodwalsie, nie zwracanie uwagi na błędy i manewry kursantów, nie szanowanie czasu kursantów m.in. poprzez załatwianie prywatnych spraw, uważam swój kurs za źle wydane pieniądze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2013)
Zdawałem u Grześka w jakimś 2008 i musze powiedzieć, że potrafi solidnie przygotować do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Grodzka 18 lok. 18 26-400 Przysucha

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Kręta 5 lok. 11 26-400 Przysucha

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

PERFEKT

(4 opinie)

Wejście od poczekalni dworca PKS
26-400 Przysucha

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Przysucha?


Dzień w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Przysucha to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Przysucha. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.