Prawo jazdy Łomianki

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Łomianki

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2990zł

Auto Szkoła -Smile-

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Łomiankach(4)

Więcej filtrów kursów
18 Zaufanych Opinii (24 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2023)
Szkoła jazdy Smile i instruktor Pan Sławek Zieliński zasługują na najwyższe pochwały. To miejsce, w którym zdobyłem nie tylko umiejętności niezbędne do prowadzenia samochodu, ale także pewność siebie na drodze. Pan Sławek jest nie tylko profesjonalistą, ale także cierpliwym nauczycielem, który zawsze służy pomocą i radą. Dzięki jego zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do ucznia, zdanie egzaminu praktycznego stało się łatwiejsze, a nauka jazdy była prawdziwą przyjemnością. Polecam szkołę jazdy Smile i Pana Sławka Zielińskiego każdemu, kto chce zdobyć prawo jazdy w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Recenzję piszę z perspektywy ukończenia kursu 5 miesięcy temu. Teorię robiłam online, praktykę u Grzegorza. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem. Dodam, że byłam bardzo zmotywowana, bo prawo jazdy było potrzebne mi do wyprowadzki za granicę. Grzegorz jest bardzo wymagającym instruktorem z silnym charakterem - nie raz zdarzyło nam się posprzeczać. Oczywiście on miał rację i piszę to bez ironii. Uczyłam się jeździć po Warszawie, a pierwszy raz za kierownicą usiadłam już po przeprowadzce na Islandię. I to mogę opisać jako prawdziwy egzamin z praktyki i tego, czego się nauczyłam od Grześka. A mianowicie zyskałam pewność siebie na drodze. Zgasł mi silnik na skrzyżowaniu? No trudno, przecież go odpalę i pojadę, nie stresuję się kierowcą z tyłu. Trudne warunki atmosferyczne? Jadę tak, żeby było bezpiecznie i nie przejmuję się autami, które mnie wyprzedzają. Tak więc z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że to była bardzo owocna nauka. Polecam Grześka jako instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2023)
Kurs podstwowy zrobiłam w innym ośrodku, ale w to w ciągu 10h jazd doszkalających w OSK Smile poczułam się rzeczywiście gotowa na egzamin, pewniejsza swoich umiejętności i bogatsza o cenne wskazówki w jeździe na codzień przy pomocy pana Sławka. Super szkoła i przede wszystkim podejście do człowieka, egzamin zdany za pierwszym razem bez najmniejszego problemu. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2023)
Egzamin zdany za pierwszym razem. Jeżeli ktoś chce się nauczyć nie tylko zdać egzamin ale też dobrze jeździć to bardzo polecam instruktora p. Sławka i szkolę smile.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2023)
Bardzo polecam. Przed rozpoczęciem kursu byłam przerażona jazdą autem, ale dzięki Grzegorzowi poczułam się pewna siebie i zdałam za 1 razem po 35h jazd. W trakcie kursu zawsze panowała przyjemna atmosfera, wszystko było zrozumiale wytłumaczone. Ogólnie nie mogłam lepiej trafić ani na szkołę, ani na instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Auto Szkoła -Smile-

Warszawska 164 lok 6 05-092 Łomianki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A+B, A2, AM, A po A1, A po A2, B78

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
4 Zaufane Opinie (8 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2021)
Zdecydowanie bardzo dobra szkoła, z dobrym podejściem merytorycznym. Kurs w przyjemnej atmosferze, rzetelny egzamin wewnętrzny (który zdałem za 2 razem :) ), ale za to państwowy za 1 podejściem. Polecam wypożyczanie samochodów szkoły jazdy na egzamin. Egzamin staje się dużo prostszy! :) POLECAM i pozdrawiam wszystkich z L WAWA!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2021)
Super szkoła. Zdecydowanie mogę polecić szkołę w 100% , za profesjonalne podejście do nauki jazdy ,za cierpliwość , chęć pomocy i wsparcie instruktorów. Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2021)
Polecam kurs w szkole LWawa z instruktorem p. Andrzejem. W tej szkole jazdy najważniejsze jest to, żeby nauczyć się jeździć i pewnie czuć się na drodze, a nie tylko zdać egzamin. Przyjemna, a przy tym bardzo profesjonalna nauka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2021)
Bardzo serdecznie polecam tą szkołę jazdy, a w szczególności instruktora pana Andrzeja .Cały kurs odbył się w miłej atmosferze a pan Andrzej jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Rzetelne przygotowanie do egzaminu pozwoliło mi na zdanie go za pierwszym razem!!! Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2021)
Z czystym sercem polecam tą szkołę i instruktora Pana Andrzeja. Z tą szkołą i instruktorem zdałam egzamin za pierwszym razem. Pozdrawiam Paulina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
L WAWA

ul. Warszawska 144 05-092 Łomianki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, A2, AM, B po B1, B78

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
3

Baczyńskiego 22 m 05-092 Łomianki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Kiełpin, Rolnicza 175b 05-092 Łomianki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Łomianki?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Łomianki to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Łomianki. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawko, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawko.