Ranking szkół (3)

31 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Nauka na najwyższym poziomie, super podejście do kursantów. Jazdy z Panią Małgosią przebiegały w fajnej atmosferze, zdecydowanie najlepszy instruktor na jakiego można trafić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2019)
Nauka jazdy na wysokim poziomie bardzo dobrze zorganizowana ,szkoła uczy jak jeździć aby było bezpiecznie i zgodnie z przepisami .Teoria z p.Malgosia bardzo ciekawa aż się chciało na nią uczęszczać wszystko wytłumaczone jak do człowieka a nie do robota ,widać zaangażowanie w pracy z nami ,,kursantami” . Jazdy przy pani Małgosi które odbyłam były bardzo przyjemnym czasem spędzonym w towarzystwie bardzo sympatycznej kobiety która jak widać kocha to co robi i chce cała swoją wiedzę przekazać innym . Szkołe jak najbardziej polecam ! Dzięki ciężkiej pracy ludzi z tej szkoły prawo jazdy zdane za pierwszym razem jak i teoria tak tez praktyka .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2019)
Bardzo pozytywne odczucia. Zarówno teoria jak i praktyka prowadzone na wysokim poziomie. Pełna kompetencja instruktorów i wykładowców. Z czystym sumieniem mogę polecić ośrodek szkoleniowy wszystkim aspirującym do miana kierowców. Jazdy z P. Małgosią oceniam bardzo pozytywnie, pełne zaangażowanie, luźna atmosfera bez zbędnego stresu i niemiłych sytuacji. Wie jak przekazać wiedzę i robi to bardzo dobrze. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak jeździć na co dzień, aby z jazdy czerpać samą przyjemność przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, co jest najważniejsze. Polecam serdecznie oraz zachęcam do korzystania z usług ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.02.2019)
Nie polecam. Temu panu się nic nie chciało. Prosiłem aby na placu manewrowym sprawdził czy dobrze zaparkowałem. Robił problem ze pracuję. Kazał mi zbierać samemu słupki z łuku Szkoda pieniędzy i czasu. Jak nie ma siły pracować to niech siedzi juz w domu są młodsi instruktorzy w tym ośrodku wiec niech oni pracuja. A nie zeby na jazdach spał instruktor. Nalezalo by to zgłosić gdzieś. Zeby przyjrzeli się temu instruktorowi. Płaci się mu za pracę pieniądze a jemu się nie chcę pracować. Adam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Polecam wszystko sprawnie i szybko :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców

Akacjowa 3
05-555 Tarczyn

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, C+E, A2, AM

2

ul.Ks.Oszkiela5
05-555 Tarczyn

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

3

Ul. Akacjowa 1
05-555 Tarczyn

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: