Prawo jazdy Izabelin

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Izabelin(1)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2024)
Pan Maciej to świetny instruktor, który potrafi znakomicie przekazywać wiedzę. Pozytywnym podejściem sprawia, że nauka z nim to czysta przyjemność. Zajęcia teoretyczne również przebiegają w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo polecam szkołę jazdy "JAN".
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Polecam gorąco! Instruktor Maciek to doskonały nauczyciel! Cierpliwy, pogodny, doskonale tłumaczy! Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych praktyk!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2016)
JEST TO NAJLEPSZA SZKOLA JAZDY WYKLADY SA CIEKAWE I BARDZO DOBRZE PROWADZONE INSTRUKTORZY SA SWIETNI NAPRAWDE Z POWOLANIA A ATMOSFERA NAPRAWDE SUPER
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców JAN

Hornówek, Ks. Kurowskiego 54a 05-080 Izabelin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

L WAWA

(0 opinii)

ul. 3go Maja 49
05-080 Izabelin

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Izabelin?


Czas w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Izabelin to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Izabelin. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Telefon do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby odpowiednio przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą aktualne testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawko.