aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (1)

7 Zaufanych Opinii - 12 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2019)
Jeździłem z P. Karolem. Jestem bardzo zadowolony, instruktor był dobrze zorganizowany, metodycznie i spokojnie podchodził do procesu nauki. Dobrą stroną szkoły był swobodny wybór godzin jazdy. Dodatkowo, ceny w szkole są conajmniej przyzwoite.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2019)
Zdecydowanie polecam! Właściwie po kilku latach przerwy w jeździe, pełna obaw i stresu postanowiłam wrócić za kierownicę. Jazdy doszkalające prowadzone były w przyjemnej atmosferze, bez stresu i z ogromną dozą cierpliwości wobec kursanta :)
dobry
(ocena z dnia 05.08.2019)
Zajęcia weekendowe to wg. mnie bardzo trafiony pomysł. Tempo prowadzenia zajęć dzięki temu bardzo dynamiczne, co skutkuje dobrym przyswojeniem materiału. Wykładowca, Pan Piotr bardzo dokładnie objaśnia wszelkie zagadnienia oraz chętnie dzieli się swoim doświadczeniami jako kierowca. Fajna atmosfera podczas zajęć praktycznych powoduje, że kursant nie wsiada do auta zestresowany.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2019)
Polecam, szybko , sprawnie i miła atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2019)
Gorąca polecam. Pan Piotr bardzo dobrze tłumaczy teorie a jazdy z Panem Jerzym sama przyjemność. Cierpliwy dobrze i w szczegółach wszystko tłumaczy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
MI-LO

Brzozowa 7
05-822 Milanówek

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-11-29

Szkolimy w kategorii B