Liczba odwiedzin: 37421 Jesteś właścicielem tej szkoły?

HigH Szkoła Jazdy

  (359 opinii w tym 242 zaufane)
Rezerwuj kurs
KUPON RABATOWY
-100
  • Poznań
  • Kurs kat. B
-100PLN
2290 2190PLN

Siedziba

HigH Szkoła Jazdy
Chwaliszewo 76
61-104 Poznań

Opis szkoły

W HigH Szkoła Jazdy:

1. Pracują tylko profesjonaliści - jako jedyna Szkoła Jazdy przeprowadzamy regularne szkolenia dla naszej Kadry, również z jakości nauczania. Nasze sposoby przekazywania wiedzy są na najwyższym poziomie, a każdy Instruktor jest dobrze obeznany z aktualnymi przepisami.

2. Naszych Kursantów szkoli grupa instruktorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyłapać więcej błędów u kursanta niż w innych Szkoła Jazdy. Z dumą możemy mówić o naszych Absolwentach jak o Kierowcach, a nie tylko posiadaczach Prawa Jazdy.

3. Wiemy, że nie ma czegoś takiego jak kiepski Kursant, a jedynie kiepski Instruktor - jeździć można nauczyć każdego! Wystarczy tylko odpowiednio przekazać mu wiedzę. Wiemy też jak wiele zależy od dobrego nauczyciela. Dlatego nasi Instruktorzy są w 100% skupieni na Kursancie.

4. W ofercie mamy Kursy na Prawo Jazdy kat. B, A, A1, A2, AM, C, C+E, Kwalifikacje Zawodowe dla Kierowców oraz Kursy dla Instruktorów Nauki Jazdy. Oprócz tego zajmujemy się doskonaleniem techniki jazdy samochodem i motocyklem.

5. Nasza oferta pasuje do każdego - proponujemy Kursy podstawowe, a także takie rozbudowane o badania lekarskie, dodatkowe godziny Jazd, dodatkowy e-learning, podstawianie samochodu na egzamin państwowy bez ograniczeń, a nawet wykonanie zdjęć do Prawa Jazdy. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a oferta jest dostosowana dokładnie do potrzeb.

6. Szkolenie teoretyczne można zakończyć już w trzy dni. Prowadzimy je w małych grupach, w klimatyzowanej Sali - wszystko dla wygody Kursanta.

7. Część teoretyczną można również odbyć we własnym domu - za pomocą e-learningu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają bardzo napięty grafik.

8. Podczas szkolenia praktycznego – jazd, do dyspozycji Kursanta jest Fiat Panda, Fiat 500 lub Fiat Tipo z nowoczesnymi systemami cofania oraz klimatyzacją.

9. Dla każdego podstawimy samochód, którym się uczył na egzamin państwowy do WORDU.

10. Tylko w naszej Szkole Jazdy Kurs to aż 17 Jazd + dodatkowa jazda podczas egzaminu wewnętrznego! Gwarantujemy, że każda sekunda tego czasu zostanie całkowicie wykorzystana na nauczanie Kursanta.

11.Posiadamy 2 place manewrowe w Poznaniu o łącznej powierzchni ponad 10.000 m2. Nasz własny plac oddaliśmy do użytku w 2018, posiada idealną nawierzchnię i wzorcowo wymalowane zadania egzaminacyjne.

12. Nasze biuro jest do Państwa dyspozycji 12 godzin w tygodniu oraz prze 8 godzin w soboty. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą.

Ostatnie opinie o HigH Szkoła Jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 24.05.2019

Marta Kozieł

Marta Kozieł
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Nie mogłam wybrać lepszej szkoły jazdy! Profesjonalnie przeprowadzone wykłady z teorii, świetny kontakt z biurem. Szczególnie podziękowania dla instruktora Kuby Helinskiego za przygotowanie do egzaminu państwowego w niesamowicie pozytywnej atmosferze zajęć :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 24.05.2019

Agata S .....a ip: 178.182.240.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo profesjonalna szkoła, zaangażowani instruktorzy, fajny sprzęt do ćwiczeń. Plusem jest możliwość nauki teorii online, minusem słaby kurs z pierwszej pomocy. Generalnie wrażenie jednak jest bardzo dobre, polecam tą szkołę jazdy!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

problemy z umawianiem na jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 10.05.2019

Marcin Marcelo

Marcin Marcelo
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Profesional perfect!! Polecam tą szkołe jazdy,a szczególnie instruktora kube . Pozdrawiam Kola????????

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 09.05.2019

Karolina Wolińska

Karolina Wolińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Wszystko świetnie

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 09.05.2019

Dominika R ....u ip: 109.173.149.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Jestem na siebie zła, że nie wybrałam tej szkoły jazdy jako swój pierwszy wybór tylko miałam u nich jazdy doszkalające. Po kilku godzinach nauczyłam się więcej niż w mojej szkole jazdy! Istruktor pokazał i powiedział jakie błędy robię czego nie zauważyli w poprzedniej szkole... co przyczyniło się do tego, ze miałam kilka podejść do egzaminu na prawo jazdy. Po dodatkowych godzinach doszkalajacych u nich poszłam pewniej na egzamin i w konsekwencji zdałam prawo jazdy :) dziękuje! Polecam gorąco na pierwszy wybór aby pójść do nich na cały kurs :)

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!