Liczba odwiedzin: 33980 Jesteś właścicielem tej szkoły?

HigH Szkoła Jazdy

  (301 opinii w tym 212 zaufanych)
Rabat na kurs
  • Poznań
  • Kurs kat. B
-100PLN
1990 1890PLN

Siedziba

HigH Szkoła Jazdy

Chwaliszewo 76
61-104 Poznań

Opis szkoły

W HigH Szkoła Jazdy:

1. Pracują tylko profesjonaliści - jako jedyna Szkoła Jazdy przeprowadzamy regularne szkolenia dla naszej Kadry, również z jakości nauczania. Nasze sposoby przekazywania wiedzy są na najwyższym poziomie, a każdy Instruktor jest dobrze obeznany z aktualnymi przepisami.

2. Naszych Kursantów szkoli grupa instruktorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyłapać więcej błędów u kursanta niż w innych Szkoła Jazdy. Z dumą możemy mówić o naszych Absolwentach jak o Kierowcach, a nie tylko posiadaczach Prawa Jazdy.

3. Wiemy, że nie ma czegoś takiego jak kiepski Kursant, a jedynie kiepski Instruktor - jeździć można nauczyć każdego! Wystarczy tylko odpowiednio przekazać mu wiedzę. Wiemy też jak wiele zależy od dobrego nauczyciela. Dlatego nasi Instruktorzy są w 100% skupieni na Kursancie.

4. W ofercie mamy Kursy na Prawo Jazdy kat. B, A, A1, A2, AM, C, C+E, Kwalifikacje Zawodowe dla Kierowców oraz Kursy dla Instruktorów Nauki Jazdy. Oprócz tego zajmujemy się doskonaleniem techniki jazdy samochodem i motocyklem.

5. Nasza oferta pasuje do każdego - proponujemy Kursy podstawowe, a także takie rozbudowane o badania lekarskie, dodatkowe godziny Jazd, dodatkowy e-learning, podstawianie samochodu na egzamin państwowy bez ograniczeń, a nawet wykonanie zdjęć do Prawa Jazdy. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a oferta jest dostosowana dokładnie do potrzeb.

6. Szkolenie teoretyczne można zakończyć już w trzy dni. Prowadzimy je w małych grupach, w klimatyzowanej Sali - wszystko dla wygody Kursanta.

7. Część teoretyczną można również odbyć we własnym domu - za pomocą e-learningu. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają bardzo napięty grafik.

8. Podczas szkolenia teoretycznego – jazd, do dyspozycji Kursanta jest jeden z nasz, z nowoczesnym systemem cofania oraz klimatyzacją.

9. Dla każdego podstawimy samochód, którym się uczył na egzamin państwowy do WORDU.

10. Tylko w naszej Szkole Jazdy Kurs to aż 17 Jazd + dodatkowa jazda podczas egzaminu wewnętrznego! Gwarantujemy, że każda sekunda tego czasu zostanie całkowicie wykorzystana na nauczanie Kursanta.

11.Posiadamy 2 place manewrowe w Poznaniu o łącznej powierzchni ponad 10.000 m2. Nasz własny plac oddaliśmy do użytku w 2018, posiada idealną nawierzchnię i wzorcowo wymalowane zadania egzaminacyjne.

Ostatnie opinie o HigH Szkoła Jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 10.10.2018

Anna M ........z ip: 83.25.92.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Gorąco polecam szkołę HSJ. Kursy teoretyczne prowadzone w godzinach dostosowanych do potrzeb osób zarówno pracujących jak i uczących się, pełny pakiet szkoleniowy zawiera wszystkie potrzebne informacje związane z nauką jazdy, wykładowca zawsze chętnie odpowiadający na nurtujące pytania. Profesjonalna i miła obsługa, zawsze służąca radą. Dużym plusem jest umiejscowienie szkoły w centrum miasta co pozawala na szybki dojazd. Otrzymane materiały naukowe przygotowane również w sposób profesjonalny i przejrzysty. Sama nauka jazdy prowadzona profesjonalnie, dostosowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności kursanta. Możliwość ustalenia elastycznych godzin jazdy jest ogromnym plusem. W szczególności polecam jazdy z instruktorem Piotrem Mazurem. Dla osób które szybko i dobrze chcą zdawać egzamin z prawa jazdy mocno polecam!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 09.10.2018

Monika Kopczyńska

Monika Kopczyńska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Najlepsza szkoła jazdy!!!! Najlepsza instruktor Natalia Muszyńska! !! Szkoła godna polecenia w 100 % !!!

Plusy

dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 08.10.2018

tomasz w ........i ip: 178.182.240.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Najlepsza szkoła jazdy pomiędzy Bugiem a Odrą!

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
A

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 06.10.2018

Jacek P .....k ip: 95.160.190.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Świetna szkoła nauki jazdy! Polecam wszystkim osobą, które chcą rozpocząć swoją przygodę z motocyklem (kat. A). Bardzo elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb. Świetna atmosfera podczas trwania całego kursu i Tona naprawdę porządnej wiedzy i praktyki :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 06.10.2018

Hubert Bodzianowski

Hubert Bodzianowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Rewelacyjna szkoła :D Polecam jak komuś zależy na prawku Widać ,że im zależy na kursantach

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!