Prawo jazdy Rzeszów

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Rzeszów

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2199zł

OSK AUTO TURBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Rzeszowie(63)

Więcej filtrów kursów
1144 Zaufane Opinie (1527 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Bardzo dobra szkoła, szczerze polecam. Firma stanęła na głowie by znaleźć dla mnie termin w celu zapisania się na doszkalającą - trochę kosztowną, lecz nauka tam jest pełna profesjonalizmu, więc coś za coś :) - półtora godzinną jazdę oraz 30 minut w WORD-zie. Dzięki bezcennym poradom instruktora - Pana Janusza - zdałem dzień po jazdach egzamin, jest to szkoła o ogromie potencjału, potrafi nauczyć nawet przez filmiki w serwisie YouTube, szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Polecam OSK Auto Turbo, jeśli chodzi o instruktora Pan Damian najlepszy wybór. Jazda z nim to sama przyjemność zapomnisz o stresie za kółkiem , bardzo dobre podejście do kursanta zauważa błędy i stara się je eliminować. A najważniejsze motywuje cię i pokazuje Ci ze umiesz jeździć i się do tego nadajesz Pozdrawiam Pana Damiana. Karolina
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Polecam OSK Auto Turbo. Wszystko było na najwyższym poziomie. Profesjonalna i miła załoga. Instruktorzy, z którymi miałam przyjemność jeździć zawsze odpowiadali na wszystkie pytania. Głównie jeździłam z Panem Damianem, którego szczerze polecam! Fajnie tłumaczy zasady ruchu drogowego oraz udziela cennych rad, a wszystko w spokojnej i miłej atmosferze :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Polecam OSK AUTO TURBO! Kurs w ośrodku z teorii prowadzony przez Pana Grzegorza spełnia oczekiwania i przygotowuje w wielkiej mierze do zmierzenia się z ruchem drogowym i samą jazdą. Dodatkowo kurs z pierwszej pomocy który otwiera oczy. Super instruktorzy, pełny profesjonalizm i super atmosfera. ???????????? a szczególnie polecam Pana Rafała i Pana Janusza!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Bardzo polecam OSK Auto Trubo, w szczególności Pana Rafała Jaronia. Postawa instruktora wzorowa, Pan Rafał spokojnie tłumaczy zasady ruchu drogowego oraz udziela cennych rad, które przydadzą się każdemu kierowcy. 10/10
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
OSK AUTO TURBO

ul. Bardowskiego 4 (I piętro) 35-005 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-05-26

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
843 Zaufane Opinie (1175 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Szkoda, że nie robiłem tutaj całego kursu tylko jazdy dodatkowe, ale i tak się opłaciło. Bardzo pomogły zdać egzamin. Instruktor Robert, z którym jeździłem był bardzo miły i dawał dużo cennych wskazówek. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie. Bardzo dobry kontakt z biurem, miła i profesjonalna obsługa. Wykłady prowadzone przez Panią Agnieszkę były super wytłumaczone co zaowocowało zdaniem egzaminu teoretycznego za pierwszym razem.. Część praktyczna z Panem Robertem. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Instruktor posiada ogromną wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i udziela wielu cennych wskazówek, na kolejne jazdy czekałem zawsze z niecierpliwością. Egzamin zdałem za pierwszym razem! To był naprawdę świetny wybór. Wszystkim, którzy się wahają bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2021)
Bardzo dobra szkoła jeśli chodzi o naukę jazdy na motocyklu. Instruktorzy dzielą się swoją wiedzą nie tylko pod względem zdania kursu ale również w ogólnym kontekście. Szczególnie polecam Pana Łukasza, który ma dużą cierpliwość jeśli chodzi o błędy ale potrafi też i zrugać (słusznie) kiedy sytuacja tego wymaga :D Na duży plus zasługuje również możliwość "przetestowania" placu WORD'u podczas kursu, a także możliwość godzinnej rozgrzewki tuż przed samym egzaminem. Jednym słowem nie mam nic do zarzucenia - zdecydowanie polecam. LwG dla przyszłych motocyklistów :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
Jak najbardziej polecam! Wybrałam szkołę z polcenia przyjaciółki i jeśli miałabym okazję dokonać ponownego wyboru na pewno bym go powtórzyła. Bardzo miła obsługa w biurze, godziny jazd dostosowane do kursanta. Rzetelne przygotowanie z teorii i pełny pełny profesjonalizm ze strony instruktora Sławomira. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie. Bardzo dobry kontakt z biurem, miła i profesjonalna obsługa. Wykłady prowadzone przez Panią Agnieszkę były ciekawe i wszystko zostało dokładnie wytłumaczone. Część praktyczną kursu miałam z Panem Adamem. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Instruktor posiada ogromną wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać. Wykazuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jest osobą sympatyczną, wyrozumiałą i bardzo cierpliwą. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i udziela wielu cennych wskazówek, dzięki którym zdałam egzamin za pierwszym razem. Pan Adam jest zdecydowanie najlepszym instruktorem w tej szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
ABC Prawo Jazdy

ul. Kolejowa 1 (II piętro Center Park - wejście od strony ul. Żeromskiego) 35-073 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-05-30

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A2+B, A+B, A2 po A1, B po B1, A po A1, A po A2, B78

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
601 Zaufanych Opinii (742 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Bardzo polecam wszystkim, miła atmosfera, instruktorzy doskonale przygotowani i potrafią przekazać niezbędna wiedzę do tego żeby zdać egzamin. Kategoria C i C+E wszystko za pierwszym podejściem. Szczególne podziękowania dla Magdy i Adama
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Bardzo dobra szkoła! Wykłady są jasne, użyteczne, ciekawe. Zajęcia praktyczne są skuteczne! Instruktorzy to dobrzy nauczyciele, którzy wiedzą, jak motywować i uczyć! Specjalne podziękowania dla instruktorki Uli, dzięki której bezbłędnie zdałam egzamin. Polecam szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2022)
Polecam najmocniej OSK NITRO!    Wykłady są prowadzone przez Pana Adama w sposób ciekawy i z poczuciem humoru. Bardzo dobra organizacja ze strony biura. Plus za to, że Pani Marzenka zawsze oddzwania.    Natomiast, to co najważniejsze to INSTRUKTORZY! Ich wysoki poziom kształcenia, naprawdę ogromny profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość. Zdałam egzamin za pierwszym razem i to ich zasługa. Na egzaminie pomimo stresu czułam się pewniej bo wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana. Przede wszystkim cenię za to, że na każde pytanie - nawet to samo zadane po raz kolejny:))uzyskałam odpowiedź.    Jeśli chodzi o jazdy to serdecznie polecam Panią Monikę. Wspaniała instruktorka. Niezwykły talent dydaktyczny. Jej metody nauczania, wskazówki, które ratowały kiedy kolejny raz coś nie wychodziło. Dziękuję i doceniam za to, że zawsze dawała z siebie 200% i każda minuta jazdy była wykorzystana do maksimum. A przy tym za zrozumienie, uśmiech jak i motywację już przed samym egzaminem.    Miałam również przyjemność jeździć z Panem Sebastianem i Panią Ulą. Sebastian - opanowanie, stoicki spokój, cierpliwość, jak również  konkretny i rzetelny przekaz. Ula - ogrom informacji, wskazówek merytorycznych, zaangażowanie i komunikatywność. Dziękuję każdemu z osobna i jestem Wam bardzo wdzięczna. Cieszę się niezmiernie, że wybrałam właśnie NITRO i trafiłam na Was!!!  Chętnie wsiadłabym jeszcze raz do L-ki :)) Wszystkim którzy szukają szkoły polecam Nitro -zapiszcie się! na pewno nie pożałujecie:)) Pozdrawiam OSK NITRO.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Serdecznie polecam OSK Nitro. Zdałam za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny, wszystkie zadania które pojawiły się na praktyce zostały wcześniej przećwiczone i omówione, również trasa nie była mi obca. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, każde moje pytanie zostało przez nich wytłumaczone a błędy skorygowane, to samo mogę powiedzieć o wykładach z teorii. Nie ma również najmniejszego problemu z umawianiem się w biurze na jazdy :) jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2021)
Wziąłem jazdy doszkalające. Pani Monika bardzo pomogła mi przygotować się do egzaminu praktycznego, dawała mi precyzyjne wskazówki. Dzięki tym jazdom doszkalającym nie stresowałem się jak wcześniej i w końcu zdałem egzamin praktyczny. Dlatego zdecydowanie polecam OSK Nitro i jazdę z Panią Moniką.
3
NITRO Kat. A, B, B+E, AM, A1, A2, C, C+E

ul. Reja 5ul. Wyszyńskiego 2, 35-211 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
586 Zaufanych Opinii (654 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Jeśli stawiasz na szybka i bezstresową naukę to bardzo polecam tą szkole!!! Instruktor, który był niezwykle miły, wyrozumiały i spokojny bardzo duzo mnie nauczył, zaleta szkoły i jazd (zwłaszcza z Panem Andrzejem) jest fakt że jeździłam w miejsca takie same jak na egzaminie! Łuk i jazdę pod górkę planowałam w bardzo szybkim czasie poprzez podejście i starania instruktura. Gdy popełniłam błąd zostało mi na spokojnie wytłumaczone co zrobiłam nie tak. Bardzo polecam naukę u Pana Andrzeja- bardzo spokojnej kulturalnej i wyrozumiałej osoby. Zostałam przygotowana do egzminu najlepiej jak tylko się da! ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Polecam szkole jazdy Navigator bardzo dobrze przekazywana wiedza na wykładach oraz miła i luźna atmosfera podczas jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2022)
Najlepsza szkoła w Rzeszowie!!!! Bardzo fajna atmosfera na wykładach jak i na jazdach. Wykłady prowadzone ciekawie, oprócz samej teori omawiane są też przykłady, dzięki którym łatwiej można sobie daną sytuację zobrazować. Polecam Pana Andrzeja najlepsze przygotowanie do egzaminu praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2022)
Najlepsza szkoła w Rzeszowie!!!! Bardzo miła atmosfera nawykladach jak i na jazdach. Polecam pana Andrzeja tłumaczy w przystępny sposób z mega duża cierpliwością. Zdane wszystko za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Z navigatorem nauka jazdy to sama przyjemność! Świetni instruktorzy tworzący pozytywną atmosferę i z dobrym podejściem do kursanta. Najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Towarnickiego 4 (6 LO) 35-001 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
505 Zaufanych Opinii (1076 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Polecam każdemu ten ośrodek i instruktora Piotra
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Polecam jazdy z Dawidem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Polecam Instruktora Dawida
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Polecam szkołe oraz instruktora Dawida
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Polecam instruktora Dawida
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Autocross. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Zawiszy Czarnego 8 35-082 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
460 Zaufanych Opinii (483 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Serdecznie polecam!! Mili i bardzo CIERPLIWI instruktorzy. Jazdy odbywają się w bezstresowej atmosferze. Dużym plusem jest możliwość wyboru w jakim miejscu mają rozpoczynać się i kończyć jazdy !! Oferują naprawdę solidne przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Miła atmosfera, cierpliwi instruktorzy, solidne przygotowanie do egzaminu!!! Polecam serdecznie!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Bardzo polecam, instruktorzy idiotoodporni :). Szybkie terminy jazd odbywające się w bezstresowej atmosferze. Ciekawie prowadzone wykłady, nie przekazujące jedynie suchych informacji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Serdecznie polecam! Mili i profesjonalni instruktorzy, ciekawie prowadzone lekcje z luźna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam!Wspaniali instruktorzy, świetna atmosfera,profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK IMPULS

ul. Piłsudskiego 31 (biuro oraz sala wykładowa-nr 325 lub 207 naprzeciw Center Parku, nad pizzerią Da Grasso, klubem muzycznym Vinyl) 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
391 Zaufanych Opinii (713 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Rewelacyjna szkoła jazdy! Niesamowita atmosfera jak i instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2022)
Kursy prowadzone są bardzo profesjonalnie, atmosfera jest bardzo przyjazna, ja w ogóle nie odczułam żadnego stresu. Wszystko na spokojnie miałam tłumaczone i co ważne egzaminy zdałam za pierwszym razem!! Cieszę się, że wybrałam tą szkołę ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2022)
Bardzo dobra i profesjonalna szkoła jazdy. Zostałam tutaj bardzo dobrze nauczona, teraz jazda nie sprawia mi żadnych trudności. Wszystko miałam na spokojnie tłumaczone ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2022)
Polecam jazdy z Panem Mariuszem. Świetny człowiek, wyrozumiały i cierpliwy. Egzaminy zdane bezproblemowo. Samochód taki jak na egzaminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2022)
Najlepsza szkoła jazdy. Godziny kursów są bardzo elastyczne, instruktorzy potrafią skutecznie uczyć. Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!!! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
O.S.K. DRIVER Bogusław Linda

Piłsudskiego 17 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-06-01

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
382 Zaufane Opinie (497 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2021)
Polecam tą szkołę jazdy zdane za pierwszym razem! Pan Robert dobry instruktor ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Super szkoła!!! Zdane za pierwszym Mega mili instruktorzy, ciekawe wykłady i profesjonalizm. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2021)
Bardzo dobra szkoła. Szybka teoria i świetni instruktorzy. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Dobrze jeździć z Robertem bo przygotowuje praktycznie a nie uczy tylko pod egzamin. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2021)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy. Mili i dobrze uczący instruktorzy. Zdane za 1 razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK DRAGON

ul. Ks. J. Jałowego 20 35-010 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B, A2+B, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
279 Zaufanych Opinii (366 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2022)
Polecam Pana Zygmunta, konkretny człowiek, dobrze tłumaczy do tego polecam Pana Gabriela, miły człowiek ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2022)
Najlepsza Szkołą jazdy w Rzeszowie, pomimo przyjemnych cen, na każdego klienta czeka miła obsługa, która w profesjonalnie rozwiązuje każde zadanie (np. przenoszenie egzaminu z jednej miejscowości do drugiej). Podczas jazd każdy z instruktorów ,ma indywidualne podejście do kursanta i spędzony za jazdami czas mija miło i efektywnie. Pomimo nauki jazdy nauczą obsłudze pojazdu, kulturze na drodze a nawet tankowaniu gazu. A to wszystko razem daje egzamin za pierwszym razem i przyjemnie spędzony czas. Dziękuje za waszą prace ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Pan Gabriel 10/10. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2022)
Wszystko super! Mili instruktorzy, dobrze uczą, miło i przyjemnie! Zdane za 1 razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2022)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Skręt. Wykłady on-line są zwięzłe i zrozumiałe, dzięki czemu teorię zdałam za pierwszym razem. Zajęcia praktyczne miałam z Panią Ewą. Na jazdach panowała miłą atmosfera, dzięki której odczuwałam mniejszy stres, a czas szybko płynął. Bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu. Niestety zdałam dopiero za drugim razem, gdyż przy pierwszym podejściu zjadł mnie stres. Przed drugim egzaminem dokupiłam godzinę jazdy, na której Pani Ewa uspokoiła mnie i pomogła opanować stres. Pani z sekretariatu pomogła mi uporać się z wszystkimi formalnościami oraz zapisała mnie na egzaminy państwowe. Jestem mega zadowolona ze swojego wyboru i polecam wszystkim serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Szkoła Nauki Jazdy Skręt

ul. Zygmuntowska 9a 35-025 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
127 Zaufanych Opinii (200 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2022)
Polecam z całego serca OSK Champion! Kurs był przeprowadzony w profesjonalny sposób. Podczas kursu panowała wspaniała atmosfera :) Pani Ania z biura jest przemiłą osobą, obdarzającą kursantów wsparciem, dobrym słowem. Dziękuję moim instruktorom, którzy zawsze odpowiadali na moje pytania, pomagali dopracowywać każdy element jazdy. Mieli do mnie wielką cierpliwość, indywidulane podejście. Na jazdach panowała zawsze super atmosfera, można było porozmawiać, pośmiać się :) Można było również liczyć na konstruktywną krytykę, wskazówki, które zaowocowały zdaniem egzaminu. Gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy to bez wahania wybrałabym championową ekipę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2022)
Instruktorzy bardzo cierpliwi, na wszystkie pytania odpowiadają wyczerpująco i tłumaczą wszystko tyle razy ile trzeba. Pani z biura jest bardzo miła i szybko można z nią ogarnąć terminy jazd. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2022)
Świetna atmosfera, instruktorzy "z powołania", z ogromną dozą cierpliwości do "mniej kumatych" w kwestii obsługi pojazdów mechanicznych ;) Na moim egzaminie praktycznym samochód był w znacznie gorszym stanie (sprzęgło, hamulec ręczny), więc stan samochodów jak najbardziej na plus. Świetna organizacja i elastyczność w ustalaniu terminów jazd. Serdecznie polecam! GD
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2022)
Najlepsza szkoła w Rzeszowie. Gorąco polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2022)
Swietne przygotowanie do egzaminu ,bardzo doswiadczeni instruktorzy i bardzo mili, polecam :D
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców Champion

ul. Rejtana 10aul. Ks. Jałowego 6a, 35-211 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A po A2, A2 po A1, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >