Prawo jazdy Rzeszów

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Rzeszów

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2299zł

OSK AUTO TURBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Rzeszowie(64)

Więcej filtrów kursów
1160 Zaufanych Opinii (1553 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2022)
Egzamin zdany za 1 razem, wszystko dzieki panu Damianowi☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2022)
Bardzo polecam, ciekawe wykłady, profesjonalni instruktorzy z dobrym podejściem do kursanta i spokojna atmosfera w samochodzie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2022)
Przez jazdy przeszedłem dość sprawnie. Przez większość kursu uczył mnie pan Damian, bardzo szybko pomógł mi naprawić moje problemy w czasie jazdy. Na początku za kółkiem bałem się ruszyć, teraz jeżdżę bez większych problemów. Teoria na 100%, praktyka bez błędów, czego chcieć więcej?
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2022)
Bardzo fajni instruktorzy z poczuciem humoru, niesamowicie ułatwia to nauke i jeździ się dużo spokojniej. Po kursie czuje się bardzo dobrze przygotowana do jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK AUTO TURBO

ul. Bardowskiego 4 (I piętro) 35-005 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-10

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
844 Zaufane Opinie (1177 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2022)
Potrzebowałem kilku lekcji doszkalających i tak trafiłem do szkoły ABC Ludzie z którymi się tu spotkałem to profesjonaliści oddani swojej pracy przez siedem dni w tygodniu Pan Łukasz Pani Agnieszka oraz mój instruktor Pan Sławomir nauczyli mnie jak być świadomym i odpowiedzialnym kierowcą. Z tego miejsca pozwolę sobie zaapelować do kursantów szkoły ABC którzy będą bardzo dobrymi kierowcami motywujcie swoich rodziców wujków ciocie do dokształcania się w przepisach i technice jazdy najlepiej w najlepszej szkole nauki jazdy ABC pod okiem zawodowców. BYĆ KIEROWCĄ-BEZCENNE Pozdrawiam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2022)
Świetna szkoła! Przede wszystkim ludzkie podejście do kursanta, bardzo dobry klimat oraz świetni instruktorzy. Ja trafiłam na Pana Sławomira - wyrozumiały, cierpliwy, elastyczne godziny jazd, a przede wszystkim rzetelny instruktor - tak poprowadził szkolenie, że za pierwszym razem udało mi się zdać egzamin. Szczerze polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Szkoda, że nie robiłem tutaj całego kursu tylko jazdy dodatkowe, ale i tak się opłaciło. Bardzo pomogły zdać egzamin. Instruktor Robert, z którym jeździłem był bardzo miły i dawał dużo cennych wskazówek. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie. Bardzo dobry kontakt z biurem, miła i profesjonalna obsługa. Wykłady prowadzone przez Panią Agnieszkę były super wytłumaczone co zaowocowało zdaniem egzaminu teoretycznego za pierwszym razem.. Część praktyczna z Panem Robertem. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Instruktor posiada ogromną wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i udziela wielu cennych wskazówek, na kolejne jazdy czekałem zawsze z niecierpliwością. Egzamin zdałem za pierwszym razem! To był naprawdę świetny wybór. Wszystkim, którzy się wahają bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2021)
Bardzo dobra szkoła jeśli chodzi o naukę jazdy na motocyklu. Instruktorzy dzielą się swoją wiedzą nie tylko pod względem zdania kursu ale również w ogólnym kontekście. Szczególnie polecam Pana Łukasza, który ma dużą cierpliwość jeśli chodzi o błędy ale potrafi też i zrugać (słusznie) kiedy sytuacja tego wymaga :D Na duży plus zasługuje również możliwość "przetestowania" placu WORD'u podczas kursu, a także możliwość godzinnej rozgrzewki tuż przed samym egzaminem. Jednym słowem nie mam nic do zarzucenia - zdecydowanie polecam. LwG dla przyszłych motocyklistów :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
ABC Prawo Jazdy

ul. Kolejowa 1 (II piętro Center Park - wejście od strony ul. Żeromskiego) 35-073 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-17

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A2+B, A+B, A2 po A1, B po B1, A po A1, A po A2, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
601 Zaufanych Opinii (742 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Bardzo polecam wszystkim, miła atmosfera, instruktorzy doskonale przygotowani i potrafią przekazać niezbędna wiedzę do tego żeby zdać egzamin. Kategoria C i C+E wszystko za pierwszym podejściem. Szczególne podziękowania dla Magdy i Adama
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Bardzo dobra szkoła! Wykłady są jasne, użyteczne, ciekawe. Zajęcia praktyczne są skuteczne! Instruktorzy to dobrzy nauczyciele, którzy wiedzą, jak motywować i uczyć! Specjalne podziękowania dla instruktorki Uli, dzięki której bezbłędnie zdałam egzamin. Polecam szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2022)
Polecam najmocniej OSK NITRO!    Wykłady są prowadzone przez Pana Adama w sposób ciekawy i z poczuciem humoru. Bardzo dobra organizacja ze strony biura. Plus za to, że Pani Marzenka zawsze oddzwania.    Natomiast, to co najważniejsze to INSTRUKTORZY! Ich wysoki poziom kształcenia, naprawdę ogromny profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość. Zdałam egzamin za pierwszym razem i to ich zasługa. Na egzaminie pomimo stresu czułam się pewniej bo wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana. Przede wszystkim cenię za to, że na każde pytanie - nawet to samo zadane po raz kolejny:))uzyskałam odpowiedź.    Jeśli chodzi o jazdy to serdecznie polecam Panią Monikę. Wspaniała instruktorka. Niezwykły talent dydaktyczny. Jej metody nauczania, wskazówki, które ratowały kiedy kolejny raz coś nie wychodziło. Dziękuję i doceniam za to, że zawsze dawała z siebie 200% i każda minuta jazdy była wykorzystana do maksimum. A przy tym za zrozumienie, uśmiech jak i motywację już przed samym egzaminem.    Miałam również przyjemność jeździć z Panem Sebastianem i Panią Ulą. Sebastian - opanowanie, stoicki spokój, cierpliwość, jak również  konkretny i rzetelny przekaz. Ula - ogrom informacji, wskazówek merytorycznych, zaangażowanie i komunikatywność. Dziękuję każdemu z osobna i jestem Wam bardzo wdzięczna. Cieszę się niezmiernie, że wybrałam właśnie NITRO i trafiłam na Was!!!  Chętnie wsiadłabym jeszcze raz do L-ki :)) Wszystkim którzy szukają szkoły polecam Nitro -zapiszcie się! na pewno nie pożałujecie:)) Pozdrawiam OSK NITRO.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Serdecznie polecam OSK Nitro. Zdałam za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny, wszystkie zadania które pojawiły się na praktyce zostały wcześniej przećwiczone i omówione, również trasa nie była mi obca. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, każde moje pytanie zostało przez nich wytłumaczone a błędy skorygowane, to samo mogę powiedzieć o wykładach z teorii. Nie ma również najmniejszego problemu z umawianiem się w biurze na jazdy :) jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2021)
Wziąłem jazdy doszkalające. Pani Monika bardzo pomogła mi przygotować się do egzaminu praktycznego, dawała mi precyzyjne wskazówki. Dzięki tym jazdom doszkalającym nie stresowałem się jak wcześniej i w końcu zdałem egzamin praktyczny. Dlatego zdecydowanie polecam OSK Nitro i jazdę z Panią Moniką.
3
NITRO Kat. A, B, B+E, AM, A1, A2, C, C+E

ul. Reja 5ul. Wyszyńskiego 2, 35-211 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
588 Zaufanych Opinii (658 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy OSK Navigator, super atmosfera, ciekawe wykłady, doskonałe przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Trafiłam na świetnego instruktora - Pana Jurka, który wzorowo przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Oba egzaminy zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 18.07.2022)
Dobra szkoła, potrafi przygotować do egzaminu, mili instruktorzy
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2022)
Najlepsza szkoła w Rzeszowie! Bardzo mili instruktorzy i super atmosfera na jazdach. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2022)
Jestem bardzo zadowolona z kursu w OSK Navigator. Miałam jazdy z Panem Jurkiem i Andrzejem. Polecam tę szkołę jazdy z całego serca, miła atmosfera, profesjonalizm, cierpliwość i poczucie humoru. Egzamin zdany za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Jeśli stawiasz na szybka i bezstresową naukę to bardzo polecam tą szkole!!! Instruktor, który był niezwykle miły, wyrozumiały i spokojny bardzo duzo mnie nauczył, zaleta szkoły i jazd (zwłaszcza z Panem Andrzejem) jest fakt że jeździłam w miejsca takie same jak na egzaminie! Łuk i jazdę pod górkę planowałam w bardzo szybkim czasie poprzez podejście i starania instruktura. Gdy popełniłam błąd zostało mi na spokojnie wytłumaczone co zrobiłam nie tak. Bardzo polecam naukę u Pana Andrzeja- bardzo spokojnej kulturalnej i wyrozumiałej osoby. Zostałam przygotowana do egzminu najlepiej jak tylko się da! ????
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Towarnickiego 4 (6 LO) 35-001 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
524 Zaufane Opinie (1191 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2022)
Mega pozytywne podejście do kursanta- życzliwość, cierpliwość, wyrozumiałość, elastyczne godziny jazdy. Polecam jazdę z Panem Krzysztofem czyli osobą tak pozytywnie nastawioną że stres sam znika za zamkniętymi drzwiami !!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
Jest super!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
Życzliwe i profesjonalne podejście do kursanta. Jeżeli chodzi o instruktora to nie mogłam lepiej trafić. Pani Basia - udzielająca wielu cennych wskazówek, bardzo cierpliwa i sympatyczna osoba, sprawiła, że godziny nauki jazdy samochodem mijały bez zbędnego stresu i w przyjaznej atmosferze. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2022)
Super polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2022)
Bardzo miła atmosfera i podejście do kursanta. Wszystko przebiegało sprawnie i bez zarzutów. Pana Piotra, jako instruktora, zdecydowanie polecam. Cierpliwie tłumaczył, był uprzejmy i pomocny, udzielił zlotych wskazówek i tricków, dzięki czemu egzamin państwowy został zdany za 1. razem. Szkoła oferuje dobrą cenę, świetną organizację kursu i dogodne terminy umawiania się na jazdy! Cały personel jest bardzo życzliwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Autocross. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Zawiszy Czarnego 8 35-082 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
480 Zaufanych Opinii (506 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2022)
Bardzo dobrzy i cierpliwi instruktorzy, dzięki którym można się dużo nauczyć. Tworzą miła i rodzinną atmosferę. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Bardzo przyjemni instruktorzy, przydatnie i miło spędzony czas, podejście, jakbym miał robic jeszcze raz to napewno bym robił w tym samym miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2022)
W tej szkole kupowałam dodatkowe jazdy doszkalające. Polecam jazdy z p. Dariuszem, instruktorem rzetelnym, konkretnym, profesjonalnym i przede wszystkim cierpliwym :) Szkoła jazdy dobrze przygotowana, wyposażona i uczciwa. Na jazdy nie trzeba długo czekać co też jest ważnym aspektem w szkoleniu. Jedynym słowem warto! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2022)
Serdecznie polecam Pana Dariusza. Wykupiłam dodatkowe 2h jazdy. W ciągu 2h zdobyłam bardzo dużo wiedzy i nowych umiejętności, których nie przekazał mi instruktor z wcześniejszej nauki jazdy. Dzięki czemu egzamin przestał być dla mnie straszny. Po za tym Pan Dariusz jest pozytywnie nastawioną osobą oraz konkretną. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2022)
Bardzo miła i przyjazna atmosfera na kursie, profesjonalni instruktorzy z indywidualnym podejściem do kursanta :)) Jestem ogromnie zadowolona i serdecznie polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK IMPULS

ul. Piłsudskiego 31 (biuro oraz sala wykładowa-nr 325 lub 207 naprzeciw Center Parku, nad pizzerią Da Grasso, klubem muzycznym Vinyl) 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
407 Zaufanych Opinii (731 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
Bardzo dobre podejście do kursanta i miła obsługa. Przygotowanie również na wysokim poziomie, kat B zdana za pierwszym podejściem bezbłędnie. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2022)
Super Szkola Jazdy! Polecam Serdecznie. Profesjonalizm i Podejscie do kursantow na najwyzszym poziomie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2022)
Gorąco polecam. Egzaminy zdane bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2022)
Polecam. Kurs przeprowadzony sprawnie, bez czekania na jazdy. Błyskawiczna teoria. Egzaminy zdane bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2022)
Profesjonalna szkoła, która dostosowuje się do swoich kursantów. Jazdy przebiegają w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu oraz nerwów. Jednego jestem pewna, jak zdać egzamin za pierwszym razem, to tylko z nimi. Zdecydowanie polecam każdemu, bez względu na wiek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
O.S.K. DRIVER Bogusław Linda

Piłsudskiego 17 35-074 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
382 Zaufane Opinie (497 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2021)
Polecam tą szkołę jazdy zdane za pierwszym razem! Pan Robert dobry instruktor ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Super szkoła!!! Zdane za pierwszym Mega mili instruktorzy, ciekawe wykłady i profesjonalizm. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2021)
Bardzo dobra szkoła. Szybka teoria i świetni instruktorzy. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2021)
Dobrze jeździć z Robertem bo przygotowuje praktycznie a nie uczy tylko pod egzamin. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2021)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy. Mili i dobrze uczący instruktorzy. Zdane za 1 razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK DRAGON

ul. Ks. J. Jałowego 20 35-010 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A+B, A2+B, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
288 Zaufanych Opinii (381 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2022)
Polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2022)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Skręt. Instruktorzy tłumaczą wszystko zrozumiale i dokładnie. Jazdy przebiegają w miłej atmosferze. Panie w biurze są bardzo sympatyczne oraz pomagają we wszystkich formalnościach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2022)
Super szkoła, super ludzie. Zdane bezbłędnie za pierwszym razem. Pan Robert świetnie uczy i ma bardzo fajne podejście do kursanta. Gorąco polecam każdemu i będę miło wspominał czasy nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Bardzo polecam! Jeździłam z wieloma instruktorami, a każdy z nich swoimi cennymi uwagami przyczynił się do rewelacyjnego zdania egzaminu ❤️ Świetny kontakt z kursantem, przyjemna atmosfera. Jazdy nawet 4 razy w tygodniu, a wykłady w postaci filmików, przez co całość przebiegła bardzo sprawnie. Niezapomniana przygoda, szkoda że już się skończyła !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Nauki Jazdy Skręt

ul. Zygmuntowska 9a 35-025 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
129 Zaufanych Opinii (204 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy polecam serdecznie każdemu!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Bardzo polecam, przystępna cena, doskonały kontakt z biurem, kurs bardzo dobrze przeprowadzony.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Szkołę z czystym sumieniem mogę polecić. Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, godziny jazd dostosowane do mnie a nie do instruktora. Samochody w bardzo dobrym stanie, nic nie szarpało a biegi wchodziły bez problemu. Instruktorzy z powołania bardzo dobrze wszystko wytłumaczyli. Na ogromny plus możliwość wjazdu na plac Wordu przed egzaminem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Polecam serdecznie szkole. Instruktorzy bardzo sympatyczni. Podchodzą bardzo indywidualnie do kursantów co moim zdaniem jest wielkim plusem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2022)
Polecam z całego serca OSK Champion! Kurs był przeprowadzony w profesjonalny sposób. Podczas kursu panowała wspaniała atmosfera :) Pani Ania z biura jest przemiłą osobą, obdarzającą kursantów wsparciem, dobrym słowem. Dziękuję moim instruktorom, którzy zawsze odpowiadali na moje pytania, pomagali dopracowywać każdy element jazdy. Mieli do mnie wielką cierpliwość, indywidulane podejście. Na jazdach panowała zawsze super atmosfera, można było porozmawiać, pośmiać się :) Można było również liczyć na konstruktywną krytykę, wskazówki, które zaowocowały zdaniem egzaminu. Gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę jazdy to bez wahania wybrałabym championową ekipę :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców Champion

ul. Rejtana 10aul. Ks. Jałowego 6a, 35-211 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A po A2, A2 po A1, A2+B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >