Prawo jazdy Rzeszów

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Rzeszów

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2299zł

OSK AUTO TURBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Rzeszowie(61)

Więcej filtrów kursów
1175 Zaufanych Opinii (1583 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Bardzo polecam szkołę Auto Turbo. Bardzo miła atmosfera i świetni instruktorzy szczególnie Pan Damian . Zdałam za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Super prowadzone wykłady, w przyjaznej atmosferze. Mile i profesjonalne podejście instruktorów podczas jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Polecam bardzo serdecznie instruktora Pana Damiana. Super podejście do kursanta. Jazdy odbywały sie w przemiłej atmosferze. Pan Damian wszystko dokładnie tłumaczył, dawał wskazówki co do popełnianych błędów. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Serdecznie polecam! Odbyłam jazdy z Panem Rafałem i nie mam nic do zarzucenia - o każdym błędzie byłam powiadamiana, wszystko miałam szansę skorygować, a pomimo tego jazdy odbywały się w spokojnej i przyjemnej atmosferze, bez niepotrzebnych problemów czy wyrzutów. Na każdej jeździe dostałam możliwość poćwiczenia tego co akurat nie wychodziło, co zdecydowanie plusuje. Myślę, że AutoTurbo to naprawdę świetny wybór!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2022)
Wszystkim zastanawiającym się nad tą szkołą zdecydowanie polecam. Zapisując się na kurs miałam praktycznie zerową wiedzę. Brałam udział w wykładach, które mimo wielu godzin zleciały mi szybko w super atmosferze. Potem nadszedł czas jazd. Próbowałam z trzema instruktorami, ale ostatecznie przekonał mnie do siebie Pan Rafał, do którego poszłam też z polecenia. I szczerze nie żałuję. Świetne podejście do kursanta, wiele cennych wskazówek do egzaminu. Spokój i opanowanie, pomimo różnych sytuacji. Mimo początkowego stresu znaleźliśmy wspólny język. Zawsze potrafił mnie rozśmieszyć i jak się okazało wspólny gust muzyczny tylko przyczynił się do lepszej atmosfery. Świetny człowiek na odpowiednim miejscu. Dzięki niemu egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Zdecydowanie czas kursu będę wspominać z szerokim uśmiechem na twarzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK AUTO TURBO

ul. Bardowskiego 4 (I piętro) 35-005 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-11-30

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
844 Zaufane Opinie (1177 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2022)
Potrzebowałem kilku lekcji doszkalających i tak trafiłem do szkoły ABC Ludzie z którymi się tu spotkałem to profesjonaliści oddani swojej pracy przez siedem dni w tygodniu Pan Łukasz Pani Agnieszka oraz mój instruktor Pan Sławomir nauczyli mnie jak być świadomym i odpowiedzialnym kierowcą. Z tego miejsca pozwolę sobie zaapelować do kursantów szkoły ABC którzy będą bardzo dobrymi kierowcami motywujcie swoich rodziców wujków ciocie do dokształcania się w przepisach i technice jazdy najlepiej w najlepszej szkole nauki jazdy ABC pod okiem zawodowców. BYĆ KIEROWCĄ-BEZCENNE Pozdrawiam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2022)
Świetna szkoła! Przede wszystkim ludzkie podejście do kursanta, bardzo dobry klimat oraz świetni instruktorzy. Ja trafiłam na Pana Sławomira - wyrozumiały, cierpliwy, elastyczne godziny jazd, a przede wszystkim rzetelny instruktor - tak poprowadził szkolenie, że za pierwszym razem udało mi się zdać egzamin. Szczerze polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Szkoda, że nie robiłem tutaj całego kursu tylko jazdy dodatkowe, ale i tak się opłaciło. Bardzo pomogły zdać egzamin. Instruktor Robert, z którym jeździłem był bardzo miły i dawał dużo cennych wskazówek. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie. Bardzo dobry kontakt z biurem, miła i profesjonalna obsługa. Wykłady prowadzone przez Panią Agnieszkę były super wytłumaczone co zaowocowało zdaniem egzaminu teoretycznego za pierwszym razem.. Część praktyczna z Panem Robertem. Jazdy odbywały się zawsze w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Instruktor posiada ogromną wiedzę, którą z łatwością potrafi przekazać, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły i udziela wielu cennych wskazówek, na kolejne jazdy czekałem zawsze z niecierpliwością. Egzamin zdałem za pierwszym razem! To był naprawdę świetny wybór. Wszystkim, którzy się wahają bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2021)
Bardzo dobra szkoła jeśli chodzi o naukę jazdy na motocyklu. Instruktorzy dzielą się swoją wiedzą nie tylko pod względem zdania kursu ale również w ogólnym kontekście. Szczególnie polecam Pana Łukasza, który ma dużą cierpliwość jeśli chodzi o błędy ale potrafi też i zrugać (słusznie) kiedy sytuacja tego wymaga :D Na duży plus zasługuje również możliwość "przetestowania" placu WORD'u podczas kursu, a także możliwość godzinnej rozgrzewki tuż przed samym egzaminem. Jednym słowem nie mam nic do zarzucenia - zdecydowanie polecam. LwG dla przyszłych motocyklistów :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
ABC Prawo Jazdy

ul. Kolejowa 1 (II piętro Center Park - wejście od strony ul. Żeromskiego) 35-073 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-28

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A2+B, A+B, A2 po A1, B po B1, A po A1, A po A2, B78

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
601 Zaufanych Opinii (742 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Bardzo polecam wszystkim, miła atmosfera, instruktorzy doskonale przygotowani i potrafią przekazać niezbędna wiedzę do tego żeby zdać egzamin. Kategoria C i C+E wszystko za pierwszym podejściem. Szczególne podziękowania dla Magdy i Adama
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Bardzo dobra szkoła! Wykłady są jasne, użyteczne, ciekawe. Zajęcia praktyczne są skuteczne! Instruktorzy to dobrzy nauczyciele, którzy wiedzą, jak motywować i uczyć! Specjalne podziękowania dla instruktorki Uli, dzięki której bezbłędnie zdałam egzamin. Polecam szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2022)
Polecam najmocniej OSK NITRO!    Wykłady są prowadzone przez Pana Adama w sposób ciekawy i z poczuciem humoru. Bardzo dobra organizacja ze strony biura. Plus za to, że Pani Marzenka zawsze oddzwania.    Natomiast, to co najważniejsze to INSTRUKTORZY! Ich wysoki poziom kształcenia, naprawdę ogromny profesjonalizm, wyrozumiałość i cierpliwość. Zdałam egzamin za pierwszym razem i to ich zasługa. Na egzaminie pomimo stresu czułam się pewniej bo wiedziałam, że jestem bardzo dobrze przygotowana. Przede wszystkim cenię za to, że na każde pytanie - nawet to samo zadane po raz kolejny:))uzyskałam odpowiedź.    Jeśli chodzi o jazdy to serdecznie polecam Panią Monikę. Wspaniała instruktorka. Niezwykły talent dydaktyczny. Jej metody nauczania, wskazówki, które ratowały kiedy kolejny raz coś nie wychodziło. Dziękuję i doceniam za to, że zawsze dawała z siebie 200% i każda minuta jazdy była wykorzystana do maksimum. A przy tym za zrozumienie, uśmiech jak i motywację już przed samym egzaminem.    Miałam również przyjemność jeździć z Panem Sebastianem i Panią Ulą. Sebastian - opanowanie, stoicki spokój, cierpliwość, jak również  konkretny i rzetelny przekaz. Ula - ogrom informacji, wskazówek merytorycznych, zaangażowanie i komunikatywność. Dziękuję każdemu z osobna i jestem Wam bardzo wdzięczna. Cieszę się niezmiernie, że wybrałam właśnie NITRO i trafiłam na Was!!!  Chętnie wsiadłabym jeszcze raz do L-ki :)) Wszystkim którzy szukają szkoły polecam Nitro -zapiszcie się! na pewno nie pożałujecie:)) Pozdrawiam OSK NITRO.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2021)
Serdecznie polecam OSK Nitro. Zdałam za pierwszym razem zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny, wszystkie zadania które pojawiły się na praktyce zostały wcześniej przećwiczone i omówione, również trasa nie była mi obca. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, każde moje pytanie zostało przez nich wytłumaczone a błędy skorygowane, to samo mogę powiedzieć o wykładach z teorii. Nie ma również najmniejszego problemu z umawianiem się w biurze na jazdy :) jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2021)
Wziąłem jazdy doszkalające. Pani Monika bardzo pomogła mi przygotować się do egzaminu praktycznego, dawała mi precyzyjne wskazówki. Dzięki tym jazdom doszkalającym nie stresowałem się jak wcześniej i w końcu zdałem egzamin praktyczny. Dlatego zdecydowanie polecam OSK Nitro i jazdę z Panią Moniką.
3
NITRO Kat. A, B, B+E, AM, A1, A2, C, C+E

ul. Reja 5ul. Wyszyńskiego 2, 35-211 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
599 Zaufanych Opinii (671 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2022)
Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę a przede wszystkim instruktora Pana Andrzeja, który wykazał się ogromną cierpliwością i profesjonalizmem. Mimo miliona tych samych błędów wykonywanych przeze mnie na drodze za każdym razem tłumaczył wszystko od podstaw aż do skutku. :) Dzięki jego cierpliwości i doświadczeniu w prowadzeniu nauki jazdy zdalam egzamin. Dziękuję raz jeszcze :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Zdecydowanie polecam! Pan Andrzej to dusza człowiek! Ciepła, radosna i uwalniająca od stresu atmosfera podczas zajęć teoretycznych jak i jazd. Profesjonaliści!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2022)
Polecam:) Atmosfera bardzo przyjazna, instruktorzy niesamowicie cierpliwi z indywidualnym podejściem do kursanta. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2022)
Jestem bardzo zadowolona, czułam ze jestem przygotowana do egzaminów w 100%, atmosfera bardzo fajna, wszyscy instruktorzy bardzo mili i pomocni. Bardzo polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2022)
Polecam (: Jazdy przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, w sytuacji gdy już nawet ja sama zaczynałam się irytować, że coś mi nie wychodzi, to Instruktorzy podchodzili do tego ze spokojem i po prostu jeszcze raz tłumaczyli, co robię źle lub co mogę poprawić. W dodatku plusem jest dawka wiedzy przekazana zarówno w czasie jazd, jak i wykładów, zawsze można było z nich wyciągnąć przydatne informacje, a w razie wątpliwości o coś zapytać. Osobom, którym zależy na czasie, mogę polecić kurs przyspieszony, faktycznie przebiega on bardzo szybko i sprawnie i dzięki temu pozwala w stosunkowo krótkim czasie zdobyć upragnione prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Towarnickiego 4 (6 LO) 35-001 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
546 Zaufanych Opinii (1386 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Polecam inst. Dawida :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Polecam naukę jazdy z instruktorem Dawidem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Polecam instruktora Dawida
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Polecam jazdy z Dawidem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Polecam instruktora Dawida
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Autocross. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Zawiszy Czarnego 8 35-082 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
503 Zaufane Opinie (532 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Super przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Instruktorzy super mili i pomocni, obydwoje mają sporo cierpliwości do opornych uczniów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2022)
Bardzo serdecznie polecam szkołę jazdy impuls. Wykłady jak i jazdy na najwyższym poziomie, atmosfera rewelacyjna, bez stresu :) Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Wykłady prowadzone w sposób ciekawy, prócz wspólnego rozwiązywania testów pokazywane są różne statystyki i inne materiały. Atmosfera podczas jazd jest wesoła i zwykle nie ma stresu. Instruktorzy kompetentni, pomocni i mili. Polecam szkołę szukającym pożądnej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz niezdecydowanym. Pozdrawiam Pana Dariusza i Panią Klaudię (Paulinę :) )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2022)
Bardzo polecam. Atmosfera na wykładach i podczas jazdy jest super. Samochody w bardzo dobrym stanie, a instruktorzy są bardzo mili, można się z nimi pośmiać, pożartować i już po kilku godzinach można się wszystkiego nauczyć, a po wszystkim zdać egzaminy za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2022)
Teoria prowadzona w ciekawy sposób zarówno zdalnie jak i stacjonarnie, dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
6
OSK IMPULS

ul. Piłsudskiego 31 (biuro oraz sala wykładowa-nr 325 lub 207 naprzeciw Center Parku, nad pizzerią Da Grasso, klubem muzycznym Vinyl) 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
423 Zaufane Opinie (749 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Rewelacyjny sposób nauki teorii i praktyki, profesjonalne podejście do kursanta, luźna, sympatyczna atmosfera i ogromna cierpliwość i wyrozumiałość ze strony instruktora. Zdecydowanie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Świetna nauka jazdy. Cenne wskazówki , pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy. Mega mega polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Egzamin zdany za pierwszym razem, super instruktor - jednym słowem polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Bardzo profesjonalni instruktorzy. Mają świetne podejście do uczących się. Nie stresowałam się i wszystko załapałam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Dzięki świetnemu instruktorowi udało się spełnić życzenie. Świetny nauczyciel i zdane za pierwszym razem. Polecam serdecznie i dziękuję za pomoc ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
O.S.K. DRIVER Bogusław Linda

Piłsudskiego 17 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-06

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
369 Zaufanych Opinii (497 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2022)
Polecam bardzo serdecznie szkołę jazdy. Instruktorzy dostosują się do godzin wybranych przez kursantów, bardzo mili, cierpliwi, bardzo profesjonalne przygotowanie do egzaminów: teoretycznego oraz praktycznego. Egzamin zdany za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2022)
Najlepsza szkoła jazdy w Rzeszowie i okolicach, polecam każdemu. Super atmosfera, profesjonalni instruktorzy, godziny jazd elastyczne. OSK ALFA to gwarancja zdania prawa jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2022)
Pomocni instruktorzy, świetna atmosfera, serdecznie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2022)
Przyjaźni instruktorzy, elastyczne godziny jazd i świetne przygotowanie. Jednym słowem polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2022)
Bardzo polecam Wszyscy instruktorzy są bardzo profesjonalni i nauczyli mnie wszystkiego Zajęcia teorytyczne były prowadzone w bardzo ciekawy sposób.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
OSK ALFA Ryszard Bluj

ul. Hetmańska 45A(Zespół szkół Mechanicznych),ul.Adama Matuszczaka 7(Zespół szkół Technicznych) 35-078 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78, A, A po A1, A+B, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
298 Zaufanych Opinii (392 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2022)
Bardzo polecam! Świetna atmosfera,organizacja i podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Jazdy z Panem Robertem to była przyjemność, zero stresu, super instruktor, wszystkiego nauczy, bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2022)
Bardzo podobały mi się jazdy z Panem Robertem. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.11.2022)
Świetna atmosfera podczas jazd, naprawdę szybko można się wszystkiego nauczyć. Miałem przyjemność uczyć się wszystkiego od podstaw z Panem Robertem i egzamin zdałem za 1 razem. Polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Bardzo wszystkim polecam, szczególnie Panią Ewę, z którą miałam przyjemność jeździć. Bardzo profesjonalne podejście i super atmosfera!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Nauki Jazdy Skręt

ul. Zygmuntowska 9a 35-025 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
130 Zaufanych Opinii (205 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2022)
Serdecznie polecam szkole nauki jazdy. Kompetentni instruktorzy, elastyczne godziny jazd dostosowane indywidualnie pod kursanta-dzięki przesympatycznej Ani. W szczególności polecam Artura, któremu chciałam bardzo podziękować.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy polecam serdecznie każdemu!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Bardzo polecam, przystępna cena, doskonały kontakt z biurem, kurs bardzo dobrze przeprowadzony.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Szkołę z czystym sumieniem mogę polecić. Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, godziny jazd dostosowane do mnie a nie do instruktora. Samochody w bardzo dobrym stanie, nic nie szarpało a biegi wchodziły bez problemu. Instruktorzy z powołania bardzo dobrze wszystko wytłumaczyli. Na ogromny plus możliwość wjazdu na plac Wordu przed egzaminem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Polecam serdecznie szkole. Instruktorzy bardzo sympatyczni. Podchodzą bardzo indywidualnie do kursantów co moim zdaniem jest wielkim plusem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
Ośrodek Szkolenia Kierowców Champion

ul. Rejtana 10aul. Ks. Jałowego 6a, 35-211 Rzeszów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A po A2, A2 po A1, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >