Prawo jazdy Rzeszów

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Rzeszów

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2999zł

OSK AUTO TURBO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Rzeszowie(59)

Więcej filtrów kursów
1269 Zaufanych Opinii (1758 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2024)
Bardzo polecam OSK AUTO TURBO, a w szczególności zajęcia praktyczne z Panem Rafałem. Jazdy odbywają się w bezstresowej atmosferze. Zajęcia są prowadzone z profesjonalizmem i widać, że Pan Rafał jest instruktorem z powołania, odpowiada na wszystkie pytania i świetnie omawia trudne zagadnienia związane z prowadzeniem auta - nawet te najbardziej wymagające. Jeszcze raz bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2024)
Szkoła jazdy zdała egzamin na najwyższą ocenę, wykłady które przygotują cię do jazdy samochodem prowadzone przez osobę która zna temat prawa jazdy i zasad drogowych na wylot. Instruktorzy którzy nauczą cię krok po kroku abyś opanował jazdę aż do momentu zdania egzaminu Serdecznie polecam Pana Rafała, jazdy były prowadzone w miłej atmosferze, czuć było tą chęć nauczania kursanta a nie wywierania większej presji. Wszystkie godziny które przejeździłem z Panem Rafałem będę dobrze wspominał, gdyż miałem 100% wsparcie instruktora podczas poruszania się po mieście i nie tylko
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2024)
Zdecydowanie polecam OSK Auto Turbo. Wykłady prowadzone są w sposób ciekawy i zrozumiały. Jeśli chodzi o praktyczną naukę jazdy to w szczególności polecam jazdy w bezstresowej atmosferze z Panem Rafałem, który udzielał mi wiele cennych wskazówek, korygował błędy i odpowiadał na wszystkie pytania. Pan Rafał to instruktor z powołaniem i dużą ilością cierpliwości i humoru, w sposób indywidualny podchodzi do kursanta oraz jest bardzo wyrozumiały i zaangażowany. Potrafi dostosować tempo nauki do możliwości ucznia. Na uwagę zasługuje fakt, że zależało mu, abym nie tylko zdała egzamin, ale przede wszystkim nauczyła się jeździć bezpiecznie. Dziękuję całej ekipie OSK Auto Turbo za ogromne wsparcie i super przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2024)
Super szkoła instruktorzy też zwłaszcza polecam pana Damiana
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Szczerze polecam, bardzo dobrzy instruktorzy w szczególności Pan Rafał- super atmosfera, a przy tym wiele potrafi nauczyć. Bardzo dobry kontakt z kursantem, wszystko tłumaczone w sposób zrozumiały.
1
OSK AUTO TURBO

ul. Bardowskiego 1C (I piętro) 35-005 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-24

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
845 Zaufanych Opinii (1182 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2023)
Odbyłam szkolenie po 5 letniej przerwie i z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie w tej szkole, a w szczególności instruktora Andrzeja Płaza, z którym odbyłam wszystkie lekcje. Jazdę będę wspominać jako doskonałe przygotowanie do egzaminu, ale też radzenia sobie podczas jazdy w każdych warunkach. Instruktor znalazł wszystkie wady jakie robiłam w czasie jazdy i zamienił je w zalety. Pozatym niezwykła motywacja instruktora pozwoliła mi zdać egzamin za drugim razem. Polecam i jeszcze raz polecam:) Pozdrawiam Małgorzata C.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2023)
Bardzo bardzo serdecznie polecam OSK ABC! Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły na doszkolenie, po 5 letniej przerwie. Jazdy z Instruktor Olą i Andrzejem bardzo pomogły mi przygotować się do egzaminu. Ich rady były bardzo cenne i pomocne. Dzięki dodaniu otuchy na egzamin poszłam pierwszy raz bez stresu. Dziękuje również gorąco Pani z biura, gdyż tylko dzięki Jej uprzejmości udało szybko i na ostatni moment zmienić szkołę jazdy. Podsumowując ABC okazało się dla mnie strzałem w 10!!! Egzamin po doszkoleniu zdany za 1 razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2023)
Bardzo polecam tę szkołe jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2022)
Bardzo polecam OSK ABC! Szkoła na wysokim poziomie. Wykłady prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Łatwy kontakt z biurem o każdej porze dnia. Polecam instruktora Waldemara.G, który prowadzi jazdy w luźniej i przyjaznej atmosferze oraz ma świetne podejście do kursanta???? Wszystko dokładnie tłumaczy, daje cenne rady i ma dużo cierpliwości. Polecam!! ????????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2022)
Potrzebowałem kilku lekcji doszkalających i tak trafiłem do szkoły ABC Ludzie z którymi się tu spotkałem to profesjonaliści oddani swojej pracy przez siedem dni w tygodniu Pan Łukasz Pani Agnieszka oraz mój instruktor Pan Sławomir nauczyli mnie jak być świadomym i odpowiedzialnym kierowcą. Z tego miejsca pozwolę sobie zaapelować do kursantów szkoły ABC którzy będą bardzo dobrymi kierowcami motywujcie swoich rodziców wujków ciocie do dokształcania się w przepisach i technice jazdy najlepiej w najlepszej szkole nauki jazdy ABC pod okiem zawodowców. BYĆ KIEROWCĄ-BEZCENNE Pozdrawiam!
2
ABC Prawo Jazdy

ul. Kolejowa 1 (II piętro Center Park - wejście od strony ul. Żeromskiego) 35-073 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A2+B, A+B, A2 po A1, B po B1, A po A1, A po A2, B78, B+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
634 Zaufane Opinie (2023 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2024)
Polecam Pana Krzysztofa
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2024)
Polecam serdecznie panią Basię ! Od pierwszych zajęć wykazała się profesjonalizmem, cierpliwością oraz świetnym podejściem . Jej umiejętność wyjaśniania nawet najbardziej skomplikowanych manewrów w prosty i zrozumiały sposób sprawiła, że szybko poczułam się pewnie za kierownicą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2024)
Polecam pana Krzysztofa
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2024)
Jazdy w Autocrossie z Panią Basią to czysta przyjemność. Świetna atmosfera, profesjonalizm, ale również bezstresowe i dokładne przygotowanie do egzaminu. Mogłabym mieć jazdy codziennie z taką wspaniałą osobą!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2024)
Serdecznie polecam Pana Krzysztofa
3
Autocross. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Zawiszy Czarnego 8 35-082 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
622 Zaufane Opinie (701 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2024)
Bardzo polecam tę szkółkę, wszystko stoi na najwyższym poziomie. Bez problemowo udało mi się zdać egzamin praktyczny w WORDZIE. W szczególności polecam Pana instruktora Krzysztofa, który wytłumaczył mi wszystko od A do Z jak np. zachować się w danej sytuacji na drodze, na co zwracają uwagę egzaminatorzy, po prostu dosłownie wszystko co potrzebne jest, aby ze spokojem i wyczuciem przejść ten najtrudniejszy moment jakim jest egzamin. Co więcej nie była to tylko nauka, która jak w większości ośrodków szkolenia jest praktycznie tylko skierowana pod zdanie tego egzaminu i tyle. Tutaj mogłem również nauczyć się jak jeździć i zachowywać się na drodze już prywatnie w samochodzie. Nie mam żadnych zastrzeżeniem i nie żałuję, że wybrałem szkółkę Navigator do nauki jazdy samochodem. Mimo, że nie mam daru kierowania świetnie samochodem, to uważam, że nauczyłem się bardzo dużo, a jeszcze więcej wynosiłem. Jeszcze raz z całego serca polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2024)
Polecam każdemu OSK Navigator. Instruktorzy są świetni, jazda z panem Krzysztofem czy Andrzejem to czysta przyjemność. Potrafią świetnie przygotować do egzaminu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2024)
Egzaminy pozdawałem za pierwszym razem. Świetni instruktorzy, potrafią bardzo dobrze nauczyć i podpowiedzieć, a przy okazji są komunikatywni i można podczas jazd przyjemnie spędzić czas rozmawiając :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Serdecznie polecam każdemu OSK Navigator. Świetne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Przyjazna atmosfera w trakcie jazd z panem Krzysztofem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Fantastyczna szkoła jazdy! Zasady ruchu dokładnie tłumaczone na wykładach a sami instruktorzy są niesamowici! Jazda z Panem Krzysztofem to sama przyjemność, dokładnie tłumaczy i szkoli, a cała nauka przebywa w przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Towarnickiego 4 (6 Liceum Ogólnokształcące) 35-001 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
611 Zaufanych Opinii (757 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2024)
Super Szkoła teoria i praktyka zdana za 1 razem. Instruktorzy bardzo dobrze przygotowuja. Bardzo Polecam szczegolnie Pana Krzysztofa z ktorym miałam przyjemność odbyc wiekszosc jazd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2024)
Polecam szkołę NITRO bardzo profesjonalni i pomocni instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2024)
Bardzo polecam tę szkołę. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem . Instruktorzy dobrze przekazują swoją wiedzę i udzielają cennych wskazówek dotyczących jazdy jak i egzaminu. W szczególności polecam Pania Monike, Panią Ule i Pana Krzysztofa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2024)
Wykupiłem przed egzaminem na kat C+E kilka godzin i jeździłem z Adrianem, bardzo polecam pełny profesionalizm dzięki jazdom z nim zdałem. Jeżeli chcesz dobrze nauczyć się jeździć to tylko z NITRO !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2023)
Nie lubię dużo pisać. Do Nitro trafiłem po dwóch niezdanych egzaminach na kat D ( cały kurs w LOK CZYLI 60 godz).Godziny zarezerwowałem u Pana Adama, który już po chwili wiedział co muszę poprawić i nad czym popracować.Wystarczyły dwie godz pod profesjonalnym okiem Pana Adama i egzamin na KAT D na drugi dzień ZDANY .Polecam 1000% Pana Adama i NITRO..Mariusz Taźbier
5
NITRO Kat. A, B, B+E, AM, A1, A2, C, C+E

ul. Mikołaja Reja 5ul. Wyszyńskiego 2, 35-211 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, D, D po C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
591 Zaufanych Opinii (634 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2024)
Bardzo dobrze szkolący instruktorzy oraz bardzo mila atmosfera niczym w domu. Egzamin zdany za pierwszym bez błednie. Polecam serdecznie. Najlepsza szkola jazdy w Rzeszowie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2024)
Szczerze i gorąco polecam szkołę jazdy OSK Impuls!!! Zaczynając od pomocy przy dokumentacji, po pełną instrukcję co i gdzie trzeba załatwić aż po motywację przed egzaminem państwowym.Samochody zadbane, godziny i dni dopasowane do indywidualnych potrzeb kursanta.Zero ukrytych kosztów oraz możliwość rozłożenia płatności.Zajęcia teoretyczne przeprowadzone fachowo i przyjemnie.Miałam przyjemność odbywać praktykę z Przemkiem oraz Darkiem -wspaniali ludzie z dobrym warsztatem umiejętności, porad oraz sztuczek dzięki którym nie tylko zdacie egzamin, ale też i nauczycie się radzić sobie samemu już po nim.Obaj to instruktorzy z pasją, bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość oraz miła atmosferę w trakcie nauki.Na każde moje pytanie (a było ich naprawdę dużo????) została udzielona odpowiedź. Mimo początkowych błędów, które robiłam pod koniec dnia wspólnie je analizowaliśmy a na następnych jazdach te błędy były szlifowane. Przygotowano mnie do egzaminu z pełną starannością, manewry dokładne wytłumaczone i wielokrotnie przećwiczone. Dzięki czemu egzamin zdany za pierwszym razem !!! Teoria 74/74!!! Żałuję że to już koniec przygody... no cóż... ????Wielkie marzenie spełnione! Gratuluję zespołu i serca włożonego w to wszystko!!! Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2024)
Serdecznie polecam wszystko wytłumaczone zarówno na wykładach jak i jazdach bardzo miła fajna atmosfera od obu instruktorów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2024)
Ogromnie polecam osk impuls!! Wybór tej szkoły to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć podczas szukania szkoły jazdy. Bardzo dobra organizacja, świetna komunikacja podczas ustaleń, punktualność, elastyczność, indywidualne podejście do kursantów,staranność, duża wyrozumiałość i cierpliwość i otwartość-generalnie pełen profesjonalizm pod każdym kątem. Z wykładów Pana Dariusza można wiele wynieść-są one treściwe i skuteczne z wieloma cennymi wskazówkami. Wszelkie pytania i wątpliwości są dokładnie wytłumaczone, dzięki czemu informacje same przyswajają się w głowie!! Atmosfera podczas jazd jest całkowicie bezstresowa, komfortowa i w dodatku wesoła. Instruktorzy przedstawiają jazdę, nie tylko ze strony egzaminu, ale przede wszystkim z perspektywy rzeczywistej, samodzielnej jazdy. Są oni doświadczeni, mili i rzetelni.Zdecydowanie szkoła sięgająca po jakość, a nie ilość! POLECAM wszystkim, szukającym idealnego przygotowania!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2024)
Nauka przebierała w bardzo dobrej atmosferze. Profesjonalne podejście instruktorów zapewniło mi zdanie egzaminu za pierwszym podejściem. Odpowiadali na pytania i skupiali się na rzeczach z którymi miałam trudności. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK IMPULS

ul. Piłsudskiego 31 (biuro oraz sala wykładowa-nr 325 lub 207 naprzeciw Center Parku, nad pizzerią Da Grasso, klubem muzycznym Vinyl) 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
475 Zaufanych Opinii (810 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2024)
świetne przygotowanie do egzaminu i profesjonalne podejście ❤️ Pan Rafał najlepszy instruktor!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2024)
Super szkoła jazdy. Miła i przyjemna atmosfera i oczywiście profesjonalne przygotowanie do egzaminu ✅❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2024)
Udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. Profesjonalny instruktor, skuteczna nauka i praktyczne wskazówki sprawiły, że czułem się pewnie na drodze. Polecam ten kurs każdemu, kto chce szybko i skutecznie zdobyć prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2024)
Na egzamin państwowy zostałem przygotowany wzorowo. Zero błędów. Polecam serdecznie Pana Rafała!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2024)
Bardzo profesjonalne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
O.S.K. DRIVER Bogusław Linda

Piłsudskiego 17 35-074 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
347 Zaufanych Opinii (487 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2024)
Będę bardzo dobrze wspominać kurs. Bardzo przyjemna atmosfera, super przygotowanie, instruktorzy są bardzo mili. Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2024)
Super podejście do kursanta, jak i przygotowanie oraz fajna atmosfera. Prawo jazdy zrobiłem szybko, co jest dużym plusem. Jazdy były przyjemnością i czułem się całkowicie przygotowany do egzaminu. Bardzo polecam, szczególnie Pana Zygmunta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Polecam szkołę nauki jazdy z całego serduszka. Cały kurs odbył się w niesamowitej atmosferze, bezstresowo, a każdy instruktor chętne przekazywał wiedzę i stawiał nowe wyzwania oceniając postępy. Przygotowanie pod egzamin było na prawdę solidne, bo oba egzaminy zdałam za pierwszym razem. Nauka w Skręcie to czysta przyjemność, czułam się przygotowana od A do Z
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Polecam, świetni instruktorzy, pani z biura bardzo pomocna.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Najlepsza szkoła jazdy w Mielcu !!!! Niesamowici instruktorzy oni i ich wyczerpujące podejście to sztuka i pasja z jaką podchodzą wszystko dokładnie wytłumaczone! Polecam Skręt to na pewno zdasz, jazda po Rzeszowie to teraz pestka , jestem mega zadowolona i wzruszona tym całym wkładem instruktorów! Bogdan spoko gość jego to polecam bez wachania na luzie bez stresu będę miło go wspominać. Fajnie było dziękuję za współpracę !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Skręt Szkoła Jazdy

ul. Zygmuntowska 9a 35-025 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
129 Zaufanych Opinii (258 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2024)
polecam bardzo! instruktor z fajnym i spokojnym podejsciem, wszystko dokladnie tlumaczy. atmosfera super, zawsze na wyklady i jazdy chodzilam z usmiechem. na egzaminie nie mialam problemow z zadnym zadaniem i zdalam go prawie bezblednie. 5 bieg to zdecydowanie dobry wybor :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2024)
Mogę z czystym sumieniem polecić OSK 5 bieg, Pan Marcin to fachowiec, który ze spokojem i pełną kulturą potrafi od podstaw wyjaśnić i nauczyć wszystkie niezbędne rzeczy aby zdać zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny. Zaletą jest bardzo krótki okres kursu i duża intensywność jazd w krótkim czasie. Dobry kontakt podczas ustalania grafiku jazd, a także wyjaśnienia zagadnień teoretycznych również poza godzinami wykładów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2024)
Polecam 5 bieg. Bardzo dobre podejście do kursanta, przyjemne wykłady
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2024)
Serdecznie polecam OKS 5bieg. Pan Marcina to naprawdę mega dobry instruktor. Jest bardzo pomocny, cierpliwy. Lekcje z nim nie są nudne są bardzo fajne atmosfera jest bardzo dobra. Nauka w jego szkole to czysta przyjemność. Elastyczne godziny jazd. Jazdy są dopasowane do kursanta. Zajęcia z teorii są krótkie i zwięzłe. Osobiście jak bym miała drugi raz robić kurs poszłabym do OKS 5bieg.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.02.2024)
Bardzo polecam OSK 5Bieg! Pan Marcin jest niezwykle cierpliwy i zawsze gotowy pomóc. Atmosfera jest przyjazna, a lekcje prowadzone są w sposób zrozumiały. Dzięki świetnie zorganizowanym zajęciom, zdobycie prawa jazdy stało się dla mnie przyjemnym doświadczeniem. W pełni zasłużone pięć gwiazdek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
OSK 5 BIEG

ul. Szopena 11 III LO 35-055 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
113 Zaufanych Opinii (148 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2024)
Serdecznie polecam ten ośrodek szkoły kierowcy! Ukończenie kursu na kategorię B było czystą przyjemnością. Instruktorzy są nie tylko profesjonalni i kompetentni, ale także bardzo cierpliwi i życzliwi. Ich podejście sprawiło, że czułam się pewnie i komfortowo za kierownicą. Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania i wsparcia, jakie otrzymałam. Dziękuję za fantastyczne przygotowanie do egzaminu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2024)
Pan Józiu i Szymek nie tylko przygotowali mnie do egzaminu, oni pomogli mi wyjść z traumy po wypadku i na prawdę nauczyli prowadzić i czerpać z tego przyjemność. Po wykładach Olafa teoria za pierwszym, po jazdach z p. Józiem i Szymek - praktyka za pierwszym. Powiedziałam, że muszę na Dzień Mamy wziąć moją mamę na przejażdżkę i Szymek sprawił, że to zrobię.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2024)
Bezkolizyjni=Najlepsi !!! zajęcia z teori wszystko wytłumaczone najlepiej Zajęcia praktyczne przeprowadzone w najlepszej, bezstresowej atmosferze. Znaki,zasady w ruchu drogowym, obsługa auta - wszystko wytłumaczone w najlepszej formie. Polecam z całego serca
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2023)
Polecam szkołę każdemu, elastyczne godziny, mili ludzie i profesjonalne podejście do tematu, jedna z najlepszych; jeśli nie najlepsza szkoła w Rzeszowie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2023)
indywidualne podejście do kursanta, zdany egzamin, super atmosfera, polecam z całego serduszka!
10
OSK Bezkolizyjni

ul. Piłsudskiego 6 35-001 Rzeszów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A po A2, A2, A1, A po A1, A2 po A1, A2+B, A+B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >