Liczba odwiedzin: 27835 Jesteś właścicielem tej szkoły?

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

  (347 opinii w tym 250 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET
Al.Kościuszki 3
90-418 Łódź

Opis szkoły

Witamy w kobiecej szkole jazdy!
Informujemy o możliwości rozłożenia kursu na raty!
GIRLS SCHOOL to szkoła nauki jazdy stworzona przez kobiety dla kobiet. Powstała z połączenia pasji , wiedzy, marzeń i temperamentów.
Przykładając wszelkich starań do poszerzania granic "kobiecego świata motoryzacji" stała się liderem programu operacyjnego Kapitał Ludzki i rozwija się pod patronatem Unii Europejskiej.

Współpracuje również z prężnie działającymi szkołami nauki jazdy dla kobiet na terenie Polski, co w konsekwencji przyczynia się do wielopoziomowego wypracowywania dla kursantek najskuteczniejszych metod nauczania.


Celem Girls School jest świadczenie usług o najwyższej jakości.
Dlatego przede wszystkim inwestujemy w:

*kadrę posiadającą predyspozycje i serce do wykonywanego zawodu
*najwyższej jakości sprzęt szkoleniowo- testowy
*nowoczesne zaplecze dydaktyczne
*doskonały stan techniczny i wizualny naszych pojazdów
*posiadamy nowe auta Hyundai i20 takie same jak na egzaminie państwowym oraz Suzuki Swift
*posiadamy auto z automatyczną skrzynią biegów BMW seria 1 przystosowane do egzaminu w WORD
*jazdy odbywają się co dziennie w godz. 8.00 - 22.00 w soboty i niedziele 8.00-18.00
*zapewniamy wjazd na plac manewrowy WORD ul. Maratońska i WORD ul. Smutna
*możliwość zdawania egzaminu państwowego praktycznego na naszym przystosowanym autku w
towarzystwie instruktora co skutecznie zmniejsza stres
*jako jedni z nielicznych jeździmy z kursantami na drogę ekspresową lub autostradę żeby każda
osoba miała szansę zasmakować tego z czym kiedyś przyjdzie jej się zmierzyć pod okiem
instruktorów
*dajemy gwarancję komfortowych warunków i zadowolenia

Z myślą o Was i Waszych potrzebach wnętrze naszych sal wykładowych uczyniłyśmy wyjątkowym miejscem które sprawia, iż nauka w Girls School staje się czymś więcej niż teoretycznym przygotowaniem do bycia kierowcą.

JESTEŚ TEGO WARTA BO JESTEŚ WYJĄTKOWA :)

Ostatnie opinie o GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 17.07.2019

Ewa Cywińska

Ewa Cywińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Do Girls School przyszłam na jazdy doszkalające i od razu poczułam, że jestem częścią rodziny. Każdy kursant traktowany jest indywidualnie. Instruktorzy są bardzo profesjonalni, rzetelni i cierpliwi, Pokazali mi, że jazda samochodem może być prawdziwą przyjemnością a ich rad i wskazówek nie zapomnę do końca życia. W dzień egzaminu zostałam, w przemiłej atmosferze, podwieziona pod WORD-a i zdałam!Małgosiu, Magdo i Sławku dziękuję za ciepło, wiedzę i niezależność! Polecam Was z całego serca. Ewa

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 13.07.2019

Monika Kab

Monika Kab
Opinia niezweryfikowna

Dziewczyny i chłopaki, jeśli chcecie być profesjonalnie przygotowani do egzaminu na prawo jazdy zapisujcie się do GIRLS SCHOOL!!! Pełna profeska!!! Super przyjazna atmosfera!!! Mega cierpliwie instruktorzy!!! A Madzia to instruktor z powołania, zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnych emocji. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za fachowe i rzetelne przygotowanie mnie do bycia kierowca (Tobie Madzia przede wszystkim). Z pełną odpowiedzialnością POLECAM tą szkołę i ludzi w niej pracujących.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 12.07.2019

Joanna Defińska

Joanna Defińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Właśnie wróciłam z egzaminu. Wynik pozytywny :)Jeździłam w kilku szkołach, aż w końcu trafiałam do „Girls School” i całe szczęście bo to był strzał w dziesiątkę !!! Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim. Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla mojej Pani Instruktor – Madzia to wyjątkowa i ciepła osoba. Przekazała mi wiedzę, pomogła nabyć umiejętności i była ogromnym wsparciem. Każda godzina jazd była przyjemnością bez stresu i lęku – a to bardzo ważne w przypadku większości dziewczyn starających się o uprawnienia. Madziu bardzo, bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie, poświęcony czas, za wszystkie rady i wskazówki. To dzięki Tobie mi się udało !!! Dla wszystkich osób poszukujących szkoły nauki jazdy – korzystajcie ze sprawdzonych szkół z dobrymi opiniami. Nie podejmujcie pochopnych decyzji bo wybór dobrej szkoły to połowa sukcesu. Gdybym nie zdecydowała się na zmianę i nie trafiła do „Girls School” nadal byłabym na etapie nauki, może nawet całkowicie bym zrezygnowała. Jeżeli szukacie pomocy w wyborze szkoły – wybierzcie „Girls School” – to najlepszy wybór w Łódź. Asia

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 02.07.2019

Halina Kempa

Halina Kempa
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim łodziankom tę szkołę. Świetni instruktorzy : Magda - najlepsza i zawsze uśmiechnięta, Sławek - pełen optymizmu, Piotr- pełen życzliwości i wyrozumiałości, Wojtek - potrafiący wszystko dokładnie wytłumaczyć i Małgosia właścicielka tego " bałaganu "- i jej słowa "że jazd nigdy za dużo, najwyżej może być za mało" - wszystkim im a szczególnie Madzi zawdzięczam to że spełniły się moje marzenia. Zdałam egzamin za pierwszym razem, a muszę nadmienić że mam 62 lata. Dziękuję im z całego serca _MAGDA a Tobie szczególnie. Kobiety pamiętajcie,że nie PESEL się liczy ale to co w duszy gra. Trzymam kciuki za wszystkie łodzianki i pędźcie do GIRLS SCHOOL najlepszej szkoły w mieście !!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 28.06.2019

Wanda W ........ ip: 5.173.168.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Dziękuję wszystkim instruktorom za cierpliwość, życzliwość i za pełen profesjonalizm w przygotowaniu wszystkich kursantów do samodzielnej jazdy. Bardzo dobre podejście do uczniów w każdym wieku. Najlepsza szkoła w Łodzi. Szczególne podziękowania i wyrazy wdzięczności dla Pani Małgosi.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!