Liczba odwiedzin: 28871 Jesteś właścicielem tej szkoły?

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

  358 opinii w tym 258 zaufanych
Rezerwuj kurs

Siedziba

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET
Al.Kościuszki 3
90-418 Łódź

Opis szkoły

Witamy w kobiecej szkole jazdy!
Informujemy o możliwości rozłożenia kursu na raty!
GIRLS SCHOOL to szkoła nauki jazdy stworzona przez kobiety dla kobiet. Powstała z połączenia pasji , wiedzy, marzeń i temperamentów.
Przykładając wszelkich starań do poszerzania granic "kobiecego świata motoryzacji" stała się liderem programu operacyjnego Kapitał Ludzki i rozwija się pod patronatem Unii Europejskiej.

Współpracuje również z prężnie działającymi szkołami nauki jazdy dla kobiet na terenie Polski, co w konsekwencji przyczynia się do wielopoziomowego wypracowywania dla kursantek najskuteczniejszych metod nauczania.


Celem Girls School jest świadczenie usług o najwyższej jakości.
Dlatego przede wszystkim inwestujemy w:

*kadrę posiadającą predyspozycje i serce do wykonywanego zawodu
*najwyższej jakości sprzęt szkoleniowo- testowy
*nowoczesne zaplecze dydaktyczne
*doskonały stan techniczny i wizualny naszych pojazdów
*posiadamy nowe auta Hyundai i20 takie same jak na egzaminie państwowym oraz Suzuki Swift
*posiadamy auto z automatyczną skrzynią biegów BMW seria 1 przystosowane do egzaminu w WORD
*jazdy odbywają się co dziennie w godz. 8.00 - 22.00 w soboty i niedziele 8.00-18.00
*zapewniamy wjazd na plac manewrowy WORD ul. Maratońska i WORD ul. Smutna
*możliwość zdawania egzaminu państwowego praktycznego na naszym przystosowanym autku w
towarzystwie instruktora co skutecznie zmniejsza stres
*jako jedni z nielicznych jeździmy z kursantami na drogę ekspresową lub autostradę żeby każda
osoba miała szansę zasmakować tego z czym kiedyś przyjdzie jej się zmierzyć pod okiem
instruktorów
*dajemy gwarancję komfortowych warunków i zadowolenia

Z myślą o Was i Waszych potrzebach wnętrze naszych sal wykładowych uczyniłyśmy wyjątkowym miejscem które sprawia, iż nauka w Girls School staje się czymś więcej niż teoretycznym przygotowaniem do bycia kierowcą.

JESTEŚ TEGO WARTA BO JESTEŚ WYJĄTKOWA :)

Ostatnie opinie o GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.10.2019

Kat Bia

Kat Bia
Opinia zweryfikowana przez Facebook

W Girls School odbywałam swój kurs prawa jazdy i gorąco polecam tę szkołę! Pani Małgorzata świetnie przygotowuje kursantów do egzaminu teoretycznego w czasie wykładów. Na zajęciach pojawiają się zagadnienia z testów, które sprawiają problemy przyszłym kierowcom - dzięki temu nie ma problemów ze zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Poza samym przygotowaniem do egzaminu można też liczyć na praktyczne rady jak zachować się w danym przypadku na drodze gdy już zdobędziemy uprawnienia. W trakcie zajęć praktycznych możemy liczyć na pełną uwagę instruktora oraz przemyślany plan szkolenia. W szczególności polecam Pana Patryka i Panią Kamilę. Są to instruktorzy cierpliwi, wyrozumiali a przy tym konkretni, wymagający i bardzo profesjonalni. W czasie zajęć mamy okazje jechać trasami egzaminacyjnymi ale również możemy sprawdzić swoje możliwości na drogach ekspresowych. Właściciele szkoły to osoby z doświadczeniem w wykonywanym zawodzie i pasją. Tworzą w niej wyjątkową, rodzinną atmosferę.

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 11.10.2019

Barbara S .........a ip: 31.182.193.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

GIRLS SCHOOL to super szkoła. Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim.Wspaniali instruktorzy pełni optymizmu i wiary w kursanta. Rodzinna atmosfera. Można brać dodatkowe lekcje. Terminy ustalane z kursantem. Dziękuję Gosi, Sławkowi, Wojtkowi, Rafałowi, Patrykowi i Madzi. To dzięki Wam zdałam. POLECAM.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 11.10.2019

Sumeya Salam

Sumeya Salam
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Rewelacyjna Autoszkoła Girl school dzieki Pani Gosi oraz Panu Sławkowi i reszcie z którymi jeździłam czułam się pewnie i dużo bardzo dużo mnie nauczyli bo co najważniejsze wkładają serce w to jak uczą przemiła atmosfera zero stresu. Polecam serdecznie z całego sedusza Autoszkołe Girl school. !!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 24.09.2019

Roksana Brzozowska

Roksana Brzozowska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Autoszkoła Girl school to wspaniały wybór. Od początku kursu z jazdą radziłam sobie całkiem nieźle, niestety momentami paraliżował mnie strach i bardzo obawiałam się tego, że przez stres obleję egzamin. Podejście instruktorów, z którymi miałam okazję jeździć , zwłaszcza Pani Małgosi, Pana Tomka i Pana Sebastiana pozwoliło mi odpowiednio przygotować się psychicznie do egzaminu , dzięki czemu zdałam za pierwszym razem, bez większego problemu. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję !! :)) Polecam z całego serca :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 17.09.2019

Basia Sarniak

Basia Sarniak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Do szkoły Girls School trafiłam z polecenia znajomej. Byłam już po kilku nieudanych egzaminach i nie miałam pomysłu co mogłabym zrobić, aby w końcu przerwać tą złą passę. Na pierwszej jeździe ćwiczyłam z Panią Gosią, która doradziła mi umówienie się na kilka jazd doszkalających przed kolejną próbą. Pomimo krótkiego czasu do zarezerwowanego już egzaminu Pani Gosia znalazła kilka odpowiadających mi terminów. Poza Panią Gosią jeździłam jeszcze z dwoma innymi instruktorami i każdego z nich mogę polecić. Swobodna atmosfera, instruktorzy zawsze pytali o to co chciałabym przećwiczyć, jazda trasami egzaminacyjnymi ze zwracaniem uwagi na trudniejsze miejsca oraz rady na temat tego jak lepiej można wykonywać manewry. Dużym plusem był też plac manewrowy na Retkini, dzięki czemu zawsze można było przećwiczyć "rękaw" bez tracenia czasu na dojazd. Wszystko to bardzo umocniło moją wiarę w pomyślny finał moich starań o prawo jazdy i przy pierwszym podejściu zdałam egzamin bezproblemowo.

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!