Liczba odwiedzin: 22948 Jesteś właścicielem tej szkoły?

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

  (297 opinii w tym 211 zaufanych)

Siedziba

GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

Al.Kościuszki 3
90-418 Łódź

Opis szkoły

Witamy w kobiecej szkole jazdy!
Informujemy o możliwości rozłożenia kursu na raty!
GIRLS SCHOOL to szkoła nauki jazdy stworzona przez kobiety dla kobiet. Powstała z połączenia pasji , wiedzy, marzeń i temperamentów.
Przykładając wszelkich starań do poszerzania granic "kobiecego świata motoryzacji" stała się liderem programu operacyjnego Kapitał Ludzki i rozwija się pod patronatem Unii Europejskiej.

Współpracuje również z prężnie działającymi szkołami nauki jazdy dla kobiet na terenie Polski, co w konsekwencji przyczynia się do wielopoziomowego wypracowywania dla kursantek najskuteczniejszych metod nauczania.


Celem Girls School jest świadczenie usług o najwyższej jakości.
Dlatego przede wszystkim inwestujemy w:

*kadrę posiadającą predyspozycje i serce do wykonywanego zawodu
*najwyższej jakości sprzęt szkoleniowo- testowy
*nowoczesne zaplecze dydaktyczne
*doskonały stan techniczny i wizualny naszych pojazdów
*posiadamy nowe auta Hyundai i20 takie same jak na egzaminie państwowym oraz Suzuki Swift
*posiadamy auto z automatyczną skrzynią biegów BMW seria 1 przystosowane do egzaminu w WORD
*jazdy odbywają się co dziennie w godz. 8.00 - 22.00 w soboty i niedziele 8.00-18.00
*zapewniamy wjazd na plac manewrowy WORD ul. Maratońska i WORD ul. Smutna
*możliwość zdawania egzaminu państwowego praktycznego na naszym przystosowanym autku w
towarzystwie instruktora co skutecznie zmniejsza stres
*jako jedni z nielicznych jeździmy z kursantami na drogę ekspresową lub autostradę żeby każda
osoba miała szansę zasmakować tego z czym kiedyś przyjdzie jej się zmierzyć pod okiem
instruktorów
*dajemy gwarancję komfortowych warunków i zadowolenia

Z myślą o Was i Waszych potrzebach wnętrze naszych sal wykładowych uczyniłyśmy wyjątkowym miejscem które sprawia, iż nauka w Girls School staje się czymś więcej niż teoretycznym przygotowaniem do bycia kierowcą.

JESTEŚ TEGO WARTA BO JESTEŚ WYJĄTKOWA :)

Ostatnie opinie o GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 16.01.2019

Honorata Kwestarz

Honorata Kwestarz
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z czystym sumieniem polecam to miejsce! Szczególnie biorąc pod uwagę, że byłam przez jakiś czas w innej autoszkole i mam porównanie. Do pójścia na kurs musiałam chwilę dojrzeć, wiedziałam, że nie będzie super łatwo ponieważ nie jestem z tych dziewczyn, które od dziecka się tym interesują, jeżdżą "czym popadnie" i się tego nie boją (wręcz przeciwnie) więc trzeba było zacząć wszystko od początku. Dopiero po jazdach doszkalających tutaj zaczęłam myśleć na poważnie, że dam radę zdać egzamin i jeździć. Jeździłam zamiennie z trójką instruktorów- Małgosią, Magdą i Sławkiem. Instruktorzy profesjonalni, dużo praktycznych rad i pomoc w rozplanowaniu nauki. Dodatkowo Pani Małgosia- świetna organizacja! Samochody w bardzo dobrym stanie, widać, że na bieżąco sprawdzane i serwisowane. Co więcej firma się rozwija-właśnie zakupili nowe auto więc widać, że szkoła inwestuje. Warto też wspomnieć, że nie ma tu mowy o tym, żeby instruktorzy się spóźniali czy załatwiali swoje prywatne sprawy w trakcie jazd, co podobno często się zdarza w innych szkołach. Dodatkowo trzeba docenić wiarę instruktorów w swoich uczniów i kibicowanie przy egzaminach. Miło wiedzieć, że ma się wsparcie zarówno w przypadku powodzenia jak i potknięcia. Podsumowując myślę, że nie bez powodu szkoła ma wysokie miejsce w rankingach. Serdecznie polecam :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 15.01.2019

Hania Żelazko

Hania Żelazko
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły, polecam wszystkim zdającym egzamin na prawo jazdy kat. B Przemiła atmosfera, świetni i profesjonalni instruktorzy i bezstresowe podejście. Niczego tam nie brakuje ;)

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
5

ocena z dnia: 14.01.2019

Barbara Zubrzak

Barbara Zubrzak
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Witam. Jestem kobietą po piecdziesiątce i zawsze bardzo bałam się zdeydowac na kurs prawa jazdy. Sytuacja życiowa niestety zmusiła mnie do podjecia takiej próby. Dzisiaj kiedy jestem już po zdaniu egzaminu moge z czystym sumieniem powiedziec że pozytywny wynik zawdzięczam w dużej mierze zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu instruktorów autoszkoły Girls School a w szczególności pani Magdy i pana Sławka. Są to ludzie ktorym nie zależy tylko na zdaniu egzaminu ale przede wszystkim na tym, zeby nauczyć prawidłowo jeździć. Dzięki nim uwierzyłam w siebie i teraz będę mogła wspomóc moje dzieci w opiece nad wnukami :) jeszcze raz serdecznie polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 03.01.2019

Joanna Z ......a ip: 31.0.70.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Witam. Nie miałam zamiaru nigdy robić prawa jazdy( bo nie umiem zmienić biegów, włączyć kierunkowskazów,bo się boję itd.), chociaż mój mąż od 19- tu lat mnie namawiał,ale..... wracając z Łodzi w kwietniu zeszłego roku zauważyłam informacje o takiej szkole dla kobiet i powiedziałam sobie, że jeśli już to tylko ta szkoła. Zapisałam się i nie żałuję. Okazało się, że umiem zmieniać biegi, włączyć kierunkowskazy i najważniejsze POKOCHAŁAM prowadzić samochód. Każdy z instruktorów dał mi od siebie lekcję, którą zapamiętam.... Kiedy za długo trzymam nogę nad sprzęgłem od razu przypominam sobie "groźbę" Sławka "bo ci urwę tę nogę" i od razu przekładam na półkę tam gdzie powinna być????. Madzia natomiast "obiecywała" , m. in. że da po hamulcach jak będę trzymała kurczowo kierownicę???? wiele było rad, wsparcia od instruktorów.Dziękuję Wam za to, że mogłam się od Was nauczyć: Maddaleno???? Małgosiu???? Piotrze numer 1???? Sławku???? Piotrze numer 2, Kamilo.Mogłabym pisać o Waszym wpływie na moją jazdę, ale za długo by zeszło???? Ta szkoła jest świetną szkołą i polecam ją każdej kobiecie, która nie wierzy w swoje umiejętności, ma kompleksy..ONI Wam pomogą i włożą całe serce w to żeby każda z Was cieszyła się z uzyskania prawa jazdy. Jesteście Najlepsi kochani

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
4

ocena z dnia: 28.12.2018

Marta M .......a ip: 188.146.113.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Z całego serca mogę polecić autoszkołę Girls School. Zostałam przygotowana do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Atmosfera w trakcie wykładów, jak i podczas jazd była bardzo przyjemna. Instruktorzy są bardzo cierpliwi. Jestem bardzo zadowolona i chętnie polecę tą autoszkołę innym

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!