Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kielce

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 0zł

eLMichta Ośrodek Szkolenia Kierowców

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Kielcach(38)

Więcej filtrów kursów
1053 Zaufane Opinie (1255 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2023)
Polecam szkołę jazdy Luzik! Kurs teoretyczny został przeprowadzony sprawnie i w miłej atmosferze. Dzięki świetnemu, spokojnemu podejściu do kursanta pana Piotra, jego doświadczeniu i wielu cennym wskazówkom udało mi się zdać egzamin praktyczny za 1 razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2023)
Super szkoła jazdy, świetne podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera. Pani Mariola Jaros wspaniała instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2023)
bardzo polecam szkołę jazdy Luzik!! kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie, ale dokładnie i w bardzo przyjemnej atmosferze, a dzięki jazdom z Panią Mariolą zdałam praktykę w WORDzie za pierwszym razem i to bez żadnych błędów! każdemu polecam tę szkołę, nie będziecie żałować :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2023)
Bardzo polecam szkołę jazdy Luzik a przede wszystkim Pana Piotra! Jazdy z Panem Piotrem super przygotowały mnie do egzaminu praktycznego w WORDZIE.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Najlepsza szkoła jazdy w Kielcach, Pan Piotr super przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy Luzik

ul. Warszawska 4 25-306 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-10-02

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1, A, A2, A1, AM

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
933 Zaufane Opinie (1117 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2023)
Najlepsze szkoła w Kielcach. Bardzo kompetentni, spokojni instruktorzy potrafiący wytłumaczyć. Pani Milena oaza spokoju. Świetne podejście do kursanta. Polecam. Na wykładach bardzo fajnie interesująco i wszystko wytłumaczone. Dla osoby która pierwszy raz była za kierownica to ogromny stres ale dzięki podejściu instruktorów wszystko przebiegało sprawnie. Zdane za drugim razem. Dziękuję Panu Darkowi i Pani Milenie. Szkole polecam. Kursantka Monika.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2023)
Zdane za pierwszym polecam bardzo dobry poziom wykładów, nie trzeba sie tak dużo w domu uczyć podstaw
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Przemili instruktorzy ale potrafią wyłapać błędy kursanta i je poprawiać. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2023)
Chciałam podziękować Pani Anetce za przygotowanie mnie do egzaminu , spełniła moje marzenie ! Pani Anetka ma super podejście , pomimo tego że popełniałam ciągle błędyi mój stres dawał o sobie znaki na praktycznie każdej jeździe nie skreśliła mnie a dalej motywowała mnie do tego żebym się nie poddawała, pomimo mojego oporu to mnie motywowała do działania i uwierzenia w siebie :) Polecam gorąco Tą Panią bo ile wkłada w to serca to widać jak zależy jej na tym aby ten egzamin skończyć z pozytywnym wynikiem :)!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2023)
Świetne przygotowanie do egzaminu, który pomimo złośliwego egzaminatora (egzamin praktyczny) zdałem za pierwszym razem. Wszyscy instruktorzy są punktualni, cierpliwi i pomocni. Każdy kto będzie odbywał kurs w tej szkole może być pewny, że przy odrobinie zaangażowania zostanie bardzo dobrze przygotowany zarówno do egzaminu, jak i jazdy samemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
eLMichta Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. T. Kościuszki 8 / Ipiętro 25-310 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
332 Zaufane Opinie (392 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2023)
Właśnie jestem po zdanym egzaminie państwowym kat A !!!! Krzysztof jako instruktor - SUPER !!! Dobrze tłumaczył niejasne bądź nurtujące mnie pytania, ( nawet takie które pewnie niecodziennie dostawał od kursantów : jak wymiary placu, poszczególnych zadań i inne takie - sprawdzał dla mnie i wszystko wyjaśniał na bieżąco :)) ale jednym słowem - POLECAM BARDZO!!! Krzysiek jako instruktor pierwsza klasa, opanowany, sympatyczny i co najważniejsze zna się na rzeczy ! Dzięki za wyjeżdżone godziny co przyniosły mi wynik egzaminu POZYTYWNY !!!! LWG i czas w drogę.... :D !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2022)
Naprawdę z czystym sumieniem polecam!!! Kurs idzie szybko sprawnie ! A nauka jazdy to czysta przyjemność z tak doświadczonymi i miłymi instruktorami! Atmosfera super jest dużo śmiechu żadnych krzyków!!! ♥️♥️♥️♥️♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2022)
Super przygotowanie, egzamin zdany za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2022)
Polecam .. kurs zrobiony w niecałe 3 tygodnie ;) godziny jazdy ustalane pod twój grafik więc nigdy nie ma problemu ;) zdałam za 3 razem ale to tylko dlatego że stres mnie zjadł ;) bo pan Krzysztof przygotował mnie perfekcyjnie mimo że na początku byłam oporna na wiedzę!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2022)
Super szkoła, która świetnie przygotowuje do egzaminu praktycznego, jak i teoretycznego. Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
3
Szkoła Jazdy Słoneczna

ul. Żytnia 8 25-018 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A2+B, A+B, B po B1, A po A2, A2 po A1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
263 Zaufane Opinie (343 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Serdecznie polecam RSJ. Super szkoła, bardzo interesujące wykłady i świetni instruktorzy, którzy profesjonalnie potrafią przygotować do egzaminu. Podczas 30 godzin wiele można się nauczyć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2021)
Serdecznie polecam Rajdową Szkołę Jazdy, super przygotowanie do egzaminu, profesjonalne podejście do kursanta, efektem czego jest zdany egzamin za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2021)
Super, świetna szkoła, wspaniali instruktorzy, w ciągu 30 godzin jazd, naprawdę dużo się nauczyłam :) POELCAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Naprawdę polecam. Feedback od instruktorów był na wysokim poziomie i pozwalał na sprawne wyciąganie wniosków i doskonalenie się.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2021)
Egzamin wewnętrzny przeprowadzony bardzo profesjonalnie, cały kurs był przyjemnością a nie obowiązkiem, instruktorzy bardzo cierpliwi z elastycznymi godzinami jazd
4
Rajdowa Szkoła Jazdy

ul. Żytnia 4 25-018 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
256 Zaufanych Opinii (316 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2023)
Szanowni Czytelnicy, Wybór właściwej szkoły jazdy to bardzo odpowiedzialne przedsięwzięcie. To od szkoły jazdy zależy jak będziemy jeździć, ile będziemy się parać egzaminem i, przede wszystkim, jaką przyjemność będziemy czerpać z jazdy. W moim przypadku wybór był uwarunkowany przeglądaniem wielu opinii udostępnionych w internecie. Natomiast kontakty z innymi osobami, np. w szkole, nie były zbyt owocne, gdyż każdy optował za inną szkołą. Nieco zagubiony, podczas jednego ze spacerów po mieście w słoneczne popołudnie zauważyłem nietypowy, oryginalnie kolorowy, samochód do nauki jazdy. Dowiedziałem się, że był to samochód szkoły jazdy Squll. Postanowiłem zaufać tej właśnie unikatowej szkole jazdy w Kielcach i po zakończeniu zawiłych formalności związanych z uzyskiwaniem orzeczenia od lekarza, zapisałem się na kurs do Squlla właśnie. Od razu po rozpoczęciu kursu teoretycznego wszelkie myśli kwestionujące ten wybór zostały rozwiane. Pani Ola prowadzi wykłady na bardzo dobrym poziomie, przede wszystkim jest merytoryczna i nie brakuje jej pedagogicznego podejścia do kursantów. Zawsze można zadać pytanie, upewnić się, a gościnność i niezwykle przyjemna atmosfera panująca w sali są dodatkowym, ale jakże istotnym, smaczkiem. Nie wiem, czy są to najlepsze wykłady w Kielcach, bo z innymi szkołami jazdy nie miałem kontaktu, ale mogę stwierdzić, że jeżeli ktokolwiek waha się co do wyboru szkoły jazdy, boi się wykładów, to może mi w tej kwestii zaufać - Squll będzie właściwym wyborem. Przejdę teraz do istoty sprawy i mojej opinii dotyczącej części praktycznej kursu. Moim instruktorem był Pan Dominik. Cóż mogę stwierdzić? Niech skrótem opinii będzie fakt, że osoba, która nigdy nie siedziała za kołem kierownicy i nie widziała świata z tej perspektywy, nigdy nie naciskała pedałów w samochodzie, zdała egzamin praktyczny za drugim razem (pierwszy raz oblany totalnie z powodu nieuwagi i wręcz mojej głupoty - sygnalizacja świetlna tylko) (teoretyczny za pierwszym, gdyż o tym nie wspomniałem w pierwszej części tego krótkiego, ale mam nadzieję pożytecznego komentarza). Podejście w trakcie jazd było naprawdę wzorowe: zwracam uwagę na sporo pochwał, szczególnie kiedy coś nie wychodzi. Pierwsze godziny były skupione na podstawach, kolejne podwyższały poprzeczkę. To świadczy o merytorycznym podejściu. Bardzo dziękuję za przydatną lekcję jazdy na drodze ekspresowej (to naprawdę ważne wiedzieć, jak się zachować podczas jazdy z dużą prędkością). Parkowanie, zawracanie - na wszystko miałem podane sposoby od Pana Dominika, więc nauka była dużo prostsza. Bardzo polecam wybór Pana Dominika na swojego instruktora. Wykonał ze mną świetną robotę i należy zauważyć, że stworzył ze mnie w czasie wakacji człowieka, który nie boi się wsiąść za kierownicę, mimo że jeszcze pod koniec maja nie śniłem, że będę już teraz (06.09.2023) mógł jeździć. Tu należy zauważyć, że kurs przebiegł sprawnie, naprawdę można sobie dostować terminy pod siebie. Dziękuję: Oli (za teorię i wiele cennych komentarzy po egzaminie wewnętrzym, świetną analizę), Dominikowi (za naukę praktyczną, którą opisałem wyżej) i Mateuszowi (miałem z nim jazdę przed egzaminem, naprawdę bardzo dobry, sympatyczny instruktor, dał mi mnóstwo wskazówek na egzamin i zabrał mnie w miejsca typu "pułapki egzaminacyjne". Polecam!). To drużyna Squlla pomogła mi spełnić marzenie o posiadaniu prawa jazdy. Bardzo jestem zadowolony. To szkoła, którą mogę polecić, ba, wręcz zarekomendować i poręczyć za jej jakość swoim nazwiskiem. Serdecznie polecam i dziękuję za poświęcony czas, Kacper Dziopa
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2023)
Szkoła jazdy Squll jest naprawdę dogna polecenia :) Wykłady były prowadzone przez Olę w bardzo ciekawy sposób. Wszystkie zagadnienia związane z zasadami ruchu drogowego oraz techniką kierowania pojazdem zostały przekazane w sposób jasny i zrozumiały. Ogromny szacunek dla Oli, która ogarnia te wszystkie sprawy związane z kursem, jeździ z kursantami i zawsze znajduje czas, żeby pomóc i odpisać na wiadomości. Robiłam kurs weekendowy, dla mnie była to świetna opcja. Sala super wyposażona w materiały do nauki, można się również częstować kawą i cukiereczkami :P Bardzo polecam jazdy z instruktorem Mateuszem. Poznałam go na live'ach na Tiktoku :) Mateusz ma bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Jazda z nim nie była "byle jaka". Każdy szczegół był dokładnie omówiony, nie tylko pod względem zdania egzaminu, ale również samodzielnej jazdy na przyszłość. W końcu ta szkoła "uczy jeździć, a nie prowadzić" :) Po zdaniu egzaminu wewnętrznego mogłam szybko zapisać się na egzamin państwowy. Dużo osób mówi, że czas robienia prawka był dla nich najgorszy. Ja zdecydowanie wspaniale wspominam ten czas. Czy będę tęsknić? Oczywiście, że TAK!!! To był najlepszy wybór w moim życiu... gdybym miała robić drugi raz kurs, przyszłabym oczywiście do Szkoły Jazdy Squll. Serdecznie polecam <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2023)
Bardzo polecam!! Wykłady z Olą były cudowne, nie ma mowy żeby sie nudzić, wiedza przekazana perfekcyjnie. Do Oli można zwrócić się z każdym problemem/ prośbą zawsze gotowa pomóc. Na jazdy chodziłam bez stresu z uśmiechem na twarzy, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Dostałam bardzo dużo cennych rad i wskazówek.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2023)
Super szkoła!! Bardzo profesjonalne podejście. Ciekawie prowadzone wykłady, podczas których wszystko dokładnie i zrozumiale wytłumaczone. Instruktorzy są cierpliwi, a same jazdy przebiegały w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2023)
Polecam bardzo szkołę jazdy Squll! Atmosfera na jazdach jest bardzo dobra, a instruktorzy uczą z dużą cierpliwością i bez stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
szkoła JAZDY Squll

ul. Planty 16A/207 25-502 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-09-23

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
247 Zaufanych Opinii (321 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2023)
Znakomite przygotowanie do egzaminu. Świetna atmosfera na jazdach i wykładach - wszystko przeprowadzone w bardzo solidny sposób. Szkoła jak najbardziej godna polecenia !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2023)
Polecam! Jazda bezstresowa ,nie tylko miła atmosfera, ale także solidne przygotowanie do egzaminu .Bardzo dobra szkoła !
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2023)
Super szkoła, bardzo mądrzy ludzie ,jazdy bez stresowe , miła atmosfera na wykładach polecam serdecznie w skrycie profesionalizm!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2022)
Super podejście do kursanta, świetna atmosfera i super przeprowadzone wykłady
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy, świetna atmosfera i super podejście do kursanta. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Szkoła Jazdy Wójcik

ul. Paderewskiego 48 25-502 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-09-25

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
144 Zaufane Opinie (181 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2022)
Po 20 godzinach jazdy na kat. A w szkole u Ch... miałem problemy z placem. Wziąłem dodatkowe jazdy w szkole jazdy Korona MM u instruktora Michała. Już na 1 godzinie Michał poprawił moją technikę jazdy. Gdybym od razu trafił do szkoły jazdy Korona MM zaoszczędziłbym dużo czasu i nerwów. Dzięki instruktorowi Michałowi egzamin kat. A zdany za pierwszym razem bez błędów. Gorąco polecam szkołę jazdy Korona MM
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2022)
Polecam z czystym sumieniem wszystkim !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2022)
Wszystko w jak najlepszym porządku. Super przyjazna atmosfera. Jasno i klarownie przekazane informacje. Instruktor na najwyższym poziomie! Podejście do każdego kursanta indywidualne. Pokaże, wytłumaczy, nauczy, przygotuje jak najlepiej się da. Gorąco polecam Michała!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Profesjonalne przygotowanie do egzaminu, podczas nauki bardzo przyjazna atmosfera z odpowiednim podejściem do kursanta, dostałam mnóstwo wskazówek jak zapanować nad pojazdem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2022)
Bardzo miła, fachowa i mistrzowska kadra. Dzięki nim nie miałem większego problemu, żeby zdać egzaminy na prawo jazdy. Otrzymane od nich przygotowanie oszczędziło mi wielu nerwów i stresu podczas egzaminów. Instruktor Adam K. jest the best. Polecam serdecznie <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
Szkoła Jazdy KORONA MM

ul. Paderewskiego 55 25-950 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B, A2, AM, A, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
21 Zaufanych Opinii (41 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2023)
Najlepsza szkoła jazdy. Instruktorzy mają ogromne pokłady cierpliwości, a manewry drogowe są tłumaczone do skutku. Dziękuję z całego serca ❤️ Polecam serdecznie. Jeśli prawo jazdy to tylko w odjazdowej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2023)
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do EGZAMINU zarówno teoretycznego jak i praktycznego, a nie tak jak w niektórych szkołach do jazdy już po egzaminie, każdy jeden błąd jest zauważalny przez instruktorów i natychmiast tłumaczony, omawiany oraz jest drugie podejście do ,,zepsutego" manewru w celu nauczenia go. Atmosfera jak najbardziej przyjemna, instruktorzy bardzo mili i z dystansem, ale co najważniejsze z ANIELSKĄ cierpliwością. Wszystko jest tłumaczone nawet po kilka razy i nie ma problemu z tym aby instruktor powtarzał z wami manewr póki się go nie nauczycie. Jeśli chodzi o np. problem z dojazdem do biura w celu rozpoczęcia jazd nie ma się o co martwić, ponieważ instruktorzy bez żadnego problemu przyjadą po was z kursantem (Oczywiście w granicach rozsądku) i zabiorą was wcześniej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2023)
Zdecydowanie polecam tę szkołę, dzięki godzinom doszkalającym u Arka udało mi się zdać. Super atmosfera i wysoki poziom nauczania????????????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.06.2023)
Cieszę się, że wybrałam Odjazdową Szkołę Jazdy! Z panem Tomkiem miałam przyjemność spędzić pierwsze dwie godziny jazd, a później uczyłam się już z panem Arkiem. Pan Arek był bardzo wyrozumiały i cierpliwy, przy czym uświadamiał popełniane błędy i ze spokojem tłumaczył jak je zniwelować. Jazdy przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze. Czułam się dobrze przygotowana do egzaminu państwowego i zaowocowało to zdaniem go za pierwszym razem ???? Szczerze polecam tę szkołę jazdy! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2023)
Szkoła jazdy zdecydowanie warta polecenia. Indywidualne podejście do kursanta, pełne zrozumienia i cierpliwości. Idealne przygotowanie do zdania egzaminu na najwyższym poziomie. Każda godzina jazdy to czysta przyjemność. Świetna atmosfera i ogrom przekazanej wiedzy. Z całego serca polecam wszystkim!! ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Odjazdowa Szkoła

ul. Wiśniowa 6a 25-552 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1, B78, A, A po A1, A+B, A po A2, A1, A1+B1, A2, A2+B, A2 po A1, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2022)
Super podejście do kursanta wszystko bardzo dobrze i dokładnie tłumaczone.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2021)
Bardzo polecam "Szkołę Wojciechowski". Za każdym razem odbywało się parkowanie,byliśmy na Placu Manewrowym. Pan Jan bardzo cierpliwie i dokładnie przekazuje informacje,tłumaczy , uczy. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko i dziękuję serdecznie. Niesamowity i wspaniały człowiek, który miał ogromną cierpliwość do kobiety po 40- tce ;) i udało się za drugim razem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2021)
Super szkoła i super instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Postawa instruktora wzorowa, super przygotowanie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Szkoła Jazdy Wojciechowski

ul. Wesoła 51 lok. 305 (budynek NIDY) 25-363 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
186 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2023)
Polecam szkołę Hozer&Kruk każdemu, kto chce zrobić prawo jazdy, szczególne podziękowania dla Pawła, bardzo jasno tłumaczy teorię, jazda z nim jest zawsze spokojna, jeśli ktoś się martwi podczas jazdy, to z Pawłem nie będzie problemów????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2023)
Miałam przyjemność odbyć jazdy doszkalające z Magdą. Polecam bardzo serdecznie. Instruktorka jest bardzo miłą, ciepłą i sympatyczną osobą, która wiele mnie nauczyła :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2023)
Bardzo polecam tą szkole jazdy! Miałam przyjemność jeździć z panem Pawłem, który bardzo dobrze tłumaczy i świetnie przygotował mnie do egzaminu????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2023)
Polecam z całego serca! ???? Jazdy z Magdą to sama przyjemność. Jest bardzo miłą, sympatyczną i ciepłą osobą, ale przy tym bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, cierpliwie tłumaczy, analizuje błędy i robi wszystko by polubić jazdę samochodem i poczuć się pewnie za kierownicą. Od razu widać, że to po prostu jej pasja. Madzia to "człowiek o wielkim sercu, który kształci małych ludzi". ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2023)
W tej szkole jazdy panuje rodzinna atmosfera. Pan Paweł nigdy nie dopuścił do sytuacji, żeby godzina jazd była zmarnowana, zawsze dowiadywał się (jak dobierałem jazdy u innych równie sympatycznych instruktorów) co robiliśmy, co poszło nie tak na danym skrzyżowaniu. Zawsze pilnował, żeby mnie tam drugi raz zabrać. Można poczuć się zaopiekowanym przez instruktora z jeszcze jednego powodu. Jazdy są zaplanowane dokładnie wiec pod koniec kursu wszystkie aktywności, które są wymagane na państwowym egzaminie, są już dobrze wyćwiczone. Hubert jest tak samo wspaniałym człowiekiem, jak i instruktorem. Pomimo tak krótkiego czasu mogę śmiało to powiedzieć. W aucie nie ma bariery pomiędzy uczniem a instruktorem. Wsiada się tak jak do swojego najlepszego przyjaciela do auta. Wszystko jest połączone z dawką wiedzy, która samoistnie wchodzi do głowy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
10
Szkoła Jazdy Hozer&Kruk

Bodzentyńska 10/103 25-308 Kielce

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Aktualności z miasta Kielce

Elektro-mobilność w szkołach jazdy

Nowość w dziedzinie szkolenia kierowców w Kielcach i województwie świętokrzyskim!

Podążając za nowoczesnością i zapotrzebowaniem kursantów na naukę jazdy pojazdami elektrycznymi - Szkoła Jazdy Enigma w Kielcach wprowadziła do swojej oferty możliwość odbycia praktycznej części kursu na prawo jazdy samochodem w 100 procentach elektrycznym. 

Tym samym pojazdem, którym uczestnik szkolenia będzie odbywał jazdy w trakcie kursu - może również zdawać egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach.

Samochód BMW i3 (bo o nim mowa) jest przystosowany do szkolenia kierowców w zakresie kategorii B. Samochód wyposażony jest w 170-konny silnik, czyli bardzo mocny, jak na naukę jazdy przystało. Jest to ciekawostka dla kursantów, ponieważ wreszcie będą mogli pojeździć autem silniejszym niż standardowe samochody wykorzystywane podczas szkoleń. Zarazem auto jest w pełni ekologiczne.

Z tego auta mogą korzystać nie tylko kursanci szkoły. Posłuży ona także tym osobom, które robią kurs w innych OSK, a w szkole jazdy Enigma będą chcieli skorzystać z oferty jazd dodatkowych.

Auto wyposażone jest w różne systemy ułatwiające kierowanie nim. Posiada między innymi kamerę cofania, dźwiękowe i wizualne czujniki parkowania, asystenta parkowania (z tego ostatniego systemu niestety nie wolno korzystać na egzaminie).