Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2499zł

Szkoła Jazdy TORNADO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(97)

Więcej filtrów kursów
503 Zaufane Opinie (957 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2024)
Polecam szkołę jazdy Kursant, a zwłaszcza instruktora pana Sylwestra Butwickiego. Pan Sylwester jest przede wszystkim skutecznym fachowcem i dobrym wykładowcą - nauczył mnie prowadzić samochód tak realnie żebym sobie dał radę w życiu za kierownicą (a nie tylko nauka pod sam egzamin), jak również przygotował mnie solidnie do egzaminów. Dzięki naszej wspólnej pracy zdałem za pierwszym razem egzamin teoretyczny mając wynik 73/74 pkt i również za pierwszym razem egzamin praktyczny mając tylko jeden drobny błąd na karcie. Moje wyniki mówią same za siebie, lepszej rekomendacji chyba nie potrzeba! Pan Sylwek jest wymagający (dzięki czemu dobrze uczy), ale ma świetne podejście do kursantów i anielską cierpliwość :D Polecam również w Kursancie lekcje teorii i wykłady u instruktora pana Tomasza Sobola ze względu na zakres jego rozległej wiedzy i doświadczenia, jak również za jego poczucie humoru, dzięki czemu jego wykłady nie są nudne i można z nich wynieść wiele wiedzy. Również na plus panie z biura głównego, dzięki czemu wszelkie formalności można było szybko i sprawnie załatwić. Plus podziękowania dla nich za polecenie mi pana Sylwka w kwestii wyboru instruktora - lepiej nie mogłem trafić :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2024)
Właśnie zdałem egzamin E/B za pierwszym podejściem. Dzięki instruktorom Krzyśkowi i Michałowi. Po pierwsze dzięki ich bezpośredniości poczułem się 20 lat młodziej, po drugie bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu w DORD. Zwłaszcza na placu manewrowym. Dobra robota Panowie. Dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2024)
Ludziska. Przygoda życia! Robiłem z Michałem B+E. W pierwszym podejściu egzamin zdany! Moje wyczyny przyczepą po lekcjach Michała można porównać do baletu. Robię co chce. Mistrz. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2024)
Bardzo rzeczowo, dobry kontakt z instruktorem, wymagający, ale cierpliwy. Już go poleciłem znajomym :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2024)
Z całego serca polecam OSK Kursant - a szczególnie polecam jazdy z Panem Michałem Kwaśnikiem, który świetnie przygotował mnie do egzaminu kategorii B+E. Atmosfera podczas zajęć była cudowna, ponieważ Pan Michał miał ogromną cierpliwość i chcęć dociągnięcia każdego ćwiczenia do perfekcji. Dodatkowo wspomnę, że był szalenie wyrozumiały do mnie jak i zapewne do wielu inncy kursantów. Czułem się bardzo dobrze zaopiekowany, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, A po A1, A po A2, A1+B1, A2+B, A2 po A1, A+B, B po B1, C, C+E, D po B, D po C, ADR, KW, KWP, KWU, KWUP

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
197 Zaufanych Opinii (256 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Super szkoła, świetni instruktorzy super atmosfera serdecznie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2024)
Wszystko ok
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2024)
Jestem w trakcie kursu na prawo jazdy kategorii C + E oraz przechodzę przez kurs kwalifikacji zawodowej i muszę przyznać, że moje doświadczenia z tą szkołą jazdy przekraczają wszystkie oczekiwania. Od samego początku zauważyłem profesjonalne podejście zarówno w teorii, jak i praktyce. Jednym z kluczowych elementów, który znacząco wpłynął na moje pozytywne wrażenia, jest współpraca z instruktorem Jakubem Tajsiakiem. Jego profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia i umiejętność przekazywania wiedzy w przystępny sposób sprawiają, że nauka jazdy jest nie tylko efektywna, ale i przyjemna. Co szczególnie cenię, to indywidualne podejście instruktora podczas jazd na placu manewrowym, gdzie pod okiem pana Jakuba mam możliwość ćwiczenia w spokojnej atmosferze, bez pośpiechu i z pełnym skupieniem na nauce. Jego cierpliwość i zaangażowanie w proces nauczania są bezcenne, co czyni go nie tylko instruktorem, ale prawdziwym mentorem na drodze do uzyskania prawa jazdy. Miejsce szkoleniowe, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne, jest doskonale przygotowane do przekazywania wiedzy, co znacząco ułatwia przyswajanie nowych informacji. Dzięki profesjonalizmowi i wsparciu pana Jakuba, każda godzina spędzona za kierownicą jest krokiem bliżej do osiągnięcia celu - uzyskania upragnionego prawa jazdy. Jestem niezwykle zadowolony z wyboru tej szkoły jazdy i z całego serca polecam ją każdemu, kto marzy o karierze zawodowego kierowcy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2024)
Polecam,bo są pomocni i otwarci na Obcokrajowców, robiłem kurs ja i Małżonka
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2024)
Jestem w trakcie kursu jest git.
2
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK

Piastów 2A /2 52-425 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C, C+E, C+E, KWU, KWUP, SO, ADR, KW, KWP, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
91 Zaufanych Opinii (125 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2023)
Bardzo fajna szkoła jazdy!Obyło się bez stresu ,pan Artur to w 100%profesjonalista o czym świadczy egzamin zdany za pierwszym razem.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2023)
Polecam wszystkim jak najbardziej! Bardzo doświadczeni instruktorzy, motywują i inspirują, usunęli strach jazdy po mieście. Widać, że to jest ich pasja. Też jest bardzo wygodna lokalizacja i dojazd, ale jeżeli by i było daleko, również bym jeździłam do nich. Moje koleżanki chodziły też na kurs do tej szkoły i tak samo zadowolone jak ja. Zaliczyłam egzaminy za 1 razem, bardzo się cieszę. Bardzo dziękuję instruktoram i szkole za taką możliwość uczyć się w najlepszych i być najlepszym!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Najlepsza szkoła jaka można wybrac we Wrocławiu. Wykłady konkretne, nie przeciągane na sile, o wygodnych godzinach dla wszystkich, uczniów i pracujących - wykładowca świetny, salka do nauka bardzo ładna, z woda i kawa. Jazdy proponowane przez kierownika, zawsze w godzinach nam odpowiadających, kontakt bezproblemowy. Instruktorzy są fantastyczni, dużo wiedzy, spokoju, odpowiadają na pytania, a jazda nie ogranicza się do schematycznego powtarzania tras egzaminów, naprawdę uczą jeździć i zachowania na drodze. Instruktorzy w czasie kursu mogą się zmieniać co polecam, każdy ma inne podejście, nie wiemy z kim będzie egzamin wiec fajnie przyzwyczaić się do różnych ludzi „”obok”. Dodatkowo jedziemy tez różnymi Kiankami, zatem rożne sprzęgła itp, tez fajnie przyzwyczaja do innego auta na egzaminie. Instruktorzy zawsze pytają co chcielibyśmy przećwiczyć, wiec braki zawsze można doszlifować. Cena adekwatna do jakości, a nawet za niska. Brak ukrytych kosztów, uczciwe podejście także do dodatkowych godzin. Jeśli rozważacie wybór szkoły, macie problemy z jazda bądź stresem, serdecznie polecam. Zdane za 1, bez żadnego błędu na karcie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2022)
Zdecydowanie polecam! Profesjonalni oraz otwarci instruktorzy sprawili, że nauka jazdy nie była tylko koniecznością przejechania określonej ilości godzin, ale także przyjemnym procesem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Świetna szkoła jazdy! Każdy z instruktorów wie jak przekazać każdą potrzebną informację, aby zdać egzamin na prawo jazdy, przy okazji wprowadzając przyjazną i miłą atmosferę! Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
MOTOFRAJDA

ul. Sudecka 82/G2 53-129 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
90 Zaufanych Opinii (137 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2024)
Profesjonaliści w pełnym wymiarze. Niesamowita atmosfera, świetne podejśćie do klienta/kursanta. Przemiła Pani Kierownik Kasia :) empatyczna i wyrozumiała -pozdrawiam :) Instruktor p.Jacek P. to zawodowiec :). Bardzo kompetentny, empatyczny, niesamowity spokój, poczucie humoru , kultura osobista i umiejętność nauczania. Polecam szkołę OSK Jazda wszystkim. Tam niemożliwe staje się możliwe. Magda
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2024)
Szkoła była bardzo dobrym wyborem, teoria z Panem Jackiem jest super ciekawa i dużo można z niej wynieść. Zajęcia praktyczne trawy u mnie około 2 miesięcy co uważam za duży plus. Nauka z Panem Marcinem przebiegła bardzo komfortowo i w sposób profesjonalny. Egzaminy zdany od razu !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2024)
OSK Jazda to z pewnością był strzał w 10! Mój kurs trwał lekko ponad 3 miesiące. Przez ten czas miałem do czynienia z Panem Michałem i z Panią Edytą jako instruktorów. Dwójkę gorąco z serca polecam. Jednakże problem z Panem Michałem był jego czas, i zajęcia który czasem odbywały się raz na 8-9 dni po 1,5h. Mimo wielu obietnic że “od następnego razu będzie inaczej”, tak nie było. Do Pani Edyty zastrzeżeń mieć nie można, przygotowała mnie super do egzaminu. Lokalizacja szkoły jest w idealnym wręcz miejscu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
świetny instruktor pan Jakub wszystko przeszło bez komplikacji i ogólnie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2023)
Polecam serdecznie bardzo miły nastrój, teoria przeprowadzana w sposób ciekawy a same jazdy są przeprowadzane w miłej atmosferze
4
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) al armii Krajowej 4c/6, 50-524 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
4 Zaufane Opinie (47 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2023)
Serdecznie polecam tę szkołę oraz mojego instruktora Pana Andrzeja ze srebrnej Kia Rio. Egzamin zdałam za pierwszym razem, a to mówi samo za siebie. Pan Andrzej za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczył, dzięki czemu bylam spokojna, że na egzaminie nie popełnię znaczących błędów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2023)
Jeżeli szukacie szkoły która zapewni wam zdanie egzaminu a nie naciągnie na kasę to polecam ekspert.Robiłam kurs i wszystko poszło z górki bez problemu.Wielkie podziękowania i słowa uznania dla Pana Mirka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Jazdy doszkalające robiłam w szkole jazdy ekspert i dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Bardzo polecam tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Super Profesjonalnie i bardzo fajna cena.Egzamin został zdany za pierwszym podejściem.Poklecam wszystkim kto szuka rzetelnej szkoły która dobrze przygotuje cię do egzaminu praktycznego i teoretycznego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
CO TU DUŻO SIĘ ROZPISYWAĆ. SZKOŁA JAZDY EKPSERT!! WIELKIE DZIĘKI. EGZAMIN ZALICZONY I TERAZ CZEKAM NA UKOCHANY DOKUMENT. POLECAM WSZYSTKIM JAK SAMA NAZWA MÓWI EKSPERT JEST TYLKO JEDEN.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2022)
Maciej Belz Polecam bardzo dobry Instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Najlepsza szkoła jazdy!Miła obsługa w biurze firmy. Profesjonalne podejście do kursanta. Instruktor Pan Rafał rewelacyjny.Wykłady prowadzone przez niego naprawdę bardzo ciekawe. Od samego początku potrafiłem rozprawić się z moim stresem związanym z jazdą. Zawsze bardzo cierpliwie odpowiada na pytania, daje cenne wskazówki które można było wykorzystać podczas egzaminu i po. Super atmosfera, zero stresu pełne profesjonalne podejście. Polecam bardzo serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Szkoła naprawdę super, po trudnym doświadczeniu z poprzednią szkołą po wykupieniu 6 dodatkowych godzin w Akademii Dobrej Jazdy nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które pomogły mi zdać praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Po wyjeżdżonych 30 godzinach warto jest wziąć przynajmniej te 2 dodatkowe godziny z innym instruktorem by poznać też punkt widzenia innej osoby. Ja w szczególności polecam Pana Andrzeja Białka, z którym miałem przyjemność jeździć i dzięki któremu egzamin w WORDzie był dla mnie pestką.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2022)
Bardzo polecam, szybko, świetne podejście, wszystko wytłumaczone Oczywiście zdane za 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2022)
Chciałem serdecznie podziękować Panu Ireneuszowi za profesjonalne podejście do kursanta, pomocny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zawsze służy dobrą radą, jeśli trzeba to konkretnie powie co się źle robi. Konkretny i profesjonalny instruktor. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Akademia Dobrej Jazdy

ul. Sienkiewicza 128ul. Bierutowska 1A, 50-340 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B+E, C, C, C+E, C+E, D, D po B, D po C, D+E, ADR, KW, KWP, SO

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
Mega wypas.Super szkoła nauki jazdy Osk Tornado. Bardzo fajny instruktor który super mnie przygotował do egzaminu który zdałam za pierwszym razem .Bardzo się cieszę ,że wybrałąm tą szkołe i bardzo polecam szkołe nauki jazdy tornado. pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2021)
Jeśli ktoś szuka sprawdzonej szkoły nauki jazdy na kat b to polecam OSK TORNADO ,jazdy w strefie egzaminacyjnej, mili instruktorzy, super zajęcia teoretyczne i dlatego egzaminy zostały zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
7
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7BARDZKA 30 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Prawdziwa Wyższa szkoła jazdy Sam profesjonalizm, samochody identyczne jak póżniej był na egzaminie i co najważniejsze zajęcia praktyczne odbywały się w strefie egzaminacyjnej niedaleko WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS)BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, A2+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
151 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2024)
Super szkoła, przyjemna atmosfera, bardzo mili i cierpliwi instruktorzy!! do egzaminu przygotowywał mnie Pan Piotr (bardzo dziękuje!) Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2024)
Szkołę wybrałem dzięki świetnym opiniom w sieci i absolutnie nie żałuję. Przystępne ceny, świetna kadra, kilka samochodów do wyboru. Instruktorzy robia świetną robotę, szczególnie pani Weronika, z którą jeździłem, profesjonalna i cierpliwa. Szkoła w centrum miasta, łatwo się tam dostać. Ludzie, z którymi miałem kontakt na kursie też bardzo zadowoleni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2023)
Nauka jazdy w przyjaznej atmosferze!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Szkoła Jazdy – Szybcy i Niezawodni zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię! Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w tej szkole jazdy i chciałabym podzielić się kilkoma pozytywnymi uwagami. Po pierwsze, instruktorzy są wyjątkowo kompetentni i cierpliwi (uczyłam się jazdy u Pana Grzegorza). Pomógł mi zrozumieć wszystkie aspekty jazdy samochodem, począwszy od podstawowych umiejętności po zaawansowane techniki. Podejście w szkole jest indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego ucznia, co bardzo ułatwia proces nauki. Po drugie, flota samochodów używanych do nauki jazdy jest w doskonałym stanie. To sprawia, że początkujący kierowcy uczą się na pojazdach, które są bezpieczne i nie sprawiają problemów technicznych. Po trzecie, elastyczny harmonogram lekcji jest ogromnym atutem Szkoły Jazdy Wrocław. Mogłam dostosować terminy zajęć do mojego własnego rozkładu dnia, co ułatwiło mi naukę jazdy bez zakłócania innych obowiązków. Na koniec, warto dodać, że cena za kurs jest konkurencyjna, biorąc pod uwagę wysoką jakość nauczania i poziom przygotowania instruktorów. To miejsce naprawdę robi różnicę w procesie nauki jazdy, sprawiając, że jest on znacznie mniej stresujący i bardziej efektywny. W skrócie, polecam Szkołę Jazdy Wrocław – Szybcy i Niezawodni każdemu, kto szuka solidnej i profesjonalnej nauki jazdy samochodem. To miejsce zasługuje na uznanie za swoje wysiłki w kształtowaniu nowych umiejętności kierowców i przygotowywanie ich do bezpiecznego poruszania się po drogach.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Kurs teoretyczny odbywał się w kameralnej grupce, w przyjaznej atmosferze, z bardzo miłym prowadzącym, który miał indywidualne podejście do każdego uczestnika. Nauka jazdy była bezstresowa i przyjemna, wszystkie manewry były wytłumaczone w prosty sposób (w każdym razie z Weroniką). Ani razu nie stresowałam się jazdą po mieście, pomimo tego że Wrocław to ruchliwe miasto, bo wiedziałam że w razie „w” do akcji wkroczy instruktorka.
9
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Komandorska 18 (Teren myjni TAJFUN) 53-343 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.