Prawo jazdy Wrocław

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(109)

1399 zł
2500 zł
141 Zaufanych Opinii (228 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2020)
Serdecznie polecam najlepszego instruktora Pana SEBASTIANA SKRETKOWICZA!!! Cierpliwie i spokojnie podchodzi do każdej sytuacji!! Jestem obcokrajowcem, w ogóle nie wierzyłam że mi to się uda i tylko dzięki profesjonalne mu podejśćiu Pana Sebastiana zdałam egzaminy w WORDZIE z pierwszego razu i bez błędów. Dziękuję bardzo za naukę!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2020)
Szczerze polecam Szkołę Jazdy Kursant oraz instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego. Do kursantów podchodzi z cierpliwością i bardzo motywuje do nauki jazdy i wiary, że można być naprawdę dobrym kierowcą! Oprócz praktyki super wyjaśnia zawiłości teoretyczne, niestandardowe skrzyżowania i "pułapki" na drodze ;-) Na kurs szlam z nastawieniem, że to niemożliwe by się nauczyć panować nad samochodem, zwracać uwagę na innych uczestników ruchu i jeszcze znaki drogowe.. jednak okazało się, że z dobrym instruktorem da radę nauczyć się wszystkiego!:) Bardzo gorąco polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 12.03.2020)
Całkiem dobra szkoła, pomimo drobnych problemów. Najlepszy instruktor to Tomasz Sobol i tylko do niego idzie się do tej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2020)
Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem i komentarz egzaminatora, że byłam dobrze przygotowana i przyjemnie się ze mną jeździło mówi sam za siebie ???? Miałam zajęcia z Panem Bartkiem Majewskim. Pan Bartek super tłumaczy gdzie, co, jak i dlaczego. Jazdy są po strefie gdzie jest egzamin i wielokrotnie można powtarzać wszystkie miejsca gdzie są problemy. Podchodzi indywidualnie i słucha gdy wyrazi się chęć poćwiczenia konkretnych rzeczy. Ponadto umożliwia samodzielne podejmowanie decyzji i poprawia w razie potrzeby. Serdecznie polecam ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Serdecznie polecam szkole jazdy Kursant. Miałam przyjemność jeździć z dwoma wspaniałymi instruktorami, z Panem Sławomirem Markiem oraz z Panem Bartłomiejem Majewskim, którzy włożyli mase pracy w to, żebym nie zniechciła się do prowadzenia samochodu. Przygotowali mnie bardzo dobrze do egzaminu państwowego ćwicząc ze mną aż do skutku. W konsekwencji na egzaminie państwowym poradziłam sobie z najgorszymi miejscami jakie mogą się trafić. Oczywiście warto wspomnieć o miłej atmosferze panującej w biurze. Wszystko za sprawą Pani Jagody, Pani Agnieszki i Pani Agaty, które zawsze z uśmiechem pomogom klientowi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
77 Zaufanych Opinii (101 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Motofrajda! Dziś zdany egzamin za pierwszym razem mimo ogromnego stresu świadczy o jakości nauczania w tej szkole. Pan Mateusz jasno i klarownie tłumaczył teorie na wykładach, a Pan Artur to bardzo dobry instruktor, wręcz lepszego nie mogłam sobie wymarzyc. Spokojny, cierpliwy, konkretny. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli musi wiele razy powtarzać :) z poczuciem humoru i spokojnie, stwarza warunki do nauki bez stresu. Co dla mnie ważne, nie mówi za dużo poza tym co powinien, dzięki czemu można się skupić na nauce i wykonywaniu manewrów, co szczególnie na początku jest trudne kiedy nie potrafiłam się koncentrować na wielu rzeczach na raz. Jazdy odbywaly się na strefie egzaminacyjnej, dzięki czemu nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło, co najwyżej jego pozytywny wynik. Nie ma żadnego naciagania na dodatkowe godziny, kiedy nie są potrzebne. Z całego serca polecam tą szkole! Natalia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2020)
Świetna szkoła jazdy, wszystko załatwione bez problemu. Instruktor Mateusz super tłumaczy, dzięki niemu zdałam bez problemu za pierwszym razem. Zero stresu podczas nauki, bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Kurs u Pana Artura był skuteczny, w miłej atmosferze, bez żadnych problemów. Instruktor jest cierpliwy, wszystko tłumaczy. Jazdy są w dogodnych dla kursanta godzinach, punktualnie. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Bardzo dobry kontakt ze szkołą, instruktor który mnie szkolił bardzo sprawnie i rzeczowo wytłumaczył wszystkie wątpiiwości które sie pojawiały w czasie trwania kursu, możliwośc zrobienia kursu przyspieszonego , zdane za pierwszym razem, pozdrawiam pana Artura.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Witam . Bardzo polecam Motofrajde . Atmosfera super instruktor Mateusz dobrze mnie nauczył i zdałem za pierwszym razem . W ciągu 2 miesięcy zdałem prawko super ;) .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147 53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
69 Zaufanych Opinii (104 Opinie)
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.05.2020)
Szkoła jazdy niski poziom nic nie posiadają. [...] nic nie uczą kompletne !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Serdecznie polecam OSK Jazda. Ale największe podziękowania i pochwała należą się najlepszemu instruktorowi świata, Jackowi Poznysz. To wspaniały człowiek, najlepszy instruktor. Profesjonalizm, opanowanie, inteligencja i wieczny optymizm - to cechy charakterystyczne. Dzięki niemu każda godzina była niezapomnianą przygodą, a na kolejne wspólne jazdy czekałam niecierpliwie. To człowiek, który kocha to, co robi - to widać i to przynosi efekty. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Byłam świetnie przygotowana na każdą ewentualność, nie zaskoczyło mnie absolutnie nic. Więcej nawet - po zakończonym egzaminie, egzaminator zwrócił uwagę, że od razu widać, że miałam świetnego Instruktora. I tak właśnie było - miałam najlepszego Instruktora w Galaktyce :) Dziękuję OSK Jazda, ale przede wszystkim dziękuję Jackowi Poznysz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Lepszej szkoły nie znajdziecie!!!! Tylko OSK JAZDA! Właśnie dzisiaj zdalam egzamin praktyczny! Za pierwszym podejściem! Olbrzymi stress przed egzaminem jaki miałam, spłynął po mnie po 'magicznym' telefonie od mojego wspaniałomyślnego instruktora MARKA, ktory (kilka minut przed egzaminem!) zadzwonil do mnie przypomnając nad czym sie skupic i aby się rozlużnić. To dodało mi otuchy, wiary we własne możliwości i postawiło zupełnie na nogi! A nigdy nie wyobrażałam sobie, że stress i emocje mogą aż tak paraliżować.. Jestem naprawdę wdzięczna za to, że instruktor MAREK, który mnie prowadził, robił to naprawdę od serca i z wielkim zaangażowaniem. Lekcje były na wesoło, w zupełnie bezstresowej atmosferze, inspirujące i naprawdę przyjemne. Każda lekcja to była fajna przygoda z autem i z dnia na dzień czyłam jak rozwijam swoje umiejętności i pewność za kółkiem. Rewelacyjny instruktor! Swietnie zorganizowany, elastyczny, baaardzo cierpliwy, punktualny no i naprawdę przesympatyczny człowiek! Przygotował mnie naprawdę najlepiej jak tylko można! polecam każdemu! Auto też w bardzo dobrym stanie, no i takie jak w WORDZIE, także nie ma niespodzianek na egzaminie! Rownież instruktor Marcin, z ktorym miałam pierwsze dwie lekcje, pięknie wprowadził mnie w tajniki sprzęgla i początkowej nauki jazdy za co bardzo dziekuje! Również atmosfera w szkole i w biurze jest bardzo przyjemna, zajęcia teoretyczne też ciekawie prowadzone, od serca. Panie w biurze tez baaaaaaaaaaardzo pomocne i sympatyczne. Dziekuję za wszystko! Naprawdę polecam szkołe JAZDA!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Szczerze polecam, super atmosfera i najlepsza instruktorka pod słońcem Pani Marta
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Świetna szkoła jazdy, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Zdałem za pierwszym razem i chciałbym w szczególności podziękować moim instruktorom, czyli Panu Markowi oraz Panu Jackowi. Bardzo ich polecam i jestem wdzięczny za przygotowanie mnie do egzaminu państwowego pod każdym względem dodając mi cenne wskazówki, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Pan Marek - INSTRUKTOR Z POWOŁANIA jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu i życzę każdemu nowemu kursantowi jazd z tym instruktorem. Ogromna wiedza i doświadczenie przydatne nie tylko do zdania egzaminu, ale także przydatne na drodze już jako kierowca to bezcenna dawka wiedzy, którą przekazał mi Pan Marek. Bardzo polecam szkołę ,,JAZDA'' i gdybym miał zdawać kiedyś prawo jazdy jeszcze raz, to na pewno wróciłbym do tej szkoły` jeszcze raz, z wielką przyjemnością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
24 Zaufane Opinie (41 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Szczerze polecam tę szkołe jazdy! Odpowiednie podejście do kursanta , cierpliwość oraz chęć pomocy to cechy charakterystyczne dla tej szkoły. Szczególne podziękowania dla Pana Jacka za przekazanie wiedzy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Polecam z całego serca. Szkoła naprawdę niezawodna. Bardzo cierpliwi instruktorzy. Dziękuję za atmosferę w trakcie jazd bo było bezstresowo. Szczególne podziękowania dla Panów Łukasza i Andrzeja ???????? Super sprawny kontakt z biurem oraz instruktorami
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Ja dotarłam do szkoły przez wcześniejsze złe doświadczenia. Po egzaminach praktycznych , oczywiście bez optymistycznych rezultatów straciłam nadzieję ze coś może się z tego udać, nie czułam się wystarczająco gotowa aby podejść do kolejnego . Każdy zdający wie jak to negatywnie nastawia. Trafiłam na P.Łukasza. Nie dość ze "wyplewił" moje złe nawyki, to dodał wiary w siebie, w swoje umiejętności , stres przed egzaminem nagle prysł a ja zdałam. Stoicki spokój, cenne wskazówki i zrozumiałe tłumaczenie , do tego naprawdę fantastyczna atmosfera i sukces gwarantowany. Gorąco polecam tym co chcą zdać, tym co są w trakcie i tych co są tuż przed egzaminami. Ja wcześniej przez stres nie mogłam jeść , spać , normalnie funkcjonować, po kilku godzinach z P.Łukaszem uwierzyłam w siebie i było "pyk" i egzamin zdany pozytywnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Pan Michał to wyjątkowy człowiek, spokojny, zabawny, dzięki niemu każda godzina za kierownicą była przyjemnością, a nie stresem. Z całego serca polecam tego instruktora, wszystko dokładnie wytłumaczy i dokładnie nauczy by zdać egzamin na pełnym luzie. Cudowna atmosfera!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2020)
Polecam ten ośrodek szkolenia kierowców, kurs przebiega sprawnie, a instruktorzy są profesjonalni i pomocni.
4
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Tadeusza Kościuszki 60a 50-009 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
23 Zaufane Opinie (29 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Bardzo wszystkim polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy bardzo starają się aby kursant jak najlepiej jeździł samochodem i czuł się pewnie za kierownicą. Szybko trwają jazdy srednio 1,5 miesiąca, średnio 3 razy w tygodniu po 2 godziny, Instruktorzy DOSTOSOWYWUJĄ się do kursanta co do jazd co jest bardzo dużym plusem i dzięki temu kursant nie musi się stresować że nie będzie mógł. Jazdę można odwołać wcześniej bez żadnych komplikacji i żadnych sporów. Pracownicy szkoły to bardzo mili, uśmiechnięci oraz wyrozumiali pracownicy. Naprawdę wszystkim polecam. Szczególnie osobom takim którzy nigdy nie mieli styczności z samochodem. Każdy z instruktorów jest cierpliwy i wszystkiego potrafi nauczyć. Ja nigdy nie miałem styczności z samochodem a dzięki tej szkole jazdy czuję się pewnie za kierownicą. Obsługi samochodu uczą i służą dobrą radą oraz podpowiedziami co do samochodów. Jestem zadowolony że wybrałem tę szkołę przypadkowo ponieważ był to najlepszy z możliwych wyborów. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Najpierw uczyłem się podstaw z jednym instruktorem. Byłem bardzo zadowolony. Całkowity profesjonalizm, bardzo przyjemna atmosfera. Pan Andrzej dbał o pogłębianie mojej wiedzy teoretycznej w trakcie praktyki, co pozwalało mi się w pełni zaangażować. Po umówieniu terminu egzaminu państwowego rozpocząłem szlifowanie z drugim instruktorem i w innym aucie, aby zwiększyć ilość doświadczeń. Pan Radek pomógł mi doszlifować parkowanie oraz zapoznać się lepiej z zaawansowanymi manewrami jak wyprzedzanie. Bez tego treningu dodatkowego nie zdałbym na bank. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie elastyczność w umawianiu się na spotkania. Miałem obawę, że po wyjeżdżeniu podstawowych godzin będę miał przerwę w jazdach przed egzaminem, ale tutaj instruktorzy wykazali się 100% zaangażowaniem i pomocą. Jeździłem w Sylwestra i zaraz po! Ku swojemu zaskoczeniu zaliczyłem egzamin za pierwszym razem, bez większych stresów. Serdecznie polecam osobom, którym zależy na wysokiej efektywności szkolenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2019)
Super szkoła jazdy. Pan Radosław nauczy każdego. Profesjonalizm i świetne podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2019)
Polecam szkołę gorąco! Ciekawe i mądre wykłady z teorii, dużo uwag praktycznych, filmików instruujących jak wykonywać popranie manewry, ale też pokazujących błędy, których należy unikać. Bardzo są pomocne. Dodatkowo wszystko podane w formie mobilizującej już w trakcie nauki teorii do myślenia, o tym co będzie później na drodze. Pełen profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości i wytrwałości w nauce praktycznej. Jeździłam z p. Andrzejem i p. Henrykiem, obaj godni polecenia. Nauka jazdy w miłej i spokojnej atmosferze, także z dużą dozą żartu. Cierpliwość i zdolności do mobilizacji ogromna! Świetne przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy już po egzaminie. Nie było też problemu z umawianiem jazd, ich częstotliwościowa i godzinami, włącznie z tym, że jazdy mogłam zaczynać o 6 rano, bo tak mi pasowało. Rewelacyjny też kontakt z p. Magdą z biura. Gorąco polecam! Swoim znajomym też poleciłam, i są zadowoleni. WARTO!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2019)
Fantastyczni instruktorzy, którzy dużo wymagają i nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć. To dzięki nim nie boję się teraz wsiąść za kierownice. Uczą opanowania w każdych warunkach i jeśli zajdzie taka potrzeba to wielokrotnie pokazują jak wykonać manewr, aby dojść do perfekcji. Panie Radosławie dziękuję za konstruktywną krytykę, cierpliwość i nieoceniony humor :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA I Z CZYSTYM SUMIENIEM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
POLSKA JAZDA

ul. Wapienna 18/1B 50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 Zaufanych Opinii (42 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Polecam- świetna atmosfera, rzetelność, ogrom przekazanej wiedzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Świetna szkoła, egzamin zdany bez problemów, za pierwszym razem. Serdecznie polecam pana Darka Kubiaka. Człowiek o stalowych nerwach, bez problemu z terminami, jazdy w przemiłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (31 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłam kurs na prawo jazdy w innej niż ekspert i był jeden wielki dramat,po zakończonym kursie wykupiłam godziny w szkole jazdy ekspert i dopiero wtedy zobaczyłam na czym polega nauka jazdy,wielkie podziekowania dla Pana Jerzego człowiek mega cierpliwy posiadający dużą wiedzę,teraz jestem już po egzaminie i czekam na odbiór prawa jazdy.polecam szkołę ekspert
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Bardzo polecam Eksperta w szczególności Pana Mirka,przesympatyczny człowiek,kiedy trzeba zwróci uwagę a kiedy można potrafi rozśmieszyć do łez,pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Jak nie wiecie jaką szkołę jazdy wybrać to polecam osk ekspert,przemili instruktorzy wszystkie zajęcia praktyczne w strefie,przed przyjściem na kurs nie miałem styczności z samochodem a po 30 godzinach jazdy czuję się pewnie za kierownicą i czekam na odbiór prawka,z czystym sumieniem mogę polecić osk ekspert
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Wielkie podziękowania dla szkoły ekspert,zdane wszystko za pierwszym razem i teraz czekam na odbiór prawka,podziękowania i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2019)
Dokupiłam jazdy w Ekspercie i dopiero tutaj nauczyłam się jeździć jak trzeba :) a trzeba było robić u was prawko od razu- byłoby szybciej i przyjemniej :) po jazdach w Ekspercie- prawko za 1, hurrra :D
7
OSK EKSPERT

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-05-29

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Podziękowania szkole jazdy tornado za solidne przygotowanie na kursie prawa jazdy kat b do egzaminu.Polecam instruktorów z tej szkoły którzy służą pomocą i wiedzą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Polecam szkołę jazdy Tornado, wszystkie zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, Pan Jerzy wykładowca potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić każdą sytuację,podczas praktyki pełen profesjonalizm, bez zbędnego gadania i zbędnej jazdy tylko prosto. Wszystko na duży plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Z czystym sumieniem polecam szkołe jazdy tornado,wykłady i zajęcia praktyczne przebiegły tak jak powinny wyglądać,teraz czekam na odbiór prawa jazdy.polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
prawdziwi instruktorzy z powołania, bez gadania najlepsi we Wrocku :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-05-29

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłem kurs w tej szkole i jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych zajęć teoretycznych i praktycznych,bardzo dobre przygotowanie do tego by bez stresu podejść do egzaminu word i zdać egzamin za pierwszym razem,polecam wyższą szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Jeśli chodzi o jazdy doszkalające to polecam Wyższą szkołę jazdy,wykupiłem parę godzin i zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu praktycznego.W cenie dostałem uczestnictwo w wykładach za które nie musiałem płacić co było bardzo przydatne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Gorąco polecam wyższą szkołę jazdy, egzamin został zdany bez problemu, miła atmosfera, duża wiedza instruktorów a w szczególności wykładowcy, wszystkie zajęcia w miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Szkoła godna polecenia,wszystko odbyło się bez problemu,jęsli ktoś szuka dobrej szkoły to polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS) 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-05-29

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >