6 026

Ośrodków

149 211

Opinii

103 603

Zaufanych Opinii

4 453

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Wrocław
  • Kurs kat. B
-300PLN
1499 1199PLN

Ranking Szkół (111)

1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

(133 opinie w tym 78 zaufanych )

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2019)
Pan Bogdan Sikorski złoty człowiek, świetny instruktor z powołania, zaangażowany ale wymagający. Pierwsze zajęcia na Man 12.240 były nie na placu manewrowym ale przejechaliśmy się parę razy po wolnym terenie. Zatoczka z Panem Sikorskim od 1 razu, ma wiedzę i patenty, trzeba tylko spojrzeć czasami w lusterko ;) Manewry zupełnie łatwe, tylko nie wyjeżdzać w garażach lustrem na wirtualną ścianę. Na mieście tonażówki/zawracania i ronda. Na egzamin bardzo dobrze przygotowany byłem i zdałem. Polecam bo warto ! Profesjonalista!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2019)
Gorąco i z całego serca polecam szkołę "Kursant" , a szczególnie instruktora ROBERTA STASZKIEWICZA. To dzięki Niemu to co było dla mnie niemożliwe, wczoraj stało się możliwe - zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem. Zawsze wmawiałam sobie, że nie nadaję się na kierowcę. Z Robertem udało mi się pokonać moje słabości i uwierzyć w siebie. Robert Staszkiewicz jest osobą miłą, wyrozumiałą, oddaną swojej pracy. Zajęcia zawsze prowadzi z uśmiechem na twarzy . Dodaje otuchy, motywuje do dalszej nauki , do walki z samym sobą. Każde zagadnienie jest przez Niego dokładnie wytłumaczone, a potem przetestowane w praktyce. Cenię w nim cierpliwość jaką posiada. Kilka razy może tłumaczyć tę samą sytuację, aż się ją zrozumie. Dużą uwagę zwraca na teorie i technikę jazdy. Dzieki temu nie było problemu i stresu by zdać egzamin teoretyczny jak i praktyczny. Jest instruktorem, kolegą i przyjacielem, któremu można się wypłakać w ramię. Wielki człowiek na swoim miejscu.Do Szkoły Jazdy "Kursant" też nie mam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia teoretyczne - polecam Pana Stanisława Łobodę. Profesjonalista, ogromna wiedza z przepisów ruchu drogowego, profesjonalne tłumaczenie. Dziewczyny w biurze bardzo miłe, sympatyczne, zawsze pomogą, doradzą, rozwiążą problem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2019)
Polecam każdemu szkołę nauki jazdy Kursant a w szczególności instruktora Pana Sławomira Marka - bardzo rzeczowy, merytoryczny instruktor, który uczy nie tylko poprawnego prowadzenia auta zgodnie z przepisami ale również myślenia na drodze, a przy tym to niesamowicie sympatyczny czlowiek. Jego cenne wskazówki pomógły mi w trakcie egzaminu tak teoretycznego jak i praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2019)
Polecam szkołę Kursant, ale przede wszystkim ogromne dzięki dla instruktora Bartłomieja Majewskiego. Jego poczucie humoru, spokój i cierpliwość miały zbawienny wpływ na takiego nerwusa jak ja. Posiada ogromną wiedzę, którą w zrozumiały sposób potrafi przekazać dzięki czemu wszystkie egzaminy zdałam za pierwszym razem i jestem dobrze przygotowana do dalszej, już samodzielnej jazdy. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2019)
Polecam OSK KURSANT. Egzamin zdany za pierwszym razem. Miałam ogromną przyjemność uczyć się jeździć pod okiem doskonałego instruktora jakim jest Bartłomiej Majewski. Bartek, to świetny nauczyciel, który w przyjaznej atmosferze chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą. Bartek nie tylko przygotowuje do egzaminu, ale także do codziennego użytkowania auta. Jest cierpliwy, a także bardzo wymagający. Potrafi zmotywować kiedy dopadają kursanta wątpliwości. Jeśli szukacie świetnego instruktora, to pamiętajcie BARTLOMIEJ MAJEWSKI !Mistrzu, dziękuję za wszystko.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK JAZDA

(82 opinie w tym 55 zaufanych )

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2019)
Moja opinia na temat szkoły nie może być bardziej pozytywna. Egzamin zdany za pierwszym podejściem bezbłędnie! A wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi na świecie - Panu Jerzemu Nalepie. Nigdy wcześniej nie jeździłam, od samego początku nie szło mi za dobrze, natomiast 30 godzin podstawowego kursu (plus dwie dodatkowe przed samym egzaminem) wystarczyły Panu Jurkowi, aby mnie przygotować do zaliczenia. A to wszystko z dużą dozą spokoju i cierpliwości :) Na egzaminie nie zaskoczyło mnie NIC. Polecić mogę również Pana Darka, z którym jeździłam dodatkowe dwie godziny dzień przed egzaminem. Pan Darek bardzo pozytywnie mnie 'nastroil' i zabrał w trasę po mieście, która w dużej mierze pokryła się z tą egzaminacyjna :) Dziękuję obydwu panom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2019)
To nie jest tylko nauka do egzaminu, ale także praktyczne uwagi jak jeździć. Ja trafiłem na Panią Kasię z polecenia i Ją polecam serdecznie. Dzięki Niej zdałem egzamin, może lekko się stresując, ale będąc pewnym, że jestem najlepiej przygotowany jak mogę, zaś reszta zależy tylko ode mnie. Raz jeszcze wielkie dzięki dla mojej instruktorki. Nieprzesadnie powiem - królowej wrocławskich dróg. Polecam każdemu, kto nie ufa samemu sobie za kierownicą lub ma złe wspomnienia z innej szkoły jazdy. I jeszcze jedno! Nie ma problemu z samochodami, placem manewrowym etc. W niektórych szkołach dostępność placu stanowi istotny problem. Tutaj wszystko jest jak należy!. Dziki wielkie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2018)
Gdybym mogła dać sto gwiazdek, z czystym sumieniem bym je dała :) Mój instruktor prowadzący, pan Maciek, cudowny, cierpliwy człowiek. Pani Kasia, niesamowita instruktorka ze świetnym podejściem do kursanta. Zostałam przez nich wyszkolona tak dobrze, ze teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem ze świetnym rezultatem!! Dziękuję OSK Jazda za to, ze egzamin nie był żadnym horrorem, a przyjemnością. Doskonały prezent na Święta i urodziny ????❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2018)
Miałam przyjemność miec jazdy doszkalające w szkole JAZDA, turbo przyjemna atmosfera, w 6h nauczyłam sie więcej niż w 30 w poprzedniej szkole, wysoki i profesjonalny poziom. Polecam z całego serca!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2018)
Polecam tę szkołę. Realizując kurs prawa jazdy kategorii B spotkałem się z pełnym zaangażowaniem ze strony każdego z trójki instruktorów, z którymi jeździłem (Kasia, Darek, Marek). Inwidualne podejście pod każdego kursanta. Przygotowanie pod egzamin państwowy "IGŁA", instruktorzy dobrze wiedzą jak wyszkolić aby kursant nie był niczym zagięty. Kiedy było można pożartować to śmieszki, ale instruktor zawsze był gotowy by przycisnąc hamulec i uratować życie:) Co do teorii: Zaczynając byłem kompletnie zielony, wszystko sprostował mi Pan Jacek, który z najbardziej niejasnej sytuacji potrafił dojść ze mną do takiego punktu w którym to ja mogłbym nauczyć kogoś. Prezentacja multimedialna z elementami zachowań na drodze oraz poza nią, ćwiczenia ułatwiające naukę. Więź przyjaźni kursant - instruktor. Zdałem za pierwszym, dziękuje za całą frajdę, którą sprawił mi ten kurs. TO NIE TAKIE STRASZNIE JAKIE SIE WYDAJE!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
MOTOFRAJDA

(73 opinie w tym 55 zaufanych )

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2019)
Mega fajna szkoła. Pięknie pan Mateusz mnie nauczył jeździć. Zdane może i za drugim razem ale za to bezbłędnie. Super atmosfera. Szkoda mi było kończyć. W takich warunkach mogłabym się uczyć o wiele dużej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Imo najlepsza szkółka we Wrocławiu. Pan Artur bardzo równy gość, tak samo jak jego żona. Nauka bezstresowa, jak i skuteczna - czego chcieć więcej. Egzamin oczywiście pozytywny. Najchętniej zapisałbym się na kurs jeszcze raz, tylko ze względu na bardzo pozytywne przeżycia z wcześniej wspomnianymi instruktorami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2019)
Jak najbardziej polecam, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem, komentarz egzaminatora "widać, że miała Pani, bardzo dobrego instruktora" Dziękuję całej Motofrajdzie, a w szczególności Mateuszowi :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2018)
Najlepsza szkoła we Wrocławiu, wybierając Motofrajdę będziecie w 100% zadowoleni. Otwarci na ludzi, z pasją i cierpliwością. Bardzo polecam instruktora p. Mateusza, jest najlepszy!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2018)
Świetna szkoła z super podejściem. Kiedyś próbowałam już zdawać w innym mieście, niestety skończyło się kilkoma niezdanymi egzaminami i traumą na przyszłość. Ola pomogła mi polubić jazdę i zwalczyć stres. Tym razem zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
NOVA

(40 opinii w tym 11 zaufanych )

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
POLSKA JAZDA

(19 opinii w tym 14 zaufanych )

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Polecam robienie kursy na prawo jazdy w Polskiej Jezdzie. Ja z Panem Radoslawem to sama przyjemność, dużo śmiechu, wszystko na luzie. Doskonale pokazane techniki parkowania jak i wszystkie manewry które wykonuje się na placu manewrowym. Podczas jazdy po mieście zostały mi pokazane wszystkie miejsca, w których najczęściej osoby podchodzące do egzaminu oblewają. Praktyka i teoria zdane za pierwszym razem, po zakończeniu praktyki dostałem informację od egzaminatora że musiałem mieć dobrego instruktora bo moja jazda byla wzorowa, Pozbawiona wszelkich bledow. Serdecznie polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2019)
Godziny wyjeżdżone z Panem Radkiem to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Instruktor posiada solidną wiedzę merytoryczną którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób. Dawno nie poznałem tak równego człowieka :) Egzamin zdałem za pierwszym podejściem i zawdzięczam to właśnie Panu Radkowi. Szczerze polecam tą szkółkę każdemu kto jest zainteresowany sprawnym przyswojeniem zasad ruchu drogowego. Panie Radosławie jeszcze raz, dziękuję serdecznie za miło spędzony czas :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2018)
Wspaniała szkoła jazdy! Nienaganną podejście do kursanta, wszystko dobrze wytłumaczone, jazda to sama przyjemność. Nauka bezstresowa, aczkolwiek dużo ucząca i wymagająca. Wspaniali intruktorzy, którzy potrafią się pośmiać, porozmawiać, doradzić, ale gdy trzeba również postawić do pionu. Bardzo miło wspominam kurs w tej szkole i śmiało mogę polecić ją każdemu!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2018)
Jestem zadowolona z podejścia do kursanta, wszystko świetnie tłumaczą jestem bardzo zadowolona, że nauczyli mnie dobrze prowadzić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Gorąco polecam tą szkolę. Jestem zadowolony ze wspólpracy z kierownictwem. Wykładowca logicznie i strukturalnie przekazuje wiedze dla kursantów. Najmocniej polecam Pana Jacka Rosteckiego, świetny i profesjonalny instruktor. Ponadto jest on z zawodu pedagogiem, dlatego łatwo i przyjemnie z nim się jeżdzi. Zawsze pochwali, a gdzie trzeba to i ochrzani, ale zawsze z poszczególnym tlumaczeniem skomplikowanej sytuacji. Zdałem wszystkie egzaminy z pierwszego razu, i to dzięki Panu Jacku!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

(4 opinie w tym 4 zaufane )

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK EKSPERT

(23 opinie w tym 1 zaufana )

KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210
50-057 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2019)
Jak dla mnie najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu i okolicy. Instruktorzy mega mili a ceny bardzo atrakcyjne! Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zapisywać się na kurs, mogę powiedzieć, że zdecydowanie tak! Jeśli udało się im nauczyć mnie każdy może zdać :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Bardzo dobre ceny chyba jedne z niższych za kurs, bardzo dobrzy i ogarnięci instruktorzy jazdy w strefie egzaminacyjnej ,brak ukrytych kosztów polecam OSK
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2018)
Bardzo polecam tę szkołę super organizacja a instruktorzy bardzo mili, przynajmniej ci z którymi miałem styczność. Udało mi sie zdać egzamin dopiero po styczności z tą szkołą 5 +
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2018)
Najlepsi instruktorzy pod słońcem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
KopaMa

(1 opinia, oczekuje na zaufane)

Słubicka 50
53-615 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2019)
Egzamin z ,,kopama” zdany za pierwszym podejściem. Jeżeli planujecie nie tylko zdać, ale także nauczyć się jeździć - to serdecznie polecam!

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
9
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo polecam szkołę jazdy! Bardzo miła atmosfera połączona z super nauką jazdy. Pan Zbyszek jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każdy szczegół. Elastyczny grafik to tylko jeden z wielu plusów. Sama jazda sprawia przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2018)
Bardzo polecam OSK Kadet, przemiła atmosfera, profesjonale podejście do kursanta i niesamowity Pan Zbyszek.Do Pana Zbyszka trafiłem po odbytym kursie w innej szkole i trzech nieudanych próbach zadnia egzaminu oraz po ponad dwuletniej przerwie. Kilka godzin doszkalających dało mi bardzo wiele, Pan Zbyszek cierpliwie wyjaśnił mi błędy jakie do tej pory robiłem i pozwolił mi uwierzyć w siebie że też mogę zdać ten egzamin. Na efekty długo nie musiałem czekać, po odbytych godzinach doszkalających poszedłem na egzamin i się udało. Jeszcze raz polecam OSK Kadet i dziękuję za pomoc Panie Zbyszku. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich szkołach (A... i K...), w obu oprócz krzyków i mało profesjonalnego podejścia (może się Pan nie nadaje), nie usłyszałem niczego innego - efekt egzamin oblany 2 razy. U Pana Zbyszka, aż chciało się jeździć - czego efektem było zdanie teorii i praktyki za pierwszym razem. Panie Zbyszku, dziękuję za zaszczepienie we mnie radości z jazdy i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Bardzo Polecam naukę jazdy u Pana Zbigniewa! Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, a efektem końcowym był zdany egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Indywidualne podejście do ludzi. Luźna atmosfera, skuteczny kurs w teorii i praktyce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem