Ranking szkół (111)

105 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2019)
Przyznaję 5 gwiazdek: 1* - kompleksowe podejście do kursanta - szkoła zapewnia miłą atmosferę i umożliwia profesjonalne przygotowanie do egzaminów. 2* - kurs wprowadzający do teorii był ciekawy, intensywny i prowadzony w sposób łatwy do przyswojenia. 3* - "jazdy" zawsze indywidualnie dostosowane i prowadzone w sposób konkretny. 4* - manewry kłopotliwe były powtarzane do skutku, tak, że na egzaminie nie sprawiały problemu a nawet były przyjemnością. 5* - egzamin zdany za pierwszym razem - dziękuję instruktorowi Bartłomiejowi Majewskiemu - którego nie trzeba zachwalać - wystarczy mu zaufać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2019)
Jestem bardzo zadowolona z jazd w tej szkole. Wzięłam dodatkowe godziny, aby pokonać strach po paru latach niejezdzenia. Moim instruktorem był Bartłomiej Majewski, którego serdecznie wszystkim polecam. Cierpliwy, spokojny, z poczuciem humoru, a przede wszystkim uczący jak poruszać się po drodze, aby było bezpiecznie. Serdecznie polecam wszystkim Bartłomieja!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2019)
Polecam! Egzaminy zarówno wewnętrzne, jak i państwowe zdane za 1 razem. Moim instruktorem był Pan Tomasz Woźniak, którego bardzo polecam. Oaza spokoju i opanowania, ale jak trzeba to i opierniczy. ;) Jestem bardzo, bardzo zadowolona!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2019)
Serdecznie polecam Szkołę Jazdy Kursant. Odczucia odnośnie całego kursu bardzo pozytywne, wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Bardzo przyjemna i miła atmosfera podczas jazd.Wiele się nauczyłam i bez wątpienia, dzięki Panu Bartłomiejowi Majewskiemu będę dobrym i rozważnym kierowcą !;) Pozdrawiam i bardzo dziękuję za współpracę ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2019)
Gorąco polecam skorzystanie z oferty szkoły Kursant. Świetny wykładowca, przy którym wszystko od razu zrozumiałam, bardzo dobry instruktor jazdy (Janusz Hylewicz), przy którym zawsze czułam się pewnie i spędziliśmy wszystkie godziny nauki w rewelacyjnej atmosferze oraz bardzo miłe panie w biurze (m. in. p. Ania i Agata), które zawsze i chętnie służą pomocą, a także drobiazgowo odpowiedzą na każde pytanie.
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-14

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

75 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Szkoła na wysokim poziomie. Mateusz bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu i zdałam za pierwszym razem bez żadnego błędu :) dziękuję za profesjonalne podejście i miła atmosferę :) polecam całym sercem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Szkoła jazdy pierwsza klasa. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą zasady ruchu drogowego zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i podczas praktycznych. Bardzo duża elastyczność dzięki czemu łatwo dopasować godziny kursów pod siebie. Lepszej atmosfery podczas zajęć sobie wymarzyć nie mogłem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2019)
Super szkoła jazdy! Pan Mateusz jest super nauczycielem! Osoba cierpliwa, jazdy bezstresowe, na każdy błąd reaguje dobrym tłumaczeniem jego Polecam 5/5!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2019)
Super atmosfera, świetne przygotowanie pod kątem egzaminu. Jazdy były przyjemne i bezstresowe. Jeździłam z Mateuszem, bardzo cierpliwa osoba, tłumaczył mi wszystko póki nie załapałam :) Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2019)
Pełen profesjonalizm Miła atmosfera Bardzo dobre przygotowanie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

66 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Zapisujac się na kurs sama nie wierzyłam w to ,ze szybko nauczę się jeździć,ponieważ nigdy wcześniej nawet nie próbowałam jeździć autem i nie interesowało mnie to zbytnio. Jednak z każdą kolejną lekcja coraz bardziej zaczynało mi się to podobać;)Teorie miałam z Panem Jackiem ,który w ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieki temu teorie za 1 razem zdałam na 100%. Moja glówną instruktorka byla Pani Kasia ,która nauczyła mnie nie tylko podstaw jakie są wymagane na egzaminie ,ale także jak jeździc dynamicznie. Pokazala mi wiele przydatnych rzeczy i dzieki niej nabrałam więcej pewnosci siebie. Kurs skończyłam w bardzo krótkim czasie i szybko zdałam praktyke;) polecam każdemu kto szuka profesjonalnej szkoły ,w której najważniejsze jest to by nauczyć kursanta ,a nie by tylko brać pieniądze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2019)
Super szkoła. Pan Jacek, który prowadzi wykłady - super człowiek, super atmosfera i super podejście. Pan Andrzej - instuktor - super nauczyciel, fajna atmosfera, rozmowy na każdy temat, bardzo przyjazny człowiek. :) Gorąco polecam szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Egzamin zdany za pierwszym razem:)) moim instruktorem był pan Grzegorz. BARDZO i to bardzo go polecam, ma poczucie humoru jazda z nim to sama przyjemność ma pojęcie w tym co robi, tłumaczy wszystko od a-z. Wszystkie jego wskazówki były na egzaminie państwowym. Potrafi nastawić człowieka do egzamianu ze przystępuje do niego bez stresu! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Pana Grzegorza. Sebastian !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.08.2019)
Nie polecam tej szkoły , [...] by uczeni jak najdłużej robili kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2019)
Polecam tą szkołę jazdy! Szczególnie Pana Marka, dzięki któremu zdałam prawo jazdy za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

20 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2019)
Polecam szkołę gorąco! Ciekawe i mądre wykłady z teorii, dużo uwag praktycznych, filmików instruujących jak wykonywać popranie manewry, ale też pokazujących błędy, których należy unikać. Bardzo są pomocne. Dodatkowo wszystko podane w formie mobilizującej już w trakcie nauki teorii do myślenia, o tym co będzie później na drodze. Pełen profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości i wytrwałości w nauce praktycznej. Jeździłam z p. Andrzejem i p. Henrykiem, obaj godni polecenia. Nauka jazdy w miłej i spokojnej atmosferze, także z dużą dozą żartu. Cierpliwość i zdolności do mobilizacji ogromna! Świetne przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy już po egzaminie. Nie było też problemu z umawianiem jazd, ich częstotliwościowa i godzinami, włącznie z tym, że jazdy mogłam zaczynać o 6 rano, bo tak mi pasowało. Rewelacyjny też kontakt z p. Magdą z biura. Gorąco polecam! Swoim znajomym też poleciłam, i są zadowoleni. WARTO!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2019)
Fantastyczni instruktorzy, którzy dużo wymagają i nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć. To dzięki nim nie boję się teraz wsiąść za kierownice. Uczą opanowania w każdych warunkach i jeśli zajdzie taka potrzeba to wielokrotnie pokazują jak wykonać manewr, aby dojść do perfekcji. Panie Radosławie dziękuję za konstruktywną krytykę, cierpliwość i nieoceniony humor :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA I Z CZYSTYM SUMIENIEM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2019)
Polecam tą szkołę nauki jazdy z czystym sercem. Pan Radosław profesjonalnie podchodzi do nauczania jazdy, na jazdach z nim panuje miła atmosfera, po nauce egzamin państwowy zdany za pierwszym razem dzięki jego wskazówkom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Polecam wszystkim! Miałam połowę jazd z panem Radkiem, następna połowę z panem Henrykiem. 30 godzin zdecydowanie wystarczyło, żeby zdać za 1 razem oraz opanować stres na egzaminie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić OSK Polska Jazda. Zajęcia teoretyczne prowadzone prowadzone były bardzo profesjonalnie przez p. Andrzeja Guzika, mnóstwo filmików nakręconych podczas jazdy z innymi kursantami (p. Andrzej jest również instruktorem) przedstawiających typowe błędy kierowców; dla mnie przy aktywnym słuchaniu i zadawaniu pytań wykłady te były wystarczające do przerobienia 2000 pytań z części teoretycznej. Pani Magda w biurze bardzo miła, zawsze chętna do pomocy. Daje również płytki z aktualnymi pytaniami do części teoretycznej egzaminu (bardzo przydatna!) Jeśli chodzi o część praktyczną kursu to jest ona prowadzona Kią Rio (taka jak na egzaminie w WORD) lub Toyotą Yaris (jest ona podstawiana na pierwszy egzamin w WORD, za kolejnym razem za opłatą). Miałem jazdy z p. Radosławem Biegańskim, człowiekiem z niesamowitą pasją do prowadzenia zawodu. 30 godzin z nim zupełnie wystarcza do zdania egzaminu w WORD za pierwszym razem (zdałem zarówno teorię, jak i praktykę za pierwszym razem). Podczas jazd zostały mi przedstawione wszystkie trudne miejsca na egzaminie praktycznym. Ponadto p. Biegański pokazuje wszystkie manewry w sposób prosty i zrozumiały. Na plus również atmosfera podczas jazd, z jednej strony zawsze można się pośmiać, z drugiej instruktor potrafi zmotywować i konstruktywnie skrytykować, gdy robi się za dużo błędów. JEŚLI MIAŁBYM WYBRAĆ SZKOŁĘ JAZDY JESZCZE RAZ, WYBRAŁBYM POLSKĄ JAZDĘ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
POLSKA JAZDA

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

11 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
NOVA

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

11 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Polecam Szybkich i Niezawodnych, Świetna kadra, cierpliwi instruktorzy, super atmosfera w szkole. Prawko odbieram za 10 dni !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2019)
Witam szkola jest super . Wszystkie lekcje sa przeprowadzane bezstresowo w przyjaznej atmosferze z najlepszymi instruktorami ,ktorzy od samego poczatku zwracaja uwage co moze byc na egzaminie panstwowym. Iiii oczywiscie zdalam za pierwszym razem dzieki podpowiedzia na co mam zwracac uwage na egzaminie. Dziekuuuuje jeszcze raz Ada.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2019)
Polecam szkole na 5 gwiazdek instruktor z powołania pan Robert w bardzo dobry instruktor zdane wszystko za 1 razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Rewelacyjna. Polecam każdemu. Idealnie przygotowuje do egzaminu. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Bardzo polecam szkołę Szybcy i niezawodni!!! Nauka w tej szkole to czysta przyjemność. Miła atmosfera na wykładach jak i na jazdach. Instruktorzy podchodzą do kursanta z dużą dozą cierpliwości i uśmiechu!! Jeżeli ma być prawo jazdy bez stresu to tylko SZYBCY I NIEZAWODNI !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Tadeusza Kościuszki 60a
50-009 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-18

Szkolimy w kategorii B

4 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
AUTO-FAN

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

3 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2019)
Dokupiłam jazdy w Ekspercie i dopiero tutaj nauczyłam się jeździć jak trzeba :) a trzeba było robić u was prawko od razu- byłoby szybciej i przyjemniej :) po jazdach w Ekspercie- prawko za 1, hurrra :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2019)
Jak ktoś się waha to niech przestanie. Ta szkoła to strzał w dychę. Egzamin za pierwszym a kurs nawet nie wiem kiedy zleciał. Pozdrawiam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2019)
Super szkoła Pan Bartek Majewski genialny instruktor miałem pare dodatkowych jazd i zadłem właśnie dzięki niemu! Polecam gorąco
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2019)
Polecam, pełen profesjonalizm. ???? Kupowałam jazdy doszkalające, tego czego nie nauczyli mnie w poprzedniej szkole, w Ekspercie nauczyli w kilka godzin. Instruktorzy kompetentni, cierpliwi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2019)
Jak dla mnie najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu i okolicy. Instruktorzy mega mili a ceny bardzo atrakcyjne! Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK EKSPERT

KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210 BIURO SALA WYKŁADOWA, WSZYSTKIE JAZDY STARTUJEMY W STREFIE EGZAMINACYJNEJ PRZY ARMII KRAJOWEJ
50-057 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
prawdziwi instruktorzy z powołania, bez gadania najlepsi we Wrocku :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
SZTOS SZKOŁA. Całym sercem polecam..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2019)
Piątka z plusem za cierpliwość i życzliwość panów instruktorów którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła. Przeszedłem przez dwie szkoły i dopiero tutaj poznałem co to znaczy uczyć się jeździć w normalnych warunkach i za właściwe pieniądze. Zdane za pierwszym! Pozdrawiam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2019)
kurs teoretyczny nie był nudny tak jak się spodziewałem.. ciekawe i praktyczne zadania, które zaowocowały zdaniem przeze mnie za pierwszym razem egzaminu teoretycznego. praktyczny to był dopiero stres! pan instruktor mimo wszystko zapewniał że wszystko będzie ok. żadnym zdziwieniem dla niego nie było kiedy po pierwszym egzaminie zadzwoniłam, że zdałam!!!! :) teraz już jeżdżę swoim samochodem. podchodziłam do prawka kilka razy i dopiero państwu udało się nauczyć mnie jeździć jak trzeba :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2013)
Szkoła naprawdę godna polecenia, przyjemna atmosfera, bardzo dobre przygotowanie, solidność, dogodne położenie, po prostu super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Jazdy TORNADO

BIURO SALA WYKŁADOWA.Kazimierza wielkiego 7 WSZYSTKIE JAZDY ZACZYNAMY W STREFIE EGZAMINACYJNEJ
53-519 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2019)
super ludzie i atmosfera tak luźna, że jazdy w ogóle mnie nie stresowały. SUPER!! polecam całym serduszkiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2019)
Zaczęło się od bardzo fajnego kursu teoretycznego, potem bezstresowe jazdy i wszystko poszlo jak z platka. Egzamin za pierwszym, dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Wyższa Szkoła Jazdy

BIURO SALA WYKŁADOWA-Wrocław 50-077 ul.Kazimierza wielkiego 11/OBOK KONA HELIOS. WSZYSTKIE JAZDY STARTUJEMY ZE STREFY EGZAMINACYJNEJ PRZY ARMII KRAJOWEJ
50-077 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2