Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 1998zł

Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(106)

Więcej filtrów kursów
364 Zaufane Opinie (618 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2022)
Gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy "Kursant". Na zajęciach teoretycznych wiedzą została przekazana w sposób jasny i wyczerpujący. Część praktyczną z kolei odbyłem pod okiem Pana Sylwestra. Jest to niezmiernie charyzmatyczny i profesjonalny instruktor, z którym każdy jazda była czystą przyjemnością. Nie można także zapomnieć o Paniach Agacie i Natalii, które świetnie zajęły się wszystkimi formalnościami.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2022)
Polecam jak Najbardziej Szkołę Nauki Jazdy Kursant jazda z Sylwestrem Butwickim była profesjonalna człowiek z dużym poczuciem humoru. Panie z biura Agata i Natalia wszystko perfekcyjnie dopięły na ostatni guzik
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2022)
Polecam kursanta. Miałem jazdy z Panem Sebastianem Skretkowiczem, bardzo profesjonalnie, cenne wskazówki i sympatycznie spędzony czas .
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2022)
Bardzo dobra szkoła, Z pomocą instruktora pana Tomasza Sobola egzamin państwowy nie stanowił żadnego problemu. Wszystko załatwione szybo i przyjemnie. Bez wahania polecam każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2022)
Polecam szkołę jazdy Kursant za sprawną organizację oraz świetną kadrę instruktorów. Dziękuje Panu Jackowi za sumienne i skrupulatne przygotowanie mnie pod egzamin państwowy, który zdałem za pierwszym razem. Podczas lekcji zawsze panowała przyjazna atmosfera, przez co z wielką chęcią przychodziłem na kolejne jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
90 Zaufanych Opinii (122 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2022)
Zdecydowanie polecam! Profesjonalni oraz otwarci instruktorzy sprawili, że nauka jazdy nie była tylko koniecznością przejechania określonej ilości godzin, ale także przyjemnym procesem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Świetna szkoła jazdy! Każdy z instruktorów wie jak przekazać każdą potrzebną informację, aby zdać egzamin na prawo jazdy, przy okazji wprowadzając przyjazną i miłą atmosferę! Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2022)
Jestem bardzo zadowolony z całego kursy. Miałem zajęcia z każdym z instruktorów i od każdego dostałem zastrzyk dobrej i różnorodnej wiedzy. Bardzo dobrze wspominam całą przygodę z OSK Motofrajda. Nigdy nie było problemów z umówieniem się na odpowiadające mi godziny jazd, a kontakt z Ośrodkiem jest bezproblemowy. Zdecydowanie polecam dla każdego! :) P.S. - najładniejsze autka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2022)
Bardzo polecam tej szkoły . 100% zdany egzamin , super instruktor Pan Adam . Jazda bez stresu i nerwów . Indywidualne podepcze do każdego kursanta . Dziękuję za spółprace i życzę dużo odpowiedzialnych kursantów . !!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2022)
Najlepsza szkoła jaZdy we Wrocławiu! Instruktorzy podchodzą bardzo profesjonalnie do nauki, jazdy są bezstresowe. Jeśli chodzi o egzamin zostałam przygotowana w 100%
2
MOTOFRAJDA

ul. Sudecka 82/G2 53-129 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
78 Zaufanych Opinii (118 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2021)
Instruktorzy w OSK Jazda to po prostu złoto, zwłaszcza Marek i Łukasz! Z czystym sumieniem mogę polecić chłopaków, ponieważ ze stoickim spokojem i w wesołej atmosferze na jazdach, potrafią być bardzo dokładni, profesjonalni i konkretni. Jestem nerwowa i dynamiczna, a im udało się wypracować u mnie spokój i opanowanie za kierownica. Wszystko co potrzeba wiedzieć żeby zdać oni pokażą, wyjaśnia jakie błędy i dlaczego je robisz oraz wesprą dobrym słowem przed egzaminem. Świetnie się z nimi jeździło i cieszę się, że akurat na nich trafiłam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2021)
Teorii uczyłam się w domu dzięki platformie e-learningowej, która była bardzo dobrze zrobiona, zawierała wszystkie niezbędne informacje, bez problemu korzystając tylko z niej zdałam egzamin teoretyczny za pierwszy razem. Jazdy w dobrej atmosferze, bardzo pouczające i prowadzone na świetnym poziomie. Bardzo dziękuje Panu Jackowi P. za przekazanie takiej ilości wiedzy i przygotowanie mnie zarówno do egzaminu jak i późniejszej jazdy po mieście. Pan Jacek to naprawdę wspaniały instruktor. Szkoła ma tez bardzo dobrą lokalizacje. Jedynym minusem było nieprzyjemne nastawienie Pani pracującej w biurze, co utrudniało współpracę. Całe szczęście nie trzeba wiele załatwiać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Jeśli zdecydowliście się na zrobienie prawa jazdy, z pełną odpowiedzialnością tego słowa plecam Wam szkołę OSK JAZDA. Sama zdecydowałam się na nich przez wysokie oceny byłych kursantów. Dziś sama się do nich zaliczam. Wczoraj zdałam egzamin praktyczny za drugim podejściem. Po prostu nie do wiary! Nawet taki tchurz jak ja sobie poradził. Zawdzięczam to dobremu wyborowi szkoły ale przede wszystkim wspanaiłemu instruktorowi.Jacek Poznysz profesjonalny, opanowany. Nauczyciel z pasją. Jacek jeszcze raz dziękuje!Jesteś wielki. Magdalena J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2021)
Polecam ,,osk jazda ,,wszystko przeprowadzone na wysokim poziomie.Podejście instruktora Pana Tadeusza bardzo profesjonalne,kompetentna osoba na właściwym stanowisku.Po długiej przerwie 1,5roku miałam duży lęk do prowadzenia auta a Pan Tadeusz przełamał moją barierę i już czuje się pewnie za kierownicą.Takiego instruktora polecam każdej osobie .
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2021)
Pan Tadeusz super instruktor!! Zdałam za pierwszym razem! Bardzo bardzo Panu dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
65 Zaufanych Opinii (114 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2022)
Polecam Szybkich i Niezawodnych ;) Cały kurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze a procownicy sa niezwykle pomocni. Jazdy z Panią Werknika to czysta przyjemność, potrafi przekazać ogrom wiedzy i wskazówek. Jazdy bez stresu i czasowo dostosowane pod kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2022)
Polecam gorąco "Szybkich i Niezawodnych" - w tej szkole słuchają kursantów, dostosowują metody do potrzeb uczącego się, atmosfera podczas jazd jest przyjazna:) Szczególnie polecam instruktora Michała - oazę cierpliwości i spokoju :) Instruktorzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminów, dają praktyczne rady i wskazówki które pomagają opanować stres oraz wyposażają w niezbędne umiejętności.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2022)
Bardzo dobre wrażenie szkoły, wszystko jasno i zrozumiale wyjaśnione przez nauczycieli i instruktorów na najwyższym poziomie.Przyjemna i punktualna w komunikacji.Polecam szkołę wszystkim, którzy chcą uzyskać wysokiej jakości teorię i praktykę jazdy)))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2022)
Szczerze polecam. Kiedy szukałam szkoły najbardziej zależało mi aby cały kurs był bezstresowy i był dla mnie przyjemnością a nie obowiązkiem, co znalazłam. Nie miałam problemów ze zdaniem egzaminów i czułam się naprawdę przygotowana. Każdy pracownik z jakim miałam styczność był bardzo uprzejmy i pomocny, wiec naprawdę szczerze mogę polecić tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2022)
Bardzo polecą szkołę jazdy ,,szybcy i niezawodni”. Jazdy bez stresowe, technika jazdy szlifowana do perfekcji, proste i szybkie tłumaczenie manewrów. Nauka bardzo przydatnych technik i wskazówek do zdania prawo jazdy w wordzie oraz w przyszłej samodzielnej jazdzie.
4
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Komandorska 18 (Teren myjni TAJFUN) 53-343 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
CO TU DUŻO SIĘ ROZPISYWAĆ. SZKOŁA JAZDY EKPSERT!! WIELKIE DZIĘKI. EGZAMIN ZALICZONY I TERAZ CZEKAM NA UKOCHANY DOKUMENT. POLECAM WSZYSTKIM JAK SAMA NAZWA MÓWI EKSPERT JEST TYLKO JEDEN.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Do szkoły przyszłam po dodatkowe godziny jazdy. Poprosiłam o cierpliwego instruktora, bo jazda autem mnie stresowała. Uprzejmy kierownik polecił mi Pana Jerzego, którego cierpliwość nie ma granic, a do tego jest świetnym instruktorem. Z jego pomocą nie tylko oswoiłam się z jazdą, a nawet ją polubiłam, ale również zdałam egzamin.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2022)
Miałam jazdy z panem Andrzejem z srebrną kią i jestem bardzo zadowolona. Szłam na egzamin przygotowana, trafiła mi się trasa na której nie raz jeździłam i pomogło to obniżyć stres i dzięki temu zdałam za pierwszym razem. A pan Andrzej uczy świetnie, wszystkie informacje, nie owija w bawełnę, jest stanowczy ale atmosfera z nim była zawsze bardzo miła i chodziłam z wielką radością na zajęcia praktyczne. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2022)
Polecam szkołe jazdy EKSPERT.Miałem jazdy z Panem Andrzejem który jest instruktorme z powołania,zero owijania w bawełne ale za to konkretnie i na temat dzięki czemu zdałem za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2022)
Bardzo fajna szkoła jazdy,wszystko zgodne z ofertą ,bardzo miły instrukto Mariusz który wie jak przekazać wiedzę do nauki jazdy.Egzamin zdaałem za pierwszym podejściem.Gorąco polecam
5
Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (12 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Szkołę jazdy KopaMa polecili mi znajomi, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nią kursach i w większości zdawali egzamin za pierwszym podejściem. Po kilku godzinach jazd doszkalających również ja mogę szczerze ją polecić. Wszyscy pracownicy, z którymi miałem styczność, wykazali się ogromnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do klienta - począwszy od obsługi biura, po instruktorów. Godziny jazd nie polegały na chłodnym wydawaniu poleceń przez instruktora, jak to bywa w innych OSK, ale na solidnym przygotowaniu do egzaminu, a przede wszystkim na nauce bezpiecznego, zgodnego z przepisami ruchu drogowego poruszania się po jezdni. Wszystko, co dla początkującego kierowcy może na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane, dzięki obrazowemu tłumaczeniu przestało stanowić jakikolwiek problem. Instruktorzy przykładają również szczególną wagę na "oduczeniu" jeżdżenia opartego na schematach i złych nawykach. Oprócz nauki manewrów i czynności wymaganych na egzaminie, gdy nadarzyła się okazja, instruktorzy instruowali jak należy postępować w różnych sytuacjach, które występują w trakcie codziennego użytkowania samochodu np. podczas tankowania. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się bezpiecznej jazdy i pewności za kierownicą pod okiem znakomitych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Gorąco polecam szkołę KopaMa. Pełen profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie, każdego z Panów instruktorów. Miałam okazję jeździć zarówno z Panem Adamem i Karolem. Każdy z Panów z ogromną cierpliwością odpowiadał na moje pytania. Korygował, tłumacząc mi moje ciągłe dziwne błędy. Nie było lekko, bo w stresie nie zapamiętywałam. Pakiet godzin doszkalających wykorzystaliśmy na maksa. To co mi się osobiście podobało, to to, że pokazano mi dużo nadprogramowych rzeczy(mówię tutaj o wszelakich kombinacjach parkowania). Jeśli chciałam zobaczyć jakieś trudne skrzyżowanie czy inne miejsce, to tam po prostu jechaliśmy przećwiczyć. Jestem ogromnie wdzięczna, głównie za indywidualne podejście do nauczania, życzliwość, atmosferę oraz godziny jazdy w pełni dopasowane pod mój grafik. Z Panem Adamem, moim instruktorem, najlepszym swoją drogą, bo nie wiem czy mogłam trafić lepiej, można się nawet przejechać autostradą. Z Panem Karolem zawsze jeździliśmy inną trasą. Pana Krzysztofa o cokolwiek nie zapytałam, zawsze uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Samochody szkoły są w pełni sprawne i zadbane, jeździło się przyjemnie. Należy też pochwalić sprawne funkcjonowanie biura. Nie dość, że można się o wszystkie kwestie zapytać i co ważne bez czekania, bez ponownego wydzwaniania, to jeszcze wita Cię przesympatyczna osoba Pana Karola, który wita Cię serdecznie i pogodnie. No miłe po prostu :) Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam szkołę z czystym sumieniem, 10/10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2022)
Bardzo profesjonalna kadra instruktorów. Tlumacza w sposób zrozumiały. Instruktorzy mają bardzo dużą cierpliwość i każdego nauczą jeździć. Polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2022)
Najlepsza szkoła we Wrocławiu. Organizacja różnych szczegół informacyjnych jest super. Pozdrawiam instruktora Adama. Jest cierpliwy i uczy skutecznie .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
Przeniosłem się do szkoły KopaMa z innej szkoły i była to najlepsza decyzja jaką mogłem zrobić! Pan Krzysztof - mój instruktor, kompletnie odmienił moje podejście w postrzeganiu instruktorów. Na każde jazdy przychodziłem z uśmiechem i dobrym nastawieniem !!! Również Pan Karol - właściciel szkoły, już pierwszego dnia kiedy przyszedłem do biura, również zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoim profesjonalizmem i miłą atmosferą! Biuro jak i samochody również należy pochwalić. Wszystko jest czyste, sprawne i zadbane. Egzamin zdany za pierwszym razem !! Polecam tę szkołę z całego serca!
6
KopaMa

Słubicka 50 53-615 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2022)
Maciej Belz Polecam bardzo dobry Instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Najlepsza szkoła jazdy!Miła obsługa w biurze firmy. Profesjonalne podejście do kursanta. Instruktor Pan Rafał rewelacyjny.Wykłady prowadzone przez niego naprawdę bardzo ciekawe. Od samego początku potrafiłem rozprawić się z moim stresem związanym z jazdą. Zawsze bardzo cierpliwie odpowiada na pytania, daje cenne wskazówki które można było wykorzystać podczas egzaminu i po. Super atmosfera, zero stresu pełne profesjonalne podejście. Polecam bardzo serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Szkoła naprawdę super, po trudnym doświadczeniu z poprzednią szkołą po wykupieniu 6 dodatkowych godzin w Akademii Dobrej Jazdy nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które pomogły mi zdać praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Po wyjeżdżonych 30 godzinach warto jest wziąć przynajmniej te 2 dodatkowe godziny z innym instruktorem by poznać też punkt widzenia innej osoby. Ja w szczególności polecam Pana Andrzeja Białka, z którym miałem przyjemność jeździć i dzięki któremu egzamin w WORDzie był dla mnie pestką.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2022)
Bardzo polecam, szybko, świetne podejście, wszystko wytłumaczone Oczywiście zdane za 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2022)
Chciałem serdecznie podziękować Panu Ireneuszowi za profesjonalne podejście do kursanta, pomocny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zawsze służy dobrą radą, jeśli trzeba to konkretnie powie co się źle robi. Konkretny i profesjonalny instruktor. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Akademia Dobrej Jazdy

ul. Sienkiewicza 128ul. Bierutowska 1A, 50-340 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B+E, C, C, C+E, C+E, D, D po B, D po C, D+E, ADR, KW, KWP, SO

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
Mega wypas.Super szkoła nauki jazdy Osk Tornado. Bardzo fajny instruktor który super mnie przygotował do egzaminu który zdałam za pierwszym razem .Bardzo się cieszę ,że wybrałąm tą szkołe i bardzo polecam szkołe nauki jazdy tornado. pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2021)
Jeśli ktoś szuka sprawdzonej szkoły nauki jazdy na kat b to polecam OSK TORNADO ,jazdy w strefie egzaminacyjnej, mili instruktorzy, super zajęcia teoretyczne i dlatego egzaminy zostały zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
8
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7BARDZKA 30 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Prawdziwa Wyższa szkoła jazdy Sam profesjonalizm, samochody identyczne jak póżniej był na egzaminie i co najważniejsze zajęcia praktyczne odbywały się w strefie egzaminacyjnej niedaleko WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS)BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, A2+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.