6 012

Ośrodków

143 988

Opinii

98 900

Zaufanych Opinii

4 323

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (109)

1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

(119 opinii w tym 70 zaufanych )

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2018)
Najlepsza szkoła prawa jazdy we Wrocławiu. Najlepsi instruktorzy Michał Kwaśnik oraz Henryk Guzy. Sposób nauczania na najwyższym poziomie (konkretnie i zwięźle). Bardzo przyjemnie prowadzone kursy. Szkoła godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2018)
Super szkoła! Kompetentni instruktorzy i pracownicy z którymi można się dogadać. Jako instruktorkę polecam zwłaszcza Panią Ewelinę Mosiężną. Bezkonkurencyjna, doskonale przygotowana merytorycznie, cierpliwa, spokojna, przesympatyczna. Uczy nie tylko jak zdać egzamin ale przede wszystkim jak jeździć. Jazdy prowadzi w atmosferze sprzyjającej nauce, a ogrom swojej wiedzy przekazuje w przystępny i ciekawy sposób. Zna się na rzeczy, do każdego kursanta podchodzi indywidualnie - całkowicie poświęca mu uwagę. Dzięki P. Ewelinie nie tylko zdałam za pierwszym podejściem i bez zbędnego stresu, ale też czuję się pewna swoich umiejętności na drodze. Chciałabym, żeby każdy nauczyciel był jak ona. Najlepsza!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2018)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy oraz instruktora Zbigniewa Kulpę. Pan Zbigniew jest bardzo profesjonalny oraz niezwykle sympatyczny, a szkolenie z nim to czysta przyjemność ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Polecam OSK Kursant, a w szczególności instruktora Bartłomieja Majewskiego. Ma prze ogromne pokłady cierpliwości, zwłaszcza dla tak trudnej kursantki jaką byłam. Potrafi nauczyć jazdy każdego. Ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe. Uczy jak być dobrym kierowcą, a nie tylko na egzamin. Bardzo się cieszę, że dzięki niemu zostałam upragnionym kierowcą. A miał dużo pracy …
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2018)
Bardzo polecam naukę jazdy w Kursancie, szczególnie u Pana Bartka Majewskiego! Świetnie przygotował mnie do egzaminu państwowego, zdane bezbłędnie. Instruktor wymagający i cierpliwy, bardzo zaangażowany, ponadto z poczuciem humoru. :)
2
MOTOFRAJDA

(69 opinii w tym 52 zaufane )

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2018)
Świetna szkoła z super podejściem. Kiedyś próbowałam już zdawać w innym mieście, niestety skończyło się kilkoma niezdanymi egzaminami i traumą na przyszłość. Ola pomogła mi polubić jazdę i zwalczyć stres. Tym razem zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.11.2018)
Wybór tej szkoły to jedna z moich najlepszych decyzji! ????Instruktorzy, którzy potrafili takiego niepewnego osobnika jak ja nauczyć jeździć odważnie i z ogromną przyjemnością to już naprawdę wielki sukces. Co mogę o nich powiedzieć? Przesympatyczni, profesjonalni, w 100% zaangażowani????. Bez jakichkolwiek negatywnych emocji cierpliwie tłumaczyli dane czynności i je powtarzali, az kursant nie pojmie i zacznie wykonywać je prawidłowo. Z nimi jazda to pestka!???? Najważniejsze jest to, że jazda jest bezstresowa ???? Każdego nauczą jeździć, no bo skoro mnie.. To naprawdę każdego! Po wyjezdzonych u nich godzinach idąc na egzamin państwowy można czuć się przygotowanym. Wszystko na ogromny plus! ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2018)
Super Firma, z pełną świadomością polecam wszystkim chcącym odbyć kurs prawa jazdy. Szkoleniowcy profesjonalni dzięki poradom i wskazówką egzamin zdany za pierwszym razem. Nie bójcie się jest czas na spełnianie marzeń.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2018)
Kurs i jazdy przeprowadzone super oraz bardzo miła atmosfera! Wszystko pozdawałam za pierwszym razem, polecam całym sercem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2018)
Polecam! Szybko ukończyłem jazdy i egzaminy wewnętrzne bez żadnych problemów. Nauczyłem się kierować autem od podstaw dzięki pomocy pana Mateusza. 5/5 :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

(77 opinii w tym 50 zaufanych )

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
OSK JAZDA we Wrocławiu to szkoła jazdy, którą mogę polecić każdemu bez żadnych wątpliwości. Egzamin teoretyczny, jak i praktyczny w WORD zdałam za pierwszym razem. I bynajmniej nie jest to zasługa moich wrodzonych umiejętności, lecz to zasługa instruktorów pracujących w OSK JAZDA. Szkolenie przebiegło bardzo profesjonalnie, na początku byłam bardzo zagubiona, niepewna, jednak z każdą jazdą czułam się pewniej i czułam, że nie jestem przygotowywana tylko do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim do tego, aby w przyszłości jeździć bezpiecznie, rozumieć to, co dzieje się na drodze, myśleć podczas prowadzenia samochodu i podejmować dobre decyzje na drodze. Poza tym, nigdy nie było problemu w kontakcie z sekretariatem, umawianiu jazd itp. Widać, że szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana. Egzamin w WORD nie był dla mnie stresujący, dzięki temu, że instruktor w czasie jazd aż do znudzenia tłumaczył mi to, co dzieje się na drodze, korygował na bieżąco pojawiające się błędy, a kiedy miałam gorszy dzień wykazywał się cierpliwością godną świętego :D W tym miejscu dziękuję Pani Kasi, która moim zdaniem jest stworzona do tego, czym się zajmuje. Widać, że praca z kursantami sprawia jej przyjemność, każdego kursanta traktuje indywidualnie i wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem, jest bardzo wymagająca, ale przede wszystkim wymaga bardzo dużo od siebie jako instruktora. Dziękuję również instruktorowi Maćkowi, który pomógł mi przezwyciężyć strach i stres związany z pierwszymi jazdami. Egzamin w WORD zdałam za pierwszym razem nie popełniając żadnego błędu, i to właśnie dlatego, że zostałam tak dobrze przygotowana nie tylko pod względem umiejętności, ale także zostałam przygotowana psychicznie na to, co czeka mnie na egzaminie państwowym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2018)
Zdałem za pierwszym razem dzięki instruktorowi Marcinowi który nie uczy na pamięć. Wszelkie niejasności zostawały wyjaśnione od ręki i wałkowane aż do perfekcji. Na egzaminie państwowym w WORD czułem się jak na kursie w szkole jazdy - spokój i pewność siebie wraz z nabytymi umiejętnościami jazdy sprawiły, że egzamin był kolejnym udanym dniem ;) Pozdrawiam zespół szkolący i wszystkich pracowników OSK Jazda. Maciej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2018)
Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym razem. Profesjonalni instruktorzy. Każdemu bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2018)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Pani Kasia najlepsza instruktorka na świecie. Celujące podejście do kursanta, ocena umiejętności jak i zaangażowanie w rozwój. Super atmosfera, kontakt, rozpis godzin jazd. Po zakończeniu kursu przypieczętowałam go wynikiem pozytywnym z egzaminu państwowego, który zdałam za pierwszym razem i bezbłędnie. Egzaminator był pod wrażeniem, że instruktor, a w tym przypadku Pani Kasia, włożył dużo serca i cierpliwości by nauczyć mnie tak dobrej jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2018)
Polecam tę szkołę jazdy, ponieważ czuję, że oprócz umiejętności technicznych, które pozwoliły mi zdać egzamin, dowiedziałam się również jak płynnie operować sprzęgłem i biegami, żeby dbać o samochód w przyszłości i oszczędzać na paliwie. Miałam świadomość, że uczę się nie tylko po to, żeby zdać, lecz żeby stać się odpowiedzialnym kierowcą. Miałam przyjemność jeździć z Panią Kasią i Panem Darkiem, których serdecznie pozdrawiam i uważam, że są oboje rewelacyjni. Z Panią Kasią można złapać świetny kontakt, konkretna i widać, że zależy jej na swoich kursantach, wiele razy szła mi na rękę z powodu mojej sytuacji rodzinnej. Z kolei Pan Darek ma cierpliwość jak anioł i bardzo mi pomógł uporządkować wiedzę i skorygować błędy w ostatnich dniach przed egzaminem. To wszystko spowodowało, że za drugim razem zdałam niemalże celująco, ponieważ Pan egzaminator wydał przyjemny wyrok: "wynik egzaminu pozytywny i muszę powiedzieć, że z wyróżnieniem!". Zapamiętam te słowa na długo, gdyż są nagrodą za wiele godzin jazd i nauki, ponieważ ze względu na narodziny dzieciątka kurs mi się nieco przedłużył.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
NOVA

(40 opinii w tym 11 zaufanych )

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
POLSKA JAZDA

(16 opinii w tym 12 zaufanych )

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2018)
Jestem zadowolona z podejścia do kursanta, wszystko świetnie tłumaczą jestem bardzo zadowolona, że nauczyli mnie dobrze prowadzić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Gorąco polecam tą szkolę. Jestem zadowolony ze wspólpracy z kierownictwem. Wykładowca logicznie i strukturalnie przekazuje wiedze dla kursantów. Najmocniej polecam Pana Jacka Rosteckiego, świetny i profesjonalny instruktor. Ponadto jest on z zawodu pedagogiem, dlatego łatwo i przyjemnie z nim się jeżdzi. Zawsze pochwali, a gdzie trzeba to i ochrzani, ale zawsze z poszczególnym tlumaczeniem skomplikowanej sytuacji. Zdałem wszystkie egzaminy z pierwszego razu, i to dzięki Panu Jacku!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Włąśnie jestem po egzaminie - oczywiście zdanym za pierwszym razem! :D Bardzo gorąco polecam tę szkołę jazdy! Pracują tam na prawdę świetni ludzie i profesjonaliści. Ja akurat miałem wykłady i praktykę z tym samym instruktorem - Andrzejem Guzikiem. W 100 % mogę polecić każdemu. Wykłady Pan Andrzej prowadzi bardzo rozbudowane, podając mnóstwo przykładów w formie filmów nakręconych z drogi. Więdzę przekazuje bardzo konkretnie i w pełni zrozumiale. Podczas zajęć praktycznych dostosowuje kolejne lekcje do postępów jakie robi kursant. Bardzo indywidualne podejście, pełne dobrego humoru i wspaniałej atmosfery! Każdemu będę polecał tą szkołę jazdy! Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2018)
Zdecydowanie polecam OSK Polska Jazda. Kurs robiłam w Akademii Dobrej Jazdy, ale po zdaniu egzaminu wewnętrznego wybrałam tę szkolę na jazdy doszkalające. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora Pana Radosława Biegańskiego w końcu moja jazda przestała być chaotyczna, a elementy, które wymagały podszlifowania bardzo szybko zostały dopracowane. Największym zaskoczeniem był dla mnie sposób wykonania łuku przedstawiony przez instruktora w tej szkole. Element ten mimo wyjeżdżenia dodatkowych godzin w poprzedniej szkole nie wychodził mi za każdym razem. Dzięki metodzie jaką uczą w tej szkole, łuku po prostu nie da się zepsuć. Nauka odbywała się w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas jazd wszystkie sytuacje na drodze i manewry były rzetelnie na bieżąco tłumaczone i nie zdarzały się sytuacje, kiedy instruktor przez większość czasu wisiał na telefonie wysyłając smsy, co w ADJ było normą. To co dla mnie było szczególnie istotne, w tej szkole dbają o pozytywne mentalne nastawienie kursanta do egzaminu, co przy jednoczesnym poczuciu, że jestem dobrze przygotowana pozwoliło mi zapanować nad stresem podczas egzaminu praktycznego i zdać za pierwszym podejściem. Uważam, że zaangażowanie, indywidualne podejście i ogromna cierpliwość instruktora zasługuje na najwyższe uznanie. To, że instruktorowi, zależy na tym, aby kursant zdał egzamin, ale również aby radził sobie na drodze już jako świadomy kierowca było widać na każdym kroku.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo polecam OSK Polska Jazda! Świetna atmosfera w parze z efektywną nauką na wykładach z teorii z Panem Andrzejem Guzikiem jak i na jazdach z Panem Radkiem Biegańskim ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
6

(4 opinie w tym 4 zaufane )

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK EKSPERT

(22 opinie, oczekuje na zaufane)

KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210 JAZDY W STREFIE EGZAMINACYJNEJ WORD-Zapraszamy na spotkania organizacyjne wtorek i piątek godz 17.00 lub od poniedziałku do piątku w godz 12-17.30
50-057 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zapisywać się na kurs, mogę powiedzieć, że zdecydowanie tak! Jeśli udało się im nauczyć mnie każdy może zdać :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Bardzo dobre ceny chyba jedne z niższych za kurs, bardzo dobrzy i ogarnięci instruktorzy jazdy w strefie egzaminacyjnej ,brak ukrytych kosztów polecam OSK
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2018)
Bardzo polecam tę szkołę super organizacja a instruktorzy bardzo mili, przynajmniej ci z którymi miałem styczność. Udało mi sie zdać egzamin dopiero po styczności z tą szkołą 5 +
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2018)
Najlepsi instruktorzy pod słońcem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2018)
Dzięki ,dzięki !! Super szkoła zdane za pierwszym razem ! Świetna organizacja , pełny profesjonalizm i wspaniali ludzie dziękuje raz jeszcze !

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
8
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo polecam szkołę jazdy! Bardzo miła atmosfera połączona z super nauką jazdy. Pan Zbyszek jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każdy szczegół. Elastyczny grafik to tylko jeden z wielu plusów. Sama jazda sprawia przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2018)
Bardzo polecam OSK Kadet, przemiła atmosfera, profesjonale podejście do kursanta i niesamowity Pan Zbyszek.Do Pana Zbyszka trafiłem po odbytym kursie w innej szkole i trzech nieudanych próbach zadnia egzaminu oraz po ponad dwuletniej przerwie. Kilka godzin doszkalających dało mi bardzo wiele, Pan Zbyszek cierpliwie wyjaśnił mi błędy jakie do tej pory robiłem i pozwolił mi uwierzyć w siebie że też mogę zdać ten egzamin. Na efekty długo nie musiałem czekać, po odbytych godzinach doszkalających poszedłem na egzamin i się udało. Jeszcze raz polecam OSK Kadet i dziękuję za pomoc Panie Zbyszku. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich szkołach (A... i K...), w obu oprócz krzyków i mało profesjonalnego podejścia (może się Pan nie nadaje), nie usłyszałem niczego innego - efekt egzamin oblany 2 razy. U Pana Zbyszka, aż chciało się jeździć - czego efektem było zdanie teorii i praktyki za pierwszym razem. Panie Zbyszku, dziękuję za zaszczepienie we mnie radości z jazdy i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Bardzo Polecam naukę jazdy u Pana Zbigniewa! Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, a efektem końcowym był zdany egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2018)
Z całego serduszka polecam szkołę jazdy KADET! Cudowna atmosfera, zero stresu już od pierwszych jazd, Pan Zbyszek podchodzi do każdej osoby indywidualnie i jestem pewna, że każdego jest w stanie nauczyć jeździć. Egzamin państwowy teoretyczny oraz praktyczny zdane za pierwszym razem. Pan Zbyszek potrafi tak rozplanować 30 godzin jazd, że spokojnie większość osób w tym czasie jest w stanie porządnie przygotować się do egzaminu. Szczerze polecam. Dominika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Indywidualne podejście do ludzi. Luźna atmosfera, skuteczny kurs w teorii i praktyce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

(21 opinii)

al. Armii Krajowej 53
51-114 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Instruktor nr.1 dla wszystkich. Profesjonalny,inteligentny,rozumny,myślący i rozumiejący innych. Szacunek dla Pana Edwarda zawsze i wszędzie bo dba o to.Uczyłam się na kat.D i "Edziu" czułam,że wkłada we mnie wszystko co najważniejsze i MĄDRE.Za każdym razem z ochotą i zaangażowaniem szłam na zajęcia z nim.Ktoś kto ma go przy sobie i przedewszystkim zależy komuś to nie ma opcji na nie pojęcie nauki(chyba,że mamy do czynienia z typowymi tumanami). Żarcik???? Na poważnie... Planuję utrzymać kontakt z instruktorem bo człowiek naprawdę warty zainteresowania i nauki. Potrzeba było ryknąć to ryknął,ale zapamiętałam i nigdy więcej tego błędu nie zrobię,obraz jego miałam przed sobą na egzaminie.Słuchałam opinii o innych instruktorach to jakaś masakra!!!Degeneraci!!!???????????? Polecam z całego swojego malutkiego serduszka. Mogłabym pisać o nim książkę chyba,naprawdę... Z taką chęcią o nim się wyrażam, że chciałabym wszystkim przekazać to co ten człowiek wkłada w swoich kursantów to brakuje kartek!!! Sama przyjemność połączona z obowiązkiem,zaangażowaniem,współpracą i odrobiną "naszej"ogłady do osoby która naprawdę ma dużo więcej do powiedzenia od nas. Pan Edward jest jedyny i wyjątkowy,ja osobiście kieruję się i NAPEWNO BĘDĘ KIEROWAŁA tym co on mi przekazał.Na egzaminie pomogło więc...wnioski same się nasuwają. Jeszcze raz... Pierwsza klasa gościu(Panie Edziu to do Pana). Tak trzymać,super???????????? Aha...i zawsze Pana śniadania sprawiały,że miałam ślinkę a tu lipa,trzeba było lecieć w strefę egzaminacyjną.BROCHÓW nie zapomniany!!! Pamiętam i nie zapomnę!!! Doceniam,szanuję i naprawdę darzę sympatią. Ludzie,bierzcie Pana Edwarda Golika do nauk.Wiem,że cała reszta przed nami,ale on na pierwsze kroki jest The Best-ciak.NIKOGO INNEGO!!! P.S. Po pierwszych zajęciach odrazu wiedziałam,że nie chcę nikogo innego tylko niego.Współczuję tym co mają co rusz kogo innego z instruktorów. PANIE EDWARDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I SERDUSZKIEM Z PANEM.DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2018)
Pozdrawiam Panie Ewardzie zdałem za pierwszym razem!!! dzieki pana zangażowaniu i wedzy poszło jak po maśle :) Dziękuje jeszcze raz Sebastian K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2017)
Pan Edziu instruktor pierwsza klasa uczył mnie jazdy na ciężarówce jak i na autobusie i oczywiście zdałem wszystkie egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne za pierwszym razem!!! Gorąco polecam bo jeśli zależy Wam na dokładnej nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym razem to nie znajdziecie we Wrocławiu lepszego instruktora niż Pan Edward!!! Pozdrawiam Żołnierz AWL
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2017)
Pozdrowienia dla mojego kochanego Pana Edwarda. Najlepszy instruktor, atmosfera bezcenna .Marta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
Pan Edziu Super instruktor zdałem za pierwszym podejściem!!! Gorąco polecam!! Żołnierz