Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Wrocław
  • Kurs kat. B
-300PLN
1499 1199PLN

Ranking Szkół (111)

84 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2019)
Polecam instruktora Bartłomieja Majewskiego, dzięki niemu zdałam za pierwszym razem, klarownie tłumaczy i można liczyć na wiele fachowych porad i perfekcyjnego przygotowania do egzaminu. W poprzedniej szkole pomimo wyjeżdżenia całego kursu i jazd doszkalających nie mogłam nawet liczyć na dopuszczenie do egzaminu. Dopiero po przejściu do szkoły KURSANT, zostałam prawidłowo przygotowana przez Pana Bartłomieja nie tylko do egzaminu, ale także do bezpiecznej jazdy po mieście już po egzaminie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Kursant, a szczególnie instruktura Pana Tomasza Woźniaka. Pan Tomasz jest spokojny, opanowany i bardzo pomocny. Wróciłem do jazd po 10 latach od ukończenia kursu i Pan Tomasz swoim spokojem bardzo mi pomógł. Dzięki kilku h jazd, udało się zdać prawo jazdy za pierwszym razem :) Serdecznie polecam Pozdrawiam Bujak Piotr
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Polecam gorąco całą szkołę Kursant,a przede wszystkim świetnego instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego. Do Pana Bartłomieja trafiłam z polecenia koleżanki która również jak ja zdała egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Mój przypadek nie należał do łatwych ponieważ kurs w innej szkole skończyłam kilka lat temu ale dopiero Pan Bartłomiej odpowiednio przygotował mnie do egzaminu. Przede wszystkim wysoki profesjonalizm Pana Bartłomieja w swoim zawodzie, rzetelne i precyzyjne wskazówki pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Wynik mówi sam za siebie. Bardzo dziękuję jeszcze raz Panu Bartłomiejowi za ogromne wsparcie i pomoc.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2019)
Polecam szkołę jazdy Kursant, a w szczególności instruktora Bartłomieja Majewskiego. Instruktor potrafi w zrozumiały sposób przekazać wiedzę oraz pokazać jak wykorzystać ją w praktyce. Kurs przebiegł w przyjaznej atmosferze. Egzamin zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2019)
Egzamin zdany pozytywnie, polecam! Odbyłem kurs B+E - Instruktor Grzegorz Konieczny. Egzamin zakończony wynikiem pozytywnym, jestem bardzo zadowolony ze szkoły jak i z współpracy z tym instruktorem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

63 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2019)
Najlepsza szkoła we Wrocławiu, brak jakichkolwiek ukrytych kosztów, młoda kadra. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2019)
Co tu duzo mowic, motofrajda najlepsza szkola dla przyszlych kierowcow! Pelen profesjonalizm, mila atmosfera i genialne podejscie do kursanta. Goraco polecam Pana Artura! Najlepszy z najlepszych! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2019)
Polecam! Jeździłem z Olą i Arturem, świetnie przygotowują do egzaminu, zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły! Na egzamin idziesz przygotowany i dzieki temu mniej zestresowany.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2019)
Pełen profesjonalizm ze strony Pana Artura. Anielska cierpliwość i wysoka kultura osobista. Ustawianie grafiku spotkań pod kursanta. Egzamin oczywiście zdany za co bardzo dziękuję Motofrajdzie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2019)
Bardzo polecam tę szkołę! Pełen profesjonalizm podczas wykładów, ciekawe zajęcia z pierwszej pomocy, oraz świetna atmosfera podczas części praktycznej. Jazdy z Mateuszem wspominam bardzo pozytywnie, duża wyrozumiałość i spokój. Mimo moich kilku problemów z opanowaniem pewnych elementów, sposób tłumaczenia i wielokrotne ćwiczenia przyniosły super efekt. Jeszcze raz POLECAM :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
2
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

57 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2019)
Przyszedłem do OSK bo miałem blisko.Nikt nie polecał,nikt nie wspominał i nikt nie słyszał. Efekt? Genialny! Prawo jazdy zdane za pierwszym razem.Instruktorzy z powołania,rewelacyne podejście.Będę polecał. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2019)
Zdecydowanie tak! Po małym falstarcie z innym instruktorem, trafiłam do p. Kasi i p. Maćka, którzy nie dość, że wyleczyli mnie ze strachu przed jeżdżeniem, to jeszcze sprawili, że jazdy były czystą przyjemnością :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2019)
Bardzo serdecznie polecam OSK JAZDA! Ośrodek jak najbardziej spełnił moje oczekiwania. Instruktorzy to profesjonaliści, którzy potrafią połączyć efektywną naukę z przyjemną jazdą. Jak to kiedyś powiedział instruktor w czasie zajęć praktycznych: "jazdy mają być takie, ażeby kursant nie mógł się doczekać następnych” - i tak też było. Jeździłam z Panem Jackiem P., któremu zawdzięczam ogromny sukces posiadania licencji kierowcy. Pan Jacek to prawdziwy ekspert w dziedzinie spokoju i cierpliwości; w bardzo ciekawy sposób tłumaczy i analizuje sytuacje na drodze z kursantem, tłumaczy, rysuje, obrazuje, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ma bardzo indywidualne podejście do kursanta, bacznie obserwuje postępy. Przez 30 godzin jazdy zostałam nauczona nie tylko jak zdać egzamin, ale jak jeździć. Na jazdy umawiałam się indywidualnie z instruktorem, dopasowując godziny do własnego planu dnia. Wszystkie egzaminy zdane za pierwszym… więc wydaje mi się, że nic bardziej nie może przekonać do tego, że OSK JAZDA to dobry wybór :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2019)
Moja opinia na temat szkoły nie może być bardziej pozytywna. Egzamin zdany za pierwszym podejściem bezbłędnie! A wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi na świecie - Panu Jerzemu Nalepie. Nigdy wcześniej nie jeździłam, od samego początku nie szło mi za dobrze, natomiast 30 godzin podstawowego kursu (plus dwie dodatkowe przed samym egzaminem) wystarczyły Panu Jurkowi, aby mnie przygotować do zaliczenia. A to wszystko z dużą dozą spokoju i cierpliwości :) Na egzaminie nie zaskoczyło mnie NIC. Polecić mogę również Pana Darka, z którym jeździłam dodatkowe dwie godziny dzień przed egzaminem. Pan Darek bardzo pozytywnie mnie 'nastroil' i zabrał w trasę po mieście, która w dużej mierze pokryła się z tą egzaminacyjna :) Dziękuję obydwu panom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2019)
To nie jest tylko nauka do egzaminu, ale także praktyczne uwagi jak jeździć. Ja trafiłem na Panią Kasię z polecenia i Ją polecam serdecznie. Dzięki Niej zdałem egzamin, może lekko się stresując, ale będąc pewnym, że jestem najlepiej przygotowany jak mogę, zaś reszta zależy tylko ode mnie. Raz jeszcze wielkie dzięki dla mojej instruktorki. Nieprzesadnie powiem - królowej wrocławskich dróg. Polecam każdemu, kto nie ufa samemu sobie za kierownicą lub ma złe wspomnienia z innej szkoły jazdy. I jeszcze jedno! Nie ma problemu z samochodami, placem manewrowym etc. W niektórych szkołach dostępność placu stanowi istotny problem. Tutaj wszystko jest jak należy!. Dziki wielkie!
3
OSK JAZDA

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

11 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
NOVA

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

16 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2019)
Bardzo polecam kurs na prawo jazdy OSK Polska Jazda ze względu na profesjonalne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Godziny wyjeżdżone z instruktorem panem Andrzejem to przyjemność, przekazał mi niezbędną wiedzę aby bez problemu zdać egzamin państwowy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2019)
Polecam z czystym sumieniem. Odpowiednie podejście i wiedza wykładowcy oraz instruktora. Na egzaminie państwowym nic mnie nie zaskoczyło.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2019)
Polecam robienie kursy na prawo jazdy w Polskiej Jezdzie. Ja z Panem Radoslawem to sama przyjemność, dużo śmiechu, wszystko na luzie. Doskonale pokazane techniki parkowania jak i wszystkie manewry które wykonuje się na placu manewrowym. Podczas jazdy po mieście zostały mi pokazane wszystkie miejsca, w których najczęściej osoby podchodzące do egzaminu oblewają. Praktyka i teoria zdane za pierwszym razem, po zakończeniu praktyki dostałem informację od egzaminatora że musiałem mieć dobrego instruktora bo moja jazda byla wzorowa, Pozbawiona wszelkich bledow. Serdecznie polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2019)
Godziny wyjeżdżone z Panem Radkiem to łączenie przyjemnego z pożytecznym. Instruktor posiada solidną wiedzę merytoryczną którą przekazuje w bardzo przyjazny sposób. Dawno nie poznałem tak równego człowieka :) Egzamin zdałem za pierwszym podejściem i zawdzięczam to właśnie Panu Radkowi. Szczerze polecam tą szkółkę każdemu kto jest zainteresowany sprawnym przyswojeniem zasad ruchu drogowego. Panie Radosławie jeszcze raz, dziękuję serdecznie za miło spędzony czas :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2018)
Wspaniała szkoła jazdy! Nienaganną podejście do kursanta, wszystko dobrze wytłumaczone, jazda to sama przyjemność. Nauka bezstresowa, aczkolwiek dużo ucząca i wymagająca. Wspaniali intruktorzy, którzy potrafią się pośmiać, porozmawiać, doradzić, ale gdy trzeba również postawić do pionu. Bardzo miło wspominam kurs w tej szkole i śmiało mogę polecić ją każdemu!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
POLSKA JAZDA

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

4 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
AUTO-FAN

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

2 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2019)
Polecam, pełen profesjonalizm. ???? Kupowałam jazdy doszkalające, tego czego nie nauczyli mnie w poprzedniej szkole, w Ekspercie nauczyli w kilka godzin. Instruktorzy kompetentni, cierpliwi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2019)
Jak dla mnie najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu i okolicy. Instruktorzy mega mili a ceny bardzo atrakcyjne! Gorąco polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Jeśli ktoś ma wątpliwości czy zapisywać się na kurs, mogę powiedzieć, że zdecydowanie tak! Jeśli udało się im nauczyć mnie każdy może zdać :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Bardzo dobre ceny chyba jedne z niższych za kurs, bardzo dobrzy i ogarnięci instruktorzy jazdy w strefie egzaminacyjnej ,brak ukrytych kosztów polecam OSK
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2018)
Bardzo polecam tę szkołę super organizacja a instruktorzy bardzo mili, przynajmniej ci z którymi miałem styczność. Udało mi sie zdać egzamin dopiero po styczności z tą szkołą 5 +
7
OSK EKSPERT

KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210
50-057 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

8

ul. Tadeusza Kościuszki 60a
50-009 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
66 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo polecam szkołę jazdy! Bardzo miła atmosfera połączona z super nauką jazdy. Pan Zbyszek jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każdy szczegół. Elastyczny grafik to tylko jeden z wielu plusów. Sama jazda sprawia przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2018)
Bardzo polecam OSK Kadet, przemiła atmosfera, profesjonale podejście do kursanta i niesamowity Pan Zbyszek.Do Pana Zbyszka trafiłem po odbytym kursie w innej szkole i trzech nieudanych próbach zadnia egzaminu oraz po ponad dwuletniej przerwie. Kilka godzin doszkalających dało mi bardzo wiele, Pan Zbyszek cierpliwie wyjaśnił mi błędy jakie do tej pory robiłem i pozwolił mi uwierzyć w siebie że też mogę zdać ten egzamin. Na efekty długo nie musiałem czekać, po odbytych godzinach doszkalających poszedłem na egzamin i się udało. Jeszcze raz polecam OSK Kadet i dziękuję za pomoc Panie Zbyszku. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich szkołach (A... i K...), w obu oprócz krzyków i mało profesjonalnego podejścia (może się Pan nie nadaje), nie usłyszałem niczego innego - efekt egzamin oblany 2 razy. U Pana Zbyszka, aż chciało się jeździć - czego efektem było zdanie teorii i praktyki za pierwszym razem. Panie Zbyszku, dziękuję za zaszczepienie we mnie radości z jazdy i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

Gliniana 30
50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

38 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Indywidualne podejście do ludzi. Luźna atmosfera, skuteczny kurs w teorii i praktyce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B