5 988

Ośrodków

140 691

Opinii

95 933

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (110)

1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

(111 opinii w tym 66 zaufanych )

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2018)
Miałam przyjemność uczyć się z Bartłomiejem Majewskim,ktory jest profesjonalistą z powołaniem. Ma świetne podejście, jest cierpliwy i wymagający. Po zdaniu egzaminu wewnętrznego na pewniaka podeszłam do egzaminu państwowego i zdałam za pierwszym podejściem ????. Bartek dobrze uczy, jest zorganizowany i punktualny!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2018)
Bardzo wszystkim polecam tę szkołę jazdy. Ceny są dosyć wysokie (60 zł za dodatkową godzinę), ale warto wybrać tę szkołę, bo uczą dobrze. Moim instruktorem była pani Ewelina Mosiężna - bardzo polecam jazdy u tej pani. Nie stresuje, cierpliwie wszystko tłumaczy. Na uwagę również zasługuje kurs teoretyczny z pierwszej pomocy. Prowadził go ratownik medyczny i mimo, że miałam takich kursów wiele w życiu, pierwszy raz coś z niego wyniosłam. Zamiast klepać nudne formułki typu "30 uciśnięć, 2 wdechy", pan ratownik mówił o zagrożeniach, których wystąpienie w naszym życiu jest o wiele bardziej prawdopodobne. Pierwszy raz zapamiętałam tyle rzeczy po kursie pierwszej pomocy. Zdałam dzisiaj egzamin praktyczny za pierwszym razem i jestem bardzo szczęśliwa :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2018)
Egzamin teoretyczny i ptaktyczny zaliczony za pierwszym razem dzięki podejściu Instruktora Pana Bartłomieja Majewskiego. Jest to Instruktor bardzo wymagający ale również bardzo cierpliwy i dokładny. Zależy mu przede wszystkim na tym, żeby kursant po zakończeniu nauki mógł samodzielnie i bezpiecznie jeździć samochodem. Jeśli zdacie egzamin wewnętrzny u Pana Bartłomieja oznacza to, że z łatwością też zdacie egzamin Państwowy. A co najważniejsze po zakończeniu kursu nie boję się usiąść za kierownice gdy obok nie ma instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2018)
Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu państwowego przez instruktora Bartłomieja Majewskiego, który okazał bardzo duża cierpliwość :). Zawsze podchodzi pozytywnie i profesjonalnie do nauki jazdy samochodem. Wszystkie zagadnienia i sytuacje na drodze podczas prowadzenia samochodu tłumaczy jasno i zrozumiale.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2018)
Robiłem tu kurs na kat. A, zdałem za pierwszym strzałem. Nie brałem udziału w zajęciach teoretycznych (zapisując się na kurs już miałem zdany egzamin teoretyczny w WORD) więc na ten temat się nie wypowiem. Same jazdy zarówno z Panem Grzegorzem jak i Panem Zbigniewem to profesjonalizm i przyjemność. Nauczą człowieka nie tylko jak zdać egzamin, ale także jak jeździć na motocyklu. Jak ktoś zrobi coś źle, bądź bardzo głupiego (przepraszam za płot) to nie dostaje opierd*lu jak "chorąży od Andrzeja" tylko jest wytłumaczone dlaczego nie wyszło, jak to poprawić i czego nie robić. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK JAZDA

(71 opinii w tym 47 zaufanych )

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy, teoria wykładana w łatwy i przyjemny sposób, profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta, jazdy przeprowadzane w przyjemnej atmosferze. Szczególnie polecam Panią Kasię, dzięki której zdałam w WORDzie za pierwszym razem ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Pozdrawiam !!! Pana Jacka P. Jest instruktorem na ocenę celującą ... idąc na jazdy, zestresowany czy zdenerwowany, po pracy, szkole... idziesz na jazdy zapominając o tym, że wszystkie złe rzeczy nie istnieją. Pan Jacek bardzo dobrze szczegółowo tłumaczy, jeżdżąc autem obawiałem się że coś zrobię, Pan Jacek mówił "spokojnie dasz radę ja tu jestem i cię nauczę"... było dużo problemów z pojazdem, które nie mogłem ogarnąć ale dzięki Panu Jackowi dałem radę i sporo się nauczyłem :) Polecam też Pana Marka z którym miałem jazdy doszkalające przed egzaminem... Zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Pan Jacek P. to chyba najlepszy instruktor na jakiego można trafić! Spokojnie i rzeczowo tłumaczył i pokazywał wszystko, co było warte uwagi. Egzamin zdany bez najmniejszego stresu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2018)
Witam, polecam wszystkim OSK JAZDA we Wrocławiu, a w szczególności mojego instruktora Pana Jacka P. Pan Jacek z wyjątkową cierpliwością zawsze wszytko na spokojnie wytłumaczył jak wykonywać dany manewr oraz jakie błędy popełniam. Polecam też Pana Marka z którym miałem jazdy doszkalające przed egzaminem. Egzamin państwowy zdany za drugim razem ;]
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2018)
Witam, Zakończyłam niedawno kurs w OSK Jazda. Jestem pod wrażeniem tej szkoły, którą mogę z całą pewnością polecić. Szkoła ma jasno określony cennik, ja skorzystałam z promocyjnej ceny, która co jakiś czas się pojawia. Zajęcia teoretyczne odbyły się w dogodnych dla mnie godzinach, które mogłam wybrać. Pan instruktor z wielkim zaangażowaniem i pasją przekazał nam wszystkie niezbędne informacje. W bardzo ciekawy sposób opisywał różne zdarzenia na drodze a wszystkie lekcje odbywały się poprzez wspólną dyskusję., dzięki czemu można było wiele zapamiętać. Cały kurs teoretyczny był tak ciekawy, że z przyjemnością szłam na następne spotkania. Po teorii zaczęły się jazdy. Jeśli chodzi o mnie bardzo bałam się tego momentu, ale dzięki instruktorowi Jackowi P. strach przerodził się w chęć odbycia jak największej ilości godzin jazdy. Z lekcji na lekcje nie mogłam się doczekać. Pan instruktor ma anielską cierpliwość i potrafił w bardzo prosty sposób wytłumaczyć to z czym miałam trudności. Jestem bardzo wdzięczna Panu Jackowi, bo bardzo długo nie wierzyłam w siebie a dzięki niemu zdałam egzamin i jestem z tego bardzo dumna. Z tego miejsca bardzo dziękuję również Panu Kubie, z którym też jeździłam, jest świetnym fachowcem z dużą dozą cierpliwości, który również potrafi uczyć, a to jedna z ważniejszych cech u instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
MOTOFRAJDA

(63 opinie w tym 46 zaufanych )

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2018)
Bardzo dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie. W tej szkole pracują instruktorzy, którzy wiedzą co robią i pracują z pasją. Zaangażowanie, ogrom wiedzy i cierpliwości, któremu towarzyszyła świetna atmosfera przyczyniła się do tego, że jazdy były przyjemnością . Serdecznie polecam wszystkim, przyszłym kierowcom ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2018)
Serdecznie dziękuję za jazde w milej atmosferze z panem Arturem i Wiesławem. Pelen profesjonalizm, cierpliwość, za wiedzę jak poprawadzic kursanta, aby egzamin zdać za pierwszym razem. Wszystkim zastanawiającym sie nad wyborem bardzo dobrej szkoły, goraco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2018)
Nic tylko polecać! Bardzo dobrze mi się jeździło z cała ekipa a zwłaszcza z panem Arturem. Wszystko jasno potrafią wytłumaczyć i każdego nauczyć na wielki + luźna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy, którą można z czystym sumieniem każdemu polecić. Świetna atmosfera i mega przyjaźni instruktorzy! Na pewno będę polecać!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Najlesza szkoła jazdy we Wrocławiu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
NOVA

(39 opinii w tym 10 zaufanych )

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2017)
Pięć gwiazdek to za mało! Najlepsza szkoła we Wrocławiu! Dariusz W. simply the BEST! POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
POLSKA JAZDA

(15 opinii w tym 11 zaufanych )

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Gorąco polecam tą szkolę. Jestem zadowolony ze wspólpracy z kierownictwem. Wykładowca logicznie i strukturalnie przekazuje wiedze dla kursantów. Najmocniej polecam Pana Jacka Rosteckiego, świetny i profesjonalny instruktor. Ponadto jest on z zawodu pedagogiem, dlatego łatwo i przyjemnie z nim się jeżdzi. Zawsze pochwali, a gdzie trzeba to i ochrzani, ale zawsze z poszczególnym tlumaczeniem skomplikowanej sytuacji. Zdałem wszystkie egzaminy z pierwszego razu, i to dzięki Panu Jacku!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Włąśnie jestem po egzaminie - oczywiście zdanym za pierwszym razem! :D Bardzo gorąco polecam tę szkołę jazdy! Pracują tam na prawdę świetni ludzie i profesjonaliści. Ja akurat miałem wykłady i praktykę z tym samym instruktorem - Andrzejem Guzikiem. W 100 % mogę polecić każdemu. Wykłady Pan Andrzej prowadzi bardzo rozbudowane, podając mnóstwo przykładów w formie filmów nakręconych z drogi. Więdzę przekazuje bardzo konkretnie i w pełni zrozumiale. Podczas zajęć praktycznych dostosowuje kolejne lekcje do postępów jakie robi kursant. Bardzo indywidualne podejście, pełne dobrego humoru i wspaniałej atmosfery! Każdemu będę polecał tą szkołę jazdy! Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2018)
Zdecydowanie polecam OSK Polska Jazda. Kurs robiłam w Akademii Dobrej Jazdy, ale po zdaniu egzaminu wewnętrznego wybrałam tę szkolę na jazdy doszkalające. Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora Pana Radosława Biegańskiego w końcu moja jazda przestała być chaotyczna, a elementy, które wymagały podszlifowania bardzo szybko zostały dopracowane. Największym zaskoczeniem był dla mnie sposób wykonania łuku przedstawiony przez instruktora w tej szkole. Element ten mimo wyjeżdżenia dodatkowych godzin w poprzedniej szkole nie wychodził mi za każdym razem. Dzięki metodzie jaką uczą w tej szkole, łuku po prostu nie da się zepsuć. Nauka odbywała się w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas jazd wszystkie sytuacje na drodze i manewry były rzetelnie na bieżąco tłumaczone i nie zdarzały się sytuacje, kiedy instruktor przez większość czasu wisiał na telefonie wysyłając smsy, co w ADJ było normą. To co dla mnie było szczególnie istotne, w tej szkole dbają o pozytywne mentalne nastawienie kursanta do egzaminu, co przy jednoczesnym poczuciu, że jestem dobrze przygotowana pozwoliło mi zapanować nad stresem podczas egzaminu praktycznego i zdać za pierwszym podejściem. Uważam, że zaangażowanie, indywidualne podejście i ogromna cierpliwość instruktora zasługuje na najwyższe uznanie. To, że instruktorowi, zależy na tym, aby kursant zdał egzamin, ale również aby radził sobie na drodze już jako świadomy kierowca było widać na każdym kroku.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Bardzo polecam OSK Polska Jazda! Świetna atmosfera w parze z efektywną nauką na wykładach z teorii z Panem Andrzejem Guzikiem jak i na jazdach z Panem Radkiem Biegańskim ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2018)
Szkoła godna polecenia. Pan Andrzej Guzik w bardzo przystępny sposób przekazuje teorię a Pan Radek cierpliwie i ze spokojem uczy jak świadomie poruszać się na drodze. :-) Teorię zdałam za pierwszym razem a praktykę za drugim, jednak to stres a nie umiejętność jazdy zdecydowała, że musiałam podejść do egzaminu drugi raz. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6

(4 opinie w tym 4 zaufane )

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK EKSPERT

(7 opinii, oczekuje na zaufane)

KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210
50-057 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2018)
Profesjonalne podejście do kursanta. Pan Jerzy - najlepszy instruktor we Wrocławiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
5 gwiazdek dla Instruktora - Pana Jerzego - Najlepszy we Wrocławiu Dobrze zorganizowana szkoła, duży plus za szybkie i sprawne zaliczenie kursu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2018)
Serdecznie polecam tę szkołę, niska cena, profesjonalne podejście i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu pod opieką instruktora Janusza H. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2014)
Gorąco polecam, najlepsza szkołe jazdy we wrocławiu ;) chodziłam na kurs weekendowy, teoria zaliczona za pierwszym, praktyka za drugim, uczył mnie Pan andrzej z niebieskiego clio ;) jazdy w milej atmosferze, polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2014)
Witam, chciałbym się podzielić swoją opinią na temat szkoły jazdy Ekspert. Z czystym sumieniem mogę poelcić szkołę zarówno osobą starającym się o uzyskanie prawa jazdy jak i osobą chcącym się doszkolić z posiadanych już umiejętności. Osobiście w szkole Ekspert robiłem kurs na kategorię A i B. Uczęszczałem na teorię i bez przeszkód udało mi się zaliczyć egzamin wewnętrzny teoretyczny, po czym zaczęły się jazdy. Przy odpowiednim podejsciu można naprawdę sobie rozpisać jazdy idealnie do swoich potrzeb. Ja tak zrobiłem i po niedługim czasie mogłem spokojnie zapisywyać się na egzamin państwowy. Jako, iż ichciałem zadać oby dwie kategorie za pierwszym razem przykładałem się do nauki i instrukcji instruktora stąd też egzamin wenwętrzny praktyczny nie był dla mnie problemem. Poszedłem na ezamin paśtwowy i po prostu powtórzyłem to czego nauczyłem się na kursie i to spokojnie starczyło na zdanie i B i A za pierwszym razem. Co do samej kadry szkoły nie mam jakiś zastrzeżeń, ja ze swoim podejściem nie miałem żadnych problemów aby porozumieć się z każdą osobą, czy to instruktorem czy to panią z biura czy to samym właścicielem szkoły. Regulamin przeczytałem dokładnie starałem się go stosować więc żadnych dodatkowych kosztów nie poniosłem, jednakże są one w regulaminie więc dziwię się ludziom którzy coś podpisują, nie czytają tego a później narzekają. Ogólnie polecam, umiejscowienie szkoły dobre miejsca spotkań jazd dobre, plac dobry, sprzęt: auta dobry a motocykle nawet świetny. Podsumowując daję im -5, minus za stronę internetową która mogła by być bardziej przejrzysta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
8
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo polecam szkołę jazdy! Bardzo miła atmosfera połączona z super nauką jazdy. Pan Zbyszek jest bardzo cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każdy szczegół. Elastyczny grafik to tylko jeden z wielu plusów. Sama jazda sprawia przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2018)
Bardzo polecam OSK Kadet, przemiła atmosfera, profesjonale podejście do kursanta i niesamowity Pan Zbyszek.Do Pana Zbyszka trafiłem po odbytym kursie w innej szkole i trzech nieudanych próbach zadnia egzaminu oraz po ponad dwuletniej przerwie. Kilka godzin doszkalających dało mi bardzo wiele, Pan Zbyszek cierpliwie wyjaśnił mi błędy jakie do tej pory robiłem i pozwolił mi uwierzyć w siebie że też mogę zdać ten egzamin. Na efekty długo nie musiałem czekać, po odbytych godzinach doszkalających poszedłem na egzamin i się udało. Jeszcze raz polecam OSK Kadet i dziękuję za pomoc Panie Zbyszku. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich szkołach (A... i K...), w obu oprócz krzyków i mało profesjonalnego podejścia (może się Pan nie nadaje), nie usłyszałem niczego innego - efekt egzamin oblany 2 razy. U Pana Zbyszka, aż chciało się jeździć - czego efektem było zdanie teorii i praktyki za pierwszym razem. Panie Zbyszku, dziękuję za zaszczepienie we mnie radości z jazdy i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Bardzo Polecam naukę jazdy u Pana Zbigniewa! Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, a efektem końcowym był zdany egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2018)
Z całego serduszka polecam szkołę jazdy KADET! Cudowna atmosfera, zero stresu już od pierwszych jazd, Pan Zbyszek podchodzi do każdej osoby indywidualnie i jestem pewna, że każdego jest w stanie nauczyć jeździć. Egzamin państwowy teoretyczny oraz praktyczny zdane za pierwszym razem. Pan Zbyszek potrafi tak rozplanować 30 godzin jazd, że spokojnie większość osób w tym czasie jest w stanie porządnie przygotować się do egzaminu. Szczerze polecam. Dominika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Indywidualne podejście do ludzi. Luźna atmosfera, skuteczny kurs w teorii i praktyce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

(21 opinii)

al. Armii Krajowej 53
51-114 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Instruktor nr.1 dla wszystkich. Profesjonalny,inteligentny,rozumny,myślący i rozumiejący innych. Szacunek dla Pana Edwarda zawsze i wszędzie bo dba o to.Uczyłam się na kat.D i "Edziu" czułam,że wkłada we mnie wszystko co najważniejsze i MĄDRE.Za każdym razem z ochotą i zaangażowaniem szłam na zajęcia z nim.Ktoś kto ma go przy sobie i przedewszystkim zależy komuś to nie ma opcji na nie pojęcie nauki(chyba,że mamy do czynienia z typowymi tumanami). Żarcik???? Na poważnie... Planuję utrzymać kontakt z instruktorem bo człowiek naprawdę warty zainteresowania i nauki. Potrzeba było ryknąć to ryknął,ale zapamiętałam i nigdy więcej tego błędu nie zrobię,obraz jego miałam przed sobą na egzaminie.Słuchałam opinii o innych instruktorach to jakaś masakra!!!Degeneraci!!!???????????? Polecam z całego swojego malutkiego serduszka. Mogłabym pisać o nim książkę chyba,naprawdę... Z taką chęcią o nim się wyrażam, że chciałabym wszystkim przekazać to co ten człowiek wkłada w swoich kursantów to brakuje kartek!!! Sama przyjemność połączona z obowiązkiem,zaangażowaniem,współpracą i odrobiną "naszej"ogłady do osoby która naprawdę ma dużo więcej do powiedzenia od nas. Pan Edward jest jedyny i wyjątkowy,ja osobiście kieruję się i NAPEWNO BĘDĘ KIEROWAŁA tym co on mi przekazał.Na egzaminie pomogło więc...wnioski same się nasuwają. Jeszcze raz... Pierwsza klasa gościu(Panie Edziu to do Pana). Tak trzymać,super???????????? Aha...i zawsze Pana śniadania sprawiały,że miałam ślinkę a tu lipa,trzeba było lecieć w strefę egzaminacyjną.BROCHÓW nie zapomniany!!! Pamiętam i nie zapomnę!!! Doceniam,szanuję i naprawdę darzę sympatią. Ludzie,bierzcie Pana Edwarda Golika do nauk.Wiem,że cała reszta przed nami,ale on na pierwsze kroki jest The Best-ciak.NIKOGO INNEGO!!! P.S. Po pierwszych zajęciach odrazu wiedziałam,że nie chcę nikogo innego tylko niego.Współczuję tym co mają co rusz kogo innego z instruktorów. PANIE EDWARDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I SERDUSZKIEM Z PANEM.DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2018)
Pozdrawiam Panie Ewardzie zdałem za pierwszym razem!!! dzieki pana zangażowaniu i wedzy poszło jak po maśle :) Dziękuje jeszcze raz Sebastian K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2017)
Pan Edziu instruktor pierwsza klasa uczył mnie jazdy na ciężarówce jak i na autobusie i oczywiście zdałem wszystkie egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne za pierwszym razem!!! Gorąco polecam bo jeśli zależy Wam na dokładnej nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym razem to nie znajdziecie we Wrocławiu lepszego instruktora niż Pan Edward!!! Pozdrawiam Żołnierz AWL
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2017)
Pozdrowienia dla mojego kochanego Pana Edwarda. Najlepszy instruktor, atmosfera bezcenna .Marta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
Pan Edziu Super instruktor zdałem za pierwszym podejściem!!! Gorąco polecam!! Żołnierz