Prawo jazdy Wrocław

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(108)

1499 zł
2500 zł
81 Zaufanych Opinii (106 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2020)
Bardzo polecam. Profesjonalne podejście, a zarazem miła atmosfera. Miałam bardzo złe doświadczenia, a tutaj spotkałam się z dobrym podejściem, cierpliwą powtórką rzeczy, z którymi ma się problem i absolutnie fantastyczna atmosferą. Instruktor Mateusz dał radę i zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Polecam jazdy z Panem Mateuszem, świetna atmosfera, wszystkie błędy tłumaczone na bieżąco, bezstresowe jazdy. Polecam serdecznie OSK Motofrajda
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2020)
Polecam tą szkołę i instruktora, pana Artura, profesjonalisty w każdym calu. Jestem bardzo zadowolony. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2020)
gorąco polecam! miła atmosfera, profesjonalne podejście, możliwość ustalenia spotkań pod kursanta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Super szkoła Super instruktorzy Super atmosfera Polecam wszystkim zdawalnosc 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147 53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
165 Zaufanych Opinii (260 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2020)
Polecam szkołę jazdy Kursant. Profesjonalne podejście na każdym etapie. Doszkalałam się z Bartłomiejem Majewskim - instruktor całkowicie oddany swojej pasji. Uczy przede wszystkim myślenia za kierownicą. Czas poświęcony na naukę jest w pełni wykorzystany. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwości i wszystkie zdobyte umiejętności. Tak trzymać - najwyższy poziom!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2020)
Bardzo polecam tę szkołę, szczególnie wszystkim "weteranom", którzy nie mogą zdać egzaminu. Szczególnie polecam p. Sebastiana Skretkowicza i jazdy z nim na automacie- sam konkret, praktyka i skuteczność. W końcu zdałam- tym razem za pierwszym podejściem. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2020)
Szczerze polecam ! Jest to najlepsza szkoła nauki jazdy We Wrocławiu Kursant. Doskonale przekazywana wiedza teoretyczna. Wspaniały instruktor Sebastian Skrętkowicz, cierpliwy, wyrozumiały z ogromną wiedzą i pasją. Grafik dostosowany do kursanta. Lepiej nie mogłam trafić! Jeszcze raz dziękuję za wszystko! Nauka u Was to była czysta przyjemność ;) i pozdrawiam serdecznie Sebastiana !!!!!Renata, K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2020)
Szczerze polecam ! Jest to najlepsza szkoła nauki jazdy We Wrocławiu Kursant. Doskonale przekazywana wiedza teoretyczna. Wspaniały instruktor Sebastian Skrętkowicz, cierpliwy, wyrozumiały z ogromną wiedzą i pasją. Grafik dostosowany do kursanta. Lepiej nie mogłam trafić! Jeszcze raz dziękuję za wszystko! Nauka u Was to była czysta przyjemność ;) i pozdrawiam serdecznie Sebastiana!!!! Renata
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2020)
Bardzo ale to bardzo super szkoła jazdy !!! Polecam i będę wszystkim moim znajomym polecać ta szkole ?? A przedewsztskim mojego instruktora Bartłomieja Majewskiego !!!! Jest strasznie cierpliwy ,bo ja byłam okropnym kursanta , ale dał radę!!! Ma poczucie humoru i umie odstresowac . Dziś zdałam 0 godz 8.44 skończyłam egzamin ,jestem przeszczesliwa:) Bartku jesteś cudem i bardzo bardzo dziękuję
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
70 Zaufanych Opinii (105 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2020)
Najlepsza szkoła jazdy jaką można sobie wymarzyć! Szczególne podziękowania kieruję do p. Jacka Poznysz, za niesamowitą atmosferę i cierpliwe podejście do kursanta :) Nie wierzę, że to piszę, ale egzamin zdany za pierwszym razem :) gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 22.06.2020)
Gorąco polecam, szkoła dobra, wykłady z teorii bardzo ciekawe, miła atmosfera, a jazdy z Jackiem Poznysz, moim instruktorem to cała przyjemność, to wspaniały instruktor i człowiek, dużo mnie nauczył, ma naprawdę dużo cierpliwości, jest prawdziwym instruktorem, cieszę się że spotkałam takiego człowieka, polecam, polecam.... Ekzamin zdany za drugim podejciem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Serdecznie polecam OSK Jazda. Ale największe podziękowania i pochwała należą się najlepszemu instruktorowi świata, Jackowi Poznysz. To wspaniały człowiek, najlepszy instruktor. Profesjonalizm, opanowanie, inteligencja i wieczny optymizm - to cechy charakterystyczne. Dzięki niemu każda godzina była niezapomnianą przygodą, a na kolejne wspólne jazdy czekałam niecierpliwie. To człowiek, który kocha to, co robi - to widać i to przynosi efekty. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Byłam świetnie przygotowana na każdą ewentualność, nie zaskoczyło mnie absolutnie nic. Więcej nawet - po zakończonym egzaminie, egzaminator zwrócił uwagę, że od razu widać, że miałam świetnego Instruktora. I tak właśnie było - miałam najlepszego Instruktora w Galaktyce :) Dziękuję OSK Jazda, ale przede wszystkim dziękuję Jackowi Poznysz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Lepszej szkoły nie znajdziecie!!!! Tylko OSK JAZDA! Właśnie dzisiaj zdalam egzamin praktyczny! Za pierwszym podejściem! Olbrzymi stress przed egzaminem jaki miałam, spłynął po mnie po 'magicznym' telefonie od mojego wspaniałomyślnego instruktora MARKA, ktory (kilka minut przed egzaminem!) zadzwonil do mnie przypomnając nad czym sie skupic i aby się rozlużnić. To dodało mi otuchy, wiary we własne możliwości i postawiło zupełnie na nogi! A nigdy nie wyobrażałam sobie, że stress i emocje mogą aż tak paraliżować.. Jestem naprawdę wdzięczna za to, że instruktor MAREK, który mnie prowadził, robił to naprawdę od serca i z wielkim zaangażowaniem. Lekcje były na wesoło, w zupełnie bezstresowej atmosferze, inspirujące i naprawdę przyjemne. Każda lekcja to była fajna przygoda z autem i z dnia na dzień czyłam jak rozwijam swoje umiejętności i pewność za kółkiem. Rewelacyjny instruktor! Swietnie zorganizowany, elastyczny, baaardzo cierpliwy, punktualny no i naprawdę przesympatyczny człowiek! Przygotował mnie naprawdę najlepiej jak tylko można! polecam każdemu! Auto też w bardzo dobrym stanie, no i takie jak w WORDZIE, także nie ma niespodzianek na egzaminie! Rownież instruktor Marcin, z ktorym miałam pierwsze dwie lekcje, pięknie wprowadził mnie w tajniki sprzęgla i początkowej nauki jazdy za co bardzo dziekuje! Również atmosfera w szkole i w biurze jest bardzo przyjemna, zajęcia teoretyczne też ciekawie prowadzone, od serca. Panie w biurze tez baaaaaaaaaaardzo pomocne i sympatyczne. Dziekuję za wszystko! Naprawdę polecam szkołe JAZDA!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Szczerze polecam, super atmosfera i najlepsza instruktorka pod słońcem Pani Marta
3
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Polecam! Trafiłam na świetnego instruktora. Bardzo cierpliwy i pomocny, nawet jak tłumaczy coś „50” raz ???? duzo cennych uwag. Jazdy odbywały się bezstresowo.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2020)
Polecam tą szkołe! Bardzo dobre podejście do kursantów, najlepszi instrunktorzy do nauki, są bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Z całego serca polecam instruktorów Łukasza i Jacka, są najlepszi :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Polecam tą szkole do nauki jazdy, bardzo dobrze zachowanie do kursantów, dobry program kursu. Pan Michał jest najlepszy instruktor, spokojny, cierpliwy i zawsze pomaga. Polecam!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2020)
Szczerze i bez żadnych wątpliwości polecam tą szkołę każdemu.Ośrodek ten tworzą ludzie z pasją którzy znają się na tym co robią i wkładają w to całe serce.Instruktorzy niesamowici,cierpliwi i pozytywnie nastawieni dzięki czemu nauka przebiega szybko i w przyjaznej atmosferze.Jeśli chodzi o kontakt także bezproblemowo ponieważ Pani Aneta cierpliwie odpowiada na wszelkie telefony i wiadomości dzięki czemu wszystko jest dopięte na ostatni guzik.Cieszę się że trafiłam pod skrzydła instruktora który cierpliwie znosił wszelkie błędy i frustracje związane z prowadzeniem samochodu i dzięki temu czuję się przygotowana do egzaminu i nie obawiam się o jego wynik.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2020)
Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy są cierpliwi, chętni do pomocy i jasno i klarownie tłumaczą wszystko. Bardzo sympatyczne biuro oraz bardzo pomocne:) Naprawdę warto wybrać tą szkołę - szczególnie, jeśli ktoś się boi jeździć lub nie miał nigdy z jazdą nic wspólnego tak jak ja ;)
4
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Tadeusza Kościuszki 60a 50-009 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 Zaufanych Opinii (42 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Polecam- świetna atmosfera, rzetelność, ogrom przekazanej wiedzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Świetna szkoła, egzamin zdany bez problemów, za pierwszym razem. Serdecznie polecam pana Darka Kubiaka. Człowiek o stalowych nerwach, bez problemu z terminami, jazdy w przemiłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (31 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłam kurs na prawo jazdy w innej niż ekspert i był jeden wielki dramat,po zakończonym kursie wykupiłam godziny w szkole jazdy ekspert i dopiero wtedy zobaczyłam na czym polega nauka jazdy,wielkie podziekowania dla Pana Jerzego człowiek mega cierpliwy posiadający dużą wiedzę,teraz jestem już po egzaminie i czekam na odbiór prawa jazdy.polecam szkołę ekspert
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Bardzo polecam Eksperta w szczególności Pana Mirka,przesympatyczny człowiek,kiedy trzeba zwróci uwagę a kiedy można potrafi rozśmieszyć do łez,pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Jak nie wiecie jaką szkołę jazdy wybrać to polecam osk ekspert,przemili instruktorzy wszystkie zajęcia praktyczne w strefie,przed przyjściem na kurs nie miałem styczności z samochodem a po 30 godzinach jazdy czuję się pewnie za kierownicą i czekam na odbiór prawka,z czystym sumieniem mogę polecić osk ekspert
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Wielkie podziękowania dla szkoły ekspert,zdane wszystko za pierwszym razem i teraz czekam na odbiór prawka,podziękowania i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2019)
Dokupiłam jazdy w Ekspercie i dopiero tutaj nauczyłam się jeździć jak trzeba :) a trzeba było robić u was prawko od razu- byłoby szybciej i przyjemniej :) po jazdach w Ekspercie- prawko za 1, hurrra :D
6
OSK EKSPERT

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-11

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Podziękowania szkole jazdy tornado za solidne przygotowanie na kursie prawa jazdy kat b do egzaminu.Polecam instruktorów z tej szkoły którzy służą pomocą i wiedzą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Polecam szkołę jazdy Tornado, wszystkie zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, Pan Jerzy wykładowca potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić każdą sytuację,podczas praktyki pełen profesjonalizm, bez zbędnego gadania i zbędnej jazdy tylko prosto. Wszystko na duży plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-11

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłem kurs w tej szkole i jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych zajęć teoretycznych i praktycznych,bardzo dobre przygotowanie do tego by bez stresu podejść do egzaminu word i zdać egzamin za pierwszym razem,polecam wyższą szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS) 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-11

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
39 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2019)
Super podejście instruktorów do kursantów, miła atmosfera i przede wszystkim instruktorzy bardzo cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >