Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2199zł

Szkoła Jazdy TORNADO

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(106)

Więcej filtrów kursów
425 Zaufanych Opinii (747 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2023)
Super szkoła Zdawałem na kat.A Mialem przyjemność żeby szkolił mnie Pan Adam super podejście i profesjonalizm :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2023)
Podziękowania dla instruktora Michała Kwaśnika za wyrozumiałość do mnie panikarza stresowych sytuacji a przede wszystkim za umiejętne odzwyczajanie od nabytych nawyków, przekazaną praktyczną wiedzę o jeździe z przyczepą i wielki podziw za szacunek do drugiego człowieka, który pierwszy raz w życiu jeździł z przyczepą na kursie. Zdane za 1 razem. Polecam Michała!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2023)
Polecam instruktora Sebastiana Skrętkowicza. Opanowany i profesjonalny. Dobrze przygotowywał mnie do egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Zdane za pierwszym podejściem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2023)
Polecam, wszystko sprawnie i na temat, razem z egzaminem około miesiąca E/B , pozytywny wynik za pierwszym razem oczywiście. Polecam Instruktora Michała Kwaśnika - pełen profesjonalizm:):)
dobry
(ocena z dnia 20.05.2023)
Piszę tą opinię trzymają prawko w rękach. Bardzo się cieszę że wybrałem Kursant jako szkołę prawa jazdy. Jako wykładowcę i instruktora miałem Tomasza Sobol, kilka jazd miałem z Sewerynem Lechowicz, od całego serca polecam obu tych instruktorów. To dzięki nim zdałem teorię i praktykę za pierwszym razem ???? Plusy: - na wykładach z teorii dużo przykładów, co pomaga w zrozumieniu materiału - praktyka była bardzo intensywna, instruktorzy dają ogromną ilość wiedzy podczas jazdy - na pamięć znałem drogę egzaminacyjną, bo jeździłem po niej prawie na każdej praktyce - egzamin praktyczny był dla mnie jak zwykła jazda praktyczna (chodzi o poziom trudności), za co podziękować mogę instruktora Tomasz Sobol - instruktorzy jak i niektóre osoby w biurze chętnie podpowiadali na temat formalności w urzędzie - Pani prowadząca zajęcia z pierwszej pomocy daje przykład tego jak powinne wyglądać wykłady (wysoki poziom przygotowania, czytelne i wizualne prezentacje, sposób prowadzenia wykładu) Minusy: - biuro i sala wykładowa niestety jest w słabym stanie (zapach kanalizacji i muchy, skrzypijące krzesła, niedziałająca klima zimą, oślepiające lampy) - słaba organizacja niektórych wykładów (zakończenie wcześniej, nieterminowe rozpoczęcie lekcji, gadanie o tematach pozanaukowych, średniej jakości prezentacje) - niektóre osoby w biurze są wyjątkowo niemiłe P.S. polecam kupić dodatkową jazdę dzień przed egzaminem by przypomnieć sobie trasę* P.P.S. polecam robić notatki podczas teorii (najlepiej mieć ze sobą laptop lub komórkę i robić zdjęcia). Musiałem migrować notatki z zeszytu do Notion by móc powtarzać je przed egzaminami* P.P.P.S. z tymi minusami prawdopodobnie trzeba mierzyć się w dosłownie każdej szkole jazdy, więc nie przyjmowałbym imi tak bardzo bo plusów jest znacznie więcej*
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96, A po A1, A po A2, A1+B1, A2+B, A2 po A1, A+B, B po B1, C, C+E, D po B, D po C, ADR, KW, KWP, KWU, KWUP

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
185 Zaufanych Opinii (244 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2023)
Wzorowa postawa instruktora, bardzo dobra atmosfera. Kurs przebiegał bardzo sprawnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2023)
Polecam ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2023)
Polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2023)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2023)
Serdecznie polecam! Pan Jakub jest świetnym instruktorem!
2
SAFE DRIVING KOWALCZYK & TAJSIAK

Piastów 2A /2 52-425 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C, C+E, C+E, KWU, KWUP, SO, ADR, KW, KWP, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
91 Zaufanych Opinii (124 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2023)
Polecam wszystkim jak najbardziej! Bardzo doświadczeni instruktorzy, motywują i inspirują, usunęli strach jazdy po mieście. Widać, że to jest ich pasja. Też jest bardzo wygodna lokalizacja i dojazd, ale jeżeli by i było daleko, również bym jeździłam do nich. Moje koleżanki chodziły też na kurs do tej szkoły i tak samo zadowolone jak ja. Zaliczyłam egzaminy za 1 razem, bardzo się cieszę. Bardzo dziękuję instruktoram i szkole za taką możliwość uczyć się w najlepszych i być najlepszym!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Najlepsza szkoła jaka można wybrac we Wrocławiu. Wykłady konkretne, nie przeciągane na sile, o wygodnych godzinach dla wszystkich, uczniów i pracujących - wykładowca świetny, salka do nauka bardzo ładna, z woda i kawa. Jazdy proponowane przez kierownika, zawsze w godzinach nam odpowiadających, kontakt bezproblemowy. Instruktorzy są fantastyczni, dużo wiedzy, spokoju, odpowiadają na pytania, a jazda nie ogranicza się do schematycznego powtarzania tras egzaminów, naprawdę uczą jeździć i zachowania na drodze. Instruktorzy w czasie kursu mogą się zmieniać co polecam, każdy ma inne podejście, nie wiemy z kim będzie egzamin wiec fajnie przyzwyczaić się do różnych ludzi „”obok”. Dodatkowo jedziemy tez różnymi Kiankami, zatem rożne sprzęgła itp, tez fajnie przyzwyczaja do innego auta na egzaminie. Instruktorzy zawsze pytają co chcielibyśmy przećwiczyć, wiec braki zawsze można doszlifować. Cena adekwatna do jakości, a nawet za niska. Brak ukrytych kosztów, uczciwe podejście także do dodatkowych godzin. Jeśli rozważacie wybór szkoły, macie problemy z jazda bądź stresem, serdecznie polecam. Zdane za 1, bez żadnego błędu na karcie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2022)
Zdecydowanie polecam! Profesjonalni oraz otwarci instruktorzy sprawili, że nauka jazdy nie była tylko koniecznością przejechania określonej ilości godzin, ale także przyjemnym procesem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Świetna szkoła jazdy! Każdy z instruktorów wie jak przekazać każdą potrzebną informację, aby zdać egzamin na prawo jazdy, przy okazji wprowadzając przyjazną i miłą atmosferę! Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2022)
Jestem bardzo zadowolony z całego kursy. Miałem zajęcia z każdym z instruktorów i od każdego dostałem zastrzyk dobrej i różnorodnej wiedzy. Bardzo dobrze wspominam całą przygodę z OSK Motofrajda. Nigdy nie było problemów z umówieniem się na odpowiadające mi godziny jazd, a kontakt z Ośrodkiem jest bezproblemowy. Zdecydowanie polecam dla każdego! :) P.S. - najładniejsze autka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
MOTOFRAJDA

ul. Sudecka 82/G2 53-129 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (134 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2023)
świetny instruktor pan Jakub wszystko przeszło bez komplikacji i ogólnie polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2023)
Polecam serdecznie bardzo miły nastrój, teoria przeprowadzana w sposób ciekawy a same jazdy są przeprowadzane w miłej atmosferze
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2023)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy. Indywidualne i profesjonalne podejście w trakcie kursu. Brak ukrytych kosztów dodatkowych, elastyczność. Pan Marcin jest świetnym instruktorem, który szybko nauczył mnie jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2023)
Bardzo duży profesjonalizm . Podejście osób pracujących w tej szkole na najwyższym poziomie . Instruktorzy bardzo kulturalni i bardzo dobrze uczą . Jestem bardzo zadowolony ogólnie moja ocena 10/10 . Pozdrawiam serdecznie
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2022)
Polecam z całego serca szkole osk Jazda super atmosfera podejście do kursanta a przede wszystkim bardzo fajny instruktor P. Marcin tłumaczy zrozumiale podchodzi na spokojnie nie ma napiętej atmosfery wszystko na luzie... egzaminy zdane za 1 razem !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) al armii Krajowej 4c/6, 50-524 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (15 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2022)
Polecam, egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2022)
Gorąco polecam szkołę jazdy KOPAMA. Będę świetnie wspominać jazdy z instruktorem Krzysztofem - profesjonalizm i umiejętność rozładowania atmosfery sprawiają, że stres znika :) Wiem Krzysiu, że to przeczytasz, więc pozdrawiam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2022)
Gorąco polecam. W szkole pracują profesjonaliści z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Solidnie i cierpliwie przygotowują kursanta nie tylko do egzaminu, ale również do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym już po zdanym egzaminie. Wszystkie błędy podczas jazdy są przekazywane kursantowi, tłumaczone i ćwiczone tak długo aż przestaną występować. Po kursie w KopaMa egzamin to tylko formalność. Najważniejsze jednak jest to, że po odebraniu prawa jazdy nie bałam się wsiąść do samochodu i wyjechać na miasto. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się bezpiecznej jazdy i czuć się pewnie za kierownicą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Szkołę jazdy KopaMa polecili mi znajomi, którzy uczestniczyli w organizowanych przez nią kursach i w większości zdawali egzamin za pierwszym podejściem. Po kilku godzinach jazd doszkalających również ja mogę szczerze ją polecić. Wszyscy pracownicy, z którymi miałem styczność, wykazali się ogromnym profesjonalizmem i świetnym podejściem do klienta - począwszy od obsługi biura, po instruktorów. Godziny jazd nie polegały na chłodnym wydawaniu poleceń przez instruktora, jak to bywa w innych OSK, ale na solidnym przygotowaniu do egzaminu, a przede wszystkim na nauce bezpiecznego, zgodnego z przepisami ruchu drogowego poruszania się po jezdni. Wszystko, co dla początkującego kierowcy może na pierwszy rzut oka wydawać się skomplikowane, dzięki obrazowemu tłumaczeniu przestało stanowić jakikolwiek problem. Instruktorzy przykładają również szczególną wagę na "oduczeniu" jeżdżenia opartego na schematach i złych nawykach. Oprócz nauki manewrów i czynności wymaganych na egzaminie, gdy nadarzyła się okazja, instruktorzy instruowali jak należy postępować w różnych sytuacjach, które występują w trakcie codziennego użytkowania samochodu np. podczas tankowania. Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się bezpiecznej jazdy i pewności za kierownicą pod okiem znakomitych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Gorąco polecam szkołę KopaMa. Pełen profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie, każdego z Panów instruktorów. Miałam okazję jeździć zarówno z Panem Adamem i Karolem. Każdy z Panów z ogromną cierpliwością odpowiadał na moje pytania. Korygował, tłumacząc mi moje ciągłe dziwne błędy. Nie było lekko, bo w stresie nie zapamiętywałam. Pakiet godzin doszkalających wykorzystaliśmy na maksa. To co mi się osobiście podobało, to to, że pokazano mi dużo nadprogramowych rzeczy(mówię tutaj o wszelakich kombinacjach parkowania). Jeśli chciałam zobaczyć jakieś trudne skrzyżowanie czy inne miejsce, to tam po prostu jechaliśmy przećwiczyć. Jestem ogromnie wdzięczna, głównie za indywidualne podejście do nauczania, życzliwość, atmosferę oraz godziny jazdy w pełni dopasowane pod mój grafik. Z Panem Adamem, moim instruktorem, najlepszym swoją drogą, bo nie wiem czy mogłam trafić lepiej, można się nawet przejechać autostradą. Z Panem Karolem zawsze jeździliśmy inną trasą. Pana Krzysztofa o cokolwiek nie zapytałam, zawsze uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Samochody szkoły są w pełni sprawne i zadbane, jeździło się przyjemnie. Należy też pochwalić sprawne funkcjonowanie biura. Nie dość, że można się o wszystkie kwestie zapytać i co ważne bez czekania, bez ponownego wydzwaniania, to jeszcze wita Cię przesympatyczna osoba Pana Karola, który wita Cię serdecznie i pogodnie. No miłe po prostu :) Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam szkołę z czystym sumieniem, 10/10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
KopaMa

Słubicka 50 53-615 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
4 Zaufane Opinie (47 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2023)
Serdecznie polecam tę szkołę oraz mojego instruktora Pana Andrzeja ze srebrnej Kia Rio. Egzamin zdałam za pierwszym razem, a to mówi samo za siebie. Pan Andrzej za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczył, dzięki czemu bylam spokojna, że na egzaminie nie popełnię znaczących błędów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2023)
Jeżeli szukacie szkoły która zapewni wam zdanie egzaminu a nie naciągnie na kasę to polecam ekspert.Robiłam kurs i wszystko poszło z górki bez problemu.Wielkie podziękowania i słowa uznania dla Pana Mirka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Jazdy doszkalające robiłam w szkole jazdy ekspert i dzięki temu zdałam za pierwszym razem. Bardzo polecam tą szkołę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Super Profesjonalnie i bardzo fajna cena.Egzamin został zdany za pierwszym podejściem.Poklecam wszystkim kto szuka rzetelnej szkoły która dobrze przygotuje cię do egzaminu praktycznego i teoretycznego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
CO TU DUŻO SIĘ ROZPISYWAĆ. SZKOŁA JAZDY EKPSERT!! WIELKIE DZIĘKI. EGZAMIN ZALICZONY I TERAZ CZEKAM NA UKOCHANY DOKUMENT. POLECAM WSZYSTKIM JAK SAMA NAZWA MÓWI EKSPERT JEST TYLKO JEDEN.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Szkoła Nauki Jazdy Ekspert

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2022)
Maciej Belz Polecam bardzo dobry Instruktor
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Najlepsza szkoła jazdy!Miła obsługa w biurze firmy. Profesjonalne podejście do kursanta. Instruktor Pan Rafał rewelacyjny.Wykłady prowadzone przez niego naprawdę bardzo ciekawe. Od samego początku potrafiłem rozprawić się z moim stresem związanym z jazdą. Zawsze bardzo cierpliwie odpowiada na pytania, daje cenne wskazówki które można było wykorzystać podczas egzaminu i po. Super atmosfera, zero stresu pełne profesjonalne podejście. Polecam bardzo serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2022)
Szkoła naprawdę super, po trudnym doświadczeniu z poprzednią szkołą po wykupieniu 6 dodatkowych godzin w Akademii Dobrej Jazdy nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy, które pomogły mi zdać praktyczny egzamin państwowy za pierwszym razem. Po wyjeżdżonych 30 godzinach warto jest wziąć przynajmniej te 2 dodatkowe godziny z innym instruktorem by poznać też punkt widzenia innej osoby. Ja w szczególności polecam Pana Andrzeja Białka, z którym miałem przyjemność jeździć i dzięki któremu egzamin w WORDzie był dla mnie pestką.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2022)
Bardzo polecam, szybko, świetne podejście, wszystko wytłumaczone Oczywiście zdane za 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2022)
Chciałem serdecznie podziękować Panu Ireneuszowi za profesjonalne podejście do kursanta, pomocny, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, zawsze służy dobrą radą, jeśli trzeba to konkretnie powie co się źle robi. Konkretny i profesjonalny instruktor. Zdałem egzamin za pierwszym razem. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Akademia Dobrej Jazdy

ul. Sienkiewicza 128ul. Bierutowska 1A, 50-340 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B+E, C, C, C+E, C+E, D, D po B, D po C, D+E, ADR, KW, KWP, SO

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2022)
Mega wypas.Super szkoła nauki jazdy Osk Tornado. Bardzo fajny instruktor który super mnie przygotował do egzaminu który zdałam za pierwszym razem .Bardzo się cieszę ,że wybrałąm tą szkołe i bardzo polecam szkołe nauki jazdy tornado. pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2021)
Jeśli ktoś szuka sprawdzonej szkoły nauki jazdy na kat b to polecam OSK TORNADO ,jazdy w strefie egzaminacyjnej, mili instruktorzy, super zajęcia teoretyczne i dlatego egzaminy zostały zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
8
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7BARDZKA 30 ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Prawdziwa Wyższa szkoła jazdy Sam profesjonalizm, samochody identyczne jak póżniej był na egzaminie i co najważniejsze zajęcia praktyczne odbywały się w strefie egzaminacyjnej niedaleko WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS)BARDZKA-ZAJĘCIA PRAKTYCZNE STREFA EGZAMINACYJNA, 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A2, A+B, A2+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
141 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2023)
Serdeczne podziękowania dla pani Weroniki, która sprawiła, że nauka jazdy stała się przyjemnością oraz dla pana Grzegorza za nieocenioną pomoc w nauce po latach... Jesteście rzeczywicie niezawodni! Polecam gorąco szkołę i instruktorów. Monika
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2023)
Super atmosfera. Świetni instruktorzy w szczególności Pani Weronika :D. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2023)
Bezstresowa i przyjazna atmosfera. Zajęcia teoretyczne przeprowadzone są bardzo rzetelnie i w dobrej atmosferze. Część praktyczna dzięki doświadczonym instruktorom i świetnym podejściu do kursanta sprawia że jazdy są przyjemne i bezstresowe, a nie stają się przymusem. Serdecznie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2023)
Sprawna organizacja jazd, elastycznosc oraz dostosowanie do kursantow wielce na plus. Instruktorzy z powolania, dzieki ktorym po tych 30 godzinach jazdy czuje sie swobodnie prowadzac samochod a stresu przed egzaminem nie ma bo nauczono mnie wszystkiego co mi potrzebne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2023)
Najlepsza szkoła, miła atmosfera, instruktor Michał bardzo fajny, ma dobrze podejście, dzięki czemu nauka jazdy jest łatwa
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Komandorska 18 (Teren myjni TAJFUN) 53-343 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.