Prawo jazdy Wrocław

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(106)

Więcej filtrów kursów
228 Zaufanych Opinii (377 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Z czystym sumieniem polecam szkołe jazdy KURSANT! W szczególności polecam Pana Tomasza Sobola dzięki któremu zdałam egzamin a byłam z innej szkoły jazdy ale dzięki Panu Tomkowi i jego radom wystarczyło parę godzin i się udało zdać!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Jak najbardziej polecam Szkołę Jazdy Kursant, instruktorzy nauczą jeździć nawet tych najbardziej opornych. Pani Agatka z Panią Anią w biurze ogarniają jak trzeba i służą cały czas kompetentną pomocą wszystkim. ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Do Kursanta przeniosłem się z innej szkoły jazdy i muszę przyznać, że Kursant doskonale poprawił błędy poprzedniego ośrodka. Ogromne podziękowania dla pana Tomasza Woźniaka - bez niego pewnie nie zdałbym egzaminu praktycznego za pierwszym razem. Gorąco polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2021)
Poleca szkole jazdy Kursant Polecam Pana Sebastiana Skretiwicz oraz Pana Artura Korek super instruktorzy Pan Sebastian daje wiele dobrych rad których w książce ani w internecievsię nie znajdzie natomiast Pan Artur jest bardzo opanowany i cierpliwy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2021)
Polecam każdemu Tomasza Woźniaka-mega cierpliwy ,wyrozumiały facet. Egzamin zdany oczywiście za 1szym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
85 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2021)
Polecam!!!!! Mila atmosfera, bardzo dobre przygotowanie pod kątem egzaminu. Jazdy były przyjemne i bezstresowe. Instruktorzy cierpliwi :) wszystko przebiegło sprawnie i zdałam za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2020)
Świetna atmosfera, życzliwe i profesjonalne podejście do kursantów. Teoria jak i praktyka są na bardzo wysokim poziomie. Podczas jazd, wszystko co dzieje się na drodze jest tłumaczone na bieżąco, w bardzo przyjemnej atmosferze dzięki czemu wiedza jest łatwo przyswajalna. Polecam wszystkim ten ośrodek nauki jazd. Dzięki nim egzaminy zdałem za pierwszym razem, szczególnie polecam Pana instruktora Mateusza :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2020)
Bardzo polecam! Atmosfera przemiła, wykłady ciekawe a nauka konkretna. Instruktor Mateusz doskonale przygotował mnie do egzaminu, nie musiałam się stresować. Obawiałam się usiąść za kierownicą ale na szczęście trafiłam, na miłych i cierpliwych ludzi, dzięki nim udało mi się przemóc i dziś czekam na wydanie dokumentu. Każdemu z całego serduszka polecam takiej szkoły jazdy, nie mogłam trafić lepiej! Dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2020)
Bardzo polecam! Nauka z Instruktorem Mateuszem to sama przyjemność. Przygotował mnie do samodzielnej jazdy w której nie obawiam się przeszkód na drodze. Egzamin państwowy był czysta formalnością.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2020)
Polecam instruktora pana Bartka Majewskiego ,jest bardzo cierpliwym i profesjonalnym nauczycielem .Swietnie prowadzi lekcje .Bez problemów zdałam egzamin.
2
MOTOFRAJDA

ul. Sudecka 82/G2 53-129 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
77 Zaufanych Opinii (117 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2021)
Teorii uczyłam się w domu dzięki platformie e-learningowej, która była bardzo dobrze zrobiona, zawierała wszystkie niezbędne informacje, bez problemu korzystając tylko z niej zdałam egzamin teoretyczny za pierwszy razem. Jazdy w dobrej atmosferze, bardzo pouczające i prowadzone na świetnym poziomie. Bardzo dziękuje Panu Jackowi P. za przekazanie takiej ilości wiedzy i przygotowanie mnie zarówno do egzaminu jak i późniejszej jazdy po mieście. Pan Jacek to naprawdę wspaniały instruktor. Szkoła ma tez bardzo dobrą lokalizacje. Jedynym minusem było nieprzyjemne nastawienie Pani pracującej w biurze, co utrudniało współpracę. Całe szczęście nie trzeba wiele załatwiać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Jeśli zdecydowliście się na zrobienie prawa jazdy, z pełną odpowiedzialnością tego słowa plecam Wam szkołę OSK JAZDA. Sama zdecydowałam się na nich przez wysokie oceny byłych kursantów. Dziś sama się do nich zaliczam. Wczoraj zdałam egzamin praktyczny za drugim podejściem. Po prostu nie do wiary! Nawet taki tchurz jak ja sobie poradził. Zawdzięczam to dobremu wyborowi szkoły ale przede wszystkim wspanaiłemu instruktorowi.Jacek Poznysz profesjonalny, opanowany. Nauczyciel z pasją. Jacek jeszcze raz dziękuje!Jesteś wielki. Magdalena J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2021)
Polecam ,,osk jazda ,,wszystko przeprowadzone na wysokim poziomie.Podejście instruktora Pana Tadeusza bardzo profesjonalne,kompetentna osoba na właściwym stanowisku.Po długiej przerwie 1,5roku miałam duży lęk do prowadzenia auta a Pan Tadeusz przełamał moją barierę i już czuje się pewnie za kierownicą.Takiego instruktora polecam każdej osobie .
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2021)
Pan Tadeusz super instruktor!! Zdałam za pierwszym razem! Bardzo bardzo Panu dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2021)
Polecam szkołę OSK Jazda. Wybrana została przeze mnie ze względu na wysoką zdawalność i atrakcyjne ceny kursów. Teoria prowadzona była przez Pana Jacka, jest to człowiek z pasją. Na jego wykładach nie sposób było się nudzić, również atmosfera była bardzo sympatyczna. Cały kurs miałam przyjemność jeździć z Panem Marcinem, który jest profesjonalistą i ma wyjątkowe, indywidualne podejście. Pan Marcin doskonale tłumaczył wszystkie nurtujące mnie kwestie, a także udzielił mi wiele porad dzięki którym mam nadzieję będę dobrym kierowcą. Wykupiłam również dwie dodatkowe jazdy z Panem Jakubem, które okazały się strzałem w dziesiątkę, bo jak wiadomo co dwie głowy to nie jedna. Dostałam od niego kolejną porcję cennych uwag. To wszystko złożyło się na mój sukces, i zdanie obydwu egzaminów za pierwszym razem. Jedynymi minusami tej szkoły są: - Bardzo niesympatyczna Pani w biurze obsługi ( jedna, druga jest bardzo miła ) - Ilość jazd w tygodniu wacha się między 2-3, więc okres zajęć praktycznych trwa ok. 2-3 miesiące
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
44 Zaufane Opinie (79 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Przyjemna atmosfera, bardzo się cieszę, że podjęłam naukę w tej szkole. Merytoryczne wsparcie na najwyższym poziomie, a jazda bezstresowa! Polecam każdemu, świetne podejście do kursanta
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Bardzo polecam Szybkich i Niezawodnych :) Kurs przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie podczas Covidu, instruktorzy bardzo mili i cierpliwi, jazdy bardzo komfortowe. Polecam każdemu kto źle znosi sytuacje stresowe i nie tylko. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2021)
Wszystkim którzy chcą nauczyć się jeździć polecam szkołę Szybcy i Niezawodni.Wszyskim życzę i polecam Pana Mariusza a osobiste ode mnie serdecznie podziękowanie dla tego miłego instruktora;bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu;cierpliwość;cenne porady.Jeszcze raz wielki dzięki Pan Mariusz))
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2021)
Zgodnie z nazwą OSK są na prawdę SZYBCY i NIEZAWODNI. Jeżeli chcesz bezstresowo nauczyć się jeździć to tylko tu. Lokalizacja blisko Dworca Głównego (wielki plus dla osób spoza Wrocławia) biuro na które zawsze możesz liczyć (podziękowania dla pani Anety), elastyczne godziny jazdy dostosowane pod kursanta i uczący z pasją instruktorzy. Dziękuję panu Mariuszowi za cierpliwość, wyrozumiałość, profesjonalizm, miłą atmosfere i świetne wytłumaczenie każdego manewru. W ciągu kilku tygodni zostałem szybko i bezstresowo przygotowany do zdania egzaminu państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2021)
Polecam szkołę z czystym sumieniem. Do chwili obecnej miałam jazdy panem Łukaszem . Umiejętność przekazania wiedzy jest na najwyższym poziomie a jazdy odbywają się w bezstresowej i miłej atmosferze . Jeżeli jest potrzeba instruktor spokojnie tłumaczy po kilka razy. Zawsze uśmiechniety . Również biuro funkcjonuje profesjonalnie. Polecam każdemu , kto waha sie zwyborem szkoły .
4
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Komandorska 18 (Teren myjni TAJFUN) 53-343 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 Zaufanych Opinii (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2021)
Do prawa jazdy podchodziłam 7 lat temu w innej szkole jazdy niepowodzenia na egzaminach sprawiły, ze robiłam wszystko aby nie wracać do tematu i tak aż do stycznia. Wybór osk Nova to był strzał w 10! Jeździłam z p. Waldkiem Darłakiem. To świetny instruktor, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu, wszystko dokładnie tłumaczył i wierzył w moje umiejętności, nawet gdy ja zastanawiałam się czy aby nie przełożyć egzaminu. No i udało się tym razem już w pierwszym podejściu. Jeszcze raz bardzo dziękuje !
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Polecam- świetna atmosfera, rzetelność, ogrom przekazanej wiedzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Świetna szkoła, egzamin zdany bez problemów, za pierwszym razem. Serdecznie polecam pana Darka Kubiaka. Człowiek o stalowych nerwach, bez problemu z terminami, jazdy w przemiłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 Zaufane Opinie (32 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2020)
Super szkoła i atmosfera tam panująca, wszystkie jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu łatwiej zdać egzamin Word.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłam kurs na prawo jazdy w innej niż ekspert i był jeden wielki dramat,po zakończonym kursie wykupiłam godziny w szkole jazdy ekspert i dopiero wtedy zobaczyłam na czym polega nauka jazdy,wielkie podziekowania dla Pana Jerzego człowiek mega cierpliwy posiadający dużą wiedzę,teraz jestem już po egzaminie i czekam na odbiór prawa jazdy.polecam szkołę ekspert
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Bardzo polecam Eksperta w szczególności Pana Mirka,przesympatyczny człowiek,kiedy trzeba zwróci uwagę a kiedy można potrafi rozśmieszyć do łez,pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Jak nie wiecie jaką szkołę jazdy wybrać to polecam osk ekspert,przemili instruktorzy wszystkie zajęcia praktyczne w strefie,przed przyjściem na kurs nie miałem styczności z samochodem a po 30 godzinach jazdy czuję się pewnie za kierownicą i czekam na odbiór prawka,z czystym sumieniem mogę polecić osk ekspert
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Wielkie podziękowania dla szkoły ekspert,zdane wszystko za pierwszym razem i teraz czekam na odbiór prawka,podziękowania i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK EKSPERT

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210 50-057 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2021)
Jeśli ktoś szuka sprawdzonej szkoły nauki jazdy na kat b to polecam OSK TORNADO ,jazdy w strefie egzaminacyjnej, mili instruktorzy, super zajęcia teoretyczne i dlatego egzaminy zostały zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Podziękowania szkole jazdy tornado za solidne przygotowanie na kursie prawa jazdy kat b do egzaminu.Polecam instruktorów z tej szkoły którzy służą pomocą i wiedzą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7 53-519 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Prawdziwa Wyższa szkoła jazdy Sam profesjonalizm, samochody identyczne jak póżniej był na egzaminie i co najważniejsze zajęcia praktyczne odbywały się w strefie egzaminacyjnej niedaleko WORD.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS) 50-077 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9

ul. Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
39 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2019)
Super podejście instruktorów do kursantów, miła atmosfera i przede wszystkim instruktorzy bardzo cierpliwi i bardzo dobrze tłumaczą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >