5 961

Ośrodków

132 446

Opinii

88 784

Zaufanych Opinii

4 064

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (110)

1
OSK JAZDA

(63 opinie w tym 46 zaufanych )

ul.Ciepła 15/50 (parter)
50-524 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2018)
Miałam przyjemność jeździć z Panią Asia, która bardzo polecam. Dokładnie tłumaczy wszystkie manewry i daje porady również do jazd już po zdanym egzaminie. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Zdecydowanie najlepsze przygotowanie do egzaminu we Wrocławiu, z tego co udało mi się wybadać od znajomych. Przygotowanie nie tylko do egzaminu ale też do codziennej jazdy. Przyspieszony kurs udało się zakończyć w 2 miesiące, pomimo, że nie byłem dostępny cały czas. Pełny profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2018)
Szkołę gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, wspaniali instruktorzy i naprawdę miła atmosfera. Bardzo dobre podejście do kursanta oraz przygotowanie do egzaminu państwowego. Jest to szkoła godna polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2018)
Witam, zaczynałam kurs w Osk jazda nie mając pojęcia niczego na temat samochodu jedyne co wiedziałam to gdzie jest kierownica. :) Moje ruszanie a raczej szarpanie samochodu nie wyglądało zbyt zachęcająco, tak samo jak jazda po krawężniku czy po liniach ciągłych jednym słowem MASAKRA. doprowadziło to do tego że chciałam zrezygnować około 10000razy ale za każdym z nich Pani instruktor wybiła mi to z głowy, wytłumaczyła i na spokojnie do znudzenia powtarzała jak dana czynność lub manewr powtórzyć. Dodam też że we Wrocławiu mieszkam od 6miesiecy i kompletnie nie znam tego miasta z pozycji innej niż pasażera tramwaju. Wyjezdzone 30godzin +5tak dodatkowo dla samej siebie efekt. TEORIA+PRAKTYKA ZDANE ZA PIERWSZYM RAZEM.!!!! POLECAM!! Profesjonalne podejście, nie ma problemu z zapisami na jazdy jeśli pracujesz, masz inne zajęcia wcisna cię, upchna ale pojedziesz. :) mega nastawienie instruktorów, nie komentują nie traktują cię z góry, uczą. Materiały pomocnicze typu książka, płyta z egzaminami bardzo pomocne. Dla mnie zdecydowanie na tak. Polecam. Niki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2018)
Kurs jako kurs robiła 8 lat temu, w tragicznej szkole w której przez 30 godzin niczego Mnie nie nauczyli. Miała wizję że to jak pilotowanie samolotu;) W styczniu postanowiłam znaleźć najlepszą szkołę w mieście, a następnie najlepszego instruktora w tej szkole. Tak trafiłam do OSK Jazda. Szkoliłam się z Panią Kasią, która jest w tym najlepsza, chociaż podobno wszyscy instruktorzy są na najwyższym poziomie. Kupiła 15 godzin i wystarczyło:) Zdałam za pierwszym razem:) SZOK ! Naprawdę polecam. Pani Kasia zmieniła Moje nastawienie i już nie panikowałam jak miałam wsiąść za kółko. W dzień egzaminu wiedziałam że wszystko potrafię i egzamin to tylko formalność. Oczywiście to dzięki tej kobiecie, bo pierwsze godziny jazy byłam spięta przeokropnie. Teraz jazda stała się dla Mnie przyjemnością:) Profesjonalizm! Polecam każdemu!
2
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

(81 opinii w tym 46 zaufanych )

Tarnogajska 5/9
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2018)
Szkoła super przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do jeżdżenie już po jego zdaniu. Polecam :)
dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
jest super
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2018)
Robiłem kurs na kat D + Świadectwo zawodowe. Jak najbardziej polecam,miła obsługa,formalności załatwiane też natychmiastowo. Instruktorzy Dariusz oraz Krzysztof D. godni polecenia,dużo wiedzy i doświadczenia mają i do ostatniej minuty mnie prowadzili do egzaminu państwowego który zdałem za pierwszym :) I dziś ciesze się jazdą autobusem. Kat B oraz D robione w Kursancie i zapewne zdecyduje się także na C+E za jakiś czas. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2018)
Polecam szkołę jazdy KURSANT. Moim instruktorem był Pan Cezary Karpiński - Bardzo dobrze potrafił ocenić co jest jeszcze do poprawienia, a co już umiem. Ponadto jazdy przebiegały w świetnej atmosferze - nauczyłem się skupiać na jeździe prowadząc cały czas różne wciągające rozmowy. Pan Cezary organizował również zamiany z innymi instruktorami, bym mógł łatwo odnajdywać się w innym samochodzie, z inną osobą obok. Dzięki temu dziś zdałem egzamin! Jeszcze raz dziękuję i POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2018)
Witam! Chciałabym z całego serca polecić szkołę jazdy KURSANT, a w szczególności pana Zbigniewa Kulpę, który jest najlepszym i najbardziej wyrozumiałym instruktorem na świecie! Pan Zbyszek profesjonalnie podszedł do tematu prawa jazdy, cierpliwie tłumaczył i ćwiczył manewry, które mi nie wychodziły bez żadnego grymasu czy krzywych spojrzeń. Włożył w moją naukę równie tyle samo wysiłku i serducha co ja, podnosił na duchu, gdy miałam chwile zwątpienia. Jazda z panem Zbyszkiem była czystą przyjemnością i przebiegała bez stresu w fantastycznej (nieraz zabawnej :)) atmosferze. Pan Zbyszek nauczył mnie myślenia na drodze, bo jak to wielokrotnie powtarzał „bez myślenia nie ma jeżdżenia”, z czym się zgadzam bez dwóch zdań. Pan Zbyszek doskonale przygotował mnie do egzaminu, który zdałam bezbłędnie za pierwszym razem! W tym miejscu chciałabym też wspomnieć o panu Czarku Karpińskim, z którym miałam przyjemność pojeździć kilka godzin. Pan Czarek, podobnie jak pan Zbyszek jest instruktorem rzetelnym, miłym i godnym polecenia. Jego podejście do kursanta sprawia, że jazdy odbywały się bez zbędnego stresu, potrafił też udzielić cennych wskazówek i rad w sposób zrozumiały i przede wszystkim pomocny. Serdecznie polecam osobom niezdecydowanym tych dwóch instruktorów!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
MOTOFRAJDA

(59 opinii w tym 42 zaufane )

ul. Komandorska 147
53-344 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Najlesza szkoła jazdy we Wrocławiu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2018)
"Motofrajdę" wybrałam przez przypadek z wieeelu szkół jazdy we Wrocławiu, bez żadnych rekomendacji od znajomych, ale sama mogę wszystkim polecić! Teoria przebiegła bardzo ciekawie, wykłady nie nudziły, ale zachęcały do myślenia i odpowiadania na pytania. Instruktorzy bardzo wyrozumiali, życzliwi i wierzą w umiejętności każdego. Po pierwszych dwóch godzinach jazdy przestałam się bać prowadzenia auta, a po całym kursie bardzo to polubiłam. Teraz szkoda, że przygoda z tą szkołą jazdy się zakończyła. Także dziękuję instruktorom za naukę i polecam każdemu! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2018)
Super atmosfera oraz podejście instruktorów do kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2018)
Instruktor cierpliwy i pomocny, cały kurs przebiegł w miłej atmosferze. Nie było żadnych ukrytych kosztów, egzamin państwowy zdany bez problemu dzięki dobremu przygotowaniu przez Pana Artura.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w jakiej byłam, a było ich parę :P Instruktorzy bardzo cierpliwi, wyrozumiali, zabawni i uśmiechnięci, potrafią zmotywować i wierzą w Twoje umiejętności ;) Polecam szczególnie dla osób mające problem ze stresem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
NOVA

(36 opinii w tym 10 zaufanych )

Tarnogajska 18
50-512 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2017)
Polecam jazdy z Panią Pauliną. Bardzo spokojna i opanowana Pani Instruktor, jazdy w miłej i wyluzowanej atmosferze, a przy tym super merytorycznie. Jeżeli potrzebowałam się dodatkowo umówić na jazdę przed egzaminem to Pani Paulina zawsze znalazła termin. Zdane za drugim razem ale to pewnie dlatego, że zaczęłam jeździć z p.Pauliną dopiero od połowy kursu:) jeżeli chodzi o szkołę to nie mam żadnych zastrzeżeń, żadnych ukrytych kosztów itd. Szef Pan Mirek przezabawny:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2017)
Pięć gwiazdek to za mało! Najlepsza szkoła we Wrocławiu! Dariusz W. simply the BEST! POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2017)
Polecam wszystkim OSK NOVA. To był mój najlepszy wybór zapisując się do szkoły Pana Mirka. Teoria z Panem Mirkiem minęła szybko w miłej atmosferze. Pracują tam sami pozytywni ludzie. Jazdy przeprowadzone w niestresującej atmosferze pod okiem najlepszego instruktora na świecie Pana Darka Wojtasika, który swoim dobrym poczuciem humoru i dobrym słowem potrafił rozładować stresujące sytuacje. Pan Darek posiada ogromną wiedze i świetnie potrafi wszystko wytłumaczyć. Panie Darku bardzo dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie, jest Pan naprawde NAJ i lepiej trafić nie mogłam, jest Pan "ojcem" mojego sukcesu. Dziękuję też Pani Paulinie oraz Panu Mirkowi za cenne rady i uwagi. Jesteście najlepsi. Egzaminy wewnętrzne przebiegły bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2017)
Lepszej nauki jazdy od Nova niema instruktorzy Mirek Wabno i Darek Wojtasik są the best poprostu są zaiefajni Mirek wykłady prowadzi super a z Darkiem Wojtaskiem się jeździ jak z kumplem super atmosfera polecam!!!!!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2017)
Lepszej szkoły nie ma. Wszystko zdane dzieki panu Mirkowi i Darkowi Wojtasikowi za pierwszym razem i na luzie. Polecam! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
POLSKA JAZDA

(10 opinii w tym 7 zaufanych )

UL. WAPIENNA 18/1B
50-518 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2018)
Zdecydowanie polecam szkołę. Zdanie egzaminu nie sprawiło mi problemu, byłem do niego przygotowany i mimo oczywistego stresu nie popełniłem głupich błędów dzięki wcześniejszemu powtarzaniu wszystkich umiejętności. Instruktor(Pan Radek) zwracał uwagę na moją jazdę i pomagał mi zauważyć szczegóły, których sam jako początkujący nie mogłem dostrzec, skupiał się na tych elementach jazdy, które wychodziły mi gorzej(chociaż całość była wytłumaczona dość dobrze, dlatego z reguły były to poprawki kosmetyczne), zamiast po prostu wałkować program, co wbrew pozorom nie zawsze jest tak oczywiste jak się może wydawać. Wykłady poprowadzone w profesjonalny sposób, znaczna większość materiału cały czas siedzi w głowie. To co moim zdaniem bardzo ważne uczą przede wszystkim świadomej jazdy jako kierowca, a nie tylko i wyłącznie pod zdanie egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.06.2018)
Hmmm Patrze na te opinie i sobie tak myślę, że chyba tylko mnie tak chujowo traktowali. Ja NIE POLECAM poszedłem do tego OSK bo była fajna cena i zajebisty instruktor Pan Jacek a reszta masakra kobieta która jest właścicielka glubila się w swoich kłamstwach nie odbierali ode mnie telefonów traktowali mnie bardzo nie fajnie. Instruktor mój gdy pojechał na urlop dostałem Pana RADOSŁAWA facet który ma pieczątkę i numer instruktora i tyle, kompletnie się nie nadaje do tego co robi no chyba że popracuje nad swoim zachowaniem kurwowaniem i wybuchami nerwów do kursanta. A gdy polecilem ta szkole moim znajomym wtedy myślałem że się Spale ze wstydu kurwowal do nich tak że jedna to zmieniła szkole a druga porostu bała się to zrb PATOLOGIA pierw to ten Pan niech idzie na jakoś terapię. Więc zastanówcie się zanim pojdziecie bo prócz ceny to nic tam nie jest fajne. I dodam jeszcze że Rb tam prawko 5msc masakra
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Rewelacyjna szkoła jazdy, genialna atmosfera, brawurowo dobrani instruktorzy! dzięki którym egzamin pójdzie Wam rewelacyjnie Z ogromną satysfakcją i przyjenmością polecam POLSKĄ JAZDĘ ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2018)
Witam! Chciałabym polecić szkołę POLSKA JAZDA we Wrocławiu. Wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo. Pan Radosław profesjonalnie cierpliwie tłumaczył i ćwiczył manewry. Doskonale przygotował mnie do egzaminu, jestem bardzo zadowolona który zdałam bezbłędnie za pierwszym razem! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy, jak najbardziej polecam wszystkim!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2018)
Chcę wszystkim polecić szkołę POLSKA JAZDA we Wrocławiu. Wiedza przekazana w profesjonalny i rzetelny sposób. Duża dostępność i elastyczność godzin jazdy jest ogromnym plusem dla osób pracujących jak również uczących się, umożliwia to szybki i bezproblemowy przebieg kursu. Jazda z uwzględnieniem tras egzaminacyjnych w miłej i bezstresowej atmosferze ndywidualne podejście do kursanta daje poczucie pewności na drodze i sprawia wiele frajdy. Egzamin teoretyczny zdany na maksymalną ilość punktów przy pierwszym podejściu. A egzamin praktyczny nie był wyzwaniem. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

(4 opinie w tym 4 zaufane )

BARDZKA 30
50-517 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy przygotowują ludzi bezstresowo wszytko dokładnie tłumacza.Mila atmosfera i każdy z chęcią chodzi na wykłady i również na jazdy które zresztą są świetnie dopasowane do kursanta . Nie ma lepszej szkoły jestem bardzo zadowolona zdane za pierwszym jak najbardziej polecam wszystkim Auto Fan
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2017)
Zdane za pierwszym! Świetna atmosfera oraz profesjonalne podejście do sprawy. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2017)
Szkoła godna polecenia, świetni instruktorzy. Szczerze wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2017)
Polecam wszystkim Naukę Jazdy Auto-fun. Profesjonalna kadra instruktorów, wyrozumiali, cierpliwi, życzliwi. Bardzo dogodne godziny jazdy, zawsze dopasowane do kursanta. Cały kurs teoretyczny prowadzony dokładnie, wiele przydatnych informacji, które tylko należy wykorzystać w praktyce. :) :) :)Wybór tej szkoły to trafna decyzja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem

Poniższe Szkoły nie posiadają Zaufanych Opinii

Sprawdź różnicę
7
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Pan Zbyszek - to jest gość! Wcześniej robiłem "kurs" w dwóch dużych i niby renomowanych wrocławskich szkołach (A... i K...), w obu oprócz krzyków i mało profesjonalnego podejścia (może się Pan nie nadaje), nie usłyszałem niczego innego - efekt egzamin oblany 2 razy. U Pana Zbyszka, aż chciało się jeździć - czego efektem było zdanie teorii i praktyki za pierwszym razem. Panie Zbyszku, dziękuję za zaszczepienie we mnie radości z jazdy i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Bardzo Polecam naukę jazdy u Pana Zbigniewa! Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, a efektem końcowym był zdany egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym razem! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2018)
Z całego serduszka polecam szkołę jazdy KADET! Cudowna atmosfera, zero stresu już od pierwszych jazd, Pan Zbyszek podchodzi do każdej osoby indywidualnie i jestem pewna, że każdego jest w stanie nauczyć jeździć. Egzamin państwowy teoretyczny oraz praktyczny zdane za pierwszym razem. Pan Zbyszek potrafi tak rozplanować 30 godzin jazd, że spokojnie większość osób w tym czasie jest w stanie porządnie przygotować się do egzaminu. Szczerze polecam. Dominika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Bardzo polecam OSK KADET, Pan Zbyszek jest świetnym instruktorem, wszystko dobrze wyjaśnia, jest przemiłym człowiekiem, ma dużą cierpliwość do kursanta. Jazdy odbywają się zarówno w strefie egzaminacyjnej, jak i poza nią, aby nauczyć się jazdy w każdych warunkach. Kurs przebiegł bardzo szybko, jazdy odbywały się z dużą częstotliwością, więc to pozwoliło lepiej nauczyć się panowania nad pojazdem. Super, że jazdy zaczynały się już od godziny 6 rano, więc dla każdego znalazł się czas. Kontakt z Panem Zbyszkiem też oceniam jak najlepiej, można do niego dzwonić o każdej porze lub wysłać sms. Po skończonym kursie wykupiłam dodatkową godzinę, aby poćwiczyć przed egzaminem państwowym, który zdałam za 1 razem. Jak chcecie się nauczyć jeździć i spędzić miło czas, to bardzo polecam tę szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2017)
Instruktor rzetelny, sympatyczny, potrafi wszystko wytłumaczyć. Jazdy były przyjemnością, a Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję Panie Zbyszku i pozdrawiam. Michalina :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
"ŁUKASZ I MAREK" Szkoła Nauki Jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2018)
Zdane za pierwszym co znaczy że potrafią przygotować. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2018)
pełen profesjonalizm, bardzo miłe jazdy, duża elastyczność odnośnie godzin jazd (można się dogadać z instruktorem i bez problemu przełożyć albo ustawić jazdy pod siebie, pod swoje godziny zajęć itp.) Egzamin zaliczony za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2018)
Genialni instruktorzy, pełen luz, elastyczność i beznerwowa atmosfera ! Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2018)
Szkoła pewna niczym pasat z TDI. Brałbym w ciemno
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Indywidualne podejście do ludzi. Luźna atmosfera, skuteczny kurs w teorii i praktyce.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

(21 opinii)

al. Armii Krajowej 53
51-114 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Instruktor nr.1 dla wszystkich. Profesjonalny,inteligentny,rozumny,myślący i rozumiejący innych. Szacunek dla Pana Edwarda zawsze i wszędzie bo dba o to.Uczyłam się na kat.D i "Edziu" czułam,że wkłada we mnie wszystko co najważniejsze i MĄDRE.Za każdym razem z ochotą i zaangażowaniem szłam na zajęcia z nim.Ktoś kto ma go przy sobie i przedewszystkim zależy komuś to nie ma opcji na nie pojęcie nauki(chyba,że mamy do czynienia z typowymi tumanami). Żarcik???? Na poważnie... Planuję utrzymać kontakt z instruktorem bo człowiek naprawdę warty zainteresowania i nauki. Potrzeba było ryknąć to ryknął,ale zapamiętałam i nigdy więcej tego błędu nie zrobię,obraz jego miałam przed sobą na egzaminie.Słuchałam opinii o innych instruktorach to jakaś masakra!!!Degeneraci!!!???????????? Polecam z całego swojego malutkiego serduszka. Mogłabym pisać o nim książkę chyba,naprawdę... Z taką chęcią o nim się wyrażam, że chciałabym wszystkim przekazać to co ten człowiek wkłada w swoich kursantów to brakuje kartek!!! Sama przyjemność połączona z obowiązkiem,zaangażowaniem,współpracą i odrobiną "naszej"ogłady do osoby która naprawdę ma dużo więcej do powiedzenia od nas. Pan Edward jest jedyny i wyjątkowy,ja osobiście kieruję się i NAPEWNO BĘDĘ KIEROWAŁA tym co on mi przekazał.Na egzaminie pomogło więc...wnioski same się nasuwają. Jeszcze raz... Pierwsza klasa gościu(Panie Edziu to do Pana). Tak trzymać,super???????????? Aha...i zawsze Pana śniadania sprawiały,że miałam ślinkę a tu lipa,trzeba było lecieć w strefę egzaminacyjną.BROCHÓW nie zapomniany!!! Pamiętam i nie zapomnę!!! Doceniam,szanuję i naprawdę darzę sympatią. Ludzie,bierzcie Pana Edwarda Golika do nauk.Wiem,że cała reszta przed nami,ale on na pierwsze kroki jest The Best-ciak.NIKOGO INNEGO!!! P.S. Po pierwszych zajęciach odrazu wiedziałam,że nie chcę nikogo innego tylko niego.Współczuję tym co mają co rusz kogo innego z instruktorów. PANIE EDWARDZIE JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ I SERDUSZKIEM Z PANEM.DZIĘKUJĘ ZA CIERPLIWOŚĆ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2018)
Pozdrawiam Panie Ewardzie zdałem za pierwszym razem!!! dzieki pana zangażowaniu i wedzy poszło jak po maśle :) Dziękuje jeszcze raz Sebastian K.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2017)
Pan Edziu instruktor pierwsza klasa uczył mnie jazdy na ciężarówce jak i na autobusie i oczywiście zdałem wszystkie egzaminy zarówno teoretyczne jak i praktyczne za pierwszym razem!!! Gorąco polecam bo jeśli zależy Wam na dokładnej nauce i zdaniu egzaminu za pierwszym razem to nie znajdziecie we Wrocławiu lepszego instruktora niż Pan Edward!!! Pozdrawiam Żołnierz AWL
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2017)
Pozdrowienia dla mojego kochanego Pana Edwarda. Najlepszy instruktor, atmosfera bezcenna .Marta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
Pan Edziu Super instruktor zdałem za pierwszym podejściem!!! Gorąco polecam!! Żołnierz
10
Art Ruch. Jastrzębski J.

(13 opinii)

Nyska 59-61
50-502 Wrocław

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Kurs przebiegł w świetnej atmosferze. Pan Henryk, który uczył teorii nie do końca przypadł mi do gustu, ale jego poczucie humoru umiliły naukę przepisów drogowych. Jazdy odbywałam z p.Arkiem, który nauczył mnie jazdy samochodem od 0. Lekcje z nim przebiegały w przemiłej atmosferze, nawet gdy pytałam parę razy o to samo to zawsze z cierpliwością odpowiadał na pytania. Wszelkie uwagi udzielał w sposób spokojny, a nie nerwowy. Czas spędzony w samochodzie jeżdżąc po mieście był cudowny, już brakuje mi jazd. Egzamin teoretyczny zdałam za drugim razem. Do praktycznego zostało jeszcze chwilkę poczekać ;) Bardzo w fajną sprawą w art-ruchu są egzaminy wewnętrzne, które przybliżają wygląd egzaminu państwowego i pozwalają sprawdzić swoje możliwości.
dobry
(ocena z dnia 12.08.2017)
Zdałem za drugim razem ale tylko dlatego że za pierwszym sam zawaliłem ogólnie spoko szkoła choć miałem wątpliwości przed kursem najważniejsze nie naciągają na kasę Pozdrawiam Paweł . J.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2017)
Polecam każdemu kto uczy się od podstaw jazdy autem. Pan Janusz złoty człowiek!! Przesympatyczny, widać, że zależy mu na nauce a nie na 'wyciągnięciu kasy od kursanta'. Początkowo jeździłam z Mariuszem L- ogólnie instruktor dobry, jednak jego zachowanie ma wiele do życzenia, potrafi w obraźliwy sposób odnieść się do kursanta. Po pewym nieprzyjemnym incydencie zrezygnowałam z jego 'bezstresowego' nauczania i zaczęłam jazdy z p. Arkadiuszem W- uwielbiam tego Pana, cierpliwy, wszystko świetnie tłumaczy, odpowiada na każde pytania i powtarza wszystko jeśli trzeba tyle razy, ile sobie człowiek życzy. Dodatkowo bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny jazd. Przed egzaminem poświęcił swój prywatny czas,żeby jeździć ze mną w wolny dzień. Podejrzewam, że gdybym trafiła do niego od razu to zaoszczędziłabym dużo nerwów i kasy za dodatkowe godziny :) Egzamin zdany za drugim razem- pierwszy oblany był tylko ze względu na stres. Polecam szkołe jak najbardziej! Zwłaszcza p. Arka jako instruktora:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2017)
Polecam każdemu, w tej szkole jest uważne i cierpliwe podejście do kursanta. Mi w końcu się udało :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2016)
Polecam szkołę ART-RUCH, zajęcia teoretyczne odbywają się na ul. Nyskiej, grupy max. 10 osobowe. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Po zajęciach z teorii od razu można zapisać się na jazdy praktyczne. Przy okazji chciałam podziękować mojemu instruktorowi panu Mariuszowi Leśniakowi za nauczenie mnie od zera jazdy samochodem, przygotowanie do egzaminu i motywację. Dużym plusem tej szkoły jazdy jest egzamin wewnętrzny (teoretyczny i praktyczny). Egzamin wewnętrzny z panem Januszem (właściciel szkoły i były egzaminator) bardzo pomocny, przekazuje dodatkowe wskazówki jak zdać egzamin. Samochody są identyczne jak te na egzaminie praktycznym w Wordzie. Dużym plusem jest to, że jazdy odbywają się nie tylko w strefie egzaminacyjnej. Dodatkowe atuty to atrakcyjna cena, jak i brak ukrytych kosztów. Egzamin teoretyczny państwowy zdałam za pierwszym razem a praktyczny za drugim (przez własną nieuwagę). Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem