aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (110)

129 Zaufanych Opinii (210 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Polecam szkołę jazdy Kursant i świetnego instruktora Pana Michała Kwaśnika.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2020)
Miło skorzystać z usług OSK Kursant między innymi ze względu na przesympatyczne panie w biurze, w szczególności chodzi mi o P. Agnieszkę i P. Jagodę, bardzo profesjonalne podejscie do klienta oraz sprawne działanie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Zdecydowanie na tak! Bardzo dobra obsługa w biurze. Pani Jagoda była bardzo miła i pomocna. Jazdy miałem z panem Sławkiem Markiem, który wszystko tłumaczył cierpliwie i spokojnie. Bardzo polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
Polecam dodatkowe jazdy pomogły mi i dużo nauczyły
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2020)
Szkołę Kursant wybrałam na podstawie dobrej oceny i z przyjemnością mogę powiedzieć, że trafiłam idealnie! Serdecznie polecam Szkołę a w szczególności lekcje z panem Bartłomiejem Majewskim! Bardzo doceniam jego cierpliwość i pozytywne, pełne wyrozumiałości podejście do uczniów. Egzamin oczywiście zdany za 1 razem, ale większym sukcesem jest dla mnie fakt, że czuję się komfortowo i bezpiecznie za kółkiem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

76 Zaufanych Opinii (98 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Bardzo dobry kontakt ze szkołą, instruktor który mnie szkolił bardzo sprawnie i rzeczowo wytłumaczył wszystkie wątpiiwości które sie pojawiały w czasie trwania kursu, możliwośc zrobienia kursu przyspieszonego , zdane za pierwszym razem, pozdrawiam pana Artura.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2019)
Witam . Bardzo polecam Motofrajde . Atmosfera super instruktor Mateusz dobrze mnie nauczył i zdałem za pierwszym razem . W ciągu 2 miesięcy zdałem prawko super ;) .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Szkoła na wysokim poziomie. Mateusz bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu i zdałam za pierwszym razem bez żadnego błędu :) dziękuję za profesjonalne podejście i miła atmosferę :) polecam całym sercem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Szkoła jazdy pierwsza klasa. Instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą zasady ruchu drogowego zarówno podczas zajęć teoretycznych jak i podczas praktycznych. Bardzo duża elastyczność dzięki czemu łatwo dopasować godziny kursów pod siebie. Lepszej atmosfery podczas zajęć sobie wymarzyć nie mogłem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2019)
Super szkoła jazdy! Pan Mateusz jest super nauczycielem! Osoba cierpliwa, jazdy bezstresowe, na każdy błąd reaguje dobrym tłumaczeniem jego Polecam 5/5!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147UL. KOMANDORSKA 147, 53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

66 Zaufanych Opinii (101 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Świetna szkoła jazdy, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Zdałem za pierwszym razem i chciałbym w szczególności podziękować moim instruktorom, czyli Panu Markowi oraz Panu Jackowi. Bardzo ich polecam i jestem wdzięczny za przygotowanie mnie do egzaminu państwowego pod każdym względem dodając mi cenne wskazówki, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Pan Marek - INSTRUKTOR Z POWOŁANIA jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu i życzę każdemu nowemu kursantowi jazd z tym instruktorem. Ogromna wiedza i doświadczenie przydatne nie tylko do zdania egzaminu, ale także przydatne na drodze już jako kierowca to bezcenna dawka wiedzy, którą przekazał mi Pan Marek. Bardzo polecam szkołę ,,JAZDA'' i gdybym miał zdawać kiedyś prawo jazdy jeszcze raz, to na pewno wróciłbym do tej szkoły` jeszcze raz, z wielką przyjemnością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2019)
OSK Jazda to najlepsza szkoła we Wrocławiu. Wiedza przekazana bardzo dobrze. Miła, atmosfera i profesjonalne podejście do kursanta - Pan Jacek - bardzo miły, życzliwy, kulturalny i cierpliwy człowiek. Każda godzina jazd z nim to czysta przyjemność. Wszystko tłumaczy ze spokojem. Podczas jazd udziela przydatnych porad. Ma bardzo indywidualne podejście do kursanta. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Zapisujac się na kurs sama nie wierzyłam w to ,ze szybko nauczę się jeździć,ponieważ nigdy wcześniej nawet nie próbowałam jeździć autem i nie interesowało mnie to zbytnio. Jednak z każdą kolejną lekcja coraz bardziej zaczynało mi się to podobać;)Teorie miałam z Panem Jackiem ,który w ciekawy sposób przekazuje wiedzę i dzieki temu teorie za 1 razem zdałam na 100%. Moja glówną instruktorka byla Pani Kasia ,która nauczyła mnie nie tylko podstaw jakie są wymagane na egzaminie ,ale także jak jeździc dynamicznie. Pokazala mi wiele przydatnych rzeczy i dzieki niej nabrałam więcej pewnosci siebie. Kurs skończyłam w bardzo krótkim czasie i szybko zdałam praktyke;) polecam każdemu kto szuka profesjonalnej szkoły ,w której najważniejsze jest to by nauczyć kursanta ,a nie by tylko brać pieniądze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2019)
Super szkoła. Pan Jacek, który prowadzi wykłady - super człowiek, super atmosfera i super podejście. Pan Andrzej - instuktor - super nauczyciel, fajna atmosfera, rozmowy na każdy temat, bardzo przyjazny człowiek. :) Gorąco polecam szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Egzamin zdany za pierwszym razem:)) moim instruktorem był pan Grzegorz. BARDZO i to bardzo go polecam, ma poczucie humoru jazda z nim to sama przyjemność ma pojęcie w tym co robi, tłumaczy wszystko od a-z. Wszystkie jego wskazówki były na egzaminie państwowym. Potrafi nastawić człowieka do egzamianu ze przystępuje do niego bez stresu! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Pana Grzegorza. Sebastian !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK JAZDA

ul.Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-30

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

20 Zaufanych Opinii (36 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2020)
REWELACJA!! Tą szkołę tworzą ludzie z sercem na dłoni. Są szalenie pomocni nawet w dość trudnych przypadkach. Ogromnie dziękuję wszystkim, których miałam przyjemność poznać, Pani Judycie i Pani Żanecie za cierpliwość i pomoc w walce z dokumentacją... Instruktorowi Łukaszowi S. za cierpliwość, ciągła motywację i wiarę we mnie! Dziękuję za tą atmosferę w trakcie jazd - naprawdę zero stresu, a poza tym że było bardzo miło, było przede wszystkim mega kształcąco. Pełna profeska na wysokim poziomie. Wszystko dokładnie tłumaczone i ćwiczone po x razy, aż do skutku :D Przykro mi, że ta przygoda dobiegła końca, będę Was bardzo miło wspominać i polecać każdemu! P. S. Zdane za pierwszym ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Wszystko super , bardzo polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
Świetna szkoła! Wcześniej zaczęłam kurs w innej szkole, ale przerwałam go z powodu całkowitej niemożności porozumienia się z instruktorem. Okazało się, że w OSK Szybcy i Niezawodni instruktorzy są zupełnie inni - cierpliwi, chętni do pomocy, komunikatywni i świetnie tłumaczą! Szczególnie polecam Pana Andrzeja, który nauczył mnie jeździć po poprzedniej traumie, kiedy już myślałam, że nigdy się nie nauczę :D Naprawdę warto wybrać tą szkołę - szczególnie, jeśli ktoś się boi jeździć ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Najlepsza nauka jazdy ! Precyzyjne podpowiedzi,dużo informacji bardzo przydatnych na egzamin,miła atmosfera, auto do nauki idealne,wykłady prowadzone w ciekawy sposób, jazdy były jeszcze lepsze (będzie mi ich brakowało) :) Z całego serca polecam wszystkim !!! A ci co chcą zdać za pierwszym razem to nie ma lepszego instruktora niż Grzesiek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2019)
Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu!Wspaniali, szybcy i niezawodni instruktorzy, którzy mają wiele cierpliwości i zapewniają naprawdę bezstresową jazdę. Szczególnie polecam i dziękuje Pawłowi K. który dzięki swojemu zaangażowaniu i wyrozumiałości nauczył mnie jeździć.Najlepszy instruktor! ???? Jednocześnie dziękuje też Grzegorzowi, który świetnie przeszkolił mnie z teorii ! Dzięki tak dobremu przygotowaniu, zdanie egzaminu było bardzo proste! Ta szkoła jazdy zapewnia świetne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne, dzięki czemu egzamin zdałam za pierwszym razem. Polecam tę szkołę z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Tadeusza Kościuszki 60a 50-009 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-07

Szkolimy w kategorii B

22 Zaufane Opinie (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Najpierw uczyłem się podstaw z jednym instruktorem. Byłem bardzo zadowolony. Całkowity profesjonalizm, bardzo przyjemna atmosfera. Pan Andrzej dbał o pogłębianie mojej wiedzy teoretycznej w trakcie praktyki, co pozwalało mi się w pełni zaangażować. Po umówieniu terminu egzaminu państwowego rozpocząłem szlifowanie z drugim instruktorem i w innym aucie, aby zwiększyć ilość doświadczeń. Pan Radek pomógł mi doszlifować parkowanie oraz zapoznać się lepiej z zaawansowanymi manewrami jak wyprzedzanie. Bez tego treningu dodatkowego nie zdałbym na bank. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie elastyczność w umawianiu się na spotkania. Miałem obawę, że po wyjeżdżeniu podstawowych godzin będę miał przerwę w jazdach przed egzaminem, ale tutaj instruktorzy wykazali się 100% zaangażowaniem i pomocą. Jeździłem w Sylwestra i zaraz po! Ku swojemu zaskoczeniu zaliczyłem egzamin za pierwszym razem, bez większych stresów. Serdecznie polecam osobom, którym zależy na wysokiej efektywności szkolenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2019)
Super szkoła jazdy. Pan Radosław nauczy każdego. Profesjonalizm i świetne podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2019)
Polecam szkołę gorąco! Ciekawe i mądre wykłady z teorii, dużo uwag praktycznych, filmików instruujących jak wykonywać popranie manewry, ale też pokazujących błędy, których należy unikać. Bardzo są pomocne. Dodatkowo wszystko podane w formie mobilizującej już w trakcie nauki teorii do myślenia, o tym co będzie później na drodze. Pełen profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości i wytrwałości w nauce praktycznej. Jeździłam z p. Andrzejem i p. Henrykiem, obaj godni polecenia. Nauka jazdy w miłej i spokojnej atmosferze, także z dużą dozą żartu. Cierpliwość i zdolności do mobilizacji ogromna! Świetne przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy już po egzaminie. Nie było też problemu z umawianiem jazd, ich częstotliwościowa i godzinami, włącznie z tym, że jazdy mogłam zaczynać o 6 rano, bo tak mi pasowało. Rewelacyjny też kontakt z p. Magdą z biura. Gorąco polecam! Swoim znajomym też poleciłam, i są zadowoleni. WARTO!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2019)
Fantastyczni instruktorzy, którzy dużo wymagają i nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć. To dzięki nim nie boję się teraz wsiąść za kierownice. Uczą opanowania w każdych warunkach i jeśli zajdzie taka potrzeba to wielokrotnie pokazują jak wykonać manewr, aby dojść do perfekcji. Panie Radosławie dziękuję za konstruktywną krytykę, cierpliwość i nieoceniony humor :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA I Z CZYSTYM SUMIENIEM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2019)
Polecam tą szkołę nauki jazdy z czystym sercem. Pan Radosław profesjonalnie podchodzi do nauczania jazdy, na jazdach z nim panuje miła atmosfera, po nauce egzamin państwowy zdany za pierwszym razem dzięki jego wskazówkom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
POLSKA JAZDA

UL. WAPIENNA 18/1B 50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

11 Zaufanych Opinii (41 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Świetna szkoła, egzamin zdany bez problemów, za pierwszym razem. Serdecznie polecam pana Darka Kubiaka. Człowiek o stalowych nerwach, bez problemu z terminami, jazdy w przemiłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2018)
Najlesza p.iwona i p.darek super atmosfera wymagajacy ale nie ma ze boli musisz i masz cos za cos pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Bardzo szybkie rozpoczęcie kursu, wielu dostępnych instruktorów. Jazdy w różnych godzinach, w większości w strefie egzaminacyjnej. Instruktorzy cierpliwi, ale wymagający, bardzo pomocni. Polecam jazdy z Darkiem Kubiakiem i Wiesławem Wisieckim. Teoria przeprowadzona sprawnie, pierwsza pomoc bardzo przydatna - nie tylko na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Jazdy z P. Mariuszem to czysta przyjemność. Zawsze chętny do rozmowy, zarzuci żartem na rozładowanie stresu, a jak jest z czymś problem to tłumaczy bardzo dobrze i do skutku :). Gorąco polecam szkołę - atmosfera zawsze na luzie, instruktorzy zabawni i merytoryczni. Naprawdę warto!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Bardzo dobra szkoła z niesamowicie ciepłą i przyjazną atmosferą. Świetny kontakt zarówno z prowadzącym jak i instruktorami. Nauka jazdy z Darkiem Kubiakiem to sama przyjemność. Żadnych nerwów, kulturalne i rzetelne podejście do kursanta. Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

3 Zaufane Opinie (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Wielkie podziękowania dla szkoły ekspert,zdane wszystko za pierwszym razem i teraz czekam na odbiór prawka,podziękowania i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2019)
Dokupiłam jazdy w Ekspercie i dopiero tutaj nauczyłam się jeździć jak trzeba :) a trzeba było robić u was prawko od razu- byłoby szybciej i przyjemniej :) po jazdach w Ekspercie- prawko za 1, hurrra :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2019)
Jak ktoś się waha to niech przestanie. Ta szkoła to strzał w dychę. Egzamin za pierwszym a kurs nawet nie wiem kiedy zleciał. Pozdrawiam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2019)
Super szkoła Pan Bartek Majewski genialny instruktor miałem pare dodatkowych jazd i zadłem właśnie dzięki niemu! Polecam gorąco
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2019)
Polecam, pełen profesjonalizm. ???? Kupowałam jazdy doszkalające, tego czego nie nauczyli mnie w poprzedniej szkole, w Ekspercie nauczyli w kilka godzin. Instruktorzy kompetentni, cierpliwi.
7
OSK EKSPERT

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-28

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Polecam szkołę jazdy Tornado, wszystkie zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, Pan Jerzy wykładowca potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić każdą sytuację,podczas praktyki pełen profesjonalizm, bez zbędnego gadania i zbędnej jazdy tylko prosto. Wszystko na duży plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Z czystym sumieniem polecam szkołe jazdy tornado,wykłady i zajęcia praktyczne przebiegły tak jak powinny wyglądać,teraz czekam na odbiór prawa jazdy.polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
prawdziwi instruktorzy z powołania, bez gadania najlepsi we Wrocku :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
SZTOS SZKOŁA. Całym sercem polecam..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2019)
Piątka z plusem za cierpliwość i życzliwość panów instruktorów którzy wzięli mnie pod swoje skrzydła. Przeszedłem przez dwie szkoły i dopiero tutaj poznałem co to znaczy uczyć się jeździć w normalnych warunkach i za właściwe pieniądze. Zdane za pierwszym! Pozdrawiam.
8
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-28

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Gorąco polecam wyższą szkołę jazdy, egzamin został zdany bez problemu, miła atmosfera, duża wiedza instruktorów a w szczególności wykładowcy, wszystkie zajęcia w miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Szkoła godna polecenia,wszystko odbyło się bez problemu,jęsli ktoś szuka dobrej szkoły to polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2019)
brawa za wspaniałe przygotowanie do teorii oraz do praktyki. wszyscy straszyli przed egzaminem, że taki okropny i tyle stresu. a ja nie stresowałam się w ogóle :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2019)
super ludzie i atmosfera tak luźna, że jazdy w ogóle mnie nie stresowały. SUPER!! polecam całym serduszkiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2019)
Zaczęło się od bardzo fajnego kursu teoretycznego, potem bezstresowe jazdy i wszystko poszlo jak z platka. Egzamin za pierwszym, dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS) 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-28

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
69 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Nie nie ma o czym rozmawiać poprostu profesjonalna robota wspaniali ludzie jak i na zajęciach teoretycznych tak i pan instruktor Zbyszek wspaniały człowiek. Jazdy to po prostu sama przyjemność w dobrej atmosferze. A wierszyk zostanie mi do Konica życia "przychamowac na dwojeczke ZREDUKOWAĆ" naprawdę polecam każdemu!! Nie znajdziecie lepszej we wro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Po kilku latach przerwy bałam się usiąść za kierownicę. Jednak już po pierwszej rozmowie pomyślałam, że może nie będzie tak strasznie. Serdeczność i poczucie humoru Pana Zbyszka budziła zaufanie. Podczas jazd Pan Zbyszek czasem szkicował rysunki dla lepszego zobrazowania danej sytuacji. Bywało, że niejednokrotnie przypominał o rzeczach, które były istotne podczas prawidłowej jazdy, a zdarzało się o nich zapomnieć. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze, można było porozmawiać na różne tematy. Wszystko to sprawiało, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Pan Zbyszek potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta. Uczy nie tylko jak zdać egzamin, ale także udziela wskazówek jak sobie radzić w samodzielnym funkcjonowaniu w świecie kierowców. Szczerze polecam również tym, którzy mają problem z wiarą we własne możliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2019)
5 gwiazdek to zdecydowanie za mało. Po ukończonym kursie w innej szkole, oraz niezdanym egzaminem państwowym trafilam do Pana Zbyszka, który sprawił że egzamin okazał sie pestka. W kilka godzin dał wskazowki które zdecydowanie dodały mi pewności siebie za kierownicą i zniewelowaly stres. Podczas jazd super atmosfera, żałuję że nie trafiłam do Pana już na początku. Polecam każdemu nawet tym najbardziej opornym :) Dziękuję Panu jeszcze raz :))
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Najlepszy! Największego oszołoma nauczy jeździć. Zdane za drugim razem ( dwa dni po pierwszym egzaminie). Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Pan Zbyszek jest świetnym człowiekiem, mega pozytywnym i radosnym. Potrafi każdego nauczyć jeździć. Mimo różnych i częstych błędów zachowuje spokój i nie krzyczy. Dzięki niemu bez problemu zdałem egzamin. Bardzo polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10

Gliniana 30 50-525 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B