5 986

Ośrodków

140 328

Opinii

95 617

Zaufanych Opinii

4 257

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (73)

1
Szkoła Jazdy ELKRYS

(311 opinii w tym 253 zaufane )

UL.Jagiellońska 36 A
85-097 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2018)
Dzięki wykwalifikowanej kadrze i bardzo dobrym wykładom, zdałam egzamin za pierszym razem. Polecam Elkrys, gdyż wszyscy starali sie abym opanowała wszystko na 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Super podejście do kursanta. Duża cierpliwość i wyrozumiałość. Bardzo fajna atmosfera. Dzięki solidnemu przygotowaniu udało mi się zdać za pierwszym razem ???? Polecam Szkołę Jazdy Elkrys każdej osobie, która się zastanawia nad wyborem odpowiedniej szkoły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Dziękuję za każde dobre słowo, świetne porady, owocną naukę, profesjonalną wiedzę i co najważniejsze - zaangażowanie w każdą godzinę jazdy. Życzę każdemu takich instruktorów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
POLECAM Z CAŁEGO SERCA Zdałam :) przyznaje bez bicia za drugim podejściem. Dziękuję Panom za cierpliwość, za miłą atmosfere, każda rada i podpowiedzi były cenne i pamiętam do teraz ! Szczere rozmowy z moimi instruktorami dawały mi wiarę, że się uda. "Pamietaj inwestujesz w siebie" mówili :) Ja potrzebowałam wiecej czasu i lekcji, ale na dzień dzisiejszy nie żałuję ani zlotowki wydanej więcej :) Zmiany instruktorów nie są takie złe, a nawet od każdego można nauczyć się czegoś nowego ;) Dziękuję Panu Marcinowi za zrozumiale przeprowadzoną lekcję teoretyczną Dziękuję Panu Hubertowi za bycie sobą :) Dziękuję Panu Robertowi za spokój i opanowanie :) Dziękuję Panu Jarkowi za cierpliwość :) Dziękuję Panu Adasiowi za świetny humor :) Dziękuję Panu Krzysiowi za uśmiech, za gesty powitalne, gdy idę ulicą...dziękuję, że zawsze znalazł dla mnie miejsce w kalendarzu na zapisy :) W szczególności Dziękuję Panu Bogusiowi za ostatnie dodatkowe lekcje... za miłą atmosfere, wspólne rozmowy, żarty, i wielkie wsparcie psychiczne :* Dziękuję za te kilka miesiecy, nigdy nie zapomne mojej przygody, teraz czeka mnie prawdziwa lekcja, to jeszcze nie koniec nauki. Jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć mówili... Dziękuję z całego serca. P. S Jesli ktos wybierze tą Szkołę Jazdy pamiętajcie skupcie sie, stres na bok. Uczcie się, bo to nie jest takie byle coś wsiąść i jechać... Jedni uczą się szybko, a jedni potrzebują wiecej czasu tak jak ja :P , ale pamietajcie tylko spokój Was uratuje. Dużo pytajcie i nie bójcie sie ONI są po to by uczyć! WSPANIALE SPĘDZONY CZAS :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2018)
Serdecznie polecam każdemu, szczególnie osobom, które obawiają się, że nie podołają. Jeśli wybierzecie Elkrys to na pewno sobie poradzicie bez najmniejszego problemu. Kurs ukończyłam 8 lat temu w innej szkole, jednak bez powodzenia, po przerwie wybrałam Elkrys (tylko jazdy doszkalające) i nie żałuję- egzamin zdany przy pierwszym podejściu, będę polecać każdemu! Świetne przygotowanie, bezstresowa atmosfera, na duży plus zasługuje fakt, że każda jazda odbywała się z innym instruktorem. Dzięki temu panowie mogli wyłapać wszystkie moje błędy i mieli inne świetne rady, a do samego egzaminu przystąpiłam już bez stresu. Dziękuję z całego serca i polecam, polecam, polecam!!!
2
-Ale jazda- Ośrodek Szkolenia Kierowców Paweł Borkowski

(365 opinii w tym 251 zaufanych )

Grunwaldzka 2
85-001 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2017)
Super szkoła. Polecam Niezapomniana jazda
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
Ciekawe wykłady, świetna atmosfera, profesjonalne podejście.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
Super szkoła jazdy, dobra atmosfera, wykłady ciekawe i na temat.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
Dobra szkola polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
Wszystko Ok. Polecam
3
Szkoła jazdy Qursant

(203 opinie w tym 124 zaufane )

Ujejskiego 46a
85-168 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2018)
Jeździłam z Panem Rafałem, najlepszy instruktor, fajna atmosfera, bardzo dobre przygotowanie, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2018)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Bydgoszczy! Teoria prowadzona bardzo ciekawie, na jazdach bardzo miła atmosfera, popełniane błędy były dokładnie omawiane, dzięki czemu teoria i praktyka zdana za pierwszym razem. Polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Świetne podejście oraz poziom przekazywanych wiadomości i umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2018)
Fajna atmosfera, dobre przygotowanie, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2018)
Szkoła warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Szkoła Jazdy JaZDAM

(203 opinie w tym 83 zaufane )

Garbary 2
85-229 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Z organizacją miałem minimalne problemy i troszkę się przeciągało też z mojej winy, natomiast instruktorzy na których trafiłem klasa, zawsze kiedy potrzebowałem dostałem pomoc a jeśli coś było już opóźnione, była za to rekompensata, więc profesjonalnie. Zdałem za pierwszym, dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Niezaprzeczalnie najlepsza szkoła w Bydgoszczy! Cudowna, bezstresowa atmosfera, przystępna cena i dostosowanie godzin do indywidualnych potrzeb. Profesjonalne podejscie zapewnia zdanie egzaminu państwowego z łatwością i to za pierwszym razem!! Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Kurs teoretyczny: - ciekawe materiały do nauki w domu - przedstawienie niezbędnych informacji, z podaniem odniesień do podręcznika, aby wiedzę utrwalić - rozwiązywanie pytań pod kątem egzaminu teoretycznego - nacisk na bezpieczeństwo na drodze - zwrócenie uwagi na praktyczne aspekty prowadzenia samochodu - teoretyczne omówienie miejsc "problematycznych" w Bydgoszczy pod kątem egzaminu praktycznego - duża cierpliwość przy udzielaniu wyczerpujących odpowiedzi na pytania kursantów Kurs praktyczny: - wspaniałym rozwiązaniem jest przydzielenie jednego instruktora głównego oraz określona ilość godzin, które trzeba wyjeździć z innymi instruktorami. Dzięki temu jeden instruktor zna nasze możliwości i potrafi określić postęp w nauce prowadzenia pojazdu, natomiast jazdy z innymi instruktorami pozwalają na kompleksowe i maksymalne opanowanie samochodu(każdy instruktora zwraca lub przywiązuje wagę do czego innego, a czasami potrafi wytłumaczyć dany manewr w bardziej przystępny dla nas sposób) - jazdy uwzględniają trasy egzaminacyjne, plac manewrowy, wjazd i wyjazd z WORDu, sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, przygotowanie do jazdy - instruktor zawsze pyta czy jest coś z czym sobie nie radzimy albo czy jest konkretne miejsce, w którym chcemy poćwiczyć - każdy kursant ma przydzieloną kartę, którą wypełnia instruktor. Zaznacza tam jakie manewry zostały wykonywane podczas określonych godzin kursu, ewentualnie dopisuje swoje uwagi tak, aby przy zmianie instruktora wiadomo było co było ćwiczone a co nie - łatwy kontakt z osobą ustalającą grafik jazd. Grafik jest ustalany tygodniowo, według wysyłanych przez nas dyspozycji, w miarę dostępności instruktorów. Jest możliwość poinformowania o ewentualnym spóźnieniu czy poproszenie o odwołanie jazdy. Zdarza się też, że gdy ktoś odwoła swoją jazdę a my wysłaliśmy dyspozycję pasującą godzinowo do danej luki, dostajemy wiadomość SMS czy jesteśmy zainteresowani zajęciami - nauki odbywają się na Toyotach Yaris, nowych, ale różnych pod względem technicznym. Każdy instruktor ma przydzielony swój samochód, zatem dzięki zmianom instruktorów, można odczuć różnicę w prowadzeniu różnych pojazdów, co w mojej opinii jest bardzo cenne (inaczej rusza się samochodem nowiutkim, a inaczej takim, który ma wyjeżdżone kilometry) - wszystkie błędy korygowane są w sposób zdecydowany, ale bez niepotrzebnych negatywnych emocji - jazdy odbywają się w przyjemnej atmosferze, ale pod czujnym okiem instruktora - możliwość wykupienia dodatkowych godzin z konkretnym instruktorem Zdecydowanie polecam Szkołę JaZDAM - profesjonalne przygotowanie do egzaminów bez zbędnego napięcia, w atrakcyjnej cenie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Cześć wszystkim! Chciałabym zwrócić się w szczególności do osób, które są zagubione w wyborze odpowiedniej szkoły jazdy. Sama wybrałam ją losowo i całe szczęście, że na nią trafiłam. Jedyna umiejętność z jaką się pojawiłam to ruszanie z miejsca (do tego nie zawsze udane), a końcowe egzaminy zdałam za pierwszym razem. Wszystko udało się dzięki świeżemu, bezstresowemu podejściu instruktorów do mojej osoby. Błędy które popełniałam nie były negowane, lecz ćwiczone do skutku :) Wszystko w otoczce zabawnej i miłej atmosfery, dzięki której mogłam z dystansem spojrzeć na swoje wybryki. Chciałabym w szczególności podziękować Pani Agnieszce i Ani za wspaniały czas oraz przekazaną mi wiedzę i wsparcie. Mogę z czystym sumieniem polecić JAZDAM przyszłym kierowcom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Bardzo dobre przygotowanie???????? i super atmosfera
5
Szkoła Jazdy Maxim

(71 opinii w tym 61 zaufanych )

ul. Pielęgniarska 17 / 11 Listopada 4 (VII LO)
85-795 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2018)
Serdecznie polecam tę szkołę. Wszystko zorganizowane profesjonalnie, z ogromnym uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do kursanta. Zarówno atmosfera jak i nauka jazdy na bardzo duży plus. Ja miałam przyjemność uczyć się jazdy z Panem Patrykiem od którego dostałam dużego kopa w cztery litery tuż przed egzaminem i zdałam go za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2018)
Nauka beztresowa jazda samochodem rowniez. Instruktor potrafi storzyc atmosfere, Wymagajacy ale tez indywidualnie podchodzacy do kursanta polecam bardzo ta szkołę. Gdybym miala wybierac jeszcze raz rowniez ta bym wybrala
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
To jest moja druga szkoła i żałuję, że nie jestem tu od samego poczatku kursu. Instruktor bardzo miły, sympatyczny, uśmiechnięty, życzliwy, cierpliwy, wyrozumiały ale też rzeczowy i konkretny. Cieplo i serdeczność, ktore biją od instruktora sprawiają, że na jazdy przychodzę spokojna i ufna. W szkole tej daje się bez trudu zauważyć zaangażowanie, profesjonalizm i chęć pomocy kursantom. Serdecznie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
Naprawde sympatyczni ludzie. Nie ma sie do czego przyczepić. 10/10
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2018)
Super atmosfera i bezstresowa jazda. Polecam kazdemu :)
6
Szkoła Jazdy Strażak

(50 opinii w tym 43 zaufane )

Żmudzka 12
85-028 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2018)
Dziękuję instruktorowi Marcinowi za okazaną cierpliwość podczas nauki. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2018)
Najlepsza szkoła jazdy, jaka można wybrać. Pierwszy raz wsiadłem za kółko przy instruktorze, a 30h później wysiadłam jako pewny kierowca, który nie bał się przystąpić do egzaminu i co najwazniejsze- jeździć. Polecam z całego serca. Moim instruktorem był Marcin, ale dzięki wspólnej teorii poznałam wiele osób, które chwalily wszystkich instruktorów. Fantastyczne lekcje teorii i najlepsze szkolenie z pierwszej pomocy, jakie przeszłam w życiu. Nie ma lepszej szkoły jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2018)
Egzamin zdany za 1 podejściem!!! A to dzięki komu? Dzięki p.Łukaszowi :D!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Świetna szkoła, wspaniała atmosfera, a przede wszystkim skuteczne przygotowanie do egzaminu. Miałem przyjemność jeździć z Panem Markiem, którego bardzo polecam. Instruktor przekazał mi całą niezbędną wiedzę, jak również przygotował psychicznie do egzaminu, wszystko w przemiłej atmosferze I z poczuciem humoru. Z całego serca polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Co prawda miałam tylko 2 godziny jazd doszkalających z Panem Marcinem, ale były one niezwykle owocne (nie musiałam już wracać po kolejne, bo egzamin zdałam w drugim podejściu). W tym czasie powtórzyłam wszystkie manewry, objechałam sporo ulic, którymi nie jeździłam w czasie kursu. Jest to mała szkoła, ale zdecydowanie "z powołania". Będę polecać każdemu, kto szuka rzetelnej, solidnej szkoły z fantastyczną atmosferą w aucie. Pozdrawiam serdecznie :)
7
ARKA

(42 opinie w tym 9 zaufanych )

Stanisława Leszczyńskiego 37
85-137 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2018)
Indywidualne podejście do kursanta, nawet 10h jazd tygodniowo, miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2018)
Idealne podejście do kursantów, pewność w podchodzeniu do egzaminów, elastyczne godziny, najlepsza szkoła co najmniej w mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2018)
Najlepsza szkoła, instruktorzy którzy naprawdę uczą , bardzo dziękuję mojemu instruktorowi Arturowi za włożony wysiłek, starania i wiarę W to że zdam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Do szkoły jazdy "ARKA' trafiłam z polecenia.Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły świetnie uczą i przygotowują do egzaminu.Nie mogę narzekać na brak kompetencji ze strony tej szkoły.Przede wszystkim uczciwe i rzetelne podejście.Solidna firma,w której nie można doszukać się jakiś niedomówień.Estetyczna sala wykładowa,plac wiernie odwzorowywujący ten,na którym będzie się odbywał egzamin praktyczny,lecz przede wszystkim instruktorzy,którzy moim zdaniem są najistotniejszym elementem w podejmowaniu decyzji,bo tak naprawdę z nimi będziemy kiedyś kojarzyć cały kurs.Starają się,aby pomimo głównego celu jakim jest przekazywanie wiedzy i umiejętności w zakresie ruchu drogowego sprawić aby kursant czuł się swobodnie i dobrze wspominał ten czas. Super atmosfera ,rzeczowość,spokojne tłumaczenie błędów. Specjalne podziękowania składam mojemu instruktorowi Arturowi za to,że nigdy we mnie nie zwątpił ,podtrzymywał na duchu zawsze służył pomocą i rozmową ,za cierpliwość i wyrozumiałość,za wszystko:)) Podziękowania kieruje również do właściciela "ARKI" Pana Henryka Cichackiego za przemiłą atmosferę i ciekawe rozmowy:)) Polecam tę szkołę jazdy z czystym sumieniem jest najlepsza. Pozdrawiam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2018)
Po nieudanej przygodzie z jedną ze szkół, wznowiłam przygotowania do egzaminu właśnie w Arce. Jestem bardzo zadowolona, zdałam za pierwszym podejściem bezbłędnie. Instruktor Artur jest bardzo cierpliwy, spokojny, a przede wszystkim indywidualnie podchodzi do kursantów. Miałam świadomość, że zawsze mogę poprosić o kolejną próbę przejazdu w konkretnym miejscu dla utrwalania,jeśli nie miałam pewności, co uważam za ogromny plus. Nabrałam pewności siebie za kierownicą, pozbyłam się zlych nawyków jazdy. Pojazdy za każdym razem sa w dobrym stanie technicznym. Polecam!
8

(0 opinii, oczekuje na zaufane)

Leszczyńskiego 37
85-137 Bydgoszcz

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
9
Mistrzowie Kierownicy

(69 opinii)

Gdańska 10
85-006 Bydgoszcz

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2018)
Świetna szkoła jazdy, przyjazna miła atmosfera, pojazdy w dobrym stanie technicznym, zadbane i czyste. Instruktorzy przyjaźni i profesjonalni. Dodatkowa elastyczność jeśli idzie o godziny jazdy oraz możliwość rozłożenia płatności na części są zaletami przez które zdecydowanie polecam każdemu mimo nie najniższej ceny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2017)
Bardzo dobra szkoła, przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do codziennej jazdy samochodem. Pan Krzysztof, bardzo cierpliwy i uśmiechnięty instruktor dzięki któremu zdałem za drugim razem. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2015)
Szkoła super moim zdaniem do lepszej nie mogłam trafić..Jednak pisząc ,,szkoła" mam na myśli osoby tam pracujące, bo dzięki nim mam prawo jazdy. Wiem co piszę, bo do pójścia na kurs ,,dojrzewałam"dobrych kilka jak nie kilkanaście lat..Teoria no cóż uważam że wszystkiego można się nauczyć, gorzej z zastosowaniem tej wiedzy w praktyce. Trafiłam na wspaniałych instruktorów mam na myśli Panią Asię i Pan Mikołaja, którzy pomogli mi tę wiedzę przełożyć na praktykę.Bardzo,bardzo dziękuję za cierpliwość, zrozumienie, ciepłe słowa , przemiłą atmosferę i profesjonalizm. życzę wszystkim przyszłym kierowcom, aby na swej drodze do wymarzonego prawa jazdy spotkały takich instruktorów jak ja. Zdałam za 3 razem dwie pierwsze próby to moja głupota. pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2015)
Super szkoła i najlepszy instruktor Mikołaj. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu, cierpliwość, przyjemna atmosfera na jazdach, mogłabym tak długo wymieniać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2015)
Najlepsza szkoła w Bydgoszczy! Polecam p. Krzysztofa K. oraz p. Waldka. Dzięki nim zdałam za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Nauka Jazdy RODEO Bydgoszcz

(61 opinii)

Glinki 51
85-100 Bydgoszcz

dobry
(ocena z dnia 04.10.2018)
Bardzo sympatyczny instruktor, nauka bez stresu i nerw. Teoria wytlumaczona w sposób zrozumiały.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2018)
Świetna atmosfera, elastyczne podejście do kursanta, wyrozumiałość i fachowość. Najlepszy instruktor, na jakiego można trafić. Gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2018)
Bardzo dobra szkoła, profesjonalne podejście, miła atmosfera. Polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2018)
Serdecznie polecam, teoria przeprowadzona w bardzo solidny sposób przez przesympatycznego Pana, kurs praktyczny również upłynął w miłej atmosferze pod okiem cierpliwego instruktora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2018)
Szkoła jazdy rodeo prowadzi naukę jazdy na najwyższym poziomie,do tego instruktorzy bardzo dobrze przekazują wiedzę a cierpliwość i opanowanie sprawia że kursant ma możliwość szybkiego i bezstresowego opanowania sztuki prowadzenia auta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem