Liczba odwiedzin: 27471 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

  (314 opinii w tym 236 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex
Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

Opis szkoły

DZIĘKI NASZYM KURSANTOM i PRCY WSZYSTKICH INSTRUKTORÓW, NASZ OSK ZAJMUJE DRUGIE MIEJSCE W KRAKOWIE
Ośrodek prowadzi szkolenie kursowe w zakresie prawa jazdy kat."AM, A1, A2, A, B, C oraz szkolenia uzupełniające.
Zajęcia realizujemy w godzinach przedpołudniowych,popołudniowych oraz prowadzimy kursy weekendowe i ekspresowe.
Zapewniamy:
profesjonalną kadrę instruktorską;
pojazdy: HYUNDAI i20, RENAULT PREMIUM, motocykle YAMAHA MT07
pomoce dydaktyczne;
zniżki dla uczniów i studentów;
nieoprocentowane raty;
egzamin wewnętrzny w cenie kursu;
własny plac manewrowy;
brak ukrytych kosztów!
Ośrodek Szkolenia Kierowców "JUREX" mieści się w Krakowie na ul.Friedleina6 (przecznica ul.Wrocławskiej), przy zbiegu z ulicą Łokietka. Po godzinie 15.00 wejście od strony ul.Łokietka 3. Biuro ośrodka czynne od poniedziałku do piątku w godzinach14.00 - 18.30.

Ostatnie opinie o Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 09.04.2019

Sylwia Stańko

Sylwia Stańko
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jestem zadowolona ze szkoły Jurex w Krakowie. Bardzo miła atmosfera, grafik dostosowany do możliwości kursanta, miłe podejście prowadzących wykład , a przede wszystkim bardzo dobre podejście instruktorów. Tłumaczą tak długo jak tego potrzebuje kursant, nie stresują swoją osobą czy podejściem, a jednocześnie wymagają co daje szansę dobrze przygotować się do egzaminu ???????? Polecam tą szkołę ????Myśle, ze dość ważną informacja jest to, iż samochody są w bardzo dobrym stanie , w większości ten sam model jak na egzaminie państwowym, przez co nie stresowałam się, ze gdy wsiądę do środka to nie będę potrafiła sie obsłużyć , a to często generuje niepotrzebny stres ????

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 08.04.2019

Dominika Toch

Dominika Toch
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jestem bardzo zadowolona z kursu w tym OSK. Elastyczny grafik sprawił że mogłam jeździć często, przez co z każdą godziną jazdy w miarę szybko rozkręciłam się za kółkiem. Sumarycznie jeździłam z trzema instruktorami. Najczęściej trafiałam na Sławka- i to z nim jeździło mi się najlepiej. Dlaczego? Bezstresowo i spokojnie tłumaczył każdy manewr oraz ze stoicką cierpliwością korygował wszelakie popełniane przeze mnie błędy. Z jego pomocą nabrałam pewności siebie przy parkowaniu. Oaza spokoju, profesjonalizm, ogólna pozytywna atmosfera a przy tym "śmieszki heheszki" sprawiły że jazdy z tym Panem były samą przyjemnością :D. Samochody które są we flocie OSK Jurex, są zadbane i w dobrym stanie technicznym. Jazdy za każdym razem przebiegały punktualnie i każda godzina była wykorzystana na maksa. Teorię robiłam w formie e-learning`u, więc w odniesieniu do wykładów niestety nie zabiorę głosu. Reasumując: to był fajny czas. POLECAM :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 04.04.2019

Anita Kocoń

Anita Kocoń
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Jestem bardzo zadowolona z ośrodka szkolenia kierowców Jurex w Krakowie.Szkoła cechuję się bardzo elastycznym podejściem do kursanta, w razie problemów zawsze można zadzwonić ,umówić się na inny termin,bądz załatwić inne sprawy które obecnie leżą Nam na serduchu.Ośrodek posiada wiele dogodnych możliwości nauki,można uczestniczyć w kursach popołudniowych ,dopołudniowych,weekendowych,przyspieszonych oraz korzystać z E-learningu. Osobiście jako instruktora z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sławka,który jest osoba bardzo spokojną,skupioną na kursancie,nie rozpraszająca go niczym,potrafi doradzić i wytłumaczyć w bardzo prosty sposób wiele aspektów sztuki poruszania się autem po mieście,zwłaszcza dla takich nerwusów jak ja;)Serdecznie polecam wszystkim szkołę Jurex i Pana Sławka:)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 28.03.2019

Kuba Zając

Kuba Zając
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoła super, gwarantują dobre przygotowanie do egzaminów elastyczne godziny a to wszystko w miłej atmosferze jezdziłem z paromai instruktorami ale najbardziej polecam pana Sławka super wszystko tłumaczy i jest bardzo wyrozumiały nie krzyczy jak niektórzy.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 27.03.2019

Piotr Brachowski

Piotr Brachowski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Super Ośrodek Szkolenia, gwarantuje dobre przygotowanie do egzaminów na wykładach, bezstresową i miłą atmosferę z instruktorami szczególnie z Panem Jackiem :) mega pozytywni ludzie pracujący w biurze. Polecam !

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!