Prawo jazdy Kalisz

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Kaliszu(32)

Więcej filtrów kursów
625 Zaufanych Opinii (706 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2023)
Jak najbardziej polecam ABC nauki jazdy dla przyszłych wahających się kursantów. Na lepszą szkołę nie mogłam trafić. Wykłady super aż chciało się chodzić. Dzięki solidnym i profesjonalnym instruktorom wiele się nauczyłam , na jazdach świetna atmosfera. Podejście do zajęć praktycznych jest bardzo dokładne, profesjonalne i bez nerwów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2023)
W szkole ABC nauki jazdy uczyłem się ze swoją dziewczyną i jesteśmy zadowoleni z najlepszych zajęć teoretycznych i praktycznych. Egzaminy zaliczone bardzo dobrze, po prostu szkoła uczy na najwyższym poziomie. Super szkoła, indywidualne podejście do każdego uczestnika i miła atmosfera. Polecam również ze względu na profesjonalizm instruktorów i prowadzących.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2023)
Świetna szkoła jazdy naprawdę. ABC bardzo polecał mi znajomy który z pierwszym razem zdał prawko i się mu nie dziwie bo po zakończeniu kursu jestem naprawde zadowolony. Pan Patryk bardzo dobrze prowadzi wykłady nie zanudzając jakimiś formalnym językiem tylko mówi po "normalnemu" że każdy zrozumie. Ja do jazdy miałem Pana Marcina i napewno bym nikogo innego nie wybrał iż wszystko fajnie wytłumaczy i poda czyste instukcje żeby np. zaparkować itp. Auta mają takie same jak na egzaminie praktycznym a to fajne bo można wiedzieć gdzie wszystko jest na egzaminie. Ogólnie według mnie najlepsza szkoła jazdy w Kaliszu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2023)
Przyszłym kursantom bardzo serdecznie i z całego serca polecam "ABC nauki jazdy" Ciekawe wykłady prowadzone w sposób przyjemny i co najważniejsze wiedza przekazana w 100% przejrzyście i zrozumiale. Na zajęciach teoretycznych możliwość jazdy na symulatorach, zajęcia z pierwszej pomocy i ćwiczenia testów egzaminacyjnych. Zajęcia praktyczne z miłym i cierpliwym instruktorem, skrupulatnym i wymagającym, aż do nauczenia wszystkiego na maxa samochodem takim samym jak na egzaminie. Trasa na egzaminie kilka razy ćwiczona na kursie. Te wszystkie rzeczy spowodowały, że egzaminy bez problemu zdane za pierwszym razem. Gorąco polecam wszystkim a zwłaszcza tym, którzy obawiają się egzaminu albo są już po nieudanych egzaminach w innej szkole, tutaj przygotowanie jest profesjonalne!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2023)
ABC nauki jazdy na wysokim poziomie, oferuje różne opcje kursu. Instruktor Patryk bardzo profesjonalnie przekazuje wiedzę na wykładach, konkretnie niczym w praktyce, ale komfort psychiczny, że nie siedzi się jeszcze w aucie i nie jest się jeszcze w ruchu drogowym. Świetne podejście do kursanta Cenne wskazówki i rady Świetne przygotowanie do egzaminu. Instruktor bardzo cierpliwy, konkretny i rzeczowy. Polecam ABC nauki jazdy, profesjonalne nauczanie, szczególnie polecam instruktora Rafała za dobre podejście do kursanta, cierpliwość i naukę aż do skutku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
ABC nauki jazdy Rafał Skonieczny

ul. Górnośląska 56 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78, A, A2, A1, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
423 Zaufane Opinie (666 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2023)
Super szkoła jazdy, zostałam dobrze przygotowana do egzaminu przez sympatycznych i doświadczonych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2023)
Z całego serca polecam szkołę OSK Kuświk. Dziękuje Panu Hubertowi za naukę jazdy, za przekazywanie wielu cennych wskazówek, mnóstwo cierpliwości, oraz poczucie humoru, które rozładowuje stres. Jazda przebiega w miłej, spokojnej atmosferze. Elastyczne godziny jazy dostoswane do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2023)
Lekcje w tej szkole jazdy są absolutnie rewelacyjne! Instruktorzy są nie tylko bardzo kompetentni, ale również niesamowicie cierpliwi i taktowni. Dzięki nim moja pewność siebie za kierownicą znacznie wzrosła. Te dodatkowe zajęcia dostarczyły mi nie tylko wiedzy praktycznej, ale także pewności siebie na drodze. Jestem bardzo zadowolona z możliwości uczestnictwa w tych lekcjach, które pomogły mi stać się lepszym kierowcą. Polecam je każdemu, kto chce doskonalić swoje umiejętności za kierownicą w miłej i profesjonalnej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2023)
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy!! Świetni instruktorzy, przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm. Jazdy przebiegały bez stresu :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Przyjemna atmosfera, porządne tłumaczenie oraz spokojna jazda, polecam
2
OSK KUŚWIK

ul. M. Konopnickiej 14-16/30 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
124 Zaufane Opinie (208 Opinii)
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.10.2022)
Serdecznie polecam OSK Kółko. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Instruktor spokojnie i przyjaźnie podchodzi do kursanta. Godziny jazd bardzo elastyczne. Efekt: egzamin zaliczony za pierwszym razem :) POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2022)
Kategoria C za pierwszym podejściem, instruktor z duzym doświadczeniem, zdawalność wśród moich znajomych przy pierwszym podejściu, ciężarówka jak nowa ta sama co na egzaminie o czym na co warto zwrócić uwagę, rozpocząłem kurs C+E idzie bardzo dobrze dzieki instruktorowi, polecam wszystkim którzy nie chcą się męczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2022)
Super ! Pan bardzo miły i wyrozumiały, bardzo dużo się nauczyłam z Pana lekcji i zdałam, bardzo wszystkim polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2022)
Bardzo dobre nastawienie do kursantów. Wykupiłem sobie godziny doszkalające u Pana Jakuba i zgodnie z moimi prośbami praktykowaliśmy manewry jazdy, w których czułem się najmniej pewnie. Bardzo profesjonalne i praktyczne podejście, które pomogło mi lepiej zrozumieć jak będzie wyglądał mój egzamin praktyczny. Aktualnie jestem już po egzaminie i zdałem za pierwszym razem. Z mojej strony podziękowania dla Pana Jakuba :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2022)
Instruktor bardzo profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Wszystko wyjaśniał, odpowiadał na wszystkie pytania. Zdałem za 1 razem. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK "KÓŁKO" Jakub Gałęski

Hoża 10/2a 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, A1+B1, D po C

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
173 Zaufane Opinie (232 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2023)
Jazdy super...Instruktor ma dużo cierpliwości a same jazdy przebiegają w miłej atmosferze..Dziękuje bardzo bo zdałam za pierwszym razem !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2023)
Bardzo polecam!! Egzamin zdany za pierwszym razem, przyjemna i luźna atmosfera, bez stresu, a instruktorzy bardzo mili, pomocni i zabawni :) Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Kaliszu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2023)
Najlepsza szkoła jazdy w Kaliszu. Przemiła atmosfera, każdy z instruktorów potrafi wytłumaczyć jazdę bez nerwów. Mają ogromną cierpliwość. Przygotowują, żeby zdać za pierwszym razem i bezbłędnie. Ogromnie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2023)
Instruktor był zawsze miły i wyrozumiały nawet przy drobnych błędach zawsze tłumaczył, jak je eliminować i jeździć lepiej. Szkolący mnie instruktor również był ugodowy jeśli chodzi o terminy zajęć i bez problemów można było dostosować odpowiednią godzinę dla mnie i instruktora. Sam kurs przeszedł szybko i dzięki szkoleniu egzamin został zdany bez trudności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2023)
Serdecznie polecam, zdane za pierwszym!! Bardzo miła atmosfera na jazdach i super podejście do kursanta. Najlepsza szkoła jazdy w Kaliszu i okolicy. Nauka odbywa się profesjonalnie i w miłym towarzystwie. Polecam każdemu kto szuka instruktora z powołania. Cierpliwy, punktualny, zawsze pod telefonem. Kontakt bez żadnych zarzutów a kurs odbywa się bez zbędnego stresu. Skuteczność w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
OSK Marcin Piechota

ul. Skalmierzycka 2a 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, B+E, C+E

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2021)
Polecam, polecam, polecam!! Trafiłam do OSK PAWEŁ TOMCZAK po złych doświadczeniach u innego instruktora, który przez 27 lekcji nie nauczył mnie nic oprócz odpalania auta i "lęku" przed jazdą samochodem. Pan Paweł i Pani Marzena pokazali mi, że mogę się nie bać i mogę dobrze jeździć. Cierpliwość, rewelacyjne podejście do kursanta, zaangażowanie, profesjonalizm Pani Marzeny i Pana Pawła sprawiło, że pomimo braku wiary w siebie, w swoje umiejętności, lęku i błędów jakich mnie wcześniej nauczono zdałam za pierwszym podejściem, wiec co tu więcej pisać....kochani, do Nich trzeba się zapisać i tyle!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2019)
Serdecznie polecam trafiłam do Pana dzień przed egzaminem ponieważ poprzednia szkoła mam na myśli OSK Kółko nie mam nic do właściciela Pana Kuby, nie nauczyli mnie wszystkiego Pani Marlena zamiast mnie dobrze nauczyć łuku tak jak powinien wyglądać uczyła na linii która była zupełnie od czegoś innego , sporo siedziała w telefonie i przez to nie miałam wiedzy jaką powinnam mieć ,dziękuję Panie Pawle za pomoc i dzięki temu zdałam jeśli chcecie robić kurs prawa jazdy to tylko i wyłącznie tutaj pełen profesjonalizm i zaangażowanie to co się robi ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.01.2013)
Bardzo fajny instruktor, chwali postępy a także neguje błędy. Przemiła atmosfera podczas jazdy i pełne zaangażowanie w to co robi. Nauczył mnie jeździć przez krótki okres czasu, a przyszłam na naukę zupełnie " zielona ". Chętnie zrobiłabym jeszcze jeden kursik ze względu na tego instruktora:)sympatyczny, uśmiechnięty i do tego przystojny:) aż chce się jeździc! PawełQ tak trzymaj:) Karena.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2011)
bardzo miły instruktor - tak trzymaj Paweł
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK PAWEŁ TOMCZAK

ul. Połaniecka 28 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
79 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2023)
Bardzo polecam szkołę wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Firo. Zarówno wykłady jak i jazdy odbywały się w sposób bardzo profesjonalny. Począwszy od nauki teorii,na której zdobyłam duża wiedzę, była przekazana w sposób ciekawy oraz jasny dla kursanta.Dzięki czemu egzamin był zdany przeze mnie z ogromna łatwością. Zajęcia praktyczne przeprowadzone zostały precyzyjnie i fachowo co bardzo ważne w miłej atmosferze, instruktor jest osobą bardzo pogodna i wyrozumiała. W pełni polecam tę szkołę, każda osoba która choć trochę obawia się o swoje przygotowania do tego właśnie egzaminu powinna skorzystać z pomocy p. Romana.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Wykłady prowadzone w sposób bardzo zrozumiały, każdy rozdział jest omawiany super dokładnie i po takich wykładach egz. teoretyczny można napisać za pierwszym. Pan Roman spokojnie wyjaśnia na początku jazd wszystko i bardzo szybko można się nauczyć prowadzić samochód.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2023)
Świetne podejście do prowadzenia zajęć, przejrzyste zasady kursu i bardzo duża elastyczność w organizacji spotkań!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2023)
Szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
FIRO Ośrodek Szkolenia Kierowców

S. Szpilowskiego 15/32ul. Kościuszki 24, 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, B1, C, B+E, C+E, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, A1+B1, D po C

69 opinii
neutralny
(ocena z dnia 15.08.2020)
Sympatyczny facet i luźna atmosfera wspominam miło,sporo jazd po mieście,dogodne płatności,jednak egzamin zdałam po doborze godzin u konkurencji,dość długie przerwy między jazdami,brak rzeczowości,pojazdy w złym stanie technicznym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
neutralny
(ocena z dnia 13.01.2020)
Pan Mariusz jest sympatyczny i ma dużą wiedzę, natomiast kurs wspominam jako chaotyczny. Najbardziej przeszkadzały mi rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy, oraz wiele spraw załatwianych "przy okazji" Po 30h nie czułam się gotowa na egzamin, choć to kwestia indywidualna
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2018)
Świetna atmosfera, bardzo trafne rady ułatwiające postępy w jazdach. Zdecydowanie polecam. Dla mnie ocena 5+
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 28.09.2017)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2017)
Od samego początku było widać, że Pan Mariusz jest instruktorem z powołania. Duży zasób wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, a co jeszcze ważniejsze umiejętność jej przekazania, dzięki czemu zdałem za 1. razem. Mając porównanie z wcześniejszych jazd z innym instruktorem mogę zdecydowanie powiedzieć: Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK Sukces Mariusz Fras

Podmiejska 16 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

38 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2023)
Instruktorka bardzo w porządku, wszystko dokładnie tłumaczy. Jeśli chodzi o termin jazd to zawsze można było się dogadać. Spokojna i rzetelna mogę śmiało polecić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2023)
Jestem zadowolona z kursu. Zawsze miła atmosfera. Pani instruktor jest osobą cierpliwą, wszystko na spokojnie wyjaśni. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2023)
Bardzo miła atmosfera. Wszystko wyjaśniane z cierpliwością, bez nerwów. Profesjonalne podejście. Dobre rady, pełne wsparcie i uspokajanie przed egzaminem, co jest bardzo ważne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2022)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Bardzo miła atmosfera i czuje się dobrze przygotowana nie tylko do zdania egzaminu ale i do jazdy w przyszłości. Najważniejszym plusem instruktorki jest bardzo dobre uspokajanie kursanta przed egzaminem i wielkie wsparcie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2021)
Cierpliwa i spokojna a jednocześnie bardzo rzeczowa Pani Instruktor. Profesjonalne i rzeczowe podejście do tematu poprawnej i bezpiecznej jazdy. Spokojna kobieca ręka prowadząca po meandrach bycia kierowcą. Polecam.
8
Nauka Jazdy OSK Iwona Pilarska

Skalmierzycka 2a, lok. nr 13, 1 piętroul. Strażacka , 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2023)
Bardzo profesjonalny kurs oraz Pan instruktor. Całe szkolenie prowadzone w miłej atmosferze. Szkoła z wysokim stopniem zdawalności za pierwszym podejściem do egzaminu. Gorąco polecam wybór tej szkoły nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2023)
Instruktor przez duże L, umiejętnie przekazuje swoją wiedzę, polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2023)
Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2023)
Serdecznie polecam!!! Cały kurs przebiega w przemiłej atmosferze, a wiedza i doświadczenie, którym dzielą się instruktorzy pozwala w spokoju przyswoić nam wiedzę. Wsparcie, oraz ogrom cierpliwości sprawił, że lekcje stają się przyjemnością!!! Jestem przekonana, że jest to najlepszy kurs na jaki kiedykolwiek mogłam trafić!!! P.S. Zdałam za pierwszym :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2023)
Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9

ul. Hoża 10/2 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A1, A1+B1, A po A2, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1, B1

18 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 08.05.2023)
Nie polecam, instruktor ma jakieś problemy psychiczne. Próbował przemycić jakieś cyniczne uwagi, cały czas nerwowo się uśmiecha. Podczas jazdy komentuje sytuacje na zewnątrz, to co widzi za oknem samochodu a co zupełnie nie ma to nic wspólnego z jazdą. Na nauce jazdy skupia się na innych sprawach niż jazda. Załatwia swoje prywatne sprawy. Nie czułem się komfortowo.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2022)
Polecam bardzo serdecznie! Swietne przygotowanie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2022)
Polecam Ośrodek szkolenia kierowców „A-Tom” bardzo rzetelne przygotowanie instruktora, cierpliwość do kursantów. Profesjonalne podejście instruktora Pana Andrzeja, zawsze służy pomocą swoim kursantom, od początku do końca zaangażowany ,super że mogłem liczyć na każdą pomoc z jego strony bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2019)
Z czystym sumieniem poleca instruktora. Super atmosfera i bardzo dobra nauka. Wiesz za co placisz. :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2017)
Potrzebowałem zrobić kurs w miesiąc, przed powrotem na studia. Wszystko udało się zorganizować tak, że wyrobiłem się ze wszystkim. Pan Tomasz jest bardzo sympatyczny i podczas jazd panuje bardzo miła atmosfera, a przy tym podchodzi do kursu profesjonalnie i świetnie przygotowuje do egzaminu. Oba, teoretyczny i praktyczny, zdałem za pierwszym razem. Polecam bardzo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK A-Tom

Konopnickiej 14-16, lok. 29 62-800 Kalisz

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B