Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Poznań

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 1900zł

GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (100)

1699 zł
3090 zł
532 Zaufane Opinie (652 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2020)
Wybierając swoją szkołę sugerowałem się opiniami w internecie. Opinie opisane przez kursantów okazały się prawdziwe i się do nich dołączam w 100%. Hasło ”bez stresu”, jest kluczowe. Szczególnie polecam instruktora Marcina, który jest osobą bardzo wyrozumiałą, wyczuli na wszystkie trudne miejsca na trasach egzaminacyjnych, ale i w chwilach tzw. ”luzu” można porozmawiać o wszystkim. Z pełnym sumieniem polecam tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2020)
Zdecydowanie polecam szkołę! Ciekawe wykłady, zdecydowanie można rozwiać swoje wszelkie wątpliwości i przygotować się do jazd. Nauka jazdy odbyła się w bardzo przyjemnej atmosferze. Instruktorzy zawsze punktualni, elastyczni i naprawdę z ogromną wiedzą. Dziękuje za cierpliwości Beacie i Jackowi i jestem pełna podziwu ich zaangażowaniu w wykonywaniu pracy. Dobre przygotowanie do egzaminu zaowocowało zdanym egzaminem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2020)
"GALANT" to wspaniała Szkoła Jazdy, dobra organizacja oraz wysoka kultura i elastyczność przy wyznaczaniu terminów na kolejne jazdy doszkalające. Pozostały mi tylko pozytywne wrażenia. Wybrałam Wyższą Szkołę Jazdy "GALANT" ze względu na bardzo dużą ilość pochlebnych opinii i trafiłam w dziesiątkę. Instruktorzy mili i profesjonalni. Bardzo dziękuję p. Mirkowi i Kamilowi. Szczególne jestem wdzięczna p. Beatce. Idealna instruktorka, super dziewczyna z olbrzymią wiedzą. Potrafi stworzyć przyjazną, niemalże rodzinną, pełną pozytywnych wrażeń atmosferę. Nie denerwuje się (przynajmniej skutecznie to opanowuje), jest miła, ciepła, sympatyczna i dużym poczuciem humoru rozładowuje napięcie. Szczera do bólu. Zawsze znajdzie sposób, aby kursant nie powielał błędów. Potrafi udzielić cennych wskazówek. Logicznie i metodycznie wytłumaczyć najtrudniejsze manewry i pułapki egzaminacyjne. W stosunku do mnie (i myślę, że nie tylko do mnie) wykazała się niewyczerpanymi pokładami cierpliwości (chociaż przysporzyłam Jej wiele stresów). Jej indywidualne podejście do mnie jako kursantki sprawiło, że jazda samochodem stała się przyjemnością. Jej serdeczny uścisk i motywująca argumentacja, sprawiły, że na egzaminie poczułam się całkowicie wyluzowana - jakbym to nie ja siedziała za kierownicą. Panie Tomku, jeszcze raz dziękuję za dostosowanie godzin jazdy pod mój bardzo ograniczony czas. Wszystkim debiutującym kursantom polecam gorąco tę Szkołę. Sukces murowany i nikt z Was nie straci energii na niepotrzebne stresy. Naprawdę warto zainwestować i z całą pewnością nie będą to stracone pieniądze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Hasło "bez stresu do sukcesu" nie jest tylko pustym sloganem, to idea za którą podążają pracownicy tej szkoły jazdy. Mialam przyjemność jeździć z instruktorem Marcinem- człowiekiem o niewyczerpanych pokładach cierpliwości oraz ogromnej wiedzy i kompetencjach. Zarówno instruktor jazdy jak i Panowie przedstawiający teorię oraz podstawy pierwszej pomocy byli bardzo zaangażowani w przekazywanie wiedzy, nie było to "odklepanie" dla podpisu. Wszyscy odpowiadali na nawet najbardziej zawiłe pytania przedstawiając materiał w sposób przystępny. Naprawdę polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Nalepsza szkoła w mieście
1
GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

Newtona 2Newtona 2, 60-161 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-04-14

Szkolimy w kategorii B

501 Zaufanych Opinii (645 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
OSK Extraszkolenia to szkoła jazdy prowadzona z powołania i pasji. Trafiłam na nią czysto przypadkowo, szukając w Poznaniu Szkoły i kierując się opiniami w Internecie. Wysoka pozycja w rankingu to nie "fake". Szkoła zasługuje na najwyższą ocenę pod każdym względem: począwszy od bezproblemowego i szybkiego kontaktu z biurem, ciekawych wykładów teoretycznych, kończywszy na profesjonalnych instruktorach jazdy, którzy rzeczywiście potrafią przygotować kursanta do egzaminu państwowego. Pozdrowienia dla Pani instruktor Iwony A., dzięki której dzisiaj cieszę się z posiadania prawo jazdy w portfelu :) Pani Iwona potrafi nauczyć jazdy od "0" kompletnego laika, jakim byłam ja zaczynając przygodę z jazdami. Idąc na egzamin - wiedziałam, że łuk, górka, czy parkowania nie będą dla mnie przeszkodą. Zdałam za drugim, nie za pierwszym, razem - z czystego roztargnienia i stresu próbując przejechać na czerwonym świetle ;) Pani Iwono, jest Pani Aniołem i prowadzi Pani kurs z pasji, co widać - dziękuję!!! jeśli jesteście tutaj i zastanawiacie się, którą szkołę wybrać - nie wahajcie się w wyborze OSK Extraszkolenia ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2020)
Gorąco polecam! Nie zawiodłem się w żadnej kwestii. Cena kursu ze zniżkami bardzo atrakcyjna, Pani Weronika z którą wszystkie sprawy się załatwia - niesamowicie miła. Elastyczność umawiania jazd bardzo wygodna, instruktorzy szczerze "z powołania", a pojazdy bardzo zadbane. Podsumowując, jeśli szukacie szkoły do nauki jazdy to tylko OSK EXTRASZKOLENIA!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Wszystko świetnie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Profesjonalne podejscie do kursanta jak i do nauczenia go jazdy. Instruktorzy sa bardzo mili i uprzejmy i przy tym potrafia wszystko jasno wytłumaczyć, sa rowniez elastyczni i otwarci na propozycje przecwiczenia poszczegolnych manewrow przez kursanta. Po odbytym kursie czuje sie naprawde swobodnie za kolkiem. Atmosfera jest naprawde mila co tylko sprzyja robieniu postepow w nauce jazdy. Goraco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Świetni mili i wymagający instruktorzy, super atmosfera na szkoleniach oraz niesamowity kurs pierwszej pomocy!!! Z całą pewnością POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK EXTRASZKOLENIA

ul. Przełajowa 4 (Zespół Szkół Łączności (Winogrady) 800 m od WORD Poznań) 60-995 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

335 Zaufanych Opinii (376 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2020)
Serdecznie polecam tę szkołę ! Świetni instruktorzy, dokładni, rzetelni, wyłapują każdy błąd a zarazem tworzą miłą atmosferę. Godziny do uzgodnienia, internetowy grafik jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2020)
Z całego serca polecam, bardzo dobra organizacja, rewelacyjne podejście do kursanta i dużo różnych instruktorów którzy w sposób perfekcyjny potrafią wytłumaczyć wszystkie zasady.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Serdecznie polecam kurs prawa jazdy kat. B! Miałam jazdy z róźnymi instruktorami i każdy był bardzo sympatyczny, zawsze była miła atmosfera. Każdy instruktor ma różne podejście, i dzięki temu nie było problemu podczas egzaminu zewnętrznego. Jazdy odbywały się na drogach egzaminu państwowego. Będę polecać tę szkołę każdemu znajomemu, to był naprawdę fajnie spędzony czas!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2020)
Jestem bardzo zadowolony z kursu prawa jazdy jat B. Cały kurs ukończony w 4 tygodnie (teoria weekendowa). Przy odpowiedniej dyspozycyjności kursanta możliwe jest brać jazdy min 3-4 razy w tygodniu. Instruktorzy są bardzo w porządku, luźna atmosfera gdzie można sobie spokojnie pogadać i pozwalają puszczać swoją muzykę przez AUX :D Jednym słowem: POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Kursy bezproblemowe, dobre połączenie bezpośredniego i ludzkiego podejścia do kursanta z profesjonalną nauką. Jazdy odbywałem z większością instruktorów, każdy trochę inne podejście więc polecam znalezienie odpowiedniego dla siebie. Z żadnym nie miałem większych problemów i każdy nauczył mnie czegoś innego. Nie wiem na ile jest to typowe, ale tak jak jest napisane w informacjach o szkole, jazdy zaczynają się i kończą w tym samym miejscu, co pozwala uniknąć dojazdów, a sam kurs odbywa się na drogach egzaminacyjnych
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK L-Express

Tadeusza Kościuszki 86Piątkowska 68, Serbska 7 (Tesco obok WORD), 61-715 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

320 Zaufanych Opinii (457 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2020)
Teoria prowadzona bardzo przyjemnie, na kilkugodzinnym wykładzie nie odczuwa się nudy. Pierwsza pomoc bardzo ciekawa i praktyczna, powinni tak wszędzie jej nauczać. :) Jeśli chodzi o jazdy, instruktorzy dają cenne rady i nie uczą jak zdać egzamin, tylko jak jeździć, nabywa się cenne umiejetności. Ogromny plus za indywidualne i profesjonalne podejście. Bardzo ceniłam sobie sposób nauczania przez mojego głównego instruktora. Dodatkowo bardzo dobry kontakt z biurem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Polecam serdecznie, teoria prowadzona bardzo przystępnie i w sympatycznej atmosferze. Instruktorzy to głównie młodzi, dynamiczni ludzie z zapałem do pracy, szczególnie dziękuję Łukaszowi za każdą instrukcję, rady i cierpliwość co pozwoliło mi zdać za pierwszym razem teorię i praktykę:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Super szkoła, genialni instruktorzy, profesjonalne podejście do kursanta. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu jak i jazdy w codziennych warunkach. Polecam Pana Jakuba Helińskiego oraz Marcina Kaźmierczaka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
Jestem bardzo nie zadowolony, że nie wybrałem tej szkoły podczas kursu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Genialne przygotowanie teoretyczne jaki i praktycznie nie tyle co do egzaminu, ale do jazdy w codziennych i mniej codziennych warunkach. Polecam z czystym sumieniem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
HigH Szkoła Jazdy

ul. Chwaliszewo 76 61-104 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM, C, C+E, A po A2, A po A1, A2 po A1, A2+B, A+B, B po B1, B+E

290 Zaufanych Opinii (325 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2020)
fajni ludzie, mega podejście. Zdałem za 1 razem! Jeszcze raz - tym razem na szerszym forum - dzięki za wszystko :) Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2020)
Bardzo profesjonalni instruktorzy, miałam podczas kursu jazdy z kilkoma instruktorami z ośrodka, jednak najwięcej z panem Łukaszem, który od samego początku wykazywał się wielkim spokojem i cierpliwością i wszystko dokładnie tłumaczył. Egzamin zdany za pierwszym razem, lepiej trafić nie mogłam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2020)
profesjonalni, mili i spokojni instruktorzy, nie ma opcji by się nie przygotowac i nie zdać. Należe do grona osób raczej hmm opornych na wiedzę a tu się udało. Od 3 miesięcy mam prawo jazdy i sama już śmigam po mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2020)
w Pegazie brałem tylko jazdy doszkalające i powiem tak - tych kilka godzin dało mi wiecej niż cały kurs przeprowadzony u konkurencji. Super ludzie, fajne podejście do klienta no i skuteczność - zdałem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Serdecznie polecam "Pegaza". Egzamin zdany za pierwszym razem, mimo egzaminatora, który wyraźnie chciał mnie oblać. Dzięki nauce w tym ośrodku udało mi się zachować zimną krew i opanowanie. Z całego serca polecam lekcje u Łukasza, spokojniejszego człowieka chyba nie ma na tej planecie. Z jego podejściem żaden manewr nie jest nie do osiągnięcia, nawet znienawidzona przez niektórych "koperta". Podziękowania należą się również Wojtkowi i Rafałowi, nie jeździłem z nimi za dużo, ale również przypadli mi do gustu i śmiało mogę ich polecić. Minusów nie jestem w stanie się doszukać. Świetny kontakt z biurem, bezstresowe lekcje, i można tak wymieniać w kółko. Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK PEGAZ

al. Niepodległości 8a 61-875 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

127 Zaufanych Opinii (176 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2020)
Po 8 letniej przerwie prowadzenia samochodu, postanowiłam "odświeżyć” swoje umiejętności, zapisując się do AKINARI. Bez dwóch zdań - do lepszej szkoły jazdy trafić nie mogłam! 200% zaangażowanie, anielska cierpliwość i profesjonalizm połączony z dużą dozą humoru Pana Sławka ułatwiły mi pokonać strach przed jazdą w dużym mieście i stać się bystrzejszym kierowcą. Dzięki wielu cennym i praktycznym wskazówkom Pana Sławka, skomplikowane trasy i ronda przestały stanowić jakikolwiek problem. Z całego serca polecam jazdy w Akinari pod okiem najlepszego instruktora - Pana Sławka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Szczerze polecam tę szkołę i jazdy z Panem Sławkiem- cierpliwy, zaangażowany i profesjonalny instruktor. Jazdy odbywają się w elastycznych godzinach i przemiłej atmosferze. Idealna opcja opcja dla kogoś, kto zdał egzamin w mniejszym mieście- bezstresowo przeanalizowaliwśmy i przejechaliśmy wiele problematycznych poznańskich tras. Ogrom motywacji, wiary w kursanta i praktyczne samochodowe rady gratis! Do tego Pan Sławek to pozytywny, uczynny człowiek z ogromnym poczuciem humoru. Nie ma potrzeby scrollować dalej- świetna szkoła!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
Trafiłam tu z polecenia na jazdy doszkalające. Od razu przekonała mnie możliwość umówienia się na dogodny termin i łatwość kontaktu. Podczas jazd Pan Sławek był bardzo zaangażowany, uśmiechnięty i cierpliwy. Dla mnie bardzo ważna była, duża wiedza, którą posiada i chęć jej przekazania. Jazdy zdecydowanie dodały mi pewności w prowadzeniu auta i umożliwiły bezstresowe zdanie egzaminu. Polecam! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Mogę śmiało polecić tą szkołę. Sławek fantastyczny człowiek, świetny wykładowca. Marek niezastąpiony instruktor, oraz bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Z nim jazda samochodem to sama przyjemność. Egzamin Praktyczny to tak naprawdę walka z samym sobą, mi najwięcej czasu zajęło opanowanie stresu. Na szczęście się udało. Gdybym miał ponownie wybierać szkołę do nauki jazdy, z pewnością wybrałbym "Akinari" Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Do lepszej szkoły jazdy trafić nie moglam!!?‍♀️ Miałam przyjemność poznać wszystkich trzech Panów....P.Jarek,dzięki któremu brat zdał egzamin zaraz po kursie....P.Marek,Z którym też miałam zaszczyt jeździć....dobra...raz....bo cały czas "opiekował " się mną Pan Sławek....chciałam tak od pierwszych wykładów I dzi wiem,że to była najlepsza decyzja!!!! Pan Sławek,to mistrz kierownicy,Jednak będąc jego uczennicą,wiem,że ta nauka nie poszła w las???? Jeżdżę....I to dzięki Sławusiowi od chwili,gdy odebrałam prawo jazdy...Tak skromnie mówiąc!!!! Co mogę powiedzieć....wspaniały człowiek...nigdzie w życiu nie czułam się tak dobrze,Jak na kursie z Panem Sławkiem.....Mija pół roku,A każdy mały...nie mały sukces zawdzięczam właśnie Jemu. Chcecie być dobrymi kierowcami? To nic prostszego,Jak udać się na Jackowskiego do OSK AKINARI. Brawo Wy chłopaki !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK AKINARI

Kraszewskiego 21/25 Wejśie od Jackowskiego 22 MODENA (Jeżyce) 60-501 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-04-01

Szkolimy w kategorii B

97 Zaufanych Opinii (161 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2020)
Super szkoła jazdy, mega profesjonalne podejście zarówno podczas nauki teorii, jak i w czasie praktyki. OSK LIDER to dowód na to że nauka może być skuteczna i jednocześnie przeprowadzana w przesympatycznej atmosferze :) l
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Świetna szkoła z całego serca polecam wykłady były przeprowadzone w super atmosferze natomiast gdy doszło już do jazd dostałam Pana Mateusza, jest to świetny człowiek świetnie uczy no poprostu kosmos. Bardzo serdecznie go polecam ma dużo cierpliwości i zrozumienia w sobie potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć i jeżdżąc z nim można być pewnym że się zda! Na lepszego instruktora bym nie trafiła i nie zmieniła bym go gdybym miała jeszcze jedna szanse. Przewyższał moje wszelkie oczekiwaniam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Super kurs! Najlepsza szkoła jazdy do jakiej mogłam trafić. Pan Mirek wykłada teorię baaardzo profesjonalnie i rzeczowo. Wszystko jasne i robienie testów było czystą formalnością. Teoria zdana za 1 razem na 100% Co do samych jazd, moim instruktorem był pan Mirek, anioł nie człowiek, cierpliwy, spokojny, przecudowny człowiek! Egzamin praktyczny również zdany za 1 razem! OSK Lider to naprawdę super szkoła!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2020)
Bardzo polecam OSK lider, pełen profesjonalizm i szybko zdane prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy. Super atmosfera, rzetelność oraz fachowość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK LIDER - SZKOŁA JAZDY POZNAŃ

V Liceum Ogólnokształcące Wilda Zmartwychwstańców 10 61-501 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

64 Zaufane Opinie (83 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Po wyjechaniu wszystkich godzin i zdaniu Państwowego egzaminu mogę powiedzieć z czystym sercem, że w OSK Master pracują doskonali profesjonaliści. Miałem przyjemność jeżdżenia ze wszystkimi instruktorami i każda z tych osób to spokojna, cechująca się wysoką kulturą i doświadczeniem persona. Jazdy odbywały się zawsze w dobrej atmosferze, instruktorzy bardzo przejrzyście i spokojnie przekazali mi niezbędną wiedzę pokazując często przykłady z życia. W kurs, wchodzi też bardzo wartościowe przygotowanie stricte pod sam egzamin, i uzyskałem na nim wiedzę gdzie mogę spodziewać się "pułapek" ze strony egzaminatorów. Bardzo dobrze świadczy również fakt, że instruktorzy nie są obojętni na swoich podopiecznych i nawet po zakończeniu kursu, wspierają kursantów aż do zdania egzaminu. Przez wszystkie godziny ani razu, nie zdarzyła się sytuacja która pozwoliłaby mi krytycznie wypowiedzieć się na temat OSK Master. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2020)
Po wyjechaniu wszystkich godzin i zdaniu Państwowego egzaminu mogę powiedzieć z czystym sercem, że w OSK Master pracują doskonali profesjonaliści. Miałem przyjemność jeżdżenia ze wszystkimi instruktorami i każda z tych osób to spokojna, cechująca się wysoką kulturą i doświadczeniem persona. Jazdy odbywały się zawsze w dobrej atmosferze, instruktorzy bardzo przejrzyście i spokojnie przekazali mi niezbędną wiedzę pokazując często przykłady z życia. W kurs, wchodzi też bardzo wartościowe przygotowanie stricte pod sam egzamin, i uzyskałem na nim wiedzę gdzie mogę spodziewać się "pułapek" ze strony egzaminatorów. Bardzo dobrze świadczy również fakt, że instruktorzy nie są obojętni na swoich podopiecznych i nawet po zakończeniu kursu, wspierają kursantów aż do zdania egzaminu. Przez wszystkie godziny ani razu, nie zdarzyła się sytuacja która pozwoliłaby mi krytycznie wypowiedzieć się na temat OSK Master. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Szkoła godna polecenia. Profesjonalne podejście instruktorów do kursantów. Miła i przyjemna atmosfera. Uczą jak należy. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Pelna profeska. Zarówno z panią Basia jak i Dominikiem nauczycie sie wszystkiego, by zdać egzamin. W dwie godziny jazd doszkalających nauczyłem się więcej niż przez 30h kursu w innej szkole. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Kurs bardzo dobrze zorganizowany i świetnie przygotowywujący do zdania egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
8
OSK MASTER

Szarotkowa 37ul. Raszyńska 48, 60-175 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

54 Zaufane Opinie (90 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Jeździłam z panem Januszem -cierpliwy i z poczuciem humoru. zawsze miły i spokojny. Świetnie uczy i ma podejście do kursantów. Na placu pilnował by każdy manewr był zrobiony tak jak należy. Na mieście cały czas kontrolował co robię i ewentualnie korygował moje błędy tłumacząc mi dlaczego powinno być tak a nie inaczej. Bardzo dobra szkoła z super personelem i bardzo dobrymi samochodami. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2020)
Robiłam w tej szkole kurs na prawo jazdy. Jak najbardziej pozytywnie oceniam ta szkołę. Bardzo dobra obsługa, ciekawie i przejrzyście prowadzone wykłady. Jeździłam z bardzo dobrym instruktorem panem Kubą. Ma dużą wiedzę i doświadczanie, potrafi przekazać ją kursantowi. Cierpliwie wszystko tłumaczy i nie zraża się niepowodzeniami kursantów (tak przynajmniej było w moim przypadku). Stale dążył do perfekcji tak bym każdy manewr wykonała idealnie i to się udało. Teraz jeżdżę pewnie i bezpiecznie. Dziękuje i pozdrawiam całą ekipę z Autodrive
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Jak najbardziej polecam. Miałem kurs z Panem Michałem świetnie uczy. Maja tez odpowiedni przygotowany i wyposażony samochód. Jazdy przeprowadzone rzetelnie i z myślą o tym by kursant rzeczywiście się nauczył jeździć bezpiecznie. Dodatkowy plus za pomoc w zorganizowaniu dofinansowania na kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2020)
Profesjonalna szkoła jazdy z bardzo dobrymi instruktorami. Nauczyli mnie bezpiecznie sprawnie poruszać się samochodem. Instruktor z powołania, cierpliwy i konkretny. Bardzo dobrze uczy. Sprzęt zawsze dobrze przygotowany do kursu, czysty i komfortowy. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Dobrze że trafiłam do tej szkoły. Bardzo bałam się że nie nauczę się jeździć samochodem (kilka razy mąż mnie próbował nauczyć podstaw ale zrezygnował :(. Wreszcie koleżanka poleciał mi Autdrive i to był szczał w dziesiątkę. Dobrze i ciekawie przygotowane i prowadzone kursy teoretyczne, miły i cierpliwy instruktor nauczył mnie podstaw jazdy a potem wszystkich manewrów. Ćwiczyliśmy i ćwiczyliśmy aż się dobrze nie nauczyłam jeździć. Na mieście tez dokładnie i przystępnie tłumaczył mi wszystkie zawiłości kodeksu drogowego. No i teraz nie mam problemów w poruszaniu się po mieście i pewnie prowadzę swój samochodzik. Nawet mój mąż nie boi się ze mną jeździć :). Jak najbardziej polecam ta szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Autodrive

Sczanieckiej 6/2; wejście: ul. KASPRZAKA 11a 60-216 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, D, C+E

51 Zaufanych Opinii (71 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Zdane za pierwszym, dzięki poradom instruktorów, cóż mam więcej dodać... ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkółki. Instruktorzy bardzo przyjaźnie nastawieni. Z jazd można bardzo dużo się nauczyć. Polecam .
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Fantastyczni instruktorzy!!!! znakomita atmosfera zdane za pierwszym razem bardzo mocno polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
SUPER SZKOŁA! Świetnie przeprowadzona teoria. Instrukorzy bardzo mili, potrafią nauczyć i podnieś duchu. Jazdy to sama przyjemność, aż szkoda że się już zakończyły. Z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Szkoła perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu państwowego w Wordzie , zdane za pierwszym polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK  "KARI"

ul. Wierzbięcice 2/9 61-568 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, A2, AM, B96, B72