5 967

Ośrodków

135 955

Opinii

91 883

Zaufanych Opinii

4 163

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Poznań
  • Kurs kat. B
-150PLN
2000 1850PLN

Ranking Szkół (99)

1
GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

(462 opinie w tym 372 zaufane )

Newtona 2
60-161 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2018)
Szczerze polecam tę szkołę, począwszy od teorii z Panem Maciejem, która staje się łatwa do zapamiętania, kończąc na praktyce. Ogromne podziękowania przede wszystkim dla Kamila, który posiada ogrom cierpliwości oraz spokoju, jak również dobrze tłumaczy i koryguje wszystkie błędy. Jazda w tak miłej atmosferze staje się przyjemnością, bez stresu. Dzięki temu egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem bez żadnego błędu na mieście ???? Dziękuje również Bartkowi, który jest bardzo wymagający, a za razem cierpliwy co sprawia, że nauka nie idzie w las. Potrafi zrozumieć i wytłumaczyć wszystkie zagwozdki i dylematy ???? Dziękuje Wam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Zajęcia teoretyczne były przeprowadzane w miłej atmosferze. Zajęcia praktyczne odbyłem z Panem Marcinem był bardzo sympatyczny, spokojny dał mi wiele cennych rad. Jedynym minusem była duża liczba kursantów przez co P. Marcin miał mało wolnych terminów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2018)
Po zdanym egzaminie nie zostaje mi nic innego, jak polecić OSK Galant. 2 godziny z p. Jackiem na dzień przed egzaminem okazały się zbawienne. Instruktor "z powołania" to mało powiedziane. Podchodziłam do egzaminu trzeci raz i byłam spanikowana, zrezygnowana i... roztargniona. Dzięki jego radom i uwagom... po prostu ogarnęłam się i dzięki temu zdałam. :) Żałuję, że nie robiłam tu całego kursu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Było to moje drugie podejście do uzyskania prawa jazdy (po prawie 12 latach) i bardzo się cieszę, że wybrałem OSK Galant z Poznania. Świetny kurs teoretyczny, potem jazdy z Szymonem - nie wiem jak to robi właściciel, ale po krótkiej rozmowie przydzielił mnie do osoby, która odpowiadała mi pod względem charakteru i temperamentu. Korzystałem też z jazd doszkalających u Bartka, który także udzielił mi cennych wskazówek. Polecam każdemu !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2018)
Super szkoła jazdy ! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej szkoły, ani instruktora. Moim instruktorem był Jacek, ma super - indywidualne podejście do każdego. Przekazał mi tak ogromną wiedze, że SZOK ! Brak spiny, brak stresu, brak strachu przed czymkolwiek. POLECAM SERDECZNIE :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OSK EXTRASZKOLENIA

(466 opinii w tym 356 zaufanych )

Przełajowa 4; Zespół Szkół Łączności (Winogrady) 800 m od WORD Poznań
60-995 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2018)
Szkoła godna polecenia. Prowadzący jazdy Marcin - super osoba z bardzo dużą wiedzą, którą się chętnie dzieli. Dużym plusem sa jazdy w mieście - instruktor jeździ obok Ciebie również motorem. Można podpatrzyć, dopytać w czasie jazdy o wszystko co nas dręczy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Po skończonym kursie muszę powiedzieć, że naprawdę warto zrobić tu prawo jazdy. Na teorii pan Marcin w ciekawy i zabawny sposób omawia tematy, które są istotne podczas jazdy samochodem (i nie ma ich w podręczniku). Jazdy z różnymi instruktorami też są super, każdy instruktor jest cierpliwy, każdy zwraca uwagę na coś innego i po prostu uczą jeździć. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2018)
W 100% polecam osk EXTRASZKOLENIA! Pani Weronika i Pan Marcin wkładają całe serce w to co robią i wychodzi to świetnie. Z Panią Weroniką zawsze udało się znaleźć dogodny termin, a Pan Marcin prowadzi wykłady w inny, wesoły, przyciągający uwagę uczestnika sposób. Instruktorzy pełni cierpliwości, wyrozumiałości i pasji. Pomimo, że szkoliło mnie 7 instruktorów to od każdego wyniosłam wartościowe uwagi, co pozwoliło na jeszcze lepsze doszlifowanie jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Instruktor chętnie pomagający i nie denerwujący sie jak któryś raz z kolei coś nie wychodzi. Pokazuje podstawy w sposób prosty i zrozumiały. Daje dużą swobodę czynności jaką chce się ćwiczyć a w której uważa sie słabym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Co tu dużo mówić super obsługa , instruktorzy którzy wszystko Ci pokażą nawet po 100 razy bo chcą byś zdał. Po poprzedniej szkole jazdy byłem niezadowolony to tutaj pokazali mi wszystko i właśnie dzisiaj zdałem prawo jazdy bez problemu . Jesteście super i dzięki wam !!!
3
HigH Szkoła Jazdy

(277 opinii w tym 198 zaufanych )

Chwaliszewo 76
61-104 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Hej! Zanim wybrałem szkołę jazdy to sprawdzałem w internecie i pytałem znajomych i padło na HigH! Chciałbym na wstępie dodać, że pierwszy raz w życiu jeździłem na motocyklu na pierwszych zajęciach na placu, a wcześniej, to były tylko marzenia! W skrócie - byłem zielony tak mocno jak tylko się da ! W biurze miło i przyjemnie, konkretnie i to co potrzeba było załatwiane i informacje udzielane. Ciekawa i rozbudowana platforma strefy kursanta z wszystkimi przyszłymi jazdami, z kim się ma, o której, a do tego aktualna baza pytań i dostęp do niej - all inclusive! Polecam zajęcia teoretyczne, które dla mnie były chyba, aż za krótkie, ale raczej mając na uwadze ciekawy sposób prowadzenia i powołanie do tego, bo nigdy nie nudziłem się i nie wiedziałem kiedy ten czas uciekł. Pierwsza pomoc (zajęcia) też na bardzo wysokim poziomie, która przełamuje opory i wyjaśnia wiele spraw. Plac - moje pierwsze spotkanie z moto - wsiadam na 125 cm3, potem 250 i potem XJ6 i na końcu MT07 (wybrałem opcje z moto podstawionym przez OSK na egzamin). Instruktorzy na początku różni (zależało mi na czasie) i na końcu Pan Jarosław, który wyjaśnił mi jak działa przeciwskręt, jak zmieniać biegi z międzygazem, i wszystkie inne sprawy, o które pytałem, albo i nie bo sam dostrzegał co trzeba poprawić, czy zmienić. Park maszynowy ogromny, bo do tego są inne nie wymienione motocykle. Punktualność wzorowa i nigdy nie zdarzyło się by, ktoś załatwiał jakieś prywatne sprawy i raczej jak chodzi o czas jazd byłem na plus niż na minus. Nie wiem co by można jeszcze dodać, ale polecam każdemu, kto się zastanawia, bo warto! :-) Uprzedzę pytania - nikt mi nie zapłacił za tą opinię i piszę swoje prawdziwe odczucia, a kto nie wierzy niech sam sprawdzi! :-) Polecam z czystym sumieniem i do zobaczenia na dordze! LwG Tybek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Najbardziej cierpliwi instruktorzy z ogromną wiedzą. Bardzo fajna atmosfera na zajęciach praktycznych:) Zdałam za pierwszym razem chociaż nikt z moich znajomych w to nie wierzył :) Polecam nawet największym panikarzom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2018)
Prawo jazdy zdane za pierwszym! Świetne przygotowanie nie tylko do egzaminu ale i do jazdy w przyszłości! Polecam każdemu ^^
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2018)
Dobra atmosfera, różni instruktorzy, dzięki temu można się o wiele więcej nauczyć, gdyż każdy zwróci uwagę na różne sposoby jazdy i wykonywania manewrów. Możliwość dostosowania dogodnych godzin jazdy i bardzo dobre samochody. Nauka i egzamin tym samym samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 19.06.2018)
Szkoła jazdy bardzo dobra, ciekawe wykłady oraz miła atmosfera. Jazdy z innymi instruktorami zdecydowanie na "plus". Niestety raz szkoła jazdy nie odblokowała mi konta, przez co nie mogłam podjąć wcześniej zaplanowanego egzaminu teoretycznego (musiałam przyjechać do WORDu jeszcze raz), natomiast innym razem instruktor, który miał dostarczyć pojazd na mój egzamin praktyczny zaspał, przez co pojazd był dowieziony ze sporym opóźnieniem. Nie mniej od instruktorów otrzymałam bardzo przydatne informacje na temat prowadzenia samochodu nie tylko na egzaminie, co jest zdecydowanie zaletą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Pegaz. Ośrodek szkolenia kierowców. Bródka R.

(206 opinii w tym 178 zaufanych )

al. Niepodległości 8a
61-875 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2018)
Z całego serca polecam OSK Pegaz jeśli chce się zdać egzamin za pierwszym podejściem! Instruktor Slawek, ze wspaniałym podejściem do kursanta, idealnie przygotowal mnie do egzaminu praktycznego, który bez problemu zdałam za pierwszym razem. Pan Slawek wszystko na spokojnie tłumaczył i wprowadzał miła i spokojna atmosferę, nauczył mnie wszystkiego od podstaw ponieważ wcześniej nigdy nie jeździłam autem. Egzamin teoretyczny również zdany za pierwszym podejściem dzięki wykładom i bardzo dobrej książce. Bardzo dziękuje Panu Sławkowi za osiągniecie czegoś, co uważałam prawie za niemożliwe! Mogę szczerze polecić OSK Pegaz :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Jazdy doszkalające ze Sławomirem Szymkowiakiem przebiegały w bardzo przyjemnej, bezstresowej atmosferze pozwalającej się skupić na nauce. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2018)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Instruktor Wojtek bardzo cierpliwy i przyjazny. Dzięki niemu jazdy to była czysta przyjemność. Zero stresu i napięcia. Jeździeliśmy nie tylko po winogradach, ale również po innych częściach Poznania, dzięki temu byłam przygotowana nie tylko do egzaminu, ale również do codziennej jazdy samochodem. Mogłam pytać dosłownie o wszystko, a Wojtek z chęcią na wszystkie pytania odpowiadał. To właśnie dzięki niemu zdałam egzamin za 1 razem. Nie było przeszkód w umawianiu się na jazdy. Można było się umówić na kilka jazd z góry. Zawsze byłam odbierana o czasie oraz odwożona prosto do domu. Z czystym sumieniem polecam! Wojtek jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Udało mi się dzisiaj zdać egzamin za pierwszym razem. Wielkie podziękowanie kieruję z mojej strony do Szkoły Jazdy Pana Romana oraz całej Jego załogi za wzorową współpracę podczas wykładów oraz jazd. Zdecydowanie polecam!;) Zero stresu i profesjonalne podejście do kursanta! :)))))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2018)
Polecam każdemu tę szkołę jazdy! Dobra atmosfera, sympatyczni i cierpliwi instruktorzy, świetne podejście do ucznia i profesjonalizm. Dziękuję szczególnie pani Kalinie i panu Rafałowi, bo dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK L-Express

(161 opinii w tym 139 zaufanych )

Grobla 7
61-858 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2018)
Super, super i jeszcze raz super!!!!!! Naprawdę polecam, instruktorzy młodzi z uśmiechem i werwą. Spokojni, opanowani i cierpliwi. Dzięki nim opanowałam do perfekcji rzeczy które u poprzedniego instruktora sprawiały mi trudność. Troszkę żałuję, że od razu tutaj nie zaczęłam kursu o ile mniej stresów bym przeżyła :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Super ośrodek, profesjonalne podejście i wiele cennych rad! Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Szkoła jest warta polecenia atmosfera na jazdach super ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2018)
Świetni instruktorzy, egzamin zdany przy pierwszym podejściu. Polecam szkołę jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Powróciłem do walki o prawko po 2 latach, wybrałem teraz L-Express. Nie żałuję, zdałem dziś egzamin właśnie po jazdach doszkalających w tym OSK. Bezstresowa, młoda kadra oraz jazdy od razu na terenie egzaminacyjnym na plus!
6
OSK SZYBKIBILL

(167 opinii w tym 131 zaufanych )

Prądzyńskiego 10
61-528 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2018)
Najlepsza szkoła nauki jazdy. Świetna i odstresowująca atmosfera ;-) Bardzo profesjonalne podejście i praktyczna wiedza. Gorąco polecam. Marcin, Ania dziękuję za wszystko :-* https://www.facebook.com/oskszybkibill/
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Bardzo dobra szkoła polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam
7
OSK AKINARI

(126 opinii w tym 87 zaufanych )

Kraszewskiego 21/25 Wej.Jackowskiego 22 MODENA (Jeżyce)
60-501 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Bardzo dobre podejście do kursanta, przyjazna atmosfera i profesjonalne szkolenie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2018)
Do Akinari trafiłam jako "spadochroniarz" z innej szkoły. Poprzedni instruktor po czterech wyjeżdżonych razem godzinach na pożegnanie stwierdził, że potrzebuję lepszego instruktora. Dość zrezygnowana wybrałam akurat tę szkołę, w dużej mierze motywując ten wybór dogodną dla mnie lokalizacją, okazało się jednak, że nie mogłam trafić lepiej. Pan Sławek to rewelacyjny szkoleniowiec i fantastyczny człowiek. Co do zasady kiepsko radzę sobie ze stresem, ale tutaj Instruktor z lekkością (albo nie dając po sobie poznać wysiłku :)) potrafił mnie ogarnąć, z anielską cierpliwością tłumaczył powtarzane któryś raz z rzędu błędy, nigdy nie dał mi odczuć, że moje pytania czy wątpliwości są "głupie". Ważne było dla mnie ukończenie kursu w krótkim czasie, na pierwszym spotkaniu umówiliśmy się, że zmieścimy się w miesiącu i tak też się stało. Oprócz tajników jazdy można się od Pana Sławka uczyć pozytywnego podejścia do życia, kultury i życzliwości. Każdemu bez cienia zwątpienia polecam Akinari!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2018)
Super instruktorzy! Zadbane auta! Miła atmosfera! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Gorąco polecam! Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Sławkiem wiele rzeczy zrozumiałem lepiej i egzamin oczywiście zdany :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2018)
Bardzo fajna szkoła jazdy! Instruktrorzy uczą skutecznie w sympatycznej i spokojnej atmosferze. Wykłady teoretyczne opatrzone ciekawym i przydatnym komentarzem. Moje wszystkie obawy związane z byciem kierowcą zostały rozwiane w czasie kursu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
8
OSK LIDER - SZKOŁA JAZDY POZNAŃ

(139 opinii w tym 82 zaufane )

V Liceum Ogólnokształcące Wilda Zmartwychwstańców 10
61-501 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Dobra szkoła.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2018)
Pan Wiktor,oaza spokoju. Polecam wszystkim tego instruktora i szkołę LIDER.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2018)
Polecam tę szkołę. Instruktorzy są cierpliwi i profesjonalni.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2018)
Dzisiaj miałam egzamin praktyczny w wordzie, oczywiście zdany na pierwszym razem. Wykupiłam 2h przed egzaminem i dzisiaj czułam sie jak ryba w wodzie! Nie udałoby mi sie to gdyby nie Pan Jacek z którym odbyłam jazdy, przemiły i pomocny człowiek. Jeszcze raz dziękuje za super przygotowanie przed egzaminem ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Perfekcyjnie wyłożona teoria, rewelacyjny kurs praktyczny! Zdałem oba egzaminy za pierwszym razem. Nigdy wcześniej nie siedziałem za kierownicą, w rodzinie nikt nigdy nie miał prawa jazdy. Wszystkiego nauczyłem się w OSK Lider. Część praktyczna pod każdym względem idealnie prowadzona (jeździłem w trudne miejsca oraz wszędzie, gdzie jeździłem na egzaminie), rzetelnie i z dużą cierpliwością do mnie jako początkującego kierowcy. Warto podkreślić bezproblemowe dogrywanie terminów jazd przez cały okres trwania kursu! Szczerze polecam każdemu, kto swoją przygodę z autem będzie zaczynać tak jak zaczynałem ja - od totalnych podstaw, bez żadnej wiedzy. W OSK Lider naprawdę wszystkiego nauczą. Co oczywiste, wszelkie materiały dodatkowe były w ramach kursu i w zupełności wystarczyły. Co dla każdego ważne w Liderze są nowe auta, takie same jak w WORD i jest ich dużo, więc nigdy nie musiałem długo czekać na moją kolej do jeżdżenia. W trakcie jazd zawsze pełen profesjonalizm - punktualność, pełne 2 godziny ćwiczeń. Super, tak to sobie wymarzyłem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Autodrive

(83 opinie w tym 54 zaufane )

Sczanieckiej 6/2; wejście: ul. KASPRZAKA 11a
60-216 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
BARDZO POLECAM AUTODRIVE A W SZCZEGULNOŚCI PAN ANDRZEJA PIJANOWSKIEGO SUPER INSTRUKTOR KOMUNIKATYWNY i STANOWCZY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY NIE PRACUJE BO MUSI TYLKO ŻE CHCE. BARDZO POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2018)
Kurs na każdym etapie przebiegał wzorcowo. Począwszy od przygotowania dokumentów w biurze, poprzez przygotowanie teoretyczne - dostęp do sali był bezproblemowy i elastyczny, na przygotowaniu praktycznym kończąc. Zostałem wyszkolony tak, że zdałem za pierwszym razem - to chyba mówi samo za siebie. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2018)
Zdecydowanie polecam Autodrive. Wysoka zdawalność, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta. Duża życzliwość i dobra atmosfera. Elastyczność w planowaniu grafiku jazd. Instruktorzy z pasją i doświadczeniem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2018)
Jednym słowem wszystko Ok.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2018)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK  "KARI"

(38 opinii w tym 26 zaufanych )

ul. Wierzbięcice 2/9
61-568 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Bardzo gorąco polecam osk Kari świetni instruktorzy,pełen profesjonalizm świetne podejście do kursanta dogodne godziny jazd,mega cierpliwość ,jeśli zdawać to tylko w OSK KARI::)))))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Dobra Atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Instruktorzy bardzo mili i sympatyczni. Podchodzą do kursanta z dużą cierpliwością. Warto wybrać tę szkołę. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Profesjonalne podejście,bardzo dobra szkoła jazdy. POLECAM !
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Super szkoła, polecam