5 988

Ośrodków

140 691

Opinii

95 933

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Poznań
  • Kurs kat. B
-100PLN
1990 1890PLN

Ranking Szkół (99)

1
GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

(481 opinii w tym 386 zaufanych )

Newtona 2
60-161 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2018)
Bardzo dobra, wręcz profesjonalna szkoła, instruktorzy bardzo mili i pomocni. Egzamin zdany za 1 razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2018)
Wybrałem tę szkołę poprzez opinie w internecie i nie żałuję. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie ze strony kadry zarówno w trakcie zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Instruktorzy cierpliwi, potrafiący doskonale i bezstresowo wytłumaczyć co i jak. Po odbyciu kursu czułem się w 100% przygotowany do egzaminu, nie musiałem nawet kupować dodatkowych jazd. Szczerze polecam bo nie wyobrażam sobie, żeby można było lepiej trafić. Dość wysoka cena jest w pełni uzasadniona patrząc na brak ukrytych kosztów oraz ogólny poziom usług, który stoi na naprawdę wysokim poziomie. Osobiście jeździłem z instruktorem Jackiem i serdecznie go polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2018)
Szkoła świetna! Cudowna atmosfera oraz podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2018)
Super szkoła, wykłady przeprowadzane w ciekawy sposób i w taki, że zapamiętuje się z nich wszystko :) A instruktorzy jeszcze lepsi, cierpliwi, wszystko spokojnie wyjaśnią, rozmowni. Miałam kilka miesięcy przerwy po zrobieniu kursu, nie podchodziłam do egzaminu... ale wystarczyły 4h dodatkowych jazd doszkalających, żeby sobie wszystko przypomnieć :) I egzamin zdany za pierwszym razem! Polecam wszystkim Galant, a w szczególności instruktora Marcina - to była przyjemność z nim jeździć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2018)
Od początku - teoria wykładana ciekawie, nie nużąco, można się dużo dowiedzieć od doświadczonego instruktora. Szkolenie z pierwszej pomocy przeprowadzone bardzo dobrze! Same jazdy - cierpliwy, rzetelny i konkretny Jacek sprawił, że jazda przestała być czarną magią tylko czystą przyjemnością! Bez stresu i nerwów, rewelacyjny instruktor :) Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
OSK EXTRASZKOLENIA

(490 opinii w tym 375 zaufanych )

Przełajowa 4; Zespół Szkół Łączności (Winogrady) 800 m od WORD Poznań
60-995 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Te szkołę poleciły mi dwie znajome osoby, udałam się tu z koleżanką i obydwie jesteśmy bardzo zadowolone. Wszyscy instruktorzy są fantastyczni, pan Marcin świetnie wykłada teorię, nauka jazdy jest tutaj samą przyjemnością:)) Pani Weronika świetnie zajmuje się organizacją i jest bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam!!!
dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Firma jest O.K.Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2018)
Bardzo polecam osk extraszkolenia! Super podejście, ceny i rewelacyjni instruktorzy. Nie mam nic do zarzucenia! Będę was dalej polecać! Tomasz Woziński
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Bardzo dobra szkoła. Marcin jest bardzo cierpliwym instruktorem. Bez problemu udało mi się umówić na dodatkowe jazdy. Egzamin zdany za drugim podejściem, przez mój głupi błąd, bo przez stres wskazówki Marcina gdzieś mi umknęły. Marcin mówi, że za drugim podejściem zdają najlepsi ???? Zdecydowanie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Super szkoła ???? instruktorzy bardzo życzliwi, nawet na pierwszych jazdach nie było stresu, wszystko dokładnie wyjaśnione ???? kontakt z biurem na najwyższym poziomie, umawianie terminów bez żadnych problemów. Polecam!
3
HigH Szkoła Jazdy

(302 opinie w tym 213 zaufanych )

Chwaliszewo 76
61-104 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Cudowna szkoła. Rewelacyjni instruktorzy, z wielkim sercem. Zwracają uwagę na najmniejsze szczegóły by jak najlepiej przygotować swoich kursantów do egzaminu ale i nie tylko gdyż chcą wyszkolić jak najlepszych kierowców. Zawsze można poprosić ich o pomoc i dodatkowe wyjaśnienia, nigdy nie pozostawiają pytań bez odpowiedzi. Śmiało można polecić tą szkołę każdemu młodemu człowiekowi, który nie tylko chce mieć prawo jazdy ale chce umieć dobrze jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Gorąco polecam szkołę HSJ. Kursy teoretyczne prowadzone w godzinach dostosowanych do potrzeb osób zarówno pracujących jak i uczących się, pełny pakiet szkoleniowy zawiera wszystkie potrzebne informacje związane z nauką jazdy, wykładowca zawsze chętnie odpowiadający na nurtujące pytania. Profesjonalna i miła obsługa, zawsze służąca radą. Dużym plusem jest umiejscowienie szkoły w centrum miasta co pozawala na szybki dojazd. Otrzymane materiały naukowe przygotowane również w sposób profesjonalny i przejrzysty. Sama nauka jazdy prowadzona profesjonalnie, dostosowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności kursanta. Możliwość ustalenia elastycznych godzin jazdy jest ogromnym plusem. W szczególności polecam jazdy z instruktorem Piotrem Mazurem. Dla osób które szybko i dobrze chcą zdawać egzamin z prawa jazdy mocno polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Najlepsza szkoła jazdy!!!! Najlepsza instruktor Natalia Muszyńska! !! Szkoła godna polecenia w 100 % !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Najlepsza szkoła jazdy pomiędzy Bugiem a Odrą!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2018)
Świetna szkoła nauki jazdy! Polecam wszystkim osobą, które chcą rozpocząć swoją przygodę z motocyklem (kat. A). Bardzo elastyczny grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb. Świetna atmosfera podczas trwania całego kursu i Tona naprawdę porządnej wiedzy i praktyki :)
4
OSK PEGAZ

(219 opinii w tym 191 zaufanych )

al. Niepodległości 8a
61-875 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Bardzo polecam tą szkołę! Zajęcia teoretyczne prowadzone były w taki sposób, że wiedza sama "wchodziła" do głowy i przygotowanie do egzaminu teoretycznego nie było trudne. Jazdy miałam ze wszystkimi Instruktorami. Każdy z Nich w bardzo profesjonalny sposób podchodził do pracy i starał się przekazać mi wszystko, co niezbędne do egzaminu, a także do jazdy po jego zdaniu. W szczególności dziękuję Pani Kalinie, której niesamowita cierpliwość pozwoliła mi dokonać dużych postępów w krótkim czasie i osiągnąć cel jakim jest wymarzone Prawko ????????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
OSK godny uwagi. Instruktorzy cierpliwi, zaangażowani i z dobrym podejściem do kursanta. Pełen profesjonalizm. Nauczą cię dobrze jeździć i dobrze przygotują do egzaminu. Gdybym miał drugi raz wybierać wybrałbym ponownie PEGAZA. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Bardzo polecam ten ośrodek. Przez 15 lekcji zostałam doskonale przygotowana do egzaminu. Atmosfera bezstresowa i miła. Miałam okazję jeździć ze wszystkimi instruktorami, którzy byli bardzo pomocni i wyrozumiali :) Dzięki profesjonalnej nauce, udało mi się zdać za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Ciekawie przeprowadzone wykłady przez Romana. Samochody w bardzo dobrym stanie technicznym. Jeździłem głównie z jednym instruktorem. Sławek posiada olbrzymią wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i zasad obowiązujących na egzaminie praktycznym. Rekomenduję go każdemu fanatykowi piłki nożnej :) Prawko zdane za pierwszym razem bez jakichkolwiek problemów. Bardzo serdecznie polecam OSK PEGAZ przy al. Solidarności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy Pegaz jako była kursantka i aktualnie czynny kierowca :) zostałam tutaj odpowiednio przygotowana do egzaminu i udało mi się zdać go za pierwszym razem. Bardzo dziękuję!!! :) co do samej szkoły to ma świetnych instruktorów. Osoby z powołania i podejściem do uczniów, hehe ;) Bardzo cierpliwi, z poczuciem humoru, ale jednocześnie profesjonalni z dużą wiedzą. Jazdy przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK L-Express

(189 opinii w tym 163 zaufane )

Grobla 7
61-858 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2018)
Kurs praktyczny to czysta przyjemność. Super atmosfera, profesjonalny instruktor. Dużym plusem jest jazda na różnych motocyklach oraz elastyczność instruktora jeżeli chodzi o umawianie się na jazdy. Egzamin bezproblemowo zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Polecam wszystkim marzącym o kat.A. Miła atmosfera, nie ma problemu z ustaleniem grafików jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
W szkole jazdy L-Express robiłem kurs na samochód kat B, chciałem bardzo polecić robienie prawa jazy w tej szkole, instruktorzy którzy tam pracują to młody zespół który naprawdę bardzo dobrze uczy jak poprawnie i bezpiecznie jeździć samochodem. Cały kurs przebiegał w miłej atmosferze, luźne podejście z żartem ale cały czas skupienie na wszelkich błędach które popełniałem było i instruktorzy zwracali na to uwagę, nie wątpliwym plusem była jazda na różnych samochodach, dzięki czemu łatwiej było mi na egzaminie państwowym, cały kurs trwał w sumie miesiąc, jazdy mogłem sobie sam ustalać przez wirtualny terminarz dlatego jeździłem kiedy chciałem i rano i pod wieczór, z tego miejsca chciałem bardzo podziękować za kurs i dobre przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy, polecam i pozdrawiam, Piotr.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Świetna szkoła. E-learning można przejść bardzo szybko i gładko. Ustalanie terminów na jazdy bez problemu dzięki dobrej organizacji terminarza. Najlepsi instruktorzy , którzy rzetelnie i na luzie przekazują wiedzę i tłumaczą rzeczowo poszczególne zagadnienia. Pozdrawiam serdecznie Łukasza , Karolinę , Mateusza i Adriana oraz dziękuję za przygotowanie do egzaminów , które zdałem w Wordzie Poznańskim za pierwszym razem ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
Zdanie egzaminu po takim przygotowaniu jakie zapewnia szkoła to czysta przyjemność! Instruktorzy znają się na rzeczy, atmosfera super, zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK SZYBKIBILL

(167 opinii w tym 131 zaufanych )

Prądzyńskiego 10
61-528 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2018)
Najlepsza szkoła nauki jazdy. Świetna i odstresowująca atmosfera ;-) Bardzo profesjonalne podejście i praktyczna wiedza. Gorąco polecam. Marcin, Ania dziękuję za wszystko :-* https://www.facebook.com/oskszybkibill/
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Bardzo dobra szkoła polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Polecam
7
OSK AKINARI

(133 opinie w tym 92 zaufane )

Kraszewskiego 21/25 Wej.Jackowskiego 22 MODENA (Jeżyce)
60-501 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
Max punktów na teoretycznym i za pierwszym razem zdany dzisiaj egzamin praktyczny . Dziękuję Panie Sławku za zrozumiałe przekazanie teorii i Panie Marku za cierpliwość na jazdach. Trasa egaminacyjna mnie nie zaskoczyła .Widać , że wkładacie w to swoje serducho! Polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2018)
Bardzo polecam! Nie byłam niczym zaskoczona na egzaminie i pomimo stresu jaki zawsze towarzyszy byłam przekonana ze wszystko ćwiczyłam i potrafię wykonać. A jazdy z Panem Sławkiem to sama przyjemność :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2018)
Jestem trudnym przypadkiem, bardzo porywczym, a Pan Marek to oaza spokoju, dzieki czemu odnieslismy sukces!!! Polecam wszystkim w 1000000 % ! Najlepszy instruktor w miescie, co mozna zaobserwowac w szkole!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2018)
Serdecznie polecam!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2018)
Podejście instruktorów o kursantów super, spokój, przyjazna atmosfera, ciekawe opowieści z minionych kursów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
OSK LIDER - SZKOŁA JAZDY POZNAŃ

(144 opinie w tym 84 zaufane )

V Liceum Ogólnokształcące Wilda Zmartwychwstańców 10
61-501 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2018)
Jazdy u Pana Piotrka to sama przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2018)
Miła atmosfera na wykładach. Instruktor cierpliwy, wyrozumiały, dobre podejście do kursanta .Polecam Pana Piotra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 18.09.2018)
Spotkałem przyjaznych i charyzmatycznych instruktorów. Nie było problemu z umawianiem się na terminy jazd. Odbywszy kurs w tej szkole zdałem egzamin państwowy za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2018)
Polecam każdemu tą szkołe jazdy, egzamin zdany za pierwszyn razem! Szczególnie polecam zajęcia z Panami instruktorami- Jackiem i Dawidem, którzy przekazali mi niezbędną wiedzę oraz zapewnili świetną atmosferę podczas jazd, które był dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2018)
Świetna szkoła jazdy, ciekawe wykłady teoretyczne, na których nawet nie było opcji, żeby zasnąć. Praktykę miałam z panem Mirkiem Łoteckim, który jest bardzo spokojnym i cierpliwym człowiekiem. Wszystko tłumaczy jasno i tak długo aż kursant to zrozumie. Czasem zarzuci żartem na rozluźnienie atmosfery, jednym słowem jeżdżenie z nim to czysta przyjemność. Egzamin praktyczny zdałam za drugim razem tylko dlatego, że nie spojrzalam na znak.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Autodrive

(83 opinie w tym 54 zaufane )

Sczanieckiej 6/2; wejście: ul. KASPRZAKA 11a
60-216 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
BARDZO POLECAM AUTODRIVE A W SZCZEGULNOŚCI PAN ANDRZEJA PIJANOWSKIEGO SUPER INSTRUKTOR KOMUNIKATYWNY i STANOWCZY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY NIE PRACUJE BO MUSI TYLKO ŻE CHCE. BARDZO POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2018)
Kurs na każdym etapie przebiegał wzorcowo. Począwszy od przygotowania dokumentów w biurze, poprzez przygotowanie teoretyczne - dostęp do sali był bezproblemowy i elastyczny, na przygotowaniu praktycznym kończąc. Zostałem wyszkolony tak, że zdałem za pierwszym razem - to chyba mówi samo za siebie. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2018)
Zdecydowanie polecam Autodrive. Wysoka zdawalność, profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta. Duża życzliwość i dobra atmosfera. Elastyczność w planowaniu grafiku jazd. Instruktorzy z pasją i doświadczeniem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2018)
Jednym słowem wszystko Ok.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2018)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK  "KARI"

(61 opinii w tym 42 zaufane )

ul. Wierzbięcice 2/9
61-568 Poznań

bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2018)
Polecam OSK KARI! Instruktorzy profesjonalni, cierpliwi i z poczuciem humoru. Egzaminy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Zastanawiasz się gdzie w Poznaniu zrobić prawko, też stałem przed tym dylematem wybrałem OSK Kari i nie żałuję swojej decyzji, egzamin zdany bez najmniejszych problemów, instruktor najlepszy na jakiego można było trafić profesjonalnie podchodzi do nauki. Gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Indywidualne podejście, możliwość jazdy na różnych motorach (robiłem A), bardzo fajne i bezstresowe przygotowanie do egzaminu. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Życzliwość, spokój i doskonałe przygotowanie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2018)
Kurs świetny, egzamin kat A. zdany za pierwszym razem. Świetne przekazanie wiedzy od podstaw (siedziałem pierwszy raz na motocyklu). Szczerze polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem