Prawo jazdy Poznań

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Poznań

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B+E już od 1500zł

Autodrive

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Poznaniu(100)

1749 zł
3090 zł
541 Zaufanych Opinii (661 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Męczyłam się ze zdaniem kilka ładnych lat, trafiłam w końcu do Szkoły Jazdy Galant i udało się w końcu zdać! Dzięki Wam mam prawo jazdy. Polecam ! Najlepsza szkoła jazdy na świecie !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Wyklady wymagały zaangażowania i nie były to "suche" wykłady dzięki temu więcej z takich zajęć można wynieść. Część praktyczna bardzo profesjonalnie prowadzone, uczyły dobrych nawyków kierowania samochodem, instruktor (pozdrawiam Kamila!) tłumaczył wszystko ze stoickim spokojem i na luzie. Jestem bardzo zadowolony !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Świetne i profesjonalne podejscie do tematu. Motto "bez stresu do sukcesu" pasuje jak ulał! Widać pasję i zaangażowanie wśród kadry, zarówno jeśli chodzi o zajęcia teoretyczne jak i prakrykę. Jezdziłam z p. Kamilem i polecam serdecznie wszystkim tego Instruktora! :) zdałam za pierwszym razem, z takim przygotowaniem - można! Dziękuję za cały kurs Szkole Jazdy Galant!!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Polecam szkołę!  brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, 
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Miło przyjemnie skutecznie I z bardzo dobrym efektem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

Newtona 2 (Szkoła Podstawowa nr 72 ) 60-161 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-06-16

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
503 Zaufane Opinie (648 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Super instruktorzy, zdane za pierwszym razem ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2020)
Polecam ten ośrodek szkolenia kierowców z czystym sumieniem. Do teraz ubolewam, że nie robiłem poprzednich kategorii w tak świetnej atmosferze i przy tak profesjonalnym podejściu do kursanta jak w OSK Extraszkolenia. Podczas szkolenia na kat. A Pan instruktor Marcin podrzuca takie techniki jazdy, że wystarczy się trzymać motocykla i on sam jedzie. Chciałbym, aby każdy mógł się uczyć w tak świetnej szkole.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2020)
Serdecznie polecam najlepszą szkołę jazdy. Ostoją całego OSK jest wspaniały Pan Marcin, który swoim powołaniem wzbudza bakcyla motocyklizmu w wszystkich osobach, z jakimi się spotyka, a następnie nowych kursantów uczy jak bezpiecznie poruszać się motocyklem po naszych drogach oraz jak nauczyć się panować nad maszyną. Nigdy nie sądziłem, że zwykły człowiek może posiąść tak ogromne umiejętności w prowadzeniu motocykla, jednak myliłem się. Ten oto instruktor oraz szef firmy OSK EXTRASZKOLENIA jest potencjalnym zagrożeniem graczy ze sławnej sceny MotoGP. Jego umysł opiera się głównie na rozporządzaniu świetnych, genialnych oraz przemyślanych metod nauczania, przez które inne szkoły jazdy w Poznaniu chwytają się za głowę. Każdy z kursantów wstępuje do zamkniętej grupy MotoKursanci OSK, gdzie Pan Marcin organizuje wypady na tor, zwiedzanie i również daje cenne wskazówki dotyczące jazdy. Są to pewnego rodzaju jazdy doszkalające poza zakresem i cennikiem. Nie możemy również zapomnieć o cudownej Pani Weronice, bo gdyby nie ona, to cała ostoja Pana Marcina runęłaby w papierkologii i telefonach chętnych osób. Autentycznie, chłop byłby w szoku, gdyby nie ta kobieta. Ogromna ilość ilorazu inteligencji pozwala jej na doskonałe zarządzanie wszystkimi sprawami biurowymi, co wiąże się z najlepszym poziomem zarządzania na świecie. To ona jest odpowiedzialna również za przyjmowanie nowych kursantów i swoim sympatycznym nastawieniem również zachęca do zapisywania się na kurs. Szkoła wyposażona w bardzo dobry sprzęt (nowe MT-07 takie jak w WORD Poznań), radar do pomiaru prędkości oraz wyposażenie motocyklisty (kaski, rękawice i inne). Po całym odbytym kursie w tej szkole nasze umiejętności są tak dobre (jak na ograniczoną ilość godzin), że przejeżdżając przez wioski w okolicy pęd wiatru zrywa dachówki z domów i porywa bydło z pastwisk. Jeszcze raz dziękuję za możliwość uczenia się w tak super szkole i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
OSK Extraszkolenia to szkoła jazdy prowadzona z powołania i pasji. Trafiłam na nią czysto przypadkowo, szukając w Poznaniu Szkoły i kierując się opiniami w Internecie. Wysoka pozycja w rankingu to nie "fake". Szkoła zasługuje na najwyższą ocenę pod każdym względem: począwszy od bezproblemowego i szybkiego kontaktu z biurem, ciekawych wykładów teoretycznych, kończywszy na profesjonalnych instruktorach jazdy, którzy rzeczywiście potrafią przygotować kursanta do egzaminu państwowego. Pozdrowienia dla Pani instruktor Iwony A., dzięki której dzisiaj cieszę się z posiadania prawo jazdy w portfelu :) Pani Iwona potrafi nauczyć jazdy od "0" kompletnego laika, jakim byłam ja zaczynając przygodę z jazdami. Idąc na egzamin - wiedziałam, że łuk, górka, czy parkowania nie będą dla mnie przeszkodą. Zdałam za drugim, nie za pierwszym, razem - z czystego roztargnienia i stresu próbując przejechać na czerwonym świetle ;) Pani Iwono, jest Pani Aniołem i prowadzi Pani kurs z pasji, co widać - dziękuję!!! jeśli jesteście tutaj i zastanawiacie się, którą szkołę wybrać - nie wahajcie się w wyborze OSK Extraszkolenia ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2020)
Gorąco polecam! Nie zawiodłem się w żadnej kwestii. Cena kursu ze zniżkami bardzo atrakcyjna, Pani Weronika z którą wszystkie sprawy się załatwia - niesamowicie miła. Elastyczność umawiania jazd bardzo wygodna, instruktorzy szczerze "z powołania", a pojazdy bardzo zadbane. Podsumowując, jeśli szukacie szkoły do nauki jazdy to tylko OSK EXTRASZKOLENIA!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK EXTRASZKOLENIA

ul. Przełajowa 4 (Zespół Szkół Łączności (Winogrady) 800 m od WORD Poznań) 60-995 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
348 Zaufanych Opinii (391 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2020)
Ogólnie świetna szkoła, zdawałem na kat.A egzamin zdany za pierwszym razem, ale do rzeczy: bramki pomiarowe tak jak w WORD Poznań, motocykl taki jak na egzaminie, instruktor jest na placu a nie w garażu, dogodne terminyi dokładne wytyczne,pilnuje i patrzy co i jak. Mega Pozytyw. Dodatkowo mają jazdy doszkalające na Bednarach, kolejny mega plus. Ogólnie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2020)
Najlepsza szkoła ! i najlepsi egzaminatorzy!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2020)
Świetne podejście instruktorów, elastyczne godziny zajęć praktycznych, dobra organizacja.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Świetny system umawiania się na jazdy. Profesjonalne podejście, super atmosfera. Egzamin zdany bez problemu za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2020)
Szczerze polecam. Miło wspominam czas spędzony na placu manewrowym, oczywiście nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie popsuła, wywracając się kilkukrotnie :p także dziękuje za wyrozumiałość. Pomimo iż przed kursem koło motocykla to nawet nie stałam, a moja koordynacja ruchowa pozostawiała wiele do życzenia, Pan Jakub wykonał kawał dobrej roboty i wyprowadził mnie na ludzi. Co najlepsze sprawił, że jakimś cudem zdałam za pierwszym razem. A był chyba jedyną osobą, która wierzyła, że to mi się uda. Plus także za to, że ta szkoła jazdy posiada duży plac manewrowy oraz co ważniejsze takie same urządzenia do pomiaru prędkości jak w WORD, a to nie jest chyba standardem, bo mój chłopak w innym OSK miał mierzone czasy stoperem w telefonie...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
OSK L-Express

Tadeusza Kościuszki 86Piątkowska 68, Serbska 7 (Tesco obok WORD), 61-715 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, A po A2, A po A1, A2 po A1, A2+B, A+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 4 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
322 Zaufane Opinie (463 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2020)
Petarda! Wszystko jak należy. Duże zainterwsowa ie kursantem, praca od podstaw ale z uwzględnieniem postępów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2020)
Cena zadowalająca, a wręcz aż niska jak na jakość obsługi, Instruktorzy Kompetentni, Oraz Pomocni. Według mnie najlepsza szkoła jazdy w poznaniu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Nie mam pytań, szkoła genialna. Nastawienie, żeby nauczyć bezpiecznej jazdy i logicznych zachowań na drodze. Nie jest to typowe podejście - żeby nauczyć kursanta zdawania egzaminu. Dużo praktycznej wiedzy, sporo wskazówek jak 'czytać drogę' i wychodzić obronną ręką z wielu drogowych opresji. Szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2020)
Profesjonalna, przyjazna i miła atmosfera. Instruktorzy nie tylko szkolą do egzaminu, ale chętnie odpowiadają na wszelkie pytania jakie mogą się pojawić u kursanta - niezależnie czy chodzi o formalności, naukę jazdy czy np zakup stroju, kasku lub motocykla. Po takim szkoleniu egzamin naprawdę jest tylko formalnością.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2020)
Brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność . Polecam szkołę i pozdrawiam instruktora Jarka K.
4
HigH Szkoła Jazdy

ul. Chwaliszewo 76 61-104 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM, C, C+E, A po A2, A po A1, A2 po A1, A2+B, A+B, B po B1, B+E

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
300 Zaufanych Opinii (335 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Polecam wszystkim, bardzo dobre miejsce do nauki jazdy, gdzie faktycznie zajmują się człowiekiem osoby odpowiednio do tego przygotowane jak instruktor Rafał.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Najlepsza szkoła w Poznaniu! Instruktorzy (najbardziej polecam Łukasza i Wojtka) świetna atmosfera, prefesjonalizm, punktualnosc i praktyczne wskazowki podczas jazdy!!jazdy totalnie bez stresu, Poza tym bardzo ciekawe zajecia stacjonarne przygotowujace do egz teoretycznego! Bardzo polecam !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Pani Kalina cud dziewczyna! Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną część praktyczną w szkole. Jazdy odbywały się w spokoju i w pełnym skupieniu. Każdy manewr, znak, sytuacja wytłumaczone w 100%. I szczerze.... będzie mi brakować tych jazd :D Kontakt z biurem doskonały, odpowiadali na każdą moją wiadomość. Także Panie Romanie- piąteczka! Polecam każdemu szkołę PEGAZ!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2020)
Dziękuję Panie Macieju za skuteczne przekazanie wiedzy i umiejętności. Podchodząc do egzaminu czułem się dobrze przygotowany i tak też było, bo teoria i praktyka już zdane. Pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.05.2020)
Dobra szkoła z profesjonalnym podejściem do klienta. Miła, spokojna atmosfera. Pomimo, że na początku nie szło mi najlepiej to skutecznie się uczyłem i oczywiście dobrze przygotowałem do egzaminu z pomocą instruktora p. Łukasza. Pozdrawiam Osk Pegaz!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK PEGAZ

al. Niepodległości 8a 61-875 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
128 Zaufanych Opinii (177 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Super szkola!! Polecam !!!! po prawie trzy letniej przerwie w robieniu prawa jazdy zdalam za pierwszym razem ???? dziękuje Panu Markowi bo gdyby nie Pan nie poszło by mi tak łatwo dziękuje również Panu Sławkowi za cierpliwość do mnie !!! dziękuje jeszcze raz !! polecam z całego serca Akinari!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2020)
Po 8 letniej przerwie prowadzenia samochodu, postanowiłam "odświeżyć” swoje umiejętności, zapisując się do AKINARI. Bez dwóch zdań - do lepszej szkoły jazdy trafić nie mogłam! 200% zaangażowanie, anielska cierpliwość i profesjonalizm połączony z dużą dozą humoru Pana Sławka ułatwiły mi pokonać strach przed jazdą w dużym mieście i stać się bystrzejszym kierowcą. Dzięki wielu cennym i praktycznym wskazówkom Pana Sławka, skomplikowane trasy i ronda przestały stanowić jakikolwiek problem. Z całego serca polecam jazdy w Akinari pod okiem najlepszego instruktora - Pana Sławka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Szczerze polecam tę szkołę i jazdy z Panem Sławkiem- cierpliwy, zaangażowany i profesjonalny instruktor. Jazdy odbywają się w elastycznych godzinach i przemiłej atmosferze. Idealna opcja opcja dla kogoś, kto zdał egzamin w mniejszym mieście- bezstresowo przeanalizowaliwśmy i przejechaliśmy wiele problematycznych poznańskich tras. Ogrom motywacji, wiary w kursanta i praktyczne samochodowe rady gratis! Do tego Pan Sławek to pozytywny, uczynny człowiek z ogromnym poczuciem humoru. Nie ma potrzeby scrollować dalej- świetna szkoła!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
Trafiłam tu z polecenia na jazdy doszkalające. Od razu przekonała mnie możliwość umówienia się na dogodny termin i łatwość kontaktu. Podczas jazd Pan Sławek był bardzo zaangażowany, uśmiechnięty i cierpliwy. Dla mnie bardzo ważna była, duża wiedza, którą posiada i chęć jej przekazania. Jazdy zdecydowanie dodały mi pewności w prowadzeniu auta i umożliwiły bezstresowe zdanie egzaminu. Polecam! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Mogę śmiało polecić tą szkołę. Sławek fantastyczny człowiek, świetny wykładowca. Marek niezastąpiony instruktor, oraz bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Z nim jazda samochodem to sama przyjemność. Egzamin Praktyczny to tak naprawdę walka z samym sobą, mi najwięcej czasu zajęło opanowanie stresu. Na szczęście się udało. Gdybym miał ponownie wybierać szkołę do nauki jazdy, z pewnością wybrałbym "Akinari" Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
6
OSK AKINARI

Kraszewskiego 21/25 Wejśie od Jackowskiego 22 MODENA (Jeżyce) 60-501 Poznań

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
98 Zaufanych Opinii (163 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2020)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, zajebisty instruktor Pan Mirosław pozdrawiam i polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2020)
Polecam szkołę z całego serca❤ Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wykłady prowadzone przez Pana Mirosława Ziębę, który rozwijał wszystkie moje wątpliwości odnośnie całej teori - tu między innymi klarowne przedstawienie pierwszeństwa na wszelakiej maści skrzyżowaniach. W tym miejscu należy również wyróżnić Pana Mirosława Łoteckiiego, który uczył mnie praktyki prowadzenia pojazdu - umiałem jeździć już po kilku spotkaniach. Pan Mirosław przykłada wagę do szczegółów, przez co zacząłem zwracać uwagę na znaki(do których, na samym początku jie przywiązywałem zbytniej uwagi????) Podsumowując: a) teoria - zdana za pierwszym razem b) paktyka - zdana za pierwszym razem. Nie trzeba nic dodawać, bo warto zdać za pierwszym razem i nie wydawać fortuny na kolejne podejścia, czy dodatkowe lekcje.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2020)
Super szkoła jazdy, mega profesjonalne podejście zarówno podczas nauki teorii, jak i w czasie praktyki. OSK LIDER to dowód na to że nauka może być skuteczna i jednocześnie przeprowadzana w przesympatycznej atmosferze :) l
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Świetna szkoła z całego serca polecam wykłady były przeprowadzone w super atmosferze natomiast gdy doszło już do jazd dostałam Pana Mateusza, jest to świetny człowiek świetnie uczy no poprostu kosmos. Bardzo serdecznie go polecam ma dużo cierpliwości i zrozumienia w sobie potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć i jeżdżąc z nim można być pewnym że się zda! Na lepszego instruktora bym nie trafiła i nie zmieniła bym go gdybym miała jeszcze jedna szanse. Przewyższał moje wszelkie oczekiwaniam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Super kurs! Najlepsza szkoła jazdy do jakiej mogłam trafić. Pan Mirek wykłada teorię baaardzo profesjonalnie i rzeczowo. Wszystko jasne i robienie testów było czystą formalnością. Teoria zdana za 1 razem na 100% Co do samych jazd, moim instruktorem był pan Mirek, anioł nie człowiek, cierpliwy, spokojny, przecudowny człowiek! Egzamin praktyczny również zdany za 1 razem! OSK Lider to naprawdę super szkoła!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
OSK LIDER - SZKOŁA JAZDY POZNAŃ

V Liceum Ogólnokształcące Wilda Zmartwychwstańców 10 61-501 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
64 Zaufane Opinie (83 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Po wyjechaniu wszystkich godzin i zdaniu Państwowego egzaminu mogę powiedzieć z czystym sercem, że w OSK Master pracują doskonali profesjonaliści. Miałem przyjemność jeżdżenia ze wszystkimi instruktorami i każda z tych osób to spokojna, cechująca się wysoką kulturą i doświadczeniem persona. Jazdy odbywały się zawsze w dobrej atmosferze, instruktorzy bardzo przejrzyście i spokojnie przekazali mi niezbędną wiedzę pokazując często przykłady z życia. W kurs, wchodzi też bardzo wartościowe przygotowanie stricte pod sam egzamin, i uzyskałem na nim wiedzę gdzie mogę spodziewać się "pułapek" ze strony egzaminatorów. Bardzo dobrze świadczy również fakt, że instruktorzy nie są obojętni na swoich podopiecznych i nawet po zakończeniu kursu, wspierają kursantów aż do zdania egzaminu. Przez wszystkie godziny ani razu, nie zdarzyła się sytuacja która pozwoliłaby mi krytycznie wypowiedzieć się na temat OSK Master. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2020)
Po wyjechaniu wszystkich godzin i zdaniu Państwowego egzaminu mogę powiedzieć z czystym sercem, że w OSK Master pracują doskonali profesjonaliści. Miałem przyjemność jeżdżenia ze wszystkimi instruktorami i każda z tych osób to spokojna, cechująca się wysoką kulturą i doświadczeniem persona. Jazdy odbywały się zawsze w dobrej atmosferze, instruktorzy bardzo przejrzyście i spokojnie przekazali mi niezbędną wiedzę pokazując często przykłady z życia. W kurs, wchodzi też bardzo wartościowe przygotowanie stricte pod sam egzamin, i uzyskałem na nim wiedzę gdzie mogę spodziewać się "pułapek" ze strony egzaminatorów. Bardzo dobrze świadczy również fakt, że instruktorzy nie są obojętni na swoich podopiecznych i nawet po zakończeniu kursu, wspierają kursantów aż do zdania egzaminu. Przez wszystkie godziny ani razu, nie zdarzyła się sytuacja która pozwoliłaby mi krytycznie wypowiedzieć się na temat OSK Master. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Szkoła godna polecenia. Profesjonalne podejście instruktorów do kursantów. Miła i przyjemna atmosfera. Uczą jak należy. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Pelna profeska. Zarówno z panią Basia jak i Dominikiem nauczycie sie wszystkiego, by zdać egzamin. W dwie godziny jazd doszkalających nauczyłem się więcej niż przez 30h kursu w innej szkole. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Kurs bardzo dobrze zorganizowany i świetnie przygotowywujący do zdania egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
8
OSK MASTER

Szarotkowa 37ul. Raszyńska 48, 60-175 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
54 Zaufane Opinie (90 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Jeździłam z panem Januszem -cierpliwy i z poczuciem humoru. zawsze miły i spokojny. Świetnie uczy i ma podejście do kursantów. Na placu pilnował by każdy manewr był zrobiony tak jak należy. Na mieście cały czas kontrolował co robię i ewentualnie korygował moje błędy tłumacząc mi dlaczego powinno być tak a nie inaczej. Bardzo dobra szkoła z super personelem i bardzo dobrymi samochodami. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2020)
Robiłam w tej szkole kurs na prawo jazdy. Jak najbardziej pozytywnie oceniam ta szkołę. Bardzo dobra obsługa, ciekawie i przejrzyście prowadzone wykłady. Jeździłam z bardzo dobrym instruktorem panem Kubą. Ma dużą wiedzę i doświadczanie, potrafi przekazać ją kursantowi. Cierpliwie wszystko tłumaczy i nie zraża się niepowodzeniami kursantów (tak przynajmniej było w moim przypadku). Stale dążył do perfekcji tak bym każdy manewr wykonała idealnie i to się udało. Teraz jeżdżę pewnie i bezpiecznie. Dziękuje i pozdrawiam całą ekipę z Autodrive
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2020)
Jak najbardziej polecam. Miałem kurs z Panem Michałem świetnie uczy. Maja tez odpowiedni przygotowany i wyposażony samochód. Jazdy przeprowadzone rzetelnie i z myślą o tym by kursant rzeczywiście się nauczył jeździć bezpiecznie. Dodatkowy plus za pomoc w zorganizowaniu dofinansowania na kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2020)
Profesjonalna szkoła jazdy z bardzo dobrymi instruktorami. Nauczyli mnie bezpiecznie sprawnie poruszać się samochodem. Instruktor z powołania, cierpliwy i konkretny. Bardzo dobrze uczy. Sprzęt zawsze dobrze przygotowany do kursu, czysty i komfortowy. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Dobrze że trafiłam do tej szkoły. Bardzo bałam się że nie nauczę się jeździć samochodem (kilka razy mąż mnie próbował nauczyć podstaw ale zrezygnował :(. Wreszcie koleżanka poleciał mi Autdrive i to był szczał w dziesiątkę. Dobrze i ciekawie przygotowane i prowadzone kursy teoretyczne, miły i cierpliwy instruktor nauczył mnie podstaw jazdy a potem wszystkich manewrów. Ćwiczyliśmy i ćwiczyliśmy aż się dobrze nie nauczyłam jeździć. Na mieście tez dokładnie i przystępnie tłumaczył mi wszystkie zawiłości kodeksu drogowego. No i teraz nie mam problemów w poruszaniu się po mieście i pewnie prowadzę swój samochodzik. Nawet mój mąż nie boi się ze mną jeździć :). Jak najbardziej polecam ta szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Autodrive

Sczanieckiej 6/2; wejście: ul. KASPRZAKA 11a 60-216 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, D, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
51 Zaufanych Opinii (71 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Zdane za pierwszym, dzięki poradom instruktorów, cóż mam więcej dodać... ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkółki. Instruktorzy bardzo przyjaźnie nastawieni. Z jazd można bardzo dużo się nauczyć. Polecam .
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Fantastyczni instruktorzy!!!! znakomita atmosfera zdane za pierwszym razem bardzo mocno polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
SUPER SZKOŁA! Świetnie przeprowadzona teoria. Instrukorzy bardzo mili, potrafią nauczyć i podnieś duchu. Jazdy to sama przyjemność, aż szkoda że się już zakończyły. Z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Szkoła perfekcyjnie przygotowuje do egzaminu państwowego w Wordzie , zdane za pierwszym polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
OSK "KARI"

ul. Wierzbięcice 2/9 61-568 Poznań

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B+E, A2, AM, B96, B72

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >