Prawo jazdy Lublin

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Lublin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2850zł

OSK Postęp Dawid Mendykowski

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Lublinie(51)

Więcej filtrów kursów
297 Zaufanych Opinii (398 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2023)
Najlepszy ośrodek szkolenia w Lublinie. Świetni instruktorzy, pełen profesjonalizm, bardzo dobra atmosfera. Efekt zdanie egzaminu za pierwszym razem w WORD. Polecam w 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2023)
Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Lublinie a nawet w województwie Lubelskim! Szkolenia na najwyższym poziomie teoretyczne jak i praktyczne! Kadra szkoleniowa z wielkim zaangażowaniem dla każdego kursanta. Dogodne terminy jazd z pod dowolnego miejsca w Lublinie co było super!zdane za pierwszym razem!to zdanie chyba mówi wszystko dzięki jeszcze raz Panu Rafalowi Pani Kasi z biura za każda pomoc przy dogadaniu terminów jazd No i Panu Kamilowi za pełen profesjonalizm podczas nauczania mnie jazd po placu jak i po mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2023)
Od razu przepraszam za błędy w piśmie , jestem Ukrainka. Bardzo długo wybierałam szkolę ,obawiałam się żeby wszystko zrozumiałam(możliwe ta opinia będzie ważna dla obcokrajowców). To jest najlepsza szkoła w Lublinie!!!!! Wykłady teoretyczne byli bardzo ciekawy - Rafał jest super nauczycielem!!! Podziękowanie dziewczynam w biurze za grafiki jaki zawsze mnie pasowali I oddzielnie podziękowanie mojemu instruktoru Kamilu,za jego spokój , tłumaczenie po 468razy ,i za jego wsparcie! Od całego serca polecam tą szkołę !!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2023)
Polecam w 100% super atmosfera możliwość wyboru auta oraz instruktora super kontakt z biurem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2023)
Wybrałem tą szkołę jazdy że względu na opinie w Internecie i dlatego że była blisko i nie wiedziałem czego się spodziewać,ale nie zawiodłem się jestem mega zadowolony chodź nie zdałem za pierwszym razem.Jak to powiedział jeden z instuktorów nie jestem trudnym kursantem ale wymagającym ???? i dzięki cierpliwości instruktorów ich wiedzy i wyrozumiałości udało się(jeździłem prawie ze wszystkimi,żałuje że nie miałem okazji pojeździć z szefem p.Rafałem bo to człowiek z pasją)Począwszy od bardzo ciekawych wykładów z których najbardziej zapadnie mi w pamięć wykład o ratownictwie medycznym (zbierałem szczęke)???? po zajęcia praktyczne pełna profeska,no i oczywiście duże uznanie dla Kasi w biurze która robi co może żeby wszystkim pasowały godziny jazdy.Dziękuje wszystkim instruktorom których poznałem osobiście:dwóm Pawłom,Iwonce,Weronice,Arturowi i całej reszcie ekipy Autoholika jesteście najlepsi nie ma co się czaić po piędzięsiątce też można odkrywać świat motoryzacji pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę ,świat należy do odważnych????????????????Piotr
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
1
AUTO-HOLIK

ul. Głęboka 8 A 20-612 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-12

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A po A1, A po A2, A2+B, A2 po A1, A+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
279 Zaufanych Opinii (421 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2023)
świetna atmosfera jazd i wykładów, zupełnie bezstresowy kurs i merytoryczne podejście do kursanta :) polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2023)
Słysząć opinie od znajomych robiących prawo jazdy o tym jakie sytuacje mają miejsce w ich szkołach, podchodziłem do zapisywania się na kurs raczej z zerowymi oczekiwaniami. Natomiast tą szkołę wybrałem czysto intuicyjnie i jest ona totalną antytezą tych o których słyszałem z opowieści. Na samym początku kurs teoretyczny, który zamiast miesiąc jak w innej szkole trwał 5 dni a był równie skuteczny i co również ważne ani trochę nie nudny. Poza dobrze przekazaną teorią było też miejsce na humor i dobrą atmosferę. Atmosfera z resztą nie tylko na teorii była wspaniała ale także na części praktycznej oraz w biurze. W miejsach takich jak biura, sekretariaty czu urzędy za każdym razem doświadczałem ludzi, którzy sprawiali wrażenie bycia tam za karę. W tej szkole nawet tego nie zaznamy bo dziewczyny ogarniające całą logistyke są po prostu cudowne, zawsze miłe uśmiechnięte i przede wszystkim na prawde są tam po to by pomóc. Nigdy nie było problemu z przełożeniem zajęć jeśli tylko była taka potrzeba, często nawet Marta (absolutny zawodowiec :D ) szła mi na ręke ustalając grafik itd. Co do zajęć praktycznych, które jakby nie patrzeć są najważniejszą cześcią całego kursu, odbywałem je pod okiem instruktora Tomka. Uważam, że jeśli on nie nauczyłby mnie jeździć to nikomu by się to nie udało Był cierpliwy i wyrozumiały a na prawde czasem nie dawałem mu do tego podstaw :P Tłumaczył wszystko najpierw teoretycznie potem odpowiednio do mojego tempa wprowadzaliśmy to w praktyke, w jego nauce nie było żadnego chaosu wszystko było przemyślane i ustalone tak, żeby jak największą ilośc razy przećwiczyć cały materiał i móc powtórzyć rzeczy które wychodziły mi gorzej przez co na egzamin mogłem pójść bez przesadnego lęku. Podchodził do mnie indywidualnie co również polepszyło efekty mojej nauki i w dodatku nie przygotowywał mnie wyłącznie pod kątem schematów jak jeździć na egzaminie ale też dał parę wskazówek co do jazdy w codziennym życiu. Przede wszystkim poza tym, że był dobrym instruktorem polubiłem go też jako człowieka a to raczej rzadkość na płaszczyźnie jakiejkolwiek nauki. Podsumowując to wszystko mogę na prawde z czystym sumieniem polecić tą szkołę jazdy i wszystkich ludzi, z którymi miałem tam do czynienia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2023)
Trafiłem na tą szkołę po przez opinie w Internecie które były bardzo dobre i się nie zawiodłem wspaniała atmosfera na wykładach jak i na jazdach dziewczyny z biura bardzo miłe i sympatyczne a instruktor Tomek to instruktor z powołania bez spiny na luziku wszytko tłumaczy jak nie wyjdzie polecam bardzo serdecznie wszystkim którzy się zastanawiają nad szkołą nie ma drugiej takiej jak ta ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy. Kiedy szłam na kurs, obawiałam się jazdy samochodem oraz funkcjonowania na drodze z innymi kierowcami. Dzięki instruktorom i indywidualnemu podejściu udało mi się pokonać swój lęk i przekonać, że jeżeli słucham uwag instruktorów i uczę się na błędach nie muszę się niczego obawiać. Instruktorzy zawsze byli dla mnie mili, cierpliwi oraz mieli poczucie humoru, co jest dla mnie bardzo ważne. Po każdych jazdach omawiano ze mną błędy, dzięki czemu nie ponawiałam ich i z każdymi jazdami jeździłam coraz lepiej. Dziewczyny w biurze były bardzo miłe, nigdy nie robiły problemu, kiedy chciałam zmienić termin jazd. Warto jest też wspomnieć, że jako osoba, która nigdy wcześniej nie siedziała za kierownicą, egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem bez ani jednego błędu. Sam dzień egzaminu był dla mnie samą przyjemnością i będę go bardzo miło wspominać. Czułam się zaopiekowana. Podziwiam instruktorów za to, że mieli do mnie cierpliwość. Widać, że uczenie jest ich pasją i umieją to robić. Najlepsza szkoła jazdy w Lublinie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Bardzo polecam Uniwersytet jazdy. Da się tam ogarnąć wszystko bez nerwów i sprawnie. Jazdy miałam z instruktorką Kingą.Jest kochana, umie wysłuchać i dobrze wytłumaczyć. Nawet jeśli coś się źle zrobi to i tak jeśli potrzeba narysuje sytuację kolejny raz. Dzięki niej zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Uniwersytet Jazdy Łukasz Czajka

Al. Racławickie 8/U20 20-037 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-14

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
178 Zaufanych Opinii (219 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Lublinie!Jeżeli ktoś ma zamiar się wybrać to polecam bardzooo do Pana Artura. Będę tęsknić za jazdami z nim bo to był najlepiej spędzony czas w którym mogłam się dużo nauczyć. Mimo że reszta instruktorów z którymi jeździłam to również meega ludzie!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2022)
Polecam z całego serca tą szkołę jazdy!!! Moją instruktorką była Magdalena Ignatowicz. Przygotowała mnie do egzaminu państwowego tak, że zdałem za pierwszym razem. Bardzo polecam szkołę i instruktorkę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2022)
Witam Polecam gorąco , najlepsze miejsce do nauki jazdy! Najlepsza instruktorka w Lublinie z jaka jeździłem, Magdalena Ignatowicz :) Jeszcze raz Dziękuję i polecam wszystkim, OSK Rally rządzi!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2022)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Rally i Pana Damiana. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i profesjonalne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2022)
Polecam z całego serca, nie ma lepszego miejsca do nauki jazdy! Najlepsi instruktorzy w Lublinie, a w szczególności Magdalena Ignatowicz.!!!! Po kursie w rally egzamin zda się nawet z najbardziej wymagającym egzaminatorem!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Rally Szkoła Dobrej Jazdy

Krakowskie Przedmieście 23 Maja, 20-002 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, B+E, C+E, A2, AM, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, B po B1, A+B, A2+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
97 Zaufanych Opinii (161 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2022)
Polecam gorąco to szkole jazdy naprawdę super miła atmosfera.podejscie grupowe jak i indywidualne na najwyższym poziomie.widac że chcą nauczyć kursanta nie tylko jak zdać egzamin.ale jak naprawdę jeździć i zachowywać się na drodze.naprwde super ludzie od Pana Tomka,poprzez Panią w biurze, kończąc na moim akurat Panu instruktorze Panu Albinowi, naprawde super gość.mile podejście do kursanta.wiele mnie nauczył, cierpliwy i miły człowiek,oby takich więcej w szkołach jazdy.nie mam się do czego przyczepić.polece ta szkole z całego serca każdemu kto chciałby zdawać prawko.naprawde mili i wspaniali ludzie szkoda ze tak szybko się z nimi pożegnałem bo zdałem za pierwszym razem.bo z chęcią bym spędził jeszcze trochę czasu w tak miłym gronie tych ludzi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2022)
Polecam z całego serca instruktorzy na medal super atmosfera jeśli miałabym zdawać po razu drugi wybrałabym tylko i wyłącznie tą szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2022)
Profesjonalne podejście całej kadry.W tej szkole widać że nie ma miejsca na przypadki,wszystko przygotowane fachowo.Jak w przyszłości będę robić kolejną kategorię to wiem że na pewno to będzie OSK Pilot
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2022)
Świetna szkoła jazdy, bardzo miło będę wspominać czas w niej spędzony. Instruktorzy mieli super podejście i zawsze byli pozytywnie nastawieni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2022)
Polecam z ręką na sercu.Dziekuje Jurkowi za wykłady na których wystarczy być i słuchać ponieważ nauka przez Jurka jest przekazywana w prosty i zrozumiały sposób.Za praktykę bardzo dziękuję Pawłowi, który nie miał ze mną łatwo!!!!!ale dał radę, naprawdę super się jeździło a wszystkie moje błędy wynikały z mojej niepotrzebnej spiny.Dziekuje kierownikowi Tomkowi który interesuje się kursantem nawet po egzaminie państwowym,zadzwonił i osobiście mi pogratulował.Na kurs zapisałem się pod koniec lipca a pod koniec września odebrałem już prawko.No i te baaaardzo miłe Panie w biurze...lubiłem mieć powód żeby tam zachodzić chociaż na chwilę ???? Dziękuję całej szkółce, polecam każdemu i pozdrawiam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Lubelska Jazda OSK Pilot

Wolska 11A/6Wolska 11A lok.6, 20-411 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2 po A1, A po A1, A po A2, A+B, A2+B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
36 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2023)
Jestem po zdanym egzaminie Jest to zasługa nie tylko moja, a jeszcze szkoły w której poczułam się jak w domu. Niesamowita atmosfera, świetni cierpliwi instruktorzy i niesamowita dobra kawa w biurze !!!!! Dziękuję ekipie Postępu, za spełnione marzenie !!!!! Dawid i Paulina,dziękuję wam że byliście 24/7 dostępni i pomagałi we wszystkich pytaniach. Szczególnie dziękuję Konradu, który przeszed że mną całą tą ciężką drogę Na zawsze zostaniecie w moim serduszku!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2023)
Od wejścia i zapisania się na jazdy czułam że to wspaniałe miejsce! Z osoby panikującej za kierownicą zrobili ze mnie kierowcę #zapierwszym podejściem do egzaminu państwowego! Świetni instruktorzy, zdobyłam ogrom wiedzy, wskazówek z ich strony. Bardzo dziękuję OSK Postęp, najlepsza moja decyzja to było wybranie WAS ♥️
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2023)
Nazwa tego OSK jest jak najbardziej słuszna, bo z Postępem faktycznie robi się postępy :) W wielkim skrócie: skoro mnie nauczyli jeździć, to każdego innego tym bardziej nauczą! Pod czujnym okiem Dawida i Cezarego poczułam się za kierownicą na tyle pewnie, że po stresie z pierwszych godzin jazd niewiele (o ile w ogóle cokolwiek) zostało, a i swój egzamin państwowy zdałam bez większego problemu. Co więcej, Dawid i Cezary byli na jazdach wymagający oraz skrupulatni, co poskutkowało tym, że nie zostałam przygotowana jedynie do zdania egzaminu, ale również do samodzielnej jazdy w tzw. „prawdziwym życiu”. Moi instruktorzy pokazali mi, że jazda samochodem może być przyjemnością, a nie tylko i wyłącznie przemieszczaniem się z punktu A do B; sprawili, że faktycznie mam ochotę siadać za kierownicą. Dużym atutem Postępu jest to, że można wybrać samochód, na którym chce się uczyć jeździć i później zdawać: czy to wordowski Hyundai i20, malutki Volkswagen UP (<3), czy nawet większy VW w automacie – każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego w Postępie panuje luźna, rodzinna atmosfera, która teraz sprawia, że trudno będzie mi się rozstać z tym miejscem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Bardzo cieplutko polecam POSTĘP! SUPERRR atmosferka czasami przy błędach zdarzało się lekko załamać ale wystarczyło się bardziej zmotywować ♡ Zdałam za pierwszym razem na niezłej niebieskiej strzałie czyli na volkswagenie upie, malutki i fajnie się jeździło oraz zdawało egzamin. Polecam cieplutko wszystkich instruktorów i dziękuję za przygotowanie ♡♡
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2023)
Polecam z całego serduszka OSK Postęp <3, super przygotowanie do egzminu ale i do codziennej jazdy. Miła, luźna i rodzinna atmosfera, dzięki Paulince z biura i każdemu instruktowi (Dawidowi, Konradowi, Cezaremu i Korlnelii), oraz oczywiście Klusce. Na jazdach czułam się świetnie, zawsze można było sobie z każdym na spokojnie pogadać lub pożartować. Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, po wyjściu z tego ośrodka czyje się gotowa do codziennej jazdy po mieście, mimo ze kiedyś trochę się tego bałam. Będę tesknić za jazdami :D. Podsumowując, Postęp to świetna szkoła jazdy ze wspaniałymi ludźmi, można się poczuć jak w rodzince. Polecam! <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK Postęp Dawid Mendykowski

ul. Podwale 15/105 20-117 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-17

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 Zaufanych Opinii (16 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2023)
Polecam z całego serca OSK Dario. Super podejście do kursanta, wspaniała atmosfera podczas nauki jazdy. Bardzo miły, cierpliwy i profesjonalny instruktor. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym podejściem. Polecam z czystym sumieniem OSK Dario oraz pana Patryka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2022)
Świetne podejście do kursanta. Jazdy praktyczne przebiegały w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Miły, cierpliwy i jednocześnie wymagający instruktor. Dzięki temu teoretyczny i praktyczny egzaminy zdane bezbłędnie za pierwszym razem. Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK Dario!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.04.2022)
Najlepszy klimat, Najlepsi instruktorzy i metody nauki dzięki, którym jesteś w stanie zdać za pierwszym razem????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Zdane za pierwszym razem tłumaczy sie samo. Pozdrawiam Pana Rysia z ktorym sa wyklady. Teoria sama wchodzi do głowy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Świetna szkoła jazdy eleganckie samochody i dobre przygotowanie do jazdy w ruchu miejskim. Pozdrawim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
OSK Dario Rodzinna Szkoła Jazdy

ul. Matki Teresy z Kalkuty 4D (Czuby)ul. Faraona 6 (LSM), 20-635 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
19 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2023)
Drodzy Państwo najlepszą Szkołą jazdy w Lublinie jest "Level"! Trafilam do tej szkoły ponieważ po długiej przerwie chciałam zacząć jeździć. Przyznam z wielkimi obawami i brakiem wiary we własne umiejętności przyszłam na jazdy doszkalające. Ale nie miałam racji w tej szkole pracują profesjonaliści, pasjonaci, którzy naucza bezpiecznej jazdy każdego kto się zgłosi. Taką osobą jest Pan Grzegorz : cierpiwy, życzliwy, profesjonalista dla którego punktem honoru jest nauczenie kursanta wszystkiego co powinien wiedzieć aby bezpiecznie jeździć. To dzięki niemu przestałam się bać innych uczestników ruchu, każdy błąd był przeanalizowany i poprawiony.A ja jeżdżę już samodzielnie. Bardzo dziękuję!!!! Panie Grzesiu!!!Iwona
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2022)
Bardzo polecam OSK Level! :) Profesjonalizm instruktorów na wyższym poziomie. Atmosfera w szkole jest bardzo miła I ciepła. Polecam instruktora Pana Roberta, jest bardzo miły, pomocny i cierpliwy :) Bardzo dziękuję właścicielom Marcinu i Michału, oni bardzo pomocni! Zdałam egzaminy za pierwszym razem to świadczy o pełnym profesjonalizmie firmy. Jeszcze raz gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2022)
Lepiej nie mogłam trafić OSK najlepszy w Lublinie..Pełen profesjonalizm od wykładów,kursu jazdy po sam egzamin.Jasna i przejrzysta umowa bez ukrytych kosztów. Punktualność, zaangażowanie, wyrozumiałość, indywidualne podejście do każdego kursanta.Błędy omawiane na bieżąco,a przede wszystkim instruktorzy są skupieni na kursancie i na tym żeby przekazać im to co najważniejsze.Super atmosfera,zero stresu.Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Każdy kursant traktowany jest indywidualnie dzięki czemu instruktorzy wiedzą jakie elementy jazdy kursanta wymagają poprawy. Szkoła jak najbardziej godna polecenia. Podziękowania dla Marcina,Michała,Rafała,Pana Krzysia ,który na pozór wygląda surowo,a jak się okazuje to super wyrozumiały, pełen ciepła, życzliwości instruktor z wielką wiedzą,który chce dla was jak najlepiej. Wielkie podziękowania także dla Grzesia z którym miałam egzamin i zdałam pozytywnie.Człowiek pełen pozytywnej energii,super instruktor i egzaminator???? Szkoła godna polecenia!!! ???? Justyna ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Polecam z całego serca. Wybrałam szkołę na jazdy doszkalające. Przejeździłam wspaniałe godziny, bez zbędnych rozmów, jedynie praca. Usłyszałam dokładny opis każdego manewru na drodze, trasa egzaminacyjna identyczna, jak ta po której jeździłam:) nie można oczywiście pominąć wysokiej kultury i uprzejmości instruktora. Żałuję jedynie że nie wybrałam tej właśnie szkoły na kurs, czuję że wystarczyłoby 20 godzin u nich w sumie zeby być kompetentym kierowcą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2022)
Polecam szkole Level. Bardzo fajni instruktorzy i atmosfera podczas całego kursu. Dziękuję bardzo wszystkim instruktorom za przekazanie mi cennych wskazówek i cierpliwość. BARDZO POLECAM SZKOLE JAZDY LEVEL.????
7
OSK LEVEL LUBLIN

ul. 1 Maja 13Aul. Bursztynowa 20, 20-410 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

22 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2017)
Fajna szkoła,mili instruktorzy wszystko można się zapytać i wytłumaczą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2017)
Swoją przygodę ze szkołą WRC zaczęłam przez przypadek szukając osk,aby doszkolić się po kolejnym niezdanym egzaminie w WORD-zie.Już na pierwszej lekcji rewelacyjna pani Renia wychwyciła i korygowała moje złe nawyki nabyte w innej wiodącej osk w Lublinie.profesjonalne podejście ,obiektywna ocena mojej jazdy sprawiło ,że poczułam iż szkole WRC zależy na tym abym nauczyła się prowadzić auto,a nie tylko zdała egzamin bo ranking ważny.Czujne oko pani Reni i wiele praktycznych porad sprawiło,że z godziny na godzinę poczułam się lepiej,pewniej.Kurs odbywałam w innym osk i nikt nie zwracał uwagi na stale popełniane przeze mnie błędy.Dokupiłam kilka godz.w szkole WRC,dzięki profesjonalnemu podejściu do tematu moje błędy zostały skorygowane i bez problemu zdałam egzamin.Jazdy były miło i profesjonalnie prowadzone POLECAM.Gdybym odbywała swój kurs w WRC jestem przekonana że nie musiałabym dokupywać żadnych dodatkowych godz.Pani Reniu BARDZO DZIĘKUJĘ
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2017)
Jestem zachwycona ta szkołą, jako pierwsza porządnie nauczyła mnie jeździć! Po pełnym kursie w innej i stracie nadziei egzamin zdany przy pierwszym podejściu i bez stresu. Wiara w siebie odbudowana! Prowadząca ma mnóstwo cierpliwości i wytrwałości. nie boję się jeździć i jeżdżę dobrze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2017)
Najlepsza szkoła jazdy pod słońcem!!!! Mimo tego że zdałam za 3 razem ze szkoły jak i całego kursu jestem bardzo zadowolona ;) Instruktorzy wyrozumiali i bardzo mili ;) a tych co pisza negatywne komentarze serdecznie NIE pozdrawiam!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2016)
CUDOWNA ATMOSFERA! WIELKI PROFESJONALIZM! DZIĘKUJĘ P. RENATKO I ŁUKASZU! JESTEŚCIE WIELCY! 1
8
Osk WRC Lublin

Narutowicza 61/2 20-016 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

19 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2018)
Serdecznie polecam szkołę jazdy, ciekawe wykłady , instruktorom zależy na tym by nauczyć kursanta jak najlepiej , bardzo miła atmosfera oraz pełny profesjonalizm :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Serdecznie polecam tą szkołę. Miła atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, cenne wskazówki, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. W szczególności polecam Pana Marcina, czas oczekiwania na jazdy czasami długo, ale na prawdę warto poczekać.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2018)
Dobra szkoła. Instruktor w rzeczowy sposób przekazuje informacje, dostosowuje się do kursanta. Skutecznie, szybko i profesjonalnie można nabyć niezbędnych umiejętności. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2018)
Serderdecznie polecam szkołę. Profesjonalne i życzliwe podejście do kursantów. Instruktorzy w bardzo przystępny sposób uczą i motywują (szczególnie Pani Kasia i Pan Marcin). Polecam każdemu przyszłemu kierowcy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2018)
Miejsce idealne dla przyszłego kierowcy. Pracownicy OSK Capital naprawdę sumiennie podchodzą do swojej pracy, życzliwie wobec kursanta, starają się w każdej sytuacji pomóc. Przygotowanie praktyczne polecam szczególnie z panem Marcinem, który w bardzo profesjonalny sposób pomaga przyszłemu kierecy wdrążyć się w ruch drogowy, opanować technikę oraz precyzyjność. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie co jest bardzo na plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
CAPITAL OSK

ul. Chopina 15/4 20-026 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2021)
Bardzo dobrze uczą jeździć. Wykłady przeprowadzone sprawnie i tak by kursant cały materiał odpowiednio przyswoił. Jazdy prowadzone bez stresu. Instruktor z poczuciem humoru, spokojnie i wytrwale uczył zarówno na placu jak i na mieście. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2021)
Przystąpiłam do kursu bez żadnego doświadczenia za kółkiem. Instruktor spokojnie i cierpliwie mnie uczył jeździć. Na placu manewrowy solidnie przećwiczone wszystkie manewry. Na jeździe po mieście omówiona każda sytuacja. Tak ze nauczyłam się jeździć pewnie i bezpiecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2021)
Bardzo dobrze uczą. Instruktorzy z pasją podchodzą do kursu. Przygotowali mnie do jazdy samochodem od postaw. Nauczyłam się jeździć bez stresu i bezpiecznie. Po prostu nabrałam pewności za kierownicą co wydawało mi się niemożliwe Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2021)
Polecam. Nauka przebiegała spokojnie i w bezstresowej atmosferze. Dobrze szkolę. Egzamin zdany bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Szkoła pierwsza klasa. Cierpliwi i rzetelni instruktorzy. Cały czas z zaangażowaniem prowadzili zajęcia. NA placu bacznie obserwowali moją jazdę i jak trzeb było to wprowadzali korekty. Podobnie na mieście. Szkoła godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10

ul. Tumidajskiego 18A 20-247 Lublin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Aktualności z miasta Lublin

Już niebawem prawo jazdy będzie można zostawić w szufladzie!

Szykują się liczne ułatwienia i udogodnienia dla kierowców, a szczególnie dla posiadaczy pojazdów.

Pakiet deregulacyjny dla kierowców.

Nowelizacja ustawy prawo o ruchu drogowym zwana "pakietem deregulacyjnym dla kierowców" po pozytywnej ścieżce legislacyjnej uzyskała podpis prezydenta. Nowe przepisy przewidują liczne udogodnienia, m.in. najistotniejsze z punktu widzenia kierowców zwolnienie z obowiązku posiadania przy sobie prawa jazdy. Zanim przepisy ostatecznie wejdą w życie - prawo jazdy nadal należy posiadać przy sobie.

Co się zmieni?

- zniesienie obowiązku posiadania przy sobie prawa jazdy (dotyczy tych dokumentów które zostały wydane w Polsce) 

- możliwość pozostawienia dotychczasowych numerów rejestracyjnych na zakupionym używanym samochodzie niezależnie od tego, w której części kraju był on wcześniej zarejestrowany

- nowe przepisy znoszą obowiązek wymiany dowodu rejestracyjnego po wykorzystaniu wszystkich miejsc na pieczątki przeglądu technicznego

- pracownicy salonów samochodowych będą mogli w imieniu nabywcy zarejestrować pojazd i skorzystać przy tym z elektronicznej drogi podawczej( ta zmiana wejdzie w życie po upływie 9 miesięcy od dnia ogłoszenia)

- zniknie obowiązek wydawania kart pojazdu i nalepek kontrolnych na szybę (te zmiany wejdą w życie po upływie 24 miesięcy od dnia ogłoszenia)

- osoby mieszkające poza adresem stałego zameldowania dłużej niż 6 miesięcy będą mogły zarejestrować pojazd w urzędzie właściwym dla miejsca zamieszkania, a nie zameldowania. 

- wprowadzona zostanie też możliwość czasowego wycofania z ruchu samochodu osobowego

Od kiedy będą obowiązywać nowe przepisy?

Zamiany wejdą w życie 3 miesiące od dnia podpisania nowelizacji przez prezydenta (liczone od 27.08.2020r.).