5 967

Ośrodków

135 955

Opinii

91 883

Zaufanych Opinii

4 163

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (140)

1
OSK Stach

(897 opinii w tym 507 zaufanych )

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2018)
Naprawde super szkola! Instruktorzy bardzo profesjonalni, najbardziej polecam Tomasza Skibinskiego (nauczyl wszystkiemu na 5+), wszystkie wyklady byli czekawe i dosc przydatne przy ekzaminie teorytycznym. Jeszcze fajne materialy wykladowe i dostep do strony z testami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Nie przesadzę, jeśli powiem, że tą szkołę można oceniać tylko w samych pozytywach. Myślisz, że zajęcia teoretyczne są nudne? Błąd. Nie tutaj. Owszem, przepisów można nauczyć się w domu, ale kto łatwo i szybko zapamiętuje suchą teorię? Nikt. Tutaj wykłady to zbiór opowieści, które zostają w głowie. Właściciel koncentruje się na tym co ważne. Mój instruktor? Maciej Krawiec. Człowiek, przy którym stres się schowa. Zawsze spokojny i cierpliwy. Z doskonałą pamięcią. Instruktor, który zobaczy i wyeliminuje twoje błędy. Bardzo sympatyczny i rozmowny, ale jeśli potrzebujesz się skoncentrować na prowadzeniu jak ja, to możecie również jeździć w przyjacielskiej ciszy :) Elastyczny grafik, wyrozumiały człowiek. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Jeśli mam być szczera, to najlepsza szkoła jaką mogłam wybrać. Teoria naprawdę profesjonalnie przeprowadzona oparta na wartościowej wiedzy oraz przeprowadzona w sposób żartobliwy z wykorzystaniem wielu przykładów z życia. Jazdy miałam z instruktorem P. Piotrem Żegleń który przygotował mnie profesjonalnie od zera do egzaminu. Dzięki niemu egzamin zdałam za pierwszym razem! Instruktor cierpliwy, miły, potrafi wszystko wytłumaczyć w sposób zrozumiały. Jazdy przebiegły w miłej atmosferze, bez nerwów, bez stresu aż miło się przychodziło na kolejne jazdy także serdecznie polecam P. Piotra instruktor z powołania o wielkim sercu :) Pozdrawiam, Klaudia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Bardzo profesjonalna i dobrze zorganizowana szkoła. Indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z jazd z instruktorem Marcinem Tatara, jazdy przebiegały w bardzo pozytywnej atmosferze. Marcin nie tylko wyśmienicie przygotowuje do egzaminu, ale również do jazdy na codzień. Szczerze polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Zdecydowanie polecam szkołę jazdy STACH, a zwłaszcza pana Tomasza - osobę posiadającą wszystkie cechy PERFEKCYJNEGO instruktora! Bardzo Panu dziękuję ;))) ~`Mateusz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

(261 opinii w tym 197 zaufanych )

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2018)
Polecam tą szkołe wszystkim
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2018)
Szkoła ta była mi polecania i sama będę ją polecać swoim znajomym. Bardzo miła atmosfera , terminy jazd dopasowane brak jakichkolwiek zastrzeżeń . Profesjonalne podejście instruktora Pana Tadeusza , który dbał nie tylko o umiejętności potrzebne do egzaminu jak również przydatne w przyszłości . Zwracał również uwagę na to by atmosfera podczas jazd była przyjemna by jazdy nie były czymś nudnym bądź stresowym co przynosiło dobre efekty.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2018)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy , grafik zajęć da się ustalić pod swoje własne potrzeby, co jest super opcja dla osób które pracują . Pani Ewa i pan Jurek bardzo pomocni i życzliwi. Podczas jazd bardzo miła i pokojami atmosfera podczas której bardzo szybko można się nauczyć poprawnie jeździć samochdem. Instruktorzy z którymi miałam przyjemność jeździć , a w szczególności pan Tadeusz bardzo profesjonali i pomocni w wytłumaczeniu mi wszystkich niejasności i rzeczy z którymi miałam problemy w czasie jazd . Czekam teraz na egzaminy państwowe i jestem bardzo dobrej myśli .
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2018)
Dzięki wyrozumialosci, cierpliwosci i dokladnemu tłumaczeniu wszystkiego przez instruktorów egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem :)termin jazd rozpisany zgodnie z prośbami kursanta, zdecydowanie polecam! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2018)
Profesjonalne podejście instruktora Pana Michała. Na kursie doszkalającym trafnie skorygował popełniane przeze mnie błędy co pozwoliło mi zdać bezproblemowo egzamin.
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

(245 opinii w tym 158 zaufanych )

Karmelicka 8
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2018)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Albar. Trafiłam tam z polecenia i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że wybranie tej szkoły to była moja najlepsza decyzja. Panie w sekretariacie są bardzo życzliwe i pomocne. W szczególności polecam instruktora Łukasza Gajka. Jazdy z nim to czysta przyjemność - miła atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, cierpliwość oraz umiejętność przekazywania wiedzy :) Gorąco polecam! Paulina
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2018)
Polecam instruktora Szczepana. Jazdy przeprowadzane są w sposób profesjonalny z indywidualnym podejściem do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Polecam gorąco Pana Szczepana Kolada. Dzięki jeździe doszkalającej z nim i jego cennym poradom udało się zdać egzamin za pierwszym razem. Trudne sytuacje potrafi wyrazić w jasny klarowny sposób
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Mialam tutaj kurs i lekcje doszkalajace. Szkola bez zarzutow, bardzo mile i owocne jazdy. Czuje ze sporo sie nauczylam :D Fajne, przyjazne podejscie do kursanta i rzetelne porady. Albar, tak trzymaj :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Jeżeli jesteś osobą niedecydowanym(ą) odonisnie miejsca przygotowującego się do prawa jazdy. Z ręką na sercu uważam, że Ośrodek Albar jest najwłaściwszym wyborem. Świetna organizacja, sprawne działanie, bardzo dobra atmosfera, a przede wszystkim kompetencje pracowników. Kompetencja począwszy od biura i pań udzielających potrzebnych informacji kończąc na instruktorach. Jeśli chodzi o ten ostatni aspekt gorąco zachęcam do skorzystania z usług p Łukasza Gajka bądź p. Arkadiusza Grochala. Ich profesjonalizm, podejście do kursanta jest na bardzo wysokim poziomie, a połączenie profesjonalizmu z synpatią jest coraz rzadziej spotykane w dzisiejszych czasach. Gorąco zachęcam i polecam, Grzesiek
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

(148 opinii w tym 92 zaufane )

Senatorska 26
30-106 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Świetna szkoła, napewno godna polecenie! Profesjonalni instruktorzy, którzy bardzo dobrze przygotowują do egzaminu. Pani z biura prze miła zawsze służy pomocą. Wykłady przeprowadzone w sposób ciekawy i interesujący. Dużym atutem jest możliwość jazdy na innych samochodach niż Kia Rio. Z czystym sumieniem polecam instruktora Pana Łukasza Kica, czuję się bardzo dobrze przygotowana!
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Szkoła jazdy bardzo przyjazna kursantom. Instruktorzy i obsługa biura na wysokim poziomie, nowa osoba dostaje wyczerpujące informacje i jest bardzo miło traktowana. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2018)
Szkoła godna polecenia! Wykłady przeprowadzone w sposób konkretny i ciekawy. Jeśli chodzi o jazdy dzięki Panu Wiesławowi nie było mowy o żadnym stresie. Profesjonalny instruktor z ogromnym poczuciem humoru, wszystko tłumaczył i nauczył mnie dobrych nawyków, oraz bezpiecznej jazdy. Dużym atutem szkoły jest możliwość jazdy innymi samochodami niż Kia Rio. O przemiłej atmosferze w biurze szkoły, którą wprowadza Pani Ania nie wspomnę! Mogę szczerze powiedzieć, ze czuje się dobrze przygotowana do egzaminu państwowego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2018)
Rewelacja! Instruktorzy i pracownicy szkoły z poczuciem humoru. Nigdy nie czułam się głupią, jak zadawałam pytania. Zawsze dostawałam należne wsparcie i potrzebne instrukcje. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdałam za pierwszym razem teorię,jak również praktykę. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Szkołę bez wątpienia polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2018)
Bardzo dobra szkoła, świetni instruktorzy, miła atmosfera, bardzo fajne jest to ze można spróbować jazdy na innych modelach niż tylko na Kia Rio. Bardzo polecam
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

(176 opinii w tym 105 zaufanych )

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Z czystym sercem mogę polecić szkołę jazdy GPS. Niestety nie udało mi się poznać wszystkich instruktorów- miałam przyjemność uczyć się pod czujnym okiem pani Asi i pana Piotra. Nauka jazdy odbywa się w warunkach bezstresowych, lekcje są tak przyjemne, że nie wiadomo kiedy ucieka ten czas. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, przez co można się poczuć pewniej na egzaminie państwowym, a później na drodze! Chciałabym podziękować w szczególności pani Asi, która przyczyniła się do tego, że zdałam egzamin za pierwszym razem. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad szkołą jazdy to wybierz GPS!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Jazdy jak i kurs teoretyczny odbywały się w przyjaznej, niemalże koleżeńskiej atmosferze, w której też udało mi się dużo nauczyć i nabrać pewności za kierownicą, co zawdzieczam pani Joannie i panu Andrzejowi, których gorąco jako instruktorów polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2018)
Gorąco polecam!!! Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, kurs teoretyczny przeprowadzony bardzo sprawnie przez Pana Andrzeja, który wszystko dokładnie wyjaśnił. Pani Asia jest niezwykle cierpliwą i miłą instruktorką, ktora do egzaminu przygotuje na 100%. Nie ma problemu co do ustalenia terminu i godziny jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Kurs teoretyczny przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko. Instruktor jazd pani Asia, bardzo miła, cierpliwa osoba, instruktor z powołania, świetnie przygotowała mnie do uczestnictwa w ruchu drogowym. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Miła atmosfera szybko i skutecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

(103 opinie w tym 90 zaufanych )

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2018)
Świetna atmosfera. Wyrozumiali instruktorzy. Pomocna obsługa. Polecam jazdy u Pana Piotrka K. Bezstresowo i profesjonalnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2018)
Otwartość instruktorów na współpracę, dostosowanie się godzinami jazd do potrzeb indywidualnych kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Bardzo miła atmosfera na zajęciach, profesjonalne podejście do kursantów, terminy ustalane pod nas, dogodna cena - czego chcieć więcej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2018)
Instruktor bardzo przykazny i serdeczny. Zapoznaje z nieoczywistymi sytuacjami na drodze, zarówno pod kątem jazdy jak i egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Lekcje w miłej atmosferze, bezstresowo. Polecam
7
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

(74 opinie w tym 52 zaufane )

Meissnera 32,
31-457 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Z całego serca polecam ośrodek codex.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2018)
Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CODEX przy ul.Meissnera a szczególnie Polecam instruktora Pana Piotra , ktory jest bardzo miły i cierpliwy . Szkoła godna polecenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Bardzo fajna szkoła jazdy, świetni instruktorzy, polecam! :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.07.2018)
Serdecznie polecam, bardzo miła atmosfera, wykłady przeprowadzone bardzo dokładnie, Pan Piotr to rewelacyjny instruktor - zero stresu, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, a przede wszystkim jest bardzo cierpliwy. Bardzoo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2018)
Serdecznie polecam! Wykłady interesujące, a jazdy prowadzone przez Panią Kingę profesjonalne i w miłej atmosferze
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

(56 opinii w tym 49 zaufanych )

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2018)
Bardzo miła atmosfera, jak coś nie wychodzi lub masz pytania wszystko na spokojnie i dokładnie wytłumaczone
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, brak stresu. Wszystko czego potrzebowałam w czasie kursu. Wspaniała szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Bardzo polecam egzamin zdany za 1 razem. Świetna atmosfera dobre podejście i cierpliwość do kurusanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2018)
Polecam!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2018)
Gorąco polecam szkołę jazdy Navigator, bezstresowa atmosfera, cierpliwi instruktorzy i profesjonalne podejście do kursanta!! :)
9
Quattro Nauka Jazdy

(25 opinii w tym 20 zaufanych )

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2018)
Instruktorzy bardzo mili, cierpliwi, z indywidualnym podejściem. Fachowe przygotowanie do egzaminu państwowego w dobrej atmosferze. Świetny kontakt z biurem obsługi klienta, zdecydowanie polecam szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2018)
Instruktorzy bardzo profesjonalnie podchodzą do szkoleń nie tracąc przy tym wspaniałej atmosfery zajęć. Zwracają uwagę na technikę jazdy i cały czas starają się ją poprawiać, co w znacznym stopniu pomaga zdać szybko egzamin I ułatwia jazdę. Każdy instruktor ma bardzo indywidualne podejście do kursanta. Biuto obsługi bardzo konkretne, stara się zawsze pomóc, wszystko dokładnie tłumaczą, ogółem - sympatycznie.Zero stresu na zajęciach i przyjazna atmosfera sprawia, że ta szkoła jest naprawdę godna polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2018)
Instruktorzy, z którymi jeździłem byli bardzo przyjaźni, cierpliwy i umieli wskazać moje błędy w taki sposób, że nie były ne popełnione jeszcze raz. Super atmosfera i przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2018)
Polecam ta szkole.Miła atmosfera I fachowi instruktorzy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2018)
Świetny instruktor prowadzący - Mateusz Mróz, przyjemna atmosfera, cierpliwość nauczyciela, miła obsługa, teoria wyłożona przystępnie. Możliwość jazdy zarówno beznyzną jak i dieslem, kurs nawet mimo dużej ilości zajęć dodatkowych, których się podjąłem nie trwał bardzo długo.
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

(15 opinii w tym 12 zaufanych )

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Bardzo okej gość, brałem jazdy doszkalające bo nie jeździłem od paru lat. W momencie gdy miałem się wybrać w dłuższą trasę na dzień po naszej ostatniej lekcji powiedział że mogę dzownić gdybym nie ogarniał. Miły gest. Polecam, same lekcje również bardzo skuteczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2018)
Pan Piotr Kowalski to bardzo dobry instruktor po dwóch godzinach dodatkowych przed egzaminem nauczyłem się bardzo dużo i następnego dnia zdałem bez żadnego stresu . Polecam każdemu .
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2018)
Wspanialy instruktor indywidyalne podejscie do kursanta,precyzja,instruktoz z powolania i zamilowania do motoryzacji :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
Serdecznie polecam zajęcia z Panem Piotrem. Inwidualne oraz profesjonalne podejście do każdego z kursantów to w tym przypadku rzecz podstawowa. Poza tym ze pod czujnym okiem Pana Piotra zdałem teorie oraz praktykę za pierwszym razem to również nauczyłem się jak czerpać radość z każdej chwili "za kółkiem". Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2018)
Instruktor - pasjonat:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem