5 988

Ośrodków

140 691

Opinii

95 933

Zaufanych Opinii

4 263

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (142)

1
OSK Stach

(952 opinie w tym 547 zaufanych )

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Renata Szlachta bardzo dziękuję za naukę i wskazówki.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
BArdzo serdecznie polecam OSK Stach - Instruktor Renata Szlachta - bardzo dobra osoba która nauczy wszystkiego i przede wszystkim jazdy prowadzone w dobrej atmosferze POLECAM!!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Polecam naukę jazdy w OSK Stach. O ile wykłady teoretyczne wspominam raczej chłodno (nadmiar anegdotek przy równoczesnym pominięciu wielu istotnych kwestii; nerwowa, "szkolna" atmosfera), jazdy były już tylko przyjemnością. Moim instruktorem był niezastąpiony pan Artur Krzan - profesjonalny, zawsze zaangażowany w pracę i bardzo cierpliwy - nawet w starciu z takim drogowym antytalentem jak ja. Pan Krzan potrafi ze spokojem dzielić się swoim doświadczeniem, udziela wielu praktycznych porad odnośnie techniki kierowania pojazdem i rzetelnie przygotowuje do egzaminu, a wszystko to w miłej atmosferze i elastycznie dobranych godzinach. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2018)
Polecam wszystkim OSK Stach, wykłady prowadzone ciekawie i w przyjemnej atmosferze ułatwiają zdanie egzaminu teoretycznego. Moim instruktorem był p. Marcin Tatara, który doskonale przygotował mnie do egzaminu dając wiele praktycznych porad dotyczących zarówno techniki prowadzenia pojazdu jak i "newralgicznych" miejsc odwiedzanych przez egzaminatorów co pozwoliło mi zdać za pierwszym razem. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Super wykładowca oraz bardzo mili i kompetentni instruktorzy. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

(277 opinii w tym 208 zaufanych )

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2018)
Super przygotowanie do egzaminu w miłej atmosferze ???? Polecam z całego serca ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2018)
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK Jurex, a w szczególności pana instruktora Jurka - jego cierpliwość i wyrozumiałość oraz bardzo cenne rady, dzięki którym udało mi się zdać część praktyczną egzaminu na prawo jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Bardzo dobre indywidualne podejście instruktorów do kursantów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2018)
Pan Sławek to chyba najlepszy instruktor, jakiego mogłam mieć. Spokojny, cierpliwy, kulturalny i profesjonalny. Wszystkie jazdy, na które chodziłam z przyjemnością, przebiegały w miłej atmosferze i bez stresu. A o skuteczności jego nauki świadczy mój egzamin - zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Zdecydowanie polecam! Dwie Panie - instruktorka jazdy Małgosia i nauczycielka teorii Ewa - świetne. Podejście do kursanta na 5+ (cierpliwość, życzliwość, miła atmosfera). Zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

(280 opinii w tym 179 zaufanych )

Karmelicka 8
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2018)
Świetna szkoła, gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2018)
Bardzo gorąco polecam szkołe albar, a w szczegolnosci jazdy z p. Szczepanem, wszystko dobrze wytlumaczone, duzo cennych wskazówek, w super atmosferze - zero stresu i z duża dawką humoru :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2018)
Chciałabym bardzo polecić wszystkim Pana Krzysztofa Bilskiego. Pan Krzysztof ma ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym ma odpowiednie, indywidualne podejście do każdego kursanta. Przede wszystkim uczy myślenia, a nie tylko jeżdżenia na pamięć. Dzięki opanowaniu jest w stanie na czas skorygować wszystkie błędy początkujących kierowców. Jazdy były bardzo profesjonalne, odbywały się w spokojnej, bezstresowej i sympatycznej atmosferze. Wszystkie wątpliwości i pytania są na bieżąco tłumaczone w jasny sposób, a błędy podsumowywane. Pan Krzysztof potrafi również odpowiednio zmotywować zniechęconych, a stresujących się uspokoić. Dzięki jego nauce i wskazówkom czułam się przygotowana na każdą ewentualność podczas egzaminu, nie pozwoliłam by zjadły mnie stres i emocje i zdałam zarówno teorię jak i praktykę za pierwszym razem! Szkołę i prowadzone przez nią wykłady również gorąco polecam. Panie w sekretariacie są bardzo miłe i pomocne, chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Wykłady także są bardzo ciekawe. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tę szkołę i tego instruktora, jeszcze raz serdecznie wszystkim polecam i dziękuję za przygotowanie! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2018)
wspaniała atmosfera Pan Szczepan Kolaż profesjonalista spokojnie i cierpliwie tłumaczył wszystkie rzeczy zdałem za 1 razem ddziękuję
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2018)
Szkołę Albar poleciła mi moja przyjaciółka, a teraz po przebytym kursie z czystym sumieniem również mogę polecić ją innym.Bardzo polecam Pana Krzysztofa Bilskiego, który bezstresowo i w bardzo dobrej atmosferze w pełni przygotował mnie do egzaminu. Jest bardzo profesjonalny i doświadczony, przez co podchodzi do kursanta w sposób indywidualny. Pan Krzysztof bardzo zmotywował mnie do egzaminu i udało się zdać za 1 razem!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

(156 opinii w tym 95 zaufanych )

Senatorska 26
30-106 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Jestem zadowolona z wyboru tej szkoły. Szczerze polecam zajęcia prowadzone przez Pana Wiesława, który z dużym zaangażowaniem robi wszystko, by jak najlepiej przygotować swoich uczniów do egzaminu, jednocześnie jest osobą bardzo uprzejmą i spokojną, przy której nie ma mowy o stresie i złej atmosferze podczas jazdy. Świetne wrażenie zrobiła na mnie też zawsze pomocna i przemiła Pani Ania pracująca w sekretariacie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2018)
Po długich poszukiwaniach szkoły jazdy ostatecznie zdecydowałam się na Autoakademię. Kurs bardzo profesjonalnie poprowadzony, zarówno część teoretyczna jak i praktyczna. Swietna możliwość jaką jest możliwość jazdy na różnych samochodach, dzięki czemu można zdecydować w czym czujemy się najlepiej. Bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2018)
Szkoła godna polecenia. Szkolenie teoretyczne przeprowadzone w profesjonalny sposób i przystępny dla słuchacza. Zajęcia praktyczne prowadzone w miłej atmosferze. Instruktorzy doświadczeni i skutecznie uczący.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2018)
Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny i przyjemny dla odbiorcy sposób. Zajęcia praktyczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Pani zajmująca się szkoleniami bardzo miła i sympatyczna.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2018)
Teoria przeprowadzona bardzo dobrze, można powiedzieć że życiowo. Rozmowa z instruktorem jest na zasadzie rozmowy człowieka z człowiekiem bez niepotrzebnych oficjalności. Bez stresu i spokojnie. Co do jazd, nie mam żadnych zastrzeżeń, samochody nowe i sprawne, instruktorzy to najlepsza zaleta, wszyscy mają ogromne doświadczenie co do tras egzeminacyjnych, a sami w sobie są jak dobrzy koledzy.
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

(180 opinii w tym 106 zaufanych )

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Bardzo polecam tę szkołę, wyrozumiali instruktorzy, wysoki poziom nauki i dobre podejście do kursanta. Wszystkie egzaminy zdałem w pierwszym terminie bez większych trudności, a nie miało by to miejsca gdyby nie Pan Andrzej, z którym miałem przyjemność jeździć. Kurs przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do późniejszego ruchu na drodze, stres jazdą samemu nie miał miejsca dzięki luźnej atmosferze w trakcie jazd, czego nie może powiedzieć część znajomych zdający kursy w innych ośrodkach. Jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
G.P.S. to świetna szkoła jazdy! Gwarantowany profesjonalizm i przyjazna atmosfera zajęć. Gorąco polecam jazdy z panią Joanną. Przy pierwszym podejściu do egzaminu praktycznego stres zrobił swoje, ale za drugim razem wszystko poszło jak z płatka. Zdecydowanie jest to szkoła na pięć gwiazdek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2018)
Zawsze będę dobrze wspominać jazdy z Panem Andrzejem i Panem Piotrem. Wszystko jest ustalane pod kursanta i tak żeby jemu było jak najlepiej. Gwarantowany nie tylko profesjonalizm, ale również wspaniała atmosfera podczas jazd. Ta szkoła przede wszystkim nauczy Cię jeździć, a egzamin stanie się formalnością. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2018)
Serdecznie polecam kursy w GPSie! Zarówno wykłady jak i jazdy były czystą przyjemnością. Pan Piotr wprowadza cudowną atmosferę do nauki, jazdy przebiegają absolutnie bezstresowo, co w moim wypadku jest niespotykane. Pełen profesjonalizm, zarówno jeśli chodzi o naukę i podejście, jak i samochody (a miałam okazję jeździć czterema różnymi). Oba egzaminy zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2018)
Z czystym sercem mogę polecić szkołę jazdy GPS. Niestety nie udało mi się poznać wszystkich instruktorów- miałam przyjemność uczyć się pod czujnym okiem pani Asi i pana Piotra. Nauka jazdy odbywa się w warunkach bezstresowych, lekcje są tak przyjemne, że nie wiadomo kiedy ucieka ten czas. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, przez co można się poczuć pewniej na egzaminie państwowym, a później na drodze! Chciałabym podziękować w szczególności pani Asi, która przyczyniła się do tego, że zdałam egzamin za pierwszym razem. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad szkołą jazdy to wybierz GPS!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

(108 opinii w tym 94 zaufane )

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2018)
Super przygotowanie to egzaminu teoretycznego i praktycznego. Instruktorzy bardzo mili i fajni mają dużo cierpliwości do kursantów. Panuje bardzo fajna atmosfera. Gorąco polecam i zapraszam na naukę, dzięki Robexowi udało mi się zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2018)
Przyjazna i miła atmosfera, bardzo duża elastyczność godzin, zadbane auta. Polecam sympatycznego Pana Piotra Kowalika, świetnie tlumaczy i jest bardzo wyrozumiały. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2018)
Dobra atmosfera w czasie jazd, wszystko poszło szybko i sprawnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2018)
Dobrze prowadzone wykłady, instruktor (pan Piotr) cierpliwy, prowadzący jazdy w bezstresowej atmosferze, dobrze szkolący, a terminy zajęć i jazd elastyczne- polecam tę szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2018)
Miła atmosfera podczas jazdy, elastyczność jazd, profesjonalizm że strony instruktorów. Wszystko zdane za pierwszym razem, polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

(77 opinii w tym 53 zaufane )

Meissnera 32,
31-457 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2018)
Szczerze polecam! Wykłady interesujące i rzetelne. Szczególnie polecam jazdy prowadzone przez Panią Kingę, wszystko dokładnie tłumaczy i przebiegają w miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo miły i pomocny istruktor, który potrafi nauczać :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2018)
Instruktorzy rzetelni i rzeczowi, wykłady też kompletne i jasne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Z całego serca polecam ośrodek codex.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2018)
Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców CODEX przy ul.Meissnera a szczególnie Polecam instruktora Pana Piotra , ktory jest bardzo miły i cierpliwy . Szkoła godna polecenia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

(58 opinii w tym 51 zaufanych )

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2018)
Polecam szkołę jazdy Navigator z czystym sumieniem. Pan Zbyszek to instruktor z powołania. Cierpliwie tłumaczy wszytko nawet tysiąc razy, super atmosfera zero nerwów i stresu. Nauka jazdy w tej szkole to czysta przyjemność. I przede wszystkim widać efekty. Najlepsza z najlepszych!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2018)
Najlepsza szkoła w Krakowie. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2018)
Bardzo miła atmosfera, jak coś nie wychodzi lub masz pytania wszystko na spokojnie i dokładnie wytłumaczone
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, brak stresu. Wszystko czego potrzebowałam w czasie kursu. Wspaniała szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Bardzo polecam egzamin zdany za 1 razem. Świetna atmosfera dobre podejście i cierpliwość do kurusanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Quattro Nauka Jazdy

(44 opinie w tym 36 zaufanych )

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2018)
Bardzo polecam ! Przyjazna, miła atmosfera, obsługa bardzo pomocna. Instruktorzy bardzo wyrozumiali i cierpliwi a przy tym profesjonalni :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2018)
Świetna szkoła! Miła i pomocna obsługa, pogodni i kompetentni instruktorzy. W szczególności polecam Pana Krzyśka, jazdy z nim to sama przyjemność. Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2018)
Naprawdę polecam, szybki czas wykonania kursu :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2018)
Pozytywne emocje podczas jazd, sympatyczni, doświadczeni instruktorzy. Świetna organizacja, również czasowo z ofertą podstawową wyszło idealnie. Bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach z teorii, jazdach, a po wszystkim pozytywne emocje przed egzaminem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2018)
Bardzo przyjemna atmosfera, instruktorzy cierpliwi i otwarci, bardzo dobry kontakt z Panią Dagmarą w biurze. Polecam :)
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

(17 opinii w tym 14 zaufanych )

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2018)
Kompetentny instruktor z ogromną wiedzą, którą potrafi każdemu przekazać. Polecam serdecznie, nie ma osoby, której nie nauczyłby jeździć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Prawo jazdy zdane za 1 razem!! Niesamowity człowiek z powołania. Dziękuje
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Bardzo okej gość, brałem jazdy doszkalające bo nie jeździłem od paru lat. W momencie gdy miałem się wybrać w dłuższą trasę na dzień po naszej ostatniej lekcji powiedział że mogę dzownić gdybym nie ogarniał. Miły gest. Polecam, same lekcje również bardzo skuteczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2018)
Pan Piotr Kowalski to bardzo dobry instruktor po dwóch godzinach dodatkowych przed egzaminem nauczyłem się bardzo dużo i następnego dnia zdałem bez żadnego stresu . Polecam każdemu .
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2018)
Wspanialy instruktor indywidyalne podejscie do kursanta,precyzja,instruktoz z powolania i zamilowania do motoryzacji :)