5 864

Ośrodków

124 307

Opinii

81 763

Zaufanych Opinii

3 765

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupony rabatowe
  • Kraków
  • Kurs kat. B
-150PLN
1600 1450PLN

Ranking Szkół (140)

1
OSK Stach

(756 opinii w tym 421 zaufanych )

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2018)
Polecam szkołę jazdy Stach!!! Szczególnie instruktora p. PIOTRA Żeglenia, który jest niebywale sympatyczny i cierpliwy, a jego profesjonalizm wpłynął na pozytywny dla mnie wynik egzaminu, za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Miałam również okazję jeździć z p. Tomaszem Skibińskim i jego także miło wspominam. Jeszcze raz, gorąco POLECAM;-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2018)
Bardzo polecam tą szkołę. Cały kurs łącznie z wykładami przebiegał w miłej atmosferze.Moim instruktorem był Pan Robert Malach z którym miałam okazje jeździć przez wiekszość kursu. Bardzo miły i rzetelny człowiek, spokojnie moge polecic go każdemu. Z powodu dłuższego urlopu Pana Roberta, jazdy doszklające jeszcze przed pierwszym egzaminem wykupiłam u innego instruktora, był nim Pan Artur Krzan. Tutaj lepiej nie mogłam trafić! Słyszałam juz wczesniej opinie o Panu Arturze i musze je potwierdzić w 100%. Można go określić zdaniem: "właściwy człowiek na właściwym miejscu". W ciągu kilku godzin zupełnie zmienił moje nastawienie do prowadzenia samochodu. Aż nie mogłam sie doczekać kiedy będzie kolejna lekcja. Jest przede wszystkim wymagający ale również cierpliwy i spokojny. Bardzo dziękuję obu Panom i gorąco polecam szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
Wybrałam OSK STACH by zacząć swoją przygodę z prawem jazdy i ogólnie jazdą samochodem, jak pewnie wielu dlatego, że jest numerem 1 w rankingu ośrodków szkolących przyszłych kierowców. I szczerze powiem, że nie żałuję, egzamin państwowy zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! Wykłady z Panem Stanisławem, ciekawe, zapadające w pamięć, z dodatkiem humoru, przygotowujące do jazdy na co dzień samochodem, a nie tylko nauka do samego testu. Egzamin wewnętrzny jak i egzamin państwowy - zdany za pierwszym razem. Baza pytań udostępniona przez OSK pomaga, fakt warto popatrzeć na pytania udostępnione przez (WORDy), bo części pytań nie ma, choć jak się zrozumie zasady KRD to "nowe" pytania nie są takim problemem. Na jazdy praktyczne miałam przyjemność jeździć z instruktorem Panem Sławomirem Dywańskim i bardzo dobrze je wspominam. Instruktor cierpliwy, zawsze wytłumaczył gdzie zrobiłam błąd (nawet jak go popełniałam naście razy), jak miałam jakiekolwiek pytania służył swoją wiedzą, nie było problemu z umawianiem się na jazdy (a jestem studentką i różnie u mnie z czasem było), pokazał wszystkie możliwe trasy na późniejszy egzamin i wszystkie newralgiczne momenty na nich, a atmosfera w aucie była świetna, nieraz podchodząc do jazdy z humorem i uśmiechem na twarzy. Bardzo podobała mi się możliwość jazdy na różnych samochodach (tak, Kia Rio, ale każdy wie, że samochód, samochodowi nie równy) z różnym sprzęgłem i skrzynią biegów (5-cio i 6-cio biegową), przez co egzamin państwowy nie przeraził nowym samochodem z innym sprzęgłem. Łuk i ruszanie pod górkę na placu manewrowym na egzaminie, dzięki nauce instruktora, były czystą przyjemnością. Cóż tu mogę dodać więcej, polecam wszystkim kurs, jak i instruktora, wybierajcie STACHa!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2018)
Wykupiłam jazdy doszkalające z Panem Andrzejem Chochowskim i poleciłabym jazdę z tym instruktorem każdemu. Instruktor jest bardzo sympatyczny, opanowany i dobrze tłumaczy. Bylo to dla mnie tym bardziej ważne, gdyż za kółko wsiadłam po 11 latach przerwy będąc w ósmym miesiącu ciąży. Po 16 godzinach za kółkiem byłam już w stanie przesiąśc się do własnego samochodu i bez problemu pojechac w dłuższą trasę. Ode mnie szkola jak i Pan Andrzej otrzymują najwyższą notę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2018)
Mając 27 lat i roczne dziecko w domu zachciało robić mi się prawo jazdy. Po przejrzeniu wielu ofert różnych szkół jazdy trafiłam na Stacha.... i nie żałuje decyzji, że waśnie tą szkołę wybrałam. Po pierwsze (zaczynając od wykładów): -Super atmosfera, - Dni wykładów dostosowane do dyspozycyjności kursanta, - Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, umiejący w jasny i logiczny sposób wytłumaczyć o co tak na prawdę chodzi w jeździe samochodem ???? Jeśli chodzi o Instruktora - wszystkim polecam Pana Maćka Krawca. Dzięki jego postawie i osobowości jazda samochodem stała się dla mnie ogromną przyjemnością. Bardzo ważnym dla mnie elementem kursu była elastyczność i możliwość ustalania godzin jazd według własnego harmonogramu - Pan Maciek nie robił z tym żadnych problemów. Jeśli chodzi o samą jazdę: opanowanie, cierpliwość i pozytywne podejście do kursanta to jedne z wielu cech, za które można Mackowi podziękować.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

(224 opinie w tym 170 zaufanych )

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Gorąco polecam. Pełny profesjonalizm w podejściu do kursanta. Podziękowania dla Pana Michała za za fachową i konkretną naukę jazdy oraz cierpliwość.Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2018)
Zajęcia teoretyczne w OSK Jurex prowadzone są w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób, szkoła ma indywidualne podejście do każdego kursanta począwszy od wyboru instruktora oraz sposobu przekazywania wiedzy podczas nauki jazdy, instruktorzy posiadają dużą wiedzę, są pomocni i cierpliwi, dzięki czemu lekcje przebiegają w przyjaznej atmosferze, dużym plusem jest możliwość dopasowania godzin jazdy do grafiku na uczelni lub w pracy, świetna szkoła, polecam wszystkim!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2018)
Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia teoretyczne, mili i rzeczowi instruktorzy, świetna atmosfera w trakcie kursu, w dodatku duża elastyczność godzin jazd. Od razu widać, że pracownikom tego ośrodka zależy na wpojeniu nam-kursantom dobrych przyzwyczajeń w trakcie jazdy. Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, polecam wszystkim którzy na prawdę chcą nauczyć się bezpiecznie prowadzić samochód, 10/10!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2018)
Szkoła jazdy bardzo dobra , istnieje możliwość dostosowania jazd do swojego grafiku najlepsi instruktorzy jazdy przebiegają w luźnej przyjemnej atmosferze , zajęcia teoretyczne prowadzone przez panią Ewe również prowadzone w przyjemnej atmosferze , polecam każdemu OSK Jurex :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2018)
Gorąco polecam! Najlepsi instruktorzy w mieście, możliwość dostosowania jazd do swojego grafiku, miła atmosfera w czasie jazd przez co czas szybko leci. Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, poleciłabym ją wszystkim!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

(191 opinii w tym 131 zaufanych )

Karmelicka 8
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Już na początku poszukiwań, po wielu pozytywnych opiniach zebranych od znajomych, moja uwaga skupiła się na szkole Albar. Bardzo ucieszyła mnie możliwość odbycia szkolenia z teorii w weekendy, więc nie marnując czasu postanowiłam właśnie tam zrealizować swój kurs na prawo jazdy. Pamiętam że to właśnie po tych wykładach, Panowie zaszczepili u mnie pozytywne nastawienie i chęć dalszej nauki. Pozostała tylko kwestia wyboru instruktora. I tu tkwi moja recepta na sukces, który zdając za pierwszym razem egzamin praktyczny oraz teoretyczny, uważam że osiągnęłam. Więc po krótce pozwolę sobie przedstawić jak u mnie to wyglądało. Wybór padł na Pana Bogdana, złoto wśród małopolskich instruktorów. Elastyczny grafik (co przy moim ogromie obowiązków w tamtym czasie, było niezbędne) indywidualne podejście do kursanta i przekazanie ogromnej wiedzy i praktyki. Oj tutaj nie tylko została dana mi technika która jest niezbędna do egzaminu który spędzał mi sen z powiek, ale też opanowanie stresu poprzez oswojenie się z nim i zaakceptowanie faktu że jeśli wystąpi to muszę przyjąć go na klate. W każdym razie dostałam wszystko co chciałam a nawet i więcej. Podróż którą przeżyłam z Albarem zostanie ze mną na długo, a wiedza: i ta praktyczna i teoretyczna przekazana przez Pana Bogdana mam nadzieję że, zostanie ze mną na zawsze. Jakby się tak wszystkim chciało jak jemu świat byłby piękniejszy, życzę sobie w dalszym życiu tak wspaniałych współprac jakie miały miejsce z całym teamem Albaru. PS. Wspaniałym Panią z biura Albar też należą się gromkie brawa, i to fakt co mówią inni, przy nich każde pytanie przestaje być głupie i żadne nie pozostaje bez odpowiedzi. Wszystko co robicie, robicie wspaniale. Jeszcze raz wam bardzo dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2018)
Miła atmosfera, elastyczność, profesjonalne podejście do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2018)
Szczepan, instruktor z którym miałem przyjemność mieć jazdy, to dobry profesjonalista. Doskonale wiedział na co zwracają uwagę na egzaminie państwowym. Cierpliwie i ze spokojem tłumaczył mi moje błędy. Gdy mi nie szło, nie krytykował mnie tylko mówił co robić aby było lepiej. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2018)
Wybór OSK Albar był dla mnie oczywistym już po pierwszej przeprowadzonej rozmowie telefonicznej. Udzielenie rzetelnych informacji, kompetentne doradztwo i sympatia, z jaką zawsze spotykałam się przychodząc do biura sprawiła, że nie wyobrażałam sobie realizacji kursu na prawo jazdy w innej szkole. Korzystałam z teorii online + kursu ekspresowego - codzienne jazdy po 2 i 3 godziny odbywały się w bezstresowej atmosferze (choć konstruktywna krytyka mobilizowała do stawania się coraz lepszym i świadomym kierowcą), a mój instruktor - Konrad Żurek - wykazał się ogromną cierpliwością, zrozumieniem, opanowaniem. Wiedza którą posiada i umiejętność jej przekazywania miała swoje odzwierciedlenie na egzaminie praktycznym, do którego zostałam przygotowana w 100%. Poznałam trasy egzaminacyjne, wiedziałam na co zwracać szczególną uwagę, miałam świadomość wykonywanych manewrów. Po 36 godzinach podeszłam do egzaminu, który zdałam za pierwszym razem i jest to niewątpliwa zasługa Konrada - nieustannie instruującego o wieloaspektowym spojrzeniu na to, co dzieje się wokół nas (nauka "na pamięć" nie istnieje w kanonie pojęć tego instruktora!), niemniej - stres towarzyszący w tym dniu może zrujnować sukces nawet najlepiej przygotowanego kursanta, dlatego obarczanie winą za swoje niepowodzenia szkoły czy instruktora jest dalece nierozsądne!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2018)
Wszystko od teorii po praktykę było na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm zarówno w kontakcie z kursantem jak i sposobie nauczania. Polecam tę szkołę wszystkim no i najlepszego i najprzystojniejszego instruktora w Albar - Konrada Żurka:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

(166 opinii w tym 100 zaufanych )

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2018)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy świetnie przygotowują do egzaminu zarówno z teorii jak i praktyki, oba zdałam za pierwszym razem. Jazdy miałam z Panią Joanną, już od pierwszej lekcji byłam zadowolona i nie mogłam się doczekać kolejnej. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2017)
Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców G.P.S. Osoby, które tam pracują są kompetentne, bardzo życzliwe i pomocne. Kurs przebiega w przyjaznej atmosferze i bez obaw można zadawać nurtujące nas pytania. Indywidualne podejście do kursanta sprzyja efektywnemu uczeniu się. Miałam przyjemność jeździć z Panią Joanną Waligórską, która wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem! Jest bardzo cierpliwa i motywuje do działania. Teraz już mam prawo jazdy i wiem, że podjęłam słuszną decyzję wybierając OSK G.P.S.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2017)
Bardzo dobrze będę wspominać czas spędzony w tej wlasnie szkole. Mimo że nie miałam wcześniej żadnego kontaktu z autem to dzięki bardzo sympatycznemu i cierpliwemu instruktorowi Panu Andrzejowi egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem! a kurs teoretyczny był bardzo dobrze i przyjemnie prowadzony. Szkołę serdecznie polecam! I bardzo dziękuję ☺
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2017)
Bardzo miło wspominam czas spędzony w tej szkole. Wykłady z teorii były fantastyczne! Ciekawe, z dużą dawką humoru i zawsze w cudownym aromacie kawy :) Wszystkie trudne i niezrozumiałe rzeczy stawały się proste i oczywiste. Wspaniała atmosfera, indywidualne podejście i przyjemna osoba w postaci Pana Andrzeja sprawiały, że nie chciało się wychodzić. Jazdy wyglądały podobnie. Zawsze pełne emocji i choć niejednokrotnie szło mi okropnie, miałam gorszy dzień, to było wspaniale. Pan Andrzej zawsze miły, serdeczny i życzliwy wprowadzał kapitalną atmosferę a w trudnych chwilach ratował z opresji. Jestem pod ogromnym wrażeniem Jego cierpliwości, umiejętności i serca jakie wkłada w każdą sekundę swojej pracy. Sposób nauki i podejścia jest godny naśladowania. Dzięki tej szkole nie tylko zdałam egzaminy, ale też nie obawiam się wsiąść do samochodu a myśl o jeździe po centrum, autostradzie czy oblodzonej drodze nie paraliżuje mnie strachem. Tor poślizgowy też warto zaliczyć. Dobra lekcja warunków na drodze a przy tym świetna zabawa :) Gorąco polecam szkołę GPS!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2017)
w pełni zasłużone 5 gwiazdek, miła atmosfera podczas wykładów, jak również jazd z panem Andrzejem, którego pokłady życzliwości i cierpliwości są chyba nie do wyczerpania :) zdane za pierwszym razem ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

(94 opinie w tym 83 zaufane )

Al. Mickiewicza 5
31-120 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2018)
Jestem zadowolony z przebiegu całego kursu.Teoria została przedstawiona w sposób pełni profesjonalny.W szczególności polecam Pana Piotra !!!! ponieważ uważam ze jest to instruktor z powołania.Jazdy z Panem Piotrem to sama przyjemność , jazdy po mieście przebiegały w sposób bezstresowy i naprawdę na wysokim poziomie nauczania.właśnie te czynniki wpłyneły na to że egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem za pierwszym razem ! Naprawdę polecam tę szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2018)
W porównaniu z opiniami znajomych odbywającymi również kursy na bycie kierowcą, zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Pan Piotr jest cierpliwym, mądrym instruktorem z niesamowitym poczuciem humoru. Zawsze służył dobrą i konstruktywną radą. Na wykładach u Pana Roberta zostały wytłumaczone zasady ruchu drogowego przez co pierwsza jazda autem nie była stresująca. Do egzaminu po całym kursie byłam przygotowana perfekcyjnie. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2018)
Świetna atmosfera w relacjach z instruktorami, profesjonalne podejście do kursanta. Świetne umiejętności przekazania najbardziej potrzebnych materiałów potrzebnych do zdania egzaminów. Indywidualne podejście do kursanta w przypadku rozpoczęcia jazd po mieście, elastyczne terminy w różnych godzinach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
POLECAM SERDECZNIE!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2018)
Kurs teoretyczny przebiega szybko i sprawnie, podczas jazd zostały omówione wszystkie elementy egzaminu, bardzo sympatyczna atmosfera, bezstresowa, przyjazny kontakt z instruktorem. Wystarczy się skupić i nie ma problemu ze zdaniem egzaminu państwowego. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

(115 opinii w tym 68 zaufanych )

Senatorska 26
30-106 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2018)
Bardzo przyjemna nauka
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2018)
Z pewnością mogę wszystkim polecić Auto Akademię. Odbyłam 4-dniowy kurs poranny w ramach którego dostaliśmy najbardziej istotne informacje oraz polecenia co do przygotowania się to testu. Instruktorzy są bardzo punktualni, profesjonalni oraz uprzejmi. Po kursie zostały mi same dobre wspomnienia.Pozdrawiam serdecznie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
w ostatnim tygodniu Bardzo polecam Auto Akademię - kurs teoretyczny prowadzony w jasny i zrozumiały sposób, wygodnie, bo w weekend. Mój instruktor, pan Wiesław był cierpliwy, konkretny, rzeczowy i co jest cenne - zwracał uwagę na element samodzielności kursanta. Duże doświadczenie i znajomość rzeczy. Pani Ania z biura sympatyczna, wszystko wyjaśnia i zawsze chętnie pomoże. Naprawdę polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2018)
Serdecznie polecam szkołę Auto Akademia Salwator. Sama trafiłam tam z polecenia i każdemu, kto się zapyta, też chętnie polecę. Chodziłam na zajęcia teoretyczne w weekend i mimo, ze to były tylko 4 dni bardzo dużo z tego wyniosłam, co wychodzi przy wykonywaniu testów. Moim instruktorem był Pan Wiesław, który jest oazą spokoju i wszystko potrafi wytłumaczyć nawet takim laikom jak ja :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2018)
Instruktorzy to inteligentni, kulturalni, spokojni i na poziomie profesjonaliści, którzy lubią swoją pracę. Posiadają również wiedzę psychologiczną i pedagogiczną, dzięki której potrafią właściwie zareagować w każdej trudnej sytuacji. Polecam.
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

(46 opinii w tym 40 zaufanych )

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Super szkoła :) gorąco polecam !! Pełen profesjonalizm !! Egzamin zdany za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2018)
Serdecznie polecam! Przyjazna atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu. Nauczyłam się jeździć samochodem, a nie tylko po Krakowie tak, żeby zdać egzamin. Jazdy były bezstresowe, a Pan Zbyszek jest najbardziej opanowaną osobą jaką znam i ma dużo cierpliwości :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2017)
Bardzo dobre podejście,, bezstresowe zajęcia, ale jednocześnie można było się dowiedzieć wszystkich istotnych rzeczy, zdane za pierwszym, bardzo polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2017)
Serdecznie polecam! Miałam tylko 2 jazdy doszkalające przed egzaminem, ale bardzo dużo zyskałam! Dzięki Panu Zbigniewowi zdałam egzamin bez problemu za pierwszym razem - powtórzył ze mną wszystkie niezbędne rzeczy, a nawet zrobił więcej niż przy poprzednich 30 godzinach jazd. To dzięki niemu żadne egzaminacyjne zadanie mnie nie zaskoczyło. Jestem za to bardzo wdzięczna :)
dobry
(ocena z dnia 06.11.2017)
Miła atmosfera i bezstresowa jazda z Panem Zbyszkiem ale jest za mało instruktorow w stosunku do kursantow dlatego kurs sie bardzo rozwleka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

(57 opinii w tym 38 zaufanych )

Meissnera 32,
31-457 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2018)
Z całego serca polecam szkołę Codex! Super atmosfera i zawodowi instruktorzy! Profesjonalizm, cierpliwość i co ważne zawsze dobry humor! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2018)
Polecam serdecznie ośrodek Codex. Świetni instruktorzy, którzy tworzą kursantom wspaniałą atmosferę podczas jazd. Nauczanie na najwyższym poziomie. W trakcie jazd otrzymałem mnóstwo przydatnych wskazówek, które na pewno wykorzystam ma egzaminie praktycznym! Gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2018)
Profesjonalne jazdy w miłej atmosferze, świetni instruktorzy i instruktorki, polecam serdecznie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2018)
Polecam szkołę Codex, miła atmosfera, dobra lokalizacja, bez problemu można dostosować jazdy do zmianowych godzin pracy, sympatyczni instruktorzy, którzy bardzo dobrze wszystko tłumaczą, ciekawe wykłady :) kurs skończyłam co prawda ponad rok temu, ale wystarczyło tylko kilka godzin dodatkowo dla przypomnienia żeby zdać egzamin za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2017)
Bardzo dobra szkoła. Kurs rzeczowy, sprawnie przeprowadzony. Instruktor wymagający, konkretny, ale też życzliwy. Pełen profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

(8 opinii w tym 7 zaufanych )

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Pan Piotr Kowalski to najlepszy instruktor!!! Cierpliwy z ogromną wiedzą i pasją. Jazdy przebiegały w sympatycznej atmosferze, podczas których wiele się nauczyłam. Gorąco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Doskonaly przekaz informacji. Zero stresu. Pelen profesionalizm. Prawko zdane za pierwszym razem i juz 7 lat bez wypadku. Szkola godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Pełen profesjonalizm, Pan Piotr, ma ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, dużo większą niż można wycisnąć nawet z najlepszego podręcznika. Co najważniejsze potrafi ja przekazać! Ja zdałem za pierwszym razem a przed rozpoczęciem kursu nie wiedziałem do czego służy sprzęgło... Polecam bez wahania każdemu kto chce być dobrym, bezpiecznym prowadzącym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Pan Piotrek Kowalski jest świetnym instruktorem, jest opanowany, ma bardzo dobre metody nauczania i świetne podejście do kursantów Polecam wszystkim !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Z całego serca polecam tę szkołę! Byłam zachwycona profesjonalizmem, instruktor niewiarygodnie miły i cierpliwy a zarazem rzetelny i konkretny nauczyciel. Przed Egzaminem Państwowym czułam się pewnie, egzamin teoretyczny jak i praktyczny okazały się formalnością.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Quattro Nauka Jazdy

(1 opinia w tym 1 zaufana )

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2018)
No heej!!!! Uwaga: skróciłam jak mogłam bo mogłabym o was pisać i pisać. Polecam krakowską szkołę Quattro!!!!Co prawda ja jej nie wybrałam, tylko mój brat z którym chodziłam na kurs-dzięki Marcin!!!! Obawiałam się trochę jak to będzie ale Dagmara jest przemiłą osóbką, która pomoże w każdej sprawie a z panem Prezesem można spoczi pogadać na snapie!!!!! Wykłady z p.Marcinem nie były nudne a wręcz przeciwnie, dawał nam praktyczne rady i nieraz pożartował. Zawsze gdy go spotykam na karmelickiej pomacha, zaczepi i pogawędzi!!!!Kolejno przyszło na jazdy, których nie ukrywam że się bałam i pomimo tego że jestem otwartą osobą i zawsze z każdym się dogadam, bałam się też który instruktor prowadzący mi się trafi i jaki będzie. Padło na p.Krzysia!!!!!Pierwsza jazda-nieziemski stres. Jednak p.Krzysiek zagadał, próbował poznać i w efekcie cały stresik zniknął. Dziękuje mu najbardziej za to że był wobec mnie cierpliwy i spokojny(p.s. nie wysadził mnie nigdy z auta a nieraz by się przydało, tak jak pare karnych przysiadów za ciężką nogę!!!!!!!!!!!), dużo sobie rozmawialiśmy i nieraz mieliśmy ubaw- chociaż w większości chyba on miał ze mnie1!!! No istna oaza spokoju, a trzeba przynać że nie miał ze mną łatwo, bo jak stwierdził p.Zbyszek jestem żywiołek i straszna gaduła!!!! P.Krzysiek nauczył mnie świetnie robić łuk a gdy coś mi nie wychodziło mówił: 3głebokie wdechy, tego nie było, jedziemy dalej!!!!Miałam też 3jazdy z p.Zbyszkiem, który jest prze świetny. W trzech słowach: gaduła, śmieszek i żartowniś z którym nigdy nie jest nudno!!!!No żywiołek jak ja!!!!U obu instruktorów atmosfera w eLce była cudowna. Bezstresowo i milutko. Dzięki Quattro za wszystko i będę was z całego mojego małego serduszka polecać❤!!!! I licze na wasze kciuki na państwowych, załogo Quattro!!!! High five!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem