Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 299zł

Quattro Nauka Jazdy

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(143)

Więcej filtrów kursów
1049 Zaufanych Opinii (1747 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2021)
Gorąco polecam! Miałam okazje jeździć z Panem Robertem i Panem Pawłem podczas jazd doszkalających tuż przed egzaminem. Cenne wskazówki i dokładne wytłumaczenie błędów zaowocowały zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Ponadto ponad programowe ćwiczenia, które okazują się być bardzo przydatne w życiu codziennym tak jak parkowanie tyłem pozwoliły mi zyskać większą pewność siebie podczas jazdy! Polecam każdemu
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2021)
Szczerze polecam szkołę, teoria jak i praktyka przeprowadzona ponad moje oczekiwania, szczególnie polecam jazdy z P. Grzegorzem Michalskim.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2021)
Zdałam za pierwszym razem zaczynając kurs i jazdy totalnie od zera. Świetny instruktor, cierpliwy, kulturalny. Idealne przygotowanie do egzaminu. Polecam szkołę, szczególnie P. Macieja Krawca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2021)
Profesjonalne podejście instruktorów (pani Renata to totalny szef) na egzaminy byłem bardzo dobrze przygotowany tylko 2 razy zjadł mnie stres a za 3 razem się udało bez problemów. Polecam zarówno kurs jak i jazdy doszkalające
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2021)
Serdecznie polecam szkołę, a w szczególności instruktora Pana Marcina Tatarę! Plusy dla szkoły, że nauka teorii może odbywać się online.Fantastyczne rozwiązanie dla osób pracujących, które nie mogą stawiać się codziennie po południu na wykłady ;) Jazdy prowadzone w fantastycznej atmosferze, wesołej, ale również profesjonalnej.Nie ma mowy o stresie podczas nauki jazdy! Pan Marcin udziela mnóstwo wskazówek i dokładnie wszystko tłumaczy. Teoria za 1 razem na 100%, praktyka za drugim bez żadnego błędu! Za pierwszym zjadł stresik ;D Polecam i pozdrawiam, Adrianna J
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
357 Zaufanych Opinii (468 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2021)
Serdecznie polecam każdemu. Sympatyczni właściciele, super współpraca z kursantami i elastyczny grafik. Pan Krzysztof z którym miałam okazję mieć jazdy- to świetny instruktor. Nawet jeśli popełniałam błędy to na spokojnie miałam wyjaśnione co było zrobione źle i później było już tylko lepiej. Dzięki niemu dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Nie mam żadnych zastrzeżeń!
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2021)
Kierownictwo, zawsze służyło pomocą. Życzliwie i indywidualnie podchodzą do każdego kursanta, wszystko było do dogadania i ustalenia. Instruktorzy punktualni, konkretni, sympatyczni i zwaracajacy uwagę na jazdę kandydata cały czas (nic im nie umykało). Służyli pomocą i szeroką wiedzą. Egzamin teoretyczny B oraz A2 na 100% za pierwszym razem, Praktyczny B zdany bez zastrzeżeń za pierwszym razem, A2 już niebawem, ale myślę że również się uda. Polecam serdecznie! Merytorycznie i przystępnie cenowo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2021)
Solidne przygotowanie pod względem jazdy jak i psychicznie. Zwracanie uwagi na najmniejsze szczegóły.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Mili wykładowcy, dobry instuktor, wszystko zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.08.2021)
Mega zadowolona ze szkoły. Fajna i miła komunikacja. Wygodny harmonogram zajęć. Egzaminy zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
287 Zaufanych Opinii (331 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2021)
Moje główne zajęcia były z Mariuszem i bardzo mi się podobały. Mariusz jest bardzo miły, bardzo cierpliwy i bardzo tolerancyjny nawet z moim kiepskim językiem :) . Był bardzo profesjonalny i bardzo spokojny podczas całego kursu. Również administracja była miła. Moje zajęcia były zawsze na czas i były organizowane co tydzień.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2021)
Miła obsługa i najlepszy instruktor Paweł ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Szkoła bardzo profesjonalnie podchodzi do kursanta, przygotowanie do egzaminu najwyższej jakości. Osoby prowadzące kurs mają świetne podejście. Elastyczne terminy jazd dodają tylko do tego wielkiego plusa.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2021)
zdecydowanie polecam
dobry
(ocena z dnia 24.08.2021)
Serdecznie polecam Pana Piotra, najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić???? Pan Piort jest zawsze punktualny, na klatce dzień dobry mówi i od wejścia zaraża swoim dobrym humorkiem???? Porady dotyczące jazdy łączy z żarcikami (których ma mnóstwo w zanadrzu), dzięki czemu łatwo i przyjemnie przyswaja się przekazywaną wiedzę. Zdałam zarówno teorię, jak i praktykę za pierwszym razem, tzy miesiące temu, a do dziś tęskno mi za jazdami z Panem Piotrem. Jak Pan to czyta to pozdrawiam serdecznie i w imieniu całego grona namiotniczek, zapraszam na wspólne namiotowanie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
282 Zaufane Opinie (436 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2021)
Piszę tą opinie po zdaniu egzaminu praktycznego za pierwszym razem! Polecam ta szkole jazdy oraz instruktora Pawła Kominka, który z wielka cierpliwością i zawsze w miłej atmosferze prowadził mnie przez kurs :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Ciesze się że trafiłam w to miejsce. Świetna szkoła jazdy ! Pan Paweł to pełen profesjonalizmu i oddania instruktor z bardzo dobrym poczuciem humoru co pomaga rozładować stres ;). Potrafi dokładnie wytłumaczyć jak poruszać się na drodze, nie ma dla niego głupich pytań i co bardzo ważne pomaga pokonać strach przed jazdą samochodem. Czułam że jeżdżę pod dobrymi skrzydłami. Pan Paweł to instruktor z powołaniem, widać że to co robi sprawia mu radość. Ze pełną szczerością mogę powiedzieć, że dzięki Niemu zdałam egzamin i mogę wyruszyć na podbój świata na 4 kółkach. Dziękuję bardzo:). Każdemu kursantowi życzę takiego instruktora. Polecam szkołe w 100%.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2021)
Bardzo fajna szkoła jazdy;) mimo kilku przygód- bo wybrałam beznadziejnego instruktora na pierwszych jazdach (p.Jurek, ale już tam nie pracuję!), którego zmieniłam na najlepszego w tej szkole a chyba i w całym Krakowie. Bardzo polecam jazdy z Krzysztofem B., bo ma super podejście do człowieka. Potrafi zmobilizować do nauki i myślenia za kierownicą. Świetnie tłumaczy np. jazdę po łuku czy zmianę biegów, których długo nie mogłam opanować. Ale cierpliwe i fachowe podejście instruktora pomogło mi nauczyć się i tego;) uczy nie tylko jazdy pod kątem egzaminu ale tak, by po zdanym egzaminie spokojnie człowiek wsiadł za kółko. Bardzo miła atmosfera w czasie jazd!! Instruktor zawsze skupiony na tym co dzieje się w aucie jak i na trasie. Krzysiek tłumaczył, sprawdzał czy rozumiem znaki czy umiem je zastosować w praktyce. W razie problemów tłumaczy do skutku, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jazdy.zawsze zaczynały się punktualnie, a autko super przugotowane do zajęć. Krzysiek doradzał jak sobie pomóc ze stresem na egzaminie i mocno kobicował. Egzamin zdany bez problemu za pierwszym razem ;))) Pani z biura bardzo pomocna! Zajęcia teoretyczne szybko, sprawnie poprowadzone. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Po kilkuletniej przerwie, postanowiłam kolejny raz podejść do egzminu praktycznego (wcześniej w innym mieście)i zdać za pierwszym podejściem, i się nie pomyliłam! Jazdy pod okiem Pana Pawła Kominka odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, żadnych nerwów, wszystko było spokojnie i dokładnie wytłumaczone. Instruktor motywował i podtrzymywał na duchu. Nie mogę powiedzieć złego słowa! Polecam serdecznie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2021)
Bardzo fajna szkoła jazdy. Super instruktorzy. Robiłem 4 prawa jazdy i za każdym razem byłem bardzo zadowolony.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
172 Zaufane Opinie (253 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2021)
Bardzo mili instruktorzy i obsługa
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2021)
Świetna szkoła, miła atmosfera i profesjonalne podejście, polecam !!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2021)
Świetna szkoła, Pani w biurze jak i Pan Marcin który był moim instruktorem bardzo mili i pomocni, atmosfera bezstresowa i indywidualne podejście do każdego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Szkoła kładzie duży nacisk na teorię - najwyraźniej skutecznie, bo teoretyczny zdałam za pierwszym podejściem. Moim instruktorem był pan Marcin - siła spokoju. Cały kurs w przyjaznej atmosferze, dającej przyjemność z nabywania nowych kompetencji.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2021)
Świetna szkoła, wspaniali ludzie, niezużyte i komfortowe auta. Punktualnie, brak ukrytych kosztów, pełen profesjonalizm. Polecam !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
143 Zaufane Opinie (245 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2021)
Świetna szkoła jazdy. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Gorąco polecam Panią Joannę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Bardzo dobra oraz profesjonalna szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2021)
Ogromnie polecam szkołę GPS. Przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas jazd, profesjonalizm i pełne zaangażowanie kompetentnych instruktorów, którzy wykazują się niesamowitą cierpliwością i świetnym podejściem do kursantów oraz dodatkową mobilizacją :) wykłady prowadzone są przez p. Piotra w sposób interaktywny, wszystko jest jasno i zrozumiale wyjaśnione, a dzięki pozytywnej energii prowadzącego nie stanowią wyłącznie "suchej teorii", przez co absolutnie nie można się nudzić i bardzo dużo zostaje w głowie. Elastyczne podejście do umawiania jazd i stały, bieżący kontakt z p. Piotrem co do terminów. Na zajęcia chodziłam z ogromną przyjemnością i był to naprawdę przecudownie spędzony czas zakończony pozytywnym efektem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2021)
Szkoła bardzo mi się podobała, kurs zacząłem w połowie maja, a prawo jazdy odebrałem wczoraj z urzędu. Pomimo tego, że nie kupiłem szybszego kursu, bardzo szybko udało mi się umówić na wszystkie jazdy i go skończyć. Dodatkowo na plus zniżka uczniowska. Polecam bardzo Panią instruktor Asię. Super uczy jeździć i można też pogadać na luzie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2021)
Serdecznie polecam wszystkim planującym odbyć kurs na prawo jazdy szkołę GPS. Zaczynając od wykładów - pan Piotr prowadzi je w super interaktywny i energiczny sposób. Jeśli chodzi o jazdy - możliwe jest dostosowanie godzin do preferencji kursanta. W razie jakichkolwiek zmian - byłam cały czas w kontakcie z panem Piotrem. Miałam okazję jeździć z prawie każdym z kadry - i nigdy się nie zawiodłam. Każdy instruktor ma ogromną wiedzę merytoryczną, dobre podejście do człowieka i jazdy to tylko i wyłącznie przyjemność. Za każdym razem byłam zadowolona i z kolejnymi lekcjami widziałam swój progres. Diamentem szkoły jest instruktor Daniel. :)
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
117 Zaufanych Opinii (134 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Super atmosfera, profesjonalne podejście instruktora do kursanta, jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze (polecam pana Piotra!!), bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o umawianie się na jazdy. Teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam!!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Świetny instruktor, sprawne samochody, bardzo dobre podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Instruktor 10/10 samochody sprawne atmosfera super i oczywiście profesjonalizm i podejście do każdego kursanta osobno, wydaje mi się ze leoiej nie mogłem trafić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-06

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (94 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Polecam każdemu, przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, zdane za pierwszym ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Bardzo polecam! Cierpliwy, wyrozumiały instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, dzięki któremu nauczyłam się dużo więcej niż przypuszczałam i od początku czułam się bardzo pewnie, a jazda samochodem stała się ogromną przyjemnością. Pomimo stresu i presji, które mi często towarzyszą, elegancko zdane, polecam i będę polecać każdemu. Po tym kursie można być pewnym swoich umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
8
Akademia Jazdy Robimy Prawko

Plac Szczepański 8 31-011 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-08

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
9
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
46 Zaufanych Opinii (72 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2021)
Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć lub tak jak ja kontynuować naukę na jazdach doszkalających. Cenne wskazówki i doświadczenie instruktorów zaowocowało pozytywnym wynikiem egzaminu praktycznego za pierwszym razem. Bardzo dziękuję Panu Rafałowi i Panu Dominikowi za cierpliwość i wyrozumiałość. Dzięki Wam mam prawko w kieszeni. Świetna szkoła i cudowni ludzie!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2021)
Swoją naukę zaczęłam w innej szkole. Po kilku lekcjach chciałam zrezygnować z nauki jazdy. Był to stres i koszmar. Na szczęście znalazłam na fejsie instruktorkę Panią Irenę. Tak się zaczęła moja przygoda z emotion drive. Jeździłam ze wszystkimi instruktorami i wszyscy są godni polecenia. Atmosfera jest super. Mili ludzie, którzy chcą nauczyć i pomóc każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.08.2021)
Super instruktorzy, wszystko do ustalenia. Miła atmosfera i dużo rzetelnej wiedzy. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2021)
Wyjątkowo miła atmosfera oraz bardzo dobrzy i cierpliwi instruktorzy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.07.2021)
I’m very grateful to the school and instructor Iryna, without this help I wouldn’t have passed my exam. Only positive experience and impressions. Thanks a lot!!!
10
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >