Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 1199zł

OSK Stach

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(141)

75 zł
4000 zł
945 Zaufanych Opinii (1563 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Maciek jest wspaniałym instruktorem. Szkoda ze nie trafiłam do niego od razu, może bym nie zdawała przez 7 lat. Jestem zachwycona poziomem nauki:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2021)
Jeździłem cały kurs ze Sławomirem Dywańskim, cały kurs przebiegł bardzo przyjemnie, instruktor ma świetne podejście do kursanta, wszystko tłumaczy, nie pomija żadnych istotnych elementów związanych z prowadzeniem samochodu. Atmosfera bardzo przyjemna i bezstresowa. Dzięki jazdom z Panem Sławomirem, udało mi się zdać egzamin na kategorie B za pierwszym razem!! Sama szkoła jest bardzo dobrze przygotowana do szkolenia przyszłych kierowców, wykłady są prowadzone codziennie, wszyscy są bardzo mili i pomocni. Polecam wszystkim bardzo! I życzę powodzenia na przyszłych egzaminach na prawo jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Zarówno teoria jak i praktyka na najwyższym poziomie! Praktyka z Panem Grzegorzem Michalskim była jadna z najlepszych rzeczy jakie mnie w ostatnim czasie spotkały. Kompetentny, cierpliwy, umiejący przekazać wiedzę, w dodatku z poczuciem humoru! Byłam ciężkim przypadkiem, nieco chaotycznym, a dzięki niemu udało mi się zdać bez problemu! Geniusz, po prostu geniusz. Wszystkim bardzo bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Jestem MEGA zadowolona z tej szkoly! Wykłady odbywały się w bardzo ciekawy i interaktywny sposób, nigdy nie były nudne! Odnośnie części praktycznej - miałam jazdy z Krzysztofem Kowalskim i bardzo go polecam! Nigdy wcześniej nie uczyłam się prowadzić, więc wszystko mi tłumaczył "od zera". Jest bardzo zaangażowanym, świetnym instruktorem. Wszystko wyjaśniał w łatwy sposób (kilka razy nawet rysował problematyczne przykłady, aby lepiej pokazać czego nie rozumiałam). Mimo wielokrotnie popełnienia tych samych błedów, nie denerwuje się i jest bardzo spokojny. Serdecznie polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Serdecznie polecam każdemu, kto staje przed wyborem szkoły jazdy. Miałam ogromną przyjemność odbywania szkolenia praktycznego pod okiem Pana Macieja Krawca, i uważam, że lepiej nie mogłam trafić. Jazdy z Panem były czystą przyjemnością już od pierwszych godzin. Pan Maciej przekazuje podstawy techniki bezpiecznej jazdy w spokojny, rzetelny sposób. Nigdy nie podnosi głosu, a krytyka jest zawsze uzasadniona- błędy tłumaczone na bieżąco i korygowane. Nauka z Panem instruktorem zaowocowała nie tylko zdanym egzaminem, ale przede wszystkim odpowiednim przygotowaniem do jazdy po Krakowie w każdych warunkach. Wykłady merytoryczne przeprowadzone zostały w spokojnej, miłej atmosferze, a przekazana na nich wiedza okazała się być pomocna na każdym etapie kursu i przy egzaminach. Prowadzący je właściciel szkoły potrafi zainteresować tematem nawet opornych kursantów..
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
324 Zaufane Opinie (425 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2021)
Teoria prowadzona bardzo charyzmatycznie, w przyjemnej atmosferze, a jazdy z miłymi i profesjonalnymi instruktorami z dopasowanym grafikiem - polecam Jurex'a :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2021)
Indywidualne podejście do każdego kursanta, to to co najbardziej polubiłam w tym OSK. Na jazdach nigdy nie byłam zestresowana, a sama nauka była przyjemnością. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2020)
Bardzo polecam OSK Jurex Wykłady odbywają się w miłej atmosferze, Grafik jazd jest dopasowany pod indywidualne potrzeby kursanta. Instruktorzy są mili i wszystko dobrze tłumaczą. Jazda jest bezstresowa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2020)
Instruktorzy mili, tłumaczą wszystko potrzebne do zdania egzaminu i odpowiednio do niego przygotowują. Grafik dopasowywany pod indywidualne potrzeby i zaangażowanie wobec klienta. Polecam szkółkę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2020)
Polecam OSK Jurex:) Kurs przebiegł w miłej atmosferze, odpowiedzi na moje pytania były zawsze wyczerpujące i zrozumiałe. Dzięki możliwości jechania różnymi samochodami można zacząć "czuć" te sprzęgło:) Czasami jechałam z innym instruktorem co zazwyczaj, ale to jest dobrym plusem, tak jak każdy instruktor podpowie coś innego. Pomogła mi bezstresowna jazda oraz profesjonalizm, żeby zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
263 Zaufane Opinie (402 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2021)
Polecam, egzamin zdany za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Serdecznie polecam Instruktora Pawła Kominka! Dokupując jazdy doszkalające zależało mi, aby Instruktor pomógł mi przełamać strach do prowadzenia auta po kilkuletniej przerwie niejeżdżenia i udało się ;) Pan Paweł jest wymagającym instruktorem, ale przy tym jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Ma świetne poczucie humoru i podejście do kursanta, że prowadzenie auta w moim przypadku zamieniło się ze strachu w przyjemność :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Bardzo polecam szkołę ALBAR, w szczególności Pana Konrada Ż. Pan Konrad jest genialnym instruktorem, wszystkie wskazówki, podpowiedzi i uwagi okazywały się nie tylko przydatne, ale wręcz trafione w punkt. Także dziękuje za nauki doszkalające Panu Pawłowi K. Doświadczenie, cierpliwość i wyrozumiałość obu Panów umożliwiły mi zdanie egzaminu państwowego, a ponadto sprawiły, że za kierownicą czuję się pewnie, bezpiecznie i komfortowo. Jestem za to bardzo wdzięczna. Dziękuję za wszystko i jeszcze raz bardzo polecam i pozdrawiam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam instruktora Pawła, jazdy odbyły się w miłej atmosferze lecz nie zabrakło profesjonalnego podejścia do egzaminu. Jestem zadowolony z wyboru szkoły oraz instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Chciałabym polecic szkole Albar. Wybrałam ja ponieważ administracja była najbardziej pomocna, działała szybko i konkretnie. Polecam instruktora Łukasza Buś, ktory byl bardzo cierpliwy. Zostalam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Egzamin zdalam bardzo szybko. Administracja i instruktor dolozyli wszelkich staran żeby to sie udalo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 8 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
240 Zaufanych Opinii (272 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2021)
Chcę z całego serca serdecznie polecić każdemu kandydatowi na kierowcę szkołę QUATTRO! Mój wpis będzie długi, więc się troszkę rozpiszę :) Przede wszystkim to co przeważyło, że się zapisałem do tej Szkoły był bardzo szybka reakcja Anety na mojego maila. Dosłownie odpisała po 15-20 minutach. A nie ukrywam, że wysyłałem wiadomości też do kilku innych szkół i reakcja tych szkół była bardzo słaba, albo w ogóle nie odpisali, albo odpisywali po kilku dniach. Aneta jeszcze tego samego dnia zadzwoniła do mnie i wszystko przejrzyście wytłumaczyła. W ogóle jestem po wrażeniem tej dziewczyny. Siedzi w biurze praktycznie sama i ogarnia masę kursantów, szkoleń, także sama układa grafik jazd dla instruktorów. Na prawdę osoba na właściwym miejscu :) Bardzo miła i sympatyczna osoba :) Co do samego kursu. Zapisując się do tej szkoły moja sytuacja była nieco inna niż większości osób, które się zapisywały. Ja już kilka lat temu miałem nieudane próby zdawania w innej szkole poza Krakowem i szczerze porównując to czego się uczyłem się kilka lat temu a teraz to niebo a ziemia. Zdałem sobie sprawę w jakiej kiepskiej szkole się uczyłem wcześniej i jak niski poziom był wśród instruktorów. W QUATTRO na dzień dobry zostałem przywitany w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Jako, że miałem tutaj tylko kurs doszkalający to nie miałem głównego instruktora to jeździłem z Mariuszem, Mateuszem, Basią oraz Gosią. Każdemu z osobna chciałbym podziękować: - Mariusz - pierwsza osoba, która mnie uczyła, od razu załapaliśmy fajny kontakt, w trakcie jazdy rozmawialiśmy nie tylko o kursie, ale na inne tematy życiowe. Mariusz pomógł mi wejść w rytm jazd i przypomniał mi jak się jeździ. Mega sympatyczny gość, dużo posiada cierpliwości oraz wyrozumiałości :) - Mateusz - z nim bardzo mało jeździłem tylko 4 godziny, ale też bardzo miło wspominam. Był pierwszą osobą, która nauczyła mnie łuku nie na PACHOŁKI tak jak w poprzedniej szkole, ale na lusterka. Mega się przydało na egzaminie z prawa jazdy, bo umiejąc cofać na lusterkach wszędzie sobie poradzisz. A nauka na Pachołki to najgłupsze co może być. Nic dziwnego, że kilka lat wcześniej aż 2 razy oblałem na ŁUKU bo nie umiałem odpowiednio skręcać. Poza ogromną wiedzą Mateusza odnośnie jazdy i jego nauki także potrafił często powiedzieć kilka dosadnych słów w moim kierunku za co bardzo go szanuje. Potrafił postawić mnie do pionu w sytuacjach, w których sobie nie radziłem i powiedzieć szczerze co sądzi o mojej jeździe oraz zmotywować :) - Basia - z nią miałem 4 ostatni godziny przed egzaminem i to były bardzo intensywne 4 godziny. Basia potrafiła w ciągu 4 godzin wyciągnąć wnioski z mojej jazdy i potrafiła przekazać dużo super wiedzy. Na ostatniej jeździe po prostu wymęczyła mnie na ŁUKU, a nie ukrywam, że miałem problemy bo nie potrafiłem zmieścić się w kopercie jadąc tyłem. Często uderzałem w słupek i za głęboko wchodziłem. Basia nauczyła mnie kilku trików co w tej sytuacji zrobić, jak się wychylać by zobaczyć miejsce i pomogło :) Po za tym Basia to super fajna kobieta. Ktoś niżej napisał, że Basia jest protekcjonalna i krzyczy. Nie zgodzę się z tym. Basia ani razu nie krzyknęła, owszem mówiła dosadnie i często upominała mnie, ale nigdy nie uważałem, że jest to coś co by było nie miłe. Uważam, że rolą instruktora to nie tylko poklepywanie po plecach, bycie miłym czy sympatycznym ale także powiedzenie kilku cierpkich słów. Zadaniem instruktora jest nauczenie nas jeździć po to żebyśmy umieli jeździć oraz bezpiecznie jeździć zgodnie z przepisami. Basię będę miło wspominać, bo także poza nauką można było porozmawiać na inne tematy :) - Gosia - z nią przejechałem największą ilość godzin i zdany za pierwszym razem egzamin jej zawdzięczam :) Super kobieta, miła. Tłukła mi przepisy do głowy, nauczyła jeździć, radzić sobie w stresujących sytuacjach i co najlepsze nauczyła mnie eleganckiej jazdy, ładnego hamowania. Egzaminatorka, gdy wręczała mi papierek z pozytywną decyzją, sama przyznała, że bardzo przyjemnie się jechało ze mną, jazda była płynna i to też przeważyło na zdanie egzaminu :) A na to właśnie zwraca uwagi Gosia, właśnie na styl. Dziękuje Gosia, to była przyjemność z Tobą jeździć i będzie mi brakować Twojego czepiania się o drobnostki i detale! :) I za taką wiedzą i z takimi instruktorami zdałem za PIERWSZYM RAZEM! Egzamin był tylko formalnością, w ogóle dzień wcześniej czułem się pewnie i gdzieś przeczuwałem, że jeśli nie teraz to nigdy :) Oczywiście był stres podczas egzaminu, ale plac i ŁUK zdany łatwo a sama jazda była przyjemną. 3 razy zgasł mi samochód, było kilka błędów, ale cały czas jechać skoncentrowany, a gdy już przyjechałem do ośrodka to już wiedziałem, że innej decyzji nie może być :) Jeszcze raz dziękuje całemu TEAMOWI QUATTRO!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Gdy tylko ktoś pyta mnie o kurs na prawo jazdy, od razu polecam mu Quattro! Po zrobieniu kursu w tej właśnie szkole, egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, a złożyły się na to dobra współpraca z panią Anetą, która szybko i sprawnie podawała mi propozycje jazd, duży profesjonalizm instruktorów, z którymi miałam przyjemność jeździć i miła atmosfera w trakcie jazd, która sprawiała, że nie mogłam się doczekać kolejnych. Serdecznie pozdrawiam przy okazji Panią Basię, z którą przejeździłyśmy pół Krakowa i dzięki której nie bałam się wsiadać za kierownicą. Miałam zresztą okazję pojeździć nie tylko z nią, jako moją instruktorką prowadzącą, ale też ze Zbyszkiem, Gosią, Mariuszem, Mateuszem i Robertem, i nie było sytuacji, żebym zwątpiła w kompetencje, umiejętności i profesjonalizm któregokolwiek z nich. Nie dziwię się dobrym opiniom szkoły i wysokiej jakości szkoleń z taką ekipą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Przyjemna atmosfera zarówno na wykładach, jak i na jazdach. Wszystko tłumaczone sumiennie, a indywidualne przyjazne podejście do kursanta sprawiło, że w razie wątpliwości nie wstydziłam się zapytać. Zasady, jak i sposób prowadzenia całego kursu były przejrzyste od samego początku. Zdecydowanie polecam!
dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Ogólnie bardzo polecam Quattro - robiłam kurs ekspresowy w wakacje i już po niecałych 4 tygodniach był skończony. Pan Krzysiek, z którym głównie jeździłam bardzo spokojnie podchodził do jazdy i dobrze tłumaczył. Pani Aneta z biura praktycznie zawsze umiała znaleźć pasujące mi terminy. Zdałam egzamin za trzecim razem, jednak dwa pierwsze oblane były z racji na stres, nie problemy z jazdą. Z minusów - jedną z pierwszych lekcji odbyłam z panią Basią, która nie tylko krzyczała na mnie podczas jazdy, jak i zwracała się do mnie bardzo protekcjonalnie. Było to okropnie stresujące i nieprzyjemne, dlatego powiedziałabym, że atmosfera zależy od instruktora. Po zwróceniu na to uwagi biuro było wyrozumiałe i nie miałam już z nią kolejnych jazd. Dodatkowym minusem jest to, że dopiero po zapisie (po zdanym egzaminie teoretycznym państwowym i ukończonym kursie pierwszej pomocy) powiedziano mi, że na pierwszą jazdę można czekać do dwóch tygodni. Na szczęście, ostatecznie nie miało to miejsca, ale nie było to zapisane nigdzie na stronie bądź powiedziane przed zapisem. Ostatnim minusem jest to, że niezależnie od instruktora, jazdy trwały zwykle ok. 10-20 minut krócej niż przewidziane.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Serdecznie polecam. Początkowo obawiałem się jak to będzie, ale niepotrzebnie. Bardzo miła, spokojna atmosfera w czasie jazdy, wiele się nauczułem. Szczególnie polecam Panią Gosię. Warto.
4
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
160 Zaufanych Opinii (235 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2020)
świetna szkoła z bardzo profesjonalnym podejściem, kadrą zorientowaną na kursanta - nigdy nie miałem poczucia że udzielają mi odpowiedzi na odpierdol się i to zaangażowanie naprawdę czuć na każdym kroku. widać, że przykładają dużą uwagę do potrzeb klienta na każdym kroku. auta są w świetnym stanie technicznym, czyste i zadbane, odbierali ode mnie każdy telefon, nigdy nie czuć było zniecierpliwienia. mnie uczył pan Marek, wymagający i zaangażowany na każdym etapie szkolenia, a jednocześnie bardzo cierpliwy i wyrozumiały - skupiał się na tych obszarach, w których szło mi gorzej, ćwiczyliśmy aż do skutku, od samego początku wyrabiał u mnie dobre nawyki i wychwytywał błędy po to, żeby je od razu skorygować i wyćwiczyć poprawne zachowanie na drodze. podsumowując: bardzo serdecznie polecam, uważam że są to świetnie wydane pieniądze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2020)
Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, jazdy z instruktorem wspominam bardzo dobrze Polecam gorąco!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2020)
Auto Akademia to szkoła na najwyższy poziomie. Rzetelni, punktualni, możliwość nauki na samochodzie, którym zdajesz egzamin. Profesjonalny i bardzo miły zespół. Pani Ania sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, pomocna w każdej chwili !!!!!. Pan Grzegorz teoria - najważniejsze wiadomości potrzebne przyszłemu kierowcy przekazane w ciekawy i łatwy do zapamiętania sposób, duży plus !!!!!. Oczywiście najlepszy instruktor pan Marcie, siła spokoju i opanowania, kulturalny, miły, zawsze wszystko wytłumaczy i pokaże(nawet kilka razy!!!!!) chętnie dzieli się wiedzą i umiejętnościami, ma anielską cierpliwość !!!!! Szczerze polecam!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Najlepsza szkoła jazdy! Bardzo ciekawe wykłady i profesjonalne przygotowanie do egzaminu państwowego. Pani Ania w biurze i instruktorzy są bardzo cierpliwi oraz pomocni. Wszystkie jazdy przebiegają w miłej atmosferze. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Świetna szkoła!! Wybór zdecydowanie trafiony w 10, miałam jazdy z panem Łukaszem Kicem i to bylo naprawdę 30h pracy w niesamowitej atmosferze, z luźnym ale zarazem wymagającym podejściem. Przychodzenie na lekcje było moją ulubioną aktywnością w ciągu dnia :)) odnośnie weekendowych wykładów, uważam ze super opcja jeżeli komuś zależy na szybkim pochłonięciu wiedzy. Jestem niesamowicie zadowolona ze szkolenia, kazdemu ze swoich znajomych poleciłabym tę szkołę!
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
139 Zaufanych Opinii (235 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2020)
Szkoła ma profesjonalne i bardzo pozytywne podejście do kursantów. Jeździłam z trzema różnymi instruktorami, każdy zwracał uwagę na inne szczegóły co dobrze wpływa ło na zwiększenie moich umiejętności. Łatwy i szybki kontakt. Duża dogodność i dopasowanie się do kursanta przy ustalaniu godzin jazdy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2020)
Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, dzięki rzetelnemu przygotowaniu przez OSK GPS. Są tu profesjonalni i bardzo cierpliwi instruktorzy, szczególne podziękowania dla Pani Asi i Pana Piotra. Przyjemna atmosfera, elastyczność grafiku, bardzo dobre przygotowanie zarówno do teorii, jak I praktyki. Szkoła na wysokim poziomie, zdecydowanie polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2020)
Naprawdę świetna szkoła jazdy. Wykłady prowadzone naprawdę „z sercem” przez pana Piotra, na nich nie ma tylko suchej teorii, ale też zastosowanie jej w sytuacjach drogowych. Na jazdach również instruktorzy świetnie tłumaczą jak należy wszelkie manewry wykonywać. Również na jazdach wielokrotnie się jeździ po trasach egzaminacyjnych wybranego przez siebie ośrodka, dzięki czemu się je ma dobrze przećwiczone. Również czymś o czym muszę wspomnieć jest świetna atmosfera na jazdach, dzięki czemu zawsze na nie przyjeżdżałem z wielką chęcią. I owocem tego wszystkiego stał się zdany egzamin. Wszystkim znajomym, którzy jeszcze prawka nie mają będę rekomendował GPS jako szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2020)
Świetna szkoła!! Wykłady są prowadzone w naprawdę ciekawy sposób. Wszystkie zagadnienia są wyjaśnione w bardzo przystępny sposób. Instruktorzy są bardzo mili, wyrozumiali. Uczą wszystkiego od A do Z. Pokazują także na co należy zwracać uwagę pod kątem egzaminu. Również co jest dużym plusem nie robią żadnych problemów jeśli nie da się rady pojawić na jazdach z powodu np choroby. Naprawdę polecam wszystkim!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2020)
Cudowni instruktorzy, bardzo profesjonalnie prowadzone wykłady i jazdy. Przepgromna cierpliwość i obeznanie instruktorów a przy tym bardzo ciepła i przyjazna atmosfera. Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie! Gdybym miała drugi raz podejsc do kursu, to wybralabym GPS na pewno.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-02-01

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
111 Zaufanych Opinii (126 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2020)
Wszystko było w porządku, profesjonalne i przyjazne podejście instruktora do kursanta, bezproblemowe umawianie na jazdy. Zdane oczywiście za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2020)
Super atmosfera zdany egzamin za pierwszym razem. Z całego serca polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2020)
Cały kurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Instruktor z podejściem i profesjonalizmem pomógł mi przygotować się do egzaminu. Zdane oczywiście za pierwszym razem. Samochody w dobrym stanie, takie same jak na egzaminie państwowym. Minusów nie zauważyłem. Na pewno będę polecał tą szkołę jazdy innym osobom ;-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2020)
Bardzo polecam. Wykłady bardzo ciekawe oraz jasno wytłumaczone. Pan Piotr to instruktor z powołania. Jazdy w bardzo przyjemnej i spokojnej atmosferze, wszystko super wytłumaczone. Oba egzaminy zdane za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2020)
Atmosfera super, instruktor dopasowuje się do kursanta nie odwrotnie, koszt i jakość samochodów bardzo dobra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-01-19

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
76 Zaufanych Opinii (80 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam wszystkim tą szkołę jazdy!!!Super instruktor, bardzo cierpliwy, z poczuciem humoru i zaangażowaniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Polecam instruktora Szymom F .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2021)
Szymon jest fantastycznym instruktorem. Nie wiem skąd bierze cierpliwość żeby w kółko tłumaczyć to samo, ale się sprawdza. Duża doza poczucia humoru i zaangażowania również pomaga w przygotowaniu się do egzaminu, oraz przede wszystkim w nauce jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Bardzo polecam Pana Szymona, to instruktor z powołania, starannie i sumiennie oraz łatwo tłumaczy rzeczy, przykłada się do swojej pracy, przez co atmosfera jest bardzo przyjazna. Po jazdach doszkalajacych egzamin praktyczny zdałam za 1 razem. Polecam każdemu, kto stara się o prawo jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2021)
Bardzo polecam instruktora Szymona! Rzetelnie i od podstaw nauczy każdego jeździć! Bardzo cierpliwie zwraca uwagę na błędy i wytłumaczy nowe rzeczy. Oba egzaminy zdane na 1 razem, mimo ze wcześniej nigdy nie miałam do czynienia z prowadzeniem auta !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Akademia Jazdy Robimy Prawko

al. Słowackiego 16/7 30-037 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-01-22

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
38 Zaufanych Opinii (51 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy!Bardzo profesjonalne podejście Pana Michała, duża cierpliwość a przede wszystkim wiele celnych wskazówek, które nie tylko pozwolą zdać egzamin,ale przygotują do jazdy w przyszłości. Polecam szkołę jazdy każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz świetną atmosferę ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2020)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Instruktor Michał, z którym jeździłam od początku do końca, był bardzo cierpliwy, dokładny i wymagający, co pewnie sprawiło, że udało mi się zdać ten egzamin za pierwszym podejściem. Na dodatek Pan Michał przekazywał mi wiedzę w taki sposób, żebym nie tylko zdała egzamin, ale również umiała jeździć po zdaniu egzaminu, co jest bardzo ważne, gdy np. słyszy się, że wielu instruktorów uczy przejazdu przez łuk "na słupki". Grafik był dostosowany pode mnie, a nie ukrywam, że byłam wymagająca, gdyż nie było łatwo dostosować godzin jazd pod moją pracę. Atmosfera super, wszystko na plus, jestem bardzo zadowolona :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2020)
Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie. Pan Michał i Pan Piotr przygotowują do bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Po ukończeniu kursu egzamin jest jedynie formalnością.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2020)
Profesjonalność i powołanie cechują pracowników tej szkoły jazdy. Pan Michał jak i Pan Piotr przygotowują do umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu jak i dynamiki jazdy. Egzamin w tej szkole jazdy jest formalnością i przyjemnością. Kulturalna i miła atmosfera jazd, jak i dokładnie dobrany grafik pod klienta dopełniają wysoką jakość akademii. Żałuję, że nie trafiłem na Państwa wcześniej!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2020)
Dobra merytorycznie szkoła, samochody na bieżąco robione . Pan Piotr świetnie przygotowuje do egzaminu. Byłam przypadkiem trudnym bo uczyłam się w innej szkole, która niestety wyrobiła u mnie źle nawyki. Dzięki szkole Pana Piotra udało mi się w komu zdać! Ja szczerze polecam
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >