5 961

Ośrodków

132 446

Opinii

88 784

Zaufanych Opinii

4 064

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (140)

1
OSK Stach

(851 opinii w tym 480 zaufanych )

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2018)
Bardzo polecam tą szkołe jazdy, instruktor- Pan Robert Malach- w bezstresowy sposób skutecznie tłumaczył wszystkie rzeczy podczas jazdy. Pan Staszek prowadzący zajęcia teoretyczne na ulicy Loretańskiej bezbłędnie przekazał bardzo praktyczne informacje, które niejednokrotnie juz mi się przydały ???? Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem, co również świadczy o wysokich kompetencjach oraz wysokich umiejętnościach przekazywania wiadomości podczas szkolenia ❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2018)
Bardzo dobra szkoła, naprawdę godna polecenia! Sama nauka i jazdy bez stresu, taką też atmosferę stara się wprowadzić do części praktycznej Pani Renata Szlachta. Naprawdę głębokie ukłony dla Pani instruktor! Wyrozumiała i cierpliwa. Potrafi zwrócić uwagę na popełniane błędy, ale też pochwalić oraz odpowiednio podejść do tych aspektów jazdy z którymi masz problem, wszystko jeszcze raz wytłumaczyć i przećwiczyć. Potrafiła rozwiać każdą moją wątpliwość i wpoić mi nie tylko jak zdać egzamin, ale też jak bezpiecznie jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2018)
Naprawdę godna polecenia szkoła jazdy. Jazdy miałam z Panem Grzegorzem Michalskim. Jest on instruktorem cierpliwym, spokojnym i wyrozumiałym. Wskaże błędy i wytłumaczy jak ich unikać nawet gdy są popełniane któryś raz z kolei. Zwróci uwagę na niektóre elementy jazdy, które są oceniane na egzaminie, ale także to które przydadzą się w codziennej jeździe. Zrobi kierowcę z każdego! Dzięki niemu nie miałem żadnych kłopotów na egzaminie. PS. Zbieżność nazwisk przypadkowa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2018)
Najlepsza szkoła jazdy! Polecam zajęcia teoretyczne, na które chciało się przychodzić i słuchać Pana Stanisława, jego przykładów z codziennego żecia. Część praktyczną realizowałam z Piotrem Żegleniem. Szczerze polecam tego instruktora. Indywidualne podejście, humor, wiedza merytoryczna na wysokim poziomie, przyjemna atmosfera, ale też i wymagania, co na pewno na plus. Wszystko tłumaczone i analizowane oraz ćwiczone do skutku i według potrzeb. Każde wątpliwości rozwiane i przegadane. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Szczerze polecam, część teoretyczna poprowadzona w ciekawy sposób, na wykładach Pana Stacha nigdy nie było nudno, zawsze odpowiadał na przeróżne pytania i miał masę przykładów sytuacji z życia wziętych. Na części praktycznej wypadło mi jeździć z Panem Maćkiem Krawcem - świetny instruktor, zero niepotrzebnego stresu, wyjaśniał wszelkie wątpliwości jakie miałam w czasie jazd - polecam w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

(244 opinie w tym 183 zaufane )

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2018)
Bez zastanowienia daję 5 ! :) Szkoła naprawdę na bardzo wysokim poziomie (mam porównanie). Lepszych instruktorów nie mogła sobie wymarzyć. Jazdy w przemiłej atmosferze. Instruktorzy spokojni i cierpliwi. Bardzo dobrze tłumaczą i dają pomocne wskazówki. Dzięki nim w nadrobiłam duże zaległości z poprzedniej szkoły. Polecam wszystkim !
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2018)
Znakomita szkoła! Zajęcia teoretyczne prowadzone były w sposób ciekawy i zrozumiały. Przez cały okres trwania kursu panowała miła i przyjazna atmosfera. Profesjonalne podejście instruktorów do każdego kursanta. Gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2018)
Bardzo polecam OSK JUREX, łącznie jeździłem z 6 instruktorami, a najwięcej z Panem Mateuszem i Krzyśkiem. Wszystkie manewry wyćwiczone do perfekcji. Na duży plus również podejście, które nie ma na celu tylko nauki na pamięć skrzyżowań i zdanie egzaminu , ale na poradzenie sobie w późniejszej jeździe samochodem przy pokonywaniu wszelakich skrzyżowań i trudności drogowych. Grafik dostosowany indywidualnie do potrzeb kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2018)
Ośrodek szkoleniowy JUREX to świetne miejsce do nauki jazdy. Bardzo dobra atmosfera, kompetentni, a przy tym cierpliwi i mili instruktorzy, elastyczny, dopasowany do wymagań każdego kursanta grafik - wszystko, aby jak najlepiej przygotować się to egzaminu :) Polecam szczególnie naukę pod okiem Pana Marka. Świetny instruktor z bardzo dobrym podejściem do kursanta. Cierpliwie tłumaczy wszystkie elementy, uczy nie tylko jeździć ale także myśleć na drodze - szczerze polecam ;) Prowadzenie ośrodka również nie pozostawia żadnych zastrzeżeń - zawsze można dopasować grafik pod swój plan dnia, a w szczególnych przypadkach zmienić godziny czy dni lekcji. Pani Ewa zawsze znajdzie rozwiązanie nawet jeśli kursant (tak jak ja) wciąż zmienia plany. Sam egzamin świadczy o jakości prowadzenia ośrodka - zarówno teorię jak i praktykę zdałam za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2018)
Kurs jazdy w tej szkole oceniam bardzo pozytywnie. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są na wysokim poziomie. Szczególnie polecam instruktora Michała. Jestem w pełni zadowolona z wyboru. Polecam tą szkołę każdemu, kto rozpoczyna swoją przygodę z prawem jazdy !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

(222 opinie w tym 150 zaufanych )

Karmelicka 8
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2018)
Szkoła oferuje profesjonalne podejście do kursanta, wszelkie formalności załatwiane są bardzo sprawnie. Moim instruktorem był pan Bogdan. Jazdy przeprowadzone były w miłej atmosferze, bez stresu, wszystkie błędy zostały szczegółowo zanalizowane i poprawione.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2018)
Szczerze polecam:) wykłady ciekawe, jazdy w dogodnym terminie, pozytywe podejscie do kursanta:) panie w sekretariacie bardzo pomocne i miłe :) :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Wszytko super, bardzo polecam Pana Bogdana, przemiły i sympatyczny instruktor, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego, szczegółowe zwracanie uwagi na błędy oraz pomoc w ich poprawieniu, bezstresowa atomosfera na kursie, łatwy kontakt, rzeczowe odpowiedzi na wszelkie nurtujące nas pytania
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Instruktorzy bardzo wyrozumiali, cierpliwi. Jeśli trzeba było to tłumaczyli coś więcej niż 2razy. W szkole jazdy wykłady zrozumiałe, panie w sekretariacie bardzo miłe :) polecam z całego serca :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2018)
Bardzo polecam szkołe, a zwłaszcza jazdy z panem Zenonem. Bardzo mile spędzone 30h, tanie dodatkowe jazdy i egzaminy zdane za pierwszym razem bez większego problemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

(140 opinii w tym 86 zaufanych )

Senatorska 26
30-106 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2018)
Super szkoła, bardzo dobre podejście, ciekawe wykłady.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2018)
Instruktorzy bardzo mili , obsługa również ,polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Świetna szkoła nauki jazdy, pełen profesjonalizm. Bardzo cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy. Gorąco polecam tę szkołę!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Można by napisać książkę, poprowadzić wykład na uczelni albo audycję radiową opowiadając ludziom jak świetna jest ta szkoła jazdy. Ale myślę, że najłatwiej będzie jeżeli, wybierze się tam sam i przekona na własnej skórze. Instruktorzy są pomocni, uprzejmi i potrafią podejść indywidualnie do człowieka. Kurs przyśpieszony spowodował, że jazdy skończyłem w zaledwie 2 tygodnie nie licząc własnych przerw. Serdecznie Polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Z całego serca polecam tę szkołę jazdy. Wykłady poprowadzone w bardzo ciekawy sposób przez p. Grzegorza. Każdy kursant otrzymuje szczegółowe materiały dotyczące aktualnych przepisów drogowych oraz komplet pytań egzaminacyjnych na płycie. Wykłady prowadzone są w małych grupach i co najważniejsze w miłej atmosferze. Miałam przyjemność współpracować z p. Wiesławem, który jest bardzo dobrym instruktorem. Posiada dużo cierpliwości i kładzie nacisk na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Samochody zawsze są odpowiednio przygotowane do jazdy. Pani Ania, która pracuje w biurze jest zawsze miła i gotowa do pomocy. Szczerze polecam!
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

(174 opinie w tym 104 zaufane )

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2018)
Gorąco polecam!!! Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, kurs teoretyczny przeprowadzony bardzo sprawnie przez Pana Andrzeja, który wszystko dokładnie wyjaśnił. Pani Asia jest niezwykle cierpliwą i miłą instruktorką, ktora do egzaminu przygotuje na 100%. Nie ma problemu co do ustalenia terminu i godziny jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2018)
Kurs teoretyczny przeprowadzony bardzo sprawnie i szybko. Instruktor jazd pani Asia, bardzo miła, cierpliwa osoba, instruktor z powołania, świetnie przygotowała mnie do uczestnictwa w ruchu drogowym. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Miła atmosfera szybko i skutecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.04.2018)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Pan Andrzej na teorii wszystko dokładnie wyjaśniał, nawet jeśli pytało się go o to samo kolejny raz. Pani Joanna Waligórska jako instruktor jazdy wykazywała dużo cierpliwości, ale także zrozumienie, a gdy trzeba było - umiejętnie wskazywała na błędy, tak, żeby już więcej ich nie popełniać. Robiła to zawsze z dużym wyczuciem i pełnym profesjonalizmem, podchodziła także elastycznie do jazd, mając na uwadzę, że każdy z nas ma jakies zobowiązania. Jedną jazdę odbyłam także z p. Tadeuszem - inny instruktor i inne auto pozwalają oswoić się z nowa sytuacją i dają większy spokój podczas samego egzaminu. Dzięki wyniesionym ze szkoły umiejętnościom zdałam egzamin za pierwszym razem. Dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2018)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Jazdy z panem Andrzejem będę wspominać bardzo dobrze. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały instruktor, dzięki któremu w trudnych chwilach się nie poddałam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

(101 opinii w tym 89 zaufanych )

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Bardzo miła atmosfera na zajęciach, profesjonalne podejście do kursantów, terminy ustalane pod nas, dogodna cena - czego chcieć więcej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2018)
Instruktor bardzo przykazny i serdeczny. Zapoznaje z nieoczywistymi sytuacjami na drodze, zarówno pod kątem jazdy jak i egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Lekcje w miłej atmosferze, bezstresowo. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2018)
Miło spędzony czas za kierownicą
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2018)
Będę bardzo miło wspominać naukę jazdy ze szkołą jazdy Robex. Atmosfera super, co było dla mnie bardzo istotne podczas jazd, nerwowy nastrój skutecznie by mnie demotywował. Bardzo duża wiedza i cierpliwość Pana Piotra, no i oczywiście poczucie humoru. Brak jakichkolwiek problemów z umawianiem się na jazdy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Szczerze polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

(55 opinii w tym 48 zaufanych )

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2018)
Niesamowita atmosfera, wspaniali instruktorzy, brak stresu. Wszystko czego potrzebowałam w czasie kursu. Wspaniała szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2018)
Bardzo polecam egzamin zdany za 1 razem. Świetna atmosfera dobre podejście i cierpliwość do kurusanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2018)
Polecam!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2018)
Gorąco polecam szkołę jazdy Navigator, bezstresowa atmosfera, cierpliwi instruktorzy i profesjonalne podejście do kursanta!! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2018)
Zaznaczam 5 gwiazdek, ponieważ pan Zbyszek jest naprawdę świetnym instruktorem, bardzo rzetelnym i cierpliwym, udzielił mi wielu bardzo przydatnych wskazówek i nie pozwolił się pogubić na żadnym rondzie : ). Miałam natomiast dwukrotnie tę wątpliwą przyjemność jazdy z panem Rafałem i od pierwszych minut bolał mnie brzuch z nerwów, a raz byłam o krok od wypadku. Zwraca uwagę po tym jak błąd zostanie popełniony, a nie ostrzega zanim się go popełni. Wydaje mi się, że umiejętność oceny sytuacji na drodze, nomen omen, z wyprzedzeniem, jest właśnie tym, czego wymaga się od dobrego instruktora. Egzamin zdałam za pierwszym razem, ucząc się od zera. Co prawda wykupiłam dodatkowe jazdy, ale kurs robiłam bardzo niesystematycznie, prawie rok. Pozdrawiam : )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

(65 opinii w tym 45 zaufanych )

Meissnera 32,
31-457 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2018)
Polecam szkołę jazdy CODEX. Pełen profesjonalizm, Pan Paweł - nastawiony na naukę jazdy i zdanie prawa jazdy. Skrupulatny, dokładny, wymagający ale co najważniejsze skuteczny. Po współpracy z Pawłem egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2018)
Najlepsza szkola nauki jazdy w Krakowie, zarówno Pan Instruktor jaki i Pani w Sekretariacie prze wspaniali i pomocni ludzie. Na wykładach panowała swobodna atmosfera zachęcająca do zadawania pytań w razie wątpliwości. W trakcie jazdy nauczyłam się zarówno wiedzy praktycznej jak i teoretycznej - czyli tak, jak być powinno. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursanta jest kluczem do sukcesu i w Codexie o tym wiedzą! Zdalam za pierwszym razem i gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Szkoła bardzo dobra, wszystko porządnie wytłumaczą i dobrze przygotują do egzaminu. Bardzo mili i uprzejmi ludzie tam pracują. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2018)
Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera, zarówno na zajęcia, w kontakcie z biurem, jak i na jazdach. Jazdy z Panem Piotrem uczą, są wymagające, instruktor daje świetne wskazówki, nie ma opcji, żeby po jeździe z Panem Piotrem kursant na egzaminie spotkał się z trasą, której by nie znał, przy tym można porozmawiać i pożartować. Z czystym sumieniem mogę polecić Codex.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
9
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

(15 opinii w tym 12 zaufanych )

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Bardzo okej gość, brałem jazdy doszkalające bo nie jeździłem od paru lat. W momencie gdy miałem się wybrać w dłuższą trasę na dzień po naszej ostatniej lekcji powiedział że mogę dzownić gdybym nie ogarniał. Miły gest. Polecam, same lekcje również bardzo skuteczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2018)
Pan Piotr Kowalski to bardzo dobry instruktor po dwóch godzinach dodatkowych przed egzaminem nauczyłem się bardzo dużo i następnego dnia zdałem bez żadnego stresu . Polecam każdemu .
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2018)
Wspanialy instruktor indywidyalne podejscie do kursanta,precyzja,instruktoz z powolania i zamilowania do motoryzacji :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2018)
Serdecznie polecam zajęcia z Panem Piotrem. Inwidualne oraz profesjonalne podejście do każdego z kursantów to w tym przypadku rzecz podstawowa. Poza tym ze pod czujnym okiem Pana Piotra zdałem teorie oraz praktykę za pierwszym razem to również nauczyłem się jak czerpać radość z każdej chwili "za kółkiem". Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2018)
Instruktor - pasjonat:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Quattro Nauka Jazdy

(17 opinii w tym 13 zaufanych )

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

dobry
(ocena z dnia 13.06.2018)
Bardzo miła atmosfera, indywidualne podejście do kursanta, bardzo polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2018)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2018)
Bardzo serdecznie polecam wszystkim szkołę Quattro. Pełen profesjonalizm i świetne zorganizowanie poczujemy już od progu biura. Pani Dagmara bardzo pomocna, sympatyczna, kompetentna. Odpowiedziała na każde moje pytanie i pomogła w jak najlepszej organizacji kursu. Wykłady bardzo ciekawe, wiele informacji z nich wyniosłem. Pierwsza pomoc również bardzo dobrze przeprowadzona. Pierwszą jazdę miałem z Panem Mateuszem; był to mój pierwszy raz za kierownicą, ale dzięki pomocy i jasnym komunikatom od samego początku będę ją niewątpliwie mile wspominał. Instruktorem prowadzącym był Pan Zbigniew Ziarko. Bardzo polecam tego instruktora; miły, cierpliwy, bardzo kompetentny. Dbał o dokładne przygotowanie do egzaminu, wielokrotnie powtarzając wszystkie manewry niezbędne do uzyskania pozytywnego wyniku egzaminu państwowego. Jasno wskazywał błędy i skupiał się na ich wyeliminowaniu. Reasumując gorąco polecam szkołe Qutrro. Nie będziecie żałować.????
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2018)
Super szkoła, polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2018)
Polecam Quattro z całego serca ! Bardzo profesjonalne podejście, pomoc i zainteresowanie - tak jak w moim przypadku problem ze zdaniem egzaminu teoretycznego a po jazdach i nauce z Panem Zbyszkiem - zdany za pierwszym razem :) do praktycznego egzaminu państwowego przygotowana zostałam na 100% ( jednak zdanie za 3 razem z wlasnej glupoty i nerwow ) Co do instruktora chyba najlepszy jakiego można sobie wyobrazić ! Jego spokój, opanowanie i przede wszystkim poczucie humoru sprawiły, że jazda dla mnie stała się czystą przyjemnością. Quattro już poleciłam i będę polecać dalej :) POZDRAWIAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem