Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 599zł

OSK Stach

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (141)

750 Zaufanych Opinii (1291 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2020)
Zdecydowanie polecam szkole jazdy STACH, a w szeczolnosci instruktora Marcina Tatare. To wlasnie dzieki niemu nauczylem sie jezdzic praktycznie od zera. Bardzo milo wspominam kazda godzine jazdy spedzona z nim w aucie. Udzielil mi wielu pomocnych rad, ktore zaowocowaly zdaniem obu czesci egazminu juz za pierwszym razem! Goraco polecam rowniez wyklady, ktore byly prowadzone w milej i luznej atmosferze, a pozwolily mi sie bardzo dobrze przygotowac do czesci teoretycznej. Ogolnie stwierdzenie, ze jest to najlepsza szkola w Krakowie nie jest przesadzone. Wiem, ze kazdej osobie zastanawiajacej sie nad kursem prawa jazdy bede polecac ta szkole. Jeszcze raz serdecznie dziekuje za wspaniale przygotowanie oraz podejscie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Bardzo polecam szkołę Stach, a w szczególności osobę, która w największym stopniu przyczyniła się do tego polecenia, czyli Pana Marcina Tatarę. :) Moje początki nie należały do najłatwiejszych, bo do tej pory nic w życiu nie stresowało mnie tak jak jazda samochodem w fotelu kierowcy, ale dzięki postawie Pana Marcina, czyli zrozumieniu, dostosowaniu stylu nauki do moich potrzeb, z każdą jazdą stres był coraz mniejszy, aż w końcu pewnego pięknego dnia wysiadłam z samochodu spokojna i szczęśliwa, ze świadomością, że zrobiłam postępy. Potem było już tylko lepiej. Duży plus za to, że instruktor nie skupiał się tylko na technicznej stronie jazdy, ale zależało mu na tym, żebym była jak najbardziej świadomym kierowcą, który będzie jeździł bezpiecznie i obserwował sytuację na drodze - padały argumenty, przykłady, skłanianie do wyciągania logicznych wniosków. Pamiętam szczególnie jedną 'przemowę', podczas której (jak najbardziej słusznie) oberwało mi się za słabe przyłożenie do nauki teorii. Po powrocie do domu, od razu włączyłam kurs, bo zrozumiałam wagę sprawy - oczywiście nie przez pryzmat wyniku egzaminu, tylko przez pryzmat bezpieczeństwa współużytkowników dróg :) w efekcie zdałam na maxa. :) Po zdaniu jazdy oczywiście byłam przeszczęśliwa, ale po godzinie, kiedy emocje opadły zrobiło mi się troszkę smutno, że to już koniec. :) Polecam i bardzo bardzo dziękuję!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Miałam przyjemność jeździć z panem Markiem Kępińskim i bardzo polecam – super profesjonalizm i cierpliwość, dla wcale nie najlepszej uczennicy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia! Teoria prowadzona ciekawie i w bardzo przystępny sposób. Widać, że tę szkołę tworzą ludzie z pasją. Jazdy zawsze w bezstresowej atmosferze i przede wszystkim: świetnie przygotowujące do egzaminu i dalszej jazdy - przerobione wszystkie manewry, trasy, możliwe "pułapki" na drodze. Moim instruktorem był p. Piotr Żegleń, który potrafi wytłumaczyć absolutnie wszystko w zrozumiały sposób i nigdy nie wprowadza nerwowej atmosfery. Zresztą, jeśli był w stanie wyszkolić osobę tak zieloną w temacie jazdy i tak wystraszoną samą myślą wyjechania na miasto na kogoś, kto zdał za pierwszym razem - to chyba nie ma lepszej rekomendacji!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2020)
Polecam OSK Stach. Teoria w tej szkole nie jest nudna, wręcz przeciwnie - mozna się pośmiać i oczywiscie nauczyć. Jesli chodzi o praktykę polecam w szczególności Pana Krzana. Pan Krzan był moim instruktorem od początku do końca. Bardzo polecam tego instruktora ponieważ jest cierpliwy, daje praktyczne rady z życia kierowcy oraz zna trasy egzaminacyjne którymi kursanci jeżdzą w dniu egzaminu. Jazdy odbywają się w miłej atmosferze, egzamin zdany za drugim podejściem co uważam za sukces.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

283 Zaufane Opinie (378 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2020)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy "Jurex". Pani Renata jest instruktorem z powołania, rewelacyjnie przygotowała mnie nie tylko do egzaminu państwowego ale również do późniejszego poruszania się na naszych polskich drogach ;) Mam porównanie z poprzednim ośrodkiem w którym się szkoliłam i dla mnie nie ma porównania :) Gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Polecam szkołę nauki jazdy JUREX. Wykłady ciekawe i przedstawione w bardzo przystępny sposób. Pani Ewa swoją charyzmą umila spędzony czas na wykładach. Jeździłam z kilkoma instruktorami co dało mi możliwość nauki od każdego czegoś innego. Jednak pan Sławek był moim stałym instruktorem, człowiek z pasją i z prawdziewgo zdarzenia instruktor! Opanowany , spokojny , wytłumaczył mi każdą rzecz po kolei! Życzę każdemu takich miłych porannych jazd! Polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia. Kłamstwem byłoby powiedzenie inaczej. Bardzo profeajonalne podejście wykładowców i instruktorów do swojej pracy. Chcę przede wszystkim wyróżnić życzliwość i pomoc, niezależnie czy to na wykładzie, czy na jazdach. Dzięki temu można szybko nawiązać porozumienie z instruktorem i bez problemu zrozumie się jego metody. Jazda staje się wtedy jak chodzenie, gdzie czujemy, że w pełni mamy kontroleynad samochodem i staje się ona przyjemnością.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Polecam kurs w OSK JUREX w którym pani Ewa świetnie przygotowała mnie od strony teoretycznej na wykładach tam prowadzonych natomiast pani Renata na jazdach z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem a jednocześnie w bardzo miłej atmosferze przygotowała mnie od strony praktycznej. Super szkoła i prowadzący!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Kurs w OSK Jurex świetnie przygotował mnie do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego. Profesjonalne i pełne charyzmy wykłady pani Ewy dostarczyły całą potrzebną wiedzę odnośnie ruchu drogowego i zachowań w najróżniejszych sytuacjach. Lekcje jazdy przeprowadzone były przez instruktora z dużym doświadczeniem, w moim przypadku z panem Sławkiem, który skutecznie przygotował mnie do poruszania się na drodze i do zdania egzaminu państwowego.Warto podkreślić, że kurs praktyczny odbywa się na tym samym modelu auta co późniejszy egzamin. Z całego serca polecam OSK Jurex!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, AM

240 Zaufanych Opinii (370 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2020)
Polecam najmocniej tą szkołę jazdy, a w szczególności polecam instruktora Krzysztofa Bilskiego. Jazdy w doskonałej atmosferze, wszystko wytłumaczone na tip top, a egzamin praktyczny to tylko formalność. Jeszcze raz polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Bardzo polecam naukę w OSK Albar, a szczególnie polecam jazdy z Panem Krzysztofem Bilskim! Potrafi doskonale przekazać wiedzę potrzebną do egzaminu, a przy tym ma wspaniałe podejście do kursantów. Dzięki Panu Krzyśkowi nic mnie na egzaminie nie zaskoczyło, zdałam za pierwszym razem. Lepszego instruktora wymarzyć sobie nie mogłam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Super szkoła bardzo sprawnie przeleciał nam cały kurs. W moim wypadku Teoria weekendowa przyspieszona. Jazdy miałem z panem Krzysztofem Bilskim, Pan z profesjonalnym podejściem. Bardzo spokojny, a jego rady pozwoliły mi zdać za pierwszym razem ❤️❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Serdecznie polecam instruktora Krzysztofa Bilskiego. Konkretny i ogarnięty facet ale też wyrozumiały. Od początku wie z kim ma do czynienia i jak wszystko rozplanować, żeby jazdy były nie tylko bezpieczne ale i przyjemne. Polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć uprawnienia do prowadzenia samochodu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2019)
Bardzo polecam szkole jazdy Albar ! A w szczególności instruktora Szczepana. Super podejście, cierpliwość i profesjonalizm ! Krok po kroku tłumaczy, jak coś nie wychodzi wracamy na miejsce i powtarzamy na spokojnie ! Prawo jazdy zaczęłam robić 4/5 lat temu i się poddałam bo wgl nie czułam się pewnie za kierownica. Dzięki instruktorowi uwierzyłam w siebie i już nie boje się jeździć ! I dzięki niemu tez zdałam za pierwszym razem ! Wiec jeszcze raz baaardzo dziękuję i z całego serca polecam ❤️
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

ul. Karmelicka 8 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

157 Zaufanych Opinii (178 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2020)
Super! Polecam, ja jestem bardzo zadowolona szczególnie z lokalizacji i atmosfery.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Świetna szkoła jazdy! Cały kurs prowadzony bardzo profesjonalnie- zaczynając od biura aż po wykłady i jazdy! Instruktorzy są pomocni, uprzejmi, punktualni a samochody czyste i zadbane. Polecam!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Polecam z całego serca szkołę. Przystępna lokalizacja, dobrze rozplanowane i punktualne zajęcia teoretyczne i kurs praktyczny, instruktorzy części praktycznej skupieni i świetnie przekazujący wiedzę i własne doświadczenie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Polecam serdecznie szkołę Quattro. Sympatyczni instruktorzy ogólnie dobra jakość wykonywania szkoleń i organizacja zajęć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy! :) Od samego początku atmosfera była idealna, miałam okazje jezdzić głównie z Pawłem, który jest naprawde sympatycznym i miłym instruktorem. Nauka odbywała się również z Mariuszem, Gosią oraz Krzysztofem, każdy z nich miał inne podejść, natomiast konsekwente i zrozumiałe dla mnie. Przyznam, że bardzo bałam się na początku jazd, bo był to "pierwszy raz za kółkiem", ale serdecznie wszystkim dziękuję za poświęcony czas i pomoc w każdym problemie za kółkiem. W sekretariacie udało się ustalić jazdy w dogodnych terminach, Pani Dagmara zrobiła wszystko, aby jazdy odbyły się w jak najszybszym terminie. Dodatkową trudnością były moje wyjazdy za granice, które nie przeszkodziły w odbyciu całego kursu ze skutkiem pozytywnym. Bardzo się cieszę i polecam! :)
4
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

136 Zaufanych Opinii (207 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Szkoła jazdy bardzo przyjemna. Ludzie mili i kulturalni
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2019)
Z całego serca polecam Auto Akademie jako osoba, która przed kursem bardzo się stresowała i miała wrażenie, że nigdy nie będzie jeździć. W szczególności polecam instruktora - Pana Wiesława. Pan Wiesław potrafi w spokojny i bezstresowy sposób wyłapać i skorygować popełniane błędy jest przy tym bardzo miły i ma świetne poczucie humoru. W biurze uśmiechnieta Pani Ania, na której pomoc zawsze można liczyć. Ogromny plus za możliwość jazdy różnymi samochodami. Cena kursu jest adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
Bardzo polecam każdemu Auto Akademię! Bardzo miły, doświadczony i wyrozumiały instruktor, który dawał bardzo dobre rady podczas jazdy i wogóle się nie stresowałem, a wręcz chciałem mieć kolejne jazdy. Bardzo dobrze prowadzone wykłady. Ciekawie, bez przynudzania, dobrze przygotowują do jazd i egzaminów. Również cudowna Pani na recepcji, która potrafi wszystko po kolei wytłumaczyć i jest naprawde życzliwa. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Bardzo przyjemna szkoła, cierpliwy instruktor, miła pani na recepcji i fajna atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Bardzo polecam Auto Akademie, wykłady prowadzone w bardzo ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób :) Jeżeli chodzi o jazdy moim instruktorem jest Pan Łukasz, którego na prawdę polecam :) tłumaczy wszystko o co zapytam, przez co też jeździ się lepiej bo od razu koryguje moje błędy. Ogromny plus również za poczucie humoru Pana Łukasza, każda jazda zakończona z dobrym humorem. :)
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

126 Zaufanych Opinii (212 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Profesjonalne, uczciwe i proste podejście do spraw związanych z egzaminem na prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2020)
Świetne przygotowanie do egzaminu, teoria prowadzona w jasny sposób, łatwy do nauczenia, cudowna atmosfera, oraz bardzo mili i dobrze nauczający instruktorzy Polecam Panią Elżbietę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Mogę z całego serca polecić szkołę jazdy GPS. Atmosfera bardzo miła, a instruktorzy bardzo zaangażowani w swoją pracę i cały czas uśmiechnięci. Na każdą jazdę przychodziłam zadowolona i aż żal było wysiadać z samochodu po dwóch godzinach, wręcz z upragnieniem czekałam kolejnej. To był najlepszy wybór!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2019)
Świetna szkoła nauki jazdy z lokalizacją w centrum. Wykłady przeprowadzone przez Pana Piotra w bardzo ciekawy i jasny sposób. Będąc na kursie ekspresowym miałam okazje jeździć z każdym z instruktorów. Z całego serca mogę polecić każdego z nich. Na pierwszych jazdach już po chwili zapomniałam o stresie, a na następne chodziłam z dużą przyjemnością (aż szkoda, że egzamin zdany za pierwszym razem :D). Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Jeśli miałabym ponownie wybrać ośrodek nauki jazdy to na pewno mój wybór padłby na GPS :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy GPS. Znakomite przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Bardzo sympatyczni instruktorzy,a na jazdach panuje miła atmosfera. Ogromną zaletą jest również dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursanta. Z pewnością wybrałabym tę szkołę ponownie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-01-27

Szkolimy w kategorii B

104 Zaufane Opinie (118 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2019)
Uważam, że szkoła ta jest godna polecenia. Instruktor z którym odbyłem lekcje jazdy prowadził je w profesjonalny sposób i w miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Bardzo miła atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Fajna atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Wszystko zdane za 1 :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2019)
Polecam. Dzięki nim teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-02-13

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

75 Zaufanych Opinii (106 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2020)
Pan Piotr świetny instruktor, bardzo dobre podejście do kursanta.Szkołę mogę na spokojnie polecić każdemu. Egzamin zdany za pierwszym razem zarówno teoria jak i praktyka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Pan Piotr to świetny instruktor dokładnie przewidział miejsce gdzie musiałem parkować na egzaminie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2019)
Bardzo przyjemna atmosfera podczas jazd, profesjonalizm. Pan Piotr bardzo cierpliwy i wyrozumiały, wie na co zwracać uwagę, aby dobrze przygotować do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Kurs prowadzony profesjonalnie i w milej atmosferze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2019)
Bardzo przyjemna atmosfera w pojeździe oraz profesjonalizm. Dzięki czemu łatwiej jest zdać egzamin, a już szczególnie z Panem Piotrem który jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

63 Zaufane Opinie (71 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy, zwłaszcza instruktora, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego kursanta, dużo się nauczyłam i nie poszło to na marne!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Polecam OSK Navigator! Pan Zbyszek bardzo rzetelnie przygotowuje do egzaminu państwowego, przy tym na każdych zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Do tego mając porównanie z pojazdami egzaminacyjnymi, wiem że stan techniczny pojazdu w tej szkole jest o wiele lepszy. Jednym słowem gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy NAVIGATOR, ponieważ Pan Zbyszek swietnie uczy teorii jak i praktyki, co potwierdza zdanie prawa jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Serdecznie polecam Pana Zbyszka. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i co dla mnie najważniejsze na spokojnie bez nerwowej atmosfery.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Lubicz 3 31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

24 Zaufane Opinie (33 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2020)
Dobre podejscie do kursanta, znakomite przygotowanie do egzaminu państwowego, ciekawe wykłady, dobra atmoswera, dobry stan pojazdu, instruktor z powołania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Dobre podejście do kursanta, idealne przygotowywanie pod egzamin państwowy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
W 2016 r ostatni raz chodziłam na jazdy (do innej szkoły), niestety zrobiłam sobie przerwę i do tego roku nie jeździłam zupełnie. Stwierdziłam w tym roku, że prawko zrobić trzeba i poszłam do Akademii Jazdy Kowalski. Wystarczyło kilka jazd z panem Piotrem i udało się. Zdałam za pierwszym razem. Mam porównanie z innej szkoły, więc mogę szczerze powiedzieć, że WARTO przyjść do tej szkoły. Świetny instruktor, atmosfera, super przygotowuje na egzamin. W skrócie - biorąc lekcje jazdy w tej szkole jest się idealnie przygotowanym do egzaminu i do jazdy samodzielnej. Po prostu - bardzo polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Pan Piotr Kowalski to najlepszy instruktor!!! Cierpliwy z ogromną wiedzą i pasją. Jazdy przebiegały w sympatycznej atmosferze, podczas których wiele się nauczyłam. Gorąco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2019)
Profesjonalne przygotowywanie do egzaminu tylko u Pana Piotra, wszystko dokładnie tłumaczy jak przebiega egzamin, jakie trzeba wykonać zadania i gdzie lepiej zdawać początkującym. Zaczynając od zera w obcym kraju nie mogłam spodziewać się ze tak szybko opanuje jazdę samochodem. Jeżeli chcecie zdać egzamin za pierwszym razem oraz nauczyć się bezpiecznej jazdy to tylko do Pana Piotra.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

Bronowicka 90ul. Bronowicka 90, 30-091 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B