Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2499zł

Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(142)

Więcej filtrów kursów
1006 Zaufanych Opinii (1664 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Zdecydowanie polecam OSk Stach! Jazdy miałam z p. Pawłem Dudkiem, które bardzo miło wspominam. Technika jazdy jak i pozostałe kwestie zostały wytłumaczone bardzo dobrze. Świetna atmosfera, zero stresu podczas jazd. Gdyby ktoś sie zastanawial, jakiego instruktora wybrać, to bez wahania polecam p. Pawła!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Miałem przyjemność skorzystać z jazd doszkalających z Panią Renatą Szlachtą. Umożliwiło mi to powtórzenie niemalże wszystkich istotnych manewrów i co najważniejsze zwiększenia pewności za kierownicą. Pani Renata jest osobą miłą, kontaktową, ale przede wszystkim bardzo profesjonalną i konkretną. Dzięki temu mogłem wyeliminować swoje błędy i zdać za pierwszym razem egzamin. Zdecydowanie polecam osobom, które chcą udoskonalić swoje umiejętności za kierownicą, wyeliminować wszystkie błedy oraz przede wszystkim poczuć się pewniej za kierownicą.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2021)
Polecam OSK Stach, zwłaszcza Pana Michała Gażdzika, z którym jeździłam. Przede wszystkim bardzo miła i pozytywna atmosfera, która znacznie ułatwiła mi naukę jazdy. Dzięki umiejętnościom nauczania i wszelkim wskazówkom Pana Michała udało się zdać egzamin już za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy Stach! Moim instruktorem była Pani Renata Szlachta. Każda jazda była dla mnei super, w bardzo przyjaznej atmosferze i w pełni profesjonalna!!! Na każdą jazdę z Panią Renatą chodziłem z uśmiechem i wychodziłem z uzmiechem oraz kolejnymi umiejętnościami prowadzenia samochodu, dzięki którym zdałem egzamin praktyczny za 1 razem!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Bardzo polecam szkole jazdy STACH. Moim instruktorem był Pan Grzegorz Michalski, którego bardzo polecam. Jazdy były prowadzone w super atmosferze i bez stresu oraz z uśmiechem chodziłam na każde. Świetne przygotowanie do egzaminu pozwoliło mi zdać za drugim razem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
341 Zaufanych Opinii (444 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2021)
Miałam zajęcia z jurexem i zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem bez stresu. instruktorzy są naprawdę mili i bardzo starają się pomóc. kontakt ze szkołą jest naprawdę dobry. harmonogramy lekcji jazdy są elastyczne i zawsze można znaleźć odpowiedni czas. lokalizacja szkoły też jest dobra. polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2021)
Serdecznie polecam OSK Jurex. Cześć teoretyczna prowadzona w ciekawy i przystępny sposób. Zajęcia praktyczne również były prowadzone bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze przez pan Sławka. Terminy zajęć dopasowane pod kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2021)
Szkoła świetna, Pani Ewa bardzo miła i zawsze starała się ustawić lekcje jazdy tak, by dni i godziny były dla mnie zadowalające, a u mnie bywało to na prawdę ciężkie :D Lekcje teoretyczne obejmowały wszystkie tematy i były na prawdę dobrze prowadzone przez Pana Jurka. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to zdecydowanie był to bardzo miło spędzony czas, zero stresu i wszystko tłumaczone bardzo dokładnie do egzaminu. Za zajęcia praktyczne dziękuję i polecam Jacka. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2021)
Super szkoła i przyjaźni instruktorzy. Egzamin zdany za pierwszym bez stresu. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2021)
Wielu znajomych poleciło mi tę szkołę i mieli absolutną rację. Właściciele są bardzo sympatyczni, grafik bezproblemowo można dopasować do pracy/szkoły. Instruktorzy, oprócz jasnego i rzetelnego przekazywania wiedzy, zwracają uwagę na szczegóły, które są istotne na egzaminie. Są również niezwykle cierpliwi i pomagają w walce ze stresem. Przyjazna atmosfera to zdecydowanie jedna z mocniejszych stron tej szkoły. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
272 Zaufane Opinie (417 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2021)
Bardzo polecam wszystkim instruktora Krzysztofa Bilskiego- człowieka z ogromną wiedzą, pasją i z sercem do wykonywanego zawodu. Podczas kursu dostałam od Niego sporą dawkę wiedzy, porad itp. Już od pierwszych godzin jazd, wiedziałam, że mój wybór był jak strzał w dziesiątkę. Dzięki Krzysztofowi byłam spokojna o mój pozytywny wynik na egzaminie Państwowym, a co najważniejsze o moje nabyte umiejętności. Jeżeli po ukończeniu kursu, ktoś chciałby się czuć pewnie za kierownicą i być spokojnym o wynik egzaminu, to szczerze polecam szkołę jazdy ALBAR i instruktora Krzysztofa Bilskiego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2021)
Generalnie wszystko super wykłady były ciekawe, prowadzone w fajny sposób a jazdy bardzo miło bezstresowo i na luźnej atmosferze gorąco polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2021)
Ogólnie wszystko super, wykłady nie były nudne, tak jak i jazdy. Jazdy jak i jazdy doszkalające miałem właśnie w tej szkole, te drugie miałem z Panem Pawłem Kominkiem, który przygotował mnie do egzaminu na tyle, że zdałem za pierwszym razem. Luźna atmosfera, bez spięć, jeżeli czegoś nie potrafiłem zrobić to spokojnie tłumaczył i powtarzaliśmy manewr z którym miałem problem aż się nie udawał ;) same zalety.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Wybór szkoły jazdy "ALBAR" był najlepszą decyzją! Bardzo polecam instruktora Pana Krzysztofa Bilskiego: wszystko tłumaczy na bieżąco, jest bardzo cierpliwy nawet dla najbardziej roztrzepanego kursanta :) Lekcje jazdy są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób - egzamin jest już tylko formalnością (wiem co piszę, po dzisiejszym egzaminie sama jestem tego przykładem). Po lekcjach z Panem Krzysztofem, mogę śmiało stwierdzić, że nie boję się wsiąść za kierownicę i prowadzić samochód. Życzę każdemu takiego instruktora - instruktor z powołaniem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 08.03.2021)
Od mojego kursu mija już powoli drugi rok, prawo jazdy zdałam po wielu przepłakanych nocach i niesamowitej ilości stresu - sama szkoła super, kurs teoretyczny miałam online, był nudny i żmudny ale zrobił swoje, teoria zdana za 1, jazdy odbywałam z panem Konradem, który sam w sobie jest super człowiekiem ale uczyć nie umie, nie nauczył mnie w ogóle ruszania pod górkę, nie wyćwiczył do końca łuku, nie skupiał się na tym czego nie umiem - za sam kurs dałam 2000 zł, a powoli drugie tyle wydałam na jazdy doszkalające w innych szkołach ponieważ z tej tak mało wyniosłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
254 Zaufane Opinie (290 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2021)
Ciekawe i rzeczowe wykłady, elastyczne terminy jazd, pełne przygotowanie do egzaminów państwowych, widoczny profesjonalizm zarówno w kwestiach organizacyjnych, jak i na samych jazdach (p. Ewelina).
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Bardzo dobre podejście do kursantów, bardzo dobrzy instruktorzy którzy odpowiadali na każde pytanie podczas jazd. W biurze bardzo miła atmosfera i Pani Aneta odpowiedziała na każde pytanie związane z kursami. Chciałbym podziękować wszystkim instruktorom z którymi miałem okazję się uczyć, czuję się naprawdę dobrze przygotowany do egzaminu państwowego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2021)
Ogólnie oceniam kurs i szkołę bardzo pozytywnie. Wykłady odbyły się szybko i sprawnie, bardzo dobrze przygotowując pod egzamin. Komunikacja z biurem bez zarzutów, elastyczne terminy jazd i w razie jakichkolwiek problemów Pani Aneta służyła pomocą. Moje jazdy odbywały się z Panią Basią, która zapewniła niezwykle przyjazną atmosferę. Doskonale przekazała także wiedzę związaną z prowadzeniem auta. Jestem bardzo zadowolony, że to akurat Pani Basia była moim instruktorem prowadzącym. Odbyłem także kilka jazd z innymi instruktorami, miedzy innymi Panią Eweliną, z którą też bardzo przyjemnie mi się jeździło. Z wielką przyjemnością mogę polecić szkołę Quattro każdemu. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2021)
Wybrałam tę szkołę jazdy ze względu na dobre opinie i z czystym sercem mogę powiedzieć, że się nie zawiodłam. Elastyczne terminy, bardzo miłe konsultantki, które zawsze pomogą dostosować terminy jazd i odpowiedzą na wszystkie pytania. Kurs teoretyczny w domu bardzo dobrze zrealizowany, do kursu praktycznego nie mogę się przyczepić. Pani Ewelina wprowadza miłą, luźną atmosferę oraz odpowiada na wszystkie pytania :) Wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie a na każdą jazdę przychodziłam z dobrą energią. Również jazdy z innymi instruktorami oceniam bardzo pozytywnie. Serdecznie polecam wszystkim naukę jazdy w tej szkole :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2021)
Trudno wypisać wszystkie dobre strony tego kursu. Wszystko przebiega zgodnie z najlepszymi wyobrażeniami. Dla kogoś kto nie był przekonany do robienia prawa jazdy, tak jak ja, Quattro to znakomity wybór. Instruktorzy się różnią, ale każdy ma swoje niepowtarzalne plusy. Dla pana Krzyśka Kaniewskiego mógłbym tu wypisać wszystkie znane mi pochwalne epitety. Fenomenalny instruktor, spokojny, merytoryczny, nie pozwala odczuć choćby cienia stresu, a do tego przekazuje wiedzę przystępnie i tak, że zostaje w głowie. Za kierownicę zawsze siadałem z przyjemnością. Na słowa uznania zasługują też panie konsultantki, dzięki, którym kurs jest w pełni dostosowany do potrzeb. Żeby zachować obiektywność powinienem napisać o jakichś minusach...ale naprawdę ich nie doświadczyłem. Prawo jazdy było dla mnie mentalnie dużym wyzwaniem i nie wyobrażam sobie trafić na lepszą szkołę niż Quattro. Polecam bez wahania każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
166 Zaufanych Opinii (243 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2021)
Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły jazdy, bo jako osoba, która wychowywała się w domu-bez-samochodu, już na samą myśl o prowadzeniu auta paraliżował mnie irracjonalny lęk. Zdecydowałam się na AutoAkademię i nie żałuję! Świetna szkoła jazdy z mega cierpliwymi instruktorami, świetna obsługa i kontakt z biurem. Jeździłam z panem Markiem - bardzo spokojny, opanowany i pomocny człowiek, jestem bardzo zadowolona!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Pan Instruktor Łukasz to człowiek o anielskiej cierpliwości z ogromnym poczuciem humoru, dzięki czemu jazdy przebiegały w przyjemnej i luźnej atmosferze. Na słowa uznania zasługuje również Pani Ania, która sprawnie załatwia sprawy formalne i w dodatku jest przesympatyczną osobą. Jeszcze raz gorąco polecam AutoAkademię!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2021)
Długo zastanawiałam się nad wyborem najlepszej szkoły jazdy. Wybrałam Auto Akademię ponieważ przeczytałam o niej mnóstwo pozytywnych opinii. Był to strzał w dziesiątkę. Od progu wita nas zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona Pani Ania. Wszystkie formalności załatwiłam w bardzo miłej atmosferze. Moim instruktorem był Pan Wiesław którego bardzo polecam!! Nigdy nie miałam bliższej styczności z autem ale instruktor wszystko dokładnie mi wytłumaczył co pozwoliło mi dobrze opanować wszystkie manewry. 30 godzin jazdy minęły błyskawicznie, w bezstresowej i przyjemniej atmosferze. Podsumowując bardzo polecam ta szkole jazdy. Widać w niej pełen profesjonalizm w podejściu do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2021)
Miła atmosfera, szybkość przeprowadzenia kursu oraz dobre materiały szkoleniowe. Szkoła oferuje naprawdę bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Moim instruktorem był Pan Wiesław, jest bardzo cierpliwy, spokojny a jednocześnie rzeczowy, to prawdziwy instruktor z powołania, Potrafi przygotować kursanta do jazdy nie tylko na potrzeby egzaminu. Dzięki niemu pierwsze samodzielne (a co istotne, dość dalekie) podróże już po zakończeniu procesu nauki były dla mnie praktycznie bezstresowe. Serdecznie polecam!????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2021)
Witajcie Przez 7 lat zmagałam się z ogromnym strachem przed jazdą autem oraz decyzją czy naprawdę chce mieć te prawo jazdy ! wszystko to było wynikiem dwóch bardzo poważnych wypadków jakie miałam będąc nastolatką ! decyzja zapadła w godzinę, postanowiłam 2021 rok rozpocząć z rozmachem i zmienić swoje życie oraz przełamać swój DŁUGOTRWAŁY LĘK ! dlaczego wybrałam Auto Akademię ? ponieważ chciałam czegoś w rodzaju „opieki” i „poczucia bezpieczeństwa” !! znalazłam tę szkołę przez internet i przeczytałam multum pozytywnych komentarzy, stąd taka a nie inna decyzja ! muszę wszystko mieć na już, wiec zdecydowałam się na kurs ekspresowy ! to w jaki sposób zostałam przyjęta przez Panią Anię oraz zaangażowanie Pana Grzegorza, który wytłumaczył mi od A do Z teorie i odpowiedział na każde moje pytanie podczas zajęć oraz nauczył mnie jeździć tak że mój lęk przed jazdą autem odszedł w niepamięć było niesamowite ! jestem im dozgonnie wdzięczna że w przeciągu 3 tygodni nabyłam całą wiedzę oraz umiejętności aby bezpiecznie prowadzić samochód ! to dla mnie samej ogromny sukces !! WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla całej Auto Akademi za profesjonalizm, INDYWIDUALNE podejście do kursantów, bardzo przyjazną i pozytywną atmosferę oraz „ZROZUMIENIE” !! KAŻDEMU ZDECYDOWANIE POLECAM NAUKĘ W AUTO AKADEMI !
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
140 Zaufanych Opinii (237 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2021)
Świetna atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Widać, że instruktorom zależy na rzetelnym przygotowaniu do egzaminu państwowego, jak i późniejszej samodzielnej jazdy. Zdecydowanie najlepsza szkoła w Krakowie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2021)
Bardzo polecam szkołę, bardzo miła atmosfera i instruktorzy świetnie tłumaczą nie tylko co robić, ale też po co.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2020)
Szkoła ma profesjonalne i bardzo pozytywne podejście do kursantów. Jeździłam z trzema różnymi instruktorami, każdy zwracał uwagę na inne szczegóły co dobrze wpływa ło na zwiększenie moich umiejętności. Łatwy i szybki kontakt. Duża dogodność i dopasowanie się do kursanta przy ustalaniu godzin jazdy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2020)
Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, dzięki rzetelnemu przygotowaniu przez OSK GPS. Są tu profesjonalni i bardzo cierpliwi instruktorzy, szczególne podziękowania dla Pani Asi i Pana Piotra. Przyjemna atmosfera, elastyczność grafiku, bardzo dobre przygotowanie zarówno do teorii, jak I praktyki. Szkoła na wysokim poziomie, zdecydowanie polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2020)
Naprawdę świetna szkoła jazdy. Wykłady prowadzone naprawdę „z sercem” przez pana Piotra, na nich nie ma tylko suchej teorii, ale też zastosowanie jej w sytuacjach drogowych. Na jazdach również instruktorzy świetnie tłumaczą jak należy wszelkie manewry wykonywać. Również na jazdach wielokrotnie się jeździ po trasach egzaminacyjnych wybranego przez siebie ośrodka, dzięki czemu się je ma dobrze przećwiczone. Również czymś o czym muszę wspomnieć jest świetna atmosfera na jazdach, dzięki czemu zawsze na nie przyjeżdżałem z wielką chęcią. I owocem tego wszystkiego stał się zdany egzamin. Wszystkim znajomym, którzy jeszcze prawka nie mają będę rekomendował GPS jako szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
116 Zaufanych Opinii (132 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Świetny instruktor, sprawne samochody, bardzo dobre podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Instruktor 10/10 samochody sprawne atmosfera super i oczywiście profesjonalizm i podejście do każdego kursanta osobno, wydaje mi się ze leoiej nie mogłem trafić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2021)
Profesjonalne podejście instruktora do kursanta. Przyjazna atmosfera. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2021)
Instruktora z tej szkoły (Artura K.) polecił mi znajomy. Jazdy przeprowadzane w przyjaznej atmosferze, w poczuciu, że mogę popełnić jakiś błąd, bo jestem tutaj żeby się uczyć. Zostałem dokładnie zaznajomiony z newralgicznymi i typowymi miejscami na egzamin praktyczny, przez co na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło i zdałem za pierwszym razem. Cena jazdy atrakcyjniejsza niż w szkole, w której robiłem kurs (w ROBEXie tylko jazdy doszkalające). Samochód w dobrym stanie, niewiele różniący się od tych z egzaminu praktycznego.
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-04-29

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
86 Zaufanych Opinii (92 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2021)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2021)
Cierpliwość, umiejętność przekazania wiedzy, miła atmosfera - dzięki temu zdałem za 1 razem. Zdecydowanie polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Akademia Jazdy Robimy Prawko

al. Słowackiego 16/7 30-037 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
9
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
42 Zaufane Opinie (57 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2021)
Gorąco polecam profesjonalną szkołę jazdy AJK, w której panuje przyjazna, miła i bezstresowa atmosfera, oraz instruktora Michała, który bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu państwowego. Cierpliwy, wyrozumiały, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Jeszcze raz serdeczne podziękowania. Polecam wszystkim kursantom szkołę jazdy AJK.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2021)
Polecam ten ośrodek szkoleniowy każdemu przyszłemu kierowcy, Pan Piotr to na prawdę wspaniały nauczyciel, instruktor z powołania oraz niesamowity człowiek. Tą szkołę jazdy cechuje pełen profesjonalizm, miała atmosfera, a nauka w niej to czysta przyjemność!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2021)
Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły nauki jazdy i nie mogłam trafić lepiej. Zarówno Pan Piotr, jak i Pan Michał wspaniali instruktorzy. Pan Piotr pełen cierpliwości i indywidualnego podejścia do kursanta. Instruktor z pasją, pełen profesjonalizmu, zawsze pomocny, dla którego każda osoba jest wyzwaniem . A najpiękniejsze jest to jaką przynosi mu to satysfakcję. Pan Michał osoba pełna spokoju, wyrozumiałości. Przy tym dająca wiele praktycznych rad i wskazówek. Moja intuicja mnie nie zawiodła przy wyborze szkoły nauki jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem.???? Napewno będę z wielkim sentymentem wspominać moją przygodę ze szkołą Akademia Jazdy Kowalski : Pana Piotra, Pana Michała i Panią Asię. Polecam wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Wybór Akademii Jazdy Kowalski okazał się być strzałem w dziesiątkę. Pan Piotr, który mnie uczył, to instruktor z powołania, pasjonat z niesamowitą wiedzą, którą chętnie i umiejętnie przekazuje. Uczy rzeczy przydatnych nie tylko na egzaminie, ale przede wszystkim w życiu kierowcy. Ma niezwykłą cierpliwość (nie byłam łatwym uczniem). Kocha to co robi i to przekłada się na atmosferę i jakość szkolenia. Zaczynałam kurs nie wiedząc gdzie jest gaz a gdzie hamulec, a egzamin praktyczny zdałam w pierwszym terminie, co uważam za ogromny sukces. I wiem, że jest on zasługą Pana Piotra. Bardzo polecam Akademię Jazdy Kowalski. W moim przypadku to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2021)
Szkoła świetnie i bezstresowo przygotowała mnie do egzaminu. Bezpiecznie, profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >