aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (146)

719 Zaufanych Opinii - 1245 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2019)
W szkole „STACH” znalzłam się z polecenia i nie żałuję, ponieważ w ciągu czterech spotkań nauczyłam się więcej niż w poprzedniej szkole przez cały kurs. Instruktor Pan Piotr Żegleń przygotował mnie do egzaminu Państwowego bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się od samego początku na zrobienie kursu w szkole „STACH”. Egzamin Państwowy zdałam za pierwszym razem. Polecam!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2019)
Szkoła jazdy została mi polecona przez paru znajomych. Był to bardzo dobry wybór. Wykłady były organizowane w dobrej i profesjonalnej atmosferze z konkretnym przekazem niezbędnych informacji. Jazdy praktycznie były także bardzo udane i polecam serdecznie instruktora Marka Widache, bardzo profesjonalnie potrafi przekazać wiedzę praktyczną i pomaga skorygować błędy w technice jazdy. Polecam serdecznie tą szkołe
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Dzień dobry. Kurs rozpoczęłam jako totalny laik, który bał się wsiąść za kierownicę, jednak to, w jak fachowy sposób Pan Piotr Żegleń podszedł do przygotowania mnie do egzaminu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Konkretnie podszedł do sprawy, krok po kroku poznałam wszystkie tajniki jazdy, a przygotowanie merytoryczne do egzaminu okazało się bardzo dużym zaskoczeniem, ponieważ mimo dużego stresu zdałam za pierwszym razem. Dzięki Panu Piotrowi nie boję się prowadzić auta po tak dużym mieście jakim jest Kraków i wszystkim moim znajomym będę polecać właśnie tę szkołę i Pana Piotra. W pakiecie dostajemy miłą atmosferę podczas kursu i uczucie bezpieczeństwa za kierownicą, a co najważniejsze- solidne przygotowanie kursanta do przystąpienia do egzaminu. Oby więcej takich instruktorów, którzy z pasją i pełnym profesjonalizmem podchodzą do swojej pracy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursów. Wykłady prowadzone w sposób jasny i ciekawy, poparte przykładami z życia. Instruktorka Renata Szlachta dobrze przygotowała mnie do egzaminu, przerobiła ze mną wszystkie potrzebne do egzaminu, jak i do późniejszego poruszania się po mieście manewry, a każda jazda przebiegała w dobrej atmosferze. Polecam! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Stach , a w szczególności instruktora pana Artura Krzana , który jest najlepszym instruktorem na świecie . Ma bardzo dużą wiedzę , którą mądrze przekazuje swoim ucznią , nie krzyczy tylko spokojnie tłumaczy . Jeżdżąc z panem Arturem nie czuje się w ogóle stresu . Po 8 latach przerwy udało mi się zdać prawo jazdy za pierwszym razem po 14 godzinach jazdy z panem Arturem . Szczerze polecam ????
1
OSK Stach

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

272 Zaufane Opinie - 359 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2019)
Z całego serca polecam każdemu naukę w OSK Jurex. Wykłady prowadzone przez p. Ewę były zawsze ciekawe, wszystko było skrupulatnie omówione, a w razie pytań - dokładnie wytłumaczone. Dużym plusem jest elastyczne ustalenie godzin jazd, a w razie problemu - ich bezproblemowe przełożenie. Z instruktorów najbardziej polecam Pana Sławka. Człowiek anioł-zawsze spokojny, opanowany i dający dużo cennych rad, które naprawdę się przydają. Na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, ponieważ każda trasa była "przejechana". W razie popełnienia błędu instruktor zawsze dokładnie wszystko prosto i zrozumiale wytłumaczył, nawet po kilka razy ;). Jeszcze raz POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2019)
Szkołę jazdy Jurex polecił mi znajomy i zdecydowanie mogę powiedzieć, że był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Ciekawe i wartościowe wykłady, profesjonalne i życzliwe podejście do klienta, zarówno właściciele, jak i pracownicy zawsze służą pomocą, dbają o każdego kursanta. Ogromnym plusem jest także możliwość dopasowania pod siebie terminów jazd i wykładów. Szczególnie polecam Pana Sławka i Pana Marka- instruktorzy "z powołania", świetnie uczą, bardzo cierpliwi, pomocni, dają wiele cennych wskazówek. Dzięki Panu Sławkowi udało mi się pokonać początkowy strach na drodze i zdać egzamin za pierwszym razem. Kurs w Jurexie na pewno wspominać będe bardzo miło:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
W internecie można znaleźć masę OSK i naprawdę tracimy nad jej wyborem mase czasu. Ja wybrałem OSK Jurex i co....... i szczerze polecam. Grafik układany wraz z kursantem i dostosowywany pod niego za co ogromny plus. Miła atmosfera. Egzamin zdany za pierwszym podejściem do czego przyczynili się Michał wraz z szefem Panem Jurkiem. Jak będę w przyszłości robił inną kategorię pierwszą szkołą do, której pójdę będzie na pewno OSK Jurex. LWG.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2019)
BARDZO DOBRA SZKOŁA JAZDY REWELACYJNA.!Wykłady profesjonalnie przeprowadzone. Polecam Pana Sławka super instruktor ma niesamowitą cierpliwość. Polecam szkołe z całego Serca.!DZIĘKUJE ZA WSZYSTKO!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Robiłem 2 kategorie (A2 za pierwszym razem i B za drugim) i jestem zadowolony. Dobre podejście do kursanta, ciekawe wykłady i doświadczeni instruktorzy. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, AM

231 Zaufanych Opinii - 361 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.11.2019)
Serdecznie polecam OSK Albar, a w szczególności instruktora Szczepana Kolad! Jazdy odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Wszystko dokładnie tłumaczył i wyjaśniał moje wszelkie wątpliwości. Przejechaliśmy wszystkie możliwe trasy, wiec żadna mnie nie zaskoczyła na egzaminie :) Polecam bardzo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2019)
Serdecznie polecam OSK Albar, a w szczególności instruktora Krzysztofa Bliskiego. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Wszystko dokładnie tłumaczył, a na jazdach panowała luźna atmosfera. Dzięki temu zdałam egzamin za pierwszym razem !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2019)
Serdecznie polecam OSK ALBAR a w szczególności instruktora Pana Roberta Gorczycę. Jazdy odbywają się w bardzo miłej oraz spokojnej atmosferze, przejechaliśmy wszystkie możliwe trasy egzaminacyjne więc na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Myślałem że już nigdy nie zdam 10 lat temu już stwierdziłem że się nie nadaje. Sam nie wiem czemu postanowiłem spróbować. Dzięki Panu Zenonowi przestałem bać się samochodu i zdałem!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Bardzo polecam ośrodek szkolenia albar, a w szczególności instruktora Krzysztofa Bilskiego, dzięki któremu żadna droga nie jest mi straszna. Pan Krzysztof jest wymagający, ma podejście do kursanta, a każda godzina jazdy z nim odbywała się w miłej i żartobliwej atmosferze. Zdałam za pierwszym razem oba egzaminy i to nie był przypadek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

Karmelicka 8
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-11-24

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

139 Zaufanych Opinii - 159 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2019)
Wykłady przedstawiające całą potrzebną teorię, obszerna pomoc naukowa do pracy w domu oraz mile i pożytecznie spędzony czas podczas praktyk. Polecam gorąco.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2019)
Po zaliczeniu wykładów, które pozostawiają sobie wiele do życzenia, same jazdy są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, a także z bardzo profesjonalnym podejściem ze strony instruktora. Pan Mariusz Kaczor, moim zdaniem, jest szczególnie godny polecenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2019)
Wspaniała szkoła! Profesjonalni, cierpliwi i bardzo dobrze przygotowani instruktorzy. Nieoceniony Krzysztof Kaniewski! Grafik jazd elastyczny i dostosowany do kursanta - zasługa Pani Dagmary. Polecam Każdemu :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Szkoła ma profesjonalne podejście do kursanta, terminy jazd ustalane zwykle 2 razy w tygodniu, co powoduje szybkie skończenie kursu. Większość jazd miałam z Gosią, którą mogę polecić ze względu na zwracanie uwagi na szczegóły oraz przyjemną i bezstresową atmosferę w trakcie jazd. Zdecydowanie wybrałabym tę szkołę jeszcze raz.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Świetna szkoła, z dobrą organizacją pracy. Świetne podejście do kursantów! Zawsze otwarci na wszystkie pytania i mega pomocni :)
4
Quattro Nauka Jazdy

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

135 Zaufanych Opinii - 206 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2019)
Z całego serca polecam Auto Akademie jako osoba, która przed kursem bardzo się stresowała i miała wrażenie, że nigdy nie będzie jeździć. W szczególności polecam instruktora - Pana Wiesława. Pan Wiesław potrafi w spokojny i bezstresowy sposób wyłapać i skorygować popełniane błędy jest przy tym bardzo miły i ma świetne poczucie humoru. W biurze uśmiechnieta Pani Ania, na której pomoc zawsze można liczyć. Ogromny plus za możliwość jazdy różnymi samochodami. Cena kursu jest adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
Bardzo polecam każdemu Auto Akademię! Bardzo miły, doświadczony i wyrozumiały instruktor, który dawał bardzo dobre rady podczas jazdy i wogóle się nie stresowałem, a wręcz chciałem mieć kolejne jazdy. Bardzo dobrze prowadzone wykłady. Ciekawie, bez przynudzania, dobrze przygotowują do jazd i egzaminów. Również cudowna Pani na recepcji, która potrafi wszystko po kolei wytłumaczyć i jest naprawde życzliwa. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Bardzo przyjemna szkoła, cierpliwy instruktor, miła pani na recepcji i fajna atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Bardzo polecam Auto Akademie, wykłady prowadzone w bardzo ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób :) Jeżeli chodzi o jazdy moim instruktorem jest Pan Łukasz, którego na prawdę polecam :) tłumaczy wszystko o co zapytam, przez co też jeździ się lepiej bo od razu koryguje moje błędy. Ogromny plus również za poczucie humoru Pana Łukasza, każda jazda zakończona z dobrym humorem. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Dzięki jakości obsługi niezbędne przy procesie rejestracji formalności stają się przyjemnością. Ekipa profesjonalnie wykonuje swoją robotę a dwójka instruktorów z którymi miałem przyjemność jeździć to bardzo fajni ludzie! Polecam każdemu
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

Senatorska 26
30-106 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

125 Zaufanych Opinii - 210 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Mogę z całego serca polecić szkołę jazdy GPS. Atmosfera bardzo miła, a instruktorzy bardzo zaangażowani w swoją pracę i cały czas uśmiechnięci. Na każdą jazdę przychodziłam zadowolona i aż żal było wysiadać z samochodu po dwóch godzinach, wręcz z upragnieniem czekałam kolejnej. To był najlepszy wybór!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2019)
Świetna szkoła nauki jazdy z lokalizacją w centrum. Wykłady przeprowadzone przez Pana Piotra w bardzo ciekawy i jasny sposób. Będąc na kursie ekspresowym miałam okazje jeździć z każdym z instruktorów. Z całego serca mogę polecić każdego z nich. Na pierwszych jazdach już po chwili zapomniałam o stresie, a na następne chodziłam z dużą przyjemnością (aż szkoda, że egzamin zdany za pierwszym razem :D). Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Jeśli miałabym ponownie wybrać ośrodek nauki jazdy to na pewno mój wybór padłby na GPS :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy GPS. Znakomite przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego. Bardzo sympatyczni instruktorzy,a na jazdach panuje miła atmosfera. Ogromną zaletą jest również dostosowanie się do indywidualnych potrzeb kursanta. Z pewnością wybrałabym tę szkołę ponownie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić szkole jazdy GPS. Zarówno przed kursem jak i w trakcie nie miałam żadnej styczności z prowadzeniem auta, mimo tego wszystkie egzaminy zdałam za 1 razem, bez zbędnego stresu. Instruktorzy w tej szkole są bardzo pomocni I sympatyczni, dlatego prawo jazdy wspominać będę jako coś przyjemnego! !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2019)
Profesjonalnie, konkretnie i bardzo skutecznie! Mili instruktorzy i przede wszystkim atmosfera bardzo rodzinna, przystępna dla kursantów! Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

103 Zaufane Opinie - 117 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Bardzo miła atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Fajna atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Wszystko zdane za 1 :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2019)
Polecam. Dzięki nim teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Zdane za pierwszym razem teoria i praktyka . Idealne przygotowanie pod egzamin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

72 Zaufane Opinie - 103 Opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Kurs prowadzony profesjonalnie i w milej atmosferze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2019)
Bardzo przyjemna atmosfera w pojeździe oraz profesjonalizm. Dzięki czemu łatwiej jest zdać egzamin, a już szczególnie z Panem Piotrem który jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2019)
Bardzo serdecznie polecam szkołę nauki jazdy CODEX. Świetni ludzie, super atmosfera, chodzenie na wykłady i jazdy to sama przyjemność. Polecam strasznie Pana Dawida, który jest cierpliwy, ale także potrafi podnieść człowieka na duchu i wszystko szczegółowo wytłumaczyć, przy okazji można pożartować i trochę razem się pośmiać. Na lepszego instruktora nie mogłam trafić. Wspaniały człowiek! Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Każdemu mogę szczerze polecić tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Dzięki szkole Codex, udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem :) Jazda z Panem Piotrem to była czysta przyjemność, pełen profesjonalizm oraz przydatne wskazówki. Pani w biurze bardzo sympatyczna. Część teoretyczna prowadzona ciekawie i zrozumiale. Mogę polecić z czystym sumieniem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Bardzo polecam!!! Fajny instruktor, dużo mnie nauczył i szybko zdalam! :)
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

Meissnera 32,
31-457 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

62 Zaufane Opinie - 70 Opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Polecam OSK Navigator! Pan Zbyszek bardzo rzetelnie przygotowuje do egzaminu państwowego, przy tym na każdych zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Do tego mając porównanie z pojazdami egzaminacyjnymi, wiem że stan techniczny pojazdu w tej szkole jest o wiele lepszy. Jednym słowem gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy NAVIGATOR, ponieważ Pan Zbyszek swietnie uczy teorii jak i praktyki, co potwierdza zdanie prawa jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Serdecznie polecam Pana Zbyszka. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i co dla mnie najważniejsze na spokojnie bez nerwowej atmosfery.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursów prawa jazdy w NAVIGATORZE. Profesjonalne podejście instruktora (Pana Zbyszka) wiele cierpliwości, miła atmosfera i zero stresu, co więcej Pan Zbyszek ma wyjątkowe poczucie humoru i poprawia dzień. Instruktor z powołania :) Na wszelkie pytania odpowiada dokładnie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mam poczucie komfortu w samochodzie i dzięki dobremu przygotowaniu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

18 Zaufanych Opinii - 23 Opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2019)
Super instruktor! Pokazuje wszystkie haczyki jakie można napotkać na egzaminie państwowym. Podaczas nauki jazdy super atmosfera , czasem bywało ciężko ale opłaciło się by zdać za PIERWSZYM razem z najgorszym egzaminatorem w ośrodku. Gorąco POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Instruktor idealny: kompetentny, uczciwy, dysponujący nieograniczonymi pokładami cierpliwości. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na Pana Piotra, bo właśnie dzięki temu stałam się pewnym siebie kierowcą :) KW
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra. Egzamin zdany za 1 razem. Polecam za cierpliwość przede wszystkim. Jak każdy początkujący kierowca popełnia błędy. Pan Piotr tłumaczy aż do skutku. Nie bagatalizuje problemu. Oby więcej takich instruktorów nauki jazdy z powołania. Polecam jeszcze raz. Anna Hachlica
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2019)
Lepiej nie mogłam trafić! Zero stresu, jazda z Panem Piotrem to sama przyjemność, wszystko było dokładnie tłumaczone, atmosfera super cool :D Pełen profesjonalizm! Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym razem! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Nauka w przyjemnej atmosferze zero stresu. Instruktor super gość wszystko na spokojnie tlumaczy. Zdawalnosc juz przy pierwszym podejsciu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B