Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B96 już od 450zł

Rolminex Szkoła Kierowców

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(141)

Więcej filtrów kursów
1134 Zaufane Opinie (1898 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Ze STACHem żadna droga nie jest straszna :) Razem z Panem Robertem Ferencem gładko i przyjemnie przeszłam proces jazd doszkalających na automacie. Atmosfera jazd była bardzo przyjemna, co szybko wyeliminowało jakikolwiek stres siedzenia na kółkiem. Instruktor nie tylko uczył jazdy z przepisami, ale też jazdy jak najlepszej dla samochodu czy innych uczestników ruchu. Lekcja była przepełniona cennymi wskazówkami i ciekawostkami. Pan Robert uczy, bawi i przeprowadza przez tajniki krakowskich dróg. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Polecam szkołę jazdy STACH, szybki i łatwy kontakt z biurem, zwłaszcza przy korzystaniu z e-learningu :) Instruktor Łukasz Ciba przekazał mi nie tylko wiedzę praktyczną oraz teoretyczną, dzięki której zdałam egzaminy w pierwszym terminie, ale również sporo cennych wskazówek dotyczących przyszłej bezpiecznej jazdy :) Dziękuję za ogrom cierpliwości i nie odpuszczanie, co np. umożliwiło mi przełamanie się do wykonywania różnych manewrów. Jazda po łuku była moją zmorą, ale z p. Łukaszem powoli, małymi kroczkami udało się osiągnąć sukces! Również elastyczne godziny jazd ułatwiły systematyczne uczestnictwo w kursie. Super atmosfera podczas jazd, super instruktor- polecam!!! Pozdrawiam cieplutko :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2022)
Wszystko super :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Polecam szkołę jazdy STACH, szybki i łatwy kontakt z biurem, zwłaszcza przy e- leraningu :) Instruktor pan Łukasz Ciba przekazał mi nie tylko wiedzę praktyczną, teoretyczną dzięki której zdałam egzaminy w pierwszym terminie, ale również sporo cennych wskazówek dotyczących przyszłej bezpiecznej jazdy :) Dziękuję za ogrom cierpliwości i nie odpuszczanie, co np. umożliwiło przełamanie się do wykonywania różnych manewrów. Jazda po łuku była moją zmorą, ale z p. Łukaszem powoli, małymi kroczkami udało się osiągnąć sukces! Również elastyczne godziny jazd ułatwiły systematyczne uczestnictwo w kursie. Super atmosfera podczas jazd, super instruktor - polecam! Pozdrawiam cieplutko!!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2022)
Najserdeczniej polecam Pana Michała Gazdzika. Pełen profesjonalizm bez zbędnych stresów ???? rzetelne lekcje w przyjemnej atmosferze ????udało się zdać egzamin nawet w innym mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
387 Zaufanych Opinii (505 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2022)
Bardzo polecam! Wykłady są dobrze prowadzone, a ich godziny można fajnie dostosować. To samo tyczy się jazd z instruktorami. Jestem bardzo zadowolona z jazd z panem Tomkiem i Marcinem i dzięki nim czuje się dobrze przygotowana, żeby podejść do egzaminu praktycznego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Polecam goraco! Nie wierzylam, ze bede miec prawo jazdy, ale pod nadzorem p.Macka i p. Gosi wszystko wydalo sie proste. Pani Ewa jest bardzo pomocna, wszystko wyjasni i dostosuje godziny wg. potrzeb!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2022)
Świetna szkoła jazdy, polecam z czystym sumieniem! Wszystkie osoby, z którymi miałem styczność były bardzo pozytywnie nastawione i pomocne. Niebywale miła Pani Ewa zawsze jakimś cudem dostosuje jazdy do potrzeb kursanta. Bardzo dobrzy instruktorzy, wśród których na szczególne wyróżnienie i podziękowania zasługuje Pan Jacek, z którym przejeździłem i przegadałem prawie cały kurs. Dzięki niemu nauczyłem się jeździć, czując się bezpiecznie nawet na najbardziej skomplikowanych skrzyżowaniach i rondach. Kurs w OSK Jurex dla mnie był nie tylko nauką, ale i niezapomnianym doświadczeniem. Aż chciałoby się jeszcze raz ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Serdecznie polecam OSK JUREX :) Po raz drugi korzystałem z usług w/w firmy, kursy odbywają się w sympatycznej atmosferze. Dużą zaleta są grafiki dostosowane do klienta, możliwość umówienia się z instruktorem w dogodnym miejscu, wyrozumiali i cierpliwi prowadzący. W szkole jazdy robiłem kat. B i A2, wszystkie egzaminy państwowe udało zdać się za pierwszym razem, więc z czystym sumieniem mogę polecić każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2022)
Chciałabym serdecznie polecić szkołę jazdy JUREX a w szczególności instruktora Pana Sławka. Mimo że bałam się przed pierwszymi jazdami, kurs sprawił mi dużo przyjemności. Panowała bardzo dobra atmosfera, zajęcia przeprowadzone zostały bardzo profesjonalnie. Pan Sławek ma dużo spokoju i cierpliwości, dlatego czułam się bezpiecznie.
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
322 Zaufane Opinie (413 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Przyjemna atmosfera, elastyczny grafik zajęć oraz bardzo sympatyczne dziewczyny w biurze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2022)
Bardzo dobra szkoła, wszystko świetnie działało
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2022)
Jest to chyba najlepsza szkoła na jaką mogłam trafić. Wszystko przebiegło terminowo. Instruktorzy mili i bardzo zaangażowani w to co robią. Jeśli ktoś nie szuje się pewnie za kierownicą, w tej szkole pewności nabierze! Polecam !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam. Jednym z plusów szkoły jest idealna lokalizacja. Wykłady odbywały się w miłej atmosferze. Bardzo sympatyczne i uprzejme panie w biurze, które zawsze starały się pomóc z problemem. Jazdy odbywałem z panią Eweliną, która ewidentnie jest instruktorką z powołania. Stara się pokazać wszystkie "pułapki" egzaminacyjne oraz pilnuje przestrzegania prędkości co napewno przyda się każdemu na egzaminie państwowym jak i wewnętrznym, który również odbywa się na wysokim poziomie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2022)
Polecam szkołę nauki jazdy Quattro! Instruktorom Mariuszowi i Ewelinie dziękuję za wskazówki, rady i cierpliwość. Bardzo dobry kontakt z biurem, możliwość dopasowania godzin. Pozdrowienia dla Pana Marka i dziękuję za wsparcie! Cieszę się, że wybrałam Quattro!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
3
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
300 Zaufanych Opinii (471 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2022)
Mogę z całą pewnością polecić pana Łukasza Gajka, bardzo dokładny, zwraca uwagę na wiele szczegółów, w pełni wykorzystuje każdą godzinę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2022)
Polecam bezkonkurencyjnie ten Ośrodek Szkolenia Kierowców! Instruktor Łukasz Buś to ZŁOTY CZŁOWIEK, który posiada więcej niż 100% cierpliwości do kursantów! Co więcej jest wymagający i egzamin wewnętrzny praktyczny został przeprowadzony rzetelnie tak jak jest to oceniane na egzaminie państwowym. Do skutku ćwiczył ze mną dane manewry, jeśli wymagała tego sytuacja oraz jasno i konkretnie potrafi to wytłumaczyć. Atmosfera podczas jazd nie była w ogóle sztywna i dzięki temu jazda stała się przyjemnością, a czas w samochodzie mijał szybko. Panie w biurze zawsze pomocne i na każde pytanie mogłam liczyć na odpowiedź. Lepiej trafić nie mogłam niż na OSK Albar! Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdałam bezbłędnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2022)
Życzliwość i kompetencja w szkole Albar idą w parze! Od momentu zapisu w biurze szkoły- Panie tam pracujące są wspaniałą wizytówką firmy- do momentu zdania egzaminu wewnętrznego czułam, że dobrze trafiłam. Uprzejmość, bycie miłym a zarazem wymagającym, rzetelnym i cierpliwym to cechy instruktora, na którego miałam szczęście trafić. Robert Gorczyca- dziękuję, że wiele tych samych rzeczy zawsze ponownie tłumaczyłeś mi ze stoickim spokojem! Szerokości! Dominika H.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2022)
Serdecznie polecam szkołę Albar oraz instruktora Pana Roberta G. Super podejście do kursanta, pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas jazdy, nie ma po co się stresować. Pan Robert wytłumaczył mi wszystkie rzeczy związane z egzaminem. Objaśnił co kiedy i jak używać oraz wytłumaczył co mamy pod maską oraz jakie światła. Egzamin wewnętrzny przeprowadzony w luźnej atmosferze bez dodatkowych stresów ????POLECAM!! ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2022)
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
183 Zaufane Opinie (270 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2022)
Autoakademia bardzo dobre miejsce dla nauki jazdy. Miałam możliwość jeżdzić różnymi autami i to było super doświadczenie, bo zapoznałam się czym się różnią w praktyce. Dobrze wykwalifikowana kadra, spokojni cierpliwi instruktorzy (kurs zrobiłam z p. Markiem, a dodatkowe godziny z p. Wiesławem). Oddzielne podziękowanie dla pani Ani za ogarnianie kwestii organizacyjnych. Bardzo polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2022)
To był bardzo dobry wybór. Polecam szczerze Auto Akademie. Pełny profesjonalizm w obsłudze klienta. Rzetelne informacje, fachowe prowadzenie szkolenia , serdeczność , życzliwość. Wysoka kultura to cechy osób, z którymi miałam przyjemność zetknąć się podczas odbywania szkolenia w tej szkole jazdy. W biurze pani Ania zawsze uśmiechnięta, kompetentna i serdeczna. Formalności załatwia się z nią szybko, w miłej atmosferze, odpowiada na wszystkie pytania doradzi i podpowie. Szkolenie teoretyczne – świetny przekaz, ciekawie prowadzone wykłady. Część praktyczna – jazdy z Panem Wiesławem przebiegały z przyjaznej atmosferze. Pan Wiesław – pogodny , czujny instruktor o anielskiej cierpliwości. Wszystkie uwagi przekazuje w sposób spokojny i motywujący i dokładny. To wysokiej klasy profesjonalny instruktor. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy i gorąco ją polecam. Zofia WIlczyńska
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2022)
Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy! Ciekawe wykłady, świetni instruktorzy i miła atmosfera :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2022)
Auto Akademię polecam baaardzo mocno każdemu, kto chce uczyć się obycia z autem i przepisami drogowymi w przyjaznej, bezstresowej atmosferze :) Super przyjazne miejsce :D Pani Ania - serdeczna i pomocna w każdej sytuacji, a zajęcia z pierwszej pomocy - mistrz! :D Zero nudy, za to dużo śmiechu :D Pan Grzegorz - rzeczowy, świetny wykładowca i wyrozumiały egzaminator :D Posiada bardzo dużą wiedzę, którą w sposób umiejętny i ciekawy potrafi przekazać kursantom. Skłania do samodzielnego myślenia. Nawet Ci najbardziej oporni poczują głód dalszego rozwoju po takich zajęciach :D Pan Marek - mój mentor :) Świetny, konkretny przy czym bardzo ludzki instruktor :) Nie odpuści dopóki podstawy nie będą opanowane na tip-top :D Za co będę mu dozgonnie wdzięczna :) Potrafi tchnąć w kursanta pewność siebie i wiarę we własne siły :) Jestem tego najlepszym przykładem :D Wszystkim będącym na etapie poszukiwań dobrej szkoły gorąco polecam Auto Akademię :) To była jedna z najfajniejszych przygód w moim życiu :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Szczerze polecam. Profesjonalni i bardzo cierpliwi instruktorzy. Dzięki Auto Akademii polubiłam jazdę samochodem.????
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
146 Zaufanych Opinii (255 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy GPS! Egzaminy zdane za 1 razem, instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą, są wymagający, ale cierpliwi. Podejście do kursanta jest indywidualne. Pan Piotr na zajęciach teoretycznych wszystko dokładnie i ciekawie tłumaczy. Jazdy miałam z Panią Lidią, jestem bardzo zadowolona!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2022)
Świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a także nauki jazdy samochodem. Bardzo miła atmosfera. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2022)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu jak i jazd dodatkowych, które są w bardzo przystępnej cenie. Będę zawsze dobrze wspominać całe przygotowanie się do egzaminu. Instruktorzy mają indywidualne podejście do kursanta, a jazdy przebiegają bezstresowo. Szczególne podziękowania kieruje do Pana Daniela i Pani Asi, którzy wykazywali się ogromną cierpliwością i wszystko dokładnie tłumaczyli. Egzamin zdałam i nie obawiam się prowadzenia auta samodzielnie. Świetna szkoła, gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Do szkoły GPS trafiłem z polecenia i gorąco polecam ją przyszłym kursantom. Miałem przyjemność jeździć z panią Joanną. Instruktorka potrafi wytłumaczyć niewytłumaczalne skrzyżowania, jest wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała wobec niestabilnego grafika kursanta. Pod skrzydłami pani Joanny nauczyłem się porządnie parkować i profesjonalnie przemierzać trudne punkty egzaminacyjne, czego nie nauczyłem się poprzednio w konkurencyjnej szkole jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2021)
Bardzo polecam jazdy z Panią Lidką. Najlepszy, najbardziej PROFESJONALNY nauczyciel z powołania w Krakowie. Cudowna przyjazna atmosfera, którą tworzy Pani Lidzia sprzyja przyswajaniu wiedzy. Pani Lidka pracuje zawsze na 100% procent albo i więcej. Potrafi zarazić optymizmem, spokojem co przekłada się na spokój podczas jazdy. Tłumaczy i powtarza tak długo,aż osiągnie efekt. SZUKA METOD, dostosowuje je do ucznia. Cechuje się olbrzymią empatią. Pani Lidka ma duże doświadczenie. Po kilku minutach wychwytuje błędy i zawsze je koryguje. Nigdy nie zajmowała się podczas jazd czymś innym niż lekcja. (niestety miałam takie doświadczenia z poprzednich szkół). Szczęśliwie trafiłam do niej po nauce w dwóch innych szkoła w Krakowie i nie zdanym egzaminie. Chciałam się już poddać i odpuścić temat posiadania prawa jazdy, ale ostatnią nadzieją okazała się Pani Lidka. Oduczyła mnie złych nawyków, nauczyła dynamiki jazdy, wyłapała błędy i pracowała sumiennie, aby przygotować mnie perfekcyjnie do egzaminu. Po jednej lekcji z Panią Lidką nawet parkowanie równoległe okazało się bardzo proste. Zdałam bez problemu i bez stresu egzamin. Podczas egzaminu odtwarzałam wszystko to co przekazała mi Pani Lidzia. Cudowny człowiek, ciepła, miła osoba, która posiada ogromną wiedzę. WSPANIAŁE, INDYWIDUALNE, PSYCHOLOGICZNE PODEJŚCIE DO UCZNIA!
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
124 Zaufane Opinie (141 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2022)
Miałem kurs z Panem Piotrem i moje wrażenie jest bardzo dobre, bardzo dobrze się z nim jeździło same zalety.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 11.02.2022)
Trudności ze zrealizowaniem kursu przyspieszonego tj. problem z wolnymi terminami na jazdy z powodu zbyt dużej liczby kursantów. Toporna w użytkowaniu platforma e-learningowa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2022)
Bardzo dobra szkoła, podchodzą do kursanta z pełnym profesjonalizmem i elastycznością godzin. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2022)
Polecam dobre podejscie do kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2021)
Bardzo dobre podejście do kursanta. Dokładne przygotowanie do egzaminów. Bezproblemowy kontakt. Jazdy ustalane indywidualnie. Nie zawiodłem się przy wyborze tej szkoły. Teoria i praktyka zdane za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-05-30

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (94 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Polecam każdemu, przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, zdane za pierwszym ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Bardzo polecam! Cierpliwy, wyrozumiały instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, dzięki któremu nauczyłam się dużo więcej niż przypuszczałam i od początku czułam się bardzo pewnie, a jazda samochodem stała się ogromną przyjemnością. Pomimo stresu i presji, które mi często towarzyszą, elegancko zdane, polecam i będę polecać każdemu. Po tym kursie można być pewnym swoich umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
8
Akademia Jazdy Robimy Prawko

Plac Szczepański 8zajęcia on line na platformie zoom, 31-011 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
9
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-06-02

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
59 Zaufanych Opinii (96 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Gorąco polecam tę szkołę jazdy. Pani Irena ma duże doświadczenie i chęć dzielenia się swoją wiedzą. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Bardzo polecam instruktora Pani Irynę, która pomogła mi przygotować się do egzaminu. Wszystko było w spokojnej atmosferze, na wyższym poziomie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2022)
Bardzo polecam tą szkołę. Instruktorzy są w tej szkole bardzo miły. Pani Irena jest super. Wszystko dokladnie wyjasnia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2022)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy, instruktorzy mają świetne podejście do kursantów i dużo cierpliwości. Zajęcia z Panią Iryną to sama przyjemność, każdego nauczy dobrej jazdy, prawdziwa instruktorka z pasji! Dziękuję za wiedze i cenne wskazówki)). Egzaminy zdane za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2022)
Bardzo polecam szkołe jazdy eMotion a w szczególności instruktora Rafała Wędziche. Nauka jazdy bez stresu w miłej atmosferze i przede wszystkim doskonałe przygotowanie do egzaminu!
10
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w naszym kraju. Pełni ważną funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego.

W Krakowie jest duża liczba szkół jazdy, gdzie przyszli kierowcy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy. Kursanci do egzaminu państwowych na prawo jazdy w Krakowie z części teoretycznej oraz praktycznej udają się do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zlokalizowanego na ul. Nowohuckiej 33 A.

Każdy kursant, który szuka szkoły jazdy w Krakowie zastanawia się, gdzie zostanie najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Nasz portal chciałby pomóc rozwiązać Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się przy wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Z tego powodu stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy, gdzie każda osoba poszukująca informacji na temat szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy znajdzie je w jednym miejscu - w SuperPrawoJazdy!

Każdy ośrodek szkolenia kierowców powinien stawiać sobie za cel wyszkolenie przyszłych kierowców, którzy będą dokładnie znać przepisy ruchu drogowego, odpowiednią technikę kierowania pojazdem oraz inne umiejętności związane z obsługą samochodu. Istotną wiedzą i umiejętnością jest też sposób udzielania pierwszej pomocy.