Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A1 już od 2000zł

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(143)

Więcej filtrów kursów
1035 Zaufanych Opinii (1721 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Jestem niezmiernie wdzięczna instruktorowi ROBERTOWI FERENCOWI. Dziś zaliczyłam egzamin państwowy za pierwszym podejściem - chyba to już o czymś świadczy. Poza tym, Pan Robert ma indywidualne podejście do każdego kursanta, dobrze i spokojnie tłumaczy - pełen profesjonalizm. Podczas jazd fajnie było pogadać o życiu, grała też cicha muzyczka, co tworzyło miłą atmosferę bez niepotrzebnej spiny, jak to często bywa w relacji nauczyciel-uczeń. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2021)
Polecam kurs na prowa jazdy w OSK STACH. Bardzo miła atmosfera w aucie, profesjonalne szkolenia za kierownicą. Bardzo ciekawe wykłady.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Bardzo polecam kurs prawa jazdy w Stach-u - począwszy od kontaktu z biurem, przez wykłady a na samych jazdach kończąc. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne, wyrobienie numeru pkk i cała papierologie oraz koszty - wszytko jest jasno wytłumaczone i nie ma też problemu w uzyskaniu informacji telefonicznie . Wszystkim polecam uczestnictwo w wykładach stacjonarnych - wykłady są prowadzono w genialny sposób, bardzo dobrze ich się słucha i przyswaja wiedzę. Moim instruktorem był Pan Marek Kępiński - cudowny cierpliwy i profesjonalny instruktor. Jestem osobą która pierwszy raz wsiadła za kierownice właśnie na kursie - Pan Marek wszytko dobrze tłumaczy, spokojnie powtarza rzeczy z którymi miałam problem. Dodatkowo jest przemiłą i ciepła osobą co gwarantowała przyjemną atmosferę na jazdach i to że kolejnych lekcji nie mogłam się doczekać. Bardzo polecam Pana Marka - spokojnie i cierpliwie nauczył mnie jeździć, dawał wiele wskazówek choćby co do zachowania na egzaminie. Same jazdy ze względu na wybór przeze mnie ośrodka na Nowohuckiej bardziej skupiały się w tej części Krakowa - na 2 z 3 egzaminów trafiła mi się identyczna trasa jaką wielokrotnie jeździłam z Panem Markiem. Dodatkowo Panu Markowi dziękuję za konstruktywną krytykę i walkę z moim lękiem przed jazdą. Polecam instruktora jak i szkołę z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Szczerze polecam, mimo życiowej traumy i ogromnego stresu na samą myśl o jazdach i egzaminie Marek Widacha sprawił, ze mam prawojazdy :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2021)
Szkoła jazdy godna polecenia. Wykłady teoretyczne były prowadzone w ciekawy sposób. Prawo jazdy zdałem za 1 razem dzięki Panu Grzegorzowi Michalskiemu, który jest bardzo cierpliwym, sympatycznym i wyrozumiałym instruktorem. Jazdy przebiegały w bardzo przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Pan Grzegorz wszystko profesjonalnie wyjaśnił przez co nie miałem problemów na egzaminie. Serdecznie polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
353 Zaufane Opinie (460 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Świetna atmosfera i super podejście do kursantów. W szczególności polecam na instruktora Pana Maćka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2021)
Dziękuję za kurs prawa jazdy oraz jazdy doszkalające ????Podziękowania składam na ręce Pani Ewy, która zawsze znajdzie termin oraz asygnuje odpowiedniego instruktora ????Istruktorowi Tomkowi dziękuje za cierpliwość i wyrozumiałość. Cieszę się, że trafiłam ,,pod skrzydła" tak profesjonalnego i fantastycznego instruktora, który od samego początku mnie motywował i z każdą kolejną jazdą podnosił poprzeczkę. Nawet jeśli popełniałam błędy to na spokojnie miałam wyjaśnione co zrobiłam źle. Dzięki tym jazdom nabrałam więcej pewności siebie i nie straszna mi jest już jazda autem. Dlatego przyszli kursanci serdecznie polecam Wam szkołę nauki jazdy Jurex ❤
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2021)
Jestem bardzo zadowolona z podjęcia decyzji o odbyciu kursu w OSK Jurex. Super współpracą profesjonalizm i przyjazna atmosfera. Godziny jazdy bardzo elastyczne. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2021)
Polecam bardzo serdecznie tę szkołę jazdy. Pani Ewa bardzo pomocna w kwestiach organizacyjnych, Pan Jurek zrozumiale i sprawnie przeprowadził kursantów przez teorie i najważniejsze, czyli jazdy praktyczne z Tomkiem! Przyznaję, że na początku nie zgrałem się z instruktorem, ale już na etapie teorii poinformowano nas, że można go zmienić. To była dobra decyzja, dzięki której trafiłem właśnie "pod skrzydła" Tomka. Cierpliwość, wyrozumiałość i spokój to było to, czego potrzebowałem na początku. Tomek okazał się idealnym instruktorem, który przekazał mi swoją wiedzę i wykazywał się zaangażowaniem. Ze względu na pracę musiałem zmieniać czasem terminy, tutaj pomocna okazywała się Pani Ewa. Dzięki temu jeździłem również z innymi instruktorami, których również mogę spokojnie polecić. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2021)
Świetna szkoła, bardzo dobre podejście instruktora do kursanta za czym idzie miła atmosfera. Na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych pełen profesjonalizm. Wszystkie popełniane na jazdach błedy analizowane i tłumaczone, doskonałe przygotowanie do egzaminu, elastyczne godziny zajeć. Polecam.
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
279 Zaufanych Opinii (431 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2021)
Bardzo polecam! Przyszłam doszkolić się po kursie w innej szkole i nauczyłam się więcej niż na kursie właściwym. Instruktor Paweł Kominek niesamowicie cierpliwy i świetnie tłumaczy. Egzamin zdany za pierwszym razem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Polecam mega Pana Krzysztofa Bilskiego. Super człowiek, super atmosfera na jazdach, stopniowe nauczanie wszelakich aspektów jazdy po skomplikowane i wymagające manewry, ale to wszystko by nauczyć się jeździć i zdać egzamin. Bardzo pomocny Pan Krzysiek zawsze zwracał uwagę co źle się robi, co poprawić, a poskutkowało to zdaniem praktyki w 1 terminie, mimo uwag opryskliwej egzaminatorki (ale i tutaj rady pana Krzyśka jako byłego egzaminatora bardzo pomogły ;)) Co do szkoły to bardzo miłe panie w biurze, wszystko sprawnie, szybko i w przyjaznej atmosferze. Polecam szkołę i pana Krzyśka Bilskiego :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2021)
Polecam bardzo szkołę jazdy ALBAR :)przygotowanie pierwsza klasa,zawsze wszystko wytłumaczone spokojnie i jasno. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem:) Instruktor pan Paweł Kominek bardzo cierpliwy i sympatyczny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2021)
Serdecznie polecam szkołę jazdy ALBAR, super kontakt z sekretariatem, zawsze pomocne i życzliwe Panie. Szczególnie instruktora Krzysztofa Bilskiego. Jest to instruktor z ogromną wiedzą i profesjonalizmem, jazdy są przyjemnością. Pan Krzysztof tłumaczy wszystko cierpliwie i uczy myślenia na drodze, dzięki niemu nie mam obaw o prowadzenie samochodu w przyszłości samodzielnie. Na egzaminie nie było niczego, co mogłoby mnie zaskoczyć, zdany za pierwszym razem! Wszystkie trasy egzaminacyjne miałam dobrze wyćwiczone, dzięki radom od Pana Krzysztofa byłam świetnie przygotowana. Będę polecać szkołę jazdy ALBAR i jazdy z Panem Krzysztofem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Polecam szkołę jazdy Albar. Na jazdach panowała dobra atmosfera. Instruktor- Paweł Kominek cierpliwie wszystko tłumaczył, miał profesjonalne podejście. Mimo ciężkich początków egzamin praktyczny zdałam za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
273 Zaufane Opinie (311 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2021)
Bardzo polecam każdemu, część teoretyczna przeprowadzona bardzo sprawnie, świetny kontakt z biurem. Jazdy z p. Krzyśkiem w wyjątkowo przyjemnej atmosferze przy zachowaniu ogromnego profesjonalizmu, cierpliwości i życzliwości!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne na wysokim poziomie. Bardzo sprawnie działająca i zorganizowana szkoła jazdy. Poleciłbym każdemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Grafik jazd ustalany pod kursanta, p. Aneta w biurze pomoże wszystko załatwić, organizacja na wysokim poziome. Wykłady zrealizowane w ciągu dwóch tygodni, jazdy z p. Zbyszkiem w przyjemnej atmosferze, pomocne wskazówki i odpowiedzi na wszystkie pytania. Teoria zdana za pierwszym podejściem — polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy w Krakowie. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Godziny jazd są ustalane elastycznie do możliwości czasowych klienta. Instruktorzy są bardzo mili, cierpliwi i wyrozumiali. Bardzo polecam :) Pełna profeska
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
Z całego serca polecam Quattro Naukę Jazdy.. Profesjonalne podejście do klienta.. Wykłady w bardzo miłej atmosferze.. Przekaz jasny i zrozumiały..informacje niezbędne doo późniejszej jazdy.. Pani w biurze bardzo sympatyczna.. Zawsze uśmiechnięta.. Służąca pomocą.. Coo najważniejsze Instukorzy.. Pan Dawid Pawlik i Piotr Śpiewak. Polecam gorąco.. Bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.. Nigdy nie podniesiony ton głosu.. Too jest bardzo ważne dla nas uczących się poruszania w ruchu drogowym... Bardzo dziękuję i szerokości dla Wszystkich
4
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
170 Zaufanych Opinii (250 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Szkoła kładzie duży nacisk na teorię - najwyraźniej skutecznie, bo teoretyczny zdałam za pierwszym podejściem. Moim instruktorem był pan Marcin - siła spokoju. Cały kurs w przyjaznej atmosferze, dającej przyjemność z nabywania nowych kompetencji.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2021)
Świetna szkoła, wspaniali ludzie, niezużyte i komfortowe auta. Punktualnie, brak ukrytych kosztów, pełen profesjonalizm. Polecam !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie na pewno. Miła, bezstresowa atmosfera. Jazdy z Panem Markiem to sama przyjemność! To cenne wskazówki, rady i pełen profesjonalizm! Doskonałe przygotowanie do egzaminu! Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Świetna szkoła z bardzo dobrym podejściem do kursantów, świetne przygotowanie do egzaminu. Polecam gorąco każdemu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2021)
Polecam! Wszyscy bardzo sympatyczni :D
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
142 Zaufane Opinie (242 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2021)
Szkoła bardzo mi się podobała, kurs zacząłem w połowie maja, a prawo jazdy odebrałem wczoraj z urzędu. Pomimo tego, że nie kupiłem szybszego kursu, bardzo szybko udało mi się umówić na wszystkie jazdy i go skończyć. Dodatkowo na plus zniżka uczniowska. Polecam bardzo Panią instruktor Asię. Super uczy jeździć i można też pogadać na luzie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2021)
Serdecznie polecam wszystkim planującym odbyć kurs na prawo jazdy szkołę GPS. Zaczynając od wykładów - pan Piotr prowadzi je w super interaktywny i energiczny sposób. Jeśli chodzi o jazdy - możliwe jest dostosowanie godzin do preferencji kursanta. W razie jakichkolwiek zmian - byłam cały czas w kontakcie z panem Piotrem. Miałam okazję jeździć z prawie każdym z kadry - i nigdy się nie zawiodłam. Każdy instruktor ma ogromną wiedzę merytoryczną, dobre podejście do człowieka i jazdy to tylko i wyłącznie przyjemność. Za każdym razem byłam zadowolona i z kolejnymi lekcjami widziałam swój progres. Diamentem szkoły jest instruktor Daniel. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2021)
Bardzo polecam szkołę GPS. Wykłady przedstawiane w bardzo ciekawy sposób. Piotr - nauczyciel z powołania :) Kurs praktyczny przebiegał bardzo sprawnie. Instruktorzy bardzo mili oraz elastyczni. Miałam okazję jeździć z Asią i jestem bardzo zadowolona. W sposób spokojny, bezstresowy przekazywała mi swoje doświadczenie. Jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Niegdy nie było problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla obu stron terminu. Oprócz tego również miałam okazję jeździć z Piotrem i Danielem i też mogę polecić. Każdy z nich kompetentny i zaangażowany w swoją pracę. Efektem jest zdane prawko za pierwszym razem :) nie mogło być inaczej :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2021)
Serdecznie polecam! Pan Piotr prowadzi cudowne zajęcia z teorii- nie są nudne, wszystko jest dokaldnie wyjaśnione i zrozumiałe. Instruktorzy najlepsi na świecie! Jazdy odbywają się w miłej, przyjemnej atmosferze. Aż szkoda mi się z nimi rozstawać!!!! egzaminy zdałam wszystkie za pierwszym razem i na maksymalna ilość punktów. Cudowna szkoła, która naprawdę przygotuje Cię do egzaminów w łatwy i przyjemny sposób.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2021)
Świetna szkoła, myślę, że nikt inny nie przygotowałby mnie tak świetnie jak Pani Asia i Pan Piotr. Bardzo im dziękuję za wszystko. Będę trochę tęsknić za tymi jazdami...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-09

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
117 Zaufanych Opinii (133 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Świetny instruktor, sprawne samochody, bardzo dobre podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Instruktor 10/10 samochody sprawne atmosfera super i oczywiście profesjonalizm i podejście do każdego kursanta osobno, wydaje mi się ze leoiej nie mogłem trafić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2021)
Profesjonalne podejście instruktora do kursanta. Przyjazna atmosfera. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (94 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Polecam każdemu, przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, zdane za pierwszym ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Bardzo polecam! Cierpliwy, wyrozumiały instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, dzięki któremu nauczyłam się dużo więcej niż przypuszczałam i od początku czułam się bardzo pewnie, a jazda samochodem stała się ogromną przyjemnością. Pomimo stresu i presji, które mi często towarzyszą, elegancko zdane, polecam i będę polecać każdemu. Po tym kursie można być pewnym swoich umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
8
Akademia Jazdy Robimy Prawko

al. Słowackiego 16/7 30-037 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
9
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
46 Zaufanych Opinii (67 Opinii)
słaby
(ocena z dnia 25.07.2021)
Serdecznie polecam! Moim instruktorem był pan Artur Krzan i naprawdę nie mogłam trafić lepiej. Bardzo wyrozumiały, opanowany, cierpliwy bez względu na panującą sytuacje na drodze, a także niesamowicie profesjonalny co zapewne wynika z jego wieloletniego doświadczenia w szkoleniu kierowców. Trzynaście lat wcześniej moja mama po niezdanym egzaminie wykupiła u niego godziny dodatkowe i bez problemu zdała. A teraz ja mogę pochwalić się zdanym za pierwszym razem egzaminem co jest w głównej mierze zasługą pana Artura ;) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto chce szybko zdać egzamin i dobrze jeździć!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Bardzo polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć w miłej atmosferze ;).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2021)
Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą być dobrymi kierowcami. Pan Piotr byl dla mnie wyrozumiałym nauczycielem i tłumaczył mi jak powinnam lepiej rozumieć sytuację i reagować szybciej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.07.2021)
Bardzo polecam każdemu kto chce się nauczyć dobrze jeździć bez zbędnego stresu!!! Zarówno Pan Michał jak i Pan Piotr to bardzo mili wyrozumiali Panowie i wiedzą co robią! Zdane za 1 !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2021)
Bardzo polecam! W szkole wykupywałam jazdy dodatkowe (pakiet 10h) ale ogromnie żałuję, że nie robiłam w niej całego kursu. Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą w swoim fachu. Ogromnie sympatyczny i pozytywny człowiek będący jednocześnie świetnym specjalistą i nauczycielem. Mam wrażenie, że w ciągu 10h z nim nauczyłam się więcej niż w ciągu całego kursu. Prawo jazdy na Balickiej zdane za pierwszym razem :) Jedynym minusem jest mała dostępność godzin "od ręki" dlatego jeśli zależy nam na częstych jazdach warto zarezerwować termin z wyprzedzeniem.
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >