Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Kraków
  • Kurs kat. B
-100PLN
1799 1699PLN

Ranking Szkół (142)

643 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2019)
Bardzo dobra szkoła. Profesjonalne podejście, wykłady ciekawe można się dużo nauczyć. Instruktor jazdy(Renata Szlachta). Każda jazda dobrze zorganizowana. Każda jazda zapada w pamięć przez co można wysuwać wnioski na przyszłość i uczyć się na błędach które zostały zauważone podczas nauki jazdy. Miła i bezstresowa atmosfera. Jeśli chodzi o przygotowanie na egzamin państwowy praktyczny moim zdaniem lepiej by się nie dało. Zdałem za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2019)
Polecam serdecznie OSK STACH. Bardzo dobrze zorganizowana szkoła, wszystkie procedury przebiegają sprawnie i bez większych problemów, dużym plusem jest obecność lekarza na miejscu wykładów gdzie można przeprowadzić obowiązkowe badania lekarskie. Same wykłady bardzo konkretne i pomocne, przebiegające w miłej i wesołej atmosferze, polecam chodzić i korzystać z materiałów, które daje szkoła - dzięki nim bez problemów można zdać część teoretyczną. Co do kursu praktycznego, polecam instruktora - MARCIN TATARA. Świetne podejście do kursanta, cierpliwość, spokojna i wesoła atmosfera podczas kursu, konkretne i trafne uwagi. Pan Marcin zwracana uwagę na ważne i kluczowe aspekty techniki prowadzenia pojazdem, a co istotne nie skupianie się tylko na celu w sensie zdania egzaminu, ale daje przyszłościowe rady co do jazdy samochodem po prostu. Dodatkowo dobry kontakt i organizacja pracy instruktora. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam OSK Stach jako moją szkołę jazdy. Egzamin praktyczny udało mi się zaliczyć za pierwszym razem, co jest ogromną zasługą Pana Piotra Żeglenia. Podczas jazd panowała bardzo miła atmosfera, w której spokojnie mogłam zrozumieć wszystkie zasady prowadzenia samochodu. Pan Piotr potrafi dokładnie wytłumaczyć każdy szczegół, odpowiedzieć na wszytkie pytania i wyjaśnić wszelkie niepewności. Oprócz rzetelności i dokładności, w czasie jazd nie brakowało poczucia humoru i ogromnej cierpliwości. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ jako początkujący kierowca zdarzało mi się popełniać ten sam błąd wiele razy. Z Panem Piotrem jeździłam po wszystkich drogach, na których potem zdawałam egzamin. Parkowanie na egzaminie odbyło się dokładnie w tym samym miejscu co parkowałam dzień wcześniej na jazdach :) Serdecznie polecam OSK Stach i Pana instruktora Piotra Żeglenia :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo polecam. Najlepsza szkoła w Krakowie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Miałam szczęście, że wybrałam OSK Stach i szczególnie instruktora Pana Artura Krzana. Naprawdę, szczerze mówiąc dzięki niemu polubiłam jazdę, zawsze doradzi i wytłumaczy każda zasadę i sytuacje na drodze , bo on jest mega profesjonalistą, a jego cierpliwość do kursanta nie ma granic, sprawdzone ;) zdałam za drugim razem jazdę tylko dlatego, że za pierwszym zbyt się stresowałam, ale dzięki nauce i wsparciu wszystko się udało. Polecam od szczerego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

236 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2019)
Jestem zadowolona ze szkoły Jurex w Krakowie. Bardzo miła atmosfera, grafik dostosowany do możliwości kursanta, miłe podejście prowadzących wykład , a przede wszystkim bardzo dobre podejście instruktorów. Tłumaczą tak długo jak tego potrzebuje kursant, nie stresują swoją osobą czy podejściem, a jednocześnie wymagają co daje szansę dobrze przygotować się do egzaminu ???????? Polecam tą szkołę ????Myśle, ze dość ważną informacja jest to, iż samochody są w bardzo dobrym stanie , w większości ten sam model jak na egzaminie państwowym, przez co nie stresowałam się, ze gdy wsiądę do środka to nie będę potrafiła sie obsłużyć , a to często generuje niepotrzebny stres ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursu w tym OSK. Elastyczny grafik sprawił że mogłam jeździć często, przez co z każdą godziną jazdy w miarę szybko rozkręciłam się za kółkiem. Sumarycznie jeździłam z trzema instruktorami. Najczęściej trafiałam na Sławka- i to z nim jeździło mi się najlepiej. Dlaczego? Bezstresowo i spokojnie tłumaczył każdy manewr oraz ze stoicką cierpliwością korygował wszelakie popełniane przeze mnie błędy. Z jego pomocą nabrałam pewności siebie przy parkowaniu. Oaza spokoju, profesjonalizm, ogólna pozytywna atmosfera a przy tym "śmieszki heheszki" sprawiły że jazdy z tym Panem były samą przyjemnością :D. Samochody które są we flocie OSK Jurex, są zadbane i w dobrym stanie technicznym. Jazdy za każdym razem przebiegały punktualnie i każda godzina była wykorzystana na maksa. Teorię robiłam w formie e-learning`u, więc w odniesieniu do wykładów niestety nie zabiorę głosu. Reasumując: to był fajny czas. POLECAM :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Jestem bardzo zadowolona z ośrodka szkolenia kierowców Jurex w Krakowie.Szkoła cechuję się bardzo elastycznym podejściem do kursanta, w razie problemów zawsze można zadzwonić ,umówić się na inny termin,bądz załatwić inne sprawy które obecnie leżą Nam na serduchu.Ośrodek posiada wiele dogodnych możliwości nauki,można uczestniczyć w kursach popołudniowych ,dopołudniowych,weekendowych,przyspieszonych oraz korzystać z E-learningu. Osobiście jako instruktora z czystym sumieniem mogę polecić Pana Sławka,który jest osoba bardzo spokojną,skupioną na kursancie,nie rozpraszająca go niczym,potrafi doradzić i wytłumaczyć w bardzo prosty sposób wiele aspektów sztuki poruszania się autem po mieście,zwłaszcza dla takich nerwusów jak ja;)Serdecznie polecam wszystkim szkołę Jurex i Pana Sławka:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Szkoła super, gwarantują dobre przygotowanie do egzaminów elastyczne godziny a to wszystko w miłej atmosferze jezdziłem z paromai instruktorami ale najbardziej polecam pana Sławka super wszystko tłumaczy i jest bardzo wyrozumiały nie krzyczy jak niektórzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Super Ośrodek Szkolenia, gwarantuje dobre przygotowanie do egzaminów na wykładach, bezstresową i miłą atmosferę z instruktorami szczególnie z Panem Jackiem :) mega pozytywni ludzie pracujący w biurze. Polecam !
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2

211 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2019)
Polecam szkołę Al Bar- bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie teoretyczne. Wykłady były prowadzone rzetelnie i naprawdę bardzo solidnie. Jazdy miałam z Łukaszem Gajkiem, który jest młodym, cierpliwym i wyluzowanym człowiekiem. Fajnie tłumaczy równe kwestie. Jest pozytywny i zależy mu na kursancie. Polecam serdecznie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo dobra szkoła jazdy, wykłady na których nauczysz się dużo przydatnych rzeczy związanych z prawem jazdy, bardzo miła obsługa w biurze oraz co najważniejsze świetni instruktorzy, którzy dobrze przygotują cię do egzaminu. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2019)
Szkoła zapewnia bardzo dobre przygotowanie teoretyczne (wraz z materiałami do nauki własnej) oraz przygotowanie praktyczne. Uczyłem się jeździć pod okiem pana Krzysztofa Fugasa którego gorąco polecam. Miła atmosfera w trakcie jazd, instruktor który podchodzi indywidualnie do każdej osoby ze spokojem i profesjonalizmem. Jak dla mnie gwarancja zdania. Ja oraz siostra zdaliśmy za pierwszym razem. Szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2019)
Gorąco polecam ta szkołę jazdy, a w szczególności instruktora Krzysztof Bilski, zdawalność gwarantowana, bezstresowy kurs oraz zapewniony dobry humor podczas jazd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2019)
Z całego serca polecam szkołę Albar, a w szczególności instruktora - Roberta Jurek. Z osoby, która nigdy nie miała styczności z samochodem, zrobił ze mnie, wcale się nie chwaląc, całkiem dobrego kierowcę ;) Jazdy odbywały się w super atmosferze, Robert podchodzi bardzo profesjonalnie do nauki i przekazuje jak najwięcej istotnych rzeczy podczas jazd, do tego można czuć się bezpiecznie, bo reakcja Roberta, na jakikolwiek mój błąd, była natychmiastowa. Trasy, które przerabialiśmy, w 100% pokrywają się z egzaminem, więc nic nie było dla mnie zaskoczeniem. Panie w biurze są bardzo miłe i zawsze można liczyć na ich pomoc i cierpliwość ;) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

Karmelicka 8
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-05-06

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

121 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2019)
Bardzo gorąco polecam! Niesamowicie miła atmosfera oraz profesjonalni wykładowcy jak i instruktorzy jazdy! Potrafią nauczyć jeździć każdego :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Egzaminy wewnętrzne właściwie identyczne jak państwowe, mili instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2019)
Wybrałam auto akademie ze względu na bardzo dobre opinie ,nie zawiodłam się i każdemu polecam.Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone profesjonalnie w bardzo intersesujący sposób.Szczególnie poleacam Pana Wiesława,który potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć,wykazuje się dużą cierpliwością.Jazdy z nim to sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2019)
Bardzo polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Z całego serca mogę polecić ten ośrodek szkoleniowy . Nauka przebiega bezstresowo , dzięki certyfikowanym instruktorom łatwo i bezproblemowo jest przyswajana wiedza a wiadomo w parze z wiedzą idzie też praktyka i rośnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów samochodowych . Na szczególną pochwałę zasługują Pani Anna , Pan Grzegorz i oczywiście mój instruktor jazdy Pan Marcin którzy w mgnieniu oka przygotowali mnie do Egzaminów Państwowych lecz uważam że duża rolę odegrała tu Pani Anna która po moim niezdecydowanym przyjściu w wyborze szkoły doradziła mi w wyborze tej o to placówki , nie żałuje tego wyboru . Adam M.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

Senatorska 26
30-106 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

112 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Super atmosfera bardzo mili instruktorzy. Fachowcy z górnej półki gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Świetni instruktorzy z Indywidualnym podejściem do kursanta. Jazdy w miłej atmosferze, bez zbędnych nerwów. Ciekawe wykłady i najlepsza herbata w mieście! Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem - to mówi samo za siebie! Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2019)
Bardzo fajne instruktorzy, indyvidualne podejście do kursantów. Jestem bardzo zadowolona! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2019)
Bardzo polecam, atmosfera jest super,ludzie również. Naprawdę nie mam im nic do zarzucenia,super ludzie,bardzo mili, indywidualnie podchodzą do kursanta,grafik elastyczny. Nie jestem w stanie znaleźć minusów :) Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2019)
Jeśli chcesz tylko zdać to nie czytaj dalej ale jeśli chcesz się nauczyć jeździć to coś dla Ciebie :) Wykłady prowadzone przez Pana Piotra w super atmosferze i przekazane językiem zwykłego człowieka :) Jazdy miałem z trzema osobami co według mnie jest na plus bo nie można się przyzwyczajać do jednego samochodu jak i osoby uczącej. Najwięcej czasu spędziłem z Panem Andrzejem i trzeba harować ale potem są efekty. Również od Pana Piotra i Pani Joanny coś wyniosłem dlatego polecam wszystkim bo pełen profesjonalizm u każdej z wymienionych osób. Stwierdziłem że nauczono mnie jeździć, chodź mistrzem kierownicy nie jestem, bo egzamin zdałem na Azorach nie będąc tam nigdy wcześniej czyli nie dało się jechać na pamięć. Polecam wszystkim jeszcze raz i pozdrawiam załogę ośrodka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

100 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2019)
Polecam. Dzięki nim teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Zdane za pierwszym razem teoria i praktyka . Idealne przygotowanie pod egzamin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2018)
Nie mam zastrzeżeń do zajęć. Teoria kalrowna, sprawnie przeprowadzona, jazdy w miłej atmosferze. Polecam. Ilość podejść do egzaminu bez szału, ale to z mojej winy, bo za bardzo się stresowałam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Szkoła naprawdę godna polecenia, super atmosfera, dostosowanie godzin pod kursanta, idealne przygotowanie pod egzamin, teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-05-09

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

76 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2019)
Wszystko było bardzo dobrze. Dziękuję.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2019)
Szkoła bardzo fajna, instruktorzy też są bardzo cierpliwi i wyrozumiali, na spokojnie tłumaczą wszystkie aspekty. Na jazdach panuje przyjemna atmosfera, szczególnie polecam pana Pawła Niedźwiadka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.04.2019)
Bardzo mili, uprzejmi instruktorzy, przyjemna atmosfera. Efektywna i szybka nauka jazdy. Polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2019)
Bardzo się cieszę, że wybrałem akurat Quattro. Poleciło mi tę szkołę paru znajomych (zdali za 1 razem). Bardzo miła atmosfera zarówno w biurze jak i na jazdach. Pełen profesjonalizm i bezstresowa nauka. Polecam bardzo każdemu?
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2019)
Szkoła jest genialna! Wszystko jest bardzo profesjonalne. Instruktorzy mają ogromną wiedzę i na prawdę nie trzeba się obawiać zadawania pytań, bo chętnie odpowiadają. Kompletnie nie trzeba się denerwować, że się coś źle zrobi, bo to nie wstyd, a w aucie atmosfera jest naprawdę sympatyczna. Cierpliwość instruktorów jest warta wynagrodzenia. Ja miała jazdy z Panem Krzysztofem, który miał jej dużo, ale nauczył mnie naprawdę bardzo dużo. Warto też wspomnieć o profesjonalnym układaniu grafików- Pani Dagmara jest w tym mistrzem. Jazdy są dostosowane do kursanta i jego możliwości. Z całego serca polecam Quattro!
7
Quattro Nauka Jazdy

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

62 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Brałam doszkałające jazdy w OSK Codex po ukończeniu kursu w innej skole (czułam, że nie jestem jeszcze gotowa na egzamin, i w OSK Codex dodatkowe jazdy znacznie tańsze niż w szkole, gdzie skończyłam kurs :) ) Profesjonalne podejście oraz fajna atmosfera przyczyniła się do zdania egzaminu praktycznego za drugim podejściem. Serdeczne podziękowanie dla instruktora p. Piotra. Polecam OSK Codex (i pana Piotra)!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2019)
gorąco polecam! Pan Piotr jest genialnym instruktorem , człowiek z humorem. Nauczy i pożartuje. Solidnie przykłada się do swojej pracy. Pozostali instruktorzy też super. Naprawdę polecam bo tutaj was dobrze przygotują do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Bardzo dobra szkoła! Szkolenie teoretyczne przeprowadzane bardzo sprawne, nie ma problemu z wygodnym umawianiem terminów jazd. Jeżeli chodzi o instruktorów jeździłam z Panią Kingą i każdemu polecam zapisywanie się właśnie do niej. Dużo cierpliwości, wszystko wytłumaczone w przystępny sposób, na kolejne jazdy chodzi się z dużą przyjemnością i co najważniejsze, z jazdy na jazdę samemu zauważa się, że robi się postęp :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2019)
Bardzo miła atmosfera, wszystko pięknie tłumaczone. Popełniane błędy przez kursanta nie wywołują agresji, złości. Elastyczne godziny jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2019)
Polecam tę szkołę. Profesjonalne podejście i miły zespół.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

Meissnera 32,
31-457 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

61 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Serdecznie polecam Pana Zbyszka. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i co dla mnie najważniejsze na spokojnie bez nerwowej atmosfery.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursów prawa jazdy w NAVIGATORZE. Profesjonalne podejście instruktora (Pana Zbyszka) wiele cierpliwości, miła atmosfera i zero stresu, co więcej Pan Zbyszek ma wyjątkowe poczucie humoru i poprawia dzień. Instruktor z powołania :) Na wszelkie pytania odpowiada dokładnie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mam poczucie komfortu w samochodzie i dzięki dobremu przygotowaniu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2018)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2018)
Instruktor (Pan Zbyszek) bardzo sympatyczny, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego, zawsze pomocny gdy miałem pytanie dotyczące ruchu drogowego, samochody w bardzo dobrym stanie, po zakończonym kursie i zdanych egzaminach mogę szczerze powiedzieć, że czuję się pewnie jako kierowca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

17 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2019)
Lepiej nie mogłam trafić! Zero stresu, jazda z Panem Piotrem to sama przyjemność, wszystko było dokładnie tłumaczone, atmosfera super cool :D Pełen profesjonalizm! Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym razem! Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Nauka w przyjemnej atmosferze zero stresu. Instruktor super gość wszystko na spokojnie tlumaczy. Zdawalnosc juz przy pierwszym podejsciu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Najlepsza szkoła jazdy, Pan Piotr jest najlepszym instruktorem na świecie. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, jeśli czegoś nie umiałam lub czułam się nie pewnie z danym manewrem - „wałkowaliśmy temat” aż nie doszłam do perfekcji :) Poza tym atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych zawsze miła. Pan Piotr napawa optymizmem i pozytywna energia, wspiera i zawsze wierzy w swoich uczniów. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Szkoła godna polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2018)
Kompetentny instruktor z ogromną wiedzą, którą potrafi każdemu przekazać. Polecam serdecznie, nie ma osoby, której nie nauczyłby jeździć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Prawo jazdy zdane za 1 razem!! Niesamowity człowiek z powołania. Dziękuje
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B