Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A1 już od 2000zł

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(143)

Więcej filtrów kursów
1059 Zaufanych Opinii (1766 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2021)
Polecam tę szkołę. Prawko kat A. Instruktor P. ŻEGLEŃ rzeczowo i z zaangażowaniem prowadził instruktaż, zwtacał uwagę na moje złe nawyki i zachęcał do ich eliminacji odpowiednio dobierając ćwiczenia. Pierwsze podejście do egzaminu praktycznego oblałem na placu ze względu na stres. Za drugim podejściem zaliczone.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Jestem już po zdanym egzaminie państwowym i chciałabym wam bardzo polecić OSK Stach a zwłaszcza instruktora Roberta Ferenca. Dzięki jego radom nie stresowałam się na egzaminie ani nie boję się jeździć autem, a same jazdy odbywały się w świetnej atmosferze. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Szkołę nauki poleciłbym każdemu, w momencie kiedy wykupywałem kurs mieli najtańsze ceny w Krakowie, na dzień dzisiejszy stanu nie znam ale na pewno są pierwsi jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Po naprawdę ciekawych wykładach teoretycznych przyszła pora na nauki praktyczne. Wybrałem instruktora - Marka Widachę i rozpocząłem kurs. Pan Marek jest bardzo dobrym instruktorem, miłym, spokojnym, posiadającym obszerną i dogłębną wiedze, zawsze precyzyjnie odpowiadał na wszelkie moje pytania. Gdybym miał wystawić ocenę tylko ze względu na moje doświadczenia zostawiłbym 5 gwiazdek, jednak po usłyszeniu opini znajomych nie mogę takiej oceny wystawić. Dla Przykładu: Przyjaciółka nie trafiła na tak dobrego instruktora jak ja, wybrała Łukasza Cibę i przez większość trwania kursu nie była zadowolona z jakości wykonywanych usług(nerwowa atmosfera, instruktor częstro podnosił głos czy zwracał jej uwagę na nieprawidłowe wykonywanie niektóych manewrów zanim je miała szanse wykonać). Na ostanich jazdach wynikających z kursu podstawowego(30 godzin) usłyszała, że nie ma szans na zdanie egzaminu i powinna kupić jazdy dodatkowe. Pomimo tego komentarza udało jej się zdać za pierwszym razem. Z tej i innych historii od moich znajomych mogę wysnuć bardziej pełną ocene całego ośrodka szkoleniowego, a mianowicie, jeśli trafi się na instruktora z powołania, który nie jest nerwowy to ocena może być nawet 6/5 gwiazdek, jednakże jeśli nie mamy tyle szczęścia czy też łatwo się denerwujemy to możemy się rozczarować i zniechęcić do nauki jazdy. Z opini mojej jak i moich znajomych najbardziej polecałbym Marka Widachę i Marcina Tatarę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2021)
Bardzo polecam Pana Grzegorza Krupę, bardzo przyjemny instruktor który wytłumaczy Ci wszystko o czym nie jesteś świadomy. Kurs z tym Panem to przyjemność
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
Bardzo polecam naukę na prawo jazdy w OSK Stach. Właśnie jestem po egzaminie praktycznym, który bez problemu zdałam za pierwszym razem! Moim instruktorem był Robert Ferenc, który nie tylko przygotował mnie do egzaminu ale także do codziennej jazdy bez stresu. Same jazdy przebiegały w bardzo dobrej atmosferze, zawsze przychodziłam na nie z uśmiechem. Pan Robert dobrze mi wszystko tłumaczył jak i dawał pomocne rady. Bardzo polecam ten ośrodek i tego instruktora! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
359 Zaufanych Opinii (472 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2021)
Bardzo polecam szkołe Jurex. Informacja była przekazywana precyzyjnie. Instruktor uczył jeździć w prawdziwych warunkach drogowych, a nie tylko schematów na egzamin. Zdałam za pierwszym razem, jestem bardzo zadowolona.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2021)
Szkoła jazdy jak najbardziej do polecenia. Bardzo mili instruktorzy, którzy znają się na fachu. Dodatkowo świetny kontakt z biurem, które zawsze stara się pomoc i ustalić dobre terminy. Nie mogłem lepiej trafić !
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2021)
Polecam szkolę jazdy Jurex ,wspaniała atmosfera , mili wykładowcy, dobrzy instruktorzy w szczególności Pan Grzegorz
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2021)
Polecam szkolę jazdy Jurex ,wspaniała atmosfera , mili wykładowcy, dobrzy instruktorzy w szczególności Pan Grzegorz.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2021)
Serdecznie polecam każdemu. Sympatyczni właściciele, super współpraca z kursantami i elastyczny grafik. Pan Krzysztof z którym miałam okazję mieć jazdy- to świetny instruktor. Nawet jeśli popełniałam błędy to na spokojnie miałam wyjaśnione co było zrobione źle i później było już tylko lepiej. Dzięki niemu dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Nie mam żadnych zastrzeżeń!
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
290 Zaufanych Opinii (337 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2021)
Od czego tu zacząć... przede wszystkim moja wiedza na temat prawa ruchu drogowego została bardzo poszerzona na wykładach. Odnośnie jazd, najwięcej z nich odbyłam z Panią Gosią. Jazdy przebiegały w niesamowicie miłej atmosferze, co pomagało mi opanować stres. Dodatkowo miałam przyjemność jeździć z Panem Mariuszem oraz Panem Pawłem. Cała trójka instruktorów, z którą odbyłam jazdy posiada nieziemską cierpliwość do kursantów. Przygotowanie, które otrzymałam na kusie zdecydowanie pomogło mi w zdaniu egzaminu państwowego na prawo jazdy. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Quattro i mogę śmiało polecić każdemu tą szkołę nauki jazdy !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2021)
Instruktor zawsze na czas, miła atmosfera i dobre podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2021)
Miła i profesjonalna obsługa w każdej sytuacji. Polecam instruktorkę jazdy Panią Basię za bardzo miłe i skrupulatne podejście do tematu podczas odbywania jazd. Dzięki dobrej organizacji grafiku jazdy udało się szybko zaliczyć a egzaminy zdane na ocenę pozytywną bez problemu. Polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2021)
Wspaniałe podejście do kursanta ! Obsługa, instruktorzy, kontakt, bardzo dobrze prowadzone wykłady.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Polecam
3
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
283 Zaufane Opinie (438 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2021)
Bardzo polecam! Cały kurs będę zawsze miło wspominać. Zdałam za pierwszym razem, za co bardzo dziękuję mojemu Instruktorowi - Łukasz Buś, za cierpliwość, świetne podejście do człowieka i zawsze przemiłą atmosferę na jazdach! Bardzo dziękuję też Pani Magdalenie, za pomoc w sprawach biurowych, marzeniem jest żeby w urzędach pracowały tak przemiłe osoby.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2021)
Piszę tą opinie po zdaniu egzaminu praktycznego za pierwszym razem! Polecam ta szkole jazdy oraz instruktora Pawła Kominka, który z wielka cierpliwością i zawsze w miłej atmosferze prowadził mnie przez kurs :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Ciesze się że trafiłam w to miejsce. Świetna szkoła jazdy ! Pan Paweł to pełen profesjonalizmu i oddania instruktor z bardzo dobrym poczuciem humoru co pomaga rozładować stres ;). Potrafi dokładnie wytłumaczyć jak poruszać się na drodze, nie ma dla niego głupich pytań i co bardzo ważne pomaga pokonać strach przed jazdą samochodem. Czułam że jeżdżę pod dobrymi skrzydłami. Pan Paweł to instruktor z powołaniem, widać że to co robi sprawia mu radość. Ze pełną szczerością mogę powiedzieć, że dzięki Niemu zdałam egzamin i mogę wyruszyć na podbój świata na 4 kółkach. Dziękuję bardzo:). Każdemu kursantowi życzę takiego instruktora. Polecam szkołe w 100%.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2021)
Bardzo fajna szkoła jazdy;) mimo kilku przygód- bo wybrałam beznadziejnego instruktora na pierwszych jazdach (p.Jurek, ale już tam nie pracuję!), którego zmieniłam na najlepszego w tej szkole a chyba i w całym Krakowie. Bardzo polecam jazdy z Krzysztofem B., bo ma super podejście do człowieka. Potrafi zmobilizować do nauki i myślenia za kierownicą. Świetnie tłumaczy np. jazdę po łuku czy zmianę biegów, których długo nie mogłam opanować. Ale cierpliwe i fachowe podejście instruktora pomogło mi nauczyć się i tego;) uczy nie tylko jazdy pod kątem egzaminu ale tak, by po zdanym egzaminie spokojnie człowiek wsiadł za kółko. Bardzo miła atmosfera w czasie jazd!! Instruktor zawsze skupiony na tym co dzieje się w aucie jak i na trasie. Krzysiek tłumaczył, sprawdzał czy rozumiem znaki czy umiem je zastosować w praktyce. W razie problemów tłumaczy do skutku, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jazdy.zawsze zaczynały się punktualnie, a autko super przugotowane do zajęć. Krzysiek doradzał jak sobie pomóc ze stresem na egzaminie i mocno kobicował. Egzamin zdany bez problemu za pierwszym razem ;))) Pani z biura bardzo pomocna! Zajęcia teoretyczne szybko, sprawnie poprowadzone. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Po kilkuletniej przerwie, postanowiłam kolejny raz podejść do egzminu praktycznego (wcześniej w innym mieście)i zdać za pierwszym podejściem, i się nie pomyliłam! Jazdy pod okiem Pana Pawła Kominka odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, żadnych nerwów, wszystko było spokojnie i dokładnie wytłumaczone. Instruktor motywował i podtrzymywał na duchu. Nie mogę powiedzieć złego słowa! Polecam serdecznie!
4
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
173 Zaufane Opinie (254 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2021)
Świetna szkoła, w której pracują sami kompetentni ludzie. Cały kurs przebiegł w miłej atmosferze, bez stresu. Szczególnie polecam instruktora Marcina z którym miałam okazje jeździć! ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2021)
Bardzo mili instruktorzy i obsługa
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2021)
Świetna szkoła, miła atmosfera i profesjonalne podejście, polecam !!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.08.2021)
Świetna szkoła, Pani w biurze jak i Pan Marcin który był moim instruktorem bardzo mili i pomocni, atmosfera bezstresowa i indywidualne podejście do każdego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Szkoła kładzie duży nacisk na teorię - najwyraźniej skutecznie, bo teoretyczny zdałam za pierwszym podejściem. Moim instruktorem był pan Marcin - siła spokoju. Cały kurs w przyjaznej atmosferze, dającej przyjemność z nabywania nowych kompetencji.
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
143 Zaufane Opinie (247 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2021)
Piszę tę opinię na świeżo - wczoraj wieczorem zdałem za pierwszym razem praktyczny egzamin państwowy :) Od początku byłem bardzo zadowolony przebiegiem kursu, jego dopasowaniem pod kursanta, elastycznością godzin jazd i zajęć. Jeśli chodzi o jazdy to przygotowywała mnie Pani Asia, która ma niesamowicie trafne indywidualne podejście do kursanta i udało jej się od pierwszego spotkania opanować mój strach przed jazdą. Dzięki! Jeśli ktoś się waha, to z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2021)
Bardzo dobra atmosfera i profesjonalinii instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2021)
Świetna szkoła jazdy. Profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta. Gorąco polecam Panią Joannę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Bardzo dobra oraz profesjonalna szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2021)
Ogromnie polecam szkołę GPS. Przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas jazd, profesjonalizm i pełne zaangażowanie kompetentnych instruktorów, którzy wykazują się niesamowitą cierpliwością i świetnym podejściem do kursantów oraz dodatkową mobilizacją :) wykłady prowadzone są przez p. Piotra w sposób interaktywny, wszystko jest jasno i zrozumiale wyjaśnione, a dzięki pozytywnej energii prowadzącego nie stanowią wyłącznie "suchej teorii", przez co absolutnie nie można się nudzić i bardzo dużo zostaje w głowie. Elastyczne podejście do umawiania jazd i stały, bieżący kontakt z p. Piotrem co do terminów. Na zajęcia chodziłam z ogromną przyjemnością i był to naprawdę przecudownie spędzony czas zakończony pozytywnym efektem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-18

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
117 Zaufanych Opinii (134 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Super atmosfera, profesjonalne podejście instruktora do kursanta, jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze (polecam pana Piotra!!), bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o umawianie się na jazdy. Teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam!!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2021)
Świetny instruktor, sprawne samochody, bardzo dobre podejście do kursanta, bardzo miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2021)
Państwowe egzaminy zdane oba za pierwszym razem. Bardzo mili instruktorzy. Przyjemne jazdy bez stresu i dobre przygotowanie do egzaminu. Świetna szkoła jazdy, naprawdę warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Instruktor 10/10 samochody sprawne atmosfera super i oczywiście profesjonalizm i podejście do każdego kursanta osobno, wydaje mi się ze leoiej nie mogłem trafić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (94 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Polecam każdemu, przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, zdane za pierwszym ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Bardzo polecam! Cierpliwy, wyrozumiały instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, dzięki któremu nauczyłam się dużo więcej niż przypuszczałam i od początku czułam się bardzo pewnie, a jazda samochodem stała się ogromną przyjemnością. Pomimo stresu i presji, które mi często towarzyszą, elegancko zdane, polecam i będę polecać każdemu. Po tym kursie można być pewnym swoich umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
8
Akademia Jazdy Robimy Prawko

Plac Szczepański 8 31-011 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-22

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
79 Zaufanych Opinii (111 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2020)
Miła pani w rejestracji
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2020)
Polecam! Pani instruktor złota kobieta! Niesamowite zaangażowanie i kontakt z kursantem, duża dostępność godzin, miła armosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2020)
fajnie zorganizowany ośrodek, w którym instruktorom zależy żeby jazdy zaczęły się jak najszybciej po teorii. jeden samochód zgodny z egzaminem państwowym, drugi nie, ja jednak uważam że to ogromny plus - oba są bardzo podobne w obsłudze a opanowanie tego drugiego zdecydowanie pomogło mi na egzaminie, ponieważ ustawienia sprzęgła w każdym samochodzie są różne. Pan Piotr jest cierpliwy i zna wszystkie miejsca ulubione przez egzinatorów z Koszykarskiej. w czasie jazd atmosfera była wolna od stresu i strachu ;-) wszystko da się dogadać, kursanci mogą czuć się zaopiekowania. dla mnie pierwszy egzamin był próbą zobaczenia jak egzamin w ogóle wygląda, za drugim podejściem zdałam bez stresu. polecam codex, jestem zadowolona. pozdrowienia dla pana Piotra!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Bardzo miła Pani w biurze, wykłady prowadzone w sposób interesujący, instruktor bardzo miły i cierpliwy potrafiący nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Po pierwszym nie zdanym egzaminie wykupiłam w tej szkole jazdy doszkalające, które miałam z Panem Piotrem - dzięki jego wskazówkom I cierpliwym tłumaczeniu - udało się zdane!! Nawet w deszczu:p bardzo polecam tą szkołę!
9
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Meissnera 32 31-457 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
50 Zaufanych Opinii (74 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2021)
Przyjemna i bezstresowa atmosfera nauki, zdecydowanie indywidualne podejście do kursanta i ogromne zaangażowanie instruktora. Oprócz tego szkoła idzie na rękę kursantom w kwestii zmiany terminów jazd. Kurs sprawił, że nie tylko nauczyłam się dobrze jeździć ale także pokonałam strach i polubiłam jazdę samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2021)
super atmosfera, instruktorzy z powołania. Zdane bezbłędnie za pierwszym ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2021)
Kilka lat temu robiłem kurs w innej szkole i po 3 nieudanych egzaminach odpuściłem temat prawa jazdy na 5 lat. Po tym czasie i 20 godzinach doszkalajacych w Akademii Jazdy Kowalski egzamin zdałem za pierwszym razem - a co ważniejsze, nauczyłem się i polubiłem jazdę samochodem :) gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie jak nie w Polsce ! Pan Piotr to profesjonalista , który od pierwszej minuty wpaja wszystkie dobre zachowania i szczegółowo wszystko tłumaczy , co przekłada się na bezbłędne zdanie egzaminu za pierwszym razem ! Miałem przyjemność jeździć też z Panem Michałem , który jest równie znakomitym instruktorem . Rzetelność to pierwsze przykazanie tej szkoły . Bardzo polecam wszystkim Akademie Pana Kowalskiego !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >