Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3774zł

OSK Stach

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(136)

Więcej filtrów kursów
1206 Zaufanych Opinii (2083 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2024)
Najlepsza szkoła w Krakowie! Serdecznie polecam Pana Michała Gaździka - instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta oraz ogromną cierpliwością, a co najważniejsze potrafi świetnie przygotować do egzaminu . Podczas jazd panowała miła i luźna atmosfera . Jazda z takim instruktorem to sama przyjemność, gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Bardzo polecam szkołę STACH! Dla kogoś, kto zaczyna od przysłowiowego "zera" jest bardzo przyjazna atmosfera. Od samego początku aż chciało chodzić się na wykłady, bo prowadzone były w sposób przystępny, z dużą dawką poczucia humoru, co pozwala zestresowanym kursantom "wrzucić na luz" nie tylko dźwignię zmiany biegów, ale w podejściu do nauki jazdy. Polecam Pana Marka Kępińskiego, świętej cierpliwości człowiek, instruktor z powołania! Błędy poprawia i tłumaczy nawet po sto razy i więcej jeśli trzeba. Umawianie się na jazdy bezproblemowe. Poczucie humoru, świetne przykłady praktyczne, trasy zróżnicowane.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2024)
Jeździłam z Panem M. Kępinskim. Bardzo dobre podejście do kursanta. Dziękuję Panu przede wszystkim za cierpliwość i wytłumaczenie wszystkich błędów na spokojnie. Wykłady były bardzo ciekawe i przyjemne. Bardzo polecam szkole a tym bardziej instruktora !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.05.2024)
Naprawdę świetna szkoła jazdy. Uczyłam się pod czujnym okiem Pana Sławomira Dywańskiego który świetnie przygotował mnie do egzaminu! Był bardzo cierpliwy, podczas jazdy bylam skupiona i czułam się bezpiecznie. Było wspaniale móc uczyć się jezdzić właśnie pod opieką Pana Sławka. Jestem bardzo wdzięczna, a jazdy wspominam z uśmiechem i ciepłem na sercu. Atmosfera i jazdy byłt przyjemne, wszystko wytłumaczone świetnie i naprawdę profesjonalnie!! Dziękuję za naukę i cudowny czas!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2024)
Kilka lat temu robiłem kurs na prawo jazdy kat. B, dobrze to wspominałem, zdałem za pierwszym razem, także jak w ostatnich tygodniach postanowiłem zrobić kat. A, to nie zastanawiałem się długo i znowu wybrałem OSK Stach. Miałem okazję jeździć z dwoma instruktorami panami Grzegorzem i Piotrem. Naukę wspominam owocnie, chętnie dzielili się wiedzą. W ostatnich dniach zdałem egzamin państwowy na kat. A, także wszystko OK. Polecam OSK Stach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
495 Zaufanych Opinii (628 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Teoria tłumaczona bardzo dobrze, przyjazna atmosfera zarówno jak na teorii jak i na praktyce. Instruktorzy z powołania. Profesjonalne podejście
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2024)
Polecam Pana Pikula. Z nim zdacie za pierwszym razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.04.2024)
Polecam tą szkołę jazdy, świetni instruktorzy, przyjemna atmosfera i dobre pojazdy szkoleniowe
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2024)
Polecam z całego serca JUREX! Ciekawe wykłady teoretyczne oraz miła i przyjazna atmosfera na jazdach . Jestem bardzo wdzięczna P. Sławkowi za profesjonalne podejście. Bardzo spokojny i z dobrym poczuciem humoru instruktor. Jak teorię tak i praktykę zdałam za pierwszym razem, czego wszystkim kursantom życzę, powodzenia! Pozdrawiam, Diana S!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2024)
Wykłady oraz jazdy były czystą przyjemnością. Na jazdach czułem się, jakbym po prostu jechał z kumplem po mieście (który bardzo dobrze i skrupulatnie uczył mnie kierowania pojazdem), a wykłady były niczym lekcja z ukochanym nauczycielem ze szkoły. Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
425 Zaufanych Opinii (612 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2024)
Świetna szkoła jazdy. Pan Zbyszek jest najlepszym instruktorem jakiego można sobie wymarzyć, profesjonalny, z poczuciem humoru i anielską cierpliwością.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2024)
Prze-polecam. Dziewczyny z biura bardzo pomocne, wykłady minęły jak z bicza strzelił, wszystko sprawnie i klarownie wyjaśnione. Jazdy z Panią Gosią- top. Pomimo rotacji między instruktorami cieszę się, że to właśnie ona była prowadzącą. Sposób tłumaczenia, same jazdy z nią i atmosfera była czystą frajdą od samego początku. Będę bardzo miło je wspominać, bo nawet nie wiem kiedy minęły. Baaardzo polecam i dziękuję :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2024)
Bardzo polecam. Profesjonalne, indywidualne podejście do kursanta. Miła atmosfera, która pozwala na skupienie podczas jazdy. Dzięki takiemu nauczaniu, z każdą godziną widać postęp.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2024)
Super szkoła! Świetna komunikacja z biurem, przyjazna atmosfera na jazdach. Szczególnie chciałabym polecić Pana Filipa, który jest bardzo cierpliwy, wyrozumiały, jazdy z nim to sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2024)
Polecam naukę jazdy w tej szkole! Przez cały kurs moją instruktorką była Pani Ewelina! I bardzo, ale to bardzo polecam lekcje właśnie z P. Eweliną. Bardzo sympatyczna, ma dużo cierpliwości (a ja nie byłam łatwym uczniem), profesjonalna i z dużym doświadczeniem. Udziela dużo pomocnych wskazówek! Miła atmosfera. A i p. Natalia z biura również super obsługa :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 - Najwyższa zdawalność wśród największych szkòł w Krakowie 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
320 Zaufanych Opinii (535 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2024)
Polecam ten ośrodek szkolenia bardzo przyjazna atmosfera, bardzo szybki zapis a panie w sekretariacie bardzo miłe i wszystko wytłumaczą. Jeżeli chodzi o instruktora to bardzo polecam Krzysztofa B. jego metody bardzo szybko potrafią wpaść do głowy. Nie uczy krzykiem, a na spokojnie wytłumaczy co jest nie tak na co zwrócić uwagę itp. Zdany za pierwszą próbą i jeszcze raz bardzo polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.02.2024)
Chciałbym polecić szkołę jazdy, panie w sekretariacie bardzo miłe i pomocne, zdecydowanie było widać, że starają się by kursant czuł się komfortowo. Teoria w tym ośrodku nie ma negatywnych cech, Pan odpowiadał na każde pytanie kursanta, a cały materiał był dobrze tłumaczony. Przechodząc do ostatniej części jaką jest praktyka, to chciałbym polecić instruktora Krzysztofa Bilskiego, jego nauka była prosta i przejrzysta, zawsze przy trudniejszych manewrach zatrzymywał się na chwilę i tłumaczył jak w najlepszy sposób wykonać dany manewr i na egzaminie i w życiu prywatnym. Co do atmosfery podczas jazd to była bardzo przyjemna, a instruktor zachowuje pełny spokój i profesjonalizm. Umawianie się na godziny też nie było problemem, ponieważ Pan Krzysztof ma bardzo elastyczny grafik, lecz preferuje godzinny poranne co jest najlepszym rozwiązaniem dla kursanta, ponieważ osoba ta faktycznie jeździ, a nie stoi w korku. Dla mnie szkoła, a zwłaszcza instruktor dzięki, któremu zdałem za drugim razem na koszykarskiej (egzaminy odbyły się z przerwą 2godzinną tego samego dnia) jest warta polecenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2024)
Zdecydowanie polecam szkołe jazdy Albar. Miła i przyjazna atmosfera w biurze jak i na jazdach. Instruktor Łukasz Buś ma przyjazne podejście do kursanta, swietnie uczy i wszystko dokładnie tłumaczy dzięki czemu można poczuć się pewnie na drodze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2024)
Polecam szkołę ALBAR. Panie w biurze zawsze miłe i pomocne. Szczególne podziękowania dla Pana Łukasza Buzia za cierpliwość i bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2024)
Polecam szkołę jazdy Albar, jest wiele możliwości odbycia kursu teoretycznego (popołudniowe, weekendowe, online, poranne) dzięki czemu nawet najbardziej zajęta osoba znajdzie coś dla siebie. Zaraz po kursie można było się umówić na jazdy - bez żadnej zwłoki. I tutaj pragnę polecić instruktora który mi został polecony a mianowicie Krzysztofa Bilskiego. Jest on niesamowicie cierpliwym instruktorem, nigdy nie podnoszącym głosu oraz nieustannie dającym dobre rady. Nauczyłam się jak być dobrym kierowcą, szerszego myślenia na drodze oraz jak jeździć pewnie i bezpiecznie a nie tylko jak zdać egzamin. Na jazdy umawialiśmy się z wyprzedzeniem/ instruktor był bardzo elastyczny dzięki czemu nie miałam przerw w jeździe i 30h minęło błyskawicznie. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem. Dziękuje serdecznie i polecam szkołę Albar a w szczególności Krzysztofa!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Prądnicka 32 30-202 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
201 Zaufanych Opinii (311 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2024)
bardzo profesjonalna obsługa i super instruktorzy. Idealnie przygotowali mnie na egzamin teoretyczny, jak i praktyczny☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Kontakt z biurem zawsze był bezproblemowy. Pani Martyna bardzo miła, udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Samochody w super stanie, dostępność do różnych modeli i marek. Atmosfera na jazdach z Panem Łukaszem (którego z tego miejsca bardzo polecam!) zawsze bezstresowa, nigdy nie ma nudy bo można porozmawiać i pożartować na absolutnie każdy temat :)) dodatkowo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta, dużo cennych uwag i wiedzy. Podczas lekcji oprócz jeżdżenia po trasie egzaminacyjnej odwiedziliśmy też inne zakątki Krakowa, dzięki czemu można było się sprawdzić w innych, czasem bardziej skomplikowanych sytuacjach drogowych. Egzamin wewnętrzny również na plus, przeprowadzony w profesjonalnej atmosferze, dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego. Oprócz tego elastyczne godziny i harmonogram, bez problemu można było się umówić na jazdę bądź zmienić termin w razie potrzeby. Podsumowując, bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie. Dzięki nim nie zraziłam się do jeżdżenia, wręcz przeciwnie;))
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Kontakt z biurem zawsze był bezproblemowy. Pani Martyna bardzo miła, udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Samochody w super stanie, dostępność do różnych modeli i marek. Atmosfera na jazdach z Panem Łukaszem (którego z tego miejsca bardzo polecam!) zawsze bezstresowa, nigdy nie ma nudy bo można porozmawiać i pożartować na absolutnie każdy temat :)) dodatkowo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta, dużo cennych uwag i wiedzy. Podczas lekcji oprócz jeżdżenia po trasie egzaminacyjnej odwiedziliśmy też inne zakątki Krakowa, dzięki czemu można było się sprawdzić w innych, czasem bardziej skomplikowanych sytuacjach drogowych. Egzamin wewnętrzny również na plus, przeprowadzony w profesjonalnej atmosferze, dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego. Oprócz tego elastyczne godziny i harmonogram, bez problemu można było się umówić na jazdę bądź zmienić termin w razie potrzeby. Podsumowując, bardzo sympatyczni i profesjonalni ludzie. Dzięki nim nie zraziłam się do jeżdżenia, wręcz przeciwnie;))
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2024)
Szkołę mogę polecić z perspektywy kogoś, kto przez kilka lat odkładał zrobienie kursu z powodu opowieści o „strasznych” instruktorach, jak i wątpliwości co do tego czy sobie poradzę. Moje obawy okazały się bezzasadne w tym przypadku - lekcje w dobrej atmosferze szybko sprawiły, że polubiłam prowadzenie samochodu. Zdecydowanie można tam nauczyć się jeździć bez zbędnego stresu, czuję się przygotowana do egzaminu. Bardzo doceniam elastyczność i możliwość indywidualnego dopasowania kursu ekspresowego, a także komunikację z panią w biurze. Wszyscy są bardzo mili i profesjonalni. Samochodom nic nie można zarzucić. Polecam każdemu!
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul.Balicka 77 30-149 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
146 Zaufanych Opinii (256 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2023)
Je recommande les yeux fermés cette école. J'ai passé le permis en accéléré et en 1 mois et 1 semaine j'ai réussi à l'obtenir. 3 moniteurs dont 2 femmes qui ont beaucoup de sens pédagogiques et qui ne manquent pas d'envie d'apprendre. Dziekuje jeszcze raz za wszystko :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2022)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy GPS! Egzaminy zdane za 1 razem, instruktorzy bardzo dobrze tłumaczą, są wymagający, ale cierpliwi. Podejście do kursanta jest indywidualne. Pan Piotr na zajęciach teoretycznych wszystko dokładnie i ciekawie tłumaczy. Jazdy miałam z Panią Lidią, jestem bardzo zadowolona!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2022)
Świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne, a także nauki jazdy samochodem. Bardzo miła atmosfera. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2022)
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu jak i jazd dodatkowych, które są w bardzo przystępnej cenie. Będę zawsze dobrze wspominać całe przygotowanie się do egzaminu. Instruktorzy mają indywidualne podejście do kursanta, a jazdy przebiegają bezstresowo. Szczególne podziękowania kieruje do Pana Daniela i Pani Asi, którzy wykazywali się ogromną cierpliwością i wszystko dokładnie tłumaczyli. Egzamin zdałam i nie obawiam się prowadzenia auta samodzielnie. Świetna szkoła, gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Do szkoły GPS trafiłem z polecenia i gorąco polecam ją przyszłym kursantom. Miałem przyjemność jeździć z panią Joanną. Instruktorka potrafi wytłumaczyć niewytłumaczalne skrzyżowania, jest wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała wobec niestabilnego grafika kursanta. Pod skrzydłami pani Joanny nauczyłem się porządnie parkować i profesjonalnie przemierzać trudne punkty egzaminacyjne, czego nie nauczyłem się poprzednio w konkurencyjnej szkole jazdy.
6
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

pl. gen. Władysława Sikorskiego 2/2 31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
130 Zaufanych Opinii (148 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2023)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2023)
Rewelacja
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2023)
Super szkoła jazdy wszystko zdane za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2022)
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2022)
Gorąco polecam, najlepsza szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

al. Mickiewicza 5 (budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta) 31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
106 Zaufanych Opinii (223 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.05.2024)
Rewelacyjna szkoła jazdy! Instruktorzy mają świetne podejście do kursantów, wszystko tłumaczą jasno, a także szczegółowo omawiają popełniane błędy. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2024)
Fantastyczna szkoła jazdy, polecam każdemu. Instruktor rzeczywiście uczy kursanta jazdy na motocyklu, a nie tylko jak ledwo przejść przez egzamin. Poza tym elastyczne terminy i ekstra atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Z całego serca polecam OSK AKME! Jak prawo jazdy to tylko u nich! Wszystko tłumaczone zrozumiale i bardzo dokładnie, przyjazna atmosfera. Dzięki tej szkole oba egzaminy zdałam za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2024)
Super szkółka do nauki na prawo jazdy, perfekcyjne wykłady oraz instruktorzy. Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2024)
Nauka jazdy samochodem nie jest tak prosta jak się wydaje, ale znakomici instruktorzy zrobili wszystko, co w ich mocy, abym odzyskała wiarę w siebie, pokonała strach i polubiłam jazdę za kierownicą. Pan Maksymilian uczył teorii zrozumiałym językiem, zwracał uwagę na ważne aspekty i wyjaśniał materiał na praktycznych przykładach, co pomogło bardzo dobrze zrozumieć teorię. Zdała także teorię za pierwszym razem. Żadna platforma nie wyjaśni Ci zasad tak, jak osoba, która całym sercem chce Cię nauczyć zasad ruchu drogowego❤️ Instruktorzy w szkole to ludzie, którzy mają niesamowitą cierpliwość i ogromną wiedzę. Zawsze zwracali uwagę na moje błędy i zawsze mieli czas na omówienie jazdy samochodem z analizą błędów i sukcesów. Ucząc się w tej szkole poczułam ogromne wsparcie ze strony instruktorów oraz wiarę we mnie i moje umiejętności. Jeśli szukasz szkoły, która nauczy Cię jeździć i czuć się pewnie na drodze to szczerze polecam szkołę "AKME", która sprawi, że Twój mózg !! będzie pracował na 200% !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. Dobrego Pasterza 120/U1ul. Dobrego Pasterza 120/U1, Karola Łowińskiego 2, 31-416 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM, A1, A2, A, A po A1, A po A2, A2 po A1, A+B, A2+B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
93 Zaufane Opinie (102 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2023)
Pełny profesjonalizm, jazdy bez stresu w miłej atmosferze. 10 godzin jazd doszkalające elastycznie dostosowane pod termin bliski egzaminu. W ciągu 12 godzin czasu nauczyłem się więcej niż na kursie w ośrodku Stach. Zdane za drugim razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2023)
Z całego serca polecam Pana Michała :) instruktor z powołania i z ogromną wiedzą. Podczas 8h doszkalających nauczyłam się więcej niż podczas całego kursu, dzięki czemu zdałam w końcu za 4 razem:D
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2023)
Pełen profesjonalizm. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2023)
Polecam zarówno szkołę, jak i instruktora, z którym miałam przyjemność uczyć się jazdy - Pana Michała. Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i ogromne pokłady cierpliwości. Lepiej trafić nie mogłam. Na pewno polecę każdemu, kto będzie stał przed wyborem szkoły jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2023)
Dobre, szybkie (30 godzin, ale "upchnięte" w ledwo parę dni) i profesjonalne przygotowanie do egzaminu teoretycznego przez pana Szymona i znakomite przygotowanie do jazdy i egzaminu praktycznego przez pana Michała, przyjemna atmosfera, cierpliwy instruktor, profesjonalnie prowadzony kurs, wszystko bez zarzutu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Akademia Jazdy Robimy Prawko

Plac Szczepański 8, sala 209 31-011 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
88 Zaufanych Opinii (179 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2024)
Szkoła pierwsza klasa! Szczególnie polecam instruktora Bogdana. Po szkoleniu podstawowym, które odbyłem w innej szkole, mój slalom szybki robiłem na dwa uda (albo się uda, albo się nie uda). Pan Bogdan gdy zobaczył moje "osiągnięcia", zaprosił mnie do biura i tam szczegółowo wyjaśnił przy tablicy, jak slalom szybki wykonać, aby wychodziło zawsze. Dzięki tej dawce teorii zacząłem świadomie kontrolować prędkość i tor jazdy motocykla i w krótkim czasie ku mojemu niedowierzaniu slalom szybki robiłem praktycznie 10/10 razy. Takie połączenie teorii z praktyką robi robotę. Po kilku jazdach doszkalających udało się zdać egzamin bez jednego błędu na placu manewrowym. Gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2024)
Prawko na kat. A zdane za pierwszym razem dzięki naprawdę świetnemu przygotowaniu. Szczerze polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2024)
Bardzo dobre podejście instruktora Bogdana, szkoła uczy jak bezproblemowo zdać egzamin, wystarczy słuchać i korzystać z cennych rad instruktora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2024)
Polecam. Fachowo, profesjonalnie, dokładnie, a jednocześnie w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze. Jeśli prawko A to tyłku tu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2024)
Fajnie i peofesjonalnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
Szkoła Motocyklowa MOTOELKA

ul. Prądnicka 32 30-202 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w naszym kraju. Pełni ważną funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego.

W Krakowie jest duża liczba szkół jazdy, gdzie przyszli kierowcy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy. Kursanci do egzaminu państwowych na prawo jazdy w Krakowie z części teoretycznej oraz praktycznej udają się do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zlokalizowanego na ul. Nowohuckiej 33 A.

Każdy kursant, który szuka szkoły jazdy w Krakowie zastanawia się, gdzie zostanie najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Nasz portal chciałby pomóc rozwiązać Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się przy wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Z tego powodu stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy, gdzie każda osoba poszukująca informacji na temat szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy znajdzie je w jednym miejscu - w SuperPrawoJazdy!

Każdy ośrodek szkolenia kierowców powinien stawiać sobie za cel wyszkolenie przyszłych kierowców, którzy będą dokładnie znać przepisy ruchu drogowego, odpowiednią technikę kierowania pojazdem oraz inne umiejętności związane z obsługą samochodu. Istotną wiedzą i umiejętnością jest też sposób udzielania pierwszej pomocy.