Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Kraków
  • Kurs kat. B
-100PLN
1799 1699PLN

Ranking szkół (143)

662 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2019)
Bardzo polecam te szkołę jazdy, zwłaszcza za możliwość e-lerningu i świetnej nauki jazdy! Bardzo polecam najlepszego instruktor- Marcin Tatara. Wcześniej nie miałam żadnej styczności z jazdą samochodem, a Pan Marcin wszystko świetnie tłumaczył i pokazywał. Zawsze pomagał i tłumaczył niezrozumiałe dla mnie rzeczy. Mimo profesjonalnego podejścia atmosfera na jazdach była świetna. Bardzo polecam, gdybym miała wybierać jeszcze raz, wybrałabym te samą szkołę i instruktora!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2019)
Ciekawe wykłady, jazdy w świetnej atmosferze z niezwykle cierpliwym instruktorem (Grzegorz Michalski). Egzamin zdany za pierwszym razem (prawie) bez stresu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2019)
Serdecznie polecam szkolę jazdy ,,STACH'', a w szczególności Pana Marka Kępińskiego. Jazdy odbywały się w bdb atmosferze, Pan Marek podchodził bardzo profesjonalnie do lekcji i przekazywał jak najwięcej wiedzy przydatnej na egzaminie. Od razu poprawiał błędy, które robiłam podczas jazdy i tłumaczył na czym one polegały i co należy poprawić. Na jazdach wybierał trasy po których jeżdżą egzaminatorzy, było to bardzo pomocne i przydało się na egzaminie. Instruktor był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Po każdych jazdach jeśli było coś dla mnie nie zrozumiałe i skomplikowane, mogłam zapytać i zawsze otrzymywałam wytłumaczenie, które późnej było mi pomocne. Egzamin praktyczny zdałam za 1 razem. Bardzo, bardzo polecam!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2019)
Szkoła nie bez powodu jest najlepszym ośrodkiem szkoleniowym w Krakowie. Wykłady ciekawie prowadzone, oparte o przykłady z życia wzięte. P. Stanisław w łatwy sposób tłumaczy nawet te najtrudniejsze zagadnienia. Instruktor Marcin Tatara nauczył mnie jeździć od "zera". Przed rozpoczęciem kursu nie miałam do czynienia z kierowaniem samochodem osobowym, mimo tego bez problemu zdałam wszystkie egzaminy za pierwszym razem. W samochodzie była przyjemna atmosfera przy odrobinie disco polo. Drugi raz wybrałabym tak samo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Szkołę wybrałem ze względu na najwyższe miejsce w rankingu krakowskich szkół i po zdaniu egzaminu już wiem, że to miejsce jest całkowicie zasłużone. Moim instruktorem był Piotr Żegleń - osoba kompetentna, wyrozumiała, z fantastycznym podejściem do kursanta. Zależało mi na szybkim skończeniu kursu i się udało, przy dwóch jazdach tygodniowo o porach dobranych pod kursanta. Podczas jazdy panowała bardzo miła atmosfera, Pan Piotr często żartował, zagadywał, troszkę rozluźniał atmosferę, jeśli złapał mnie stres na drodze w jakiejś kryzysowej, nazwijmy to, sytuacji. Podczas jazdy skupiony, na bieżąco reaguje na sytuację. Niezwykle cierpliwy - moja pierwsza jazda, podczas której samochód mi nie zgasł, miała miejsce... na egzaminie :) nieraz sam nie miałem do siebie cierpliwości, w przeciwieństwie do p. Piotra, którego z czystym sumieniem polecam każdemu, komu zależy na luźnej atmosferze i przyswojeniu wszystkich elementów niezbędnych do zdania egzaminu. Mój egzamin zdałem za drugim razem, przy czym pierwszy to oblanie na wzniesieniu, które (pomimo tego, że p. Żegleń stawał na głowie) cały czas sprawiało mi mniejszą lub większą trudność (szczególnie z ręcznego). Pierwszy wyjazd na miasto to jazda po trasach, które były przerabiane na jazdach, i zdanie bez większego problemu. Wielkie tak dla Stacha i wielkie tak dla Piotra Żeglenia ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
OSK Stach

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

247 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2019)
Drodzy przyszli kursanci z czystym sumieniem polecam Wam szkołę jazdy OSK JUREX w Krakowie. Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Radość ogromna. Moim instruktorzy to Mateusz, Ania i Gosia. Również w tym miejscu zwrócę się bezpośrednio do osób, którym zawdzięczam swój sukces. Serdeczne podziękowania dla Pani Ewy i Pana Jurka za bardzo dobrze przygotowane wykłady z wieloma przykładami wziętymi z praktyki. Podziękowania za dostosowanie godzin lekcji praktyki do moich godzin pracy. I wreszcie z całego serca dziękuję instruktorom, szczególne podziękowania dla MATEUSZA, który był moim głównym instruktorem i wziął mnie pod swoje skrzydła. Jest osobą o niesamowitej cierpliwości. Miał dla mnie wiele bardzo cennych uwag. Poza tym jest osobą grzeczną i bardzo ciepłą. To też jest bardzo ważne. Podziękowania również dla GOSI i ANI, które są super dziewczynami, instruktorkami. Obie dziewczyny też dużo pracy włożyły w moje przygotowanie do jazdy po mieście. Jestem WAM Kochani bardzo wdzięczna. Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję. Do zobaczenia na drodze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2019)
Bardzo przyjemna szkoła - terminy jazd można wybrać bardzo elastycznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2019)
Pełen profesjonalizm! Instruktorzy bardzo mili i zaangażowani! Właściciele szkoły bardzo sympatyczni! Miła atmosfera! Zdałam za pierwszym razem! Gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex!! ❤️????️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2019)
Bardzo dobry OSK, dobrze przygotowujący do egzaminów zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Miła atmosfera, właściciele szkoły pomocni i sympatyczni, grafik elastyczny. Szczególnie polecam na kat. A instruktora Michała, który jest bardzo sympatyczny i zaangażowany w szkolenie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Super kursy i super instruktorzy. Zdane za pierwszym razem ;3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, AM

214 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2019)
Świetna szkoła! Wybrałam ją z polecenia koleżanki, co prawda od jej prawa jazdy minęło już kilka lat, a standard jak najbardziej na tym samym poziomie. Wykłady wieczorne czasami nużące, ale jak najbardziej edukacyjne. Panie w biurze bardzo sympatyczne i pomocne, nawet w najgłupszych sprawach :) Instruktor fantastyczny, rzeczowy, zawsze przypominał w razie potrzeby co i jak, dawał przydatne rady. Zero problemów z umówieniem się na jazdy oraz na dodatkowe jazdy przed samym egzaminem w MORD. Egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem, a praktyczny za drugim bez większej spiny. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2019)
Do szkoły Albar zapisałam się dzięki opiniom w internecie i już od początku utwierdziłam się w słuszności tego wyboru :) Zdecydowanym plusem były wykłady odbywane w weekend (swoją drogą prowadzone w ciekawy i bardzo angażujący sposób, naprawdę wyniosłam z nich sporo wiedzy przydatnej na egzaminie teoretycznym i w późniejszej jeździe) oraz elastyczność godzin jazd, które odbywają się także wieczorami i w weekendy. Bardzo miłe, pomocne panie w biurze, które odpowiedzą na każde pytanie i instruktor, który w sympatycznej atmosferze przekazuje wiedzę, skupia się na każdym kursancie indywidualnie. Gorąco polecam Krzysztofa Bielskiego, bo to dzięki jego zaangażowaniu, cierpliwości i wiedzy jaką mi przekazał mogłam bez stresu podejść do egzaminów państwowych i zdać je za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Serdecznie polecam osk Albar oraz instruktora ŁUKASZA BUSIA :) Kurs teoretyczny weekendowy super wygodna sprawa! Prowadzący zajęcia nie przekazuje jedynie suchej teorii, ale dodaje mnóstwo przykładów z "życia wziętych", które wpływają na wyobraźnie. Wszyscy pracownicy biura są niezwykle przyjaźni i pomocni! Jeżeli chodzi o zajęcia praktyczne... Pan Łukasz Buś posiada świetne podejście do kursanta, oraz caaaaałe mnóstwo cierpliwości (znosi ciągłe gadanie :D). Podczas kursu panuje wesoła atmosfera, wszystko tłumaczone jest spokojnie i wytrwale. Ciągła gotowość do interwencji gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, które jest niezwykle istotne dla młodych kierowców rzuconych na krakowską, głęboką wodę. Egzamin praktyczny zdany za 1 razem, to najlepsza opinia! Szacunek za wykonywaną pracę! Nie ma lekko :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2019)
- Dobra atmosfera - Godziny jazdy dopasowane do kursanta - Wiedza jest tam bardzo przystępnie podawana - Kurs odbywa się bez stresu Osobiście zdałem za pierwszym razem. Moim instruktorem był Łukasz Gajek, którego serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2019)
Instruktor który na spokojnie wszystko przypomni i wytłumaczy, dorzucając do tego przydatne rady, ogólnie bardzo przyjemna atmosfera. Polecam jak najbardziej
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

Karmelicka 8
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-06-24

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

122 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Super szkoła instruktorzy polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2019)
Auto Akademia to zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy na jaką tylko mogłam trafić. Cały kurs przebiega bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez pana Grzegorza są interesujące i bardzo ułatwiają późniejszą naukę do egzaminu. Pan Wiesław jest prawdziwym instruktorem z powołania. Posiada dużo cierpliwości, jest bardzo opanowany i potrafi doskonale wytłumaczyć nawet najtrudniejsze manewry. W biurze wszelkie wątpliwości rozwieje zawsze uśmiechnięta pani Ania, która zawsze służy pomocą. Zdecydowanie nie żałuję wyboru tej szkoły i szczerze polecam każdemu kto ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2019)
Bardzo gorąco polecam! Niesamowicie miła atmosfera oraz profesjonalni wykładowcy jak i instruktorzy jazdy! Potrafią nauczyć jeździć każdego :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2019)
Egzaminy wewnętrzne właściwie identyczne jak państwowe, mili instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2019)
Wybrałam auto akademie ze względu na bardzo dobre opinie ,nie zawiodłam się i każdemu polecam.Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne przeprowadzone profesjonalnie w bardzo intersesujący sposób.Szczególnie poleacam Pana Wiesława,który potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć,wykazuje się dużą cierpliwością.Jazdy z nim to sama przyjemność.
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

Senatorska 26
30-106 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

114 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2019)
Bardzo fajni instruktorzy, na spokojnie i bezstresowo wzyzstkiego nauczyli. Nie było problemu z załatwianiem formalności albo umawianiem sie na jazdy, wszystko bylo do dogadania. Profesjonalne podjescie. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2019)
Szkoła bardzo przyjazna dla kursantów. Wykłady prowadzone ciekawie, treściwie, żadne pytanie na egzaminie nie było zaskoczeniem. Pan Piotr jest zarówno genialnym wykładowcą jak i instruktorem. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, bez większego stresu, wszystko wcześniej omówione bardzo dokładnie na jazdach. Cenowo bardzo przystępnie. Jednym słowem polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2019)
Naprawdę świetna szkoła, wykwalifikowani instruktorzy z pasją i talentem do nauczania, wszystkie zajęcia przeprowadzone zostały profesjonalnie i na spokojnie - przygotowanie do egzaminu bezstresowe, za to było świetną zabawą, a sam egzamin (zarówno cześć praktyczną jak i teoretyczną) udało mi się zdać dzięki ośrodkowi szkoleniowemu GPS za pierwszym razem!!! Gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Super atmosfera bardzo mili instruktorzy. Fachowcy z górnej półki gorąco polecam.
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

101 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Fajna atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Wszystko zdane za 1 :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2019)
Polecam. Dzięki nim teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Zdane za pierwszym razem teoria i praktyka . Idealne przygotowanie pod egzamin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2018)
Nie mam zastrzeżeń do zajęć. Teoria kalrowna, sprawnie przeprowadzona, jazdy w miłej atmosferze. Polecam. Ilość podejść do egzaminu bez szału, ale to z mojej winy, bo za bardzo się stresowałam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-07-09

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

90 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Moim zdaniem szkoła jest godna polecenia. Instruktor zawsze wyjaśnia wszystko w sposób jak najbardziej jasny. Dużym plusem jest także to że można załatwić sprawy związane z jazdami przez telefon.
dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Polecam :) Elastyczne podejście do kursanta, możliwość dopasowania godzin jazdy pod siebie, bezproblemowe umawianie się na kolejne jazdy. Praktyczne podejście do nauki. Instruktorzy bardzo kompetentni i przyjemni - szczególnie polecam Krzyśka :) Jedyny minus to kurs pierwszej pomocy - w praktyce powtórzone tylko RKO, uważam, że powinno być więcej elementów związanych z wypadkami na drodze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2019)
Bardzo profesjonalne podejście, bez stresu i zbędnych formalności. Polecam 10/10
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2019)
Świetne podejście do zdających i przede wszystkim duża wyrozumiałość i cierpliwość. Kurs jest prowadzony w miłej atmosferze w bardzo profesjonalny sposób. W razie pytań zawsze dostaje się sprecyzowaną odpowiedz Bardzo polecam tą szkołę. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2019)
Profesjonalna obsługa, świetni instruktorzy,sprawny i komunikatywny sposób przekazywania wiedzy
7
Quattro Nauka Jazdy

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-06-24

Szkolimy w kategorii B

68 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2019)
Bardzo polecam tą szkołę. Ciekawe wykłady, sympatyczni pracownicy, jazdy prowadzone na trasach egzaminacyjnych, instruktor bardzo pomocny profesjonalnie tłumaczył zasady w ruchu drogowym. Wygodne godziny jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2019)
Bardzo dobra szkoła, wykłady prowadzone są w ciekawy sposób. Instruktorzy są bardzo profesjonalni i cierpliwi. Pan Piotr świetnie przygotował mnie do praktycznego egzaminu w bardzo luźniej i przyjemnej atmosferze. Miałam również możliwość nauki pod okiem pani Kingi i pana Pawła, którzy świetnie wykonali swoje zadanie. Oba egzaminy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.05.2019)
Bardzo polecam tę szkołę, część teoretyczna została przeprowadzona w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób, a pani Kinga świetnie przygotowała mnie to egzaminu. Kontakt z biurem jest natychmiastowy i bezproblemowy. Rezultat: oba egzaminy zdane za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2019)
Szkoła bardzo profesjonalna. Zarówno na wykładach, jazdach a także w samym biurze podczas załatwiania wszelkich formalności panowała super atmosfera. Szybka odpowiedź na wszelkie zapytania mailowe. Cena kursu atrakcyjna. Instruktorzy bardzo cierpliwi. Pan Piotr potrafił znaleźć czas nawet jak go nie miał. :) Kursanci w tej szkole traktowani są poważnie. Wzorowe przygotowanie do egzaminu oraz, rzecz jasna, do pozostania nowym uczestnikiem ruchu drogowego. Szkołę z czystym sumieniem będę polecać tym, którzy będą chcieli zostać dobrymi kierowcami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2019)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Egzamin kat A zdany od strzała parę lat temu tak samo dobrze poszło mi z kat C. Bardzo dobrzy instruktorzy. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

Meissnera 32,
31-457 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

61 Zaufanych opinii
dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy NAVIGATOR, ponieważ Pan Zbyszek swietnie uczy teorii jak i praktyki, co potwierdza zdanie prawa jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Serdecznie polecam Pana Zbyszka. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i co dla mnie najważniejsze na spokojnie bez nerwowej atmosfery.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursów prawa jazdy w NAVIGATORZE. Profesjonalne podejście instruktora (Pana Zbyszka) wiele cierpliwości, miła atmosfera i zero stresu, co więcej Pan Zbyszek ma wyjątkowe poczucie humoru i poprawia dzień. Instruktor z powołania :) Na wszelkie pytania odpowiada dokładnie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mam poczucie komfortu w samochodzie i dzięki dobremu przygotowaniu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2018)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
9
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

10 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2019)
Pan Darek- Doktor House od ciężkich przypadków - ja takim z pewnością byłam Totalnie nic nie rozumiałam- typowa kobieta za "kółkiem" nogi dwie, pedały trzy - i w tym miejscu już zaczęły się schody Pan Darek wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem !! Zero stresu! Egzamin zdany za 2 razem !! Bardzo polecam tę szkołę. Adrianna
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2019)
Bardzo polecam! Swietny instruktor i bardzo mila atmosfera. Wszystko bezstresowo i przede wszystkim prosto a rzetelnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.05.2019)
Pan Dariusz to osoba angazyjaca się na 100% w swoją pracę. Swoim doświadczeniem przebija wszystkich znanych mi instruktorów jazdy. Polecam zadzwojic i umówić się na jazde próbną, zarówno tych którzy mają już pierwsze godziny za kółkiem, jak i osoby diszkajace się do egzaminu praktycznego. PS. Slucha dobrej muzy :) Anna
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2019)
Szkoła godna polecenia. Pan Darek to najlepszy nauczyciel :D Wszystko jest tłumaczone i każdy bezproblemowo powinien zrozumieć. Atmosfera jest rewelacyjna. Instruktor jest opanowany,sympatyczny i rzeczowy. Egzamin zdany za pierwszym razem, właśnie dzięki zaangażowaniu pana Darka w przekazaniu jak największej wiedzy dotyczącej bezpiecznej i prawidłowej jazdy. Dziękuję bardzo :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2019)
Bardzo polecam szkołę Pana Dariusza wspaniały instruktor, wykazuje się dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Każdy kursant może liczyć na indywidualne podejście, które jest dopasowane zarówno do wieku, jak i posiadanych umiejętności. Posiada ogromne doświadczenie, które potrafi przekazać kursantowi. W umiejętny sposób nauczy jak wykonywać prawidłowo dany manewr i jak należy zachowywać się w różnych sytuacjach. Dodatkowo potrafi dodać pewności siebie i wiary w swoje możliwości. SERDECZNIE POLECAM Ośrodek Szkolenia Autoreal.
10
Ośrodek Szkolenia AutoreaL

Kalwaryjska 25
30-504 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B