6 013

Ośrodków

144 769

Opinii

99 569

Zaufanych Opinii

4 332

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupon rabatowy
  • Kraków
  • Kurs kat. B
-100PLN
1699 1599PLN

Ranking Szkół (142)

1
OSK Stach

(1015 opinii w tym 580 zaufanych )

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Bardzo polecam instruktora Pana Grzegorza Michalskiego- najlepszy instruktor na planecie Ziemia!!!:) Troszkę lat już żyję i zawsze mówiłam, że jazda samochodem nie jest dla mnie-jednak życie pisze różne scenariusze. Jak szłam na pierwszą jazdę z Panem Grzegorzem wyobrażałam sobie to sobie mniej więcej tak: \Phi (N)=\sum _{{k=1}}^{N}\tau (k)=N\ln N+(2\gamma -1)N+O(N^{\theta }), teraz to jest po prostu równanie: 2+2=4. Pan Grzegorz od totalnego zera nauczył mnie jeździć, jest mega profesjonalny, czujny, kompetentny, wyrozumiały oraz przede wszystkim CIERPLIWY :) . Wytknie każdy błąd dla Twojego dobra w sposób prosty i kulturalny. Umie przekazać wiedzę zarówno dotyczącą techniki jazdy jak i przepisów ruchu drogowego. Cierpliwie i z uśmiechem tłumaczy to samo w kółko, powtarza elementy które sprawiają trudność. Uczy myślenia na drodze, oraz odpowiedzialności za swoje decyzje podczas kierowanie pojazdem, a wszystko to w naprawdę przemiłej i przyjaznej atmosferze. Przy Panu Michalskim obojętnie co sknociłam na drodze czułam się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo oprócz tego że z zaangażowaniem Pan Grzegorz podchodzi do tematu i po prostu widać, że robi wszystko by człeka nauczyć to jeszcze plus dla Pana, że potrafi podnieść na duchu i odpowiednio zmotywować. Jest to odpowiedni Człowiek – przez wielkie CZ- na odpowiednim miejscu- jeśli ktokolwiek się zastanawia( patrząc tak jak ja 3 miesiące temu na twarze instruktorów ze szkoły Stach ) polecam z całego serca Pana Grzegorza. Jeśli czytać to będzie Pan Stanisław : Panu Grzegorzowi należy się trzynasta premia co miesiąc- i to nie będzie koszt tylko inwestycja długoterminowa . Biorąc pod uwagę sprawy techniczne- nie ma problemu z umawianiem się na dogodne terminy, zawsze punktualnie , szkoła ma także bardzo jasne i klarowne zasady i to jest jej wielki „+” .Dziękuję jeszcze raz Panu Grzegorzowi – tak bardzo się bałam, ale czas spędzony z Panem za kierownicą był bardzo miłą odskocznią od codzienności, a za Pana anielską cierpliwość do mnie będę wdzięczna chyba do końca życia. Dziękuję i polecam każdemu – p. Grzegorz Michalski !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Porównując opinie znajomych odnośnie innych szkół w Krakowie, STACH jest najbardziej profesjonalną. Wykłady są ciekawe, prowadzone w przystępnej formie i naprawdę dużo dają przed egzaminem teoretycznym. Jazdy, w moim przydatku z panią Renatą Szlachtą, były prowadzone w miłej atmosferze. Pani zna się na swoim fachu, umiała mnie zmotywować i przekazać ogrom wiedzy... Serdecznie wszystkim polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Zdane za pierwszym razem!!! Zarówno teoria jak i praktyka prowadzone przez profesjonalistów. Jazdy odbyte z Panem Grzegorzem Michalskim były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystkie jazdy wspominam z uśmiechem na ustach, a co najważniejsze napewno mogę powiedzieć że był to owocny czas
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Instruktor super, pomocny bardzo, atmosfera bardzo sympatyczna, jazda bez stresu
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Polecam OSK Stach. Kurs praktyczny odbyłam z panem Grzegorzem Michalskim, którego serdecznie wszystkim polecam. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam tą szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

(288 opinii w tym 216 zaufanych )

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Serdecznie polecam szkołę. Bardzo dobra kadra instruktorów, zajęcia teoretyczne prowadzone na bardzo wysokim i łatwym w zrozumieniu poziomie. Godziny i dni jazd zawsze bez problemu do uzgodnienia i dopasowane do czasu i możliwości kursanta
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2018)
Z czystym sumieniem polecam OSK Jurex.Rewelacyjna szkoła, bardzo miła atmosfera.Serdeczne podziękowania dla instruktorów a w szczególności dla Pana Mateusza bo to On przygotowywał mnie do egzaminu:)Dzięki za cierpliwość i wytrwałość.Profesjonalizm i luz jednocześnie:)Podziękowania również dla Pana Waldka:)Ci ludzie naprawdę potrafią nawet najbardziej opornego i zestresowanego człowieka, tak przygotować by ten koniec końców zdał:) Pani Ewa i Pan Jurek którzy są mózgami każdej operacji;)teoria (zdana za pierwszym razem max punkt.)Terminy i godz.jazd, tak jak mi pasowało.Super dziękuję Wszystkim jeszcze raz!!!!!????????Wspaniali ludzie!Mało takich! Polecam i pozdrawiam gorąco!!!! Izabela Ch.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Najlepsza szkoła jazdy!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Właśnie dziś zdałam praktyczny egzamin na prawo jazdy. Sukces zawdzięczam OSK Jurex; świetna atmosfera, rzetelne i przydatne informacje zarówno podczas teorii jak i jazd, przemiły i z anielska cierpliwością instruktor Pan Mateusz. Serdecznie polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2018)
Szkola godna polecenia A istruktor Marek każdego nauczy jeździć. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

(307 opinii w tym 195 zaufanych )

Karmelicka 8
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2018)
Serdecznie polecam szkołę ALBAR, w szczególności instruktora Łukasza Gajka. Po kilkuletniej przerwie od zakończenia kursu w innej szkole zdecydowałem się na podejście do egzaminu. Po kilkunastu godzinach jazd w przemiłej atmosferze zdałem egzamin za 1 razem. Żadne z miejsc które odwiedziłem podczas egzaminu nie było dla mnie zaskoczeniem. Ogromny plus za cierpliwość, profesjonalizm oraz elastyczność podczas umawiania jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2018)
Polecam tą szkołę, za solidne przygotowanie do egzaminów, dobrą lokalizację w samym centrum miasta wykładów dodatkowo, miałem przyjemność jeździć z mega sympatycznym instruktorem: Łukaszem Gajkiem, którego najbardziej ceniłem za cierpliwość i niesamowite rozeznanie Krakowa w tym wielu ulubionych zakamarków egzaminatorów, a także łatwość z umawianiem się na jazdy. Reasumując naprawdę polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Serdecznie polecam wszystkim instruktora Łukasza Busia. Luźna atmosfera, zasady ruchu drogowego bardzo dobrze wytłumaczone, cierpliwość oraz wyrozumiałość to cechuje zajęcia z tym instruktorem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Serdecznie polecam szkołę ALBAR oraz przede wszystkim instruktora Krzysztofa Fugasa, jest to człowiek pełen optymizmu, sympatyczny, pomocny. Jazdy odbywały się bez żadnego stresu, gdyż Pan Krzysztof jest bardzo cierpliwą i profesjonalną osobą. Jeszcze raz polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2018)
Świetna szkoła! W biurze zawsze sympatyczne i pomocne panie. Jazdy miałam z niezastąpionym instruktorem Łukaszem Busiem, który przekazał mi cenne wskazówki, jest wyrozumiały, cierpliwy i jazda obok niego była miło spędzonym czasem. POLECAM! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

(165 opinii w tym 102 zaufane )

Senatorska 26
30-106 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Auto Akademię w Krakowie wybrałam przede wszystkim kierując się pozytywnymi opiniami w internecie. Teraz, bazując na własnym doświadczeniu, nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć się do tych opinii: to zdecydowanie najlepsza szkoła w Krakowie!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Realizowałem w Auto Akademii kurs eksternistyczny — same jazdy. Wszystko poszło bardzo sprawnie, instruktorzy i pracownicy są mili, rzeczowi, samochody w dobrym stanie, w cenie kursu miałem jeszcze pakiet jazd po autostradzie. Egzamin zdany za 1. podejściem w ciągu 27 minut. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2018)
Świetna szkoła! Miła atmosfera, zawsze pomocna i uśmiechnięta Pani Ania w biurze, profesjonalni instruktorzy. Zajęcia ciekawe, bezpieczne, wszystkie polecenia jasne, na wszystkie (nawet głupie) pytania dostajesz odpowiedź. Da się elastycznie wybudować grafik jazd, zawsze jest kontakt z instruktorem i z biurem. Polecam serdecznie zajęcia z Panem Łukaszem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2018)
Jestem bardzo zadowolona z wyboru Auto Akademii. Teoria przeprowadzona przez Pana Grzegorza naprawdę dała mi bardzo dużo, wykłady prowadzone były na wysokim poziomie w kameralnej atmosferze. Instruktor Pan Łukasz „instruktor z powołania” to naprawdę spokojny i opanowany człowiek który ma niezwykły dar profesjonalnego a za razem niezwykle miłego sposobu przeprowadzenia przez cały kurs szkolenia. Na pewno będę polecać tą szkołę za profesjonalizm, elastyczność i bardzo miłą atmosferę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Auto Akademię wybrałam przez wzgląd na opinie w Internecie. Myślałam, że są one zbyt dobre. Teraz jednoznacznie stwierdzam, że w tym wypadku Internet nie zawiódł. Bardzo polecam wybrać tę szkołę. Jazda wydawala mi się czymś niemożliwym, jednak z tak miła współpraca z instruktorami w pełni nauczyłam się jeździć samochodem. :)
5
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

(182 opinie w tym 107 zaufanych )

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2018)
Szkolenie przebiega sprawnie, w miłej atmosferze. Instruktorzy są bardzo uprzejmi, pomocni, cierpliwi i kompetentni. Szkoła jest bardzo profesjonalna, a jazdy odbywają się na samochodach na których przeprowadzane są egzaminy. Ta szkoła naprawdę uczy jak jeździć bezpiecznie. Bardzo polecam tę szkołę jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2018)
O szkole dowiedziałem się w Internecie, ze względu na wspaniałe opinie innych kursantów zapisałem się i nie żałuję! Pozytywnie zaskoczyły mnie wykłady, które okazuje się, nie muszą być nudne. Pan Piotr zaskoczył mnie nie lada humorem. Jazdy to czysta przyjemność, profesjonalne podejście, umiejętne przygotowanie kursanta, samochody w bardzo dobrym stanie to tylko jedne z zalet krakowskiego G.P.S - u. Bardzo polecam Panią Joasię i Pana Piotra, to z nimi miałem zaszczyt wozić się po Krakowie :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2018)
Bardzo polecam tę szkołę, wyrozumiali instruktorzy, wysoki poziom nauki i dobre podejście do kursanta. Wszystkie egzaminy zdałem w pierwszym terminie bez większych trudności, a nie miało by to miejsca gdyby nie Pan Andrzej, z którym miałem przyjemność jeździć. Kurs przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale także do późniejszego ruchu na drodze, stres jazdą samemu nie miał miejsca dzięki luźnej atmosferze w trakcie jazd, czego nie może powiedzieć część znajomych zdający kursy w innych ośrodkach. Jeszcze raz gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2018)
G.P.S. to świetna szkoła jazdy! Gwarantowany profesjonalizm i przyjazna atmosfera zajęć. Gorąco polecam jazdy z panią Joanną. Przy pierwszym podejściu do egzaminu praktycznego stres zrobił swoje, ale za drugim razem wszystko poszło jak z płatka. Zdecydowanie jest to szkoła na pięć gwiazdek!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2018)
Zawsze będę dobrze wspominać jazdy z Panem Andrzejem i Panem Piotrem. Wszystko jest ustalane pod kursanta i tak żeby jemu było jak najlepiej. Gwarantowany nie tylko profesjonalizm, ale również wspaniała atmosfera podczas jazd. Ta szkoła przede wszystkim nauczy Cię jeździć, a egzamin stanie się formalnością. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

(111 opinii w tym 97 zaufanych )

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2018)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Szkoła naprawdę godna polecenia, super atmosfera, dostosowanie godzin pod kursanta, idealne przygotowanie pod egzamin, teoria jak i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.11.2018)
Instruktor za***, opanowany uczy wszystkiego dokładnie polecam ten ośrodek!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2018)
Super przygotowanie to egzaminu teoretycznego i praktycznego. Instruktorzy bardzo mili i fajni mają dużo cierpliwości do kursantów. Panuje bardzo fajna atmosfera. Gorąco polecam i zapraszam na naukę, dzięki Robexowi udało mi się zdać egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem.????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2018)
Przyjazna i miła atmosfera, bardzo duża elastyczność godzin, zadbane auta. Polecam sympatycznego Pana Piotra Kowalika, świetnie tlumaczy i jest bardzo wyrozumiały. Zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

(80 opinii w tym 56 zaufanych )

Meissnera 32,
31-457 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2018)
Bardzo polecam OSK Codex. Wykłady prowadzone w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Na jazdach tak samo - miałam przyjemność jeździć z Panem Pawłem, który uczy w bardzo praktyczny sposób, nie tylko ,,pod egzamin’’. Każdy z kim miałam przyjemność rozmawiać był bardzo sympatyczny a Pani Gosia w biurze z przyjemnością udzielała wszystkich informacji! Zdecydowanie polecam kursy w tej szkole.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2018)
Polecam OSK Codex na ul. Meissnera w Krakowie. Cały kurs przebiega w bardzo miłej atmosferze. Wykłady prowadzone w ciekawy sposób - p. Jan omawia przypadki z życia wzięte i pytania z egzaminu teoretycznego :) Instruktorzy profesjonalni - udzielają przydatnych wskazówek, a same jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych. P. Kinga bardzo cierpliwa, nie denerwuje się nawet przy popełnianiu wielu błędów. Przy tym potrafi wszystko wytłumaczyć. Dzięki temu nie denerwowałam się przed kolejnymi jazdami :) Miałam okazję jeździć też z p. Pawłem i również polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2018)
Bardzo dobra szkoła, wykłady prowadzone w konkretny, nie rozwlekły sposób; instruktorzy wszyscy mili, cierpliwi, a przede wszystkim znający się na rzeczy, każdy daje wskazówki przydające się potem na egzamin. Organizacja bardzo dobra, nie ma problemu z umawianiem się na dodatkowe jazdy, Pani w biurze zawsze wszystko dokładnie wyjaśni. Jedyny minus to wysokie ceny jazd dodatkowych. Ogółem, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2018)
Szczerze polecam! Wykłady interesujące i rzetelne. Szczególnie polecam jazdy prowadzone przez Panią Kingę, wszystko dokładnie tłumaczy i przebiegają w miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2018)
Bardzo miły i pomocny istruktor, który potrafi nauczać :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

(63 opinie w tym 56 zaufanych )

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm, polecam jazdy z panem Zbyszkiem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2018)
Profesjonalne i życzliwe podejście do klienta, polecam szczególnie jazdy z panem Zbyszkiem - cierpliwość, wiedza i spokój. Atmosfera podczas jazd sprzyjała nauce i eliminowała stres :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2018)
Super szkoła Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2018)
Kurs odbyty w przyjemnej atmosferze . Pan Zbyszek zawsze uśmiechnięty i na czas . Duża cierpliwość do kursanta . Jazdy odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze . Dzięki wiedzy i profesjonalnemu podejściu egzamin zdałem za pierwszy razem bez błędów . Serdecznie polecam , bardzo dobrze wspominam czas spędzony na kursie .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2018)
Świetne przygotowanie merytoryczne instruktora, miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Quattro Nauka Jazdy

(60 opinii w tym 51 zaufanych )

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2018)
Jako kursant zostałam zadowolona z prowadzenia wykładów, otrzymywałam dodatkową cenną informacje, oprócz informacji książkowej, z której korzystam pod czas kierowania samochodem. Byłam bardzo zadowolona z prowadzenia praktycznej części. Instruktorzy bardzo cierpliwo i szczegółowo wyjaśniają jak trzeba działać w pewnej sytuacji. Pod czas odbywania części praktycznej czasami zmieniały się instruktorzy, co też bardzo pomaga, bo każdy z nich bardziej skupiał się na różnych rzeczach. Najbardziej polubiłam Pani Basie, jest mega instruktorem, bardziej cierpliwej kobiety jeszcze nie widziałam w swoim życiu. Polecam szkole Quattro jak najlepszą szkole jazdy w Krakowie, ponieważ mają dobrą atmosferę, dobrą cenę, dobrą organizację, dobry stan pojazdów oraz najlepszych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy profesjonalni, bardzo cierpliwi i uprzejmi, co korzystnie wpłynęło na atmosferę podczas jazd. W trakcie kilku godzin jazd doszkalających zwrócili uwagę na popełniane przeze mnie błędy i pomogli je skorygować. W efekcie czułem się przed egzaminem dobrze przygotowany do różnych sytuacji i egzamin zdałem. Aspekty organizacyjne również na plus, jazdy rozpoczynały się punktualnie, trwały tyle ile miały trwać. Panie w biurze uprzejme i pomocne. Nie miałem niestety przyjemnosci robić kursu w Quattro, ale gdybym miał wybierać ponownie to bez wahania wybrałbym tę szkołę.
dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
szkoła bardzo przyjazna dla kursanta, jakiekolwiek zmiany w terminach jazd są od razu przekazywane kursantowi.
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy, super atmosfera :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Kurs przeprowadzony w miłej atmosferze. Na moją prośbę miałam jazdy tylko z jednym instruktorem Panem Zbyszkiem, którego podziwiam za cierpliwość i profesjonalizm. Elastyczne godziny jazd. Polecam :)
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

(17 opinii w tym 14 zaufanych )

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 17/ 4
31-110 Kraków

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2018)
Kompetentny instruktor z ogromną wiedzą, którą potrafi każdemu przekazać. Polecam serdecznie, nie ma osoby, której nie nauczyłby jeździć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.08.2018)
Prawo jazdy zdane za 1 razem!! Niesamowity człowiek z powołania. Dziękuje
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2018)
Bardzo okej gość, brałem jazdy doszkalające bo nie jeździłem od paru lat. W momencie gdy miałem się wybrać w dłuższą trasę na dzień po naszej ostatniej lekcji powiedział że mogę dzownić gdybym nie ogarniał. Miły gest. Polecam, same lekcje również bardzo skuteczne.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2018)
Pan Piotr Kowalski to bardzo dobry instruktor po dwóch godzinach dodatkowych przed egzaminem nauczyłem się bardzo dużo i następnego dnia zdałem bez żadnego stresu . Polecam każdemu .
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2018)
Wspanialy instruktor indywidyalne podejscie do kursanta,precyzja,instruktoz z powolania i zamilowania do motoryzacji :)