Liczba odwiedzin: 44143 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK Stach

  (956 opinii w tym 550 zaufanych)
Rabat na kurs
  • Kraków
  • Kurs kat. B
-100PLN
1749 1649PLN

Siedziba

OSK Stach

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

Opis szkoły

O nas

Krakowski Ośrodek Szkolenia Kierowców STACH jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od 12 lat oferując najlepsze kursy na prawo jazdy w Krakowie. Szkołę jazdy STACH tworzą ludzie, dla których najważniejszym celem jest rzetelne przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych dobremu kierowcy. Od początku istnienia firmy troszczymy się nie tylko o poziom naszych kursów na prawo jazdy, ale stawiamy sobie za cel dbanie o dobro i rozwój osób, które nam zaufały. Jesteśmy otwarci na ludzi, nie mamy nic do ukrycia. Nasze metody pracy wyrosły z praktyki i znajomości potrzeb rynku. W firmie ważnym ogniwem są instruktorzy. Pracują u nas osoby utalentowane, doświadczone, pełne pasji i nietuzinkowych pomysłów.

Szkoła jazdy STACH z Krakowa to symbol solidnego ośrodka szkolenia kierowców zbudowanego na mocnym fundamencie. Zawsze przykładamy wielką wagę do tego, by szkolenie przez nas oferowane (kurs prawa jazdy, jazdy doszkalające, wykłady, doskonalenie techniki jazdy) było synonimem najwyższej jakości oraz prowadziło do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy. Staramy się wykształcić w szkolonej osobie podstawy bycia odpowiedzialnym kierowcą. Każdy nowy kurs prawa jazdy jest dziełem godnym zobowiązującej nas wieloletniej tradycji. Przez lata, szkoła jazdy STACH szkoliła nie tylko kolejne osoby, ale również stworzyła własne schematy szkoleń, stawiając zawsze na fachowców, dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem. Od początku rozwój firmy opierał się na jak najlepszym wyszkoleniu przyszłych kierowców. Nauczanie jest prowadzone na wysokim poziomie, co przy pracy, sumienności i wytrwałości jest kluczem do bezstresowego zdania egzaminu na prawo jazdy. Zaufało nam już prawie 11000 osób marzących o swobodnym prowadzeniu samochodu. Te marzenia zamieniliśmy w komfortową rzeczywistość. Dzięki rzetelnemu szkoleniu, szkoła jazdy STACH zajmuje wysokie miejsce w rankingach zdawalności za pierwszym razem na egzaminie państwowym w MORD Kraków.

Szkołę jazdy STACH stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijają swoje kwalifikacje. Obecnie posiadamy 27 samochodów szkoleniowych i 5 motocykli. W założeniach szkoły jazdy STACH jest takie szkolenie kadry, aby na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów i wymaganiom konkurencji. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi oraz z fachowcami w dziedzinie obsługi prawnej i wykonawczej, posiadającymi wiedzę praktyczną i techniczną. Jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną, a nasza pozycja na rynku jest ugruntowana.

Obecnie w ramach specjalnej oferty obniżamy ceny szkoleń do takich granic, aby jakość naszych usług pozostała na bardzo wysokim poziomie, a z drugiej strony szkolenie mogło być bardziej dostępne. Dla nas najważniejsze jest to, aby Klient był zadowolony i aby szkolenie przynosiło efekty.

Zapisz się dziś, skorzystaj z promocji ograniczonej w czasie!!!
Wpłacenie kwoty wpisowej (pierwszej raty) uprawnia do rozpoczęcia szkolenia.


Wszystkie kursy można opłacać w nieoprocentowanych ratach.Obecne promocyjne ceny kursów:

Kurs kat. AM 499 zł raty 0%

Kurs kat. A1 1499 zł raty 0%

Kurs kat. A2 1599 zł raty 0%

Kurs kat. A 1599 zł raty 0%

Kurs przyspieszony kat. A1, A2, A 1899 zł raty 0%

Kurs express kat. A1, A2, A 2099 zł raty 0%

Kurs kat. B dla UCZNIÓW I STUDENTÓW 1699 zł raty 0%

Kurs podstawowy kat. B 1799 zł raty 0%

Kurs przyspieszony kat. B 2099 zł raty 0%

Kurs express kat. B 2499 zł raty 0%

Kurs rozszerzony nr 1 kat. B 2349 zł raty 0%

Kurs rozszerzony nr 2 kat. B 2899 zł raty 0%JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 60 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (sobota) •1 godzina jazdy 65 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (niedziela) •1 godzina jazdy 70 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B pakiet-10h (od poniedziałku do piątku) •10 godzin jazdy 550 zł


JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1 (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 70 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. A2, A (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 75 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1,A2,A (sobota) •1 godzina jazdy 80 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1,A2,A (niedziela) •1 godzina jazdy 85 zł

Ostatnie opinie o OSK Stach

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 21.10.2018

Julia K .......a ip: 37.47.103.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Jeszcze niedawno, pełna rozterek, szukałam na tej stronie opinii na temat najlepszej szkoły nauki jazdy w Krakowie, wybór padł oczywiście na "Stacha", a teraz, po zdanym egzaminie, mogę i ja na spokojnie napisać coś od siebie, fantastyczne uczucie!!! ;D "Stach" spełnił wszystkie moje oczekiwania- było profesjonalnie, treściwie, sprawnie i co równie ważne kurs minął w życzliwej atmosferze, w myśl zasady- sukces kursanta jest naszym sukcesem. Teoria wyłożona bardzo przystępnie, nie miało się uczucia jakby lekcja się dłużyła. Oczywiście wielkie ukłony składam w stronę mojego instruktora, pana Artura Krzana. To on pokazał mi, że prowadzenie samochodu to tak naprawdę prosta sprawa, a tylko ode mnie zależy jak szybko pojmę zasady poruszania się w ruchu drogowym ;) Pan Artur wykazał się wobec mnie wielką wyrozumiałością, odpowiadał spokojnie na wszelkie pytania, tłumaczył i pokazywał wszystko na co należy zwrócić uwagę podczas egzaminu, jak i oczywiście w późniejszej jeździe. Mimo ogromnej popularności Pan Krzan ma zawsze czas dla swoich kursantów, nie miałam nigdy przestojów w jazdach czy sztucznie wydłużonego kursu, a nawet udało się przed samym egzaminem wygospodarować dodatkową lekcję. Gdyby nie mój głupi błąd na skrzyżowaniu, zdałabym za pierwszym razem. Wszystkim poszukującym porządnej szkoły i odpowiedniego instruktora polecam z serca "Stacha" i oczywiście niezastąpionego Pana Artura Krzana!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 21.10.2018

Piotr Nenko

Piotr Nenko
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam OSK Stach każdemu kto chce osiągnąć cel, którym jest zdobycie upragnionego dokumentu (prawa jazdy). Wykłady, które prowadzone są przez Pana Właściela wspominał bardzo dobrze! Wykłady prowadzone w sposób ciekawy, zrozumiały, a czasami również z śmiesznym wtrąceniami. Jazdy odbywałem u doświadczonego instruktora P. Roberta Malacha. Pan instruktor pokazał mnie wiele rad i wskazówek aby do egzaminu na prawo jazdy podejść pewnie i bez stresu. Jazdy odbywały się w luźnej i spokojnej atmosferze co ułatwiło naukę! Jeszcze raz polecam i dziękuję instruktorom za przydatne rady, które sprawiły iż egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 19.10.2018

Julia Cielecka

Julia Cielecka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Do OSK STACH trafiłam z polecenia znajomych i nie zawiodłam się! Wykłady prowadzone są ciekawie, w przyjemnej atmosferze. Bardzo chciałabym polecić Pana Roberta Malacha! Ma On ogromną wiedzę, doświadczenie oraz indywidualne podejście do kursanta. Jazdy były bardzo profesjonalne, a jednocześnie prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze :) Niesamowicie cierpliwy, spokojny, wyrozumiały i wyłapujący wszystkie błędy. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie OSK STACH oraz Pana Roberta Malacha!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 19.10.2018

Patrycja Galek

Patrycja Galek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Z całego serca polecam szkołe jazdy OSK STACH, zwłaszcza rewelacyjnego Pana Artura Krzana na którego trafiłam z polecenia. Posiada duza wiedzę z którą chętnie sie dzieli. Jazdy zawsze przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze przez co nie mogłam się doczekać kolejnych lekcji. Wszystko wytłumaczone z wielką cierpliwością i dokładnością. Jestem pewna, że jeśli ktoś trafi pod skrzydła Pana Artura będzie zadowolony.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 15.10.2018

Anna Stramek

Anna Stramek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Renata Szlachta bardzo dziękuję za naukę i wskazówki.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!