Liczba odwiedzin profilu szkoły: 30785

OSK Stach

 

OSK Stach

miasto: Kraków

odpowiedź: średnio poniżej godziny

??PLN RABATU

Zapytaj o rabat

DANE TELEADRESOWE

OSK Stach
Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków
tel. 124522267, 505871653
www.stach.cracow.bizSkontaktuj się ze szkołą
 
 

Zdawalność egzaminu państwowego:

 • Za 1 razem

   

  358 (67%)
 • Za 2 razem

   

  114 (21%)
 • Za 3 razem

   

  47 (9%)
 • Za 4 razem

   

  14 (3%)
 • Za 5 razem lub w ogóle

   

  5 (1%)

Suma opinii (602)

 • Bardzo dobry

   

  594 oceny (99%)
 • Dobry

   

  6 oceny (1%)
 • Neutralny

   

  2 oceny (0%)
 • Słaby

   

  oceny (0%)
 • Bardzo słaby

   

  oceny (0%)

Dodaj opinię | Zobacz opinie

 

FILIE SZKOŁY

Nie dodano żadnych filii szkoły

 

CENNIK I TERMINY KURSÓW

Kat.Cena
kursu
Dodatkowa godzinaBadania lekarskieMateriały dydaktyczneData rozpoczęcia
A1199

-

-

TAK

nabór ciągły

A11099

-

-

TAK

nabór ciągły

A21199

-

-

TAK

nabór ciągły

AM399

-

-

TAK

nabór ciągły

B1349

-

-

TAK

nabór ciągły

OPIS SZKOŁY

O nas

Krakowski Ośrodek Szkolenia Kierowców STACH jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od 12 lat oferując najlepsze kursy na prawo jazdy w Krakowie. Szkołę jazdy STACH tworzą ludzie, dla których najważniejszym celem jest rzetelne przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych dobremu kierowcy. Od początku istnienia firmy troszczymy się nie tylko o poziom naszych kursów na prawo jazdy, ale stawiamy sobie za cel dbanie o dobro i rozwój osób, które nam zaufały. Jesteśmy otwarci na ludzi, nie mamy nic do ukrycia. Nasze metody pracy wyrosły z praktyki i znajomości potrzeb rynku. W firmie ważnym ogniwem są instruktorzy. Pracują u nas osoby utalentowane, doświadczone, pełne pasji i nietuzinkowych pomysłów.

Szkoła jazdy STACH z Krakowa to symbol solidnego ośrodka szkolenia kierowców zbudowanego na mocnym fundamencie. Zawsze przykładamy wielką wagę do tego, by szkolenie przez nas oferowane (kurs prawa jazdy, jazdy doszkalające, wykłady, doskonalenie techniki jazdy) było synonimem najwyższej jakości oraz prowadziło do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy. Staramy się wykształcić w szkolonej osobie podstawy bycia odpowiedzialnym kierowcą. Każdy nowy kurs prawa jazdy jest dziełem godnym zobowiązującej nas wieloletniej tradycji. Przez lata, szkoła jazdy STACH szkoliła nie tylko kolejne osoby, ale również stworzyła własne schematy szkoleń, stawiając zawsze na fachowców, dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem. Od początku rozwój firmy opierał się na jak najlepszym wyszkoleniu przyszłych kierowców. Nauczanie jest prowadzone na wysokim poziomie, co przy pracy, sumienności i wytrwałości jest kluczem do bezstresowego zdania egzaminu na prawo jazdy. Zaufało nam już prawie 11000 osób marzących o swobodnym prowadzeniu samochodu. Te marzenia zamieniliśmy w komfortową rzeczywistość. Dzięki rzetelnemu szkoleniu, szkoła jazdy STACH zajmuje wysokie miejsce w rankingach zdawalności za pierwszym razem na egzaminie państwowym w MORD Kraków.

Szkołę jazdy STACH stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijają swoje kwalifikacje. Obecnie posiadamy 27 samochodów szkoleniowych i 5 motocykli. W założeniach szkoły jazdy STACH jest takie szkolenie kadry, aby na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów i wymaganiom konkurencji. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi oraz z fachowcami w dziedzinie obsługi prawnej i wykonawczej, posiadającymi wiedzę praktyczną i techniczną. Jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną, a nasza pozycja na rynku jest ugruntowana.

Obecnie w ramach specjalnej oferty obniżamy ceny szkoleń do takich granic, aby jakość naszych usług pozostała na bardzo wysokim poziomie, a z drugiej strony szkolenie mogło być bardziej dostępne. Dla nas najważniejsze jest to, aby Klient był zadowolony i aby szkolenie przynosiło efekty.

Zapisz się dziś, skorzystaj z promocji ograniczonej w czasie!!!
Wpłacenie kwoty wpisowej (pierwszej raty) uprawnia do rozpoczęcia szkolenia.


Wszystkie kursy można opłacać w nieoprocentowanych ratach.Obecne promocyjne ceny kursów:

Kurs kat. AM 399 zł raty 0%

Kurs kat. A1 1099 zł raty 0%

Kurs kat. A2 1199 zł raty 0%

Kurs kat. A 1199 zł raty 0%

Kurs przyspieszony kat. A1, A2, A 1399 zł raty 0%

Kurs express kat. A1, A2, A 1599 zł raty 0%

Kurs kat. B dla UCZNIÓW I STUDENTÓW 1349 zł raty 0%

Kurs podstawowy kat. B 1449 zł raty 0%

Kurs przyspieszony kat. B 1699 zł raty 0%

Kurs express kat. B 1999 zł raty 0%

Kurs rozszerzony nr 1 kat. B 1849 zł raty 0%

Kurs rozszerzony nr 2 kat. B 2299 zł raty 0%JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne – kat. B (od poniedziałku do soboty)

• 1 godzina jazdy 50 zł


JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne – kat. B (niedziela)

• 1 godzina jazdy 55 zł (niedziela)


JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne – kat. AM, A1

• 1 godzina jazdy na placu 50 zł
• 1 godzina jazdy po mieście 55 zł


JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne – kat. A2, A

• 1 godzina jazdy na placu 55 zł
• 1 godzina jazdy po mieście 60 zł

 

GALERIA

 

INSTRUKTORZY

Łukasz Ciba

Michał Gaździk

Piotr Żegleń

Jan Słowik

Łukasz Leśniak

Robert Malach

Łukasz Badura

Grzegorz Krupa

 
 

DODAJ NOWĄ OCENĘ SZKOŁY

Dodaj teraz swoją opinię o szkole!

12345Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena.
 
 
 
 
 
 
 
 
 • Plusy
 • Minusy
 
 
Dodaj opinię
Prosimy o podanie obiektywnej opinii, która pomoże przyszłym kursantow w wyborze szkoły. Dodając opinię akceptujesz regulamin.
 

OSK Stach - opinie:

Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Kurs kończyłam w innej szkole jazdy. Podeszłam do egzaminu praktycznego który zakończył się wynikiem negatywnym. Do STACHA i Pana Artura Krzana trafiłam z polecenia mojej koleżanki. Cieszę się, że miałam przyjemność wyjeździć z nim jazdy doszkalające. To świetny instruktor, który widać, że lubi swoją pracę. Jest bardzo spokojnym, miłym, a przede wszystkim cierpliwym człowiekiem. Nie denerwuje się, nie krzyczy lecz spokojnie analizuje i tłumaczy każdy błąd. Panie Arturze jestem wdzięczna za super atmosferę, luźne rozmowy, wyrozumiałość, cierpliwość, a co najważniejsze za bardzo cenne uwagi odnośnie techniki jazdy, przepisów drogowych i konkretnych sytuacji na drogach. Wynik Państwowego Egzaminu Praktycznego po naukach u Pana Artura nie mógł być inny jak tylko POZYTYWNY. Jeszcze raz serdecznie Dziękuję i Pozdrawiam.
Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 08.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Serdecznie polecam OSK Stach! Wykłady z bardzo miłym i zabawnym wykładowcą. Egzamin wewnętrzny przeprowadzony bardzo sprawnie. Jazdy w bardzo miłej atmosferze i bez problemu z ustaleniem godzin.Serdecznie polecam instruktora Roberta Malacha. Zabawny, a przede wszystkim bardzo spokojny i z profesjonalnym podejściem do kursanta!
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 08.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo polecam OSK Stach a najbardziej instruktora pana Artura Krzana. Bardzo fajna atmosfera było na lekcjach praktycznych, zero stresu, pan Artur w dokładny i świetny sposób mówił mi co powinnam zrobić w danej sytuacji. Bardzo polecam ;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 178.43.88.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Gorąco polecam OSK STACH! Wybierając szkołę kierowałem się opinią w internecie i spotkałem się z bardzo pozytywnymi wypowiedziami. Nie żałuję że to właśnie na Stacha padł mój wybór! Kurs przebiegł sprawnie, a egzamin zdałem bezstresowo za pierwszym razem. Pozdrawiam Panią Asię <3
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.08.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę Stach! Trafiłam tam zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie i nie żałuje!Co prawda kurs robiłam w innej szkole ale nie czułam się na tyle nauczona aby spróbować sił na egzaminie praktycznym , wiec w Stachu wykupiłam dodatkowe lekcje u pani Joanny Urbańskiej.To był strzał w dziesiątke ,pani Joanna jest bardzo sympatyczna, po pierwszej wspólnej jeździe wiedziała co trzeba poprawić wszystko dokładnie mi tłumaczyła , Jeździłyśmy po trasach po których wczesniej nie jeździłam , natomiast lubią tam jeździć egzaminatorzy , i tak tez było ponieważ prócz głównych ulic egzaminacyjnych jeździłam na egzaminie tez mało znanymi drogami .W dzień egzaminu powtórzyłyśmy zadania co do których miałam obawy,zwróciła mi uwagę na co uważać ,pocwiczyłam jeżdżenie na aucie 6 biegowym bo na takich głownie są egzaminy aby nie być zaskoczona. Zdałam za pierwszym razem na nowohuckiej i śmiało mogę powiedzieć że dzięki szkole Stach byłam dobrze przygotowana.
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 37.47.123.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Polecam, nauka jazdy na wysokim poziomie :)
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Wykłady teoretyczne były poprowadzone w ciekawy sposób, dużo przydatnych informacji. Kurs praktyczny odbyłam z p. Arturem Krzanem, który pomógł mi pokonać pierwszy strach przed jazdą samochodem. Dokładnie przerobił ze mną trasy egzaminacyjne i dał dużo pomocnych wskazówek, polecił również super książkę do nauki. Do egzaminu podeszłam łącznie 3 razy. Pierwsze dwa oblałam ze swojej winy, stres robi swoje. Zapisałam się na jazdy doszkalające do Maćka Krawca, którego wszystkim polecam!! Super instruktor, spokojny, nie wprowadza nerwowej atmosfery, zawsze można się pośmiać. Błędy które popełniałam pomógł mi naprawić i po skończonych jazdach dodatkowych nareszcie zdałam egzamin. Każdy instruktor zwraca uwagę na co innego, dlatego myślę że najlepiej pojeździć z dwoma różnymi, można się dużo więcej dowiedzieć. Wszystkie jazdy odbywały się punktualnie, a instruktorzy zawsze starają się znaleźć czas dla kursantów. Polecam tę szkołę!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Polecam szkołę STACH oraz instruktora Pana Marka Widacha. Miła i skuteczna nauka jazdy.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 21.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam bardzo tę szkołę. Wykłady prowadzone w ciekawy sposób, z poczuciem humoru, od razu lepiej się zapamiętuje, a nie tylko puszczanie filmików edukacyjnych. Pan Sławomir Dywański, to świetny instruktor, zdecydowałam się na jazdę z nim po kilku prowadzonych zajęciach z teorii i to był dobry wybór. Egzamin zdałam za pierwszym razem, zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Pan Sławek tłumaczył mi cierpliwie nawet po kilka razy, jak czegoś zapomniałam, a na kursie panowała miła atmosfera. Jak robić prawo jazdy to tylko w STACHU.
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 19.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 79.185.92.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu mogę śmiało stwierdzić, że wybór OSK STACH był świetną decyzją. Szkolenie zostało przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem i w przyjemniej atmosferze. Z instruktorów szczególnie polecam Pana Tomasza Skibińskiego, który bardzo dokładnie tłumaczy, potrafi zmobilizować, zwraca uwagę na to czego się wystrzegać. Poza tym jest miłą i cierpliwą osobą z poczuciem humoru.Widać, że lubi swoją pracę. Na egzaminie nic nie mogło mnie zaskoczyć. Najważniejsze to uwierzyć w siebie i w swoje możliwości!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 87.207.71.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Szkolenie teoretyczne prowadzone w sposób przystępny i z poczuciem humoru, dzięki czemu łatwiej było przyswoić najważniejsze elementy kursu i egzamin teoretyczny był już jedynie formalnością. Jazdy miałem z Panem Mariuszem Kwiatkiem. Profesjonalny, godny polecenia i co ważniejsze doświadczony instruktor. Doskonale zna trasy egzaminacyjne i najczęstsze skrzyżowania pojawiające się na egzaminie państwowym (podczas samego egzaminu nie było miejsca, którego z Panem Mariuszem byśmy nie omówili i wielokrotnie nie przejechali wcześniej). Dzięki jego wiedzy, którą doskonale umie przekazać, egzamin praktyczny w MORD na ulicy Balickiej zdałem przy pierwszym podejściu popełniając tylko jeden błąd. Jeszcze raz polecam Pana Instruktora oraz ogólnie OSK Stach.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo polecam szkołę Stach , a zwłaszcza instruktora Pana Mariusza Kwiatka. Nauka jazdy przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze "bez stresu do sukcesu" ..., a wszystkie zawiłości związane z jazdą opanowałam bardzo szybko. Pan Mariusz to pełen profesjonalizm ze szczyptą humoru , który pozwala szybko przyswoić wiedzę i praktykę.
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam serdecznie szkole Stach i instruktora Pana Marka Widacha. Miła atmosfera, w której można nauczyć się bardzo dużo, kurs będę wspominać z uśmiechem, ponieważ każda jazda odbywała się w bardzo dobrym nastroju, a z samochodu wysiadalo się zawsze w dobrym humorze! :-)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 92.141.114.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 4
Prawo jazdy zdałam za pierwszym podejściem kursu doszkalającego (4 podejście ogólnie, po 5 letniej przerwie w próbowaniu zdania tego egzaminu) po rzetelnym przygotowaniu teoretycznym na zajęciach u Pana Stanisława Dużyka oraz na praktycznym przygotowaniu na jazdach u Pana Artura Krzana. Wykłady są prowadzone w bardzo przejrzysty sposób - same konkrety przeplatane humorystycznymi wstawkami z życia codziennego; materiały naukowe, które otrzymałam stanowiły niezbędny zestaw, dzięki któremu nie martwiłam się o zdanie teorii. Na zajęcia uczęszcza się z przyjemnością. Pan Artur Krzan z kolei jest osobą bardzo punktualną, życzliwą i cierpliwie tłumaczącą wszystkie wątpliwości. Odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy, w razie wyjątkowych sytuacji elastycznie dostosowuje się godzinowo do kursanta i ustala jazdy. Zwraca uwagę na najmniejsze błędy i szlifuje wyrobienie dobrych nawyków podczas jazdy. Zna dokładnie trasy egzaminacyjne, przez co na egzaminie wszystkie drogi były mi dokładnie znane i nie stanowiły zaskoczenia :) Serdecznie polecam tą szkołę jazdy - dobrze wydane pieniądze i profesjonalne podejście do kursanta.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 188.146.64.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Uczyłem się w tej szkole jazdy na motocyklu (kat.A). Egzamin praktyczny zdałem za drugim razem. Wykłady prowadzone są mało profesjonalnie, ale przystępnie. Ogromnym plusem są instruktorzy. Moim był Grzegorz Krupa i jestem Mu bardzo wdzięczny za podejście, cierpliwość a jednocześnie bardzo cenne uwagi zarówno do techniki jazdy, przepisów drogowych jak i konkretnych sytuacji na drodze.
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 31.0.120.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Bardzo polecam szkołę jazdy STACH, a zwłaszcza instruktora pana Artura Krzana. Do zdawania na prawo jazdy wróciłam po kilku latach przerwy. Udało mi się teraz zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem po zaledwie 8 jazdach doszkalających. Pan Artur bardzo dobrze tłumaczy i ma dużo cierpliwości dla opornych (ach, to parkowanie).Świetnie zna też trasy egzaminacyjne, dzięki czemu żadna uliczka nie zaskoczyła mnie na egzaminie. Teraz myślę już tylko o kupnie samochodu.
Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 12.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Prawo jazdy zdane za pierwszym razem, dzięki pomocy świetnego instruktora Pana Marka Kępinskiego. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do kursanta, Pan Marek miał mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości; bardzo dobrze wszytsko i powoli tłumaczył, dzięki czemu egzamin został zdany za pierwszym razem:) Teoria prowadzona była również w bardzo ciekawy sposób, dzięki czemu chodzenie na wykłady było sama przyjemnością. Bardzo polecam ta szkole jazdy
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 10.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 78.11.170.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Witam, również bardzo polecam OSK Stach! Część teoretyczna jest prowadzona bardzo interesująca. Wykłady mają prostą i zwięzłą formę, przyjazną, ale też są bogate w treść. Jest omawianych dużo przykładów z drogi i sytuacji, z którymi nie zawsze się spotka podczas nauki. Wykłady to też duża dawka humoru. Nie ma nudy. W połączeniu z otrzymanymi pomocami dodatkowymi stanowią bardzo dobre podłoże do zdania egzaminu teoretycznego, z którym nie powinno być żadnych problemów. Jeżeli chodzi o część praktyczną, miałam przyjemność uczyć się pod okiem Pana Michała Gaździka, którego bardzo polecam. Zawsze punktualny i dostępny. zdanych problemów z umawianiem się na jazdy. Podczas nauki jazdy zawsze panowała przyjazna atmosfera. Pan Michał jest bardzo dobrym i cierpliwym nauczycielem. Ma bardzo dobre podejście do kursanta. Nie denerwuje się, nie krzyczy, lecz spokojnie tłumaczy i wyjaśnia, a stres potrafi rozładować żartem. Jego wskazówki tuż przed egzaminem państwowym okazały się bardzo cenne. Zdałam za pierwszym razem. Serdecznie polecam OSK STACH!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 10.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam wszystkim!! Super atmosfera, ciekawe wykłady. Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem. Szczególnie polecam jazdy u pana Łukasza Ciby.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 07.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 193.242.212.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Największym plusem tej szkoły jazdy jest posiadanie w swoich kadrach instruktorów z powołania. Wykupiłam jazdy doszkalające w ilości obejmującej prawie cały kurs, ponieważ moje umiejętności po kursie w innej szkole jazdy były dalekie od ideału. Moim instruktorem był Łukasz Ciba, który wykazał się ogromną cierpliwością i dużymi zdolnościami dydatktycznymi. Dzięki tym dodatkwoym godzinom jazd doszkaljących nabrałam pewności siebie, odpowiednich nawyków podczas prowadzenia oraz umiejętności, które pozwoliły mi zdać egzamin za PIERWSZYM razem. Serdecznie polecam szkołę jazdy STACH oraz Łukasza jako instruktura.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 06.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 156.67.88.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A2
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Przyjazna atmosfera, super podejście do kursanta, wszystko załatwiane bezproblemowo, duża dyspozycyjność instruktorów. Polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
po prawie 8 letniej przerwie w jeździe wykupiłam sobie 10 godzin jazd doszkalających. Dzisiaj zdałam mój pierwszy po 8 latach egzamin praktyczny na prawo jazdy( MORD na Koszykarskiej), Moje godzin jeździłam z instruktorem Roberta. Każdemu mogę polecić tego gościa. Dzięki niemu na egzaminie poszło mi gładko. Noga nie drżała na sprzęgle, atmosfera w czasie jazd bardzo przyjemna. Żarty i opowieści Roberta umilały mi moje godziny i każdego dnia z coraz większą chęcią jeździłam samochodem. Robert szybko wyłapywał moje błędy i słabe punkty i starał się powoli tłumaczyć co i jak. Dzisiaj jestem MEGA szczęśliwa. Każdemu polecam szkołę STACH.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Ciekawe i dobrze prowadzone wykłady - 2 tyg + 2 dni i cała teoria jest zaliczona ( egz. teoretyczny & praktyczny zdany za 1 razem); Instruktor p. Artur Krzan -dobrze zorganizowane jazdy ( kilka razy zaczynałam jazdę z placu manewrowego, żeby nie tracić czasu na dojazd - jazdy na 7:00), duuuża cierpliwość, jazdy w 95% po trasach egzaminacyjnych, wszystkie "ciekawsze" miejsca przejechane po kilka razy od każdej strony, jak coś nie wychodzi to ćwiczy się aż wyjdzie :), bardzo duże doświadczenie P. Krzana w szkoleniu kursantów, wszystkie manewry miałam od razu dobrze wytłumaczone - w razie problemów zawsze mogłam liczyć na pomoc bez żadnych aluzji ani zgryźliwych uwag. Na egz szłam spokojna, z myślą ze nic nowego dla mnie nie wymyślą bo we wszystkich możliwych msc byłam przynajmniej raz. POLECAM!
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 05.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 94.254.146.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Wykłady ciekawe. Super instruktor jazd, indywidualne podejście do kursanta w super atmosferze! Błędy podczas jazd dokładnie i spokojnie omawiane, bez presji.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 04.07.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Gorąco polecam! W szczególności pozdrawiam instruktorów kat. A Grzegorza Krupę i Piotra Żeglenia. Ich rady były bezcenne podczas egzaminu :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Cześć wszystkim! Bardzo polecam szkole. Zdałam za pierwszym razem, zarówno retorów jak i praktykę. Wykłady były prowadzone w bardzo miłej atomosferze. Jasne, ze i tak trzeba się samemu sporo pouczyć do teorii ale wykłady były również przydatne. Jeśli chodzi o jazdy to bardzo gorąco polecam super fajnego chłopaka Piotra Zeglen ( jeździ z ulicy krótkiej), dlatego bo jest cierpliwy, wszystko tłumaczy na spokojnie na planszach a potem podczas manewrów, bardzo się przykłada. Jest miły i nigdy się nie spóźnił. Nauczyłam się dzięki niemu perfekcyjnie do egzaminu i nie popełniłam w czasie jego trwania żadnego błędu w mieście :) Kasia S.
Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo przyjemna atmosfera podczas wykładów :) Widać, że zależy im na dobrych kierowcach. I tak naprawdę prawdziwy egzamin się zaczyna po otrzymaniu prawa jazdy. Wszystkim polecam!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 15.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: A
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Instruktor indywidualnie podchodzi do każdego kursanta i w dobry sposób wskazuje błędy i podpowiada jak je poprawić. Szczególnie polecam Pana Grześka. Kurs bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Pierwszy termin egzaminu nie zdałem nie z powodu braków w przeszkoleniu a jedynie przez niepotrzebny stres.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 14.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Co tu dużo mówić, genialna szkoła! Egzamin za pierwszym razem, dziękuje Pani Kasi!!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo polecam OSK Stach! Widać, że właściciel szkoły - Pan Stanisław Dużyk prowadzi ją z wielką pasją. Część teoretyczna, czyli wykłady w wykonaniu Pana Stanisława są bardzo interesujące. Prosto, zwięźle i na temat a przy okazji z dużą ilością humoru. Nie można się nudzić. Szkoła jest bardzo dobrze zorganizowana, wszystko jest jasno określone. Panuje w niej ład i porządek. Jeśli chodzi o część praktyczną, czyli jazdy, miałam przyjemność uczyć się pod okiem Pana Roberta Malacha. Na jazdach zawsze panowała bardzo dobra atmosfera. Pan Robert jest świetnym nauczycielem i ma bardzo dobre podejście do kursanta. Jest stanowczy ale i również bardzo cierpliwy. Wkłada w swoją pracę bardzo dużo serca. Po prostu Instruktor z powołania. Panie Robercie - dziękuję :) Dzięki tej szkole zdałam egzaminy państwowe za pierwszym razem. Jeszcze raz bardzo serdecznie polecam OSK STACH!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 213.17.159.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Gorąco polecam szkołę OSK STACH! A zwłaszcza Pana Roberta z którym miałem przyjemność spotkać się na jeździe doszkalającej przed egzaminem. Dzięki temu udało mi się zdać egzamin za pierwszym podejściem! Raz jeszcze dziękuję!
Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 13.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 83.4.189.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Witam, polecam tą szkołę gdyż tutaj wszystko jest jasne, nie ma żadnych niedomówień. Zajęcia teoretyczne poprowadzone bardzo dobrze, przede wszystkim poczucie humoru prowadzącego jest tutaj fundamentem zainteresowanie wykładem przez odbierających. Co do instruktorów chciałbym polecić pana Piotra Żeglenia, który mnie zaskoczył swoją cierpliwością do mnie oraz spokojem.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 10.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Witam serdecznie polecam instruktora Pan Jerzy Golanski instruktor z powołania cierpliwy i potrafi wytłumaczyć wszystko. Serdecznie polecam tego instruktora. Egzamin miała 5.06.2017 zdany za pierwszym razem dzięki Panu Jerzemu.Dziękuję bardzo i jeszcze raz Serdecznie Polecam !!!
Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 07.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Instruktor Sławomir Dywański oswoił mnie z jazdą samochodem w perfekcyjny sposób .
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 03.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Polecam szkołę STACH ! Jakiś czas temu miałam przyjemność jeździć z Panem ARTUREM KRZANEM :) tylko dzięki wytrwałości Pana Artura udało mi się ukończyć kurs ( chciałam zrezygnować ponieważ bardzo bałam się jeździć ) Pan Artur mi nie odpuścił i nauczył mnie wszystkiego co potrzebne jest nie tylko aby zdać egzamin ale również co ważniejsze aby bezpiecznie poruszać się po drogach. Zdałam za drugim razem .Pomimo tego że miałam długą przerwę między egzaminami udało się. jazdy z Panem Arturem się nie zapomina :) ! Fantastyczny , spokojny, wyrozumiały , zawsze znajdzie czas czas dla kursantów w swoim napiętym grafiku. Polecam z pełną odpowiedzialnością . Pozdrawiam Panie Arturze dziękuje za pomoc i tak trzymać , jest Pan NAJLEPSZY :)!!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 79.188.9.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
W 100 % polecam szkołę jazdy OSK STACH! Przygotowanie teoretyczne jak i praktyczne w pełni profesjonalnie. Wykłady prowadzone rzetelnie i z humorem co pozwalało łatwo przyswoić wiedzę potrzebną do rozpoczęcia nauki praktycznej jazdy samochodem. Co do praktyk to z ręką na sercu mogę polecić jako instruktora jazdy Pana Marka Widacha. Naukę prowadził bezstresowo, profesjonalnie, pokazywał na co najbardziej należy zwrócić uwagę podczas samego egzaminu jak i jazdy samochodem w przyszłości co zaowocowało zdaniem egzaminu państwowego teoretycznego jak i praktycznego za 1 razem :) Moja ocena 10/10!
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 01.06.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 185.157.12.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo dobrze oceniam postawę mojego instruktora, którym był Grzegorz Krupa. Nauczyłem się dzięki niemu podstaw prowadzenia samochodu. Jego profesjonalizm pozwolił mi zdać egzamin. Osobiście polecam tą szkołę oraz instruktora.
Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam, nauka bardzo skuteczna, zarówno ciekawe i prowadzone z humorem wykłady teoretyczne jak i jazdy praktyczne. Instruktor - Artur Krzan, spokojny, cierpliwy, wszystko dobrze uczy i tłumaczy.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 31.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 188.146.5.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Ehzamin zdałam za 2 razem , uważam że instruktor który mnie przygotowywał, przygotował mnie rewelacyjnie. Zależało mu zebym czula sie pewnie jadac samochodem, zwracal uwage na kazdy szczegół abym pozniej mogla eliminować błędy. Atmosfera bardzo mila. Na jazdy chodzilam z wielką chęcią. Było miło i konkretnie. Bardzo polecam szkole ! Dziekuje !
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 30.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie ja jezdziłem z instr. Marek Kępiński którego wszystkim gorąco polecam. Egzamin państwowy zdałem za 1 razem :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 28.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Z czystym sumieniem polecam OSK STACH! Gdybym miała wybierać ponownie zdecydowanie wybrałabym tą szkołę jazdy. Wykłady prowadzone były w profesjonalny i ciekawy sposób, Pan Stanisław zawsze dbał, aby nie było mowy o nudzie. Co ważne kurs można było rozpocząć na każdym etapie wykładów, bez konieczności dłuższego oczekiwania na termin. W szczególności dziękuje Panu Jerzemu Golańskiemu, który bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu praktycznego, był bardzo cierpliwy, zawsze tłumaczył wszystkie niejasności oraz trenował ze mną manewry „do skutku”, czego efektem jest oczywiście zdany egzamin! Jestem bardzo zadowolona z całości kursu i polecam STACHa innym! :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 27.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo polecam szkołę. Panuje tu cudowna atmosfera. Pracują w niej ludzie z powołania którzy są cierpliwi co jest bardzo potrzebne przy pierwszych jazdach. Również bardzo polecam instruktora Macieja Krawiec - jest bardzo cierpliwy potrafi wszystko w prosty zrozumiały sposób wytłumaczyć jest godny zaufania dzięki niemu zdałam za pierwszym razem bez większego stresu Atmosfera panująca panującą na wykładach jest również cudowna a wręcz czasami bardzo zabawna. Bardzo się cieszę że trafiłam do tej szkoły.
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 26.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 185.157.12.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Bardzo polecam tą szkołę i instruktora. Jeździłem z Panem Piotrem Żegleniem. Super atmosfera, elastyczne terminy jazd i dokładne tłumaczenie sytuacji drogowych. Teorie i jak i egzamin praktyczny zdałem za pierwszym :)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 2
Bardzo polecam szkołę OSK STACH. Wykłady rzeczowo i zrozumiale bez nudziarstwa. Jazdy-Wielki Szacunek dla Pana Artura Krzana. To z Nim miałem przyjemność wyjeździć 30 h. Człowiek przesympatyczny i wyrozumiały, świetnie mnie przygotował do egzaminu praktycznego. Właściwie nie było na egzaminie państwowym niepewności i tajemnic, zdałem co prawda za drugim razem ale w pierwszym podejściu sam zawaliłem. Walić drzwiami i oknami do Pana ARTURA KRZANA-to PEWNIAK.
Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 25.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 78.11.225.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Polecam wszystkim szkołę jazdy Stach! Instruktor Pan Artur Krzan przygotował mnie znakomicie do egzaminu na prawo jazdy. Atmosfera na kursie była przesympatyczna, wszystkie moje pytania spotykały się z rzetelną odpowiedzią i wyjaśnieniem ze strony Pana Artura. Trasy pokazane mi przez instruktora pojawiły się na egzaminie a wiedza przekazana mi podczas jazd często wykraczała ponad to co przeciętny kierowca powinien wiedzieć i umieć.
Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 83.30.65.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Polecam serdecznie, miła atmosfera, dobra cena, szybkie terminy, duży wybór instruktorów i miesc rozpoczęcia jazd. Rekomenduje zwłaszcza pana Jerzego, który świetnie przygotował mnie do egzaminu, wszystko wytłumaczył i wykazywał niezwykłą cierpliwość podczas jazd;)
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 24.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Zdecydowane TAK dla OSK STACH! Wróciłam właśnie z egzaminu praktycznego- zdany za pierwszym razem!!! Polecam bezstresowe jazdy z Panem Grzegorzem Macałką. Pełny profesjonalizm, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękuję za super atmosferę, luźne rozmowy, ale i cenne uwagi, cierpliwość. Dzisiejszy pozytywny wynik to nasz wspólny sukces! :-) Szczerze polecam! .
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 22.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: TYLKO jazdy doszkalające
 • Ilość podejść do egzaminu: 0
Świetna szkoła jazdy :) i bardzo doby intruktor. Polecam zdecydowanie Pana Sławomira Dywańskiego. Bardzo dobre podejście do kursanta i ogromna wiedzą połączona z cierpliwością i wyrozumiałościa. Czy gdybym robił jeszcze raz kurs to wybrałbym tak samo? Zdecydowanie tak!
Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 18.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ip: 77.254.142.....
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 3
Jestem bardzo zadowolona. Wykłady prowadzone w sposób ciekawy. Podczas nich dowiedziałam się wielu rzeczy, które są bardzo przydatne dla początkującego kierowcy. Jako instruktora wybrałam Pana Piotra Żeglenia. Był to wybór przypadkowy, ale bardzo udany. Jest to człowiek bardzo oddany swojej pracy. Zawsze w dobrym humorze i gotowy do odpowiedzi na każde pytanie. Atmosfera była bardzo przyjazna. Każdy błąd był od razu korygowany i powtórnie tłumaczony, bym w przyszłości go nie popełniła. Uważam, że w tej szkole wiele się nauczyłam. Nie tylko pod kątem pozytywnie zdanego egzaminu, ale także usłyszałam wiele cennych rad z których będę korzystała w przyszłości. Bardzo polecam O.S.K STACH.
Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.05.2017

 
 
Opinia zweryfikowana przez  
 • Ocena ogólna:

     
 • Prawo jazdy kategorii: B
 • Rodzaj szkolenia: Kurs
 • Ilość podejść do egzaminu: 1
Serdecznie polecam szkołę OSK Stach wszystkim, którzy chcą szybko, sprawnie i w miłej atmosferze ukończyć kurs na prawo jazdy. Ja osobiście uczyłem się na kategorie B. Same wykłady były realizowane bardzo profesjonalnie i ciekawie, Pan Stanisław, który prowadzi wykłady, jest bardzo miły i sympatyczny a co za tym idzie wykłady realizował w bardzo przystępny i przyjemny sposób, co w moim przypadku pozwoliło mi oszczędzić czas na wkuwanie jakiś regułek. Cześć praktyczna szkolenia również przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze, zajęcia zawsze odbywały się na czas. Wszystko było tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, nigdy nie było żadnych niejasności. Ja przez większa część szkolenia miałem przyjemność współpracować z Panem Arturem Mączką, który bardzo dobrze wszystko tłumaczył i bez żadnych niepotrzebnych nerwów, natomiast z przyczyn prywatnych Pana Artura, kurs dokończyłem z Panem Robertem Malachem, który w równie miły i przyjemny sposób jak to mawiał „tylko szlifował diament”. Bardzo serdecznie polecam Pana Roberta Malacha. Egzamin teoretyczny , jak i praktyczny zdałem za pierwszym razem. Naprawdę polecam ta szkołę!!
Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

 
Minusy

brak

 

ocena z dnia: 17.05.2017

 
 

Aby edytować kartę szkoły wpisz poniżej adres e-mail na który chcesz otrzymać dostęp do logowania.

 

MIASTA

Zobacz wszystkie

WOJEWÓDZTWA