Liczba odwiedzin: 56316 Jesteś właścicielem tej szkoły?

OSK Stach

  1247 opinii w tym 721 zaufanych
Rezerwuj kurs
Odziały

Oddziały

Kraków

Łamana 2a, 30-689 Kraków

124522267, 505871653

Opis szkoły

O nas

Krakowski Ośrodek Szkolenia Kierowców STACH jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od 12 lat oferując najlepsze kursy na prawo jazdy w Krakowie. Szkołę jazdy STACH tworzą ludzie, dla których najważniejszym celem jest rzetelne przekazywanie wiedzy i umiejętności potrzebnych dobremu kierowcy. Od początku istnienia firmy troszczymy się nie tylko o poziom naszych kursów na prawo jazdy, ale stawiamy sobie za cel dbanie o dobro i rozwój osób, które nam zaufały. Jesteśmy otwarci na ludzi, nie mamy nic do ukrycia. Nasze metody pracy wyrosły z praktyki i znajomości potrzeb rynku. W firmie ważnym ogniwem są instruktorzy. Pracują u nas osoby utalentowane, doświadczone, pełne pasji i nietuzinkowych pomysłów.

Szkoła jazdy STACH z Krakowa to symbol solidnego ośrodka szkolenia kierowców zbudowanego na mocnym fundamencie. Zawsze przykładamy wielką wagę do tego, by szkolenie przez nas oferowane (kurs prawa jazdy, jazdy doszkalające, wykłady, doskonalenie techniki jazdy) było synonimem najwyższej jakości oraz prowadziło do nabycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do zaliczenia egzaminu na prawo jazdy. Staramy się wykształcić w szkolonej osobie podstawy bycia odpowiedzialnym kierowcą. Każdy nowy kurs prawa jazdy jest dziełem godnym zobowiązującej nas wieloletniej tradycji. Przez lata, szkoła jazdy STACH szkoliła nie tylko kolejne osoby, ale również stworzyła własne schematy szkoleń, stawiając zawsze na fachowców, dysponujących dużą wiedzą i doświadczeniem. Od początku rozwój firmy opierał się na jak najlepszym wyszkoleniu przyszłych kierowców. Nauczanie jest prowadzone na wysokim poziomie, co przy pracy, sumienności i wytrwałości jest kluczem do bezstresowego zdania egzaminu na prawo jazdy. Zaufało nam już prawie 11000 osób marzących o swobodnym prowadzeniu samochodu. Te marzenia zamieniliśmy w komfortową rzeczywistość. Dzięki rzetelnemu szkoleniu, szkoła jazdy STACH zajmuje wysokie miejsce w rankingach zdawalności za pierwszym razem na egzaminie państwowym w MORD Kraków.

Szkołę jazdy STACH stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijają swoje kwalifikacje. Obecnie posiadamy 27 samochodów szkoleniowych i 5 motocykli. W założeniach szkoły jazdy STACH jest takie szkolenie kadry, aby na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez klientów i wymaganiom konkurencji. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi oraz z fachowcami w dziedzinie obsługi prawnej i wykonawczej, posiadającymi wiedzę praktyczną i techniczną. Jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną, a nasza pozycja na rynku jest ugruntowana.

Obecnie w ramach specjalnej oferty obniżamy ceny szkoleń do takich granic, aby jakość naszych usług pozostała na bardzo wysokim poziomie, a z drugiej strony szkolenie mogło być bardziej dostępne. Dla nas najważniejsze jest to, aby Klient był zadowolony i aby szkolenie przynosiło efekty.

Zapisz się dziś, skorzystaj z promocji ograniczonej w czasie!!!
Wpłacenie kwoty wpisowej (pierwszej raty) uprawnia do rozpoczęcia szkolenia.


Wszystkie kursy można opłacać w nieoprocentowanych ratach.
Wszystkie promocje można łączyć!!!

1. Wykłady gratis (dla osób uczestniczących w kursach)

2. Kursy kat. AM, A1, A2, A, B w obniżonych cenach

3. Dla każdego kursanta kat. B materiały szkoleniowe gratis

4. Dla każdego kursanta kat. AM,A1,A2,A testy szkoleniowe, teoria w domu: e-learning gratis

5. Egzamin wewnętrzny gratis (dotyczy pierwszego egzaminu)

6. Przy zapisie na 2 kategorie rabat 100 złObecne promocyjne ceny kursów:

Kurs kat. AM 599 zł

Kurs kat. A1 1749 zł

Kurs kat. A2 1849 zł

Kurs kat. A 1849 zł

Kurs kat. A, A2 bez teorii 1749 zł Yamaha MT07(po zdanym egzaminie teoretycznym- 20 godzin jazd)

Kurs na podwyższenie kategorii 899 zł (z kat. A1 na A2 lub A oraz z A2 na A- 10 godzin jazd)

Kurs przyspieszony kat. A1, A2, A 2199 zł

Kurs express kat. A1, A2, A 2399 zł

Kurs kat. B dla UCZNIÓW I STUDENTÓW 1899 zł

Kurs podstawowy kat. B 1999 zł

Kurs przyspieszony kat. B 2399 zł

Kurs express kat. B 2899 zł

Kurs rozszerzony nr 1 kat. B 2549 zł

Kurs rozszerzony nr 2 kat. B 3099 złJAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 70 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (sobota) •1 godzina jazdy 75 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B (niedziela) •1 godzina jazdy 80 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. B pakiet-10h (od poniedziałku do piątku) •10 godzin jazdy 650 zł


JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1 (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 80 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. A2, A (od poniedziałku do piątku) •1 godzina jazdy 90 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1,A2,A (sobota) •1 godzina jazdy 95 zł

JAZDY DOSZKALAJĄCE praktyczne kat. AM, A1,A2,A (niedziela) •1 godzina jazdy 100 zł

Ostatnie opinie o OSK Stach

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 20.11.2019

Natalia Smoleń

Natalia Smoleń
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Kiedy rozpoczynałam przygodę z prawem jazdy, nie sądziłam że będzie to tak szczególny okres w moim życiu. Wybrałam szkołę STACH z polecenia koleżanek, a decyzja poparta była świetnymi opiniami w internecie. Wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę, wykłady prowadzone w niezwykle ciekawy sposób, aż z przyjemnością się na nie uczęszczało. Zagadnienia przedstawiane były w ciekawy i niejednokrotnie zabawny sposób, a tak przekazywana wiedza z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Kolejnym etapem był wybór instruktora i rozpoczęcie jazd. Kierując się opiniami wybrałam Pana Grzegorza Michalskiego, jednak teraz wiem że opinie te były w pełni zasłużone. Dzisiaj i ja chcę dołożyć do tego własną cegiełkę dla przyszłych kursantów :) W ciągu trwania kursu notorycznie w siebie wątpiłam, wydawało mi się, że prawo jazdy jest dla mnie nieosiągalne, jednak efekty pojawiały się z każdą kolejną jazdą. Najbardziej podobało mi się podejście Pana Grzegorza - takie życiowe, ludzkie. Na każdą jazdę uczęszczałam z wielką przyjemnością, a kończyłam z uśmiechem i zadowoleniem. Mogę polecić Pana Grzegorza każdemu ale szczególnie tym, którzy boją się, że instruktor będzie niemiły lub surowy - Pan Grzegorz to prawdziwy Anioł Stróż. W trakcie moich jazd atmosfera była naprawdę wspaniała, i do tej pory wspomnienie niektórych sytuacji wywołuje u mnie uśmiech :) W pamięci na pewno pozostanie mi również jazda doszkalająca dzień przed egzaminem, kiedy z niewiadomych mi powodów nie jeździłam wzorowo.. ;) Pan Grzegorz nie stracił jednak nadziei, wytrwale tłumaczył mi co robię źle i w jaki sposób to poprawić. Mówił, że właśnie po to są te jazdy, żeby popełniać błędy i się na nich uczyć, a później nie popełniać ich na egzaminie. Na koniec powtórzył, że naprawdę potrafię dobrze jeździć, i zdam ten egzamin. I tak się też stało - dzisiaj zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem :) Teoria również za pierwszym, na maksymalną ilość punktów. Solidne przygotowanie przyniosło zamierzony efekt. Podsumowując - cały kurs prawa jazdy będę świetnie wspominać i polecać szkołę jazdy STACH każdemu. Pan Grzegorz to instruktor który wymaga, jednak po to aby nie jeździć "byle jak". Potrafi wiele nauczyć i wesprzeć. Podaje cenne, życiowe wskazówki aby nie tylko zdać egzamin, ale też po jego zaliczeniu wsiąść spokojnie do samochodu. Myślę, że nie mogłam trafić lepiej.

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 19.11.2019

Piotr Czech

Piotr Czech
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam OSK Stach, ciekawe wykłady, profesjonalne podejście oraz wykwalifikowani instruktorzy, a w szczególności Pan Grzegorz Michalski, który zapewnił solidne przygotowanie do egzaminu państwowego.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 16.11.2019

Paulina K ....s ip: 5.173.88.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

W szkole „STACH” znalzłam się z polecenia i nie żałuję, ponieważ w ciągu czterech spotkań nauczyłam się więcej niż w poprzedniej szkole przez cały kurs. Instruktor Pan Piotr Żegleń przygotował mnie do egzaminu Państwowego bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w przyjaznej atmosferze. Bardzo żałuję, że nie zdecydowałam się od samego początku na zrobienie kursu w szkole „STACH”. Egzamin Państwowy zdałam za pierwszym razem. Polecam!!!!

Plusy

dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 13.11.2019

Jakub K .......a ip: 195.150.236.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Szkoła jazdy została mi polecona przez paru znajomych. Był to bardzo dobry wybór. Wykłady były organizowane w dobrej i profesjonalnej atmosferze z konkretnym przekazem niezbędnych informacji. Jazdy praktycznie były także bardzo udane i polecam serdecznie instruktora Marka Widache, bardzo profesjonalnie potrafi przekazać wiedzę praktyczną i pomaga skorygować błędy w technice jazdy. Polecam serdecznie tą szkołe

Plusy

ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 04.11.2019

Natalia Zięba

Natalia Zięba
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Dzień dobry. Kurs rozpoczęłam jako totalny laik, który bał się wsiąść za kierownicę, jednak to, w jak fachowy sposób Pan Piotr Żegleń podszedł do przygotowania mnie do egzaminu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Konkretnie podszedł do sprawy, krok po kroku poznałam wszystkie tajniki jazdy, a przygotowanie merytoryczne do egzaminu okazało się bardzo dużym zaskoczeniem, ponieważ mimo dużego stresu zdałam za pierwszym razem. Dzięki Panu Piotrowi nie boję się prowadzić auta po tak dużym mieście jakim jest Kraków i wszystkim moim znajomym będę polecać właśnie tę szkołę i Pana Piotra. W pakiecie dostajemy miłą atmosferę podczas kursu i uczucie bezpieczeństwa za kierownicą, a co najważniejsze- solidne przygotowanie kursanta do przystąpienia do egzaminu. Oby więcej takich instruktorów, którzy z pasją i pełnym profesjonalizmem podchodzą do swojej pracy.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!