Ranking szkół (85)

388 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2019)
Najlepsza autoszkoła w Łodzi!! Polecam z całego serca a szczególnie Panią Emilię, jest najlepszym instruktorem jakiego spotkałem. Pani, która pracuje na retkini i umawia na jazdy tez przekochana kobieta. Prawko zdane za pierwszym razem. POLECAM!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2019)
Wspaniała atmosfera i świetni instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Bardzo fajna atmosfera, bardzo dobrze uczą :) Z takim przygotowaniem aż dobrze się zdaję Dziękuję panie Michale :p
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Robiłem tu kurs uzupełniający po kilku nieudanych próbach i dłuższej przerwie. I po tym kursie udało się zdać za pierwszym razem! Polecam pana Darka, który nie tylko przekazuje dużo praktycznej wiedzy, ale też prowadzi jazdy w fajnej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2019)
Polecam auto szkołę! W szczególności instruktora pana Darka, który ma super podejście, jest cierpliwy i bardzo dobrze tłumaczy, stwarza przyjazną, bezstresową atmosferę. Zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

ul.Armii Krajowej 32 (RETKINIA)
94-046 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

319 Zaufanych opinii
dobry
(ocena z dnia 19.07.2019)
Bardzo fajna szkoła i Pan Janusz. Bardzo fajni instruktorzy zwlasza już nie pracujący Pani Justyna świetna instruktorka i Pan Tomasz nadal uczy ale w innej. Inni instruktorzy też są genialni ale mnie uczyła Pani Justyna i Pan Tomasz. Ceny przystępne miła atmosfera dobra lokalizacja dobry sposób przekazywania wiedzy. Ja zdałem teorię za 1 razem A praktykę za 3 ale podobno najlepsi zdają za 3 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2019)
Polecam auto szkołe DRIVER zdawałem tam na k.A fajni instruktorzy pozdrawiam pana Piotra.Dziewczyn w biórze spoko wszystko wytłumaczą i doradzą .Zdałem wszystko za 1 razem,teraz zapisuje się na k.C wiec polecam zdanie za 1 razem mówi wszystko za siebie.POZDRAWIAM Sylwester Cłapiński
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2019)
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, konstruktywne uwagi, mistrzewscy instruktorzy. Szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2019)
Polecam z całego serduszka Pana Janusza!! Cudowny człowiek, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, nie tylko technicznie, ale też psychicznie! Miałam duży problem zeby zdać prawo jazdy, bo nie radziłam sobie ze stresem. Pan Janusz, nauczył mnie go zminimalizowac, zachować trzeźwy umysł i przede wszystkim uwierzyć w siebie!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2019)
Właśnie dziś odebrałam prawko i już jeżdżę sobie po Łodzi...z czystym sumieniem polecam Szkołę Driver...w szczególności Pana Janusza z Sieradza...jest profesjonalistą w każdym calu i ma bardzo zdrowe podejście do kursanta...ogromny plus za możliwość zdawania w Sieradzu...dodam tylko, że zdałam za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Auto Szkoła Driver

ul. Zachodnia 21
91-055 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, A1

283 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.10.2019)
Gorąco polecam Auto Szkołę Expert.  Pani Sylwia jest pomocną i sympatyczną osobą, odpowiedziała na wszystkie moje pytania dotyczące przebiegu kursu, wszelkie formalności  w biurze załatwiane bez żadnego problemu.  Zajęcia teoretyczne prowadzone są profesjonalnie i ciekawie. Rafał dzieląc się cennymi wskazówkami przekazuje wiedzę w taki sposób, że słucha się go z dużym zainteresowaniem. Jazdy prowadzone są w miłej atmosfrze (dzięki czemu stres szybko minął - nigdy wcześniej nie siedziałam za kółkiem więc początki były trudne). Bardzo sympatyczni i cierpliwi instruktorzy zawsze służą pomocą i radą. Większość godzin jeździłam z Mariuszem  - dzięki jego zaangażowaniu i profesjonaliźmie egzamin zdałam za pierwszym razem :) Pozdrawiam cały zespół.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2019)
Z czystym sumieniem mogę polecić auto-szkołę Expert, dzięki której udało mi się zdać oba egzaminy państwowe za pierwszym razem! Wykłady teoretyczne są ciekawe i konkretne, prowadzący zwraca uwagę na podchwytliwe i sprawiające problem pytania z egzaminu. Dzięki Sylwii z biura można bez problemów rozpisać sobie jazdy na dogodne terminy, do jakiego instruktora się chce. Instruktorzy z powołania, którzy w przyjaznej atmosferze potrafią nauczyć jazdy od 0. Szkoła nie stawia na ilość kursantów, tylko na zdawalność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Polecam Auto Szkołę Expert. Instruktorzy podchodzą do pracy profesjonalnie, skupiając swoją uwagę w pełni na kursancie. Są cierpliwi i dobrze zapoznają z trasami egzaminacyjnymi. Szczególnie polecam Rafała, Włodka i Damiana, którzy zrozumiale tłumaczą wszelkie błędy i zwracają uwagę na szczegóły. Kurs odbywa się sprawnie. Grafik jest dostosowany do potrzeb i czasu kursanta. Pani Sylwia dzięki świetnemu zorganizowaniu zawsze służy pomocą. Wysoka zdawalność, mówi wszystko :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Zarówno wykłady teoretyczne, jak i nauka jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Kompetentni wykładowcy i instruktorzy, swoją wiedzę przekazują bardzo przystępnie i z dużym zaangażowaniem. Egzamin zdany za pierwszym razem najlepiej o tym świadczy. :) Bardzo polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Najlepsza auto szkoła w Łodzi :) Z Łukaszem miałam teorię: wszystko co tłumaczył było jasne i klarowne, a jazdy z Rafałem i Włodkiem, którzy są świetnymi i cierpliwymi instruktorami. Naprawdę z czystym sumieniem polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Auto Szkoła EXPERT

Wyszyńskiego 97
94-050 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

256 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.09.2019)
Autoszkoła Girl school to wspaniały wybór. Od początku kursu z jazdą radziłam sobie całkiem nieźle, niestety momentami paraliżował mnie strach i bardzo obawiałam się tego, że przez stres obleję egzamin. Podejście instruktorów, z którymi miałam okazję jeździć , zwłaszcza Pani Małgosi, Pana Tomka i Pana Sebastiana pozwoliło mi odpowiednio przygotować się psychicznie do egzaminu , dzięki czemu zdałam za pierwszym razem, bez większego problemu. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję !! :)) Polecam z całego serca :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.09.2019)
Do szkoły Girls School trafiłam z polecenia znajomej. Byłam już po kilku nieudanych egzaminach i nie miałam pomysłu co mogłabym zrobić, aby w końcu przerwać tą złą passę. Na pierwszej jeździe ćwiczyłam z Panią Gosią, która doradziła mi umówienie się na kilka jazd doszkalających przed kolejną próbą. Pomimo krótkiego czasu do zarezerwowanego już egzaminu Pani Gosia znalazła kilka odpowiadających mi terminów. Poza Panią Gosią jeździłam jeszcze z dwoma innymi instruktorami i każdego z nich mogę polecić. Swobodna atmosfera, instruktorzy zawsze pytali o to co chciałabym przećwiczyć, jazda trasami egzaminacyjnymi ze zwracaniem uwagi na trudniejsze miejsca oraz rady na temat tego jak lepiej można wykonywać manewry. Dużym plusem był też plac manewrowy na Retkini, dzięki czemu zawsze można było przećwiczyć "rękaw" bez tracenia czasu na dojazd. Wszystko to bardzo umocniło moją wiarę w pomyślny finał moich starań o prawo jazdy i przy pierwszym podejściu zdałam egzamin bezproblemowo.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Świetna atmosfera, bezstresowa. Zarówno kurs teoretyczny jak i praktyczny jest prowadzony merytorycznie i jasno. Instruktorom przede wszystkim zależy na tym aby kursant zdał egzamin. Wszystkie manewry są tłumaczone cierpliwie i dokładnie bez krzyków i presji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2019)
Instruktorzy bardzo cierpliwi, mili, nikt na ciebie nie krztczy nie ma nerwowej atmosfery. Jednoczesnie instruktorzy przekazuja ci wiedze i dziela sie swoim doswiadczeniem. Polecam dla tych, dla ktorych zdawanie prawa jazdy to ogromny stres. Jeszcze przed rozpoczeciem kursu nie wyobrazalam sobie siebie za kolkiem. Teraz, po otrzymaniu prawka wsiadlam od razu do samovhodu :) Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.08.2019)
Szkołę nauki jazdy Girls School poleciła mi koleżanka, która wcześniej uczyła się w innych szkołach i nie była zadowolona. Girls school okazało się być strzałem w 10, egzamin praktyczny na kategorię B zdałam za pierwszym razem !!! Instruktorzy są rewelacyjni, profesjonalni, bardzo mili i cierpliwi, a przede wszystkim skupiają się na kursancie, żeby jak najlepiej nauczyć go jeździć. W trakcie jazdy nie załatwiają swoich spraw, tylko tłumaczą jak prawidłowo wykonywać wszystkie manewry na drodze. Na jazdy można umawiać się w wybranych przez siebie terminach, zarówno od rana jak i popołudniu (można nawet mieć jazdy codziennie). Samochody do nauki jazdy są w idealnym stanie. Z całego serca pragnę podziękować moim instruktorom: Panu Sławkowi, Małgosi i Wojtkowi - jesteście wspaniali. Najlepsza szkoła w Łodzi.
4
GIRLS SCHOOL - szkoła nauki jazdy DLA KOBIET

Al.Kościuszki 3
90-418 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-28

Szkolimy w kategorii B

252 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.10.2019)
Po 9 mc przerwy i dwóch oblanych egzaminach wróciłam do walki. Wykupiłam dodatkowe godziny właśnie w tej szkole i się udało :) od dziś jestem kierowca :)Polecam z całego serca ;) Kinga jeszcze raz dziękuje !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Z całego serca i czystym sumieniem polecam auto szkołę Drift. Ogromny atut tej szkoły to profesjonalna kadra oraz jej profesjonalne podejście do kursanta. Wiedza, umiejętności oraz zaangażowanie instruktorów pozwoliły mi nie tylko bezstresowo i za pierwszym razem zdać egzamin państwowy, ale co najważniejsze dziś powodują, że czuję się pewnie i swobodnie gdy jeżdżę motocyklem na co dzień. Jeszcze raz dziękuję Wam za miłą atmosferę i cierpliwość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2019)
No i jestem szczęśliwym posiadaczem kategorii A, teoria i praktyka za pierwszym razem. Nie udało by się to bez pomocy szkoły Drift oraz parciu aby jeszcze w tym roku polatać Hanią. Szkoła godna polecenia, prowadzona przez profesjonalistów. POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2019)
Super instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy znają się na swojej robocie, potrafią przygotować z elementów na których osoby "wykładają" się najczęściej na egzaminie. Szczerze polecam zdawać egzamin na ich pojeździe i wjechać na plac WORD przed egzaminem, dopłacimy dosłownie kilkaset złotych a mamy pewność, że uda się zdać za pierwszym podejściem. Ada z Mariuszem są przesympatycznymi Instruktorami którzy nie wypuszczą na egzamin osoby nieprzygotowanej. Ciesze się, że przy wyborze szkoły sugerowałem się m.in. tą stroną. Jeszcze raz polecam chociażby z tego tego powodu, że takich ładnych Instruktorek można szukać ze świecą w Łodzi na tą kategorie prawa jazdy :) Pozdrawiam, Marcin K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
DRIFT OSK

Retkińska 145
94-004 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

194 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Najlepsi instruktorzy pod słońcem! Cierpliwi i wyrozumiali.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2019)
Instruktorzy bardzo mili z anielską cierpliwością, super atmosfera która szybko rozluźnia stres. Wszystko można dogadać bez dodatkowych problemów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Super instruktorzy z powołania, ze spokojem i cierpliwością tłumaczą błędy, super atmosfera, zero stresu. Super przygotowanie do egzaminu Naprawdę polecam z całego serca ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Serdeczne polecam autoszkołę Zebra . Kadra w stu procentach zaangażowana w przebieg kursu. Wszyscy instruktorzy byłi cierpliwi i profesjonalni. Zostałem przygotowany nie tylko do egzaminu, jak również do dalszej bezpiecznej jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Szkoła ZEBRA Marcin Baryga

al. Mickiewicza 15a/44
90-443 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

164 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Bardzo dobra szkoła, polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Bardzo się cieszę,że trafiłam do tej auto szkoły po moich poprzednich doświadczeniach. Nigdy nie było problemu z dogadaniem się. Szacunek do kursanta 100%. Jazdy w komfortowej i przyjaznej atmosferze. Instruktorzy to pełna profeska ???? Dzięki Nim uwierzyłam w siebie i poczułam się pewnie za kółkiem. Z całego serducha polecam tą auto szkołę bo tworzą ją ludzie z powołaniem???? Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za zaangażowanie, cierpliwość i poświęcony mi czas.Lepiej trafić nie mogłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
[...] full profeska [...]!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.09.2019)
Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę auto szkołę po moim kursie. Podejście indywidualne do kursanta, cierpliwość, pełen profesjonalizm, znakomite dysponowanie czasem jazd tak aby przerobić odpowiednią ilość terenu czy manewrów oraz wytłumaczenie błędów tak aby kolejny raz ich nie popełnić to coś na co można liczyć idąc do Auto Szkoły "Grześ". Z całego serca polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Super instruktorzy, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
Auto Szkoła GRZEŚ

Zgierz ul. Boya-Żelenskiego 37/6
95-100 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

60 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2019)
Może mało znana szkoła, ale ma wykwalifikowana obsadę wykupiłem w niej tylko kilka godzin które naprawdę pomogły gdzie instruktor powiedział jak mam nad sobą pracować żeby się nie denerwować, polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Polecam Auto Szkołę Premium oraz Pana Tomasza. Nie wypuszczają bez zdanych egzaminow - to dodatkowy plus :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2019)
Bardzo polecam auto szkole premium Super atmosfera Nic dodać Nic ująć
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2019)
Serdecznie polecam tą auto szkołę! Miła atmosfera, zapisy na jazdy bez problemów, świetne podejście do kursantów oraz rzetelnie przekazywana wiedza i wskazówki od instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Polecam z czystym sumieniem! Atmosfera super, bez nerwów, rzetelnie prowadzone jazdy. Cenne wskazówki. Egzamin zdany za 1 razem. Ola Pietrzak :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Auto Szkoła Premium Tomasz Holz

Piotrkowska 232
90-360 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-10-16

Szkolimy w kategoriach: B, B1

33 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2019)
Polecam z całego serca te szkołę i ludzi! Pani Ola jest przesympatyczna, pomocna i cierpliwa???? Zawsze wszystko było omowione, załatwione na czas, bez żadnych utrudnień. Pan Maciej jest najlepszym instruktorem, tak spokojnego i cierpliwego instruktora można tylko wymarzyc. Spokojnie tłumaczy, powtarza, można bardzo dobrze bez stresu nauczyc się jeździć i zdać egzamin za pierwszym razem! W szkole panuje miła i rodzinna atmosfera. Naprawdę jest to idealna szkoła dla przyszłych kierowców???? Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2019)
Gorąco polecam szkołę PERFEKT - dzięki Panu Maciejowi udało się zdać egzamin za pierwszym razem :). Wybrałam przygotowanie do części teoretycznej w wersji online - materiały są wystarczające, żeby bez problemu zdać teorię. Pan Maciej jest naprawdę dobrym nauczycielem, cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia i tworzy miłą atmosferę podczas jazd. Polecam również skorzystać z możliwości obecności p. Macieja na egzaminie i korzystanie z samochodu szkoły - dzięki temu ma się duży komfort psychiczny podczas zdawania. Pani Ola zawsze służy pomocą w sprawie dogodnych godzin jazd, przekładania czasu czy ustawiania dodatkowych terminów (bezpośrednio przed egzaminem - bardzo przydatne!). Bardzo dziękuję całemu zespołowi szkoły PERFEKT :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2019)
Najlepsza Auto Szkoła w Łodzi! Pełen Profesjonalizm! Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2019)
Świetne Przygotowanie do egzaminu teoretycznego jak i praktycznego :-) oczywiście zdane za pierwszym ! Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2019)
Bardzo polecam, dokładne przygotowanie do egzaminu, miła atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Auto-Szkoła PERFEKT Maciej Janaszewski

Wólczańska 27
90-607 Łódź

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: B, B1

1 Zaufana opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2018)
Zdecydowanie Polecam ! Chodziłem do auto szkoły Drift mialem 6 instruktorow mialem dosc Po Kursie nie byłem dobrze przygotowany do egzaminu .Tu Nauczylem sie Zdac ! Kupilem 6 godzin Zdalem za Pierwszym Polecam Wszystkim
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2018)
Gorąco polecam auto szkołę GOCAR za świetne przygotowanie mnie do egzaminu. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem! :) Jeszcze raz polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2018)
Serdecznie polecam auto szkołę. Profesjonalne podejście i bardzo dobrzy instruktorzy. Ja osobiście miałam przyjemność jeździć z Panem Eugeniuszem Milcarzem. Bardzo kompetentny instruktor. Auto szkoła Gocar bardzo dobrze przygotowuje kursanta do egzaminu. Z prawdziwą przyjemnością polecę tą szkołę innym osobom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2018)
Szczerze polecam autoszkołę, profesjonalne podejście , miła obsługa, materiały do nauki, sympatyczni instruktorzy, moja córka zdała za pierwszym razem. Polecam GOCAR
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2017)
Szkoła bardzo dobrze przygotowuje kursanta do egzaminu na prawo jazdy.Podziękowania dla instruktora jazdy pana Jurka który uczył mnie jazdy zdałem za pierwszym razem i bez stresu .pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Gocar Auto Szkoła

Piaski 4 /Retkinia/ Filia: Limanowskiego 97 /Bałuty/
94-003 Łódź

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B