Prawo jazdy Zielona Góra

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Zielona Góra

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3900zł

SIKES Łukasz Sikora

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Zielonej Górzej(33)

Więcej filtrów kursów
1217 Zaufanych Opinii (1443 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2026)
Bardzo polecam szkołę jazdy TOM. Bardzo dobrzy i mili instruktorzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.06.2026)
Bardzo polecam Szkołę Nauki Jazdy TOM. Miła przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2026)
Świetna szkoła jazdy, profesjonalni instruktorzy, dobra organizacja i przyjazna atmosfera. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2026)
Bardzo polecam szkołę Nauki Jazdy Tom! Szczególnie polecam pana Piotra, który jest niesamowitym instruktorem. Wszystko tłumaczy bardzo profesjonalnie, cierpliwie, zrozumiale i w bezstresowej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2026)
Bardzo polecam szkołę Nauki Jazdy Tom! Szczególnie polecam pana Piotra, który jest niesamowitym instruktorem. Wszystko tłumaczy bardzo profesjonalnie, cierpliwie, zrozumiale i w bezstresowej atmosferze.
1
Nauka Jazdy TOM

ul. Zjednoczenia 92 65-120 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, AM, B96, D, D1, B po B1, A1+B1, A po A2, A po A1, A+B, A2+B, A2 po A1, B78, D po B, D po C, ADR, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, C, C+E

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
811 Zaufanych Opinii (1119 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2026)
Polecam, solidne przygotowanie do egzaminu, mili instruktorzy:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.06.2026)
Najlepsza szkoła super atmosfera wszystko super tłumaczone zdane wszystko za pierwszym polecam z całego serca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2026)
Bardzo luźna atmosfera. Wszyscy instruktorzy dobrze nastawieni do kursantów. Spokojnie wszystko tłumacza
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2026)
Polecam serdecznie! Instruktorzy bardzo mili i super atmosfera, nauka to była sama przyjemność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2026)
wszystkie za pierwszym polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
SIKES Łukasz Sikora

Zachodnia 63 LO V 65-001 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
350 Zaufanych Opinii (500 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2026)
Pan Piotr ma naprawdę profesjonalne a zarazem indywidualne podejście. Z największych plusów które najbardziej zapadły mi w pamięć to: -Ogromna elastyczność w kwestii godzin jazdy, raz zdarzyła mi się sytuacja w której musiałem odwołać jazdy dosłownie 20 minut przed z powodów zdrowotnych, co Pan Piotr odrazu zrozumiał. -Bezproblemowe odebranie oraz odwiezienie pod dom lub okolice. -Indywidualne oraz profesjonalne podejście do nauczania, Pan Piotr bardzo często szlifował ze mną manewry z którymi miałem największy problem, a wszystko odbywało się bezstresowo. -Podczas jazd jest to idealny kompan z którym można porozmawiać dosłownie o wszystkim, a więc jeśli obawiasz się grobowej lub niekomfortowej ciszy w czasie jazd, gwarantuje z doświadczenia że tak nie będzie. -Kolejnym plusem tym razem w przypadku teorii, plusem są dodatkowe materiały jakimi są: aplikacja do rozwiązywania testów która krok po kroku przeprowadza przez baze pytań, a także szczegółowe wykłady teoretyczne wraz z kartką z rozpiską świateł w pojeździe egzaminacyjnym. Ja osobiście zdałem egzamin teoretyczny za drugim razem, jednak pierwszy raz nie powiódł się ze stresu, ale dzięki przygotowaniom Pana Piotra za drugim razem poradziłem sobie bez problemu. W przypadku praktyki sukces odniosłem za trzecim razem, z czego dzięki pomocy Pana Piotra trzeci egzamin poszedł mi bez żadnego problemu, a dwa poprzednie były moimi błędami. Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołe jazdy oraz Pana Piotra :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalny i cierpliwy instruktor, świetna atmosfera oraz dobre przygotowanie do egzaminu. Nauka przebiegała sprawnie i bez stresu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2026)
Serdecznie polecam! Miła atmosfera, profesjonalne podejście i cierpliwi instruktorzy sprawili, że nauka była czystą przyjemnością. Zajęcia teoretyczne były prowadzone w sposób jasny i zrozumiały, a dzięki cennym wskazówkom zdałam egzamin za pierwszym razem:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2026)
Elegancko
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2026)
Pan Piotrek to świetny instruktor, z którym nauka jazdy przebiega w bardzo przyjemnej i swobodnej atmosferze. Podczas jazd można nie tylko wiele się nauczyć, ale też pożartować i miło spędzić czas, dzięki czemu stres szybko znika. Jednocześnie Pan Piotrek potrafi doskonale przygotować do egzaminu – zwraca uwagę na wszystkie ważne aspekty i uczy, jak radzić sobie w różnych sytuacjach na drodze. Na egzamin poszłam pewna swoich umiejętności i dobrze przygotowana. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Nauka jazdy Jedynka

ul. Malczewskiego 71 65-140 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
287 Zaufanych Opinii (414 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2026)
Najlepsza szkoła jazdy pod słońcem! Po kursie w poprzedniej szkole jazdy nie zdałam egzaminu praktycznego 5 razy, poddałam się na rok, załamałam się i myślałam że to już koniec. Zapisałam się na jazdy doszkalające do Pana Piotra, wyjeździłam kilka godzin i egzamin zdany za pierwszym razem! Pan Piotr jest bardzo spokojny cierpliwy, nie krzyczy, tłumaczy wszystko nawet 10 razy, tak żeby w końcu zrozumieć i umieć! Podczas jazd jest komfortowo, nawet jak coś bardzo nie wychodzi to Pan Piotr ma tyle cierpliwości że nie ma się co przejmować jakimiś negatywnymi emocjami, bo ich nie ma. Jest cierpliwość, wyrozumiałość i nauka. Każda godzina jest warta wydanych pieniędzy. Jeśli ktoś się zastanawia to niech przestanie bo lepiej trafić się nie da. Serdecznie polecam KAŻDEMU!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2026)
Najlepsza decyzja przed egzaminem! Wykupiłem jazdy doszkalające w Akademii Nauki Jazdy w Zielonej Górze, żeby wyeliminować błędy przed powtórnym podejściem i był to strzał w dziesiątkę. Instruktor ma niesamowite oko do detali – od razu wyłapał moje złe nawyki i jasno wytłumaczył, na co egzaminatorzy zwracają największą uwagę w WORD-zie. Przećwiczyliśmy wszystko od A do Z w świetnej, bezstresowej atmosferze, dzięki czemu na egzamin poszedłem z pełną pewnością siebie. Wynik oczywiście pozytywny! Ogromnie dziękuję za cierpliwość, zaangażowanie i cenne wskazówki. Jeśli ktoś szuka instruktora, który naprawdę potrafi przygotować do egzaminu – to jest ten adres.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2026)
Polecam tę szkołę jazdy, profesjonalne podejście, cierpliwy instruktor i bezstresowa atmosfera. Zajęcia były dobrze zorganizowane, a przygotowanie do egzaminu bardzo skuteczne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2026)
Świetny kurs jazdy i rewelacyjny instruktor, bardzo miła i przyjemna atmosfera, polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2025)
Świetna szkoła jazdy, bardzo profesjonalni i sympatyczni instruktorzy, cierpliwi. Kurs przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Szczególnie mogę polecić instruktora pana Mirka. Który bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Jeżeli ktoś się zastanawia nad wyborem to polecam szkołę OSK Akademia Nauki Jazdy w 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Akademia Nauki Jazdy

ul. Stefana Wyszyńskiego 36 65-536 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
173 Zaufane Opinie (400 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2026)
Przede wszystkim bardzo chcę podziękować wszystkim z którymi jeździłam, czyli Julii, Patrykowi, Panu Grzegorzowi oraz Pani Irence. Dzięki wam uwierzyłam w siebie i w końcu mam swoje upragnione prawo jazdy. Jesteście najlepsi! Polecam z całego serca, nigdzie nie będziecie tak zaopiekowani jak w Drive Pro
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2026)
Zawsze odczuwałam lęk przed prowadzeniem auta, dlatego dopiero tuż przed 40-stką zdecydowałam się na zrobienie prawka. Do szkoły jazdy DrivePro trafiłam trochę z przypadku, bo miałam po drodze z pracy. Fajne było to, że można sprawdzić, jak jeździ się z różnymi instruktorami i zdecydować się na jednego do 10. godziny jazdy. Wybrałam osobę, która od razu powiedziała, że będzie wymagająca. I to był strzał w dziesiątkę. Właśnie takiego podejścia potrzebowałam – konkretnie, bez głaskania po głowie. Efekt? Zdałam za pierwszym razem teorię i praktykę (chociaż przy praktycznym trochę szczęścia też się przydaje). Dzięki Krzysztof za stanowcze zwracanie uwagi, cierpliwość i ciągłe pracowanie nad moimi błędami. Jeśli ktoś się waha tak jak ja – serio polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2026)
serdecznie polecam!!! indywidualne podejście i nauka od zera, teraz jeżdżę bez strachu. ani razu nie pożałowałam, że wybrałam tą szkołę, nauczyli wszystkiego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2026)
Bardzo dobra szkoła z indywidualnym podejsciem do kursanta. Pan Michał, który był instruktorem bardzo dobrze wypełnił swoją rolę i kompleksowo przerobił ze mną wszystkie niuanse zwiazane ze z egzaminem. Poleca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2026)
Bardzo polecam tą szkołe . Instruktorzy wyrozumiali i pomocni .Spodobało mi się jak duży nacisk jest kładziony nacisk na bezpieczeństwo na drodze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
5
Szkoła Nauki Jazdy DRIVE PRO

ul. Szosa Kisielińska 18 66-004 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
176 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.04.2022)
Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm. Żadna uliczka z tą szkołą jazdy nie będzie obca.Pan Jan bardzo cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienie i indiwidualnie podchodzi do kursanta. Co w rezultacie przyczynia się do zdania egzaminu i pewności w swoje umiejętności. Bardzo dziękuję i gorąco polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2021)
Kurs przebiegł szybko i w dobrej atmosferze. Pan Jan zawsze punktualny, cierpliwy. Jazdy były czysta przyjemnością. Teoria również wyłożona została w sposób przystępny i ciekawy. No i najważniejsze, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem! :) Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.12.2020)
Bardzo profesjonalne podejście do kursantów, egzaminy zdałem za pierwszym razem. Przemiła współpraca...:-)....Polecam wszystkim.... Witek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2020)
Z panem Janem zdałam za pierwszym razem w wieku 53 lat ! Jest cierpliwym, doświadczonym nauczycielem, atmosfera podczas nauki była wspaniała, będę bardzo dobrze wspominać mój kurs ! Polecam serdecznie !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.08.2020)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Ośrodek Szkolenia Kierowców ELKA

Urszuli 3 65-001 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

35 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2025)
Szkoła HUSAR to najlepszy wybór, jakiego mogłam dokonać! Od samego początku czułam się tu świetnie zaopiekowana. Szczególnie chcę podziękować Panu Darkowi fantastyczny instruktor z ogromną cierpliwością, wiedzą i poczuciem humoru. Jazdy przebiegały w super atmosferze, bez stresu, a jednocześnie z pełnym profesjonalizmem. Dzięki niemu uwierzyłam w swoje umiejętności i dziś czuję się pewnie za kierownicą. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka szkoły, gdzie naprawdę uczą i wspierają!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2025)
z panem Darkiem przetrenowałem wszystko dokładnie, trasa na egzaminie to była tylko formalność, zdane za pierwszym razem. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2024)
polecam na 100 proc szkołe wykładowca suuuuper , instruktorzy naprawdę cierpliwi wiedza ogromna, a szczególne podziękowania dla instruktora Adama który przekazał mi wiedzę i cierlpliwość do mnie . a co najważniejsze dzieki im zdałem za 1 razem Dziękujjjjjjjjjjjję.Robert
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2024)
Przyszłam tutaj z innej szkoły jazdy i jestem niesamowicie zaskoczona. Przede wszystkim miła i bezstresowa atmosfera. Profesjonalne podejście do kursanta, dzięki czemu czuję się w pełni przygotowana do jeżdżenia samochodem na co dzień. Instruktor również objechał ze mną każdy zakątek miasta, dlatego też na egzaminie nie było żadnego zaskoczenia. Jeśli zastanawiacie się nad wyborem szkoły to tylko i wyłącznie HUSAR!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2024)
Najlepsza szkoła jazdy w mieście. Fantastyczne podejście , jeździłam z p.Darkiem. Najlepszy instruktor, pełny cierpliwości i z dobrym podejściem do każdego. W 100% polecam. Będę tęsknić za tą fantastyczną atmosferą, 30h całkowicie wystarczyły by wyuczyć, dzięki fantastycznemu doświadczeniu instruktora. Jeszcze raz bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
7
OSK HUSAR

ul. Kupiecka 2/2a 65-426 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2023)
Polecam! Wybór szkoły Pani Doroty to będzie bardzo dobra decyzja
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2023)
Najlepsza! Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2023)
Oba egzaminy zdane za pierwszym razem, dzięki wiedzy i cierpliwości Pani Doroty. Pełen profesjonalizm i wyrozumiałość. Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2021)
Polecam.... Profesjonalne podejście do nauki. Dużo poświęcenia dla kursantów . Elastyczność przy ustalaniu godzin na naukę... Wyrozumiałość , ale też i skarcenie za błędy... Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem. Dziękuję za naukę i poświęcony czas pani Doroto !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2018)
Polecam !! dzisiaj zdałam po rocznej przerwie.Wspaniały ,rzeczowy instruktor ,celne uwagi,dobry psycholog .Dziękuję Pani Doroto .
8
Szkoła nauki jazdy DOROTA

Al. Niepodległości 24/1 65-374 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2026)
Najlepsza szkoła w mieście! Przygotowanie do egzaminu pierwsza klasa. Instruktorzy mili, cierpliwi, troskliwi. Polecam całym serduchem !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Zielonej Górze. Wsiadając pierwszy raz za kółko nie miałam najmniejszego pojęcia co ja wyczyniam a w turbo przez te 30 godzin nauczyli mnie wszystkiego od a do z (co prawda raz im sprzęgło zjarałam ale to przy początkach xd). Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Instruktorzy są super sympatyczni, nie drą się na Ciebie jeśli popełnisz błąd, wyróżniają się też indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Bardzo fajne było też to, że organizowane były grupy na próbne robienie łuków na Wordzie, wydaje mi się, że gdyby nie to że dostałam taką możliwość, mogłabym na egzaminie nawet z placu nie wyjechać, a tak zrobiłam łuk na pewniaku. Z czystym sumieniem polecam te szkołę jazdy każdemu kto chce się nauczyć jeździć a nie tylko tego jak zdać egzamin ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2017)
Instruktorzy najlepsi na świecie, mili, smieszni!! Po każdej jezdzie chcialo mi sie zyc. Jak najbardziej polecam, lepiej trafic nie mozna.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2016)
Kurs miałem gdzieś indziej ale bez dodatkowych godzin w Turbo nie zdał bym napewno
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.04.2016)
Najlepsza szkoła w której miałam okazję się uczyć! Rewelacyjne podejście do kursanta, świetna atmosfera podczas jazd! Pomimo iż dokupowałam tylko kilka godzin ( kurs robiłam gdzie indziej ) na egzamin szłam przygotowana w 200%!! Zero stresu, zero nerwów podczas jazd. Nawet z najgorszego patałachy potrafią zrobić doskonałego kierowcę. Wszystkim,którzy wahają się nad wyborem szkoły polecam z całego serducha TURBO!
9

ul. Sucharskiego 22 65-120 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2025)
Zdane za 1. razem. Polecam p. Bogusia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.08.2016)
Nie polecam, w imieniu swoim i kilku znajomych. Instruktorzy (pan O., i pan R. - nie wiem jak reszta) krzyczą, przeklinają i chyba zapominają, że współpracują z dorosłymi ludźmi. Jazdy były męczarnią, stresem. Poza tym załatwiają swoje sprawy w czasie jazd, urządzają długie pogaduszki na placu manewrowym. Gdybym wiedziała, że pieniądze nie przepadają, a muszą zostać zwrócone za niewykorzystane jazdy dawno bym uciekła, ale to już kwestia mojej niewiedzy. Nie traćcie tutaj swoich pieniędzy, tyle ode mnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2016)
Super polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2016)
Miła atmosfera w ośrodku szkoleniowym, najlepszy instruktor, z który można pogadać i pośmiać się, dobrze wyłożona teoria w formie prezentacji. Świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Bardzo miło wspominam, szkoda, że to już koniec, ale za to mam prawko i mogę być samodzielna. Pozdrawiam RONDO jesteście najlepsi, ja zdałam wszystko, wewnętrzne i zewnętrzne za pierwszym razem!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2016)
Instruktor świetny! Bardzo kompetentny i dokładny w tym co robi , tłumaczy zrozumiale. Zdecydowanie polecam p.Władysława O.! Pozdrawiam zadowolona kursantka Renia! ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10

ul. Stanisława Staszica 9AB /U-7 65-213 Zielona Góra

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: