Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Toruń

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3600zł

Moto Jack

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Toruniu(22)

Więcej filtrów kursów
637 Zaufanych Opinii (950 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2026)
Polecam szkołę jazdy Rajder oraz Panią Beatę. Bardzo miła, sympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2026)
Bardzo polecam szkołę Rajder i w szczególności Panią Beatę najlepszą instruktorkę jaka mogła się trafić. I bardzo dziekuje za naukę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne podejście, dobra organizacja zajęć oraz przyjazna atmosfera sprawiły, że nauka była naprawdę komfortowa. Egzamin zdałem za drugim razem, co uważam za bardzo dobry wynik dzięki solidnemu przygotowaniu. Szczególne podziękowania dla pani Beaty za cierpliwość, wsparcie i cenne wskazówki podczas nauki jazdy. Jej spokojne podejście i umiejętność tłumaczenia pomogły mi nabrać pewności za kierownicą. Jeszcze raz dziękuję całemu zespołowi i zdecydowanie polecam przyszłym kursantom!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2026)
Zajęcia sprawnie prowadzone i co najwazniejsze skutecznie pozwoliły zdać egzaminy. Pani Instruktor Beata Šliwińska pozytywnie nastawiona i kontaktowa. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy. Pani Marta zawsze była pomocna, a duży plus należy się za zaangażowanie właściciela, który interesuje się kursantami i przebiegiem kursu. Jeździłam z dwoma instruktorami. Pan Filip świetnie tłumaczy i tworzy przyjazną atmosferę, a Pani Beata jest konkretna i wymagająca, co korzystanie wpływa na przygotowanie do egzaminu. Egzamin zdałam za pierwszym razem i jestem bardzo zadowolona
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Szkoła Jazdy RAJDER

ul. Warszawska 10-12 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B, C, C+E, A2, A2 po A1, A2+B, A+B, B96, A po A1, A po A2, C, C+E, A, KWU, KWUP, SO, KW, KWP

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
633 Zaufane Opinie (923 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Z przygodami ale do celu. Dobre podejscie do kursantow. Zwracanie uwagi na to co wazne. Czasem nieszablonowe podejscie do zagadnien. Poszlo za pierwszym. LwG!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Spotkanie z instruktorami z metodami nie tylko pod egzaminem ale pod jazdę na codzień.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Mogle polecić z całego serduszka zdawałem na kat A2 i zdane za pierwszym
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2026)
Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy ever która udowadnia że prawo jazdy można zdobyć w każdym wieku. Cała ekipa AutoSteru to mega sympatyczni ludzie z wielkim doświadczeniem. Egzamin zdany za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam instruktorkę Monikę. To osoba niezwykle ciepła, spokojna i cierpliwa dzięki której mam dziś swoje prawko ❤️ Dziękuję
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2026)
Polecam szkołę jazdy Autoster z czystym sumieniem. Od wejścia czułam się tam mile widziana za co odpowiedzialne są cudowne Panie pracujące w biurze. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez Mariusza S. były przedstawione jasno i konkretnie, z naciskiem na zrozumienie przepisów i sytuacji na drodze, a nie samo “wkuwanie”. Praktyka? To była czysta przyjemność! Atmosfera była luźna i swobodna, ale jednocześnie Mariusz dbał o to, żebyśmy koncentrowali się na tym co najistotniejsze i maksymalnie wykorzystywali czas na naukę. Jeśli tylko coś mi nie wychodziło, wałkowaliśmy temat tak długo, jak tylko tego potrzebowałam. Jego wskazówki były zawsze konkretne i trafione, a przygotowanie wykraczało daleko poza sam egzamin. Uczył tak, żebym po zdaniu prawa jazdy czuła się pewnie i bezpiecznie na drodze. Jestem za to ogromnie wdzięczna, bo widać, że naprawdę mu zależy na kursantach i robi to z pasji, a nie z obowiązku. ???? Dzięki jego wsparciu zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! W mojej opinii Mariusz S. to absolutna czołówka w swojej dziedzinie! ???? Ps. Wcale nie jest taki straszny ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców AutoSTER

ul. Szosa Chełmińska 42A 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, A+B, C, C+E, B96, A po A2, A po A1, A1+B1, A2+B, A2 po A1, B po B1, D po C, ADR, KW, KWP, D po B, KWUP, SO, KWU

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
622 Zaufane Opinie (726 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Super instruktorzy, którzy wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczą w szczególności Pani Karolina, do tego wspaniała atmosfera podczas jazd. Dzięki profesjonalnemu podejściu nauka była bezstresowa i naprawdę przyjemna. Świetne przygotowanie do egzaminu i dużo cierpliwości do kursantów. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Super instruktorzy, którzy wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczą w szczególności Pani Karolina a do tego wspaniała atmosfera podczas jazd. Dzięki profesjonalnemu podejściu nauka była bezstresowa i naprawdę przyjemna. Świetne przygotowanie do egzaminu i dużo cierpliwości do kursantów. Polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2026)
Pani Karolina świetnie przygotowuje do egzaminu państwowego oraz jazdy i wykłady odbywały się w miłej atmosferze. Koszty kursu były tanie porównując do innych szkół jazdy. Polecam każdemu tą szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 20.05.2026)
Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie tę szkołę jazdy ???? Od początku mogłam liczyć na miłą atmosferę i pełne wsparcie. Pani Justyna świetnie prowadziła teorię — zajęcia były ciekawe i wszystko dało się łatwo zrozumieć. Jazdy z Karoliną, Panem Marcinem i Panem Kacprem wspominam bardzo dobrze, każdy z instruktorów wniósł dużo cierpliwości, spokoju i cennych wskazówek. Duży plus również dla przemiłych Pań z biura za pomoc i dobrą organizację. Dzięki takiemu przygotowaniu teoria i praktyka zdane za pierwszym razem ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2026)
Bardzo dobrze uczą polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Moto Jack

ul. Rynek Nowomiejski 4 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2026-07-13

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A1, B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

  • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
341 Zaufanych Opinii (533 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.05.2026)
Super ⭐ tylko plusy , przez cały okres trwania kursu, wszystko odbywało się w ustalonych terminach, w przyjaznej i miłej atmosferze. Polecem z całego ❤️ szkołę oraz mojego instruktora Jarosława.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2026)
Ogromnie polecam szkołę jazdy LUZ. Pan Sławek to złoty człowiek! Cierpliwy i profesjonalny. Jak się uczyć to tylko u najlepszych, pozdrawiam i dziękuję! Daria
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2026)
Z całego polecam OSK LUZ. Teoria, jak i praktyka - super. Mój instruktor, Jarek - najlepszy! Mega opanowany, profesjonalny, wspierający, na bieżąco daje praktyczne wskazówki korygujące. Urodzony instruktor. W sytuacji zagrożenia reaguje błyskawicznie, a dodatkowo dobry z niego psycholog i rozmówca. Od razu złapaliśmy świetne flow. Drugi instruktor, szef Sławek, też jest bardzo w porządku. Daje konstruktywne rady odnośnie jazdy. Teoria z nim była ciekawa, na wesoło. Egzamin praktyczny to wielki stres, ale same jazdy były zawsze na LUZie i w świetnej atmosferze. Zdałam egzamin, mam już prawko, ale brakuje mi tych wspólnych jazd, bo było fajnie. Będę to zawsze dobrze wspominać. Naprawdę polecam! Drugi raz też bym na nich postawiła. W ciemno. I na LUZie. Natalia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2026)
Bardzo polecam szczególnie instruktora pana Jarka. Zdane za 1!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2026)
Cały kurs przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze, Pan Sławek rzetelnie podchodzi do jak najlepszego przygotowania kursantów z wiedzy teoretycznej, natomiast Pan Jarek na jazdach dostosowuje ich proces do potrzeb kursanta oraz zawsze można liczyć na jego wskazówki. Nazwa szkoły zdecydowanie wskazuje na przebieg całego szkolenia, które pozwala świeżemu kierowcy szybko nauczyć się zasad ruchu drogowego bez nadmiernego stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Szkoła Jazdy LUZ

ul. Łyskowskiego 29/35 (Rubinkowo I kwadrat) 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
125 Zaufanych Opinii (216 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2026)
Świetne przygotowanie, bardzo miły instruktor, który konkretnie przygotuje do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2026)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalni i cierpliwi instruktorzy, świetna atmosfera podczas jazd oraz dobre przygotowanie do egzaminu. Dzięki nim czułem się pewnie za kierownicą. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2026)
prawko zdane za pierwszym razem, kurs przebiegł szybko sprawnie i miło, drugi raz robię prawo jazdy z pomącą tej szkółki. polecam gorąco
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2026)
Elastyczne godziny jazd, profesjonalne podejście, wyrozumiałość
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2026)
Szczególne podziękowania chciałabym skierować do Pana Zbyszka – instruktora z prawdziwego powołania. Jego spokój, cierpliwość i profesjonalne podejście sprawiają, że nawet najbardziej stresujące sytuacje stają się dużo łatwiejsze do opanowania. Potrafi w jasny i zrozumiały sposób przekazać wiedzę, a przy tym buduje atmosferę wsparcia i pewności siebie. Dzięki jego wskazówkom i zaangażowaniu czułam się dobrze przygotowana i spokojna podczas egzaminu. To osoba, która naprawdę dba o zdających i wkłada serce w swoją pracę. Zdecydowanie instruktor, którego można polecić każdemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
"START" OSK Zbigniew Sulkowski

Kościuszki 18/4 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A1+B1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1, B+E, B96, B78, C, C, C+E, C+E, KW, KWP, KWU, KWUP, SO

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
88 Zaufanych Opinii (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2026)
Zawodowstwo,rzetelność, spokój,troską o kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2025)
Serdecznie polecam szkołę - niesamowicie pomocna Pani Katarzyna w biurze (ogarnie nawet najbardziej skomplikowaną sytuację). Prowadzący zajęcia symaptyczni, podpowiadają wiele rzeczy odnośnie samych egzaminów, jak i zwykłej jazdy już po zdaniu (zwłaszcza Pani Justyna). Najlepszy instruktor Pan Artur - wymagający a jednocześnie cierpliwy i sympatyczny :) wszystko wyjaśnia, pokazuje i odpowiada na pytania (nawet jeśli jest ich dużo;). Szczery, nie będzie ściemniał ani słodził, jak pochwali to naprawdę zasłużenie. Uważałam siebie za wyjątkowo beznadziejny przypadek, a zdałam za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2025)
Z całego serduszka polecam! ciekawe wykłady, super atmosfera i instruktorzy z powołania- najlepsza instruktorka Pani Angelika! Bardzo ciepła, kochana, cierpliwa, konsekwentna i zaangażowana osoba. Dzięki niej udało mi się zdać za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2025)
Polecam bardzo serdecznie - przyjemne wykłady. Serdecznie polecam pana instruktora Tomasza Organiste, super podejście do ludzi i efektywna nauka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2025)
Bardzo polecam, mili instruktorzy i dobrze uczą
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
As-Tor. Autoszkoła

ul. Jęczmienna 22 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, B1, C, B+E, A2, AM, C+E, D

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
48 Zaufanych Opinii (84 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2025)
Najlepsza szkoła jazdy dla niepełnosprawnych instruktor Pan Mirosław mega cierpliwość i stoicki spokój. Niesamowite podejście do kursanta, spokój Pana Mirka wpływa na znakomite pojmowanie zasad jazdy, zdecydowanie polecam wybór szkoły Auto Lider!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2025)
Polecam serdecznie szkołę jazdy Auto Lider, kurs i jazdy odbywałam w szkole przy ulicy Łodzkiej 23. Zajęcia teoretyczne przedstawione w sposob bardzo przystepny, fajny i empatyczny przez Pana Michała. Na początku mojej drogi do uzyskania prawka miałam przyjemność jeździc z Panem Mirkiem, który jest bardzo spokojny i cierpliwy dla kursanta i nauczył mnie tego spokoju na drodze, pózniej jeździlam z Panem Michałem, który wykłada teorię, cierpliwy i sympatyczny , bardzo fajnie i spokojnie tłumaczy jak postepowac i wykonywać zadania egzaminacyjne, zawsze pamieta o swoim kursancie, Panie Michale dziekuje z calego serca, że Pan we mnie wierzył. Pozdrawiam serdecznie Anna Wiśniewska.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2025)
Polecam z całego serca :), profesjonalne przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Panu Mirkowi dziękuję za anielską cierpliwość co do moich umiejętności praktycznych. Egzamin teoretyczny (100%) i praktyczny zdany za pierwszym razem :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2025)
Bardzo polecam, przyjemna atmosfera podczas jazd i ciągła chęć pomocy ,by osiągnąć pozytywny wynik
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2024)
Gorąco polecam szkołę Auto-Lider, a szczególnie Panią Małgosię. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Auto-Lider

ul. Szosa Lubicka 166 ul. Łódzka 23, Łódzka 23, Szosa Chełmińska 238, 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
20 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2026)
Z całego serca polecam szkołę jazdy Auto Prawko. Fantastyczne przygotowanie zarówno merytoryczne za sprawą wykładów, jak i praktyczne. Pan Dariusz jest cierpliwym i doświadczonym instruktorem. Każda jazda przebiegała w miłej atmosferze. Każdy aspekt prowadzenia auta był objaśniony, a każda prośba, od ćwiczenia placu do wzniesienia, wypełniona. Jazdy były spójne, a niezbędne elementy powtarzane na każdej z nich. Trasy jazd idealnie pokrywały się z trasami egzaminów, a wskazówki od Pana Dariusza były niezwykle przydatne. Dodatkowo, z perspektywy studenta muszę wspomnieć o elastyczności jazd i jasnej komunikacji z Panem Dariuszem, zawsze był chętny by dostosować się do czyjegoś grafiku.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2026)
Z całego serca polecam szkołę Auto Prawko oraz instruktora pana Dariusza! ❤️ Wcześniej uczyłam się w innej szkole, która chwaliła się „najlepszą zdawalnością”, a w rzeczywistości bardziej zależało jej na ciągnięciu pieniędzy niż na realnym przygotowaniu kursanta… Dopiero po zmianie szkoły zobaczyłam, jak powinna wyglądać prawdziwa nauka jazdy. Pan Dariusz to instruktor z ogromną cierpliwością, spokojem i świetnym podejściem do kursanta. Wszystko tłumaczy jasno, krok po kroku, bez stresu i presji. Potrafi zmotywować, dodać wiary w siebie i dokładnie wyłapać błędy, nad którymi trzeba popracować. Jazdy zawsze przebiegały w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie bardzo konkretnie i profesjonalnie. W Auto Prawko naprawdę zależy im na tym, żeby kursant nauczył się jeździć i zdał egzamin, a nie tylko wykupił kolejne godziny. Dzięki panu Dariuszowi poczułam się pewnie za kierownicą i w końcu uwierzyłam, że mogę zdać. Jeśli ktoś szuka uczciwej szkoły i instruktora z powołania – to jest najlepszy wybór. Jeszcze raz ogromnie dziękuję i polecam każdemu!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2025)
Bardzo polecam szkołę jazdy Auto-Prawko! Pan Dariusz to świetny instruktor z ogromnym doświadczeniem, cierpliwy, miły i wszystko spokojnie tłumaczy. Jazdy przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze, bez stresu. Szkoła przygotowuje idealnie do egzaminu praktycznego i teoretycznego jak i do samodzielnej jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2025)
Polecam serdecznie szkołe Auto-Prawko i Pana Dariusza. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu, Pan Dariusz ma ogromną wiedzę, ale również ludzkie podejście do kursantów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2025)
Z całego serca polecam Pana Dariusza ze szkoły Autoprawko! To instruktor z ogromną cierpliwością, spokojem i świetnym podejściem do kursanta. Każdą lekcję prowadził w taki sposób, że nauka jazdy była nie tylko skuteczna, ale też naprawdę przyjemna. Pan Dariusz potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, nawet kilka razy, jeśli trzeba — bez stresu, z humorem i pełnym wsparciem. Zwraca uwagę na szczegóły, uczy myśleć na drodze i przygotowuje do egzaminu tak, że można na niego iść z pełnym spokojem i pewnością siebie. Dzięki jego podejściu i cierpliwości egzamin poszedł mi gładko, a przede wszystkim czuję się naprawdę pewnie za kierownicą. Polecam każdemu, kto chce się nauczyć jeździć porządnie, bez stresu i z dobrym nastawieniem!
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-PRAWKO

ul. Św. Katarzyny 9/11 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2024)
W styczniu robiłem w tej szkole kat. BE, a we wakacje A2. Nauka odbywała się w każdych warunkach pogodych, wobec tego byłem przygotowany na wszystko. Za sprawą nauki Pana Sławka egzaminy to były tylko formalności. Wszystko zdane za 1 razem. Na plus jest możliwość podstawienia motocykla na egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2024)
Najlepsza szkoła do nauki jazdy, i oczywiście instruktorzy również najlepsi!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2024)
Z pełnym przekonaniem polecam szkole jazdy Auto Plus. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wsparciu że strony moje instruktorki Pani Pauliny udało się zdać egzamin na prawo jazdy. Jej cierpliwość i wyrozumiałość były kluczowe w momentach, gdy czułam się mniej pewna za kierownicą. Polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2024)
Polecam Auto-Plus. Najlepsza opcja zmiany auta z manual na automat jeśli ktoś nie czuje się na siłach tak jak ja. Duuuuża cierpliwość Pani Pauliny, myślę że jestem dość "trudnym przypadkiem" ale i z takimi dają sobie radę. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2024)
Z całego serca mogę polecić Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Plus z kilku powodów. Po pierwsze bardzo dobrze przygotowane zajęcia teoretyczne. Konkretne i rzeczowe. Otrzymuje się również dostęp do nauki zdalnej oraz testów. Dzięki temu czułam się przygotowana na 100% na państwowy egzamin teoretyczny. Po drugie jazdy- podchodzą indywidualnie do kursanta i dopasowują swoje godziny pracy pod nasza dyspozycyjność. Po trzecie pani Paulina. Moja Pani instruktor która okazała się Aniołem ???? Zaangażowana, spokojna i z bardzo duża wiedza. Ta Szkoła udowadnia , ze w każdym wieku można zdać prawo jazdy. Nigdy nie jest za późno żeby zrobić coś dla siebie ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
OSK AUTO-PLUS

ul. Ligi Polskiej 12D 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A1, B+E, A2, A, B78, A2+B, A+B, B, A po A2, A po A1, A2 po A1, B po B1

453 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2025)
Co tu dużo mówić. Teorie i praktykę (u jednego z najsurowszych egzaminatorów) zdałam za PIERWSZYM RAZEM i ten sukces zawdzięczam właśnie Panu Adamowi który jest mistrzem!!! Po skończonym kursie teoretycznym w zasadzie od razu weszłam do auta więc dogadanie terminu jazd było bezproblemowe. Super atmosfera a jak trzeba było tysięczny raz o coś dopytać bez problemu dostawałam merytoryczną odpowiedź. Było dużo śmiechu i zero stresu. Dzięki Panu Adamowi pokonałam lęk do prowadzenia po poprzednim instruktorze. Zdecydowanie miło wspominam ten okres. Polecam każdemu kto się zastanawia nad tym OSK :) A Panu Adamowi jeszcze raz dziękuję
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2024)
Pan Adam jest super instruktorem, który nauczy wszystkiego. Ma bardzo dużą cierpliwość i jest dobrze zorganizowany. Nie ma problemu z umawianiem się na jazdy, wykłady z teorii również były super. Oba egzaminy w Wordzie zdałam za pierwszym razem i bardzo polecam każdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2024)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2024)
Profeska
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2024)
Bardzo dobra i rzetelnie wykonana praca względem przygotowań kursantów do przystąpienia i zdania egzaminu na prawo jazdy za 1 razem
10
OSK Automobil

Św. Katarzyny 7ul.Świetej katarzyny 7/3, 87-100 Toruń

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B