aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (36)

779 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Jestem osoba spoza szkoly,mialam jazdy doszkalajace z ktorych najwiecej sie nauczylam.Wspaniala osoba ktora jest Edyta Snoch polecam kazdemu z czystym sumieniem tak profesjonalna osobe jak ona .Jeszcze raz dziekuje Edycie za pomoc w spelnieniu mojego marzenia !Kazdemu z czystym sumieniem polece te szkole ,oby kazdy mial do czynienia z tak fantastycznymi instruktorami jak w szkole B-eLka
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Odbycie kursu w tej szkole jazdy było czystą przyjemnością. Bardzo ciekawe, okraszone żartami wykłady Pana Lecha, profesjonalizm instruktorów i świetne podejście do rozpoczynających przygodę na drodze pozwoliły mi zdać oba egzaminy za pierwszym razem. Ogromne podziękowania za przygotowanie do egzaminu praktycznego chciałbym złożyć Pani Edycie, którą poleciła mi moja przyjaciółka. Wątpię, że ktoś byłby w stanie przygotować mnie lepiej do egzaminu niż ona. Co najważniejsze, jazdy z nią są bezstresowe, co pozwala na zaznajomienie się z samochodem w doskonałej atmosferze. Polecam BeLkę każdemu, kto zastanawia się nad wyborem szkoły jazdy. Gdybym po raz drugi musiał podchodzić do kursu, na pewno wybrałbym tą szkołę po raz drugi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Wow! Świetna atmosfera, wykwalifikowani instruktorzy, naprawdę polecam te szkołe jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Drodzy państwo, mogę z pełną odpowiedzialnością zapewnić, że biorąc pod uwagę ofertę tej szkoły, robicie pierwszy krok do wyjścia z ZORDu dwukrotnie z szerokim uśmiechem: za pierwszym razem z sali egzaminacyjnej, a parę dni później po powrocie, z będącego wyłącznie formalnością, egzaminu praktycznego. Na pochwałę zasługuje doskonały wykładowca - pan Lech, przygotowujący młodych kursantów na kilku spotkaniach w miłej atmosferze, do wyruszenia w przygodę po świecie motoryzacji, zaczynającą się wyjazdem Peugeotem na koszalińskie ulice. Na fotelu pasażera czekał będzie na Was instruktor. W moim przypadku była to piękna pani Dominika. Nie dość powiedzieć, że jest to osoba cierpliwa, dokładna, skuteczna i sumienna ale także otwarta, zawsze uśmiechnięta, służąca dobrą radą i skora do modyfikacji godzin kursu pod preferencje przyszłego kierowcy. Jazda we wspaniałej atmosferze z tą fantastyczną osobą była po prostu czystą przyjemnością. Muszę przyznać, że po opuszczeniu czerwonej strzały po raz ostatni, zasmuciłem się że to już koniec naszych wspólnych przygód na jedno- i dwóch kierunkowych szosach. Świetne przygotowanie pozwoliło mi zdać oba egzaminy za pierwszym razem, z czego jestem niebywale zadowolony. Do końca życia na wszystkie pytania - od dziewczyny, dziecka czy wnuka - dotyczące mojej walki o prawo jazdy, będę mógł odpowiadać z dumą. Dodatkowo każda osoba wsiadająca ze mną do auta, na fotel pasażera, jest spokojniejsza o swoje życie i zdrowie, co zdążyłem już zresztą przetestować. Do BeLki trafiłem za radę mojego drogiego, negroidalnego kolegi i nie żałuję podjętej decyzji. Jestem pewny, że ta szkoła to definitywnie dobry wybór i gdybym miał podejść do kursu po raz drugi, nie wachałbym się ani chwili.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2019)
Gorąco polecam szkołę nauki jazdy belka. Super atmosfera, a instruktorka Dominika bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Szkoła nauki jazdy B-eLka

ul. Zwycięstwa 7-9
75-028 Koszalin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, C, C+E

269 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Wybrałem tę szkołę z polecenia innej osoby, teraz ja mogę ją polecić z czystym sumieniem. Instruktorzy z bardzo profesjonalnym podejściem do nauki jazdy, ja jeździłem z panem Andrzejem jest wymagający ale zna się na tym co robi. Egzamin zdałem za pierwszym razem i to w dużej mierze jego zasługa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2019)
Bardzo miła atmosfera oraz dużo przydatnych i praktycznych wskazówek. Cena kursu bardzo przystępna i podejście bardzo profesjonalne i osobowe. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem bez żadnego problemu. Polecam na 100%.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2019)
Super podejście do kursantów, elastyczność w godzinach jeżeli chodzi o jazdy w mieście, wiele cennych rad oraz wskazówek i co ważne atrakcyjna cena. Szkoła oferuje także pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego kursanta i co ważne instruktorzy są bardzo mili i pogodni. :) Jestem zadowolony, że trafiłem pod skrzydła pana Jacka!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Wykupiłem łącznie 3 kursy szkoleniowe na prawo jazdy. Dwa w szkole nauki jazdy Marcin w Kołobrzegu. Wybrałem najlepszą w rankingu, która okazała się totalną katastrofą. Właścicielowi zależało wyłącznie na pieniądzach. Gdy wziął całą opłatę odsyłał mnie do swoich instruktorów. Chociaż za drugim razem prosiłem go, aby jeździć tylko u niego. Zawiodłem się, bo instruktorzy nie mieli szacunku do kursanta, wywyższali się i strasznie wrzeszczeli. Tacy, co to nie oni. U Pana Jacka skolei po roku przerwy wykupiłem jeden kurs oraz kilka godzinek po kursie i to wystarczyło, aby zdać egzamin za pierwszym razem. Nauczyłem się u niego pewności siebie, jako kierowca. Oduczył mnie złych nawyków, tj. zmiany biegów, bo w poprzedniej szkole nawet nie nauczyli, jak powinienem to poprawnie robić. W szkole Jacek nauczono mnie cofać z lusterka, gdzie w szkole jazdy Marcin, kazali mi to robić przy pomocy pachołkow, co mi wychodziło strasznie chaotycznie. Pan Jacek pokazał również, że można bez problemów ruszać na stromym wzniesieniu bez użycia hamulca ręcznego. To wszystko i jeszcze więcej odbywało się w bardzo miłej atmosferze. Można normalnie i bez stresowo z tym Panem pogadać o wszystkim i pożartować. Pan Jacek ma dużo wiedzę zawodową i bardzo dobre podejście do uczniów. Paradoksalnie ujmując, nie założył firmy wyłącznie dla hajsu. Jest po prostu profesjonalistą w swoim fachu. Wszystkim tym, którzy pragną naprawdę nauczyć się jeździć, a nie tylko zdać egzamin i się rozbijać samochodem po drodze, to gorąco polecam szkołę jazdy Jacek. Dodam na koniec, że Pan Jacek nie wpychał nóg na sprzęgło i hamulec po swojej stronie, co mnie ucieszyło. Chyba, że coś odwalilem. W innych szkolach, w których wykupiłem kurs lub dokupiłem godziny, robili to notorycznie, co mnie doprowadzało do szału. Dlatego nauczyłem się zmieniac szkoły bez rozmyślania nad tym, czy zostać w tej, czy może w tej. Gdy natrafilem na Pana Jacka. Po kilku godzinach wiedziałem, że u niego nauczę się jeździć i zdam egzamin. Pozdrawiam serdecznie i naprawdę bardzo dziękuję za naukę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2019)
Świetny instruktor z bardzo dobrym podejściem do kursantów. Nauka dostosowana do zdolności kursanta. Bardzo cierpliwy, z celnymi uwagami i pomocnymi radami. Na egzamin szłam pewna swoich umiejętności zdobytych na kursie i bez stresu zdałam. Serdecznie pozdrawiam instruktora pana Jacka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Szkoła jazdy JACEK

Zwycięstwa 7-9
75-900 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

276 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.11.2019)
Wszystkim serdecznie polecam, pana Adama Krupopa, instruktor z powołania, bardzo dobrze tłumaczy, i jest bardzo dokładny, punktualny i zawsze znajdzie czas:) Dzięki Panu Adamowi, nauczyłam się pewnie , dynamicznie i bezpiecznie jeździć.Instruktor z powołania, oprócz tego bardzo miła atmosfera w czasie nauki, oraz sumienność:) Dziękuję Panie Adamie:) pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2019)
Serdecznie polecam! Atrakcyjna cena, ciekawe wykłady,punktualność, pan Adam bardzo sympatyczny i profesjonalny
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Polecam, bardzo miła,luźna atmosfera. Pan Adam bardzo wyrozumiały i dobrze tłumaczący instruktor.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Serdecznie polecam szkołę ,,Szybka Bezpieczna Jazda" . Po nie zdanym egzaminie i 3 latach przerwy, zdecydowałem się wykupić jazdy u Pana Adama. Instruktor bardzo dobrze tłumaczy ,jest punktualny i dyspozycyjny (można szybko ukończyć kurs). Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Egzamin zdany za drugim razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Polecam szkołę Szybka Bezpieczna Jazda w 100%! Doskonałe przygotowanie do egzaminu. Pan Adam zawsze punktualny. Indywidualnie podchodzący do potrzeb kursantów. Wykłady prowadzone w ciekawy i konkretny sposób.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
SZYBKA BEZPIECZNA JAZDA

ul. Andrzeja Struga 3b/2
75-704 Koszalin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

131 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Mega atmosfera, bardzo duża wiedza praktyczna. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2019)
Bardzo polecam nauki u Pana Pawła Odromisa. Świetnie wykwalifikowany instruktor cierpliwy z wysoka kultura osobista atmosfera idealna do bezstresowego przygotowania do egzaminu wszystko solidnie wytłumaczone.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2019)
Super instruktor, spokojny opanowany kat A zdana za pierwszym razem, bardzo polecam. Dzięki Paweł.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2019)
Polecam w 100% . Egzamin Kat. A - Zdane za pierwszym razem. Instruktor konkretny, bardzo dobrze przygotował do egzaminu. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Gorąco polecam!!! Super podejście do kursanta, przygotowania do egzaminu na najwyższym poziomie, pełny profesjonalizm. Naprawdę warto wybrać szkołę Pana Pawła Odromis!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
ODROMIS

Wenedów 9
75-847 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

52 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Jeżeli ktoś się zastanawia nad tą szkołą jazdy to polecam serdecznie i z czystym sumieniem. Pan Ryszard wprowadza spokojną atmosferę na jazdach,wycisza kursanta i daje mu pewność ze zda egzamin. Jazdy ustalane są pod kursanta więc to ogromny plus, można jeździć 3-4 razy w tygodniu,więc szybko idzie zrobić kurs:)) w innych szkołach o to ciężko. 30 godzin jazd które odbyłem uważam za bardzo interesujące, spokojne i co najważniejsze pokrywają się całkowicie z tymi na egzaminie,wiec przejedziesz każde miejsce i nic Cie nie zaskoczy. Na jeździe jest wszystko od A do Z,czyli plac, wyjazd na miasto itd ,każde zadanie egzaminacyjne. POLECAM :)) a Panu Ryszardowi dziękuję za kompletne przygotowanie do egzaminu ,szedłem na egzamin ze świadomością że wszystko potrafię. Powodzenia i wielu kursantów:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2019)
Pan Ryszard przygotował mnie fenomenalnie. Atmosfera na zajęciach jest świetna, profesjonalna i pozwala odpuścić nerwy. Wiedza jest przekazywana w sposób jasny i rzetelny. Nie ma nerwów, krzyku a stres jest redukowany do minimum! Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2019)
Instruktor z powołania!po 10latach trafiłam do Pana Ryszarda-to był bardzo dobry wybór szkoły!!zdane za pierwszym razem !!jazda I lekcje z Panem Ryszardem to sama przyjemność!!każdemu będę polecać!!!Panie Ryszardzie Dziękuję z całego serca!!zdrówka i wszystkiego dobrego!!!Jadzia:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Po 5 letniej przerwie wystarczyło 10 godzin, aby zdać egzamin za pierwszym razem. Pan Ryszard jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, potrafi znakomicie wszystko wytłumaczyć. Serdecznie polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2019)
Z Panem Ryszardem jezdziłem krótko.Ale uważam,że bardzo dobrze sie z nim jeździło. Cierpliwy człowiek. Umie wytłumaczyć. Nauczył mnie to czego nie każdy instruktor naucza.
5
Szkola bez stresu

Tradycji 13A/2
75-391 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

53 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2019)
Najlepsza szkoła do nauki jazdy w Polsce !!!!!!!!!!! Przemiła Pani prowadząca wykłady, świetni i cierpliwi instruktorzy jazdy. Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Krzyśka - mega gość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2018)
Jak najbardziej polecam szkole Snopek. Profesjonalne przygotowanie do egzamiu. Punktualnosc
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2018)
Wszystko jak najbardziej ok.Panowie w Koszalinie robią swoje, bardzo dobre tłumaczenie i nauka jazdy.Pozdrawiam Tomek.Polecam tą szkołę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2018)
Super!!! Pozdrawiam i zapraszam wszystkich do szkoły jazdy Snopek. Marek Szypulski.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Chłopaki i Pan Ryszard super ucza! Nadaja sie na ciezkie przypadki ! Słuchaja i duzo i cierpliwie tłumacza! Swietnie ucza. Dzieki ich trudowi udalo sie w końcu zdać. sama nie wierze, ze tak szybko zdalam i wielkie dziekuje ! Przede wszytskim za te naklady cieprliwosci za moje liczne bledy nad ktorymi pracowalismy pracowalismy az do skutku! jezdzilismy po trasach wlasnie egzaminacyjnych za co duzy plus, bo obnizylo to poziom stresu na egzaminie. Wycwiczyli mnie tak, ze sama nie wiem jakic cudem zdalam , bo robilam juz atumatycznie :) Dziekuje raz jeszcze. polecam ! A przerobilam wiekszosc szkoł jazdy z Koszalina. Pani z sekretariatu super obsluga- zawsze milo, termin zawsze wyczaruje i bardzo sympatyczna. Bardzo polecam! A ja niewielu moge polecic, bo sporo jezdzilam po innych szkolach. Jazdy zawsze w milej atmosferze ale bardzo profesjonalne , duzo cwiczeń, rond i trudnych sytuacji cwiczonych az do skutku. Ucza nie tylko zdac egzamin ale jak dobrze jedzic. Szczerze bede kazdemu zachwalac !jak mnei nauczyliscie jedzic i dzieki temu zdalam to kazdego nauczycie :) . Dziekuje kazdemu osobna panu Rysiowi i chlopakom- uczcie tak dalej !
6
Nauka Jazdy Ryszard  Snopek

Bohaterów Warszawy 2/3
75-211 Koszalin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.11.2019)
Bezapelacyjnie 5 gwiazdek. Instruktorzy, którzy potrafili się dostoswać do wszystkich "zachcianek" kursanta, spokojne tłumaczenie i ogólna super pozytywna atmosfera sprawiła, że bez stresu nauczono mnie jak jeździć, a nie tylko jak zdać. Zdałem za pierwszym podejściem i mogę z całego serca polecić wszystkim chętnym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Alkaro

Tradycji 9B/1
75-381 Koszalin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

8
D&S Drivin School

Przemysłowa 5
72028 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
59 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2016)
Polecam Pana Marka. Uczy rewelacyjnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2016)
Kurs przeprowadzony w miłej atmosferze, instruktor cierpliwy, punktualny nigdy nie spóźnił się na umówioną jazdę, ponadto dobrze zorganizowany, wyrozumiały, wszystko spokojnie wytłumaczy, solidnie przygotowuje do egzaminu, a co najważniejsze uczy myślenia na drodze ;) Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2016)
Pan Marek z totalnego żółtodzioba, który na pierwszej jeździe miał problem z ruszeniem wyszkolił mnie do tego stopnia, że egzamin państwowy praktyczny bez problemu zdałem za pierwszym razem. Świetny kontakt z instruktorem, bardzo dobry poziom nauczania i przygotowania do egzaminu. Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 19.10.2015)
Brak ukrytych kosztów, sympatyczna atmosfera , ciekawe wykłdy
dobry
(ocena z dnia 19.10.2015)
Szkołę jak najbardziej polecam! W końcu zdałam za pierwszym razem! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Maślak Marek. Nauka jazdy

Zwycięstwa 7-9
75-453 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

52 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.10.2014)
Gorąco polecam szkołę Pana Edka Suskiego. Pan Edek to profesjonalista, który tłumaczy w precyzyjny i rzeczowy sposób, a za pomocą wrodzonego humoru i spokoju potrafi nauczyć jeździć każdego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2014)
Po kursie w innej szkole i kilku oblanych egzaminach poddałam sie i postanowilam zrobić przerwe, która trwała pół roku. Po tym czasie trafiłam do Pana Edka ( wykupiłam 10h). Zdałam od razu . Fantastyczny instruktor, cierpliwy i z ogromnym poczuciem humoru :) Pozdrawiam i dziękuję :) Dominika
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2014)
tez moge polecic edka jest profesjonalista dobrze uczy zdalem niedawno za pierwszym razem.jesli szukacie dobrej pewnej szkoly ludzie to tylko do edka.naprawde prawie wszyscy ktorzy u niego sie ucza zdaja za pierwszym razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2014)
Polecam wszystkim przyszłym kursantom szkołę Pana Edwarda. Zostałem bardzo dobrze przygotowany ( zdałem egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem :) na nowych zasadach ! :). Z ręką na sercu mogę powiedzieć że to jest jedynie zasługa Pana Edka. Daje 10/10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2014)
Zdałam dziś za pierwszym razem (jako jedna z ośmiu osób przystępujących). Bardzo dobry, konkretny i z "anielską cierpliwością" instruktor. Każdego nauczy dobrze i bezpiecznie jezdzić, pełen profesjonalizm. U Niego uczył się też mój Mąż (też zdał od razu). Z czystym sumieniem polecam tą szkołę jak chcecie zaoszczędzić kasę na kolejnych egzaminach. Hania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Suski Edward. Nauka jazdy

Bohaterów Warszawy 2/5
75-212 Koszalin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B