Prawo jazdy Białystok

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Białymstoku(24)

Więcej filtrów kursów
247 Zaufanych Opinii (425 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2022)
W szkole jazdy ALFA brałem tylko jazdy doszkalające, jednak nauczyłem się wtedy więcej niż podczas całego kursu robionego w innej szkole. A wszystko to jest zasługą Pani Teresy Chłud, która z całą pewnością jest instruktorem z powołania! Jest to niezwykle cierpliwa i wyrozumiała osoba, która nigdy nie piętnuje kursanta za błędy, lecz dokładnie tłumaczy, co należy zrobić, by uniknąć ich w przyszłości. Pani Teresa uczy zarówno tego, jak należy jeździć, aby zdać egzamin, jak i daje wskazówki, które przydają się już później podczas samodzielnej jazdy. Zawsze punktualna i bardzo profesjonalna, a dodatkowo jazdy pod opieką odbywają się w bardzo przyjaznej i serdecznej atmosferze. Myślę, że jest idealną instruktorką, szczególnie jeśli chodzi o "trudniejsze przypadki" - z pewnością nie ma człowieka, którego Pani Teresa nie potrafiłaby nauczyć prowadzić samochód. Mimo wcześniejszych niepowodzeń na egzaminach, po jazdach z Panią Teresą egzamin zdałem od razu za pierwszym razem! Jedyne czego żałuję to to, że trafiłem do Pani Teresy dopiero na jazdy doszkalające, zamiast od razu rozpocząć kurs w szkole ALFA pod jej opieką. Wszystkim polecam szkołę nauki ALFA, a już szczególnie instruktora w osobie Pani Teresy Chłud.
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.04.2022)
Nie polecam ! Najgorszy wybór ! Przyjmują tyle kursantów że się nie wyrabiają przez co jeździsz raz w miesiącu ledwo godzinę i to musisz sam codziennie dzwonić i dopytywać. Na początku wszystko pięknie ładnie max 6 tygodni i po kursie a tu się okazuje że minęło 2miesiace a dopiero 5h wyjeżdżone i wiecznie jakieś ale że w następnym tygodniu. Biuro nie wie co się dzieje z ich pracownikami i jak traktują kursantów. Nie polecam jeśli masz inny wybór skorzystaj bo tutaj tylko stracisz czas i nerwy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy alfa ! :) Szczególnie instruktora Pana Artura Rafałowskiego bardzo cierpliwy człowiek, który nauczył mnie jazdy co nie było lada wyzwaniem :) instruktor z powołania !! egzamin praktyczny oraz teoretyczny zdałam za pierwszym razem! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.04.2022)
Mój wybór padł na szkołę jazdy Alfa ze względu na wygodną lokalizację oraz dobre opinie i teraz po skończeniu kursu mogę z pewnością stwierdzić, że to była dobra decyzja, w biurze zawsze panowała dobra atmosfera oraz profesjonalizm. Moim instruktorem był Pan Artur Rafałowski i mogę śmiało polecić go każdemu, kto tylko zaczyna swoją przygodę na drodze. Nie mogę powiedzieć, że wszystko wychodziło mi za pierwszym razem, ale dzięki instruktorowi "z powołania" który zawsze był bardzo wyrozumiały i potrafił tłumaczyć to samo do momentu, aż nie zacznie wychodzić, wiedziałam, że egzamin praktyczny będzie zdany. Na koniec chcę podziękować szkole jazdy Alfa oraz Panu Arturu za wspaniale spędzony czas za nauką jazdy:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2022)
Najlepsza szkoła jazdy, z miłymi i bardzo pomocnymi Paniami w biurze. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem :) A wszystko to zawdzięczam pani Iwonie Wysockiej.Dzięki umiejętnościom w przekazywaniu wiedzy zarówno z zakresu ruchu drogowego jak i techniki jazdy, szybko nabierałem pewności siebie jako kierowca oraz zdobywałem umiejętności niezbędne do płynnego poruszania się po drodze.Lekcje jazdy prowadzone w miłej atmosferze, zawsze z niecierpliwością oczekiwałam na następną jazdę:)...Pani Iwonko dziękuję ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 lok.02 15-094 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E, D po C

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
198 Zaufanych Opinii (281 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2022)
Jestem niesamowicie zadowolona, egzaminy zdane za pierwszym, instruktor Mariusz najlepszy na świecie, polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2022)
Polecam Mariusza, super instruktor-nie zawiodłam się. Tak się cieszę, że trafiłam do Fastcar.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2022)
Dobra, przyjemna atmosfera, wszystko ladnie i sprawnie zalatwione a jazdy szybko wyjezdzone serdecznie polecam instruktora Mariusza, dzieki ktoremu po zdanym egzaminie nie boje sie jezdzic po miescie ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Polecam serdecznie!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2022)
Dobra szkoła jazdy, najlepszy instruktor Pan Mariusz Moszczyński. Egzamin zdany za pierwszym podejściem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Fastcar. Nauka jazdy, jazdy doszkalające. Dworakowski Piotr

ul. Komisji Edukacji Narodowej 40 lok. 2 15-687 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1, A+B, A2+B, B+E, C, D

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
86 Zaufanych Opinii (148 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2022)
Super ośrodek, instruktorzy spoko na luzie, fajnie wszytko wytłumaczyli.Jazdy przebiegały konkretnie ale bez oznak zniecierpliwienia i dziwnych komentarzy. Panie w biurze są bardzo miłe i uprzejme, polecam gorąco wszystkim.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2022)
Bardzo miła atmosfera. Polecam z całego serca , nstruktor bardzo cierpliwy i wyrozumiały widać, że lubi swoją pracę i wykonuje ją z pasją dzięki niemu zdałam egzamin Państwowy. Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie i nieustanna motywację i wsparcie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2022)
Jako że na zdawanie prawa jazdy nie miałam najmniejszej ochoty i zostałam w zasadzie do tego zmuszona ???? nie wierzyłam w swoje powodzenie. Zdałam jednak za pierwszym razem i zawdzięczam to tej szkole. Pan Małachowski miał do mnie bardzo dużo cierpliwości i pomimo własnych obaw i braku wiary w siebie nie stresowałam się z nim jeździć. Pan Leoniuk natomiast posiada olbrzymią wiedzę. Ogromnym plusem jest to, że przy popełnieniu jakiegoś błędu nie tyle co za niego "zgani", ale wyjaśni rzeczowo jakie mogą być jego konsekwencje co daje dużo do myślenia. Mogę polecić z całego serca ☺️.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2021)
polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy. Bardzo sprawnie poprowadzony kurs, bardzo pozytywna atmosfera i stosunek instruktora. Zawsze można było się dogadać na ewentualne dodatkowe godziny. Cały kurs bardzo dobrze przygotował mnie na zdanie egzaminu. Z dużych plusów także bardzo atrakcyjna cena za kurs kategorii B.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
3
ALE JAZDA

ul. Antoniukowska 11 15-815 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
41 Zaufanych Opinii (59 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2022)
Wykupione kilka godzin na przypomnienie i zdane za pierwszym razem :) miła atmosfera, duża cierpliwość, wszystko wytłumaczone jak należy. POLECAM z czystym sumieniem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2022)
Nie żałuję ani chwili nauki w OSK Rock and Roll. To nie był zwykły kurs. Każda jazda była jak wycieczka samochodowa w gronie znajomych. Organizacja nauki i przyjazna atmosfera w samochodzie dawała nieodpartą chęć postępu - i daje ją nadal. Pan Artur nie patrzy krótkowzrocznie na widmo egzaminu, a przygotowuje do odpowiedzialnej i bezpiecznej, ale i przyjemnej w bezproblemowości jazdy w przyszłości. Dzięki starannie przygotowanym materiałom pomocniczym i "sloganom", które wpadają w ucho, mogłem naprawić swój błąd na egzaminie i cieszyć się bezbłędnym przejazdem z wynikiem pozytywnym. Wszystko dzięki przemyślanym metodom działania. Nie oznacza to jednak sztywności w nauce - pan Artur darzy każdego kursanta indywidualnym podejściem, jestem pełen podziwu jego zaangażowania i dedykacji (i godzin pracy od świtu do nocy - to po prostu musi być z pasji!). Zawsze miałem możliwość umówić się na dogodny termin, który dopasowany był do moich potrzeb, tak samo jak tempo i tok ćwiczenia. Szkoła jazdy pana Artura Dobrogowskiego naprawdę się wyróżnia na białostockiej arenie ośrodków szkolenia. Nie wybrałbym innej szkoły. I żałuję, że kurs przewiduje jedynie 30 godzin lekcyjnych - kolejne odbyłbym z przyjemnością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2022)
Profesjonalne podejście, życzliwość, elastyczność, dobra atmosfera. Instruktor z powołania :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Pan Artur bardzo dokładnie, ale jednocześnie w prosty sposób, tłumaczy technikę jazdy, cechuje się cierpliwością oraz potrafi utrzymać dobrą atmosferę. Z pewnością można o nim powiedzieć, że jest instruktorem z powołania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
Polecam tę szkołę jazdy i Pana Artura .Jest to instruktor z powołania ,który cierpliwie i po kolei wprowadza w technikę jazdy, dzięki temu zdałem za pierwszym razem bez żadnych problemów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Rock & Roll Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Sienkiewicza 49 lok. 308 15-002 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
29 Zaufanych Opinii (75 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Cały kurs przebiegł bardzo szybko, miła atmosfera. Dużo się nauczyłam. Obstawa bardzo miła, łatwo nawiązać kontakt z biurem i instruktorami Polecam serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.05.2022)
Pełna profeska, zero problemów. Egzamin B+E zdany za pierwszym. Polecam wszystkim, z tą szkołą jazdy zdobyłem już 2 kategorie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2022)
Z całego ❤️ polecam !!! Najlepsza Szkoła Jazdy w Białymstoku. Profesjonalna i wyrozumiała kadra. Zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w miłej atmosferze, bez stresu. Szczególne podziękowania instruktorom Panu Andrzejowi i Panu Tomkowi za przygotowaniem do egzaminu praktycznego, a także Pani Marcie za nieocenione wsparcie i dobre słowo !!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2022)
Rewelacja to mało powiedziane! Wszystko na najwyższym poziomie zaczynając od wszystkich informacji dotyczących kursu (dziękuję Pani Marcie za dobre słowo i wsparcie ????) po kurs, szkolenie i egzamin. Wspaniali prowadzący, z sercem na ramieniu. Widać, że pracują tu ludzie z pasją i przekazują całą swoją wiedzę nowym kierowcom. Miałam ten zaszczy jazd z kilkoma instruktorami i jednym słowem ta szkoła to najlepszy wybór! Wszystko jet zorganizowane na tip top! Pani Kasia w zrozumiały i dokładny sposób prowadzi zajęcia teoretyczne. Odpowiada na każde pytania - nawet te najbardziej banalne tak, aby każdy zrozumiał dlaczego ma być tak a nie inaczej. Zajęcia są prowadzone w niesamowicie miłej i przyjaznej atmosferze dzięki czemu czas mija bardzo szybko, a wiedza z lekkością wpada do głowy. Wiara instruktorów w kursantów dodaje wręcz skrzydeł. Nie ma problemów z umawianiem się na jazdy, więc można jeździć codziennie. Szystko płynnie, sprawnie i ekspresowo. Pozytywna energia, pełen profesjonalizm, cierpliwość i co najważniejsze, że instruktorzy nie uczą tylko jak zdać egzamin ale również jak być dobrym i uważnym kierowcą i jak radzić sobie w pewnych stresowych sytuacjach. Miałam przyjemność jeździć z Panią Kasią, z Panią Agatą, z Panem Andrzejem oraz z Panem Tomaszem i nie sądziłam, że trafię na tak wspaniałych ludzi po przygodach z poprzednią szkołą jazdy. Pracują tu sami pozytywni profesjonaliści, którzy zarażają swoją pasją i całe szkolenie mija zbyt szybko ???? Najlepsi z najlepszych! Jazda zdana za pierwszym razem ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2022)
Polecam szkołę z wielu powodów. Zacznijmy od przemiłej obsługi w sekretariacie na miejscu, da się rozpisać wszystkie godziny jazdy na pierwszym spotkaniu. Szkoła mieści się w centrum miasta, w pobliżu jest wiele przystanków autobusowych a co za tym idzie dogodny dojazd. Po trzecie miła atmosfera, poważne podejście do nauki ale nie brakowało śmiesznych sytuacji. Jeśli coś będzie sprawiać ci trudność podczas jazdy wystarczy to zasygnalizować, a instruktorzy wyjaśnią i będą z tobą tą konkretną rzecz ćwiczyć. Ponadto otrzymujecie 3miesięczny darmowy dostęp do strony z testami w cenie kursu. Otrzymujecie teorię i praktykę wystarczającą aby po ostatniej godzinie jazdy zapisać się na egzamin teoretyczny jak i praktyczny i zdać go tego samego dnia za pierwszym razem. Przejdę do minusów tej szkoły, a mianowicie jest taki, że nawet się nie obejrzycie, a już będziecie po kursie bo ten czas wam stanowczo za szybko zleci podczas tej przygody ;) Pozdrawiam Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Białostocka Akademia Jazdy EGZAMINATOR

ul. Świętojańska 16 lok. 1 15-277 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, D, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2022)
Polecam serdecznie Pan Marek jest świetnym gościem i wyśmienicie przygotował mnie do egzaminu :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2021)
Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do egzaminu przez ośrodek szkolenia kierowców STOP, pan Marek S. doskonale prowadzi wykłady teoretyczne, bardzo dobrze tłumaczy, przekazuje wiedzę w sposób szybki, łatwy i zrozumiały dla kursantów. Plusem jest to, że szkoła oferuje płytki z pytaniami testowymi, które pojawiają się później na egzaminie. Jest również możliwość wypożyczenia podręczników. Teoria i jazdy odbywają się w przyjaznej, miłej atmosferze, instruktorzy są wyrozumiali, doświadczeni, widać ze kochają swoją pracę i robią to z pasją, co przekłada się na jazdy z kursantami. Bardzo polecam pana Marka S. I pana Maćka, dzięki nim zdałam egzamin za 1 razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2021)
Super ośrodek i wspaniali ludzie którzy wkładają kawał serducha w nauczanie przyszłych kierowców. Sam osobiście wybrałem ten ośrodek i Pan Bogdan zrobił kawał dobrej roboty. Teraz cieszę się ze wybrałem akurat ośrodek Stop. Pozdrawiam Wojtek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2021)
Pan Stanisław przygotował mnie w pełni do zdania egzaminu, praktyka zdana za pierwszym razem. Bardzo serdecznie polecam tę szkołę jazdy bardzo miła załoga.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
OSK STOP

ul. Upalna 1a lok. 75 15-668 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 Zaufane Opinie (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2020)
Bardzo dobra szkoła.Profesjonalne wykłady teoretyczne.Najtańsza opłata za kurs.Znakomici instruktorzy/polecam pana Grzegorza /.Elastyczne godziny jazd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2019)
Byłam tutaj na kursie, szkoła ok bo zdałam za pierwszym razem :p
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2019)
Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Wszystko ok, byłem tu na kursie i nie było żadnych problemów, instruktorzy bardzo spokojni, nikt nie krzyczał, jazdy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2019)
Szkoła godna polecenia, nie napotkałam się z żadnymi problemami podczas całego kursu. Terminy bez żadnego problemu do ustalenia nawet na następny dzień, instruktor cierpliwy, ogólnie szkoła ok.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
OSK FAWORYT

ul. Bitwy Białostockiej 30Aul. Kard. St. Wyszyńskiego 2/1 lok. 318 (obok Mc'Donalda), ul. Władysława Paszkowskiego 3, 15-103 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, A+B, A po A1, A po A2, A1+B1, A2+B, A2 po A1, B po B1, B1, C, C+E, D po C, D po B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2022)
Polecam P.Kasię kobieta cudowna i taka cierpliwa.Zawsze miła ale i konkretna.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2019)
Polecam p.Kasię ciekawe i przystępne jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2019)
Gorąco polecam p.Kasię,profesjonalne podejście,spokojna atmosfera podczas nauki jazdy.
8
Szkoła jazdy IDRIVE Artur Grzyb

ul. Jurowiecka 56 15-101 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-06-06

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.03.2022)
Profesjonalna i serdeczna nauka. Dziękuję i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2022)
Polecam, szybko i konkretnie, mila obsługa. Szczerze polecam instruktora panią Kasię
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Bardzo dobrze uczą, miła obsługa i instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2018)
Profesjonalna szkoła jazdy, szybko i konkretnie przebyty kurs z pozytywnym skutkiem , teoria oraz praktykaw WORD zaliczona za pierwszym razem. Polecam każdemu kto jest gotowy i chętny na zrobienie prawa jazdy razem ze szkoła jazdy Szal :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2017)
Profesjonalne podejście oraz fajna atmosfera przyczyniła się do zdania egzaminu praktycznego za pierwszym podejściem. Szczerze polecam jedynych w swoim rodzaju instruktorów Pana RADOSŁAWA i SZCZEPANA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
SzAŁ Ośrodek Szkolenia Kierowców

Lipowa 4, IIp. 228 15-427 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.04.2022)
Polecam szkołę. Pan Stanisław super instruktor bardzo dobrze mnie przygotował i dzięki niemu zdałem prawo jazdy za pierwszym razem. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2022)
super extra szkoła jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2022)
Polecam szkołę z całego serca. Pani Agnieszka super instruktorka, potrafi przekazać wiedzę, dzięki niej zdałam prawo jazdy za pierwszym razem. Polecam jak najbardziej
bardzo słaby
(ocena z dnia 19.12.2021)
podejście szkoły do zapytania o doszkalające lekcje - tragedia , nie polecam absolutnie, szkoda czasu
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2021)
Z całego serduszka polecam tą szkołę wszystkim którzy chcą się nauczyć w bardzo miłej i ciepłej atmosferze jeździć i tym którzy się uczą ale opornie im to idzie w innych szkołach. Pani Agnieszka oprócz tego że potrafi przekazać wiedzę to jest przesympatyczna i nauka z nią to czysta przyjemność☺️ Dziękuję za pomoc w zdaniu prawa jazdy i naprawdę szczerze polecam wszystkim!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
10
CSK DRIFT Szkoła Jazdy

ul.Sienkiewicza 55A lok.64 15-542 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >