Prawo jazdy Białystok

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Białymstoku(25)

1600 zł
2490 zł
208 Zaufanych Opinii (360 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2021)
Jestem kolejną szczęśliwą absolwentką Szkoły Jazdy ALFA! Z pewnością mogę polecić ją każdemu, kto rozważa robienie prawka w Białymstoku (mi również poleciła ją siostra, która jeździ suuuper) Ukończyłam teoretyczny kurs online - bardzo wygodny - materiału możesz uczyć się w domu, kiedy chcesz i ile chcesz. Moim instruktorem była wspaniała p. Sylwia Mazur, której nie oddałabym dla żadnego innego instruktora na świecie. Lekcje odbywały się w świetnej atmosferze pełnej motywacji i profesjonalizmu. Po 30h miałam pewność, że jestem świetnie przygotowana do egzaminu i mojego nowego rozdziału życia za kierownicą:) Dziękuję!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2021)
Jak prawko to tylko w Alfie! Pani Teresa to najlepszy instruktor na jakiego można trafić, super podejście, miła atmosfera. Polecam każdemu serdecznie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 02.01.2021)
Serdecznie polecam pana Cezarego Zalewskiego, który został mi przydzielony po chęci zmiany instruktora, mianowicie pana Andrzeja Larkowskiego. Po ukończeniu jednej z lekcji jazdy z panem Andrzejem ustaliliśmy, że następną lekcję umówimy telefonicznie. Pan Andrzej bez słowa nie odbierał przez kilka dni z rzędu, po czym finalnie gdy udało nam się połączyć, skwitował moje staranie o połączenie ironicznym, wyśmiewczym komentarzem i umówił następną lekcję za dwa tygodnie. Z perspektywy kursanta, który i tak czeka na następną lekcę dosyć długo przez większą ilość osób przystępujących do kursu w okresie letnim, to takie niefrasobliwe podejście ze strony pana Andrzeja tym bardziej wydało mi się nieprofesjonalne. Pomimo tego, że do samego sposobu prowadzenia zajęć nie mam żadnych zastrzeżeń, to ten incydent uniemożliwił mi dalszą naukę i skreślił pana Andrzeja jako nauczyciela w moich oczach. Na jego miejsce przydzielony mi został pan Cezary, z którym dalsza nauka była czystą przyjemnością :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.12.2020)
Bardzo polecam, wybór tej szkoły jazdy był wyjątkowo trafny i jestem zadowolony z obsługi w biurze jak i z instruktora :) Bardzo miła atmosfera podczas jazdy i szeroki wybór godzin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2020)
Polecam szkołę jazdy Alfa. Profesjonalne przygotowanie z teorii i praktyki. Pan Marek Radkowski świetnie przygotował mnie do zdania egzaminu. Na wszystkie nurtujące pytania otrzymałam jasne odpowiedzi. Profesjonalizm w swojej dziedzinie. Miła atmosfera sprawiała że jazdy były czystą przyjemnością. Zero stresu. Zdane za pierwszym razem. !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 lok.02ul. Składowa 7 (budynek KPK), 15-094 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (218 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2021)
Całym sercem polecam Pana Mariusza. Po jednej lekcji z nim w końcu czułam się dobrze przygotowana do jazd jak i egzaminu. Pozytywna atmosfera i bardzo profesjonalne podejście.
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2021)
Pełen profesjonalizm, miła obsługa. Bardzo polecam pana Mariusza Moszczyńskiego, uczy on jak poradzić sobie na drodze a nie tylko zdać egzamin. Polecam !!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2020)
Jazdy z Panem Mariuszem wspaniale przygotowują do egzaminu. Cierpliwość i pasja do nauczania kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2020)
Bardzo polecam szkołę jazdy, profesjonalne podejście do kursanta, widać że chcą nauczyć a nie naciągać na dodatkowe godziny. Dzięki Pani Justynie w ogóle się nie stresowałam wyjeżdżając na miasto a jazdy w miłej atmosferze sprawiały mi ogromną przyjemność. Tak mnie przygotowała, że teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem za co szkole i Pani Justynie ogromnie dziękuję :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 30.11.2020)
Pan Mariusz najlepszy instruktor. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Fastcar. Nauka jazdy, jazdy doszkalające. Dworakowski Piotr

ul. Komisji Edukacji Narodowej 40 lok. 2 15-687 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
82 Zaufane Opinie (142 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.01.2021)
Do szkoły zgłosiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że wcale się nie zawiodłam!! Teoria bardzo dobrze i klarownie wytłumaczona przez p.Jarka, poparta wieloma przykładami, nie tylko z książki, ale też tymi z życia. Jazdy z p.Jarkiem i p.Mietkiem zawsze przebiegały w fajnej, miłej atmosferze. Obaj panowie są bardzo cierpliwi, wszystko dokładnie wyjaśniali i dawali cenne rady, co pozwoliło bezstersowo podejść do egzaminu i zdać go za pierwszym razem! Zdecydowanie polecam kurs w szkole Ale Jazda!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2020)
Najlepsza szkółka do jakiej można sie zapisać P.Jarek przeprowadza świetną nauke teorytyczną po której zapamiętałem dosłownie każdy znak i każdy przepis ruchu. Najlepszym instruktorem jazdy jest P. Łukasz swietna osoba bardzo miła, potrafi słuchać, bardzo dobrze tłumaczy na czym polega prowadzenie pojazdu. jazda z nim jest najlepszym momentem w życiu osoby która dopiero uczy sie jezdzic autem polecam Bardzo serdecznie z całego serduszka <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2020)
ALE JAZDA najlepsza szkoła w Białymstoku. Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne przez p. Jarka. Najlepszy instruktor to p. ŁUKASZ. Świetnie mnie nauczył jazdy samochodem, cierpliwy, wyrozumiały. Gdy jest coś nie jasnego wszystko wytłumaczy, zawsze doradzi w trudnej sytuacji podczas jazdy. Instruktor godny polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.08.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Białymstoku. Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia teoretyczne przez p. Jarka. Najlepszy instruktor to jest p. ŁUKASZ, świetnie nauczył mnie jazdy samochodem, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze wszystko spokojnie, po kolei wytłumaczy jeśli jest coś nie zrozumiałe, doradzi w trudnej sytuacji podczas jazdy. Instruktor godny polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2020)
Instruktorzy z podejściem. Cierpliwi i bardzo wyrozumiali. Prawo jazdy zdałam za 2 razem. Szczególnie polecam instruktora Pana Łukasza - bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
ALE JAZDA

ul. Antoniukowska 11 15-815 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
36 Zaufanych Opinii (52 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Przed rozpoczęciem kursu myśl o nauce jazdy samochodem była tylko ciążącym z tyłu głowy stresem. Nie pomagały zasłyszane od znajomych historie o strasznych instruktorach i rondach na których przeżyję załamanie i po których odechce mi się wracać za kierownicę. Okazało się jednak, że moje doświadczenie kursu jazdy było zgoła inne. Dzięki nienapiętej atmosferze połączonej z profesjonalizmem instruktora Artura Dobrogowskiego cotygodniowe zajęcia były przyjemnością. Każdy wprowadzany na zajęciach element był poprzedzony wstępem teoretycznym, dającym mi schematy dzięki którym naprawdę rozumiałam co robię. Naprawdę dużym plusem był dla mnie profesjonalizm w planowaniu zajęć, które były na bieżąco wpisywane do kalendarza google, do tego grafik był zawsze elastyczny. Egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem, praktyczny za drugim. Polecam Rock and Roll każdemu, kto chce zostać kierowcą, ale też tym osobom, które się tego boją-tutaj można to zmienić.
neutralny
(ocena z dnia 15.10.2020)
Polecam! Wszystko jak najlepiej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2020)
Zajęcia z teorii były ciekawe, prowadzący omawiał elementy nie tylko pod egzamin państwowy, ale również pod jazdę codzienną już po zdanym egzaminie. Zajęcia praktyczne nie były w żaden sposób stresujące, podejście indywidualne do kursanta (poświęcenie więcej uwagi na rzeczy, które słabiej wychodzą), bardzo zrozumiałe tłumaczenie nie tylko pod egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2020)
Generalnie wszystko bardzo, ale to bardzo pozytywnie, zarówno teoria prowadzona na spokojnie w kameralnych grupkach, jak i praktyka. Polecam w 100% Instruktorzy wyjaśniają wszystko tak że nie pozostają żadne wątpliwości. Jak ktoś nie zdaje kursu po tej szkole, to już tylko nerwy, bo przygotowanie jest naprawdę doskonałe.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2020)
Podejście do kursanta super tak samo jak i instruktaż jazdy. Podczas kursów każda niejasnošć/niepewność była szybko objaśniana. Współpraca sprawiała mi przyjemność, egzaminy zdane szybko co zawdzięczam solidnej podstawie teoretyczno-praktycznej zdobytej w Rock & Roll.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Rock & Roll. Ośrodek szkolenia kierowców

ul. Sienkiewicza 49 lok. 308 15-002 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
2 Zaufane Opinie (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2020)
Bardzo dobra szkoła.Profesjonalne wykłady teoretyczne.Najtańsza opłata za kurs.Znakomici instruktorzy/polecam pana Grzegorza /.Elastyczne godziny jazd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2019)
Byłam tutaj na kursie, szkoła ok bo zdałam za pierwszym razem :p
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2019)
Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2019)
Wszystko ok, byłem tu na kursie i nie było żadnych problemów, instruktorzy bardzo spokojni, nikt nie krzyczał, jazdy zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2019)
Szkoła godna polecenia, nie napotkałam się z żadnymi problemami podczas całego kursu. Terminy bez żadnego problemu do ustalenia nawet na następny dzień, instruktor cierpliwy, ogólnie szkoła ok.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
OSK FAWORYT

ul. Bitwy Białostockiej 30Aul. Kard. St. Wyszyńskiego 2/1 lok. 318 (obok Mc'Donalda), 15-103 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Bardzo dobrze uczą, miła obsługa i instruktorzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2018)
Profesjonalna szkoła jazdy, szybko i konkretnie przebyty kurs z pozytywnym skutkiem , teoria oraz praktykaw WORD zaliczona za pierwszym razem. Polecam każdemu kto jest gotowy i chętny na zrobienie prawa jazdy razem ze szkoła jazdy Szal :).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2017)
Profesjonalne podejście oraz fajna atmosfera przyczyniła się do zdania egzaminu praktycznego za pierwszym podejściem. Szczerze polecam jedynych w swoim rodzaju instruktorów Pana RADOSŁAWA i SZCZEPANA
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 01.02.2017)
Bardzo dobre przygotowanie jeśli chodzi o lekcje teoretyczne. Po zajęcia człowiek wszystko pamiętał. Jeżeli chodzi o część praktyczna nie jestem zadowolona. Pan instruktor [...] choć człowiek konkretny i rzeczowy szybko się denerwuje przez, co jazda stawała się stresująca. Nie polecam osobom które nie miały styczności z samochodem. Dokupić godziny u innego instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2014)
Polecam szkołę dla tych ktorzy nie mieli styczności z kierowaniem pojazdu i tym którzy mają to opanowane. Gdybym miał wybierać tę samą, wybrałbym jeszcze raz!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
SzAŁ Ośrodek Szkolenia Kierowców

Lipowa 4, IIp. 228 15-427 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2020)
zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2017)
Pan Michał jest najlepszym instruktorem w Białymstoku.Bardzo cierpliwy,punktualny godziny wyjezdzone co do minuty ,bardzo dokładnie tłumaczy,błędy omawia kilka razy.POLECAM. POLECAM POLECAM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2016)
Pełen profesjonalizm, zdałam za pierwszym razem:) POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2016)
Nauka praktycznie bezstresowa. Pełen profesjonalizm, anielska cierpliwość. Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze i z przyjemnością się na nie przychodziło. Pan Maliszewski w świetny sposób tłumaczył wszystkie detale. Polecam wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2016)
Polecam! Pan Michał jest Mistrzem w swoim fachu, przekazuje swoją wiedzę, każdy błąd eliminuje nie odpuszcza do momentu aż nie nauczy perfekcji każdego z wykonywanych manewrów i zachowania podczas jazdy. Eliminuje również stres i sprawia, że czujemy się pewnie na drodze i pewni swoich możliwości. Zdałem za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Start. Ośrodek szkolenia kierowców

Bolesława Chrobrego 1b lok. 29 15-057 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
8 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2020)
Naprawde to jest dobry ośrodek szkolieniowy. POLECAM!!!!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2020)
Pełen profesjonalizm, cierpliwi i sympatyczni instruktorzy. Podczas całego trwania kursu (teoria i praktyka) kładzie się nacisk na nauczenie kursanta myślenia na drodze a nie zapamiętywania wyuczonych zachowań na potrzeby zdania egzaminu. Egzamin teoretyczny i praktyczny, mimo stresu, zdane za pierwszym podejściem. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Pełna profeska. Polecam teoria i praktyka zdana w WORD za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.12.2019)
Najlepsza szkoła jazdy, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do kursantów, instruktor Tomek z powołaniem i cierpliwością. Polecam z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2019)
Najlepsi!!Polecam z czystym sumieniem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
RZOŃCA - Stefan Rzońca

Konstytucji 3-go Maja 24 - sala wykładowa 15-780 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
25 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2020)
Miałem powtórne egzaminy, przyszedłem do nich na przypomnienie...profesjonalistka- Pani Kasia potrafiła oduczyć mnie w 3 dni (6 GODZ)moich starych nawyków jazdy, przypomnieć mi poprawnej jazdy (myślałem że wszystko wiem i umiem hehe).Pani Kasia potrafi przekazać swoją profesjonalną wiedze każdemu-zdałem za 1. razem bez problemów dzięki ich pomocy!!! Polecam każdemu z czystym sercem!!!!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.11.2017)
Instruktorzy wykazują się wyjątkowym zrozumieniem i cierpliwością, na jazdy nie trzeba czekać, są w pełni dostosowane do czasu wolnego kursanta. Każdy manewr tłumaczony jest w sposób jasny i łatwy do przyswojenia, uczestnik kursu jest przygotowywany do egzaminu państwowego również w sposób psychiczny. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2017)
Polecam wszystkim. Bardzo dobra szkoła. Teoria z panią Moniką - szybko, zwięźle i na temat :) jeśli chodzi o instruktorów to z czystym sercem mogę polecić pana Mirka i panią Agatę .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
mili instruktorzy, tłumaczą niezrozumiałe rzeczy, można poćwiczyć rzeczy, które nie wychodzą najlepiej
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Białostocka Akademia Jazdy EGZAMINATOR

ul. Świętojańska 16 lok. 1 15-277 Białystok

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, B+E, C+E, A2, D, AM, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, C, C+E

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
15 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2019)
Polecam tę szkołę jazdy. Wykwalifikowana i doświadczona kadra. Zdałem za pierwszym podejściem. Jest nacisk na naukę, ale dzięki temu więcej zmotywowałem sie do egzaminu. Podoba mi się, że uczą myślenia na drodze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 28.12.2018)
Nie polecam szkoły, podczas jazd bardzo niemiła atmosfera. Instruktor Pan Wojciech demotywuje swoich kursantów, powoduje nadmierny stres, wmawia im, że nawet po skończonym kursie nie mają umiejętności potrzebnych do zdania egzaminu (dodam, że pomimo słów Pana Wojciecha zdałem egzamin za 1 razem, jednak wiem, że są osoby nie tak dobrze odporne na stres). Krzyczy na kursantów, kiedy nie są w stanie wykonać danego manewru. Skutkuje to utratą chęci oraz początkowego zapału do zrobienia prawa jazdy. Ogromny brak podejścia pedagogicznego, brak pochwał za jakikolwiek dobrze zrobiony manewr. Wszystkie wymienione przeze mnie rzeczy skutkowały u mnie brakiem pewności oraz nieustannym strachem przed jazdą. Instruktor Pan Henryk, w przeciwieństwie do ww. instruktora posiada dużo większą cierpliwość oraz podejście do kursantów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.09.2017)
Instruktor- Pan Wojtek bardzo wymagający, ale jednocześnie cierpliwy i zaangażowany, robi kawał dobrej roboty. Pani Iwona w biurze zawsze służy radą i uśmiechem. Kurs oceniam baaardzo pozytywnie, przygotował mnie do egzaminu perfekcyjnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2017)
Ośrodek z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce nie tylko zdać, ale i nauczyć się jeździć. Do zajęć teoretycznych i organizacji szkolenia nie mam żadnych uwag, wszystko było przeprowadzone miło i fachowo. Na lekcje jazdy polecam p. Henryka, który jest instruktorem z powołania i czuje się to w czasie każdej godziny spędzonej w samochodzie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2017)
Gorąco polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
OSK MUSTANG Iwona Mroczkowska

Sienkiewicza 46 lok. 57 15-004 Białystok

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >