Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A2 już od 2900zł

NAUKA JAZDY HAPPY END

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(61)

Więcej filtrów kursów
583 Zaufane Opinie (694 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2023)
Zaczęłam rok temu kurs na prawo jazdy w szkole jazdy tyrakowscy, mimo że musiałam przerwać na jakiś czas podchodzenie na egzaminy praktyczne po roku bez problemu mogłam wrócić na dodatkowe jazdy. Atmosfera u nich jest bardzo dobra, nigdy nie czułam stresu przed jazdami, ani bycia ocenianym, kiedy egzamin nie poszedł pomyślnie. Godziny są elastyczne, umawianie się idzie bardzo sprawnie i na duży plus jest SMS który przychodzi dzień przed zaplanowanymi jazdami z przypomnieniem. Wiele się nauczyłam nie tylko na egzamin ale także do normalnej jazdy po mieście. Dziękuje bardzo serdecznie Pani Gosi, Panu Witoldowi i innym instruktorom za przygotowanie. Polecam każdemu!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2023)
Dzięki tej szkole jazdy zdałam prawko za pierwszym razem! Sama nie mogłam w to uwierzyć, zwłaszcza, że byłam wyjątkowo trudnym przypadkiem. Do Tyrakowskich trafiłam z innej szkoły. Po wyjeżdżeniu tam ponad 40 godzin nie potrafiłam zrobić poprawnie łuku, a o podchodzeniu do egzaminu nawet nie było mowy. Dzięki zaangażowaniu profesjonalnych instruktorów i ich cierpliwości zrobiłam ogromny progres, a sama nauka jazdy przestała mnie stresować. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Gosi za zaangażowanie i wsparcie. Szczerze polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2023)
Szkoła jazdy, którą z czystym sumieniem można polecić każdemu! Kurs od początku do końca przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób. Ogromnym plusem tej szkoły jazdy jest indywidualne podejście do każdego kursanta, terminy jazd można dopasować pod siebie, a wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze. Teoria została przeprowadzona w ciekawy sposób, dobrze słuchało się wykładów i z pewnością każdy wyniósł z nich dużo wiedzy. Zajęcia praktyczne również przeprowadzane są na najwyższym poziomie. Miałam okazje jeździć z paroma instruktorami i o każdym mogę powiedzieć jedno- widać, że chcą aby kursant wyniósł jak najwiecej wiedzy z jazd, a zajęcia przebiegają w profesjonalny sposób. W tym miejscu chciałabym również podziękować mojemu instruktorowi prowadzącemu- Panu Pawłowi, który był bardzo cierpliwy, a za razem wymagający, bez niego sukces w nauce jazdy nie byłby możliwy. Z każdej jazdy wychodziłam świadoma swoich błędów wiedząc nad czym muszę pracować i w jaki sposób to zrobić. Jak zdawać prawo jazdy to tylko z pomocą kursu u Państwa Tyrankowskich!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.01.2023)
Polecam z całego serca tą szkołę nauki jazdy. Chciałbym również polecić instruktora Pana Pawła Tyrakowskiego, najlepszy instruktor. Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2022)
Zdane za pierwszym razem, profesjonalne podejście instruktorów, które zachęca do nauki i pozwala miło przy tym spędzić czas gorąco polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-12

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
338 Zaufanych Opinii (433 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2022)
Polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To wspaniały instruktor ze świetnym podejściem, formą nauki i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim były czystą przyjemnością. Egzamin zdany za pierwszym razem :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam, profesjonalne podejście, świetna forma nauki, motywacji i prowadzenia. Super instruktor Pan Marcin i Pan Mariusz . Według mnie najlepsza szkoła nauki jazdy :) Zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pana Mariusza. Profesjonalizm, podejście do kursanta i sposób tłumaczenia dopasowany do potrzeb. Ogromne zaangażowanie i przede wszystkim wiedza, której brakuje w innych tego typu ośrodkach. Niestety wcześniej odbywany kurs w innej nierzetelnej (to chyba nawet zbyt słabe słowo)"szkole" maż zdecydował przerwać i dopiero w szkole Prymus dostał prawidłowe wskazówki i szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza za pomoc i doprowadzenie męża w tak sprawny sposób do zdanego egzaminu. Zyczę wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze nauczyć się prowadzić auto, aby trafili na tak dobrego instruktora. :) Panie Mariuszu, jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu Mohamed'a.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, ze świetnym podejściem i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim to była sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam Pana Marcina, z którym miałam okazje pojeździć tylko 4 godzinki, a to dlatego, że znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Po około miesięcznej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole, Pan Marcin w ciągu tych czterech godzin nadrobił ze mną wszystkie zaległości i nauczył wielu nowych rzeczy. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i już po pierwszych minutach stres całkowicie opadł. Grafik świetnie dobierany do potrzeb kursantów, bez wiecznego czekania na wolne terminy. Polecam!!!
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
277 Zaufanych Opinii (357 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2022)
Po półrocznej przerwie i dwóch nieudanych próbach w wordzie zdecydowałem się wrócić do robienia prawa jazdy i udało mi się je zdobyć! Pani Asia i Pan Darek pomogli mi pozbyć się błędów i trzecie podejście było moim ostatnim! Polecam z całego serca! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2022)
Polecam naukę jazdy Auto Test! Zaczynałem od zero a Pan Boguś i Pan Jarek byli cierpliwi, wyrozumiali, znakomicie przygotowali mnie do egzaminu państwowego. Wyjeździłem około 45 godzin w kursie plus 4 godziny przed samym egzaminem, ale egzamin zdany za pierwszym razem to nagroda za wspólną ciężką pracę instruktorów i moją! Tylko Auto Test!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2022)
Bardzo polecam! W szkole jest bardzo przyjacielska atmosfera. Organizacja w biurze świetna, a Pani Palwina, która stoi na jego czele, dokładnie przeprowadzi przez cały proces i rozwieje wszelkie wątpliwości. Jazdy to bardzo miło spędzony czas, prowadzone z zaangażowaniem, profesjonalnie i oczywiście w miłej atmosferze, a na kolejną czeka się z niecierpliwością. Jeśli kursant chce się nauczyć, to jest to idealne miejsce, żeby zrobić z niego naprawdę dobrego kierowcę. Jazdy pod czujnym okiem instruktora Maćka i egzamin zdany za pierwszym razem. Jakbym miała wybierać jeszcze raz, zdecydowałabym się ponownie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2022)
Brałem w tej szkole jady dodatkowe u Maćka. Egzamin zdany, polecam świetnie uczy jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Szkoła dobrze szkoli przyszłych kierowców polecam szczególnie instruktora Maćka
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. Marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
244 Zaufane Opinie (338 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2023)
Polecam z całego serca! Instruktorzy pełni wyrozumienia i cierpliwości. Zwracający uwagę na najmniejszy błąd aby dojść do perfekcji na drodze i panować nad stresem. Miałam u siscar jazdy doszkalające ale bardzo żałuję, że nie robiłam kursu. Już dawno miałabym to za sobą. POLECAM!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2023)
Bardzo fajna szkoła. Polecam!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.03.2023)
Bardzo dobre i profesjonalne przygotowanie do egzaminu, zdane oczywiście za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2023)
Wykupiłam tylko jazdy doszkalające przed egzaminem ale żałuje, ze nie odbyłam tam całego kursu. Już dawno prawo jazdy miałabym w kieszeni. Po jazdach doszkalajacych dowiedziałam się i nauczyłam dużo więcej niż dotychczas. Pan Sylwester dużo i spokojnie tłumaczył, zwracał uwagę na technikę jazdy i jeśli cokolwiek chciałam przećwiczyć nigdy nie było problemu. Polecam z całego serca!
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2023)
Polecam z całego serca! Wszystko wytłumaczone w bardzo miły spokojny sposób. Miałam niestety tylko jazdy doszkalające ale to one pomogły mi zdać egzamin państwowy.
4
Nauka Jazdy Sis-Car

plac Kilińskiego 3/113 (budynek ZDZ; I piętro; wejście A) 71-414 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-12

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
212 Zaufanych Opinii (330 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Jestem już jakiś czas po zdanym egzaminie i polecam każdemu NJ MAGNET. Osobiście jazdy odbywałam z Panem Krzysztofem - bardzo miły, spokojny i wyrozumiały instruktor, który zwraca uwagę na szczegóły oraz pokazuje jak najwięcej możliwych opcji tzw. trasy egzaminacyjnej, co w późniejszym rezultacie daje nam dużo więcej swobody i pewności przed egzaminem państwowym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała, który świetnie przygotował mnie do egzaminu i zdałam za pierwszym razem. Dziękuję za wspracie i wiarę do samego końca, każdemu z całego serca polecam tę szkołę, świetna atmosfera i pełen profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Świetna profesjonalna atmosfera. Przede wszystkim przygotowano mnie do bezpiecznej jazdy. Szczególnie dziękuje mojemu głównemu instruktorowi Michałowi.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Dobre podejście do kursantów, bogata ilość prowadzących, elastyczny dobór godzin z możliwością ich zmian.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Niedawno ukończyłam kurs i szkołę mogę polecić z czystym sumieniem. Zostałam naprawdę dobrze przygotowana do egzaminu państwowego, który udało mi się zdać za pierwszym razem. W szczególności polecam zajęcia z Panem Michałem, który w przystępny sposób przekazuje swoją wiedzę i bardzo skupia się na doskonaleniu umiejętności kursanta. Zajęcia przebiegały w przyjemnej atmosferze. Pan Michał pomógł mi uwierzyć w swoje umiejętności i zwalczyć niepewność związaną z prowadzeniem samochodu. Dokładnie tłumaczył zasady ruchu, różne zachowania na drodze, a wszystkie popełnione błędy traktował ze spokojem i wyjaśniał tak prosto, że zostawało to w mojej pamięci. Dla własnej pewności dokupiłam kilka dodatkowych godzin, ale pod koniec kursu jeździłam już praktycznie samodzielnie, bez podpowiedzi tak jakbym już posiadała prawo jazdy. Polecam z całego serducha!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-03-31

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
179 Zaufanych Opinii (287 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2023)
Jak dla mnie CarStart to był strzał w dziesiątkę, Prawo jazdy zacząłem wyrabiać w wieku 26 lat i czułem się niekomfortowo z tym, że ktoś mnie będzie oceniać po decyzji z odwlekaniem tego na później. Jednak każdy z instruktorów z którymi miałem przyjemność jeździć, podchodził do tego z pozytywnym nastawieniem. Na każdego przychodzi pora i czasami trzeba dojrzeć do prawa jazdy. Sam kurs obejmował nie tylko to, by jako tako zaliczyć egzamin, ale również wszystko to co może się przydać w życiu codziennym. W innych szkołach jazdy nie uczą parkowania równoległego, bo tego nie ma na egzaminie, a w życiu radź se pan sam. Ale nie w CarStart, gdzie do szkolenia kierowców podchodzą kompleksowo. Bardzo polecam jazdy z Panem Sławkiem, bo nauczy wszystkiego jak trzeba, ma ogrom cierpliwości. Jego metody jak to zwykłem nazywać, są brutalnie skuteczne :D Pani Sylwia, która rządzi i trzęsie biurem, zawsze pomoże i wesprze ciepłym słowem. Z zdanego prawa jazdy kursanta cieszy się równie mocno co on sam :) Egzamin teoretyczny wszedł 74/74 za pierwszym razem, praktyczny również za pierwszym razem, polecam z całego serca :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.03.2023)
Polecam szkołę Car Start z całego serca. Moje początki nie były łatwe, a finalnie zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem. Instruktor Tomek to cudotwórca ???? Potrafi znaleźć odpowiedni sposób, żeby dotrzeć do kursanta i nauka była efektywna, podnieść na duchu. Każdym zajęciom towarzyszyła konstruktywna krytyka. Pochwalił gdy dobrze wykonałam manewr, zwrócił uwagę gdy robiłam coś źle. Wszystko to z anielską cierpliwością i sporą wyrozumiałością???? Tomek zwraca dużą uwagę nie tylko na technikę jazdy, ale też na kulturę oraz zachowanie względem pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jak jest okazja to uczy też czynności nieoczywistych dla świeżo upieczonych kierowców typu pamiętanie o bilecie parkingowym, tankowanie auta. Umawianie jazd oraz załatwianie formalności było przyjemnością dzięki Pani Sylwii z biura. Właściwa osoba na właściwym miejscu ???? Bardzo serdeczna i pomocna, dobrze zorganizowana ???? Niewątpliwym plusem szkoły CarStart jest lokalizacja (bardzo blisko WORD). Podczas jazd dobrze poznałam okolicę w której odbywają się egzaminy. Dzięki czemu stres na egzaminie państwowym był mniejszy. Po zdanym egzaminie otrzymałam upominek. Bardzo miły gest ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2023)
Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy Car Start! Rzetelne i kompletne przygotowanie do egzaminu jak i do rozpoczęcia swojej przygody jako kierowca. Dzięki podejściu mojego instruktora, (Pana Antoniego) mimo ogromnego stresu, udało się zdać egzaminy państwowe za pierwszym razem. Pani Sylwia wspaniała osoba, która zawsze wspiera i podnosi na duchu. Jeszcze raz serdecznie polecam, nauka jazdy w tej szkole to czysta przyjemność!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.03.2023)
Serdecznie polecam każdemu szkołę nauki jazdy car start za świetną naukę i przeszkolenie oraz ogromne wparcie i zaangażowanie. !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2023)
Chce bardzo podziekowac szkole Car Start. Egzamin zdany za pierwszym razem. Trafilam na super instruktora. P.Tomek wszystko tlumaczy i jest super cierpliwy. P.Sylwia cudowna kobitka pomaga we wszystkim oraz podnosi na duchu. Bardzoooo polecam wszystkim szkole Car Start. Jeszcze raz chce podziekowac P.Tomkowi oraz P.Sylwi. Pozdrawiam
6
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
Auto Prestiż to wymarzona szkoła do nauki jazdy. Sympatyczna atmosfera na kursach teoretycznych jak i na jazdach z wykwalifikowanymi instruktorami. Przygotowują do egzaminów bardzo dobrze, o czym świadczy zdany przeze mnie egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-03-31

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
138 Zaufanych Opinii (202 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2023)
Świetna szkoła jazdy, egzamin zdany za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2023)
Świetna szkoła jazdy. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem bez żadnego błędu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2023)
Polecam serdecznie tą szkołę. Teoria przeprowadzona w miłej atmosferze . Jazdy ustalane indywidualnie z instruktorem co jest dużym plusem. Przygotowanie do egzaminu na 5 . Nie było sytuacji żebym był zaskoczony na egzaminie. Bardzo polecam Panią Magdę i całą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2022)
Teoria bardzo przyjemna, instruktorzy mają podejście do kursanta i dzięki temu z łatwością wchłaniają wiedzę. Polecam bardzo pana Maćka i pana Mirka.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2022)
Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem szkoły do nauki jazdy, zajęcia z teorii prowadzone w ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób, zajęcia praktyczne również nie zostawiają wątpliwości że warto wybrać akurat tą szkołę, więc jeśli ktoś chce zdać bez problemu zdać wszystkie egzaminy wewnętrzne jak i te państwowe za pierwszym razem to serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-04-04

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
73 Zaufane Opinie (85 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2023)
Polecam z całego serca tą szkole. Uczą na 100 %. Zdałam egzamin z pierwszego radu. !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2022)
Mam 34 lata, a zdałem za pierwszym razem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Profesjonalni, zaangażowani, cierpliwi, sympatyczni, punktualni, skuteczni, rzeczowi, kompetentni tak mogę opisać PANA MARCINA I PANA ŁUKASZA, którzy nauczyli mnie wszystkiego od nowa i sprawili że niemożliwe stało się możliwe. Dziękuje z całego serca. Pozdrawiam. A wszystkim czytającym bardzo mocno i szczerze polecam. Dorota J.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2022)
Świetna szkoła, profesjonalni instruktorzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2022)
Polecam każdemu jazdy z Panem Marcinem. Profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły. W końcu przestałam się stresować za kółkiem i egzamin udało się zdać bezbłędnie :)
9
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 86 s. A/s. 136, 71-616 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
64 Zaufane Opinie (110 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2023)
Zdecydowanie polecam szkolenie w Gryfie. Podstawą sukcesu jest bardzo dobry instruktor, a tych w Gryfie nie brakuje. Cierpliwie, fachowo, solidne przygotowują do egzaminu. Dużo cennych wskazówek oraz wyjaśnień przeróżnych sytuacji na drodze. Dzięki za pomoc w realizacji celu jakim było uzyskanie prawa jazdy!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2023)
Najlepsza szkoła jaka może być ! Bardzo wyrozumiali instruktorzy. Z całego serduszka polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2022)
Miła atmosfera i profesjonalne podejście instruktorów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2022)
Szkoła jazdy Gryf jest jak wizyta u fajnego wujka z za granicy, wszystkie zasady są tłumaczone tak by kursant zrozumiał ich cel, jak je wykonać i nie są prowadzone tak, że nauczający i uczący zaraz zaśnie. Po skończonych jazdach niemiałem problemów z tym, że jakiś przepis lub zadanie egzaminacyjne było niedoprecyzowane lub niezrozumiałe, a słyszałem że 30 godzin jazd to za mało (problemem było tylko, że w WORDzie trzeba było czekać miesiąc na egzamin). Pan Sławek jest bardzo miły, wyrozumiały i stara się by kursant jak najwięcej wyciągnął z kursu za tą cenę, która była wpłacona. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2022)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie, egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem ! Serdecznie polecam szkołę Gryf Nauka Jazdy za atmosferę a także za profesjonalne i indywidualne podeście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Gryf Nauka Jazdy

ul. Krzywoustego 63/U2 70-251 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl