aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(61)

Więcej filtrów kursów
573 Zaufane Opinie (678 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2022)
Świetne i profesjonalne podejście. Wielka cierpliwość oraz wyrozumiałość ze strony instruktora Jakuba, który ma indywidualne podejście do kursanta. Jazdy z Kubą to czysta przyjemność! Państwo Tyrakowscy niesamowicie życzliwi, z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2022)
Świetna szkoła jazdy, przyjemna nauka, bardzo fajne, indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta. Jazdy bez stresu, w miłej atmosferze - czysta przyjemność. Serdecznie polecam : )
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2022)
Polecam serdecznie a zwłaszcza Pawła, pełen profesjonalizm dzięki któremu udało się zdać prawo jazdy za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2022)
Bardzo mocno polecam, nie potrafiłam nic kompletnie, a tu nauczyli mnie wszystkiego od podstaw. Gosia najlepsza na świecie ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2022)
Trafiłam na tą szkołę czytając pozytywne opinie i nie zawiodłam się! Zaczęłam naukę totalnie "zielona" w tym temacie, nie wiedziałam nawet gdzie jest sprzęgło, po co ono jest i gdzie jest hamulec, mało tego.. Zdecydowałam się zrobić prawo jazdy bo potrzebowałam, a nie dlatego że czułam, że będę to lubić. Wszystko się zmieniło dzięki Tyrakowscy Nauka Jazdy :) Szczególnie polecam instruktora Kubę, który ma ogromne pokłady cierpliwości, dokładnie wszystko tłumaczy i czepia się szczegółów, dzięki czemu można się nauczyć jeździć perfekcyjnie :) dowodem na to, jest mój egzamin zdany bezbłędnie, za pierwszym razem! Ja po prostu czułam, że zostałam dobrze przygotowana, nie szłam tam z myślą "może się uda" ja wiedziałam, że się uda! Dziękuję z całego serca! ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-17

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
337 Zaufanych Opinii (432 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam, profesjonalne podejście, świetna forma nauki, motywacji i prowadzenia. Super instruktor Pan Marcin i Pan Mariusz . Według mnie najlepsza szkoła nauki jazdy :) Zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pana Mariusza. Profesjonalizm, podejście do kursanta i sposób tłumaczenia dopasowany do potrzeb. Ogromne zaangażowanie i przede wszystkim wiedza, której brakuje w innych tego typu ośrodkach. Niestety wcześniej odbywany kurs w innej nierzetelnej (to chyba nawet zbyt słabe słowo)"szkole" maż zdecydował przerwać i dopiero w szkole Prymus dostał prawidłowe wskazówki i szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza za pomoc i doprowadzenie męża w tak sprawny sposób do zdanego egzaminu. Zyczę wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze nauczyć się prowadzić auto, aby trafili na tak dobrego instruktora. :) Panie Mariuszu, jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu Mohamed'a.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, ze świetnym podejściem i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim to była sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam Pana Marcina, z którym miałam okazje pojeździć tylko 4 godzinki, a to dlatego, że znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Po około miesięcznej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole, Pan Marcin w ciągu tych czterech godzin nadrobił ze mną wszystkie zaległości i nauczył wielu nowych rzeczy. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i już po pierwszych minutach stres całkowicie opadł. Grafik świetnie dobierany do potrzeb kursantów, bez wiecznego czekania na wolne terminy. Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Z całego serca polecam szkołę jazdy "Prymus". Do egzaminu przygotowywał mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić Pan Piotr Cz. Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze podnosił na duchu. Problematyczne sytuacje ćwiczyliśmy setki razy do skutku. Dziękuję za wszystko Panu Mariuszowi i Panu Piotrowi. Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie!!!
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
277 Zaufanych Opinii (354 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Szkoła dobrze szkoli przyszłych kierowców polecam szczególnie instruktora Maćka
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Polecam zapisać się właśnie tutaj na kurs! Instruktorzy są profesjonalni, życzliwi i napewno nauczą wszystkich zdać egzamin!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2022)
profesjonalne prowadzenie kursu, ogromna serdeczność, życzliwość intruktorów elastyczność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2022)
Z całego serca polecam tą szkołę! Wspaniały kontakt z biurem, podchodzą do kursanta z ogromnym zaangażowaniem, bardzo dobra organizacja, nie ma problemu z przełożeniem jazd lub dokupieniem "na ostatnią chwilę" !!!! Miałam przyjemność uczyć się przy boku Pani Asi, która przekazała mi ogrom wiedzy, wskazówek oraz przyjemnie spędzonego czasu podczas jazd z dobrą dawką humoru. Ogromne podziękowania również dla Pana Jarka, z którym miałam przyjemność jeździć 2 ostatnie godziny przed egzaminem. Jego cenne wskazówki przekazane w tak krótkim czasie również w dużej mierze przyczyniły się do mojego pozytywnego wyniku egzaminu. Reasumując, ta szkoła spełnia marzenia, bo moim było posiadanie prawa jazdy i bycie kierowcą. POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM ☺☺☺☺☺
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2022)
Wspaniała postawa instruktorki- Pani Asia to wyrozumiała, pełna zaangażowania i humoru osoba. Jazdy zaczynały się i kończyły zawsze punktualnie. Dzięki pracy Pani Asi nie tylko zdałam egzamin za pierwszym razem, ale zaczęłam się czuć pewnie w samochodzie. Elastyczny grafik jazd, możliwość zrobienia części teoretycznej online, bardzo dobry kontakt z biurem- obsługa biura profesjonalna i rzetelna, żadnych niedopowiedzeń, wszystkie ustalenia i zmiany uzgadniane i potwierdzane odpowiednio wcześnie. Choćbym się bardzo starała, to nie dałabym rady znaleźć jakiegokolwiek minusu. Wiem, że czas który spędziłam w tej szkole był bardzo dobrze wykorzystany. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. Marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
219 Zaufanych Opinii (298 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2022)
ludzie przemili, nauczą was dobrze jeździć, nie tylko pod zdanie egzaminu. polecam!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2022)
Instruktorzy są bardzo przyjaźni, wyrozumiali jeśli chodzi o jazdy. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem, wiec przygotowanie przez szkołę SIS-Car bardzo dobre????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2022)
Cała ekipa jest idealna. Panuje spokojna atmosfera, wytłumaczenia błędów ponoszących przez kursanta również widziane. Nie ma nacisku, a osoba która się uczy nie czuje presji w prowadzeniu pojazdu. Wspaniałe osobowości dzięki którym można otrzymać wymarzone prawo jazdy!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2022)
Z całego serca polecam Pana Darka, którego rady oraz uwagi odnoście mojej jazdy pomogły osiągnąć zamierzony cel - wynik pozytywny z egzaminu. Pan Darek ma świetne podejście do kursantów - spokojnie wszystko tłumaczy, nie wspinając już o atmosferze, która tez jest ważna podczas jazd - z Panem Darkiem jazdy to sama przyjemność, dlatego jak najbardziej polecam Naukę Jazdy Sis-Car!☺️ i jeśli szukacie odpowiedniej szkoły jazdy w Szczecinie to tylko i wyłącznie tutaj????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2022)
Szkółka najlepsza w całym Szczecinie! Żałuje, ze jako pierwszy wybór jej nie wybrałam. Odrazu po przecudownym, cierpliwym oraz pełnym wsparciu od Pana Darka i oczywiście zaangażowaniu egzamin jest w końcu zdany. Jak ktoś się zastanawia, nad szkółką i chce naprawdę się nauczyć oraz być pewnym siebie na drodze???? to Polecam tą szkółkę!❤️
4
Nauka Jazdy Sis-Car

plac Kilińskiego 3/113 (budynek ZDZ; I piętro; wejście A) 71-414 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-29

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
202 Zaufane Opinie (311 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.07.2022)
Z czystym sumieniem mogę polecić Szkołe Jazdy Magnet. Współpraca z nimi to sama przyjemność! Teoria prowadzona przez Pana Radka jest bardzo zrozumiała, jasna i z humorem. Pan Kuba z recepcji jest profesjonalny, kulturalny oraz pomocny. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc, w każdej sprawie z jaką się zwróciłam - to niezywkle uprzejme. Jazdy miałam z kilkoma instruktorami i każdy z nich jest dobry w tym co robi, ale NAJLEPSZY jest Pan Paweł - mistrz!!! Bardzo dziękuję jemu za wiedzę jaką mi przekazał, cenne wskazówki, dobre rady, zabawne zagadki, a to wszystko było rzeczowe, konkretne w miłej atomosferze i bez stresu - instruktor z krwi i kości. Naprawdę świetny gość, bardzo go polubiłam i będę zawsze ciepło wspominać. Kurs był dla mnie wyjątkową i niezapomnianą przygodą, wyniosłam z niego wiele dobrego dla samej siebie, przede wszystkim uwierzyłam we własne możliwości, a egzamin państwowy zdałam za 2 podejściem. To była bardzo dobra decyzjia, zapisując się na kurs do Szkoły Jazdy Magnet, dlatego z całego serca polecam, nie zawiedziesz się!!! Raz jeszcze dziękuję z całego serca za cały kurs.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2022)
W szkółce jest bardzo miła atmosfera. Da się na spokojnie pogadać z każdym instruktorem, potrafią nauczyć i dobrze wytłumaczyć. Cały kurs się nie przeciąga. Idąc tam nie umiałem jeździć totalnie a po kursach u nich zdałem egzaminy jak i u nich tak i państwowy śpiewająco. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2022)
Najlepsza szkola do jakiej moglam trafic! Wspaniali i profesionalni ludzie ktorzy ja tworzą! Radek mistrz teori! Kazdy instruktor z ktorym mialam przyjemnosc jezdzic Radek, Agnieszka, Natalia i Beata dziekuje za cenne rady! I moja najlepsza Pani Malgosia złoty czlowiek! ❤️ Polecam z czystym sumieniem!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2022)
Polecam, egzamin zdany bezproblemowo! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2022)
Bardzo dobra szkoła
5
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-19

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
Auto Prestiż to wymarzona szkoła do nauki jazdy. Sympatyczna atmosfera na kursach teoretycznych jak i na jazdach z wykwalifikowanymi instruktorami. Przygotowują do egzaminów bardzo dobrze, o czym świadczy zdany przeze mnie egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-08-19

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
152 Zaufane Opinie (245 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2022)
Indywidualne podejście do każdego kursanta , wszystko dokładnie wyjaśnione i wytłumaczone , instruktorom zależy na kursancie , jego potrzebach i sukcesie ) Polecam z całego serca ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy CARSTART wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z prawem jazdy ale i nie tylko, bo naprawdę warto się tu zapisać. !!!! Szkoła ta nie tylko zapewni Ci, że będziesz w pełni przygotowany do zdania egzaminu teoretycznego i praktycznego, ale również ciepłą i przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do kursanta oraz bez wątpienia wspaniałych instruktorów. ???? Na koniec mogę tylko bardzo podziękować panu Darkowi za cierpliwość i super przeprowadzone nauki jazdy oraz pani Sylwii za przejrzysty sposób wyjaśniania jakichkolwiek niejasności i za możliwość elastycznego ustalania godzin jazd.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2022)
Bardzo polecam Szkołę Jazdy CAR START!!! Zdałam egzaminy (teorię i praktykę) za pierwszym razem ! Pan Antoni jest świetnym instruktorem , z dużym doświadczeniem , cierpliwy , spokojny i wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Na zajęciach była miła atmosfera, z dużą chęcią szłam na każde zajęcie . A Pani Sylwia - cudowna kobieta , uśmiechnięta , profesjonalna i zawsze znajdzie dobre godziny jazdy ! Wielkie podziękowanie dla Pana Antoniego i Pani Sylwii za wiarę i wsparcie . Najlepsza szkoła jazdy ! Polecam z całego serca:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.05.2022)
Polecam szkołę CarStart z czystym sumieniem. Nie ma problemu z ustaleniem najbardziej dogodnych godzin, pani Sylwia zawsze ustali tak aby było dobrze :) Natomiast Pani Sylwia instruktor to uśmiechnięta, życzliwa, rzetelna i cierpliwa osoba, dzięki której zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem, bezbłędnie. Wiedza i doświadczenie, które mi przekazała przygotowały mnie do egzaminu tak aby nic mnie nie zaskoczyło. Z całego serca dziękuję
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2022)
Polecam szkole nauki jazdy Car Start!!! Instruktorzy nastawieni na fachową naukę przyszłych kierowców. Posiadają dużą wiedzę i kompetencje. Polecam wszystkim którzy chcą zostać kierowcami. Instruktorzy o wysokiej kulturze osobistej umiejętnie i cierpliwie przekazują wiedzę. Jesli nauka jazdy to tylko Car Start!!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
134 Zaufane Opinie (196 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2022)
Polecam, teoria przyjemna i idealnie przygotowała mnie na egzaminy, a jzady to czysta przyjemność (szczególnie z panią Agatą)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.06.2022)
Jak najbardziej można polecić. Godziny można dopasować pod siebie. Pan Marek bardzo dobrze przekazuje wiedzę kursantowi. Jeszcze raz polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.05.2022)
Polecam tę szkołę jazdy z całego serca. Podejście do kursanta zarówno z przygotowania teoretycznego jak i praktycznego na najwyższym poziomie. Wszystko jasne i klarowne, a kurs bardzo przyjemny. Egzamin państwowy zdałam za 1 razem, ani jednego błędu na karcie egzaminacyjnej plus pochwały na końcu od Pani egzaminator. Jestem bardzo zadowolona :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2022)
Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy. Wspaniała atmosfera, wiedza teoretyczna przekazana z pasją przez Pana Marka, jazdy - bezpieczne, bezstresowe i przyjemne. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam właśnie Happy End!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2022)
Zdecydowanie polecam, szczególnie za wspaniałe podejście do kursantów. Jeśli jest taka potrzeba to po kilka razy wszystko wytłumaczą. Ogromna cierpliwość. Nie ma najmniejszego problemu z dostosowaniem godzin jeśli chodzi o jazdy. Zdecydowanie na plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
71 Zaufanych Opinii (83 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Profesjonalni, zaangażowani, cierpliwi, sympatyczni, punktualni, skuteczni, rzeczowi, kompetentni tak mogę opisać PANA MARCINA I PANA ŁUKASZA, którzy nauczyli mnie wszystkiego od nowa i sprawili że niemożliwe stało się możliwe. Dziękuje z całego serca. Pozdrawiam. A wszystkim czytającym bardzo mocno i szczerze polecam. Dorota J.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2022)
Świetna szkoła, profesjonalni instruktorzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2022)
Polecam każdemu jazdy z Panem Marcinem. Profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły. W końcu przestałam się stresować za kółkiem i egzamin udało się zdać bezbłędnie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2022)
Pan Marcin jest cierpliwy, ma bardzo dobre podejście i z humorem oraz do skutku wytyka wszystkie błędy. Egzamin zdany bez większych problemów. Jeździłam wcześniej w innej szkole, więc mam porównanie. Tu poziom jazdy i podejścia do klienta jest naprawdę na wysokim poziomie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2022)
Bardzo dziękuję Panu Marcinowi, który zwrócił uwagę na wszystkie moje błędy, na które nie zwrócili w innej szkole jazdy, dzięki jego uwagom zdałam egzamin praktyczny w Szczecinie za pierwszym razem! Uczy bardzo prostym językiem, jest wymagający ale w dobrym sensie tego słowa, wobec tego nauka jest bardzo skuteczna. Przyszłam do Pana Marcina z polecenia kolegi który zdał za drugim razem egzamin i tez był bardzo zadowolony z nauki. Bardzo polecam! Pozdrawiam, Natalia.
9
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 86 s. A/s. 136, 71-616 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
84 Zaufane Opinie (153 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2022)
Zdane za 1 razem Bardzo miła obsługa Pani w sekretariacie bardzo miła i pomocna Bardzo fajne podejście do nauki ! Polecam nie olewać zajęć teoretycznych są bardzo pomocne i ciekawe
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Super szkoła z fajną atmosferą i profesjonalnym podejściem. Pan Marcin i Krzysztof mega instruktorzy, oprócz tego, że wszystkiego nauczą to można z nimi porozmawiać. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Pani sekretarka przemiła, zawsze chętna do pomocy i wybiera pasujące kursantowi godziny . Ogólnie polecam każdemu kto chce pozytywnie i szybko zdać prawo jazdy !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2022)
Jestem bardzo zadowolony, jazdy przebiegały w miłej atmosferze, ale przede wszystkim instruktorzy mieli profesjonalne podejście i zawsze można było liczyć na trafne porady. Dzięki temu udało mi się zdać obie części egzaminu za pierwszym podejściem i z czystym sumieniem mogę polecić szkołę jazdy Pana Marcina.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2022)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pana Marcina❤️ Dziękuję wszystkim instruktorom za wyrozumiałość i cierpliwość a przy tym fachowe i profesjonalne podejście, które pomogło mi w szybkim zdaniu egzaminu!!! Pozdrawiam Michalina ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2022)
Bardzo dobra szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl