Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A już od 2200zł

NAUKA JAZDY HAPPY END

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(65)

Więcej filtrów kursów
546 Zaufanych Opinii (638 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2021)
Serdecznie polecam Naukę Jazdy Tyrakowscy. Teoria przebiegła przyjemnie to samo mogę powiedzieć o jazdach z instruktorem z powołania Panem Jakubem Gregorowiczem. Mającym wspaniałe podejście do kursanta, przez co jada sprawiała mi frajdę. Instruktorzy uczą jazdy pod egzamin jak i pod zwykłe życie. Zawsze służą pomocą i chętnie odpowiadają na pytania zadawane podczas jady. Miła atmosfera i profesjonalizm i sprawność przysłużyły się do pozytywnego wyniku egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.02.2021)
Serdecznie polecam szkole jazdy Tyrakowscy. Pełen profezjonalizm. Każda jazda przebiegała sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Moim instruktorem był Pan Kuba, lepiej trafić nie mogłam. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2021)
Z całego serducha polecam kurs w szkole Tyrakowscy. Byłem totalnym beztalenciem, a jednak zdałem egzamin Word za pierwszym podejściem. Kadra instruktorska bardzo rzetelna, miła i profesjonalna. Polecam jeździć z Panią Kasią, bardzo cierpliwa i wyrozumiała osoba. Równie mocno polecam Pana Pawła, ma nieprzeciętną wiedzę i potrafi świetnie ja przekazać podczas zajęć. Atmosfera podczas zajęć była bardzo ok. Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na ten ośrodek szkolenia kierowców.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Polecam z czystym sumieniem ! Pana Darka za Teorie na Której świetnie sie kursant czuje i pozytywna Instruktorke Prowadzaca Pania Małgorzate ! :) Na jazdach Wszystko jasno tłumaczone z uśmiechem ???? Szkola Nauki Jazdy ? - Tyrakowscy !
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2021)
Z czystym sumieniem polecam szkołę jazdy Tyrakowscy. Teoria przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze, pełen profesjonalizm. Instruktorzy bardzo cierpliwi. Moim instruktorem prowadzącym został Pan Paweł, lepiej trafić nie mogłam. Jazdy przebiegają sprawnie w bardzo przyjemnej atmosferze, zero stresu. Naprawdę wiele można się nauczyć i w pełni przygotować się do egzaminu. Gorąco polecam każdemu!!!
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-10

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
334 Zaufane Opinie (426 Opinii)
dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Zdałam egzamin za 7 razem, a to wszystko dzięki Panu Marcinowi, z którym miałam przyjemność jeździć przed egzaminem. Przyjazna atmosfera w aucie i spokojne podejście do kursanta. Po 10h z Panem Marcinem czułam sie lepiej za kierownicą i pewniej niż po 30h jazd z innym instruktorem, wiec to o czymś świadczy :) Mogę w 100% polecić Pana Marcina!!! Amelia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2020)
Do egzaminu przygotowywał mnie Pan Marcin- instruktor jazdy z powołania :) Profesjonalna nauka jazdy, dobre podejście do kursantów i świetna atmosfera w aucie to to, co najlepiej zapamiętałam z kursu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń :) Opanowałam wszystko z czym miałam problem, co pozwoliło mi zdać egzamin za PIERWSZYM RAZEM. Sama w to nie wierzę, dlatego, na pewno, Pana Marcina polecę wszystkim znajomym, więc śpieszcie się z rezerwacją jazd ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2020)
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy. Egzaminy państwowe oba zdane za pierwszym razem. Pan Mariusz - instruktor od teorii i praktyki, z którym miałam przyjemność jeździć, bardzo dobrze przygotowuje z teorii, atmosfera jest bardzo przyjazna tak, że z chęcią uczęszczałam na zajęcia :) Jazdy również bezproblemowo, dobre podejście do kursanta, wszystko na najwyższym poziomie. Duża elastyczność w umawianiu jazd, przyjazna atmosfera i super kadra zdecydowanie na plus!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Sekulskiemu za to, że zawsze znalazł dla mnie miejsce w swojej szkole, za pomocną dłoń i wyrozumiałość. Wczoraj zdobyłam swoje upragnione prawo jazdy po bardzo długiej walce. Jeździłam w wielu szkołach w Szczecinie i zarówno podczas trwania całego kursu jak i wielu dodatkowych godzinach jazd nigdzie nie nauczyłam się tak wiele jak w Prymusie zaledwie przez kilkanaście wyjeżdżonych godzin. Z całego serca polecam wszystkim ta szkole jazdy. Dziękuję Panu Piotrowi i Panu Przemkowi, za to, że w końcu uwierzyłam w siebie i w swoje umiejętności. Dziękuję za cierpliwość i naukę. Prawdziwi instruktorzy z powołania. Polecam gorąco ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Krótko mówiąc pełen profesjonalizm,świetna atmosfera. Godna polecenia szkoła - zatem GORĄCO POLECAM!!! !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
215 Zaufanych Opinii (282 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2021)
Szkoła na jak największy plus! Wszystko przejrzyście wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolona z jazd z Panem Piotrem, dzięki niemu i radom innych instruktorów zdałam za pierwszym razem. Z ewentualnymi zmianami w rozpisanych jazdach, również nie było żadnego problemu. Wszystko odbyło się w świetnej atmosferze :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2021)
Z powodu koronawirusa wybrałem opcje e-learning. Otrzymałem dostęp do bazy pytań, która odpowiednio przygotowała mnie do zdania na 100% egzaminu teoretycznego. W przypadku części praktycznej udało się, pomimo napiętego grafiku zaplanować jazdy - Pani Palwino, pełen profesjonalizm z Pani strony. Należy również dodać dobry, że posiadają dobry system, który 24 godzinny przed każdą jazdą wysyła sms z przypomnieniem. Instruktorzy ŚWIETNI! Pełen profesjonalizm, spokój, ale również poczucie humoru. Dzięki Pani Joannie, która prowadziła mnie przez 30 godzin, oraz Panu Dariuszowi, z którym miałem jazdy doszkalające zdałem egzamin praktyczny za pierwszym razem. Jeżeli szukacie dobrej szkoły jazdy, to gorąco polecam Auto-Test! : )
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2021)
Naukę w tej szkole wspominam bardzo dobrze. Mimo napiętego grafiku udało znaleźć się odpowiednie dla mnie terminy - szczególne podziękowania w tej sprawie do Pani Palwiny. Jeżeli chodzi o wykłady - skutecznie przygotowały mnie do egzaminu teoretycznego - bardzo cenna okazała się weryfikacja wiedzy na zajęciach i zadawane przez prowadzącego zajęcia pytania, które powodowały znacznie szybsze przyswajanie materiału. Jeżeli chodzi o część praktyczną to chciałabym w szczególności podziękować instruktorowi Damianowi, który nie tylko przekazał mi wiedzę dotyczącą samej jazdy, ale również przekazał mnóstwo praktycznych wskazówek, które szybko pomogły mi opanować wszystkie manewry. Podczas kursu widać było pełne zaangażowanie instruktora w prowadzone zajęcia - skupiał się na moich błędach i proponował trafne rozwiązania - a wszystko to było w spokojnej, przyjaznej atmosferze :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2021)
Z całego serca polecam Auto Test! Bardzo miła atmosfera, biurze można wszystko załatwić z przemiłą Panią Palwiną. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta. Z całego serca polecam Pana Bartka, który był moim instruktorem prowadzącym. Niezwykle sympatyczny, zawsze można liczyć na dokładne wytłumaczenie nurtujących treści, ma świetne podejście do ludzi i ogromną cierpliwość. Umie wszystko objaśnić od początku do końca. Nie mogę nie wspomnieć o Panu Darku, z którym odbywałam dodatkowe jazdy dla podniesienia pewności swojej jazdy. Jestem pewna, że nauczy on jeździć nawet najbardziej niepewnych kursantów. Służył on nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale tez miła rozmowa, która potrafi uspokoić każdego!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2021)
Nie moglam trafic do lepszej szkoly jazdy. Kazde jazdy byly prowadzone profesjonalnie, ale zarazem w milej i spokojnej atmosferze. Przy zadnym z instruktorow nie musialam martwic sie o brak cierpliwosci, a mialam przyjemnosc jezdzic prawie kazdym. Wszyscy instruktorzy, dawali mi cenne wskazowki, dzieki ktorym zdalam egzamin panstwowy za pierwszym razem. Z całego serca polecam Pana Bogusia, był moim glownym instruktorem, z prawdziwym zamilowaniem do swojej pracy. Zawsze i z czystym sumieniem bede polecac AutoTest.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
177 Zaufanych Opinii (269 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2021)
Świetna szkółka jazdy, świetna teoria, jazdy bardzo dobrze uporządkowane byłem w każdym miejscu na jazdach, w których byłem na egzaminie państwowym. Przygotowanie do egzaminu bezbłędne
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2021)
Świetna szkoła, bardzo polecam, teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Teoria wykładan przez p. Radka jest zrozumiała, dzięki czemu nie trzeba potem dużo uczyć się z podręcznika. Prawie wszystkie jazdy miałam z p. Mariuszem, który wszystko doskonale tłumaczył, udzielał wielu przydatnych wskazówek odnośnie egzaminu. Miałam również dwie jazdy z p. Krzysztofem, który także bardzo dobrze tłumaczył. Obaj instruktorzy byli bardzo cierpliwi i podczas jazd panowała bardzo przyjazna atmosfera.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.01.2021)
Trafiłam na tę szkołę z polecenia i z całego serca mogę ją dalej polecać! Bardzo dziękuję Panu Radkowi za profesjonalne zajęcia z teorii, ale przede wszystkim przesympatycznej Pani Beacie, która była moim instruktorem prowadzącym. Wyjątkowa osoba! Cierpliwość, profesjonalizm i fachowe podejście do wykonywanego zawodu.Jazdy z nią to była sama przyjemność, dostałam od niej bardzo wiele cennych wskazówek i porad. Na lepszego instruktora trafić nie mogłam.???? Dziękuję również pozostałym instruktorom, z którymi dane mi było jeździć, oraz Kubie z recepcji, który zawsze służył pomocą. Nie mogę polecić jednak Pani Agnieszki jako instruktorki. Bardzo oschła i mało wyrozumiała. Mając dopiero za sobą 4 godziny jazd, oczekiwała ode mnie, że będę już jeździła jak doświadczony kierowca. Poza tym jednym, nie mam więcej żadnych zastrzeżeń. Rekomendacją dla tej szkoły niech będzie fakt, że egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2021)
.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2020)
Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-05

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
157 Zaufanych Opinii (216 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2021)
Bardzo polecam szkołę Sis car! Profesjonalne przygotowanie pod każdym względem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2021)
Polecam szkołę, swobodna atmosfera i życzliwe podejście do kursanta. Duża elastyczność w umawianiu terminów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2021)
Instruktorzy bardzo mili, wyrozumiali. Traktują kursanta jak człowieka :) najlepsza szkoła jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2021)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego, szczegółowe omawianie i tłumaczenie danego manewru, miła atmosfera podczas jazd, zawsze gdy potrzeba lub nie jesteście czegoś pewni można śmiało pytać A na pewno dostanie się odpowiedź.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2021)
Wspaniała, przyjazna atmosfera podczas jazd, ale przy tym bardzo dobrze przekazana wiedza dająca możliwość pewnej i bezpiecznej jazdy. Polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
5
Nauka Jazdy Sis-Car

ul. Kolumba 86 70-035 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-09

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
153 Zaufane Opinie (193 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2021)
Zdałam za drugim razem! Jak najbardziej polecam szkołę, wszystkie aktualne trasy egzaminacyjne objechane , także na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, Pan Jacek oraz Pan Rysiu bardzo sympatyczne i otwarte osoby, które serdecznie pozdrawiam i dziekuję Wam za rzetelne przygotowanie do egzaminu!!!:) Jak dla mnie jedna z lepszych szkół ,oczywiście nie słodząc nikomu:PP ;D
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2021)
Polecam serdecznie szkołę Pana Jacka za profesjonalne, indywidualne podejście do kursanta i przygotowanie do jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2020)
Bardzo dobra szkoła!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2020)
Polecam z czystym sumieniem szkołę Pana Jacka, cały kurs przebiegł w miłej i luźnej atmosferze przy pełnym profesjonaliźmie instruktorów. Ogromny plus za częstotliwość jazd, pomimo małej dyspozycyjności kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2020)
Nie ma lepszej szkoły jazdy niż szkoła Pana Jacka, piszę to z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm, bardzo miła atmosfera, zero stresu, zero krzyku, wszystko wytłumaczone od a do z. instruktorzy z powołania! Polecam z całęgo serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-12

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
126 Zaufanych Opinii (183 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Jazdy miałam prowadzone przez Pana Marka i Pana Jarka - sympatyczni instruktorzy, zajęcia były bez stresowe, dobrze przygotowywujące pod egzamin. Zajęcia z teorii u Pans Marka - rzeczowo prowadzone, wszystko jasno wytłumaczone oraz ciekawie przekazane. Widać że Pan Marek podchodzi do tematu z pasją. Szczerze polecam tę szkołę jazdy każdemu kto chciałby w miłej atmosferze przejść przez kurs na prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2021)
Bardzo polecam! Instruktorzy z powołania z cudownym podejściem do kursanta, mili oraz bardzo cierpliwi. Jazdy zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze bez niepotrzebnego stresu. Wiedza została przekazywana w sposób rzetelny i zrozumiały.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2020)
Bardzo polecam tę szkołę. Kurs teoretyczny prowadzony przez p.Marka był bardzo ciekawy i zrozumiały. Zajęcia praktyczne miałam najczęściej z p.Markiem, nie było żadnego stresu, wszystko było super wytłumaczone. Kilka dodatkowych jazd miałam z p.Maćkiem i p.Przemkiem i wszystkich tych instruktorów jestem w stanie szczerze polecić. Egzamin zdany za pierwszym razem, więc przygotowanie było świetne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2020)
Bardzo profesjonalna szkoła miałem przyjemność jeździć z wszystkimi instruktorami bez wyjątku i każdy rzeczowo przekazywał swoją wiedzę czego efektem jest zdanie za 1 razem testu państwowego praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2020)
Zdecydowanie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
120 Zaufanych Opinii (181 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Pełny profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2020)
Prawo jazdy kat A. Pan Tomek pełen profesjonalizm. Wymagający , ale szczery. Nie ma owijania w bawełnę. Odpowiedni sprzęt do jazdy jak i pomiarowy na placu manewrowym. Elastyczny jesli chodzi o dopasowanie się do czasu nauki jazdy. Robi wszystko , aby nie było zbyt dużego odstępu pomiędzy ostatnią jazdą a egzaminem państwowym. Duży zasób wiedzy i doświadczenia. Ja zdałem za pierwszym razem. Egzamin państwowy 28.09.2020. Szczerze polecam. Mi polecono i się nie zawiodłem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2020)
O szkole dowiedziałem się od znajomych. Cały kurs poprowadził Pan Tomasz. Jest to jednak ktoś więcej niż tylko instruktor jazdy. Potrafi skupić uwagę kursanta na prowadzeniu pojazdu i wyjaśnić skrupulatnie wszystkie popełnione błędy. Na pierwszy rzut oka widać, że pojazdy są idealnie utrzymane a jazda nimi to przyjemność. Po takim kursie egzamin to czysta formalność. Ponadto górę stanowi widoczne ogromne doświadczenie, punktualność i elastyczność. Gdybym chciał poszerzyć swoje prawo jazdy o kolejną kategorię, na pewno wybrałbym to samo miejsce. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2020)
Kategoria A za pierwszym podejściem mimo 30 lat przerwy w moto. Polecam pełna profeska i cierpliwość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2020)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy ze względu na bardzo miłą i spokojna atmosferę, instruktorzy dobrze tłumaczą i przedewszystkim za wysoką zdawalność. Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu) 71-043 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, C+E, D

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
113 Zaufanych Opinii (126 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Cieszę się z wyboru tej szkoły, spokojni i wyrozumiali instruktorzy, pomocna Pani w biurze, jazdy odbywały się bezstresowo. Polecam wszystkim, którzy chcą zdać za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2021)
Polecam naukę w tej szkole, przyjemna atmosfera na wykładach jak i na jazdach, mili i pomocni instruktorzy oraz Pani w biurze!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2021)
Bardzo polecam, wykłady w sympatycznej atmosferze, dokładnie tłumaczone i łatwe w zrozumieniu. Nauka jazdy profesjonalna, również w miłej atmosferze, instruktorzy dyspozycyjni w miesiąc wyjeżdżone wszystkie godziny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Wykłady bardzo dobrze tłumaczone. Miła i przyjazna atmosfera da się porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. Jazdy prowadzone głównie po terenach egzaminacyjnych ale i nie tylko. W razie potrzeby zawsze można podpytać instruktora co zrobić w danej sytuacji na drodze. Są to osoby dbające o nasze bezpieczeństwo jak i innych ludzi w ruchu drogowym
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2021)
Uważam, że nie mogłam wybrać lepszego miejsca do nauki jazdy niż to. Przystępne ceny, profesjonalni i przemili instruktorzy oraz brak problemów z umówieniem jazd. Nie mam czego zarzucić tej szkole.
9
OSK LIDER NAUKA JAZDY

pl. Rodła 8 (19 piętro, p. 1903) 71-114 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-10

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
105 Zaufanych Opinii (164 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2021)
Świetni instruktorzy, atmosfera i kontakt z biurem. Czysty profesjonalizm. Mogę serdecznie polecić z czystym sumieniem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2021)
Polecam szkołę Car Start. Pan Marcin to cierpliwy i wyrozumiały instruktor. Bardzo dziękuję za przekazaną wiedzę i udzielone rady. Pani Sylwia dopasowuje zawsze terminy jazd zgodnie z życzeniem kursanta, a podejście do niego to pełny profesjonalizm w załatwianiu wszelki spraw. Za co Jej również bardzo dziękuję. Świetna atmosfera, doskonałe przygotowanie do egzaminów państwowych. Kamila Sander
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2021)
Polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2021)
Dzięki tej szkole zrozumiałam, że niemożliwe staje się MOŻLIWE :) Mając trochę więcej niż 18 lat, zdałam egzamin państwowy za 1 razem (z teorii jak i z praktyki). Szczególne podziękowania dla Pana Wiesława, dzięki któremu tego dokonałam. Wspaniały instruktor, z ogromna wiedzą i doświadczeniem, którą potrafi przekazać. Do tego ogromna cierpliwość i zaangażowanie w przygotowanie kursanta. A Pani Sylwia...przemiła, cudowna kobieta, z którą bez najmniejszego problemu można załatwić wszelkie sprawy organizacyjne, która zawsze wesprze dobrym słowem i podtrzyma na duchu :) Serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2021)
Super szkoła polecam. Zdane za pierwszym razem. Pan Wiesiek genialny instruktor
10
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-03-10

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl