5 950

Ośrodków

128 887

Opinii

85 707

Zaufanych Opinii

3 948

Kuponów rabatowych

Wszystkie kupony
Kupony rabatowe
  • Szczecin
  • Kurs kat. B
-100PLN
1700 1600PLN

Ranking Szkół (71)

1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

(461 opinii w tym 405 zaufanych )

Bohaterów Warszawy 5
70-366 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2018)
Serdecznie polecam szkolę jazdy Tyrakowscy, bardzo dobra organizacja, bardzo miła atmosfera i bardzo dobra cena! Polecam bardzo mocno! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy "Tyrakowscy". Szkoła ma wysoki poziom nauczania jednak kurs przebiega w bardzo miłej atmosferze, co pozytywnie wpływa na efekty w nauce. Godziny jazd są bardzo elastyczne, nigdy nie miałam problemu z wyborem terminu. Doskonałe podejście do kursanta, zarówno na zajęciach teoretycznych jak i praktycznych. Interesujący sposób przekazana teorii na wykładach przez pana Dariusza. Instruktorzy bardzo cierpliwi i pomocni. Bardzo polecam panią Kasię jako instruktora, jest wymagająca, ale również wyrozumiała, odpowiednio przekazuje wiedzę. Pani Kasia zawsze udziela wielu cennych wskazówek, które są przydatne na drodze. Zdecydowanie najlepszy wybór szkoły nauki jazdy, jak najbardziej godna polecenia!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
teoria dobrze zorganizowana i ciekawa. Dogodne godziny jazd, szybko i sprawnie. praktyka szybko zorganizowana, instruktorzy kompetentni. Polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
naprawde bardzo miła atmosfera na zajęciach teoretycznych, fajni instruktorzy, cieszę się że wybrałam tę szkołę jazdy, polecam bardzo serdecznie :DDD
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Polecam :)
2
Nauka Jazdy PRYMUS

(407 opinii w tym 324 zaufane )

ul. Komuny Paryskiej 20 SP 18
71-681 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2018)
Szkoła godna polecenia teoria super prowadzona przez Pana Mariusza, a praktyka jeszcze lepsza dziękuję bardzo Panu Marcinowi za dużo cierpliwości ale również za wiedzie i umiejętności które przekazal tak że egzamin praktyczny jak i teoria zdane za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2018)
Oczywiście egzamin zdany za 1 razem , Świetni instruktorzy którzy doskonale przygotowują do zdania egzaminu , Pojazdy w idealnym stanie , Instruktorzy podchodzą do kursantów z szacunkiem i przekazują niezbędną wiedzę związaną z technika prowadzenia pojazdu . Bardzo polecam tę szkołę jeśli ktoś chce się zapisać na kurs prawa jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.03.2018)
Do Prymusa przeniosłam się po niemiłych doświadczeniach w innej szkole. To była najlepsza decyzja! Właściciel poprzedniej szkoły wmówił mi,że nie nadaje się do jazdy samochodem,powtarzał mi to tak często,że aż sama zaczęłam w to wierzyć-jak bardzo się myliłam! Bardzo serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi ,Panu Marcinowi i Panu Piotrowi za to,że dzięki Nim uwierzyłam w siebie i nauczyłam się jeździć,co jeszcze kilka miesięcy temu,wydawało mi się niemożliwe. Pan Mariusz prowadzi szkołę wzorowo,jest nie tylko świetnym instruktorem,ale i bardzo sympatycznym człowiekiem. W chwilach zwątpienia,zawsze mogłam liczyć na Jego słowa wsparcia. Dzięki tak wspaniałym Instruktorom, każde skrzyżowanie da się zrozumieć,a sama jazda staje się przyjemnością. Po tak dobrym przygotowaniu,egzaminy państwowe są tylko formalnością :) Z czystym sumieniem mogę stwierdzić,że jest to najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam całą ekipę Prymusa :) Do zobaczenia na drodze!
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.03.2018)
Do Prymusa przeniosłam się z innej szkoły. Z góry zaznaczyłam, że miałam przeboje w poprzedniej i potrzebuję cierpliwego i wyrozumialego instruktora. Trafiłam pod skrzydła Pana Jacka, który jest oazą spokoju i cierpliwości, poza tym jest bardzo miłym i serdecznym człowiekiem. Bardzo dużo mnie nauczył. Większość godzin wyjezdziłam z Jackiem. Później jeździłam również z właścicielem Prymusa, Panem Mariuszem, Panią Ewą, Panem Tadeuszem, Panem Piotrem. Każda z tych osób wniosła coś innego do mojej nauki, ale najwięcej zawdzięczam Jackowi i Panu Mariuszowi. Zawsze dodawali mi otuchy, wiary w siebie, byli mili, wyrozumiali oraz cierpliwi. Pan Mariusz jako właściciel prowadzi szkołę na najwyższym poziomie, profesjonalnie, dba o każdy szczegół. Z czystym sumieniem polecam Prymusa, instruktorzy z wysoką kulturą osobistą, na poziomie, nie znajdziecie tam chamstwa ani pokrzykiwania. Myślałam, że nigdy nie zrobię prawa jazdy, dzięki Bogu trafiłam na nich i zawsze będę im wdzięczna, za stosunek jaki mają do kursantow. Wielki szacun dla całej ekipy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję po stokroć. Monika Nowak.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2018)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia! Dzięki mojej Pani Instruktor egzamin zdałam za pierwszym razem. Pani Ewa jest wyrozumiała, uczy przede wszystkim myślenia i przewidywania na drodze. Pełen profesjonalizm. Po jazdach z Panią Ewą egzamin państwowy to tylko formalność.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

(185 opinii w tym 135 zaufanych )

al. marsz. J. Piłsudskiego 34
70-461 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2018)
Bardzo podobała mi się współpraca z nauką jazdy Auto test. Instruktorzy mili oraz wymagający ale w dobrym słowie tego znaczenia. Dzięki temu egzamin praktyczny przeszedł pomyślnie. Dziękuję bardzo szkole za naukę i miła atmosferę;) Szkoła na 6 z +;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2018)
Szkoła na 6+ :) Jeśli ktoś szuka najlepszej szkoły w Szczecinie to szczerze polecam. Instruktor - z góry przepraszam cała ekipe, ale oddałam serce Panu Frankowi :) jaki to instruktor? Miły, cierpliwy, z poczuciem humoru, jest osobą, która Cię wysłucha a co najważniejsze wierzy w Ciebie do końca :) POLECAM!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2018)
Wykłady prowadzone rewelacyjnie, instruktor wyśmienity - dodam na obalenie wszelkich stereotypów, że była nim kobieta! Będę zawsze miło wspominała ten czas. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona z NASZEGO sukcesu. Jak najbardziej polecam ową szkołę jazdy. Jestem na TAK:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2018)
Wszystko pięknie, ładnie, nie mam się do czego doczepić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2018)
W tym ja !!!?Najlepsza szkoła ever ! Koleżanka mi poleciła i nie żałuje . ☺️Wspaniali Instruktorzy zwłaszcza Pan Boguś i Pan Franek ! Idealnie potrafią przygotować kursanta .Bardzo się wczuwają i jak zbliża się egzamin praktyczny to widać , że przeżywają razem z nami .... 6+ dla Szkoły ! Przytoczę słowa pewnej mądrej osoby z Waszej szkoły : " idziesz odebrać prawo jazdy a nie na egzamin " i to mi dodatkowo pomogło zdać egzamin za pierwszym ... Dziękuje !!!
4
Auto Prestiż Sebastian Cioch

(155 opinii w tym 128 zaufanych )

ul. Al. Piastów 5/19B
70-461 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2018)
Według mnie najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie, instruktorzy zwracają uwagę na błędy oraz skutecznie je eliminują, a atmosfera na jazdach jest przyjazna tak, ze można zapomnieć o stresie i skupić się na nauce. Kurs można spokojnie połączyć ze szkoła lub praca, ponieważ Pani Ania świetnie dopasuje grafik do każdego.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2018)
Za kilka dni egzamin praktyczny.Stres?Oczywiście jest, systematycznie z godziny na godzinę przekuwany w umiejętność myślenia na drodze i pewnej,bezpiecznej jazdy.Jestem pełna szacunku i uznania dla instruktorów Nauki Jazdy Auto Prestiż.To idealna szkoła dla każdego,komu zależy na prawidłowej jeżdzie nie tylko podczas egzaminu,szkołla,gdzie zdobywa się umiejętności i wiedzę,które będą wykorzystywane w codziennym ruchu ulicznym.Po odebraniu prawa jazdy z Urzędu Komunikacji już nikt nigdy nie naciśnie za nas hamulca,nie wybrnie z trudnej sytuacji na drodze i w Prestiżu dbają o toć by nikt nie musiał tego za nas robić.Dziękuję za rzetelne przekazanie wiedzy,świadomości bycia kierowcą,wiarę we mnie i serce.Nie do przecenienia jest atmosfera podczas każdej godziny spędzonej z Wami.Do zobaczenia na drodze!!! :) Katarzyna Wargin
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2018)
W szkole panuje bardzo przyjazna, bezstresowa, swobodna atmosfera, a dzięki temu miło jest tam przychodzić :) Instruktorzy uczą i tłumaczą z cierpliwością i zaangażowaniem, naprawdę widać, że chcą zrobić z kursanta dobrego, rozsądnego kierowcę, który jeździ bezpiecznie i pewnie :) Polecam Pana Michała i Panią Grażynę :) Kurs i obsługa formalności są bardzo dobrze zorganizowane, możliwe są elastyczne terminy, co jest istotne dla osób pracujących, a to dzięki Pani Ani, która wszystkiego pilnuje :) Dla mnie bardzo pomocne było też to, że przed każdą jazdą dostaje się SMS z przypomnieniem - super dla zapominalskich :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Świetna szkoła ! Instruktorzy przemili szybko i bez stresu nauczą wszystkiego, w biurze Pani Ania zawsze pomocna super atmosfera panuje w tej szkole, polecam każdemu kto chce zrobić prawko w miłej atmosferze i bez stresu !! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2018)
Z całego serca polecam tę szkołę. Instruktorzy przemili, zresztą cały czas kursów był prowadzony w przyjemnej atmosferze. W spokojny sposób bez stresowania kursanta pokazywali błędy, zawsze służą pomocą. Generalnie bardzo profesjonalne podejście. Bardzo dobrze wspominam czas spędzony w samochodzie pod szyldem Pana Sebastiana. Jak jazdy to tylko z Panią Grażynką.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Auto Prestiż - Jacek Sawka

(150 opinii w tym 119 zaufanych )

Południowa 5
71-001 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2018)
Bardzo dobra szkoła polecam wszystkim mili instruktorzy☺pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.04.2018)
Super szkoła, mili instruktorzy oraz właściciel. Zdane za pierwszym razem! Bardzo polecam, atmosfera bardzo fajna, bezstresowy kurs, zero odwołanych godzin :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.04.2018)
Świetni instruktorzy, atmosfera podczas nauki bardzo przyjemna. Zdane za 1 jak wszyscy moi znajomi, którzy byli w tej szkole.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.03.2018)
Szkoła super. Fajna, bezstresowa, rodzinna atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Instruktorzy wykazują się dużą cierpliwością oraz udzielają bardzo pomocnych wskazówek. polecam! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.03.2018)
Szkoła godna polecenia. Pełen profesjonalizm instruktorów, elastyczne godziny. Instruktorzy z powołania to była czysta przyjemność uczyć się w tej szkole Pozdrawiam ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Nauka Jazdy MAGNET

(169 opinii w tym 116 zaufanych )

Joachima Lelewela 8a
71-154 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2018)
Po kilkuletniej przerwie postanowilam podejsc do egzaminu praktycznego ponownie, wykupilam w szkole jazdy MAGNET kilka godzin doszkalajacych, egzamin udalo mi sie zdac za pierwszym razem mimo dlugiej przerwy. Jezdzilam praktycznie ze wszystkimi instruktorami z tej szkoly, godziny odbywaly sie naprawde w spokojnej atmosferze, jak i wszystkie moje braki ktorych do tej pory nie opanowalam byly przekazane w zrozumialy sposob. Dziekuje wszystkim instruktorom ze szkoly MAGNET za pomoc w osiagnieciu mojego celu.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.04.2018)
Świetne podejście do kursanta, cenna wiedza odnośnie samej teorii przekazana w 100% to samo się tyczy teorii!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Szkoła godna polecenia. Teoria z p.Radkiem, potem jazdy z p. Krzyskiem po prostu bajka :) nie mówiąc już o p.Kubie w recepcji, który robił wszytsko, by znaleźć jak najlepszy termin na jazdy.. Super atmosfera, super szkola, zero stresu, polecam całym sercem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2018)
Wszytsko super! Teoria z Panem Radkiem po prostu świetna, tłumaczy wszytsko zrozumiale. Jazdy odbywają się w miłej atmosferze, instruktorzy podchodzą do każdego indywidualnie i nie krzyczą jeśli coś zrobi się źle! Pani Gosia po prostu przemiła osoba uwielbiałam z nią jeździć Pani Agata i Beata również dzięki nim zdałam za pierwszym razem a dzięki Panu Radkowi teorie w Wordzie zdałam na 100%!! Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2018)
Uważam, że wybierając tę szkołę dokonałam najlepszego wyboru. Zajęcia teoretyczne były prowadzone na najwyższym poziomie i przygotowały mnie do egzaminu w WORDzie na 100% przez Pana Radka. Jazdy odbywały się w bardzo szybko i sprawnie, a w zachowaniu instruktorów widać było zaangażowanie i chęć jak najlepszego przygotowania kursanta. Egzaminy w WORDzie odzwierciedliły moje wyniki uzyskane na egzaminach wewnętrznych, co świadczy o niezwykłym profesjonalizmie instruktorów. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem bezbłędnie, co stanowi najlepsze świadectwo o tej szkole.Beatka dziękuję z całego serca ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

(154 opinie w tym 103 zaufane )

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu)
71-043 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2018)
Bardzo profesjonalne podejście i dobra współpraca. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2018)
Super szkoła nauki jazdy w Szczecinie! Polecam serdecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.03.2018)
Prawo jazdy wiadomo ważna rzecz zwłaszcza w przypadku mężczyzny. Równie ważna jest jednak odpowiednia szkoła jazdy. OSK Oliwiak to czysty profesionalizm oraz indywidualne podejście do kursanta. Insturktorzy wymagają od siebie i kursantów nie 100 a 120%. Zawsze gotowi do działania życzliwi ale wymagający. Kurs obejmował naukę jazdy a nie tylko ,,jak zdać egzamin". Instrukorzy a zwłaszcza właściciel uczą przydatnej umiejętności myślenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2018)
Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie! Pan Tomasz przygotowuje do egzaminu bardzo dobrze ! Polecam z całego serca !
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2018)
Witam. Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK" pomógł mi w zdobyciu kolejnego uprawnienia, tym razem kat A. Instruktor Pan Tomasz wymagający ale to na plus bo wszystko wytłumaczy. Jazdy dopasowane indywidualnie do kursanta. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem a to zasługa Pana Tomka- Instruktor z powołania, zostały wytykane wszystkie moje błedy a dodam że posiadam już prawo jazdy kat BCE, także powiedzenie Człowiek się zawsze uczy... jak najbardziej pasuje do tego. Z pewnością wrócę tu po kolejne kategorię. Polecam na 100%. Dziekuję Panie Tomku jeszcze raz Andrzejn G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
NAUKA JAZDY HAPPY END

(140 opinii w tym 103 zaufane )

UL. Ku Słońcu 124
71-073 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Teoria - myślałam, że nudy, a tu wesoło i interesująco, profesjonalnie. Jazdy - kurs rozpoczęłam z P. Jarkiem. Bardzo dobry instruktor. Nie dość, że tłumaczył na bieżąco to jeśli nie zrozumiałam czegoś to jeździliśmy w koło aż pojęłam o co chodzi, a nawet rysował sytuację na kartce. Instruktor z powołania. Dodatkowo atmosfera podczas jazdy przesympatyczna. Później niestety musiałam zrobić sobie przerwę ze względu na maturę. Po niej wzięłam dodatkowe godziny z P. Przemkiem. Tak cierpliwego człowieka nigdy nie spotkałam. Ostoja spokoju, twarz kamienna. Czekał na mój błąd i mówił jak mam zrobić poprawnie. Po każdych zajęciach czułam, że coraz więcej potrafię i czuję się swobodnie na drodze. Szkoła bardzo dobra i profesjonalni instruktorzy. Polecam, atmosferka super. Zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.04.2018)
Super szkoła jazdy. Miałam okazję jeździć z 3 panami, każdy z nich super podejście. Na każdym kroku dobre rady które pomogły mi zdać egzaminy. Polecam każdemu z całego serca. Nie bez powodu zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny jak i praktyczny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Pełny profesjonalizm. Kurs teoretyczny został przeprowadzony w przyjemny, humorystyczny sposób. Instruktorzy cierpliwi i mili. Duża elastyczność w kwestii umawiania się na jazdy. Szkoła zdecydowanie godna polecenia!Agnieszka B
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2018)
Świetna szkoła jazdy! ;D Wszystko fajnie i jasno tłumaczą Szczególnie polecam Pana Jarka Instruktora Jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.03.2018)
Naukę jazdy rozpoczęłam w Szkole o wdzięcznej nazwie Happy End. Sam kurs teoretyczny prowadzony sprawnie i profesjonalnie okazał się miłym zaskoczeniem, bowiem każda osoba brała w nim czynny udział. Wspólnie omawialiśmy sytuacje i sporne kwestie, mówiąc krótko nie było mowy o nudzie. Zajęcia teoretyczne prowadził Pan Marek człowiek z duszą i pasją w tym co robił, przekazywał swoją wiedzę w sposób przystępny, dzięki czemu nie mieliśmy problemu aby ją przyswoić. Zajęcia praktyczne rozpoczęłam z Panem Jarkiem, sympatycznym człowiekiem, tłumaczącym każdy etap jazdy w taki sposób, że stawała się ona mniej stresująca mimo początków. Sama organizacja była na najwyższym poziomie, możliwość wyboru dogodnych terminów jazdy nie była żadnym problemem. Miałam również okazję jeździć z innymi instruktorami, Panem Przemkiem który okazał się miłym, opanowanym i spokojnym człowiekiem i dał mi kilka cennych wskazówek jak ułatwić sobie jazdę. Pan Marek jak już wyżej wspomniałam człowiek z pasją, gdyby mógł to całą swoją wiedzę oddałby kursantowi tu i teraz. Na koniec Pani Basia cudowna, przemiła osoba, dzięki której mój strach przed egzaminem był bardziej opanowany, wiedziała jak podtrzymać na duchu i przerodzić samą jazdę w miłe doznanie. Prawdę mówiąc, każdy z instruktorów służył bardzo dobrymi radami, a swoją wiedzę przekazywał w sposób profesjonalny i przystępny. Efektem był mój osobisty Happy End i dlatego serdecznie dziękuję wszystkim wyżej wspomnianym osobom za pomoc, dobre rady i przysłużenie się temu, że dzień egzaminu państwowego był dla mnie pozytywnym doświadczeniem. SERDECZNIE POLECAM! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Nauka Jazdy CAR START

(101 opinii w tym 72 zaufane )

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok.58 ; Centrum Handlowe "Wilcza"
71-670 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2018)
Swietna szkoła
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2018)
Bardzo dobra szkoła jazdy Miła atmosfera dużo nauki która owocuje zdanym prawojazdy :) Dziękuję
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2018)
Polecam szkołę z całego serca! Pozdrawiam Pana Darka za cierpliwość oraz Panią Anię za uśmiech i pomoc przez całą tą przygodę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2018)
Z calego serca polecam szkole Car Start a w szczegolnosci instruktora Pana Jacka.Polecam 100% sa najlepsi....
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.01.2018)
CarStart to swietna szkola, bardzo dobrze mozna w szkole nauczyc zajec praktycznych i teoretycznych. swietni sa instruktorzy, instruktor pan Wiesiu ktory bardzo dobrze uczy i szkoli, duzo mozna sie od niego dowiedziec i milo wspominam jazdy z panem Wiesiem. pania Anie tez dobrze wspominam poniewaz mozna bylo u niej wszystko zalatwic i jest dobra atmosfera w szkole. seba
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
10
Sis-Car

(69 opinii w tym 41 zaufanych )

Jana Matejki 8
71-615 Szczecin

bardzo dobry
(ocena z dnia 11.04.2018)
Rewelacja.. Polecam aby zdać za 1 razem .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2018)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy na świecie! Zdane za pierwszym razem . Nauczanie odbywa się poprzez świetny kontakt z kursantem. Pan Darek wraz z panem Sylwkem nauczyłi mnie dokładnej i bezpiecznej jazdy. Takich miłych ludzi zapamiętuje się na całe życie. Dziekuje z calego serca!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2018)
Pan Dariusz to instruktor z powołania. Ma świetne podejście, potrafi mobilizować i dokładnie pokazuje wszystkie błędy jakie popełnia kursant. Pan Sylwester jest świetnie zorganizowany, uprzejmy oraz profesjonalny. Odpowiadał na wszystkie pytania i potrafi dostosować godziny, tak aby każdy kursant był zadowolony. Swietna atmosfera, profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kurstanta. Polecam, zdane za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2018)
Do szkoły SisCar przyszłam po przebytym kursie w innej szkole i niezdanym egzaminie. Instruktor p. Darek umie przekazać wiedzę w sposób rzetelny i zrozumiały dla każdego. Człowiek z anielską cierpliwością, stalowymi nerwami dobrym poczuciem humoru i wielką charyzmą .Polecam tego instruktora, jeśli ktoś już traci wiarę we własne siły. Żałuję tylko jednego, że nie trafiłam do tej szkoły od początku. Dziś w końcu zdałam egzamin :):) Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2018)
Wybrałem tę szkołę bazując na opiniach i się nie zawiodłem. Zostałem odpowiednio przygotowany do egzaminu jak i do codziennej jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem