Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2600zł

OSK LIDER NAUKA JAZDY

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(65)

Więcej filtrów kursów
557 Zaufanych Opinii (654 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Bardzo polecam Naukę Jazdy Tyrakowscy. Myślę, że nie mogłem lepiej trafić. Jazdy były dobrze zorganizowane i odbywały się w miłej atmosferze. Podczas trwania samego kursu było mi dane jeździć z różnymi instruktorami, dzięki czemu miałem możliwość spojrzeć na technikę prowadzenia samochodu z perspektywy wielu osób (co moim zdaniem jest wielkim plusem). Jednak najwięcej nauczył mnie mój instruktor prowadzący, czyli Pan Kuba, którego serdecznie polecam. Zdecydowanie można powiedzieć, że jest on instruktorem z powołania. Jego porady dotyczyły nie tylko egzaminu praktycznego, ale również jazdy po jego zdaniu. Z pewnością polecę tę szkołę znajomym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2021)
Super szkoła jazdy, indywidualne podejście do każdego z kursanta,miła i rodzinna atmosfera na zajęciach teoretycznych,z czystym sumieniem polecam tą szkołę❤!!!!! dziś zdałam egzamin państwowy !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2021)
Serdecznie polecam. Wspaniała szkoła i wspaniali ludzie. Szczególnie polecam instruktora Pana Pawła, który przekazuje swoja wiedze w bardzo przyswajalny sposób, pełen profesjonalizm w przyjaznej atmosferze. Egzamin zdany bezbłędnie dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Pana Pawła. Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Bardzo polecam Szkołę Jazdy Tyrakowscy. Super podejscie do kursantów. Zwłaszcza Pan Kuba z, którym jazda była świetna. Najlepsza szkoła w Szczecinie. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Bardzo Polecam! Lepiej nie mogłem trafić, Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem! Polecam instruktora Pana Pawła Tyrakowskiego, spory przekaz wiedzy i umiejętności oraz w dobrej i miłej atmosferze prowadzone jazdy przez które, aż nie chciało się wychodzić z samochodu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-20

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
337 Zaufanych Opinii (430 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam Pana Marcina, z którym miałam okazje pojeździć tylko 4 godzinki, a to dlatego, że znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Po około miesięcznej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole, Pan Marcin w ciągu tych czterech godzin nadrobił ze mną wszystkie zaległości i nauczył wielu nowych rzeczy. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i już po pierwszych minutach stres całkowicie opadł. Grafik świetnie dobierany do potrzeb kursantów, bez wiecznego czekania na wolne terminy. Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Z całego serca polecam szkołę jazdy "Prymus". Do egzaminu przygotowywał mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić Pan Piotr Cz. Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze podnosił na duchu. Problematyczne sytuacje ćwiczyliśmy setki razy do skutku. Dziękuję za wszystko Panu Mariuszowi i Panu Piotrowi. Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Egzamin zdany za 1-wszym razem. Pragnę przede wszystkim podziękować, najlepszemu instruktorowi z jakim miałem do czynienia, mowa tu o Panie Marcinie. Instruktor który sprawia, że najbardziej zestresowana osoba, poczuje się swobodnie, dzięki czemu prościej będzie jej podejmować trudne decyzję na drodze. Człowiek który, wytłumaczy a nie "pokrzyczy". Podejście do kursanta uważam za wzorowe. Z jazdy samochodem powinniśmy czerpać przyjemność i tak właśnie jest po kursie z Panem Marcinem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2021)
Do Egzaminu przygotował mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić.Pan Marcin to instruktor, który uczy jeździć z powołania. Sprawia mu to przyjemność, co wpływa na świetną atmosfere podczas zajęć.Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze wspierał na duchu.Po 10h kursu czułam się bardzo dobrze za kierownicą .Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony na jazdy z kursantem wskutek tego nigdy nie wyszłam z jazd rozczarowana lub smutna.Polecam z całego serduszka na jazdy z Panem Marcinem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Zdałam egzamin za 7 razem, a to wszystko dzięki Panu Marcinowi, z którym miałam przyjemność jeździć przed egzaminem. Przyjazna atmosfera w aucie i spokojne podejście do kursanta. Po 10h z Panem Marcinem czułam sie lepiej za kierownicą i pewniej niż po 30h jazd z innym instruktorem, wiec to o czymś świadczy :) Mogę w 100% polecić Pana Marcina!!! Amelia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
245 Zaufanych Opinii (314 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2021)
Polecam z całego serca szkołę jazdy !!!! wiele można się nauczyć !!! i instruktorzy mają fajne podejście !!!polecam Pana Damiana i Pana Bartka !!! jeszcze raz polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2021)
Świetne podejście ! Szczególnie polecam Pana Bartka! ❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2021)
Profesjonalna szkoła jazdy, miła obsługa.Bardzo dobra komunikacja.Potrafią czynić cuda i bardzo serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2021)
Szkoła jak najbardziej godna polecenia! Bardzo przyjazna atmosfera, indywidualne i profesjonalne podejście do kursanta (szczególne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Darka). Egzamin państwowy zdany za pierwszym podejściem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2021)
Najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie!! Jestem a raczej byłam straszną panikarą jeśli chodzi o auto a dzięki instruktorowi któremu jestem MEGA wdzięczna pokonałam swój własny strach i posiadam prawo jazdy ???? Panie które rozpisują nam jazdy również są bardzo pomocne i miłe nigdy nie miałam żadnych problemów zawsze potrafią zrobić tak aby dla kursanta było jak najlepiej. Z mojej strony bardzo i to bardzo dziękuję!! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
190 Zaufanych Opinii (288 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy, miła atmosfera, a jazdy sprawiają samą przyjemność. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2021)
Dziękuję bardzo za fantastyczne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kat.B. Egzamin państwowy zdany za drugim razem. Wspaniałe wykłady z teorii z Panem Radkiem - wszystko, co najważniejsze tłumaczone spokojnie, rzeczowo, w ciekawy sposób. Jazdy z Panem Radkiem przebiegały w miłej atmosferze. Najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, bardzo polecam - nauczył mnie wszystkiego od podstaw, cierpliwie tłumaczył błędy i sprawił, że z radością przychodziłam na kolejne jazdy, co pozwoliło mi zdać egzamin bezproblemowo. Dziękuję bardzo również za cenne uwagi Pani Natalii, Pani Małgorzacie oraz Panu Mariuszowi podczas jazd doszkalających. Jazdy z Panem Pawłem były bardzo stresujące (nie odpowiadał mi sposób zwracania uwagi), niemniej jednak usłyszałam na nich także kilka ważnych uwag. Podsumowując - MAGNET to niesamowita szkoła jazdy i polecam każdemu, kto zastanawia się nad rozpoczęciem kursu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Magnet! Teoria z p. Radkiem prowadzona w niezwykle miłej atmosferze, jazdy z p. Beatą, p. Krzysztofem i p. Radkiem to sama przyjemność! Na pewno będę miło wspominała kurs na prawo jazdy z tą szkołą! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2021)
Jak dla mnie najlepsza szkoła nauki jazdy w Szczecinie!! Teoria z Radkiem na najwyższym poziomie. Wykłady były prowadzone ciekawie, a przede wszystkim zrozumiale. Najserdeczniejsze podziękowania dla Krzysztofa i Mariusza za przygotowanie do jazd. Instruktorzy z powołania, których cechuje niesamowita cierpliwość i pogoda ducha. W samochodzie panowała luźna atmosfera, a wszystko było przez nich skrupulatnie tłumaczone. Z całego serca polecam szkołę Magnet w Szczecinie. Lepszych instruktorów nie mogłam sobie wymarzyć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2021)
Z całego serca chciałabym polecić każdemu tę szkołę jazdy !! Zaczynałam całkowicie od zera .Nie znałam żadnych przepisów drogowych , jednak szybko się to zmieniło po świetnych zajęciach teoretycznych z Panem Radkiem. Nauka była czystą przyjemnością! Jeżeli chodzi o instruktorów chciałabym przede wszystkim podziękować Pani Natalii, z którą odbywałam większość godzin jazd. Świetne podejście , milion cennych wskazówek , ogromna cierpliwość i spokój. Każda z jazd była w miłej atmosferze, ponieważ Pani Natalia nie dość, że świetnie uczy to w dodatku jest bardzo sympatyczną osobą! Dziękuje również Panu Mariuszowi , który naprawdę wiele mnie nauczył pomimo małej ilości godzin! Zdałam za drugim razem. Polecam najbardziej tych instruktorów!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-11-05

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
184 Zaufane Opinie (252 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2021)
Pan Jurek świetny instruktor wychaczył wszystkie moje błędy które popełniałem parę godzin wystarczyło by wszystko doszlifować. Po jazdach doszkalających egzamin zdany bezbłędnie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2021)
Bardzo mocno polecam szkołę jazdy SIS-CAR. Mimo mojego napiętego grafiku pan Sylwester potrafił znaleźć czas, abym odbyła jazdy. Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, instruktorzy w sposób prosty i merytoryczny przekazywali wiedzę oraz cenne wskazówki, które przydały się na egzaminie. Pan Jurek i jego pokłady cierpliwości przygotują do jazdy najbardziej wrażliwe i stresujące się osoby. Wszystkie uwagi, które przekazał mi pan Darek przypominały mi się na egzaminie państwowym i wiedziałam na jakie szczegóły zwrócić uwagę. Teoria również była przeprowadza w rzetelny sposób. Serdecznie polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.10.2021)
super podejście instruktora, bardzo miła atmosfera i niska cena
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2021)
Super, Pan Darek niezastąpiony, całkowicie skupiony na kursancie, na tym co robi, jak robi, podpowiada dużo fajnych smaczków technicznych, jednocześnie przekazuje mnóstwo wiedzy na temat. Jest wymagający i umiejętnie potrafi ułożyć plan kursu. W dodatku atmosfera bardzo pozytywna ✨ U mnie stres tylko przed egzaminem, a nie w trakcie kursu. Gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2021)
Szkoła godna polecenia, po 30 godzinach w konkurencyjnej szkole nie nabyłam takich umiejętności jak tutaj po 4 jazdach. Nauka jazdy odbywała się w miłej i przyjaznej atmosferze, instruktorzy bardzo profesjonalni. Z pełnym przekonaniem zachęcam do wybrania sis-car.
5
Nauka Jazdy Sis-Car

ul. Kolumba 86 70-035 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-11-02

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
159 Zaufanych Opinii (199 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2021)
Bardzo polecam!! Szybkie terminy na jazdy i bardzo fajna atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2021)
Świetni instruktorzy = świetna atmosfera podczas jazdy. Bardzo profesjonalne podejście do nauki, do kursanta. Ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. Masz z czymś problem? coś Ci nie wychodzi - instruktor to widzi i pracuje z Tobą byś jak najwięcej ćwiczył to, co sprawia Ci najwięcej trudności. Duża elastyczność w umawianiu jazd. Masz jakieś wątpliwości podczas jazd? - po prostu pytaj, korzystaj z wiedzy profesjonalistów. Jeździłam z p. Jackiem, z p. Rysiem i p. Jurkiem - mężczyźni na medal!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2021)
Jak najbardziej POLECAM!!! Najlepsza szkoła w mieście! Super podejście do kursanta!! Pan Jacek to człowiek pełen cierpliwości,wyrozumiałości! :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem! Cieszę się, że wybrałam te Szkołę Jazdy i polecam ją z czystym sumieniem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Instruktorzy bardzo cierpliwi i wiedzą jak podejść do każdego indywidualnie. Szybkie terminy na jazdy i nigdy nie ma się o co martwić. !!!!
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
135 Zaufanych Opinii (206 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.09.2021)
Wybór szkoły Car Start okazał się bardzo trafny. Podczas kursu otrzymałem wiele cennych uwag i wskazówek na co zwracać uwagę poruszając się po drogach. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez Pana Marcina pewny siebie poszedłem na egzamin, który udało mi się zdać za pierwszym podejściem. Bardzo polecam szkołę Car Start :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2021)
Super szkoła, bardzo fajne podejście do nauki, instruktor pan Artur fajnie, na spokojnie wszystko tłumaczy. Oby dwa egzaminy wewnetrzne zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Bardzo polecam! Zostałem w tej szkole dokładnie, profesjonalnie, skutecznie i całkowicie bez stresu przygotowany do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Pani Sylwia zawsze cierpliwie dopasowywała najlepsze terminy na jazdy. Osobiście większość godzin praktycznych spędziłem z Panem Darkiem, który jest niesamowicie ciepłą i spokojną osobą. Na jazdach panowała swobodna atmosfera i prowadziliśmy dużo ciekawych/ śmiesznych rozmów, przez co zawsze czekałem na kolejne godziny. 5/5!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2021)
Szkoła godna polecenia! Godziny jazd do ustalenia bez problemów u Pani Sylwii, na jazdach u Pana Artura zawsze miła atmosfera, cenne wskazówki i nabrałam pewności siebie w jeździe po mieście. Lepszej szkoły trafić nie można
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2021)
Absolutnie polecam pod każdym względem. Myślałam że nigdy nie będę kierowcą, a z tą szkołą udało mi się to osiągnąć łatwiej niż mogłabym się spodziewać. Dziękuję im bardzo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
128 Zaufanych Opinii (141 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.09.2021)
Instruktorzy bardzo przyjaźni i dobrze nastawieni do kursanta. Przejrzyście tłumaczą wszystkie zagadnienia i skutecznie korygują błędy. Terminy również jak najstaranniej dopasowane pod kursanta, bez większych problemów z wyjeżdżeniem godzin w całkiem krótkim czasie. Na plus również lokalizacja w centrum miasta. Polecam!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Bardzo rzetelne podejście ze szczyptą humoru, przez co wykłady jak i jazdy stają się ciekawsze. Dzięki luźnej atmosferze nie stresowałem się aż tak za kierownicą. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Szkoła świetnie przygotowuję do egzaminu praktycznego. Elastyczności względem kursanta i super obsługa oraz konstruktorzy. Świetna lokalizacja szkoły .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Bardzo polecam! Wszystko tak jak powinno być, teoria przedstawiona w prosty i jasny sposób, a instruktorzy maja anielska cierpliwość, tłumaczą wszystko na spokojnie, bez nerwów i zbędnego stresu, przez co jazda samochodem to sama przyjemność
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2021)
Bardzo polecam tę szkołę! Atmosfera zawsze jest przyjazna, instruktorze wszystko tłumaczą co i jak trzeba robić, wyjaśniają błędy i podpowiadają jak ich unikać, żadnego stresu pod czas jazd nie ma. Pani z biura również jest bardzo miła i pomocna, pomaga ułożyć pasujący plan jazd a o wszystkich zmianach oraz przesunięciach informuje i uzgadnia to.
8
OSK LIDER NAUKA JAZDY

pl. Rodła 8 (19 piętro, p. 1903)plac Rodła , plac Rodła , 71-114 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
128 Zaufanych Opinii (187 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2021)
Super atmosfera , zdałem praktykę za drugim razem. Bardzo mili instruktorzy . Serdecznie polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2021)
Jestem przekonany, że Happy End to najlepsza szkoły jazdy w Szczecinie. Na pochwałę zasługują przede wszystkim kompetentni instruktorzy - tutaj pozdrawiam pana Maćka, Marka i Mariusza. Szyba i sprawna organizacja jazd, świetnie prowadzone wykłady teoretyczne - wszystko to sprawiło, ze zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem szkoły serdecznie polecam. ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.08.2021)
Cześć w tej szkole jest naprawdę miła atmosfera. Teoria 30 godz. Praktyka takgze, Pan Marek najlepszy wykładowca. Egzaminy w Word zdane za 1 razem takgze w szkole. Nie wybieraj innej szkoły tylko Happy End. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2021)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły nauki jazdy Happy End, w szczególności za ich pozytywne nastawienie, pełen profesjonalizm oraz cudowną atmosferę zarówno podczas jazd jak i na zajęciach. Wyszkolili mnie tak porządnie, że nie miałam ani jednego błędu na egzaminie !!! Podziwiam cierpliwość mojego instruktora, gdyż byłam bardzo opornym uczniem !!! Pozdrawiam i polecam serdecznie! Z nauką jazdy Happy End wasz egzamin na pewno zakończy się happy endem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Jazdy miałam prowadzone przez Pana Marka i Pana Jarka - sympatyczni instruktorzy, zajęcia były bez stresowe, dobrze przygotowywujące pod egzamin. Zajęcia z teorii u Pans Marka - rzeczowo prowadzone, wszystko jasno wytłumaczone oraz ciekawie przekazane. Widać że Pan Marek podchodzi do tematu z pasją. Szczerze polecam tę szkołę jazdy każdemu kto chciałby w miłej atmosferze przejść przez kurs na prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-10-20

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
121 Zaufanych Opinii (184 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2021)
Cały kurs szybko poprowadzony. Na dobrym sprzęcie. W dobrej atmosferze. Dużo informacji. Szybko I na temat. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Polecam każdemu, kurs przeprowadzony szybko i rzetelnie, Pan Tomek przekazał dużo cennych informacji, które pozwoliły bez problemu zdać egzamin za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2021)
Prawko na A zdane za pierwszym razem . Świetna szkoła, super przygotowanie przez pana Tomka .Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Pełny profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2020)
Prawo jazdy kat A. Pan Tomek pełen profesjonalizm. Wymagający , ale szczery. Nie ma owijania w bawełnę. Odpowiedni sprzęt do jazdy jak i pomiarowy na placu manewrowym. Elastyczny jesli chodzi o dopasowanie się do czasu nauki jazdy. Robi wszystko , aby nie było zbyt dużego odstępu pomiędzy ostatnią jazdą a egzaminem państwowym. Duży zasób wiedzy i doświadczenia. Ja zdałem za pierwszym razem. Egzamin państwowy 28.09.2020. Szczerze polecam. Mi polecono i się nie zawiodłem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu) 71-043 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, C+E, D

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl