Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2400zł

OSK LIDER NAUKA JAZDY

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(65)

Więcej filtrów kursów
555 Zaufanych Opinii (650 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Bardzo Polecam! Lepiej nie mogłem trafić, Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem! Polecam instruktora Pana Pawła Tyrakowskiego, spory przekaz wiedzy i umiejętności oraz w dobrej i miłej atmosferze prowadzone jazdy przez które, aż nie chciało się wychodzić z samochodu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Bez dwóch zdań najlepsza szkoła. Instruktorzy są wyrozumiali ,symaptyczni ,i co najważniejsze potrafią przekazać wiedzę. Aż chce się wsiadać do L i miło spędzić czas. Szefostwo jest bardzo wesołe i rówież sympatyczne ,można z nimi załatwić każdą sprawę bez problemu. Moim Instruktorem był Pan Kuba. Można z nim porozmawiać na każdy temat , pośmiać się i nauczyć naprawdę czegoś potrzebnego i praktycznego za kierownicą. Instruktor z powołania i widać na każdym kroku że robi to z pasji, jest również bardzo cierpliwy i dołoży każdych starań aby każdy kursant był przygotowany na egzamin w 100% i był bardzo dobrym kierowcą w przyszłości. Z całego serca polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Z czystym sumieniem polecam Naukę Jazdy Tyrakowscy. Lepiej trafić nie mogłam. :) Nauka w tej szkole jazdy była czystą przyjemnością, a to dzięki atmosferze, która tam panuje. :) Tworzą ją przesympatyczne osoby, które z pasją i zapałem potrafią przekazać swoją wiedzę. Z uśmiechem na twarzy wspominam Pana Dariusza - bardzo pozytywna osoba, zawsze uśmiechnięta i pomocna - nie było problemu z dogodnym rozpisaniem godzin jazd. To jest ogromny plus :) Moim instruktorem prowadzącym był Pan Kuba - instruktor z powołania, człowiek z pasją i ogromem wiedzy. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały, mega motywujący i kulturalny. W pełni zawsze skupiony na swojej pracy, potrafił dostrzec najmniejszy błąd i skorygować pewne mankamenty ( za co jestem ogromnie wdzięczna), aaa i pożartować na jazdach też umiał także obyło się bez stresu.:) Egzamin praktyczny i teoretyczny zdany za pierwszym razem :) od miesiąca szczęśliwy kierowca :D Jeszcze raz dziękuję ????????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Super szkoła, wszystko załatwione miło i pozytywnie. Widać że instruktorzy znają się na rzeczy, a szczególnie pan Kuba. Zdane oczywiście za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2021)
Z całego serca polecam szkołę Nauki Jazdy Tyrakowscy! Teoria wykładana jest w bardzo zrozumiały sposób, dzięki czemu egzamin z niej to tylko formalność. Jeśli chodzi o praktykę to nie mogłam wymarzyć lepszej. Każdy z instruktorów był w stanie wybrać stosowną trasę, która miała za zadanie celować w moje słabe punkty, np. problem z redukcją biegów czy wymuszanie pierwszeństwa. W profesjonalnej, bezpiecznej oraz przede wszystkim miłej atmosferze dostałam wiele ważnych wskazówek. Wiedza zdobyta podczas jazd jest niezwykle przydatna, nie tylko na egzamin, a na same jazdy już po nim. Pan Kuba miał zdecydowane anielską cierpliwość co do moich błędów. Pomógł mi je zrozumieć oraz naprawić, dzięki czemu udało się zdać egzamin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-18

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
336 Zaufanych Opinii (428 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Egzamin zdany za 1-wszym razem. Pragnę przede wszystkim podziękować, najlepszemu instruktorowi z jakim miałem do czynienia, mowa tu o Panie Marcinie. Instruktor który sprawia, że najbardziej zestresowana osoba, poczuje się swobodnie, dzięki czemu prościej będzie jej podejmować trudne decyzję na drodze. Człowiek który, wytłumaczy a nie "pokrzyczy". Podejście do kursanta uważam za wzorowe. Z jazdy samochodem powinniśmy czerpać przyjemność i tak właśnie jest po kursie z Panem Marcinem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2021)
Do Egzaminu przygotował mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić.Pan Marcin to instruktor, który uczy jeździć z powołania. Sprawia mu to przyjemność, co wpływa na świetną atmosfere podczas zajęć.Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze wspierał na duchu.Po 10h kursu czułam się bardzo dobrze za kierownicą .Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony na jazdy z kursantem wskutek tego nigdy nie wyszłam z jazd rozczarowana lub smutna.Polecam z całego serduszka na jazdy z Panem Marcinem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
dobry
(ocena z dnia 02.02.2021)
Zdałam egzamin za 7 razem, a to wszystko dzięki Panu Marcinowi, z którym miałam przyjemność jeździć przed egzaminem. Przyjazna atmosfera w aucie i spokojne podejście do kursanta. Po 10h z Panem Marcinem czułam sie lepiej za kierownicą i pewniej niż po 30h jazd z innym instruktorem, wiec to o czymś świadczy :) Mogę w 100% polecić Pana Marcina!!! Amelia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2020)
Do egzaminu przygotowywał mnie Pan Marcin- instruktor jazdy z powołania :) Profesjonalna nauka jazdy, dobre podejście do kursantów i świetna atmosfera w aucie to to, co najlepiej zapamiętałam z kursu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń :) Opanowałam wszystko z czym miałam problem, co pozwoliło mi zdać egzamin za PIERWSZYM RAZEM. Sama w to nie wierzę, dlatego, na pewno, Pana Marcina polecę wszystkim znajomym, więc śpieszcie się z rezerwacją jazd ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2020)
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy. Egzaminy państwowe oba zdane za pierwszym razem. Pan Mariusz - instruktor od teorii i praktyki, z którym miałam przyjemność jeździć, bardzo dobrze przygotowuje z teorii, atmosfera jest bardzo przyjazna tak, że z chęcią uczęszczałam na zajęcia :) Jazdy również bezproblemowo, dobre podejście do kursanta, wszystko na najwyższym poziomie. Duża elastyczność w umawianiu jazd, przyjazna atmosfera i super kadra zdecydowanie na plus!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
232 Zaufane Opinie (301 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2021)
To było moje drugie podejść do prawa jazdy. Pierwszy raz nie ta szkoła nie ten instruktor.. po trzech latach trafiłam do Auto Testu do Pana Darka, lepiej trafić nie mogłam ! ???? Wszystko stało się takie jasne ze szok ! Jazdy to była czysta przyjemność, a z godziny na godziny pewność się za kołkiem rosła dzięki Panu Darkowi. Zaś Pani Palwinka z biura zawsze znajdowałam dla mnie godzinki a nie było to łatwe bo w grę wchodziły tylko godziny popołudniowe ! ☺️ Jestem szczęśliwa ze trafiłam właśnie do Auto Testu, napewno będę Was polecać znajomym ! Jeszcze raz dziękuje za wszystko ❤️ !
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Serdecznie polecam Auto Test. Mój instruktor świetnie nauczył mnie jazdy samochodem, można było z nim porozmawiać jak z człowiekiem oraz powtarzać na bieżąco teorię podczas jazd. Bardzo profesjonalna obsługa w biurze, bez problemów ani żadnych łask szkoła potrafiła załatwi c oraz wytłumaczyć wiele rzeczy. Jeszcze raz serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Bardzo dobre zarządzanie kursantami i ich jazdami. Co do instruktorów to: Pan Jarek miły ale surowy, momentami potrafi sprawić wrażenie zbyt ostrego ale zależy mu na kursantach i zdawalności. Potrafi zrobić z kompletnego laika co najmniej przeciętnego kierowcę. Pan Darek bardzo miły z fajnym poczuciem humoru, jazdy bardziej na luzie potrafi sprawić, że stres związany z jazdami sam odchodzi. Pan Maciej pomimo młodego wieku uczy bardzo dobrze jego metody są bardzo przystępne i przyjemne dla kursanta polecam młodszym osobom zapisującym się na kurs. Podsumowując szkoła bardzo dobra z super organizacją, przez cały kurs nie miałem żadnego problemu z autem a z pomocą instruktorów udało się zdać za pierwszym razem serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2021)
Przyszłam z innej szkoły na rozpoczęcie od nowa przygody ze zdobyciem upragnionego prawa jazdy, powiem szczerze ze lepiej trafić nie mogłam. Uczył mnie pan Bartosz, stara się przelać ogrom wiedzy, i nauczyć wszystkiego w 100% dziękuje, i szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.05.2021)
Świetna szkoła! Instruktorzy godni polecenia, znają się na rzeczy. Każdy z nich ma inny sposób nauczania, ale od każdego wynosi się coś wartościowego. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
186 Zaufanych Opinii (284 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2021)
Z całego serca chciałabym polecić każdemu tę szkołę jazdy !! Zaczynałam całkowicie od zera .Nie znałam żadnych przepisów drogowych , jednak szybko się to zmieniło po świetnych zajęciach teoretycznych z Panem Radkiem. Nauka była czystą przyjemnością! Jeżeli chodzi o instruktorów chciałabym przede wszystkim podziękować Pani Natalii, z którą odbywałam większość godzin jazd. Świetne podejście , milion cennych wskazówek , ogromna cierpliwość i spokój. Każda z jazd była w miłej atmosferze, ponieważ Pani Natalia nie dość, że świetnie uczy to w dodatku jest bardzo sympatyczną osobą! Dziękuje również Panu Mariuszowi , który naprawdę wiele mnie nauczył pomimo małej ilości godzin! Zdałam za drugim razem. Polecam najbardziej tych instruktorów!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Chciałbym serdecznie podziękować za cały kurs, Pan Radek świetnie prowadził kurs teori z każdej lekcji wyniosłem bardzo dużo ale chciałem też bardzo serdecznie podziękować Pani Natali!! za świetne przygotowanie do jazdy i cierpliwość, wszystko wytłumaczone perfekt, dzięki temu zdałem egzamin bezbłędnie za pierwszym podejściem! ! Jeszcze raz dziękuję! I z całym szacunkiem polecam tą szkołę Jazdy Magnet!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Jestem zadowolona z kursu, instruktorek i obsługi klienta. Pani Agnieszka to rewelacyjna instruktorka wykazująca się dużą cierpliwością. Przy niej czułam się bezpiecznie i nie czułam żadnej presji, mimo że początki były trudne. Nie miałam najmniejszych kłopotów z dopasowaniem godzin jazdy. Kilka godzin jeździłam z panią Natalią i też ją polecam- sympatyczna, opanowana i profesjonalna.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2021)
Jak najbardziej polecam, egzamin zdany bez żadnych problemów za pierwszym razem. Jazdy z P. Krzysztofem, super - przemiła atmosfera, dużo cierpliwości i przy tym pełny profesjonalizm. Od Pani Beaty i Agnieszki również otrzymałam wiele cennych wskazówek, wszystko również w luźnej, bezstresowej atmosferze. Przed egzaminem państwowym dokupiłam kilka godzin, które miałam z P. Pawłem. Moim zdaniem nie podpasuje każdemu. Tuż po jazdach z nim, nie byłam zadowolona, ale z perspektywy czasu widzę, że jednak było warto. Wyczulił mnie na niektóre drobne rzeczy, dotyczące po prostu jak najlepszego traktowania samochodu i przygotował na chyba wszystkie możliwe scenariusze na egzaminie. Bez wahania polecam wszystkim Magneta!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Co tu duzo mowic. Zdane za pierwszym razem. Teoria u Radka idealna - bez problemu zdane testy. Praktyka - jesli ktos szuka spokojnego instruktora to polecam Krzyśka. Dzieki Niemu zdałam od razu. A nie wierzylam w to ze sie naucze jezdzic... Osobiscie nie odpowiadaly mi jazdy z Pawłem, ale moze dla kogos kto chce szybko sie nauczyc bedzie idealny. Dla mnie było za szybko. Potrzebowalam oazy spokoju ;) Szkołę polecam bardzo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-13

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
177 Zaufanych Opinii (239 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Bez dwóch zdań najlepsza szkoła nauki jazdy. Jestem w 100% zadowolony ze swojego wyboru. W szczególności dziękuję Panu Darkowi, bo to instruktor z powołania. Dziękuję za cały kurs. Zdałem za pierwszym razem, zarówno teorię jak i praktykę. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2021)
Mialam przyjemnosc doszkalać swoje umiejętności z Panem Darkiem, więcej takich osób wśród nas. W 100 % polecam. Wystarczyły 4h i zdany egzamin. Jazda przebiegała w miłej atmosferze i bez stresu !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2021)
I literally cannot say even one negative thing about Sis-Car. The teaching in English was not a problem and I'd passed the exam after the thorough and nice atmosphere course. I think I couldn't do that without such a great instructor. Highly recommended!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.06.2021)
Jak do każdej nowej rzeczy należy mieć cierpliwość, niepewność w prowadzeniu pojazdu została zażegnana. Były jazdy pełne nauki oraz takie mające na celu oswoić mnie z pojazdem. Nie żałuję swojego wyboru, jestem zadowolony z tego czego się tu nauczyłem i serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2021)
Polecam serdecznie, instruktorzy wykazują się dużym spokojem i cierpliwością i odpowiadają na każdą wątpliwość. Jazdy odbywają się w przyjemnej i zabawnej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
5
Nauka Jazdy Sis-Car

ul. Kolumba 86 70-035 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-30

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
159 Zaufanych Opinii (199 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2021)
Bardzo polecam!! Szybkie terminy na jazdy i bardzo fajna atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2021)
Świetni instruktorzy = świetna atmosfera podczas jazdy. Bardzo profesjonalne podejście do nauki, do kursanta. Ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. Masz z czymś problem? coś Ci nie wychodzi - instruktor to widzi i pracuje z Tobą byś jak najwięcej ćwiczył to, co sprawia Ci najwięcej trudności. Duża elastyczność w umawianiu jazd. Masz jakieś wątpliwości podczas jazd? - po prostu pytaj, korzystaj z wiedzy profesjonalistów. Jeździłam z p. Jackiem, z p. Rysiem i p. Jurkiem - mężczyźni na medal!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.04.2021)
Jak najbardziej POLECAM!!! Najlepsza szkoła w mieście! Super podejście do kursanta!! Pan Jacek to człowiek pełen cierpliwości,wyrozumiałości! :) Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za 1 razem! Cieszę się, że wybrałam te Szkołę Jazdy i polecam ją z czystym sumieniem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2021)
Instruktorzy bardzo cierpliwi i wiedzą jak podejść do każdego indywidualnie. Szybkie terminy na jazdy i nigdy nie ma się o co martwić. !!!!
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-13

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
132 Zaufane Opinie (200 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Wszystkim polecam tą szkołę jazdy. Bardzo miła atmisfera, pełen profesjonalizm. Pani z biura zawsze stara się dopasować terminy tak aby kursantowi pasowało. Jestem bardzo zadowolona.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Bardzo polecam wszystkim szkołę jazdy Car Start. Załatwienie formalności przebiegało bez żadnych problemów. Pani Sylwia pracująca w biurze zawsze służyła pomocą i dostosowywała godziny jazdy do potrzeb kursantów. Szczególnie dziękuję Panu Arturowi, który profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu i poruszania się po drodze samochodem. Jazdy przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Cierpliwość instruktora i Jego cenne wskazówki spowodowały, że bez większego stresu podszedłem do egzaminu praktycznego i uzyskałem prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2021)
Serdecznie polecam szkołę jazdy CarStart!! Bardzo miła atmosfera i profesjonalne przygotowanie do egazminów. Szczególne podziękowania dla Pani Sylwii, która zawsze pomagała w dobieraniu pasujących godzin jazd (a także w całym procesie wyrabiania prawa jazdy) oraz dla Pana Wiesława, który przekazał mi ogromną wiedzę i nauczył mnie wszystkiego, co powinnam wiedzieć jako kierowca. Dzięki temu czułam, że jestem świetnie przygotowana do egzaminu (i tak też było.)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2021)
Najlepsza szkoła jazdy! Zajęcia teoretyczne przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pan Wiesiek jest świetnym instruktorem. Wyrozumiały, cierpliwy. Z uśmiechem na twarzy chodziłam na jazdy, bo wiedziałam, że spędzę ten czas w miłym towarzystwie, bez stresu. Potrafił umiejętnie wytłumaczyć popełniane przeze mnie błędy, dzięki czemu dziś egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem! Czułam ze strony Pana Wieśka troskę i chęć bym osiągnęła sukces. Ogromne podziękowania również dla Pani Sylwii, która zawsze z chęcią pomoże i wesprze. Wiedziałam, że dzwoniąc do biura mogę liczyć na pomoc i miłe słowo ???? Czułam się świetnie przygotowana do egzaminu. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, ze Car Start to najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie ! Nie pożałujecie wyboru!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2021)
Serdecznie polecam szkołę CAR START. Pani Sylwia wykazała się otwartością i wsparciem, zawsze była przy telefonie i zawsze można było liczyć na Pani pomoc. Uczył mnie jeździć p. Darek. Instruktor ma bardzo dobre podejście do pracy jak i do kursantów, jest cierpliwy i umiejętnie umie wytłumaczyć popełniane błędy. Dzięki tej szkole egzamin zdałam za 1 razem. Dziękuje bardzo! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2021-08-11

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
127 Zaufanych Opinii (140 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.08.2021)
Bardzo rzetelne podejście ze szczyptą humoru, przez co wykłady jak i jazdy stają się ciekawsze. Dzięki luźnej atmosferze nie stresowałem się aż tak za kierownicą. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2021)
Szkoła świetnie przygotowuję do egzaminu praktycznego. Elastyczności względem kursanta i super obsługa oraz konstruktorzy. Świetna lokalizacja szkoły .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2021)
Bardzo polecam! Wszystko tak jak powinno być, teoria przedstawiona w prosty i jasny sposób, a instruktorzy maja anielska cierpliwość, tłumaczą wszystko na spokojnie, bez nerwów i zbędnego stresu, przez co jazda samochodem to sama przyjemność
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2021)
Bardzo polecam tę szkołę! Atmosfera zawsze jest przyjazna, instruktorze wszystko tłumaczą co i jak trzeba robić, wyjaśniają błędy i podpowiadają jak ich unikać, żadnego stresu pod czas jazd nie ma. Pani z biura również jest bardzo miła i pomocna, pomaga ułożyć pasujący plan jazd a o wszystkich zmianach oraz przesunięciach informuje i uzgadnia to.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Instruktorzy bardzo wyrozumiali dla kursantów, teoria jak i praktyka przeprowadzona sprawnie, ale porządnie. Polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
OSK LIDER NAUKA JAZDY

pl. Rodła 8 (19 piętro, p. 1903) 71-114 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
127 Zaufanych Opinii (184 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2021)
Jestem bardzo zadowolona ze szkoły nauki jazdy Happy End, w szczególności za ich pozytywne nastawienie, pełen profesjonalizm oraz cudowną atmosferę zarówno podczas jazd jak i na zajęciach. Wyszkolili mnie tak porządnie, że nie miałam ani jednego błędu na egzaminie !!! Podziwiam cierpliwość mojego instruktora, gdyż byłam bardzo opornym uczniem !!! Pozdrawiam i polecam serdecznie! Z nauką jazdy Happy End wasz egzamin na pewno zakończy się happy endem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2021)
Jazdy miałam prowadzone przez Pana Marka i Pana Jarka - sympatyczni instruktorzy, zajęcia były bez stresowe, dobrze przygotowywujące pod egzamin. Zajęcia z teorii u Pans Marka - rzeczowo prowadzone, wszystko jasno wytłumaczone oraz ciekawie przekazane. Widać że Pan Marek podchodzi do tematu z pasją. Szczerze polecam tę szkołę jazdy każdemu kto chciałby w miłej atmosferze przejść przez kurs na prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2021)
Bardzo polecam! Instruktorzy z powołania z cudownym podejściem do kursanta, mili oraz bardzo cierpliwi. Jazdy zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze bez niepotrzebnego stresu. Wiedza została przekazywana w sposób rzetelny i zrozumiały.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2020)
Bardzo polecam tę szkołę. Kurs teoretyczny prowadzony przez p.Marka był bardzo ciekawy i zrozumiały. Zajęcia praktyczne miałam najczęściej z p.Markiem, nie było żadnego stresu, wszystko było super wytłumaczone. Kilka dodatkowych jazd miałam z p.Maćkiem i p.Przemkiem i wszystkich tych instruktorów jestem w stanie szczerze polecić. Egzamin zdany za pierwszym razem, więc przygotowanie było świetne.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2020)
Bardzo profesjonalna szkoła miałem przyjemność jeździć z wszystkimi instruktorami bez wyjątku i każdy rzeczowo przekazywał swoją wiedzę czego efektem jest zdanie za 1 razem testu państwowego praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
121 Zaufanych Opinii (183 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Polecam każdemu, kurs przeprowadzony szybko i rzetelnie, Pan Tomek przekazał dużo cennych informacji, które pozwoliły bez problemu zdać egzamin za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2021)
Prawko na A zdane za pierwszym razem . Świetna szkoła, super przygotowanie przez pana Tomka .Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Pełny profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2020)
Prawo jazdy kat A. Pan Tomek pełen profesjonalizm. Wymagający , ale szczery. Nie ma owijania w bawełnę. Odpowiedni sprzęt do jazdy jak i pomiarowy na placu manewrowym. Elastyczny jesli chodzi o dopasowanie się do czasu nauki jazdy. Robi wszystko , aby nie było zbyt dużego odstępu pomiędzy ostatnią jazdą a egzaminem państwowym. Duży zasób wiedzy i doświadczenia. Ja zdałem za pierwszym razem. Egzamin państwowy 28.09.2020. Szczerze polecam. Mi polecono i się nie zawiodłem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2020)
O szkole dowiedziałem się od znajomych. Cały kurs poprowadził Pan Tomasz. Jest to jednak ktoś więcej niż tylko instruktor jazdy. Potrafi skupić uwagę kursanta na prowadzeniu pojazdu i wyjaśnić skrupulatnie wszystkie popełnione błędy. Na pierwszy rzut oka widać, że pojazdy są idealnie utrzymane a jazda nimi to przyjemność. Po takim kursie egzamin to czysta formalność. Ponadto górę stanowi widoczne ogromne doświadczenie, punktualność i elastyczność. Gdybym chciał poszerzyć swoje prawo jazdy o kolejną kategorię, na pewno wybrałbym to samo miejsce. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu) 71-043 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, C+E, D

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl