Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3399zł

NAUKA JAZDY HAPPY END

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(60)

Więcej filtrów kursów
589 Zaufanych Opinii (707 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2024)
Polecam z całego serca. Na wykładach z teorii bardzo dużo wiedzy. Zajęcia praktyczne z najlepszym instruktorem Panem Markiem, bardzo dobre podejscie nawet dla opornych. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2024)
Zdałem za pierwszym razem, polecam Pana Andrzeja.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2024)
Bardzo polecam ! Cały kurs odbył się w przyjemnej atmosferze, instruktorzy są przesympatyczni i przekazują dużo wiedzy. Gdybym miała wybierać jeszcze raz szkołę jazdy to na pewno bym się zdecydowała ponownie na tę !
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2024)
Najlepsza szkoła jazdy! Bardzo przyjemna atmosfera i dużo cierpliwości. Pan Paweł świetnie przygotował mnie do egzaminu. Potrafił wytłumaczyć błędy i dał dużo celnych porad, które pozwoliły mi zdać egzamin za pierwszym razem. Polecam każdemu ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2024)
Z pełnym przekonaniem polecam Naukę Jazdy „Tyrakowscy”. Jest to szkoła, w której kursant traktowany jest indywidualnie, podmiotowo z dużym szacunkiem i zrozumieniem. Bez problemu u p. Stanisławy, rozwiąże się każdy problem wynikający ze zmian grafiku, bądź wątpliwości, co do załatwienia spraw formalnych. Dla osób z dużymi obawami, co do zdobycia uprawnień kierowcy szczególnie polecam instruktora p. DARIUSZA DOMACHOWSKIEGO. To wyjątkowy człowiek, o przeogromnych pokładach cierpliwości i wyrozumiałości do kursanta. Dzięki swojej równowadze emocjonalnej w samochodzie stwarza warunki do spokojnej nauki, pokonywania swoich lęków oraz podejmowania licznych prób poprawienia przejawianych trudności. Pan Dariusz komunikuje się z kursantem w sposób zrozumiały; formułuje konstruktywne informacje zwrotne, z poczuciem humoru odnosi się do doświadczanych wyzwań, nie krytykuje, nie podnosi głosu, nie komentuje zbędnych sytuacji. Pan Dariusz to osoba z wysoką kulturą osobistą a także, a może przede wszystkim ogromną wiedzą na temat zasad ruchu drogowego i umiejętnościami jej przekazywania kursantowi. Pan Dariusz podczas nauki jazdy daje kursantowi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jest zawsze czujny na drodze i w sytuacjach popełnianych przez kursanta błędów zareaguje odpowiednio wcześnie, aby nie doszło na drodze do sytuacji ryzykownych. Co więcej p. Dariusz jest zawsze punktualny i przygotowany do dalszej pracy z kursantem. Skrupulatnie zapisuje dotychczasowe postępy i trudności kursanta. W sposób przemyślany planuje więc rozwój umiejętności przyszłego kierowcy. Po takim szkoleniu zdanie egzaminu to tylko formalność, natomiast nie to jest najważniejsze bowiem okazuje się, że dzięki tak PROFESJONALNEMU PODEJŚCIU jaki prezentuje p. Dariusz, kursant jest przygotowany przede wszystkim do BEZPIECZNEJ JAZDY. A przecież każdemu z Nas na tym zależy.
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-07-03

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
343 Zaufane Opinie (439 Opinii)
słaby
(ocena z dnia 07.03.2024)
Pragnę bardzo mocno podziękować za włożony czas, trud i cierpliwość w przygotowanie Mnie całościowo do egzaminu. Dziękuję zarówno p. Mariuszowi jak i instruktorom z którymi miałem przyjemność jeździć. Szkoła Prymus uczy jeździć tak aby, zdać egzamin za pierwszym razem( w moim przypadku, był to drugi, tu zaważył czynnik losowy, którego niestety nie przewidziałem )jak i przygotowując do jazdy w przyszłości. Specjalne podziękowania dla p. Jacka z którym miałem 4/5 swoich jazd. Jeszcze raz dziękuję i wasza szkoła to był najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2024)
Serdecznie polecam szkole jazdy PRYMUS z całego serca Pan Mariusz świetny człowiek bardzo dobrze umie przekazać wiedzę to jak organizuje cały kurs szkoły , jazdy wszystko jest dobrze przemyślane i zorganizowane podejście do kursantów bardzo dobre przyjazne i ludzkie. I cieszę się że trafiłam właśnie do tej szkoły nauki jazdy lepiej trafić nie mogłam:) Wszyscy instruktorzy są mili i sympatyczni i stwarzają bardzo miłą atmosferę a to jest też bardzo ważne i wielki szacunek dla całego zespołu . Bardzo dziękuję panu Tadeuszowi Zgliczyńskiemu który nauczył mnie wszystkiego od podstaw dzięki niemu zwalczyłam swój strach bardzo dobry instruktor z wielką wiedzą która potrafi bardzo dobrze przekazać kursantowi wspaniały człowiek, dziękuję panu Jackowi który również jest bardzo dobrym instruktorem o ogromnej wiedzy który dawał cenne wskazówki . Dziękuję za każdą lekcję z moimi instruktorami za cierpliwość miłą atmosferę i przekazanie bardzo dobrze wiedzy . Najlepsza szkoła jazdy i najlepszy zespół fantastyczni ludzie polecam z całego serca. Serdecznie dziękuję za spędzony czas i naukę Polecam Szkoke Jazdy Prymus
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2023)
Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Prymus Pracuje tu świetny zespół zaangażowanych instruktorów, którzy tworzą przemiłą atmosferę i mają super podejście do kursanta. Dziękuję pani Ewie, panu: Tadeuszowi Zgliczyńskiemu, Tadeuszowi Kaczmarkowi, Jackowi i Marcinowi za każdą cenną lekcję, wskazówki, ćwiczenia. Podziwiam też przemyślaną organizację szkoły przez Pana Mariusza. Naprawdę trzeba to docenić bo system planowania godzin nauki jest wygodny i super sprawny. Bardzo mi się to podoba, wielki plus za to! Zdane za pierwszym razem. Polecam Prymusa
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2023)
Serdecznie polecam z całego serca :) egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem , praktyczny również. Pan Mariusz świetnie umie przekazać wiedzę teoretyczną. Polecam Pana Jacka L. instruktora o ogromnej wiedzy , chęciach i cierpliwości . Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzony czas , nauka z takimi Ludźmi to prawdziwa przyjemność :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2023)
Super atmosfera, wszystkie sprawy załatwiane szybko i bezproblemowo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
295 Zaufanych Opinii (413 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2024)
Jazdy doszkalające na najwyższym poziomie, instruktorzy z powołania‼️❤️ POLECAM
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2024)
Bardzo polecam dla osób szukających dobrej i profesjonalnej szkoły nauki jazdy. Dziękuję całemu zespołowi a w szczególności Panu Darkowi to wspaniały, wyrozumiały i cierpliwy instruktor z powołania. Dzięki niemu zdałam egzamin za 1 razem bezbłędnie. Przyjazna i bezstresowa atmosfera na jazdach, na które nie trzeba długo czekać a komunikacja z Panem Sylwestrem w celu ustalenia terminów była szybka i bezproblemowa. Uważam, że lepszej szkoły jazdy od SIS-Car nie ma w Szczecinie. Jest godna polecenia!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2024)
Z ogromną przyjemnością mogę polecić szkołę jazdy "SIS-Car"! Bardzo dobre przygotowanie zarówno do egzaminu teoretycznego, jak i praktycznego. Dzięki dobremu przygotowaniu oraz zaangażowaniu instruktorów zdałam zarówno państwową teorię, jak i praktykę za pierwszym razem. Zdecydowanie warto wybrać tę szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2024)
Dzięki Sis-Car wspólnymi siłami udało się zrealizować to, w co sam nie do końca wierzyłem. Obie części egzaminu zdane za 1 razem. Polecam tę szkołę jazdy przede wszystkim ze względu na profesjonalizm. Należy zwrócić uwagę na ciekawie prowadzone wykłady z teorii, co ułatwia przyswojenie materiału potrzebnego do jazdy w ruchu drogowym i zdania egzaminu wewnętrznego. Przechodząc do kursu praktycznego - kursant musi opanować jazdę do perfekcji i instruktorzy zrobią wszystko, by tak było. Niektórzy potrzebują trochę więcej czasu, lecz z tą szkołą opanowanie jazdy samochodem nie jest niemożliwe. Kontakt związany m.in. z planowaniem godzin był bezproblemowy. Instruktorzy potrafią być wymagający (może nawet bardziej niż niektórzy egzaminatorzy, jednak zawsze na miarę możliwości kursanta) - w końcu to szkoła, jednak to motywujący do jeszcze większej pracy nad swoimi umiejętnościami atut Sis-Car. Cały kurs przebiegał w sympatycznej atmosferze. Z całego serca polecam i jestem ogromnie wdzięczny za tę miłą przygodę na drodze do zdobycia wymarzonego prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2024)
Z całego serca polecam SIS-Car. Bardzo miła atmosfera podczas jazd. Profesjonalne podejscie. Instruktorzy są wyrozumiali, nigdy nie podniosą na was głosu. W kazdej sytuacji są gotowi wam pomoc wiec smiało mozecie czuc się bezpiecznie. Egzamin zdany za pierwszym razem. Mogę smialo powiedziec ze bedzie mi brakowalo jazd z Panią Agnieszką. Jeżeli chcecie jeździć w milej i spokojnej atmosferze a przy tym nauczyc sie jezdzic to uwazam ze to idealne miejsce do tego. Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3
Nauka Jazdy Sis-Car

plac Kilińskiego 3/113 (budynek ZDZ; I piętro; wejście A) 71-414 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-24

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
216 Zaufanych Opinii (345 Opinii)
neutralny
(ocena z dnia 28.05.2024)
Niestety nie mogę polecić tej szkoły jazdy, bardzo mało jeździłam po rejonach egzaminacyjnych, podczas jazd instruktor niewiele wyjaśniał, są tam dobrzy instruktorzy, ale większość jazd niemiło wspominam. Dodatkowe godziny w innej szkole nauki pokazały mi jak przyjemne są jazdy, gdy instruktorzy się starają.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2024)
Jestem bardzo zadowolona z realizacji usługi w szkole nauki jazdy MAGNET SZCZECIN .To naprawdę rzetelna szkoła z bardzo dobrym podejściem do nawet najbardziej opornych na przyswajanie zarówno wiedzy, jak i praktyki osób. Elastyczny grafik pomógł dostosować godziny jazdy do indywidualnych potrzeb. Specjalnie PODZIĘKOWANIA dla instruktora jazdy Pana KRZYSZTOFA ,za zajęcia przeprowadzone sprawnie i z dużym zaangażowaniem, za jego umiejętność przekazywania sztuki jazdy. Pan KRZYSZTOF,niezwykle cierpliwie i szczegółowo wskazywał i tłumaczył wszelkie błędy oraz wyjaśniał przepisy. Jazdy prowadził na luzie w miłej i bezstresowej atmosferze. Potrafił zmotywować do wytrwałości!!! Pani Agnieszka,druga najlepsza instruktora. Uczą się w takich warunkach na pewno można polubić jazdę! Zdecydowanie polecam szkolu nauki jazdy Magnet!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 03.04.2024)
Szkoła jazdy sama w sobie bardzo dobra,wiedza teoretyczna przekazana przez Pana Radka 10/10,w biurze przemiły Pan Kuba który dostosowywuje wszystko wedle potrzeb kursantów, jedyny minus to instruktorzy a w zasadzie Pani instruktorka Agata która kompletnie olewa przekazywanie wiedzy praktycznej kusranstom i załatwia swoje potrzeby w czasie pracy jak i zniechęca do wyjeżdżania reszty swoich godzin praktycznych z innymi instruktorami. Dziękuję Panu Mirkowi,Panu Michałowi jak i Pani Beacie za to wszystkie wspólne jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2024)
Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy Magnet. W szczególności dziękuję P. Michałowi za profesjonalne podejście do kursanta, przekazaną wiedzę i cierpliwość. Pragnę również podziękować reszcie instruktorów z którymi miałem przyjemność jeździć. Polecam wszystkim,którzy pragną zacząć przygodę z nauką jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.03.2024)
Jazdy miałam z panią Agatą Wojtkiewicz i gwarantuje że to najlepsze jazdy jakie miałam. Super atmosfera, bardzo dobrze uczy. Każdy egzamin zdany za pierwszym razem! Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
203 Zaufane Opinie (346 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2024)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy!! Można liczyć na przyjemną atmosferę, pomóc oraz wsparcie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2024)
Najlepsza szkoła nauki jazdy!! Polecam z całego serca, znakomite przygotowanie, dużo cierpliwości, wspaniała atmosfera i wsparcie. Ogromne podziękowania dla całego składu CARSTART❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2024)
Bardzo polecam szkołę Car Start. Dziękuję Panu Dariuszowi za cierpliwość oraz naukę, dzięki której udało mi się zdać wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Dziękuję również pani Sylwii za wsparcie oraz idealnie dopasowany grafik.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2024)
Nauka jazdy Carstart to właściwi ludzie na właściwym miejscu. Już na samym początku poznajemy przemiłą, uśmiechniętą Panią Sylwię z biura, która wspiera kursantów i jest bardzo sympatyczną osobą. Później jest jeszcze lepiej, bo pojawia się on- Instruktor Tomek !!Pan Tomek jest stworzony do tego, żeby być instruktorem. Posiada ogrom wiedzy, a przede wszystkim doskonale potrafi ją przekazać. Jego spokojne podejście i świetne poczucie humoru sprawiają, że nie można doczekać się kolejnych zajęć ???? Już po pierwszych jazdach z Panem Tomkiem wiedziałam, że trafiłam idealnie i mam swojego instruktora na cały kurs. Egzaminy zdałam za pierwszym razem, co jest wielką zasługą mojego instruktora, który zawsze potrafił mnie dobrze nastroić i opanować stres. Pan Tomek jest z całą pewnością instruktorem, którego zazdrościć mogą inne szkoły jazdy. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Sylwii i przede wszystkim Panu Tomkowi, Aneta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2024)
Polecam szkole CAR START Nowe samochody ,dobra lokalizacja,bliskość WORD ,możliwość zdawania egz na pojeździe szkoleniowym,miła sympatyczna atmosfera .Pozdrowienia dla Pani Sylwii i Pana Darka.
5
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
Auto Prestiż to wymarzona szkoła do nauki jazdy. Sympatyczna atmosfera na kursach teoretycznych jak i na jazdach z wykwalifikowanymi instruktorami. Przygotowują do egzaminów bardzo dobrze, o czym świadczy zdany przeze mnie egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-28

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
150 Zaufanych Opinii (227 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2024)
Naprawdę dobra i przystępna szkoła. Bardzo miło i szybki mija nauka teorii oraz jazdy z dobrymi naucyzcielami. Na jazdach napewno mogę z czystym sercem docenić Panią Magdę, przez której determinację zdałem za pierwszym razem. Szkoła naprawdę pierwszej klasy i nie spotkałem się z niczym co by mogło mnie zniechęcić :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.05.2024)
Egzamin zdany za pierwszym razem, jestem bardzo zadowolona z całego kursy. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić tą szkołę. Pan kierownik zawsze służył pomocą i był pod telefonem. Jazdy z Panem Piotrem nie dość że w bardzo miłej atmosferze to w pełni profesjonalne podejście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.05.2024)
Z całego serca polecam tą szkołę jazdy. Zarówno część teoretyczna i praktyczna była bardzo przyjemna, a nauka jazdy z panem Piotrem była bardzo efektowna i przeprowadzona w miłej atmosferze. Bardzo szybko zdałam swój egzamin praktyczny z małymi turbulencjami ze stresu, ale jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad wyborem szkoły, to ta będzie idealna.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.05.2024)
Witam! Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Zdjęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone rzetelnie i na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Także kurs pierwszej pomocy. Kurs praktyczny miałam z p. Magdą. Pani Magda była zawsze punktualna, dobrze zorganizowana i elastyczna w ustalaniu godzin. Była wymagająca, ale bardzo dobrze nauczyła mnie jeździć. Zwracała uwagę na jazdę ekonomiczną (zmiana biegów, hamowanie silnikiem, używanie biegu 4 i 5),co było wymagane na egzaminie państwowym (egzaminator jasno powiedział,że tego wymaga). Przykładała się do nauczania i widać, że jej zależało. Zdałam za 3 razem,co nie było wynikiem złego nauczania,ale moich osobistych spraw. Pozdrawiam serdecznie !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.04.2024)
Z całego serca mogę polecić tą szkołę jazdy. Zdałam za pierwszym razem egzamin.Część praktyczna z Panem Piotrem była naprawdę efektywna, czułam że z godziny na godzinę umiem więcej. Dobrze przekazywał wiedzę, czułam, że zna się na rzeczy i nigdy nie był źle nastawiony, gdy robiłam jakiekolwiek błędy. Każdą osobę którą znam zachęcam do rozpoczęcia kursu właśnie tutaj.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-07-09

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
74 Zaufane Opinie (89 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2023)
Super szkoła, kilka jazd doszkalających dały mi więcej niż cały kurs w innej szkole ;) Bardzo polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Bardzo dobra i skuteczna szkoła jazdy. Instruktorzy są cierpliwi, dbają o wszystkie szczegóły i mają poczucie humoru. Zwracają uwagę na wszystkie błędy i dobrze tłumaczą jak jazda powinna wyglądać. Dziękuje Panu Marcinowi i Panu Pawłowi za ich cierpliwość i ich cenne rady które mnie przygotowały do jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem bez błędów. Polecam w 100% dla każdego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2023)
Profesjonaliści.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2023)
Bardzo profesjonalne podejście, nauka z Panem Marcinem boguckim przebiegła bardzo sprawnie. Oba egzaminy państwowe zaliczyłem za pierwszym razem. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2023)
Polecam z całego serca tą szkole. Uczą na 100 %. Zdałam egzamin z pierwszego radu. !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 88/89 s. 102, 71-616 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
88 Zaufanych Opinii (169 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2024)
Mega polecam , w dwie godziny nauczyłam się więcej niż przez cały kurs.Pan Marcin i Pan Mirek super instruktorzy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2024)
Pan Marcin najlepszy!! Polecam z całego serca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2024)
super kontakt z instruktorami , bardzo dobrze przygotowanie do egzaminów szczególnie Pan Grzegorz i Pan Krzysztof :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2024)
Instruktorzy mili, wyrozumiali, zawsze pomocni.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2024)
Jak robić prawo jazdy to tylko u Sokoła:) Profesjonalizm, wyśmienita atmosfera, indywidualne podejście do kursanta. Znakomici instruktorzy gdzie chcę wyróżnić Pana Grzegorza, który podczas jazdy punktował mnie wielokrotnie przez co podchodząc do egzaminu Państwowego czułem się naprawdę przygotowany. Teoria jak i praktyczny egzamin zdany za pierwszym razem. Szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-06-24

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
64 Zaufane Opinie (115 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2024)
Najlepsza szkoła w Szczecinie! Wspaniali instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Miła atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i na jazdach, doskonałe wyszkolenie, serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2024)
Bardzo polecam szkołę jazdy Gryf. Przeniosłam się do tej szkoły po nieudanym doświadczeniu w poprzedniej szkole jazdy.Kurs prawa jazdy robiłam z przerwami od 3 lat, wiec miałam złe nastawienie do prowadzenia samochodu oraz nie wierzyłam w to, że szybko uda mi się zrobić prawo jazdy. Moje nastawienie zaczęło zmieniać się w nowej szkole jazdy Gryf.Po odbyciu kilku jazd z właścicielem szkoły jazdy Panem Sławkiem. Pan Sławek nauczył mnie dynamicznej jazdy i uświadomił mi, że stres jest wrogiem kierowcy.Także Pan Sławek przed samym egzaminem państwowym przygotował mnie efektywnie ,w dobrej atmosferze do egzaminu .Także jazdy z innymi instruktorami podniosły mnie dużo na duchu.Zajęcia z Panem Adamem sprawiły, że podszlifowałam teorię, wypracowałam większą koncentracje podczas jazdy oraz Pan Adam zmotywował mnie do podejścia jak najszybciej do egzaminu wewnętrznego, co wyszło na dobre, bo udało mi się zdać go za pierwszym razem. Także zajęcia z Panem Markiem nauczyły mnie spokojnej i bezpiecznej jazdy, poprawnego manewrowania kierownicą oraz Pan Marek wyjaśnił mi dogłębniej zasady panujące na drodze o których wcześniej nie wiedziałam. Jestem wdzięczna wszystkim instruktorom jazdy za wszytko czego mnie nauczyli i z dumą mogę napisać, że zdałam egzamin państwowy za pierwszym podejściem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2024)
Świetna atmosfera! Z chęcią przychodziłam na jazdy, naprawdę. Nikt nie krzyczy, a jednocześnie instruktorzy są wymagający, co świetnie przygotowało mnie do egzaminu. Naprawdę bardzo polecam! Pan Sławek to cudowny człowiek, szczery i nie owija w bawełnę. Prowadzi Cię kilku instruktorów, pokazują różne metody, co sprawia, że możesz wybrać sobie sposób, który najbardziej Ci odpowiada.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2023)
Bywało ciężko, bywało wesoło, pot ciekł po plecach ale wszystko miało znaczenie by ostatecznie odnieść sukces. Można liczyć na słowa otuchy, dużą wiedzę i wskazówki przedstawione w sposób przyjazny i logiczny. Profesjonalnie i sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Super. Serdecznie polecam nawet trudnym przypadkom ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2023)
Bardzo polecam tą szkole, instruktorzy bardzo wyrozumiali, uczciwi i cierpiliwi, mają indywidualne podejście do każdego kursanta. Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem, bardzo polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Gryf Nauka Jazdy

ul. Krzywoustego 63/U2 70-251 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl