Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2600zł

Nauka Jazdy MAGNET

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(63)

Więcej filtrów kursów
561 Zaufanych Opinii (659 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2022)
Świetna szkoła jazdy! Świetna atmosfera zarówno na kursie, jak i na jazdach. MIałem okazję jeżdzić z kilkoma instruktorami, dzięki czemu wyłapali wszystkie moje błędy i je wytłumaczyli. Moim prowadzącym był Paweł-świetny człowiek, pełen cierpliwości, zrozumienia, a przede wszystkim wiedzy. Stan techniczy pojazdów również nie pozostawia nic do życzenia. Wszystko chodzi sprawnie i bez problemów. Bardzo polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2021)
Szczerze polecam! Bardzo dobra atmosfera, bez stresu, a mimo to skutecznie. Dzięki temu, że trafiłem na świetnego instruktora Pana Jakuba Gregorowicza egzamin poszedł jak po maśle. Inni instruktorzy z którymi miałem jazdy też jak najbardziej spoko. Do tego ciekawe wykłady z teorii oraz miła obsługa w biurze szkoły. Aż żal, że kurs już się skończył... :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2021)
Świetna szkoła jazdy! Wspaniała atmosfera, wszystkie błędy spokojnie wyjaśniane i w taki sposób, że nie da się ich powtórzyć. Pan Paweł wspaniały, spokojny instruktor, pełen szacunek za cierpliwość przy popełnianiu błędów przeze mnie. Terminy dopasowane pod kursanta. Niesamowita organizacją kursu praktycznego, jak i teoretycznego, na pewno milę będę wspominał kurs. Polecam wszystkim osobą, które chcą zdać kat. B!
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy „Tyrakowscy” i cieszę się, że akurat tam trafiłam. Świetne, indywidualne podejście do kursanta, super organizacja jazd, dopasowana do potrzeb każdego z osobna. Miła atmosfera nie odstępuje na krok. Szczególną uwagę chciałam zwrócić na mojego prowadzącego instruktora Pana Pawła Tyrakowskiego, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że został „stworzony” do tej pracy. Bardzo dobrze tłumaczy wszelkie zasady dotyczące poprawnej jazdy, przy jakimkolwiek błędzie spokojnie zwraca uwagę i doszczętnie tłumaczy co zrobić, żeby więcej się on nie powtórzył. Jest również bardzo miły co sprawia, że nie da się przy Nim stresować. Dzięki Panu Pawłowi zyskałam więcej pewności i wiary w siebie podczas jazdy samochodem. Ani razu wcześniej nie przeszło mi przez myśl, że podczas 30 godzin nauki praktycznej dam radę nauczyć się poprawnie jeździć, dzięki podejściu i zaangażowaniu instruktora bez problemu udało mi się to zrealizować. Jestem pewna, że polecę tą szkołę jazdy znajomym. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2021)
Najlepsza szkoła jazdy! Super podejście do kursanta. Miła atmosfera. Świetny przekaz wiedzy. Egzamin państwowy zdany za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
338 Zaufanych Opinii (432 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pana Mariusza. Profesjonalizm, podejście do kursanta i sposób tłumaczenia dopasowany do potrzeb. Ogromne zaangażowanie i przede wszystkim wiedza, której brakuje w innych tego typu ośrodkach. Niestety wcześniej odbywany kurs w innej nierzetelnej (to chyba nawet zbyt słabe słowo)"szkole" maż zdecydował przerwać i dopiero w szkole Prymus dostał prawidłowe wskazówki i szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza za pomoc i doprowadzenie męża w tak sprawny sposób do zdanego egzaminu. Zyczę wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze nauczyć się prowadzić auto, aby trafili na tak dobrego instruktora. :) Panie Mariuszu, jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu Mohamed'a.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, ze świetnym podejściem i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim to była sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam Pana Marcina, z którym miałam okazje pojeździć tylko 4 godzinki, a to dlatego, że znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Po około miesięcznej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole, Pan Marcin w ciągu tych czterech godzin nadrobił ze mną wszystkie zaległości i nauczył wielu nowych rzeczy. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i już po pierwszych minutach stres całkowicie opadł. Grafik świetnie dobierany do potrzeb kursantów, bez wiecznego czekania na wolne terminy. Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Z całego serca polecam szkołę jazdy "Prymus". Do egzaminu przygotowywał mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić Pan Piotr Cz. Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze podnosił na duchu. Problematyczne sytuacje ćwiczyliśmy setki razy do skutku. Dziękuję za wszystko Panu Mariuszowi i Panu Piotrowi. Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2021)
Egzamin zdany za 1-wszym razem. Pragnę przede wszystkim podziękować, najlepszemu instruktorowi z jakim miałem do czynienia, mowa tu o Panie Marcinie. Instruktor który sprawia, że najbardziej zestresowana osoba, poczuje się swobodnie, dzięki czemu prościej będzie jej podejmować trudne decyzję na drodze. Człowiek który, wytłumaczy a nie "pokrzyczy". Podejście do kursanta uważam za wzorowe. Z jazdy samochodem powinniśmy czerpać przyjemność i tak właśnie jest po kursie z Panem Marcinem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
249 Zaufanych Opinii (320 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2022)
Bardzo przyjazna i ciepła atmosfera. Każdy z instruktorów ma indywidualne podejście do kursanta, dzięki czemu są wstanie dobrze przygotować go egzaminu w Wordzie. Szczególnie polecam pana Maćka, który podczas ostatnich dni przed egzaminem doszlifował moje umiejętności i skutecznie pomógł pozbyć się stresu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2022)
Polecam szkołę. Dogadywanie się w biurze bez problemowe, przypomnienia o jazdach pomocne. Odnośnie instruktora. Pan Bartek bardzo sympatyczny , konkretny, dokładnie wszystko tłumaczy i jest cierpliwy. Ogólnie nie było żadnych problemów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2021)
Zaczynając od organizacji, uważam, że Pani Palwina daje z siebie wszystko, aby pomóc kursantom z kombinowaniem jazd i dogodnych terminów. Kontakt z biurem jest błyskawiczny, a przypomnienia o jazdach bardzo przydatne. Teoria w szkole wykładana jest ciekawie i bardzo dokładnie przez pozytywnego pana Władysława, porusza on najważniejsze aspekty ruchu drogowego i przekazuje wiedzę w sposób w pełni zrozumiały. Jazdy przeprowadzane są punktualnie co do minuty i były według mnie bardzo profesjonalne. Nie było mowy o jakichś niedomówieniach czy negatywnych emocjach w pojeździe. Z tego względu serdecznie pozdrawiam i polecam Pana Piotra, który nauczył mnie wszystkiego oraz Pana Bogusia, który bardzo pomógł w uzupełnieniu niezbędnej wiedzy. Egzamin udało mi się zdać za 1 razem, a szkołę jazdy Auto-Test polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2021)
Super szkoła! Mili i przyjaźni instruktorzy z super podejściem do kursantów. Dzięki nim udało się zdać za 1. razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2021)
Super szkoła. Profesjonalna obsługa i świetni instruktorzy. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
195 Zaufanych Opinii (296 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Świetna szkoła, bardzo miła atmosfera. Wszystko wytłumaczone na spokojnie i dokładnie. Bezproblemowy kontakt z biurem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.01.2022)
Zdecydowanie polecam szkołę jazdy Magnet każdemu, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z samochodem. Wykłady prowadzone w sposób bardzo ciekawy i zrozumiały, dzięki Panu Radkowi, który zadbał o to, by dostarczyć w sposób jak najbardziej czytelny całą potrzebną wiedzę. Bardzo dziękuję szczególnie Panu Krzysztofowi oraz Pani Agnieszce za przeprowadzenie jazd i cenne wskazówki, dzięki którym zdałam wszelkie egzaminy za pierwszym razem. Gorąco polecam szkołę wszystkim tym, którzy chcą zostać świetnie przygotowani do prawidłowej i bezpiecznej jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2021)
Bardzo dobrze przygotowani instruktorzy zarówno wiedza teoretyczna jak i praktyczna. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2021)
Dobre podejście do kursanta podczas teorii oraz praktyki. Wszystko zostało jasno wytłumaczone Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.12.2021)
Polecam te szkołę jazdy każdemu kto myśli nad rozpoczęciem swojej przygody za kołkiem! Teoria z Panem Radkiem przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze, aż samemu chce się przyjść na zajęcia i go posłuchać. Widać, że starał się przekazać nam jak najwięcej i myśle, że z pozytywnym skutkiem. Jeśli chodzi o jazdy, z całego serca polecam Pana Mariusza! Jazdy przeprowadzone pełne śmiechu i rozmów, a przede wszystkim z profesjonalnym i bezstresowym podejściem do kursanta. Dzięki niemu zmieniłam swoje podejście o 180 stopni co do siedzenia za kierownicą i prowadzenia auta. Nauczył mnie wszystkiego od podstaw oraz miał do mnie ogromną cierpliwość, a wszystkie błędy tłumaczył na spokojnie, dzięki czemu jazdy były dla mnie przyjemnością. Bardzo polecam Panią Małgosię, której cenne uwagi również pomogły mi w zdaniu egzaminu, a jazdy były przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze. Cały kurs minął mi bardzo szybko. Bardzo dziękuje za pomoc w nauce! Serdecznie pozdrawiam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-28

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
192 Zaufane Opinie (264 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2022)
nstruktorzy podchodzą do swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem, zachowując przy tym miłą atmosferę. Jeszce raz polecam wszystkim, którzy wahają się z wyborem szkoły nauki jazdy!!!Super !!!Jesteście najlepsi!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2021)
Instruktorzy sa zawsze punktualni i mają przyjazne podejście do kursanta. Wszystko cierpliwie tłumaczą oraz budują ciepłą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Super szkoła, bardzo dobrzy instruktorzy ze spokojnym podejściem. Żadna godzina jazdy w tej szkole nie była zmarnowana a zdanie egzaminu po takich praktykach to pestka... Serdecznie polecam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2021)
Super szkoła! Lekcje bezstresowe, w przyjaznej atmosferze. Instruktorzy cierpliwi i wyrozumiali, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Nigdy nie miałam problemu z dopasowaniem jazd a na egzamin czułam się dobrze przygotowana. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.11.2021)
Bardzo miła atmosfera. Każdy z instruktorów na spokojnie wyjaśnia błędy oraz poprawia. Jeśli zrobiłam gdzieś błąd to od razu instruktor ćwiczył ze mną wiele razy ten błąd aby go zlikwidować. Zawsze mogła liczyć na pomoc jeśli czegoś nie wiedziałam. Zawsze mogłam się dogadać z instruktorem apropo godzin.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
Nauka Jazdy Sis-Car

ul. Kolumba 86 70-035 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-24

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (202 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2021)
Bardzo polecam!! Szybkie terminy na jazdy i bardzo fajna atmosfera
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-02-18

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
137 Zaufanych Opinii (216 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy!!! Super przygotowanie do egzaminu. Miła atmosfera, Pan Wiesław profesjonalny i cierpliwy instruktor :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2021)
Do szkoły trafiłam z polecenia i to jedna z najlepszych decyzji. Świetni instruktorzy ! Miła atmosfera podczas jazd i wykładów. Wykłady prowadzone solidnie, rzeczowo. Pan Antek zadba o dużą dawkę śmiechu. Nie ma nudy ! Pani Sylwia bardzo sympatyczna i pomocna przy ustalaniu terminów jazd. U niej nie ma rzeczy niemożliwych. Pan Darek miły, rzeczowy, konkretny, cierpliwy i wymagający. Dla bardziej opornych powtórzy to samo kilka razy. Pan Artur zawsze uśmiechnięty, rozgadany ale też bardzo cierpliwy. Z całego serca mogę polecić tą szkołę i instruktorów ???? Dziękuję za wsparcie !!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2021)
Polecam! Luźna i sympatyczna atmosfera, duże zainteresowanie kursantem, ogromna cierpliwość i wyrozumiałość, profesjonalnie prowadzone zajęcia teoretyczne i praktyczne, super instruktorzy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2021)
Polecam, mili ludzie i zdecydowanie mogę powiedzieć, że naprawdę nauczyłem się jeździć mimi licznych utrudnień zwiazanych z pandemią i studiami.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2021)
Bardzo dziękuje Nauce Jazdy CAR START za doskonałe przygotowanie mnie do jazdy ???? zarówno z kursu teoretycznego i praktycznego. Bardzo dziękuje Pani Sylwi za miłą obsługę w trakcie trwania całego kursu. NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA kieruję do Pana Sławka, który z wielkim zaangażowaniem realizował każdą godzinę jazdy. Bardzo doceniam Pana profesjonalizm, cierpliwość i umiejętne przekazywanie wiedzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
130 Zaufanych Opinii (190 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
zdałam egzamin za 1 razem. instruktorzy bardzo spokojnie podchodzili do kursantów i pomagali z każdym problemem ;)). bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2021)
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Instruktorzy przekazali ogromną wiedzę z części teoretycznej i praktycznej w krótkim czasie. Świetna atmosfera. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.10.2021)
Polecam szkołę! Szczególnie instruktora Pana Marka. Egzamin w Wordzie zdany za 1 razem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2021)
Super atmosfera , zdałem praktykę za drugim razem. Bardzo mili instruktorzy . Serdecznie polecam .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2021)
Jestem przekonany, że Happy End to najlepsza szkoły jazdy w Szczecinie. Na pochwałę zasługują przede wszystkim kompetentni instruktorzy - tutaj pozdrawiam pana Maćka, Marka i Mariusza. Szyba i sprawna organizacja jazd, świetnie prowadzone wykłady teoretyczne - wszystko to sprawiło, ze zdałem egzamin za pierwszym podejściem. Każdemu kto zastanawia się nad wyborem szkoły serdecznie polecam. ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-01-26

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
121 Zaufanych Opinii (184 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2021)
Cały kurs szybko poprowadzony. Na dobrym sprzęcie. W dobrej atmosferze. Dużo informacji. Szybko I na temat. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.07.2021)
Polecam każdemu, kurs przeprowadzony szybko i rzetelnie, Pan Tomek przekazał dużo cennych informacji, które pozwoliły bez problemu zdać egzamin za 1 razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2021)
Prawko na A zdane za pierwszym razem . Świetna szkoła, super przygotowanie przez pana Tomka .Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2020)
Pełny profesjonalizm. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2020)
Prawo jazdy kat A. Pan Tomek pełen profesjonalizm. Wymagający , ale szczery. Nie ma owijania w bawełnę. Odpowiedni sprzęt do jazdy jak i pomiarowy na placu manewrowym. Elastyczny jesli chodzi o dopasowanie się do czasu nauki jazdy. Robi wszystko , aby nie było zbyt dużego odstępu pomiędzy ostatnią jazdą a egzaminem państwowym. Duży zasób wiedzy i doświadczenia. Ja zdałem za pierwszym razem. Egzamin państwowy 28.09.2020. Szczerze polecam. Mi polecono i się nie zawiodłem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu) 71-043 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, C+E, D

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
75 Zaufanych Opinii (140 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2021)
Kurs odbywałam w szkole jazdy z innego miasta i po ukończeniu jazd nie czułam się w ogóle przygotowana do egzaminu. Wykupiłam 6h w szkole Sokół i to był strzał w dziesiątkę, dzięki któremu zdałam egzamin praktyczny za pierwszym podejściem. Bardzo dziękuję panom Mirkowi oraz Mariuszowi a szczególnie pani Marcinowi, który dzień przed egzaminem odpowiednio mnie do niego nastawił psychicznie. Czułam się wyluzowana i pewna swoich umiejętności oraz wiedziałam w jakim celu idę na egzamin. Nie przejmowałam się dzięki temu nastrojem i podejściem do mnie egzaminatora tylko poszłam zrobić swoje. Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy Sokół!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2021)
Miałam bardzo długą przerwę w jeżdżeniu. Żałuję że tak późno znalazłam tą szkołę i miałam tylko dodatkowe jazdy. Instruktorzy(a było ich kilku) ze stoickim spokojem potrafili wytłumaczyć co zrobiłam źle, pojechać jeszcze raz w to miejsce i zrobić poprawnie. Pokazywali na co uważać na egzaminie. Dziękuję również instruktorowi Panu Tomaszowi, za ostatnie 4 h przed egzaminem. Na egzaminie jeździłam po tych samych trasach. Czułam się pewnie na mieście. Zdane za pierwszym razem. Dziękuję raz jeszcze
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.08.2021)
Polecam!!! Trafiłam do Szkoły Jazdy Sokół po zmianie szkoły. Była to najlepsza decyzja, jaką podjęłam w trakcie całego kursu na prawo jazdy. Moim instruktorem został Pan Krzysztof- polecam z całego serca. Kompetentny, cierpliwy, przesympatyczny. Przede wszystkim przywrócił mi pewność siebie i spokój za kierownicą, które utraciłam w poprzedniej szkole. Dzięki temu egzamin zdałam za pierwszym razem. Pani Elwira (w biurze) również jest przemiła i bardzo pomocna. Nie było żadnego problemu z ustaleniem terminów jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2021)
Świetna szkoła jazdy. Wszyscy są przemili i skorzy do pomocy, a Pan Krzysztof to najlepszy instruktor jakiego mogłam dostać. Wszystko dobrze i na spokojnie wytłumaczone. Na egzaminie dostałam dokładną trasę, którą wcześniej pokazał mi instruktor. Z całego serca polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.08.2021)
Jestem bardzo zadowolona. Pan Marcin ma w swoim biurze prawdziwy skarb- Panią Elwirę. Jest to kobieta, która bardzo pomaga, podpowiada i pamięta o kursancie. Jeździłam z większością instruktorów, najkorzystniej jeździło mi się z właścicielem - swobodna atmosfera, jego podpowiedzi są trafne, nie wprowadza nerwowej atmosfery podczas jazdy. Kolejnym instruktorem jest Tomek R- z nim jeździłam najwiecej, jego spokój i luz pozwalał na swobodne jeżdżenie. Nawet podczas popełnienie błędu tłumaczył wszystko na spokojnie, inicjował taka sama sytuacje aby się sprawdzić w niej na nowo. Jeździłam jeszcze z Mirkiem, Michałem i Mariuszem po 2 godziny z każdym, było dobrze, udzielali mi rad w manewrach, których jeszcze nie miałam dobrze opanowanych, każdy z nim wprowadził pozytywny aspekt w mojej pewności siebie podczas jazdy. Jeździłam również z Panem Krzysztofem, z pewnością ma bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie, mi nasza współpraca nie pasowała. Jeździłam z nim 8 godzin i ani razu nie czułam się rozluźniona podczas jazdy. Łapanie za kierownice, gwałtowne hamowanie powodowały, że stres był bardzo wysoki i kolejne godziny z innymi instruktorami pracowaliśmy nad niwelowanie stresowych nawyków podczas jazdy. Z pewnością innej osobie sposób bycia Pana Krzysztofa będzie odpowiadał i oceni jego sposób bycia pozytywnie. W każdym razie warto pojeździć z kilkoma instruktorami i wybrać tego, który odpowiada najbardziej. Bardzo polecam te szkole nauki jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
10
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl