aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(60)

Więcej filtrów kursów
587 Zaufanych Opinii (703 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2024)
Z pełnym przekonaniem polecam Naukę Jazdy „Tyrakowscy”. Jest to szkoła, w której kursant traktowany jest indywidualnie, podmiotowo z dużym szacunkiem i zrozumieniem. Bez problemu u p. Stanisławy, rozwiąże się każdy problem wynikający ze zmian grafiku, bądź wątpliwości, co do załatwienia spraw formalnych. Dla osób z dużymi obawami, co do zdobycia uprawnień kierowcy szczególnie polecam instruktora p. DARIUSZA DOMACHOWSKIEGO. To wyjątkowy człowiek, o przeogromnych pokładach cierpliwości i wyrozumiałości do kursanta. Dzięki swojej równowadze emocjonalnej w samochodzie stwarza warunki do spokojnej nauki, pokonywania swoich lęków oraz podejmowania licznych prób poprawienia przejawianych trudności. Pan Dariusz komunikuje się z kursantem w sposób zrozumiały; formułuje konstruktywne informacje zwrotne, z poczuciem humoru odnosi się do doświadczanych wyzwań, nie krytykuje, nie podnosi głosu, nie komentuje zbędnych sytuacji. Pan Dariusz to osoba z wysoką kulturą osobistą a także, a może przede wszystkim ogromną wiedzą na temat zasad ruchu drogowego i umiejętnościami jej przekazywania kursantowi. Pan Dariusz podczas nauki jazdy daje kursantowi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jest zawsze czujny na drodze i w sytuacjach popełnianych przez kursanta błędów zareaguje odpowiednio wcześnie, aby nie doszło na drodze do sytuacji ryzykownych. Co więcej p. Dariusz jest zawsze punktualny i przygotowany do dalszej pracy z kursantem. Skrupulatnie zapisuje dotychczasowe postępy i trudności kursanta. W sposób przemyślany planuje więc rozwój umiejętności przyszłego kierowcy. Po takim szkoleniu zdanie egzaminu to tylko formalność, natomiast nie to jest najważniejsze bowiem okazuje się, że dzięki tak PROFESJONALNEMU PODEJŚCIU jaki prezentuje p. Dariusz, kursant jest przygotowany przede wszystkim do BEZPIECZNEJ JAZDY. A przecież każdemu z Nas na tym zależy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2023)
Bardzo dobra szkoła jazdy! To było moje drugie podejście do kursu (po 3 latach przerwy w innej szkole), więc towarzyszył mi ogromny stres i zdenerwowanie. Po kilku minutach jazdy z P. Darkiem wszystkie negatywne emocje odeszły. Spokój, cierpliwość i indywidualne podejście do kursanta to cechy p. Darka, których szukałam u instruktora :) Każda lekcja w pozytywnej i miłej atmosferze, a przy tym rzetelne przekazywanie wiedzy i cierpliwe, wielokrotne powtarzanie manewrów połączone z tłumaczeniem aż wszystko będzie zrozumiałe :) Doceniam, że p. Darek interesuje się kursantem, jakie manewry sprawiają kłopot a wszystko po to aby poczuć się pewnie za kierownicą i zdać egzamin bez większego stresu. Dodatkowa godzina jazdy przed egzaminem pozwoliła mi na przypomnienie niezbędnych manewrów i zachowanie spokoju na egzaminie co poskutkowało pozytywnym wynikiem egzaminu! Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2023)
Bardzo dobra szkoła, polecam serdecznie! Po nieco ponad 30 godzinach jazd zdałem egzamin praktyczny ZA DRUGIM RAZEM, a teoretyczny też za drugim, ale na 100%, praktycznie bez większych problemów, a jedyną przeszkodą tak naprawdę był mój stres. A skoro JA zdałem już za drugim razem, to TY możesz zdać nawet za pierwszym! Dodam, że startowałem z absolutnie ZEROWĄ wiedzą na temat samochodów, a teraz wiem na tyle dużo, że mogę jeździć! I to jest na prawdę niesamowite! Dziękuję zwłaszcza Pani Stanisławie Tyrakowskiej, która pokazała klarownie gdzie mam się udać, z czym i wyjaśniła krok po kroku jak i gdzie mam pójść na badania, założyć pkk, oraz dokonać wszystkich innych formalności, a także Panu Dariuszowi Domachowskiemu, który jest cierpliwym, spokojnym i życzliwym, ale też wymagającym instruktorem za przygotowanie mnie NIE TYLKO DO EGZAMINU, ale też do jazdy na co dzień. Dziękuję za wszystkie rady i wskazówki, oraz ciekawe rozmowy. Życzę każdemu, żeby trafił na takiego instruktora jak Pan Dariusz! Dziękuję też całej kadrze Tyrakowskich za to, że jesteście, i że porządnie szkolicie nowych kierowców w tak ciężkim do nauki mieście jak Szczecin; Pozdrawiam! Ernest T. 12 XII 2023
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2023)
Najlepsza Szkoła w Szczecinie ,najlepsi instruktorzy również niesamowita obsługa , w szczególności polecam pana Witka to dzięki niemu umiem jeździć
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2023)
Świetna szkoła jazdy, jazdy z instruktorem Panem Kubą, świetne, super atmosfera, zawsze było miło ale i bardzo merytorycznie, zrozumiałe uwagi i zdany egzamin w ekspresowym tempo, bardzo profesjonalne podejście, bardzo łatwe dogadanie się jeśli chodzi o termin jazd
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-03-06

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
342 Zaufane Opinie (437 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.10.2023)
Jestem bardzo zadowolona z nauki w szkole Prymus Pracuje tu świetny zespół zaangażowanych instruktorów, którzy tworzą przemiłą atmosferę i mają super podejście do kursanta. Dziękuję pani Ewie, panu: Tadeuszowi Zgliczyńskiemu, Tadeuszowi Kaczmarkowi, Jackowi i Marcinowi za każdą cenną lekcję, wskazówki, ćwiczenia. Podziwiam też przemyślaną organizację szkoły przez Pana Mariusza. Naprawdę trzeba to docenić bo system planowania godzin nauki jest wygodny i super sprawny. Bardzo mi się to podoba, wielki plus za to! Zdane za pierwszym razem. Polecam Prymusa
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2023)
Serdecznie polecam z całego serca :) egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem , praktyczny również. Pan Mariusz świetnie umie przekazać wiedzę teoretyczną. Polecam Pana Jacka L. instruktora o ogromnej wiedzy , chęciach i cierpliwości . Serdecznie dziękuje za wspólnie spędzony czas , nauka z takimi Ludźmi to prawdziwa przyjemność :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2023)
Super atmosfera, wszystkie sprawy załatwiane szybko i bezproblemowo.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.07.2023)
Polecam z całego serca
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.12.2022)
Polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To wspaniały instruktor ze świetnym podejściem, formą nauki i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim były czystą przyjemnością. Egzamin zdany za pierwszym razem :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
277 Zaufanych Opinii (390 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2024)
Profesjonalni instruktorzy, którzy potrafią przekazać wiedzę, są zaangażowani podczas każdych zajęć praktycznych. Żałuje, że nie trafiłam na tę szkołę jako mój pierwszy wybór, ale na jazdach doszkalających z każdym z instruktorów nauczyłam się więcej niż w ciągu 30 godzin w innej szkole. Bardzo miła atmosfera, instruktorom zależy na tym, aby nie tylko zdać egzamin, ale również nauczyć jeździć. Serdecznie polecam, najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2024)
Serdecznie polecam zajęcia z egzaminatorem, Panem Sylwestrem. Dopiero w tej szkole po kilku godzinach jazd uzupełniających, na których podpowiedział mi na co zwracają szczególną uwagę egzaminatorzy w WORD SZCZECIN, udało mi się nareszcie poczuć dużo pewniej za kierownicą i zdać egzamin. Trudne manewry wykonywaliśmy aż do perfekcji i nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2024)
Przyszłam do tej szkoły po kilkumiesięcznej przerwie od jazd i ukonczonym kursie w innym miejscu. Dzięki pomocy instruktorów, szczególnie Pana Sylwestra, który jest również egzaminatorem, wyłapałam wiele błędów, niepoprawionych na poprzednim kursie. Pan Sylwester cierpliwie i dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i wątpliwości. W trakcie jazd panuje miła i spokojna atmosfera. Podpowiada, na co zwrócić uwagę w trakcie egzaminu i dzięki temu w końcu zdałam. Na pewno polecę tę szkółkę moim znajomym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2024)
I am very happy with SIS-Car as my practical driving school training. A great atmosphere during classes and very personalized feedback and areas to focus on makes me feel very confident in a vehicle. Very honest and upstanding as they don¨'t push MORE classes on you, but actually want you to succeed in the ones you already have with them. I passed my driving test first time having had my practical classes with Mr. Sylwester who is wholeheartedly committed to preparing the students. Certainly the best driving school for english speakers in Szczecin, and a great pick for anyone else too.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2023)
Jestem bardzo zadowolona, ze zdecydowałam się dobrać kilka godzin właśnie w tej szkole. Nieoceniona cierpliwość instruktorów i dbałość o detale spowodowały, ze nabrałam większej pewności siebie i zdałam egzamin państwowy. Żałuję, ze nie trafiłam tu od razu.
3
Nauka Jazdy Sis-Car

plac Kilińskiego 3/113 (budynek ZDZ; I piętro; wejście A) 71-414 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-03-04

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
215 Zaufanych Opinii (339 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2024)
Polecam w 100% a Pan MICHAŁ jako instruktor jest niezwykle kompetentny, cierpliwy. Jego przejrzyste wyjaśnienia i indywidualne podejście sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Atmosfera jest przyjazna, a lekcje prowadzone z dużym zaangażowaniem. Serdecznie polecam szkołę, a przede wszystkim współpracę z Panem MICHAŁEM!
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2024)
Serdecznie polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2023)
Bardzo dobre przygotowania do egzaminów, instruktorzy mili i oddani. Serdecznie polecam, dzięki tej szkółce zdałam egzaminy w wordzie za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2023)
Dobrzy instruktorzy, dobre i fajne lekcje. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2023)
Jeden z lepszych wyborów w moim życiu. Cieszę się że trafiłam do Szkoły Nauki Jazdy „Magnet” Pełen profesjonalizm w prowadzeniu zajęć z teorii i pierwszej pomocy. Instruktorzy widać, że robią to z powołania. Wprowadzają miłą luźną atmosferę dzięki czemu się nie stresujesz i wszystko przychodzi z łatwością. Czujesz się jakbyś jeździł z dobrym znajomym (Beatko, Panie Krzysztofie - dziękuje ❤️) Wszystko wytłumaczą, dadzą cenne wskazówki. Przejedziesz wszystkie możliwe trasy egzaminacyjne. Z całego serca polecam Naukę Jazdy Magnet
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
192 Zaufane Opinie (324 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.02.2024)
Najlepsza szkoła jazdy!!! Świetna atmosfera, Pani Sylwia zawsze służy pomocą i wspaniale koordynuje całym terminarzem jazd. Instruktorzy przygotowali mnie idealnie do egzaminu państwowego, który zdałam bezbłędnie za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla Pana Marcina, z którym jazda była czystą przyjemnością, dzięki atmosferze, którą wprowadzał. Serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2024)
Polecam serdecznie szkołę jazdy CARSTART, wyszkoleni instruktorzy i dobre przygotowanie do jazd. Pozdrawiam panią Sylwię i pana Antoniego
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2024)
Bardzo polecam i bardzo dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu! Jazdy z panem Darkiem zawsze w miłej i swobodnej atmosferze, a pani Sylwia z biura bardzo miła i mega wspierająca ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2024)
Super szkoła. Bardzo dobre przygotowanie i bardzo fajni instruktorzy. Polecam każdemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2024)
Bardzo polecam! Super atmosfera, świetne podejście do człowieka oraz uczą najlepiej. Zdałam za drugim razem.
5
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
Auto Prestiż to wymarzona szkoła do nauki jazdy. Sympatyczna atmosfera na kursach teoretycznych jak i na jazdach z wykwalifikowanymi instruktorami. Przygotowują do egzaminów bardzo dobrze, o czym świadczy zdany przeze mnie egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-03-08

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
147 Zaufanych Opinii (218 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.01.2024)
Najlepsza szkoła pod słońcem:) Wykłady z teorii przeprowadzone bardzo szczegółowo, ciekawie i motywująco. Część praktyczna dostosowna pod kursanta: tych z większym dystansem, jak i wrażliwców. Instruktorzy szanują tutaj przyszłego kierowcę, cierpliwie tłumacząc techniczne zawiłości. Profesjonalizm, współpraca i dialog. Pan Piotr - instruktor JEDEN NA MILION. Profesjonalny, taktowny, cierpliwy. Jazdy momentami przypominały terapię na czterech kołach:) Co najważniejsze - ze skutkiem pozytywnym. Lewa noga spokojnie, sprzęgło do brania... i gaz. Naprawdę można:) To była bardzo trudna przygoda, więc tym większa satysfakcja na finiszu. Happy end. Tak po prostu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2023)
Zajęcia teoretyczne prowadzone bardzo dobrze w miłej atmosferze. Praktyka tak samo, wszystko na spokojnie porządnie wytłumaczone. Jazdy miałam z Panem Piotrem. Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2023)
Bardzo dobra szkoła , wykłady bardzo profesjonalne po wykładach Pana Marka zdałam teorię na 100%. Pan Piotr bardzo dobry instruktor przygotował mnie na egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2023)
Polecam każdemu szkołę jazdy HappyEnd. Zajęcia z teorii prowadzone przez pana Marka ciekawie i na wysokim poziomie. Moim instruktorem był pan Radosław, który udzielił wielu cennych wskazówek i bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu państwowego, dzięki czemu zdałem go za pierwszym razem).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2023)
Serdecznie polecam, zajęcia z teorii jak i praktyczna nauka przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia teoretyczne z Panem Markiem przeprowadzone w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób. Pani Magda, z którą odbywałem jazdy bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowała mnie do egzaminu, zwracając uwagę na najważniejsze szczegóły poprawnej jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-02-22

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
74 Zaufane Opinie (89 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2023)
Super szkoła, kilka jazd doszkalających dały mi więcej niż cały kurs w innej szkole ;) Bardzo polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2023)
Bardzo dobra i skuteczna szkoła jazdy. Instruktorzy są cierpliwi, dbają o wszystkie szczegóły i mają poczucie humoru. Zwracają uwagę na wszystkie błędy i dobrze tłumaczą jak jazda powinna wyglądać. Dziękuje Panu Marcinowi i Panu Pawłowi za ich cierpliwość i ich cenne rady które mnie przygotowały do jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem bez błędów. Polecam w 100% dla każdego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.06.2023)
Profesjonaliści.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2023)
Bardzo profesjonalne podejście, nauka z Panem Marcinem boguckim przebiegła bardzo sprawnie. Oba egzaminy państwowe zaliczyłem za pierwszym razem. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2023)
Polecam z całego serca tą szkole. Uczą na 100 %. Zdałam egzamin z pierwszego radu. !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 88/89 s. 102, 71-616 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
88 Zaufanych Opinii (164 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2024)
Miła atmosfera na kursie i dobre herbatki;) polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.02.2024)
Świetna szkoła, miła atmosfera oraz dobrze zorganizowane wykłady. Moim instruktorem był Pan Grzegorz, który bardzo dobrze i profesjonalnie przygotował mnie do egzaminu. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2024)
Miałem jazdy głownie z Panem Marcinem, ktory jest rewelacyjnym instruktorem. Bardzo dobrze wspominam kazda przejechaną z Nim godzinę. Zostałem bardzo dobrze przygotowany na każdą możliwą sytuację, co poskutkowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Parę godzin odbyłem również z Panem Krzysztofem, który również wiele mnie nauczył. Mimo, że nie mieszkam w Szczecinie i musiałem na każde jazdy dojeżdzać 1.5h pociągiem to nigdy nie miałem problemu z organizacją. Każdemu kto ma dylemat jaką szkółke wybrać stanowczo polecam tą!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.02.2024)
Świetna szkoła! Życzliwi i cierpliwi instruktorzy oraz świetna atmosfera. Nauczyłem się dobrze jeździć i nabrałem pewności siebie za kółkiem, co pomogło mi zdać egzamin :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2023)
Kurs w szkole jazdy Marcina Sokoła to czysta przyjemność!! Wszystko przebiega w przemiłej atmosferze, każdy instruktor jest pełen cierpliwości i przekazuje wiedzę w bardzo skuteczny sposób, czas spędzony w tej szkole będę zawsze miło wspominać. Bez wahania polecam każdemu!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
9
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-03-04

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
64 Zaufane Opinie (112 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.07.2023)
Bywało ciężko, bywało wesoło, pot ciekł po plecach ale wszystko miało znaczenie by ostatecznie odnieść sukces. Można liczyć na słowa otuchy, dużą wiedzę i wskazówki przedstawione w sposób przyjazny i logiczny. Profesjonalnie i sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Super. Serdecznie polecam nawet trudnym przypadkom ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2023)
Bardzo polecam tą szkole, instruktorzy bardzo wyrozumiali, uczciwi i cierpiliwi, mają indywidualne podejście do każdego kursanta. Egzaminy państwowe zdałam za pierwszym razem, bardzo polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2023)
Zdecydowanie polecam szkolenie w Gryfie. Podstawą sukcesu jest bardzo dobry instruktor, a tych w Gryfie nie brakuje. Cierpliwie, fachowo, solidne przygotowują do egzaminu. Dużo cennych wskazówek oraz wyjaśnień przeróżnych sytuacji na drodze. Dzięki za pomoc w realizacji celu jakim było uzyskanie prawa jazdy!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2023)
Najlepsza szkoła jaka może być ! Bardzo wyrozumiali instruktorzy. Z całego serduszka polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.10.2022)
Miła atmosfera i profesjonalne podejście instruktorów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
10
Gryf Nauka Jazdy

ul. Krzywoustego 63/U2 70-251 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl