aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(66)

1890 zł
2500 zł
523 Zaufane Opinie (609 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2020)
Bardzo i z czystym sumieniem polecam tą szkołę jazdy. Pani Gosia jest wykwalifikowanym instruktorem, łatwo i fajnie łapie kontakt z każdym kursantem. Szkoła jazdy bardzo dobrze podchodzi do ludzi, instruktorzy jak i właściciele są bardzo mili. Jazdy odbywały się w fajnej atmosferze, aż przyjemnie się samochód prowadzi. Jestem bardzo zadowolona z mojej instruktorki, jak i też z innych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę jazdy. Super atmosfera zarówno w trakcie zajęć teoretycznych, jak i praktycznych. Szczególnie polecam jazdy z Panem Pawłem, który jest wspaniałym instruktorem z cudownym podejściem do kursanta. Jest bardzo cierpliwy, nie denerwuje się, tylko spokojnie wskazuje wszystkie błędy, tłumaczy i odpowiada na pytania, dzięki czemu atmosfera w czasie jazd nie jest ani trochę stresująca. Dodatkowo zwraca uwagę nie tylko na to nad czym trzeba popracować, ale też na postępy, za które chwali, co działa bardzo motywująco i zachęca do dalszej nauki. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak sympatycznego, wyrozumiałego i zaangażowanego instruktora.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.07.2020)
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do kursanta oraz przemiły personel. Jazdy odbywają się w przyjemnej atmosferze. Szczególnie polecam p.Pawła, który w cierpliwy i dokładny sposób przekazuje wiedzę.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie! Ze swojej strony mogę bardzo serdecznie polecić pana Pawła. Jest on bardzo sympatycznym, cierpliwym i doświadczonym instruktorem, który zrozumiale potrafi wyjaśnić i nauczyć wszystkich aspektów kierowania samochodem. Z całego serca polecam ☺️
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Miałam jazdy z Gosią, jest bardzo sympatycznym i ciepłym instruktorem, spokojnie podchodzi do kursantów i bardzo dobrze uczy.
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-09-09

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
333 Zaufane Opinie (423 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Bardzo dziękuję Panu Mariuszowi Sekulskiemu za to, że zawsze znalazł dla mnie miejsce w swojej szkole, za pomocną dłoń i wyrozumiałość. Wczoraj zdobyłam swoje upragnione prawo jazdy po bardzo długiej walce. Jeździłam w wielu szkołach w Szczecinie i zarówno podczas trwania całego kursu jak i wielu dodatkowych godzinach jazd nigdzie nie nauczyłam się tak wiele jak w Prymusie zaledwie przez kilkanaście wyjeżdżonych godzin. Z całego serca polecam wszystkim ta szkole jazdy. Dziękuję Panu Piotrowi i Panu Przemkowi, za to, że w końcu uwierzyłam w siebie i w swoje umiejętności. Dziękuję za cierpliwość i naukę. Prawdziwi instruktorzy z powołania. Polecam gorąco ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Krótko mówiąc pełen profesjonalizm,świetna atmosfera. Godna polecenia szkoła - zatem GORĄCO POLECAM!!! !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2019)
Bardzo polecam :) Zajęcia teoretyczne przeprowadzone w ciekawy sposób i na najwyższym poziomie, zachęcały do czynnego udziału. Indywidualne podejście do kursantów, Pan Mariusz bardzo dobrze dobiera instruktorów. Instruktor Pan Marcin z którym miałam przyjemność jeździć posiada dużą wiedze praktyczną i teoretyczną, bardzo duża odporność na moje błędy/niedociągnięcia. Super wsparcie w stresujących sytuacjach i w chwilach zwątpienia. Panu Mariuszowi dziękuję za przygotowanie do egzaminu teoretycznego, a Panu Marcinowi za przygotowanie do egzaminu praktycznego :). Dzięki Panom egzaminy zdane za 1razem - serdecznie pozdrawiam i polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2019)
Cudowna atmosfera, praktyczne informacje, bezproblemowy kontakt I pełen profesjonalizm. Tak opisałbym w skrócie szkołę jazdy Prymus. Mój instruktor Pan Marcin w kilka godzin nauczył mnie znacznie więcej niż poprzedni instruktorzy w kilkadziesiąt godzin. Pełne zaangażowanie i ogromna wiedza bezpośrednio przełożyła się na wynik egzaminu. Nic tylko polecać.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.03.2019)
Moja przygoda w Szkole Nauki jazdy Prymus była krótka ale za to bardzo intensywna za sprawą cudownej instruktorki pani Ewy Wajs ???? ta wspaniała kobieta pozwoliła mi uwierzyć w siebie, wspierała w chwilach zwątpienia, motywowala do działania, spowodowała ze jazda stała się dla mnie przyjemnością i uświadomiła mi że jestem dobrym kierowca ???? uwierzyłam.... i wiecie co ZDAŁAM. Z całego serca dziękuję pani Ewo i obiecuję że będę godnie reprezentować wasza szkole i oczywiście polecam Prymusa!!! Czapelka ????
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Komuny Paryskiej 20 SP 18 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
192 Zaufane Opinie (255 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2020)
Atmosfera na zajęciach jak i jazdach pierwsza klasa! Profesjonalne podejście do kursanta, zero stresu, dużo przydatnych wskazówek. Z czystym sumieniem polecam! ❤️
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.07.2020)
Najlepsza szkoła jazdy, pan Boguś to człowiek z sercem na dłoni, potrafi nauczyć największego wariata spokoju i opanowania, cudowna atmosfera i perfekcyjne przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2020)
Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy z powołania. Bardzo pomocni. Miła atmosfera. Polecam serdecznie. Najlepsza szkoła nauki jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2020)
Bardzo dobre i rzetelne przygotowanie do zostania kierowcą. Miła atmosfera i dobry kontakt z kursantem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2020)
Bardzo dobra szkoła, super organizacja, bardzo mili i wyrozumiali instruktorzy. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu!
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
171 Zaufanych Opinii (256 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2020)
Polecam !
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2020)
Jest dobrze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
dobry
(ocena z dnia 16.07.2020)
Teoria wykładana bardzo solidnie, pan Radek tłumaczy wszystko świetnie od A do Z, dzięki czemu zdanie teorii to tylko formalność. Jeździłam głównie z panem Krzysiem, któremu chciałabym podziękować za cierpliwość i świetną atmosferę podczas jazd. Takich instruktorów to tylko ze świecą szukać!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
neutralny
(ocena z dnia 15.07.2020)
Wykłady z panem Radkiem prowadzone w ciekawy sposób oraz w miłej atmosferze. Jazdy z panem Krzysztofem, Mariuszem oraz Radkiem jak najbardziej na plus. Z czystym sumieniem mogę ich polecić. Odradzam jednak Pawła i Agnieszkę. Wyjątkowo nieprofesjonalni, bez podejścia do kursanta, szybko się denerwują, pojawiły się nawet niemiłe komentarze czy (krótkie co prawda, ale jednak) rozmowy telefoniczne. Dwugodzinna jazda praktycznie za każdym razem była skracana o 15 minut. Gdyby nie incydenty z powyższymi instruktorami dałabym 5 gwiazdek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.07.2020)
Ogromnie dziękuję Panu Radkowi za przygotowanie mnie do egzaminu. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego instruktora. Szkolenie było przeprowadzone tak, jak należy. Jeżeli miałam z czymś problem, nie bałam się zapytać lub poprosić o pomoc. Tak jak przypuszczałam, największym moim wrogiem będzie stres, a egzaminatorzy są jacy są. Kilka razy miałam przyjemność jeździć z Panią Gosią, wyciągnęłam z każdej godziny lekcje i Pani Gosi również chciałabym podziękować. Panie Radku, jeżeli Pan to przeczyta, jeszcze raz dziękuję i gratuluję nagrody, którą uzyskała w tym roku Pańska szkoła jazdy. Zdecydowanie polecam wszystkim, przyszłym kierowcom, bo tutaj nie można wyjść z niczym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
4
Nauka Jazdy MAGNET

Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-28

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
144 Zaufane Opinie (183 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2020)
Z całego serca polecam! Rzetelnie, bez stresu i z cierpliwością do kursanta. Od teorii po praktykę - wszystko tłumaczone krok po kroku :) - myślę, że nie mogłam trafić lepiej!
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2020)
Polecam szkołę jazdy, atmosfera podczas jazd bardzo przyjazna. Każdy z instruktorów wie o czym mówi, ponieważ swoje słowa może poprzeć wieloletnią praktyką. Pierwszy raz za kierownicą może być stresujący, warto więc aby wspomnienie z pierwszej jazdy zostało nam w pamięci jako pozytywne. Ja swoje pierwsze jazdy będę wspominał zawsze z uśmiechem myśląc o szkole Pana Jacka :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2020)
Jestem bardzo zadowolona z tej szkółki, ponieważ jazdy były dla mnie bezstresowe, instruktorzy byli bardzo mili i spokojni. Przed pierwszą jazdą bardzo bałam się wsiąść do auta, jak okazało się - niepotrzebnie. Zobaczyłam, że jestem w dobrych rękach i z niecierpliwością czekałam na następne jazdy. Instruktorzy wierzyli we mnie bardziej niż ja sama w siebie, dzięki temu wsparciu i profesjonalnemu przygotowaniu przez instruktorów zdałam oba egzaminy za pierwszym razem. Chciałbym bardzo podziękować i zachęcam innych do skorzystania z usług szkółki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.02.2020)
Spokojni Instruktorzy, generalnie wszystko na plus pozdrawiam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Bardzo dobra szkoła, wysoki poziom nauczania, sympatyczni ludzie i dobra lokalizacja.
5
Auto Prestiż - Jacek Sawka

Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-07

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
127 Zaufanych Opinii (179 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2020)
Fantastyczna atmosfera połączona z profesjonalizmem. Miałam przyjemność robić tylko jazdy doszkalające, ale gdybym miała raz jeszcze wybierać to z pewnością zdecydowałabym się na pełny kurs. Całym sercem polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.07.2020)
Gorąco polecam!!! Najlepsza szkoła w Szczecinie! Żałuję, że nie robiłam całego kursu w tej szkole. Pan Darek jest instruktorem z powołania! Mimo to że miałam z nim tylko 6 godzin jazdy, dużo mi to dało. Egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję SIS-Car!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.07.2020)
Najlepsza Szkoła!!!Polecam gorąco Wszystkim. Świetna atmosfera, mega profesjonalizm :-) Dziękuję jeszcze raz P. Darkowi i P. Sylwkowi za pomoc, za super spędzony czas :-) Jazdy z Wami były dla mnie mega przyjemnością i ten okres w życiu będę bardzo miło wspominała :-) Egzamin po nauce z Wami zdany za pierwszym razem :-) I jak to P. Darek mowi: " I wszystko w temacie". :-)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2020)
Instruktorzy z wielkim sercem i podejściem Przekaz wiedzy w sposób zrozumiały,nawet dla mnie, gdzie były problemy .Egzamin zdany za 1 razem :) jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i cenne rady na dalszą przyszłość
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Sis-Car. Świetne przygotowanie o czym świadczy zdany za pierwszym razem egzamin :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Nauka Jazdy Sis-Car

ul. Kolumba 86 70-035 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-25

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
122 Zaufane Opinie (178 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2020)
Polecam bardzo w tę szkołę jazdy!! Teoria z panem Markiem była jedną z najprzyjemniejszych rzeczy jaką mnie spotkała. Ludzkie podejście instruktorów bardzo pomoglo w nauce jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.07.2020)
Godna polecenia szkoła jazdy! Przyjazne podejście do kursantów, ciekawe i angażujące wykłady. Pan Marek to złoty człowiek pełen pasji i zaangażowania, osoba dzięki której się nie poddałam i udało mi się zdać egzamin państwowy. W czasie kursu miałam przyjemność jeździć także z Panem Przemkiem oraz Panem Jarkiem, świetni instruktorzy! Happy End wielkie dzięki !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Mogę szczerze polecić tę szkołę jazdy. Teoria z p. Markiem była bardzo zrozumiała i ciekawie przekazana, przyjemna atmosfera. W temacie jazd praktycznych, najwięcej miałam z instruktorem prowadzacym- p. Jarkiem, bez żadnego stresu i zdecydowanie godny polecenia. Egzamin państwowy zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
BARDZO POLECAM! Wszystko jasno wytłumaczone, zajęcia z teorii bardzo ciekawe i profesjonalne. Instruktorzy bardzo sympatyczni, świetnie wszystko tłumaczą. Dzięki tej szkole w aucie czuje się bardzo pewnie. Szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2020)
Wszyscy instruktorzy są bardzo profesjonalni i świetnie przygotowują do egzaminu państwowego. Pomogło mi to czuć się pewnie w czasie egzaminu i nie miałam większych problemów w trakcie zdawania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NAUKA JAZDY HAPPY END

UL. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-28

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
116 Zaufanych Opinii (173 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2020)
Bardzo polecam! Kat. A zdana za pierwszym razem! Pan Tomasz, to instruktor konkretny bez zbędnej ściemy. Jazda i do przodu !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2020)
Super szkoła egzamin zdany za pierwszym razem instruktor wie co robi polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Panie i Panowie kierowcy polecam ośrodek szkolenia kierowców Tomasz Oliwiak Szkoła Nauki Jazdy mieszczący się przy ul. Kazimierskiej na Gumieńcach obok pętli tramwajowej linii 8 i 10. Pan Tomasz jest dobrym i profesjonalnym fachowcem z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu przyszłych kierowców .Ja jako kierowca autobusu już od wielu lat korzystam z ośrodka szkolenia Pana Tomasza, Zdobyłem tam uprawnienia do kierowania autobusem kilka lat temu, oraz od wielu lat odbywam tam szkolenia okresowe. Właśnie wczoraj tj. 16,01, 2020 ukończyłem kolejne szkolenie okresowe. Pan Oliwiak nie sprawia żadnych trudności jeśli chodzi o ustalanie dni, godzin zajęć, dostosowuje porę zajęć do możliwości kursantów. Jeszcze raz serdecznie polecam Szkołę Jazdy Pana Tomasza Oliwiaka. Ja osobiście, choć jeszcze bardzo odległy kolejny termin szkolenia okresowego, oczywiście odbędę w tym ośrodku... Z Panem Tomaszem daleko.... zajedziecie....pozdrawiam Jan K. j
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Profesjonalizm, punktualność, cierpliwość i kiedy trzeba konstruktywna krytyka. Pan Tomasz nauczył mnie jeździć motocyklem od podstaw, egzamin zdany za pierwszym razem, a nie byłem łatwym kursantem. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2019)
Polecam! profesjonalne podejście i świetne przygotowanie do egzaminu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Centrum Szkolenia Kierowców "OLIWIAK"

ul. Kazimierska 4/3 (róg ul. Ku Słońcu) 71-043 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
100 Zaufanych Opinii (113 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.07.2020)
Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.06.2020)
Bardzo przyjemna atmosfera, nauczanie do egzaminu jak i później praktycznych rzeczy w życiu codziennym.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Bardzo polecam Robert Kubica
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Polecam szkołę. Duża wiedza instruktorów, miłe podejście, brak stresu. Godziny jazd dostosowane do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.06.2020)
Idąc na jazdy poprawia mi się humor, ponieważ nie dość, że czerpię przyjemność z prowadzenia auta to pracujący tam instruktorzy są niezwykle sympatyczni, cierpliwi oraz mają naprawdę wielką wiedzę, którą z chęcią się dzielą. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły jazdy, na tyle, że mogę z czystym sumieniem ją polecać innym.
9
OSK LIDER NAUKA JAZDY

Plac Rodła 8. 19 piętro, pokój 1903Plac Rodła 8, Plac Rodła 8, 71-114 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-08-19

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 3 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
97 Zaufanych Opinii (149 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2020)
Super szkoła.Instruktor Pan Sławek człowiek z dużą wiedzą którą umie odpowiednio przekazać ( wielkie dzięki) i Pani Sylwia z którą ustalanie terminów(dzięki żonie) jazd to pikuś.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.02.2020)
Polecam serdecznie! Dobra, bezstresowa atmosfera, elastyczne podejście. Teoria i praktyka zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2020)
Kurs w tej szkole to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm u wszystkich instruktorów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Bardzo poważne kratkowanie kursanta, instruktorzy mili, spokojnie tłumaczą, wskazują błędy. Uczą jazdy w prawdziwym życiu a nie tylko pod egzamin. Czułam się zaopiekowana i polecam każdemu
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.12.2019)
Mega pozytyw! Polecam CarStart z całego serca. Pan Marcin i Pan Darek - Instruktorzy na najwyższym poziomie,bardzo profesjonalni. Do tego przesympatyczna Pani Sylwia, która godziny zawsze dopasowywała do moich próśb. Podsumowując: szkoła na 6!
10
Nauka Jazdy CAR START

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok.58 ; Centrum Handlowe "Wilcza" 71-670 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B72

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl