Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Szczecin

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3100zł

Nauka Jazdy MAGNET

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Szczecinie(61)

Więcej filtrów kursów
578 Zaufanych Opinii (686 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy, profesjonalni i mili instruktorzy, zwłaszcza instruktor Jakub. Polecam:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2022)
Najlepsza szkoła. Pani Stasia bardzo przesympatyczna osoba dopasuje godziny jazdy tak aby pasowały kursantowi. Jazda dodatkowa przed egzaminem bez problemu do ustalenia. Kuba instruktor bardzo, ale to bardzo cierpliwy. Wszystko dokładnie wytłumaczy. W każdym kiepskim moim momencie mnie motywowal. Za każdym razem tłumaczył na co zwracać uwagę. Bez niego by się nie udało. Również polecam Pana Dariusza egzamin wewnętrzny przeprowadzony profesjonalnie. Dobrze wydane pieniążki.
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2022)
Polecam ten ośrodek szkolenia kierowców - nauka jazdy Tyrakowscy! Kurs pod okiem Pana Pawła czy Pani Gosi, to sama przyjemność z jazdy, pod okiem profesjonalistów, w mega miłej atmosferze!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.10.2022)
Swietnie podejście i niesamowita nstruktorka Małgorzata serdecznie polecam z całego serca, bez napięcia, spokojna jazda, bezproblemowe umówienie się z jazdami i ewentualne przekładanie terminu. Zdałam za pierwszym razem, nie trzeba nic dodać tylko udać się do tej najlepszej szkoły♥️♥️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2022)
Najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafić. Przed rozpoczęciem nauki widziałam dużo pozytywnych opinii na jej temat i nie zawiodłam się. Podejście do kursanta jest bardzo profesjonalne dzieki czemu nauka przebiega bardzo przyjemnie. Super kontakt z biurem i żadnych problemów z umawianiem jazd. Teoria przekazywana sprawnie i ciekawie. Instruktorzy są sympatyczni, wyrozumiali i cierpliwi. Moim instruktorem prowadzącym był Pan Kuba, którego szczególnie polecam bo ma ogromne pokłady cierpliwości, profesjonalnie podchodzi do szkolenia i tworzy miłą atmosferę na jazdach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Nauka Jazdy Tyrakowscy

ul. Bohaterów Warszawy 5 70-366 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-07

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
337 Zaufanych Opinii (432 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam, profesjonalne podejście, świetna forma nauki, motywacji i prowadzenia. Super instruktor Pan Marcin i Pan Mariusz . Według mnie najlepsza szkoła nauki jazdy :) Zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Pana Mariusza. Profesjonalizm, podejście do kursanta i sposób tłumaczenia dopasowany do potrzeb. Ogromne zaangażowanie i przede wszystkim wiedza, której brakuje w innych tego typu ośrodkach. Niestety wcześniej odbywany kurs w innej nierzetelnej (to chyba nawet zbyt słabe słowo)"szkole" maż zdecydował przerwać i dopiero w szkole Prymus dostał prawidłowe wskazówki i szkolenie z prawdziwego zdarzenia. Ogromne podziękowania dla Pana Mariusza za pomoc i doprowadzenie męża w tak sprawny sposób do zdanego egzaminu. Zyczę wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze nauczyć się prowadzić auto, aby trafili na tak dobrego instruktora. :) Panie Mariuszu, jeszcze raz ogromne podziękowania w imieniu Mohamed'a.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy Prymus, w szczególności Pana Marcina. To najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, ze świetnym podejściem i bardzo dużą cierpliwością. Jazdy z nim to była sama przyjemność.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2021)
Bardzo dobra szkoła, serdecznie polecam Pana Marcina, z którym miałam okazje pojeździć tylko 4 godzinki, a to dlatego, że znakomicie przygotował mnie do egzaminu. Po około miesięcznej przerwie, po zakończonym kursie w innej szkole, Pan Marcin w ciągu tych czterech godzin nadrobił ze mną wszystkie zaległości i nauczył wielu nowych rzeczy. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze i już po pierwszych minutach stres całkowicie opadł. Grafik świetnie dobierany do potrzeb kursantów, bez wiecznego czekania na wolne terminy. Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.08.2021)
Z całego serca polecam szkołę jazdy "Prymus". Do egzaminu przygotowywał mnie najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić Pan Piotr Cz. Wierzył we mnie jak nikt inny i zawsze podnosił na duchu. Problematyczne sytuacje ćwiczyliśmy setki razy do skutku. Dziękuję za wszystko Panu Mariuszowi i Panu Piotrowi. Najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie!!!
2
Nauka Jazdy PRYMUS

ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-681 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
277 Zaufanych Opinii (357 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2022)
Po półrocznej przerwie i dwóch nieudanych próbach w wordzie zdecydowałem się wrócić do robienia prawa jazdy i udało mi się je zdobyć! Pani Asia i Pan Darek pomogli mi pozbyć się błędów i trzecie podejście było moim ostatnim! Polecam z całego serca! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2022)
Polecam naukę jazdy Auto Test! Zaczynałem od zero a Pan Boguś i Pan Jarek byli cierpliwi, wyrozumiali, znakomicie przygotowali mnie do egzaminu państwowego. Wyjeździłem około 45 godzin w kursie plus 4 godziny przed samym egzaminem, ale egzamin zdany za pierwszym razem to nagroda za wspólną ciężką pracę instruktorów i moją! Tylko Auto Test!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2022)
Bardzo polecam! W szkole jest bardzo przyjacielska atmosfera. Organizacja w biurze świetna, a Pani Palwina, która stoi na jego czele, dokładnie przeprowadzi przez cały proces i rozwieje wszelkie wątpliwości. Jazdy to bardzo miło spędzony czas, prowadzone z zaangażowaniem, profesjonalnie i oczywiście w miłej atmosferze, a na kolejną czeka się z niecierpliwością. Jeśli kursant chce się nauczyć, to jest to idealne miejsce, żeby zrobić z niego naprawdę dobrego kierowcę. Jazdy pod czujnym okiem instruktora Maćka i egzamin zdany za pierwszym razem. Jakbym miała wybierać jeszcze raz, zdecydowałabym się ponownie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2022)
Brałem w tej szkole jady dodatkowe u Maćka. Egzamin zdany, polecam świetnie uczy jeździć.
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2022)
Szkoła dobrze szkoli przyszłych kierowców polecam szczególnie instruktora Maćka
3
Nauka Jazdy AUTO-TEST

al. Marsz. J. Piłsudskiego 34 70-461 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
231 Zaufanych Opinii (318 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Szczerze polecam, naukę jazdy w tej szkole. Super atmosfera i przede wszystkim wspaniałe podejście do kursantów. Instruktorzy są bardzo wyrozumiali, cierpliwi i potrafią dobrze zmotywować.. gdyby nie oni pewnie dawno bym sobie odpuściła egzaminy..
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2022)
Polecam szkołę z całego serca bardzo dobrzy instruktorzy, przygotowanie na 100%, egzamin zdany za pierwszym razem. Dziękuję bardzo Pani Monice za przygotowanie i poświęcony czas. Upragnione Prawo jazdy zdobyte. Dziękuję bardzo
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2022)
Bardzo polecam szkołę sis-car !!!!! wystarczyła chwila na placu, kilka godzin po mieście i wkoncu się udało zdać ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2022)
Świetna szkoła. Dla instruktorów nie ma nagrody na świecie dla nich. Są świetni w tym co robią. Żałuję że wcześniej tej szkoły nie znałam przed rozpoczęciem kursu gdzie indziej. Po przepisaniu się do sis car mam w końcu upragniony papierek. Pan Darek, pan Sylwek a w szczególności Pani Moniką dali radę z tak ciężkim przypadkiem jak ja. A ja pokonałam Word szczecin!!!Dziękuję całej ekipie za trud i ciężka pracę w którą włożyli żeby mnie nauczyć nowych i dobrych nawyków. Przyszłym kierowcą polecam tą szkołę z czystym sumieniem i z całego serca bo naprawdę warto. Grunt to się nie poddawać.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.10.2022)
Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Szczecinie. Profesjonalne podejście.
4
Nauka Jazdy Sis-Car

plac Kilińskiego 3/113 (budynek ZDZ; I piętro; wejście A) 71-414 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2023-01-10

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
204 Zaufane Opinie (316 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2022)
Z całego serca polecam NJ Magnet! ❤️ Teoria z Radkiem przeprowadzona bardzo sprawnie, dokładnie, a przy tym w ciekawy sposób. Podczas jazd w ramach kursu i jazd doszkalających miałam przyjemność jeździć z kilkoma instruktorami i od każdego otrzymałam cenne wskazówki. W szczególności polecam jazdy z Beatą i Radkiem - świetna atmosfera, a przy tym dużo wiedzy praktycznej i nauka życiowej, ale przepisowej jazdy. Dzięki spokojnemu podejściu instruktorów jazda była i jest wielką przyjemnością. ???? Wszystkie podchwytliwe miejsca egzaminacyjne zaliczone na jazdach, dzięki czemu stres na egzaminie był dużo mniejszy. Pojazdy szkoleniowe w dobrym stanie. Duży plus również za organizację. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna kursu zakończone szybko i bezproblemowo. Dzięki Kubie z recepcji nie ma też większych problemów z odwołaniem/przełożeniem jazdy i terminami jazd doszkalających. Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu zespołowi i zdecydowanie polecam NJ Magnet każdemu, kto za kierownicą chce poczuć się pewnie i swobodnie ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.09.2022)
Polecam serdecznie szkole Magnet . Prawo jazdy zdałam za 1 razem. Instruktorzy wyrozumiali, pomocni , wykonujący swoją prace z zamiłowaniem . Pani Agnieszka oraz Pan Mariusz uczyli mnie od samego początku , dzięki nim zdałam za pierwszym razem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Bardzo profesjonalne podejście do ucznia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Polecam każdemu ,profesjonalne podejście
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2022)
Polecam z całego serca! ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Nauka Jazdy MAGNET

ul. Joachima Lelewela 8a 71-154 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-16

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (203 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.03.2022)
Auto Prestiż to wymarzona szkoła do nauki jazdy. Sympatyczna atmosfera na kursach teoretycznych jak i na jazdach z wykwalifikowanymi instruktorami. Przygotowują do egzaminów bardzo dobrze, o czym świadczy zdany przeze mnie egzamin teoretyczny jak i praktyczny za 1 razem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2021)
Polecam tą szkołę jazdy a w szczególności instruktora Pana Jacka - zaangażowany, cierpliwy, kompetentny. Luźna atmosfera podczas jazd, Pan potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornych osób ???? poprzez klarowne tłumaczenie. Jak mawia przysłowie „jak krowie na rowie” - tak aby lepiej zrozumieć i sprostać wymaganiom naszych „kochanych” egzaminatorów podczas stresującego egzaminu. Spokojnie, bez nerwów, na luzie, na wesoło - tak mogę opisać godziny spędzone na nauce jazdy z Panem Jackiem ???? Nauczył mnie skutecznie, choć było ciężko; to Panu Jackowi zawdzięczam zdanie egzaminu, bo najlepiej potrafił mi wytłumaczyć;wesprzeć/wysłuchać marudzenia, że nie ogarnę nie dam rady itd. To wybił mi z głowy poddanie się. A dodam, że przeszłam przez kilku instruktorów w mojej „karierze” nauki jazdy ;) Także polecam z czystym sumieniem, bo nikt nie uczy tak dobrze jak Pan Jacek ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Polecam szkołe Pana Jacka z całego serca!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.11.2021)
Swietni ludzie, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu dzieki czemu nic nie bylo zaskoczeniem. Serdecznie Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2021)
Serdecznie polecam tę szkołę za bardzo dobre podejście do kursanta, super atmosferę i idealne przygotowanie do egzaminu. Jazda z Panem Jackiem wiele mnie nauczyła. Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Auto Prestiż - Jacek Sawka

ul. Południowa 5 71-001 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-16

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
162 Zaufane Opinie (262 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Z całego serca polecam szkołe CAR START, Egzamin po długiej przerwie zdany za pierwszym razem.W innej szkole nie nauczono mnie tyle co tutaj i dlatego nie mogłam zdać egzaminów.Dopiero tutaj pokazano mi jak się powinno prawidłowo jeździć.Bardzo dziękuję p.Marcinowi za cenne wskazówki, spokój i cierpliwość podczas nauki jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Polecam tę szkołę. Miła atmosfera i dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2022)
Bardzo polecam, najlepsza szkoła jazdy! Znakomite podejście do kursantów (szczególnie dziękuję Panu Darkowi), zawsze znajdzie się idealny termin jazd, Pani Sylwia jest bardzo pomocna. Przede wszystkim panuje miła i przyjazna atmosfera. Teoria zdana za pierwszym razem, a praktyka za trzecim❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2022)
Wspaniała szkoła i ludzie , którzy ją tworzą. Profesjonalny instruktor - pan Wiesław, którego bardzo polecam. Niezwykle cierpliwy i wyrozumiały, jednocześnie stanowczy i wymagający, z poczuciem humoru i wrażliwością. Pani Sylwia - profesjonalna, wyrozumiała, mądra, wrażliwa, umiejąca zaradzić w każdej sytuacji. Zdałam za 4 razem. co dla mnie osobiście jest niebywałym sukcesem przy moich niewielkich predyspozycjach do jazdy oraz nieco już zaawansowanym wieku ( 52 lata ). Pan Antoni - ciekawe wykłady i bardzo dobre przygotowanie teoretyczne. Polecam szkołę ...bardzo...
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.10.2022)
jeśli egzamin chcecie zdać, lekcje w carstarcie polecam wam brać. jest to najlepsza szkoła jazdy, uczą się tam same gwiazdy. do egzaminu bardzo dobrze przygotowują, pewność siebie kursantom budują. lekcje tam są super odjazdowe, ale uważajcie na przejazdy kolejowe. teoria przyjemna dla przyjaciół i parek, a najlepszym instruktorem jest tam Pan Darek !!! Dziękuję bardzo za profesjonalne przygotowanie do egzaminów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Nauka Jazdy CARSTART

ul. Przyjaciół Żołnierza 4 lok. 58 (Centrum Handlowe "Wilcza") 71-670 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
136 Zaufanych Opinii (198 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2022)
Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem szkoły do nauki jazdy, zajęcia z teorii prowadzone w ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób, zajęcia praktyczne również nie zostawiają wątpliwości że warto wybrać akurat tą szkołę, więc jeśli ktoś chce zdać bez problemu zdać wszystkie egzaminy wewnętrzne jak i te państwowe za pierwszym razem to serdecznie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.10.2022)
Najlepsza szkoła na jaką mogła trafić !!! teoria i praktyka zdana bezbłędnie ❤️ p.Marku jest pan wielki ogromne dziękuję za zaangażowanie i wsparcie , instruktorzy również na medal !!!dziękuję z całego serca !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2022)
Polecam, teoria przyjemna i idealnie przygotowała mnie na egzaminy, a jzady to czysta przyjemność (szczególnie z panią Agatą)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.06.2022)
Jak najbardziej można polecić. Godziny można dopasować pod siebie. Pan Marek bardzo dobrze przekazuje wiedzę kursantowi. Jeszcze raz polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.05.2022)
Polecam tę szkołę jazdy z całego serca. Podejście do kursanta zarówno z przygotowania teoretycznego jak i praktycznego na najwyższym poziomie. Wszystko jasne i klarowne, a kurs bardzo przyjemny. Egzamin państwowy zdałam za 1 razem, ani jednego błędu na karcie egzaminacyjnej plus pochwały na końcu od Pani egzaminator. Jestem bardzo zadowolona :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
NAUKA JAZDY HAPPY END

ul. Ku Słońcu 124 71-073 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-12

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
72 Zaufane Opinie (84 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2022)
Mam 34 lata, a zdałem za pierwszym razem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.07.2022)
Profesjonalni, zaangażowani, cierpliwi, sympatyczni, punktualni, skuteczni, rzeczowi, kompetentni tak mogę opisać PANA MARCINA I PANA ŁUKASZA, którzy nauczyli mnie wszystkiego od nowa i sprawili że niemożliwe stało się możliwe. Dziękuje z całego serca. Pozdrawiam. A wszystkim czytającym bardzo mocno i szczerze polecam. Dorota J.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.07.2022)
Świetna szkoła, profesjonalni instruktorzy, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.04.2022)
Polecam każdemu jazdy z Panem Marcinem. Profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły. W końcu przestałam się stresować za kółkiem i egzamin udało się zdać bezbłędnie :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2022)
Pan Marcin jest cierpliwy, ma bardzo dobre podejście i z humorem oraz do skutku wytyka wszystkie błędy. Egzamin zdany bez większych problemów. Jeździłam wcześniej w innej szkole, więc mam porównanie. Tu poziom jazdy i podejścia do klienta jest naprawdę na wysokim poziomie.
9
 Marcin Bogucki Ośrodek Szkolenia Kierowców & Usługi

ul. Żubrów 6/9ul. Kolumba 86 s. A/s. 136, 71-616 Szczecin

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
87 Zaufanych Opinii (157 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2022)
Naprawdę bardzo dobra szkoła, przemili instruktorzy z powołania. Dobra atmosfera, dobre podejście do kursantów. W szczególności dziękuję i pozdrawiam Pana Marcina S. i Pana Tomka R. :) Pani sekretarka również przemiła, nie było problemu ze znalezieniem wygodnego dla obydwóch stron miejsca w grafiku. Na pewno będę polecać to miejsce innym osobom które poszukują dobrej i sprawdzonej szkoły. Egzamin państwowy, zarówno teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Połowę kursu robiłam gdzie indziej, jednak żałuję, że odrazu nie przyszłam tutaj :) Pozdrawiam całym serduszkiem, Kinga G.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2022)
Szkoła jest cudowna, przyjazną atmosferę czuć od wejścia do środka. Koszt był przyjazny. Lokalizacja jest bardzo dogodna dla każdego. Budynek, w ktorym mieści się szkoła jest maksymalnie 2-3 minuty od Bramy Portowej skąd jest połączenie praktycznie do każdej części miasta. Teoria - Pan Marcin bardzo dobrze wykładał nam teorię, dorzucając dodatkowe informacje i historie z jazd z kursantami. Na dodatek ma bardzo fajne poczucie humoru. Praktyka - Pan Krzysztof jest świetnym instruktorem jazdy, porządnie uczy jeździć, dużo się od niego nauczyłem. Takich osób jak Pan Krzysztof, to ze świeczką szukać.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy u Pana Sokoła! Prawo jazdy zrobione w niecałe 2 miesiące i zdane za pierwszym razem. Jestem osobą, która przed kursem nawet nigdy nie odpaliła auta i nic nie wiedziała. Moim instruktorem był Pan Krzysztof, najlepszy nauczyciel jakiego mogłam sobie wybrać. Oaza spokoju. Polecam i dziękuję za przygodę. Aż żałuję, że się skończyła :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.08.2022)
Miałem jazdy z panem Krzysztofem, mimo specyficznego charakteru uczył on świetnie i dzięki niemu zdałem za pierwszym razem egzamin państwowy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2022)
Zdane za 1 razem Bardzo miła obsługa Pani w sekretariacie bardzo miła i pomocna Bardzo fajne podejście do nauki ! Polecam nie olewać zajęć teoretycznych są bardzo pomocne i ciekawe
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Nauka Jazdy Marcin Sokół

ul. Grodzka 7 (I piętro) 70-560 Szczecin

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2022-12-05

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Aktualności z miasta Szczecin

BRD w szkołach – szkolenia dla nauczycieli

Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego rozpoczęła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację ogólnopolskich szkoleń dla nauczycieli w zakresie edukacji dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Głównym celem projektu jest wyposażenie nauczycieli w najnowszą wiedzę i narzędzia do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. W szkoleniach będą mogli wziąć udział nauczyciele kształcący dzieci i młodzież na każdym etapie nauki (nauczanie przedszkolne, szkoła podstawowa i ponadpodstawowa). Dzięki projektowi nastąpi podniesienie kwalifikacji, uzupełnienie stanu wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych nauczycieli, związanych z prowadzeniem zajęć przygotowujących uczniów do świadomego i odpowiedzialnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Projekt zakłada przeprowadzenie cyklu szkoleń stacjonarnych dla ok. 1700 nauczycieli w 16 województwach oraz przeszkolenie ok. 12 tys. osób za pośrednictwem platformy e-learningowej.

Zakres projektu obejmuje:

 • wdrożenie zintegrowanej platformy e-learningowej wiedzy o brd;
 • opracowanie materiałów szkoleniowych dopasowanych do problematyki brd  i odbiorców oraz zapewnienie stałego dostępu do nich;
 • organizację ogólnopolskich seminariów dla nauczycieli z zakresu obsługi systemu, wiedzy o zagadnieniach problemowych oraz wykorzystywania materiałów szkoleniowych;
 • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dot. realizacji projektu;
 • ewaluację szkoleń,
 • działania w Internecie w celu popularyzacji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym.

Szczegółowe informacje o szkoleniu, programy szkoleń oraz formularz zgłoszenia znajdują się na stronie: http://www.szkoleniabrd.pl

Wpis pochodzi ze strony https://www.krbrd.gov.pl/

Kolejny etap odmrażania pracy urzędów

Od 25.05 urzędy mają obowiązek przywrócenia obsługi obywateli - PKK zrobisz już bez problemu

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W każdym urzędzie, przy zachowaniu wymogów sanitarnych, będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które zaczną biec ponownie od 25 maja 2020 r.

– Część urzędów podjęła już wcześniej decyzję o bezpośredniej obsłudze obywateli w tym trudnym czasie. Dziękuję tym samorządom, które pomimo epidemii starały się normalnie wykonywać wszystkie obowiązki. Jednym z priorytetów administracji w najbliższym czasie musi być rozwój e-usług. Wielu Polaków w ciągu tych trzech miesięcy skorzystało z elektronicznej możliwości kontaktu z urzędem – mówi wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.

Powyższe zmiany wynikają z §12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) oraz art. 46 pkt. 20 w zw. z art. 68 ustawy z dnia 14 maja o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. poz. 875).

Źródło: www.gov.pl