Liczba odwiedzin: 63227 Jesteś właścicielem tej szkoły?

Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

  (519 opinii w tym 311 zaufanych)

Siedziba

Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

ul.Armii Krajowej 32 (RETKINIA)
94-046 Łódź

1
miejsce spośród
87 szkół w rankingu
Łódź
519 Opinii
Suma opinii (519)
  • Bardzo dobry509 (98%)
  • Dobry8 (2%)
  • Neutralny1 (0%)
  • Słaby1 (0%)
  • Bardzo słaby 0
Statystyka zdawalności
Cennik i terminy kursów

Cennik i terminy kursów

KategoriaCena kursuTermin rozpoczęciaAdresDodatkowe informacje
B1299 zł-

PROMOCJE WAKACYJNE!!! Atrakcyjna cena kursu i dodatkowo przy zapisie dwóch osób każda dostanie po 1h GRATIS!

Opis szkoły

Opis szkoły

W naszej ofercie znajdziecie: kursy podstawowe/ekspresowe; rozszerzone a także zapraszamy na kursy poranne i popołudniowe (terminy -prosimy o kontakt telefoniczny)!

Na terenie Łodzi mamy aż 5 oddziałów (WIDZEW, CENTRUM, GÓRNA, BAŁUTY, RETKINIA)!

INFORMACJE I ZAPISY::
Kontakt telefoniczny: tj podany przy każdym oddziale
poprzez stronę internetową: www.autoszkolalider.pl
mail: biuro@autoszkolalider.pl


********************************************
************ UMAWIANIE JAZD **************
******** pon-pt w godz.11:00-17:00 *********

oddział RETKINIA - tel: 506 110 275

oddział CENTRUM/BAŁUTY - tel: 517 406 129

oddział GÓRNA/WIDZEW - tel: 512 195 194

********************************************


ZAPRASZAMY ! :)))

Zajrzyjcie również na naszą stronę internetową oraz fanpejdż na facebooku! :
www.autoszkolalider.plhttps://www.superprawojazdy.pl/panel-szkoly/dane-szkoly.htm#

***

Auto Szkoła „LIDER” szkoli kandydatów na kierowców na kursach podstawowych, rozszerzonych, weekendowych, indywidualnych oraz ekspresowych. Kursanci uczą się bezpiecznej i zgodnej z przepisami jazdy na terenie całej Łodzi i poza terenem zabudowanym. Dużą popularnością cieszą się również prowadzone przez nas jazdy doszkalające na trasach egzaminacyjnych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów. Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę wykładową oraz biuro, usytuowane w niebieskim pawilonie przy ul. Armii Krajowej 32 (Retkinia – Rynek „Pod Topolami”). Nasi kursanci korzystają z placu manewrowego przy ul. Maratońskiej w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego WORD. Zapewniamy wysoką jakość nauczania w miłej i bezstresowej atmosferze.

Instruktorzy

Instruktorzy

Bogdan Sabała

Bogdan Sabała

Piotr Witczak

Piotr Witczak

Krzysztof Harasz

Robert Sztanderski

Kamil Kaniowski

Galeria

Dodaj swoją opinię o szkole!


Zaznacz ilość gwiazdek.
1 gwiazdka to najgorsza ocena, 5 gwiazdek to najlepsza ocena

Pokaż wszystkie
Plusy
Pokaż wszystkie
Minusy
Pokaż wszystkie

Opinie o Auto Szkoła LIDER Hanna-Smoleń Sabała

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 18.09.2018

Karolina Konieczna

Karolina Konieczna
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam auto szkołę LIDER szczególnie pana Michała Malinowskiego serdeczne i profesjonalne podejście do kursantów. Duża wiedza na temat motoryzacji, świetne przygotowanie do egzaminu praktycznego. Duże pokłady cierpliwości, oraz pozytywna motywacja dla przyszłych kierowców. W trakcie jazd nabrałam pewności siebie za kierownicą dzięki rzeczowemu i fachowemu podejściu instruktora. Dzięki dodatkowym jazda z Michałem zdałam za pierwszym po ponad półtora rocznej przerwie!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 15.09.2018

Krzysztof Kosielski

Krzysztof Kosielski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Polecam serdecznie tą auto szkołę wszystkim tym, którzy zaczęli kilka lat wcześniej u tzw. "paprochów" i wskutek złych doświadczeń w poprzedniej auto szkole, porzucili marzenia o posiadaniu prawa jazdy. Ja po prawie 10 latach takiego właśnie zbierania się do tematu po fatalnych doświadczeniach w jednej z łódzkich auto szkół, wybrałem na jazdy dodatkowe auto szkołę Lider. Wybór dokonałem na podstawie opinii w internecie, a te okazały się zaskakująco rzetelne i prawdziwe. Jazdy starałem się mieć z możliwie jak największą liczbą instruktorów, aby od każdego uszczknąć wiedzy - a proszę mi uwierzyć - każdy instruktor w Liderze to skarbnica wiedzy, którą trzeba przyswoić aby jak najlepiej zwiększyć swoje szanse zdania egzaminu. Polecam jazdy doskonalące w takiej właśnie formule, bo dodatkowo oswoiło mnie to przed egzaminem z jazdą z człowiekiem, którego nie znam. Najwięcej godzin za kółkiem spędziłem z instruktorem Markiem - który doskonale tłumaczy zawiłości infrastruktury na Retkini, ale także doskonale tłumaczy technikę jazdy, którą należy opanować w celu spełnienia wymagań egzaminacyjnych. Poza tym, to bardzo sympatyczny człowiek, i będzie mi brakowało tych wspólnych pogawędek za kółkiem na "różne" tematy. To w dużej mierze dzięki niemu, polubiłem jazdę samochodem! Nie miałem przyjemności jeżdżenia z panem Bogdanem, ale to tylko świadczy dobrze o Liderze, że ma tak świetny zespół instruktorów, i nie tylko szef gra tam pierwsze skrzypce. Delikatnym mankamentem było umawianie jazd - zdarzały się czasem kolizje lub przekładania terminów po stronie auto szkoły, ale warto na usprawiedliwienie dodać, że Lider poprawia po wielu kursach na kategorie B, i spięcie grafiku jest czasem karkołomnym przedsięwzięciem - bo chętnych na jazdy jest na prawdę sporo. Z tego miejsca dziękuje za solidne przygotowanie do egzaminu praktycznego, całemu zespołowi Lidera. Egzamin zdany 14.09.2018 za pierwszym podejściem! Przygotowującym się do egzaminu, życzę powodzenia i mnóstwa satysfakcji z nauki. Wybierając Lidera, możecie być spokojni o zdanie egzaminu bez większych problemów :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

problemy z umawianiem na jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 12.09.2018

Agnieszka K .......a ip: 195.26.22.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Wybrałam autoszkołę LIDER na jazdy doszkalające po niezdanych egzaminach w innej szkole. Od pierwszej jazdy w tej szkole do zdanego egzaminu minęło dokładnie 12 dni !!!!!! Podążałam za legendą o najlepszym instruktorze na Retkini, Panu Bogdanie… .ale znalazłam dużo więcej w tej szkole niż zdany egzamin. Dziękuję Panie Bogdanie, że bezlitośnie wypunktował Pan wszystkie moje słabe strony, dziękuję za elastycznie dopasowane godziny jazd, za intensywną naukę, za wsparcie, dobre słowo, za to że czułam się dobrze w tej szkole. To niewiarygodne, że nie byłam nauczona tak wielu podstawowych rzeczy, że nie byłam w 50 % miejsc po których jeżdżą egzaminatorzy. I gdybym chciała posłuchać Pana kiedy pan mówił "zwolnij”, nie musiałabym iść na drugi egzamin :). Wyznaczyłam szybko kolejny termin, ale za drugim razem zrobiłam rachunek sumienia, przyjęłam pokorną postawę, wykorzystałam zdobyte umiejętności , uwagi egzaminatora, naukę jaką od Was otrzymałam i po prostu, prawie bez mrugnięcia okiem po 30 minutach jazdy, zdałam…. Dziękuje Panie Tadeuszu, za to, że pozwolił mi pan rozwinąć skrzydła, wszystkie trasy, parkowania, zawracania które przerabialiśmy na jazdach miałam na egzaminie, wszyściutkie! …. dzięki temu czułam się pewnie. A nade wszystko za to ile spokoju, dobrego słowa i poczucia tego, że potrafię …wlał Pan we mnie- bardzo mi to było potrzebne. Dziękuję Piotrowi…zapamiętałam jak wytrzymać skręt przy wyjeździe tyłem z rękawa i nie walnąć w tyczkę na końcu. Dzięki temu wytrzymałam napięcie i usłyszałam, ze mam ruszyć na wzniesieniu i wyjechałam zdać swój egzamin. Dziękuję Kasi za rozmowę, obgadanie jak to naprawdę jest w tymi egzaminami :) , to tez mi było potrzebne. Czułam się w tej szkole jak wśród znajomych i niemalże żałuję, ze to już koniec, że tak szybko, że już nie będę przychodzić na jazdy. Normalnie kompleksowa obsługa kursanta :) Nie tylko jest fajnie ale przede wszystkim jest nauka i zdany egzamin. Dziś wiem dlaczego i w jakim celu nie zdałam wcześniejszych egzaminów. Nie byłam do nich przygotowana jak należy, zapewne byłabym zagrożeniem dla siebie i innych, to nie miało prawa się udać. Teraz jestem zupełnie na innym poziomie i nie boje się samodzielnie wyjechać na ulicę. Do tego wystarczyły intensywne jazdy doszkalające w LIDERze. Dziś jestem tak pewna tego co umiem, ze mogłabym oddać ten papierek i pójść na kolejny egzamin i wiem, ze bym go zdała. Bo nie tylko mam już wymarzone prawo jazdy, ale po prostu potrafię jeździć. I to zawdzięczam tej szkole. Jesteście wspaniali. Tak miało być! Dziękuję.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 12.09.2018

Patrycja M ........a ip: 31.183.129.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Z całego serca polecam auto szkołę Lider. Profesjonalne podejście do kursanta i przyjazna atmosfera podczas jazd. Instruktorzy nie tylko pokazują jak zdać egzamin, ale też w pełni przygotowują do bezpiecznej i samodzielnej jazdy. Szczególne podziękowania dla pana Bogdana, dzięki któremu nabrałam pewności na drodze i egzamin odbył się bez stresu.

Plusy

dobra atmosfera, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 12.09.2018

Andrzej P .......i ip: 31.183.255.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo dobra szkoła,profesjonalne podejście do kursanta pan Bogdan super egzaminator potrafi czynić cuda polecam !!!Andrzej P.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 11.09.2018

Marcin Górecki

Marcin Górecki
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Muszę podziękować za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Ostatnie godziny, które wyjeździłem przed nim, spowodowały, że zdałem za pierwszym razem czego szczerze powiedziawszy się nie spodziewałem. Miła atmosfera, rzeczowi instruktorzy, nie uczą tylko jak zdać, ale jak jeździć. Nie było nauki rękawa czy parkowania jak w niektórych auto szkołach na zasadzie kręcenia kierownicą x razy, tylko operowaniu na lusterkach. Jestem bardzo zadowolony, polecam tę auto szkołę!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 05.09.2018

Roksana Marajda

Roksana Marajda
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo serdecznie polecam tą auto szkołę! Każda godzinka była super sympatycznie i pożytecznie spędzonym czasem, udało mi się zdać za pierwszym razem mimo moich obaw a towarzystwo Pana Bogdana pomogło mi bardzo. Jestem zadowolona w 100% i posiadam wiedzę którą skutecznie opanowałam w szybkim czasie. Przemiła atmosfera towarzyszyła mi na każdych jazdach bez znaczenia z jakim instruktorem jeździłam. Pozdrawiam Roksana.

Plusy

atrakcyjna cena, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 05.09.2018

Agnieszka Kowalczyk

Agnieszka Kowalczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Gorąco polecam AUTO SZKOŁE LIDER, trafiłam do niej po 2 latach od zrobienia kursu w innej auto szkole i 3 nieudanych próbach zdania egzaminu w Sieradzu. Już myślałam że nie dam rady, ale dzięki Panu Bogdanowi, który jest świetnym instruktorem i profesjonalistą w swoim fachu. Miał do mnie anielską cierpliwość i wierzył we mniej, wspierał, motywowal. Miałam też przyjemność jeździć z Kamilem również wspaniałym instruktorem z super podejściem i tworzącym przyjazną atmosferę. Dziękuję również Pawłowi i Witkowi. Dziękuję wszystkim instruktorom, ktorzy przygotowali mnie do egzaminu. JESTEŚCIE WSPANIALI:))))

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 31.08.2018

Gabriela K ......a ip: 87.204.17.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Dzieki Auto Szkole Lider wreszcie udało mi sie zdać prawo jazdy!!! Przyznam, że już traciłam nadzieję. W tym roku postanowiłam wrócić po 8 latach do zdawania egzaminów. Niestety po kilku podejściach w innej Auto Szkole i zdawaniu na Smutnej trochę sie załamałam. Narzeczony poradził mi zmianę trasy na Maratońską udało mi sie za drugim razem. Na Lidera natknęłam się szukając Auto Szkoły na Retkinii, zobaczyłam wiele pozytywnych opinii i zaryzykowałam. A teraz sama polecam wszystkim, którzy stracili wiarę w siebie i swoje umiejętności za kółkiem, z czystym sumieniem rekomenduję udać sie tutaj a szczególnie umówić sie na jazdy do Pana Bogdana jego podejście i atmosfera jaką tworzy podczas jazd spowodwała, że pierwszy raz wracałam zadowolona z jazd.

Plusy

dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 29.08.2018

Tomasz W Wac ip: 178.43.253.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Wspaniała atmosfera, jazda z Bogdanem to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, co zaowocowało zdaniem egzaminu bezbłędnie za pierwszym razem. Szczerze wszystkim polecam.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 27.08.2018

Kamil C ........z ip: 83.29.85.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Najlepsza auto szkoła, bez porównania z poprzednią! Po oblaniu egzaminu państwowego udałem się do LIDER'a na dodatkowe jazdy przed ponownym. Było to klika godzin a lepiej przygotowało mnie niż 30h w poprzedniej auto szkole. Egzamin zdany za drugim razem. Wielkie podziękowania dla Pana Bogdana!!!

Plusy

dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 27.08.2018

Emila L ...................n ip: 212.191.78.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Najlepsza auto szkoła! Profesjonalna obsługa zarówno w biurze jak i na jazdach. Instruktorzy z dużym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Rzeczowo i konkretnie przedstawiona mi wiedza pozwoliła zdać egzamin państwowy za pierwszym razem. Dziękuję!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 07.08.2018

Adrianna K ......k ip: 77.253.115.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Najlepsza auto szkoła w Łodzi! Z czystym sumieniem i pozytywnym wynikiem z egzaminu mogę polecić! :) większość godzin wyjeździłam z Pawłem, któremu jestem niezwykle wdzięczna za cierpliwość, dobre rady, profesjonalizm i zawsze świetną atmosferę!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 03.08.2018

Tomek Abigail

Tomek Abigail
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Witam wszystkich serdecznie. Mogę z czystym sumieniem polecić auto szkołę LIDER. Obsługa jest bardzo profesjonalna zarówno w biurze jak i na jazdach. Insuktorzy są naprawdę sumpatyczni oraz potrafią przekazywać wiedzę podchodząc do każdego kursanta indywidualnie. Instruktorzy mieli ze mną ciężki orzech do zgryzienia iż gonił nas czas którego miałam bardzo mało mimo to świetnie przygotowali mnie do egzaminu. Dziękuję serdecznie Instruktorowi Markowi jak i p. Bogdanowi iż ostatnie dwa tygodnie przekazali mi najlepszą wiedzę jak i wsparcie. Dziękuję też p. Kasi za słowa otuchy. Także wszystkim instruktorom którzy przyczynili się do przygotowania mnie do egzaminów. Polecam za profesjonalizm, sympatyczną kadrę oraz indywidualne podejście. Bardzo Wam wszystkim dziękuję ???? Gabriela

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 02.08.2018

Magdalena Kondzioła

Magdalena Kondzioła
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Dziękuję za najlepsze przeszkolenie! Właśnie wracam z egzaminu- zdany :) dzięki Wam! Po 4 letniej przerwie wróciłam do tematu, zmieniając OSK i nie zawiodłam się na Was! W szczególności podziekowania dla Piotrka, Marka i Mariusza- Święta Trójca!Mieli do mnie anielska cierpliwość, ale jak trzeba było to i ochrzan też był, oczywiście zasłużony, który od razu stawiał mnie na nogi! :) Dziękuję! Dziękuję

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 25.07.2018

Dagmara R .....a ip: 37.7.29.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo dobra szkoła. Profesjonalne podejście do kursanta . Instruktorzy z powołanie bardzo dobrze dogadują się z kursantami , są bardzo wyrozumiali i cierpliwi w 30h są w stanie prawie każdego przygotować do zdania egzaminów państwowych.

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera, dobra organizacja, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 20.07.2018

Sylwia Kralka

Sylwia Kralka
Opinia zweryfikowana przez Facebook

W pełni zasłużone 5 gwiazdek Panie Bogdanie!!! Egzamin zdany za 1 razem. Miła atmosfera, cierpliwi i sympatyczni instruktorzy. Polecam

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 19.07.2018

Ewa S ......k ip: 217.76.118.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Pan Bogdan najlepszym instruktorem w Łodzi!!! Polecam wszystkim. Zdałam za 2 razem. Duża życzliwość instruktora, fachowa wiedza oraz umiejętność przekazania jej kursantowi sprawia, że egzamin nie jest taki straszny. Wcześniejsze egzaminy po nauce w innych szkołach kończyły się tylko niepowodzeniami. Pan Bogdan okazał się ostatnią deską ratunku. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Ewa

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 12.07.2018

Jolanta K ......a ip: 31.182.167.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo polecam auto szkołę LIDER. Wielkie podziękowania za cierpliwość i profesjonalne przekazanie wiedzy dla P.Bogdan Super instruktor z powołania. Wszystkim gorąco polecam LIDERA najlepsza auto szkoła !!!!!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 29.06.2018

Ewelina Kot

Ewelina Kot
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Szkoda godna polecenia. Mili i cierpliwi instruktorzy, którzy wszystko bardzo dobrze wytłumaczą. Jazdy przebiegają w miłej i zabawnej atmosferze, zero stresu. Egzamin zdany za pierwszym razem.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 27.06.2018

Kamil Kszczot

Kamil Kszczot
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam Lidera, podejście instruktorów na najwyższym poziomie, a szczególnie polecam instruktora Mateusza. Wszystko idealnie wytłumaczone, zawsze jazdy przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Jakbym miał jeszcze raz robić prawo jazdy na pewno wybrałbym tą szkołę jeszcze raz!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

długi czas trwania kursu

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
3

ocena z dnia: 22.06.2018

Dominika S .......a ip: 213.195.158.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Poza małymi wyjątkami wszyscy instruktorzy bardzo pomocni , umieją na spokojnie wszystko wytłumaczyć , wprowadzają miłą i zabawną atmosfere dzieki której fajnie mijają jazdy ???? Zdałam za 3 razem ale 2 pierwsze podejścia kończące się niestety wynikiem negatywnym egzaminu państwowego , były spowodowane zbyt dużym stresem a nie niewystarczającym przygotowaniem????????

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 12.06.2018

Kasper G ...k ip: 31.182.222.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam auto szkołę lider bardzo serdecznie. Egzaminy wszystkie zdałem za pierwszym razem.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

ocena z dnia: 12.06.2018

Justyna T ......a ip: 188.146.234.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Bardzo miła obsługa w biurze. Profesjonalni i zaangażowani instruktorzy. Maja wiedzę i chęć do tego by uczyć kursanta. Dziękuję Panu Bogdanowi za to że nauczył mnie jeździć pewnie i bezpiecznie. Polecam

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 04.06.2018

Szymon Pawlik

Szymon Pawlik
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Chciałbym polecić auto szkołę Lider, a także podziękować pracownikom. Moim zdaniem szkoła ta ma rzeczowe i fachowe podejście do kursantów jak i do samego nauczania . Bardzo dobra i znająca się na swojej pracy ekipa ludzi, którzy tam pracują pomogła mi zdać prawo jazdy za pierwszym podejściem. Początki to wiadomo przyswojenie sobie teorii i tutaj nie mam co pisać, zależy od chłonności i uwagii. Chociaż wiadomo jak się ma dobrego nauczyciela, który umie zainteresować wykładem to trudniejsze rzeczy szybciej wchodzą do głowy, tak było w tym przypadku. Jeśli chodzi natomiast o praktykę to samym początku postarano się dobrać dla mnie odpowiedniego instruktora, spośród dosyć licznej grupy. Wygląda to tak, że przez pierwszy tydzień nauki mogłem jeździć z różnymi instruktorami, więc po dosyć krótkim czasie mogłem wybrać przynajmniej dwóch instruktorów, których nauczanie najbardziej odpowiadało mojej osobie. Wybadałem akurat takich, którzy sporo ode mnie wymagali, ale podejrzewam, że bez tego mogło być krucho. Pamiętajcie nie można się zniechęcać bo w każdym przypadku chcą dla nas dobrze. Kto lubi dawać zarabiać egzaminatorom? Myślę, że każdy kto przyjdzie do tej właśnie szkoły nie zawiedzie się pod tym kątem. Podczas jazd zawsze jeśli zrobiłem jakiś błąd, znalazł się czas na jego omówienie. Niektóre rzeczy przerabiano ze mną kilkakrotnie dla zrozumienia. Szczerze to radzę słuchać się instruktorów, a nie kozaczyć. Możecie mi uwierzyć to dobra rada i przede wszystkim jeśli musicie się czegoś doszkolić i omówić raz jeszcze, warto zainwestować w kilka dodatkowych godzin. Nikt nie jest z początku alfą i omegą motoryzacji. A jeśli chodzi o samo zdawanie, jak już się wszystkiego nauczymy to tylko sami sobie możemy zaszkodzić swoją nieuwagą. Fakt, faktem zależną najczęściej od stresu. Życzę powodzenia nowym kursantom i osobą, które podchodzą do egzaminu, wybraliście dobrą szkołę nauki jazdy! Pozdrowienia dla wszystkich pracowników auto-szkoły Lider, a w szczególności dla Pani Hanny i Panna Bogdana właścicieli szkoły, których podczas nauki miałem okazję poznać. Pozdrowienia dla instruktorów Piotra i Roberta, mega skarbnica wiedzy i umiejętności, mega ludzie jeśli chodzi o charakter! Dla Pani Ligii i dziewczyn, które umawiały mi jazdy, chociaż czasami było zamieszanie, zawsze znalazło się rozwiązanie. Pana Mirka mistrza polskiej sceny ratownictwa i to dosłownie, również pozdrawiam! Byłoby to na tyle. Dziękuję! Szymek.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 28.05.2018

Weronika Kostrzewska

Weronika Kostrzewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Serdecznie polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad kursem prawa jazdy lub tylko nad jazdami doszkalającymi. Cierpliwi i sympatyczni instruktorzy. Szczególne podziękowania dla właściciela Pana Bogdana Sabały, Witka B. i Kuby G. To dzięki Wam nie boję się jeździć i mam przeświadczenie, że robię to dobrze a egzamin ZDANY w dniu dzisiejszym był tylko formalnością :)

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 22.05.2018

Barbara W .....k ip: 31.183.205.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Jest to zdecydowanie najlepsza szkoła nauki jazdy.LIDER coś w tej nazwie jest ,bo kursanci kończący tą szkołę bardzo szybko zdają egzamin na prawo jazdy i to za pierwszym podejściem.Ja do tej szkoły trafiłam z polecenia znajomych na jazdy doszkalające. Z innej auto szkoły wyniosłam tylko złe nawyki i słabe umiejętności jazdy.Pod czujnym okiem p.Bogdana z godziny na godzinę robiłam postępy.Na każdej jeździe cierpliwie tłumaczył co robię źle i nad czym trzeba popracować.To instruktor który potrafi nauczyć,ale tez z poczuciem ,więc jazdy przebiegały w swobodnej atmosferze.Jazdy miałam też z p.Mateuszem.To cierpliwy i serdeczny instruktor który bardzo dobrze tłumaczy zasady poruszania się na drodze.Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest to NAJLEPSZA szkoła nauki jazdy w Łodzi.Nie jest to tylko moja opinia ,ale także wielu moich znajomych.Jeżeli zastanawiacie się jaką szkołę wybrać to wybierzcie szkołę LIDER nie będzie żałować i zdacie tak jak ja bez żadnego błędu.Polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 22.05.2018

Angelika Niewińska

Angelika Niewińska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo miła atmosfera, instruktorzy dobrze przygotowują do egzaminu praktycznego. Szczególne pozdrowienia dla p. Witka. Na teorii zostały przekazane mi najważniejsze informacje. Cieszę się, że wybrałam tą szkołę :)

Plusy

atrakcyjna cena, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 21.05.2018

Wojtek k .........i ip: 77.113.84.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam gorąco- uczy się czegoś więcej niż tylko prowadzenia pojazdu- uczą prawidłowego zachowania w każdej sytuacji drogowej, technik ułatwiających jazdę oraz cierpliwie korygują pojawiające się błędy. Atmosfera w czasie jazdy jest bardzo sympatyczna a egzamin w WORDZIE nie stanowi wielkiego problemu, to bardziej formalność. Pozdrowienia dla Pana Piotra i Pani Ani, super instruktorów z Górnej.

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 21.05.2018

Julia Napadłek

Julia Napadłek
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo polecam, super instruktorzy którzy wszystko dokładnie tłumacza

Plusy

brak

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!