Liczba odwiedzin: 55545 Jesteś właścicielem tej szkoły?

GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

  (582 opinie w tym 470 zaufanych)
Rezerwuj kurs

Siedziba

GALANT Wyższa Szkoła Jazdy
Newtona 2
60-161 Poznań

Opis szkoły

Przyjazna atmosfera, energiczna i doskonale wykwalifikowana kadra instruktorska oraz indywidualne podejście do każdego kursanta - to trzy główne czynniki, które odróżniają nas od większości konkurencji.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Lubimy uczyć i wiemy jak to robić - stworzymy z Ciebie kierowcę.


Dlaczego jesteśmy najlepsi ? - To Wy tak zadecydowaliście :)

- ranking superprawojazdy.pl 2014/2015/2016
- plebiscyt naszemiasto.pl 2015
- plebiscyt Głosu Wielkopolskiego 2012

NASZA ZAŁOGA: http://www.galant.auto.pl/kadra-i-flota


Czym jeździmy?

- 6 pojazdów marki Kia RIO,
z dynamicznymi silnikami benzynowymi DOHC 1,2 o mocy 84KM, wyposażonymi w system ABS, ESP, poduszki powietrzne, regulację wysokości kierownicy, fotela kierowcy, elektryczne szyby i lusterka, komputer oraz wspomaganie układu kierowniczego oraz klimatyzację. Pojazdy posiadają również nowoczesny system HHC (Hill Hold Control), który skutecznie przeciwdziała staczaniu się pojazdu w trakcie wjeżdżania na wzniesienie oraz zjeżdżania z niego.

- 1 pojazd Renault Clio IV wersja ZEN Renault Clio IV wersja ZEN 2015r - z systemem rejestrującym jazdę (możliwość zdawania na tym pojeździe)
Z silnikiem benzynowym 1,2 16V o mocy 75KM, posiadający nowoczesny system HHC (Hill Hold Control), który skutecznie przeciwdziała staczaniu się pojazdu w trakcie wjeżdżania na wzniesienie oraz zjeżdżania z niego. Wyposażony w system ABS, ESP, poduszki powietrzne, regulację wysokości kierownicy, fotela kierowcy, elektryczne szyby i lusterka, komputer oraz wspomaganie układu kierowniczego oraz klimatyzację.


Samochody klimatyzowane oraz wyposażone w systemy ABS, ESP, wspomaganie układu kierowniczego, poduszki powietrzne, radio, elektryczne szyby i lusterka.


Wszystkie nasze pojazdy są zadbane, czyste i w pełni sprawne.

www.galant.auto.pl

https://www.facebook.com/GALANT-Wy%C5%BCsza-Szko%C5%82a-Jazdy-141883105884725/

Ostatnie opinie o GALANT Wyższa Szkoła Jazdy

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

ocena z dnia: 10.08.2019

Agnieszka G .......... ip: 5.173.252.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Polecam. Polecam. Polecam. Miałam do czynienia z różnymi szkołami (w ramach godzin doszkalajacych), ale ta szkoła najlepiej mnie przygotowała do egzaminu. Miałam przyjemność szkolić się u 4 różnych instruktorów. Każdy najlepszy, także śmiało polecam. No i jeszcze raz dzieki (Panu ;)) Szymonowi :)

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 31.07.2019

Monika Urbanska

Monika Urbanska
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Egzamin zdany za pierwszym razem także moge śmiało polecic tę szkołę! :) wykłady z teorii bardzo ciekawe, pod koniec nawet spotkanie z ratownikiem i egzamin wewnętrzny. Wszystko super zorganizowane, cały kurs z jednym instruktorem. Ja byłam akurat u Szymona - czasami sie trochę stresowałam, bo czułam, że duzo ode mnie wymaga, a moje błędy wiadomo bywały głupie ;) ale generalnie raczej cierpliwy i przede wszystkim z bardzo dużą wiedzą, elastyczny co do tras podczas kursu. Też często pytałam Szymona nad czym powinnam szczególnie popracowac i dostawałam szczere odpowiedzi, także wszystko co było nie tak razem ćwiczyliśmy albo ja gdzieś tam we własnym zakresie. Kurs bardzo pod sam egzamin - trasy egzaminacyjne, nie wyjeżdżaliśmy za miasto, nie ćwiczylismy trudnego parkowania itp. tylko podstawy, które są przydatne na egzaminie. Jeden mały minus - średnia elastyczność jeśli chodzi o godziny, bo podobno grupa naciskała na godziny po 17:00 więc ciężko było je dostać.

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, punktualność

Minusy

długi czas trwania kursu, skracanie czasu trwania jazd

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 29.07.2019

Wojtek Jablonski

Wojtek Jablonski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Bardzo fajna atmosfera. Instruktor, Pan Marcin świetnie przygotował mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym razem. Serdecznie Polecam!!!

Plusy

atrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, elastyczność, profesjonalizm

Minusy

długi czas trwania kursu

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
2

ocena z dnia: 26.07.2019

Arek Andrzejewski

Arek Andrzejewski
Opinia zweryfikowana przez Facebook

Świetna organizacja, konkretni instruktorzy z wiedzą i doświadczeniem. Jestem zadowolony że wybrałem tą szkołę. Polecam.

Plusy

brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera

Minusy

brak

Ocena ogólna

 

Kategoria Prawo Jazdy
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Ilość podejść do egzaminu
1

ocena z dnia: 25.07.2019

Dżamil K ...s ip: 79.163.217.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail

Teoria i Praktyka zdana za pierwszym razem. Indywidualne podejście do kursantów od pierszego kontaktu z Panem Galantem. Część teoretyczna szybka i sprawna, prowadzący jest charyzmatyczny i angażuje wszystkich w aktywne uczestniczenie w zajęciach. Wiekie podziękowania dla instruktora Jacka za pełne przygotowanie mnie do egzaminu w ciągu 30 godzin. Instruktor jest profesjonalny, ale też w odpowiednim stopniu wyluzowany, dzięki czemu jazdy przebiegają przyjemnie. Kurs przyśpieszony przebiegł sprawnie, a terminy były wystarczająco elastyczne. Polecam!

Plusy

brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność

Minusy

brak

+1Pin
Poleć nas! Pomóż nam promować dobre szkoły jazdy, aby na drogach było bezpieczniej!