6 458

Ośrodków

257 315

Opinii

199 755

Zaufanych Opinii

7 702

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 3774zł

OSK Stach

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(136)

Więcej filtrów kursów
81 Zaufanych Opinii (132 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.03.2024)
Zdecydowanie polecam tę szkołę jazdy. Pan Rafał na luzie uczy jak zachować się na drodze i czerpać z jazdy przyjemność. Świetne przygotowanie do egzaminu. Od samego początku można się poczuć pewnie za kierownicą :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2024)
Polecam wszystkim tę szkołę, bardzo dobrzy instruktorzy. Bardzo dobrze uczą, jak jeździć. Ucząc się w tej szkole na pewno zdasz wszystkie egzaminy. Dziękuję bardzo za wspaniałe doświadczenie i praktykę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.02.2024)
Bardzo cieszę się że moim instruktorem została Pani Iryna.Przed tym miałam doświadczenie z innymi instruktorami i z pewnością mogę powiedzieć ,że pani Iryna najlepsza .Profesjonalne podejście ,widać było że Pani Iryna zainteresowana w tym żebym miała wiedzę i pewność na drodze . Będę polecać wszystkim swoim znajomym ,chociaż wiem że do pani Iryny zawsze kolejka z osób chętnych .
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.12.2023)
Jestem mega zadowolona z jazdy z Panią Iryną. Żałuję tylko że nie odrazu do niej trafiłam. Brałam tylko jazdy uzupełniające z Panią. Pani dodaje poczucie pełności, jest spokojna i stanowcza kiedy trzeba, a najważniejsze jest to, ze wszystko wyjaśnia! Nic nie zostaje niezrozumiałym. Bardzo się cieszę ze trafilam na Panią i gorąco polecam, jeśli chcesz zdać egzamin szybko i bezstresowo!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.12.2023)
Trafiłam do Pani Ireny z polecenia koleżanki i mogę z pewnością polecić ją. Cierpliwa, ciepła osobą, nie pomaga naciskając na pedały hamulca czy sprzęgła. Czułam się za kierownicą jakby jeździłam z koleżanką, spokojnie, bez stresu. Jak popełniałam błąd to spokojnie tłumaczyła co miałam zrobić i odrabiałam to zadanie powtórnie. Pani Irena ma na zadaniu nauczyć a nie tylko wziąć pieniądze. Polecam!
11
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
59 Zaufanych Opinii (92 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Naprawdę jestem bardzo zadowolony, Pan Piotr to prawdziwy pasjonat, a jazdy z Panem Mateuszem to czysta przyjemność. Bardzo dobra organizacja i profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2022)
Gorąco polecam. Chodź początki były trudne to dzięki cierpliwość i wyrozumiałość pana Artura nauczyłam się jeździć i zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2022)
Z całego serca mogę polecić Akademię Jazdy Kowalski. To tutaj nauczyłem się prowadzić samochód, krok po kroku, od podstaw do coraz bardziej skomplikowanych manewrów. Wszystkie drogowe zagadnienia były tłumaczone szczegółowo i fachowo, a jednocześnie w sposób dostosowany do moich zainteresowań na zasadzie analogii, przez co rady były jeszcze bardziej zrozumiałe. I to tutaj nauczyłem się wierzyć w swoje umiejętności, dzięki czemu egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2022)
Bardzo polecam Akademie Jazdy Kowalski I instruktora Pana Michała. Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Michałem zdałam w końcu egzaminem, co w innej szkole nie było możliwe. Bardzo się stresowałam na początku a potem egzaminem ale przy wsparciu Pana Michała poczułam się pewnie. Jest instruktorem bardzo cierpliwym, spokojnie wszystko tłumaczy, podczas jazd panuje miła, luźna atmosfera. Polecam raz jeszcze i pozdrawiam Pana Michała!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
12
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
59 Zaufanych Opinii (195 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2024)
Serdecznie polecam tę szkołę, a zwłaszcza instruktora - Pana Janusza, który ma dużą wiedzę i niezwykłą cierpliwość. Jazdy przebiegały w przyjaznej atmosferze, w elastycznych godzinach dostosowanych do kursanta. Pan Janusz tłumaczy wszystkie niejasności i dzieki jego zaangażowaniu można skutecznie popracować nad manewrami, które stanowią trudność. Pełen profesjonalizm i przyjazne podejście !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.04.2024)
Najlepsza szkola w Krakowie. Pełen profesjonalizm. Szczególne podziękowania dla Pana instruktora Zbyszka, który w miły,spokojny a co najważniejsze efektywny sposób potrafi wytłumaczyć każdy aspekt kursu na kat B+E. Wielkie dzięki!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2024)
Pani Iwona bardzo dobrze, spokojnie i cierpliwie uczy jeździć. Nauczyłam się jazdy od podstaw. Cierpliwie instruowała mnie na placu i podczas jazdy po mieście. W rezultacie egzamin zdałam bez problemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2024)
Polecam bardzo tą szkołę jazdy,a szczególnie Pana Janusza.Indywidualne podejście,sympatyczna atmosfera,godziny dopasowne pod kursanta,wszystko dokładnie wytłumaczone bez presji.Gdyby nie wsparcie i motywacja p.Janusza nie spełniłabym swojego marzenia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.03.2024)
Polecam tą szkołe. Najbardziej polecam Pana Janusza instruktora, podchodzi do kursanta bardzo sympatycznie, nie krzyczy, umie nauczyć, wytłumaczyć. Dzięki niemu nauczyłam się łuku co sprawiało mi to ogromny problem, poprzednia szkoła mnie tego nie umiała nauczyć. Zawsze się dostosuje do kursanta i godzin które mu odpowiadają. Polecam z całego serca.
13
Ośrodek Szkolenia Kierowców OES

ul. Wrocławska 48Czarnowiejska 13/9, Jerzmanowskiego 40/6, Kalwaryjska 51/4, 30-011 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: AM, A1, A2, A, A po A1, A po A2, A2 po A1, B1, B, B po B1, B+E, C, C+E, C, C+E, D, D po B, D po C, T, ADR, KW, KWP, KWU, KWUP, SO

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
49 Zaufanych Opinii (227 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.10.2023)
Moją przygodę z motocyklami zacząłem w lipcu 2023 (w wieku 46 lat) Zgłosilem sie do Osk Kormoran i umówiłem/wykupiłem kilka godzin jazd doszkalających, planujac zakup motocykla pojemności 125 ccm. Był to czysty przypadek że trafilem na osk kormoran gdyż podjechałem na plac manewrowy nieopodal mego miejsca zamieszkania i tam skierowano mnie do osk kormoran. Po przejechaniu 1500km moim sprzętem 125 podjąłem decyzję o zrobieniu prawa jazdy kat A. Sam jeszcze nie dowierzam że było to możliwe w przeciągu 5 tygodni. Właściciel Sebastian jest bardzo ogarnięty w kwestii szkolenia na kat A. Potrafi wyłapać i wyeliminować wszelkie błędy. Wielki szacunek dla jego wiedzy i umiejętności. Pracownicy Iwona oraz Tomek (z nimi mialem rownież kontakt podczas kursu) podobnie w bardzo wysokim stopniu ogarniają temat. Egzamin teoretyczny zdałem w pierwszym podejściu, natomiast najważniejszy egzamin praktyczny w dniu dzisiejszym czyli 26.10.2023 również przy pierwszym podejściu. Z czystym sumieniem mogę polecić w/w szkołę. Wszystkim obecnym i przyszłym motocyklistom szerokości Pozdrawiam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.10.2023)
Przyszłam do tej szkoły jazdy z innego ośrodka z wielką nieufnośczą w siebię i wielkimi oczami od strachu. Ale chłopaki pomogli mi powalczyć z tym i zdałam egzamin z prawa jazdy! Dziękuję bardzo za cierpliwość! Bardzo polecam tej szkoły i Pana Damiana!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2023)
Jak najbardziej polecam, pełen profesjonalizm, własnie dzisiaj zdałem za pierwszym razem, zostałem bardzo dobrze przygotowany na samych wykładach oraz jazdach, świetne podejście indywidualnym, żadnych ukrytych kosztów i kontakt ze szkołą praktycznie 24/7.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.10.2023)
Gorąco polecam tą szkołę jazdy. Robiłem kurs na kat. A, który przebiegł szybko i sprawnie (jazdy rozpocząłem 11.08.2023 a egzamin zdałem 07.10.2023, z czego ponad 3 tyg. czekałem na termin egzaminu). Sebastian Wróblewski (jak i pozostali instruktorzy) doskonale tłumaczy jak wykonać poszczególne manewry na placu (najpierw sam przejeżdża z kursantem jako pasażerem), w taki sposób, że można zrozumieć po co wykonuje się poszczególne czynności. Kurs, który w OSK Kormoran robimy, nie tylko przygotowuje do zdania egzaminu państwowego, ale podnosi nasze umiejętności o kilka poziomów wyżej, co zaowocuje lepszym opanowaniem motocykla podczas samodzielnej jazdy. Motocykle i łączność zdecydowanie lepszej jakości niż na egzaminie państwowym w krakowskim MORDorze Reasumując bardzo polecam zrobienie kursów w OSK Kormoran i jak zdecyduje się na B+E to na pewno w OSK Kormoran u Sebastian Wróblewskiego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2023)
Ciekawe wykłady z których można wiele wynieść oraz profesjonalne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
OSK Kormoran

al. Pokoju 83 31-564 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A po A2, A po A1, A2, B+E, A+B, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1, B96

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
17 Zaufanych Opinii (48 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2024)
Egzamin zdany za pierwszym razem dzieki fachowemu przygotowaniu! Swietne podejscie do indywidualne do kursanta! Polecam goraco!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2024)
Instruktorzy bardzo mili i profesjonalni, atmosfera przyjazna. Jazdy i egzaminy przeprowadzane w dobrych warunkach, pojazdy sprawne bez żadnych usterek. Egzamin wewnetrzny jak i państwowy przeszedł bez zakłóceń , oba zdane za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2023)
Super
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2023)
Najlepsza nauka jazdy pod słońcem. Polecam z całego serca. Konkretne i odpowiednie podejście do kursanta. Wystarczyło mi tylko kilka dodatkowych godzin jazd, żeby bez żadnego problemu zdać egzamin praktyczny. Instruktorzy szczegółowo przedstawiają zasady ruchu drogowego oraz sposób zachowania się na drodze. Przyjemna i miła atmosfera. Gdy tylko pojawiało się coś co sprawiało mi trudność, natychmiast było szczegółowo w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniane. Wszystko co dotychczas było dla mnie problemem, po zajęciach już nie było takie trudne i stawało się rutyną. Jeśli tylko chcesz nauczyć się jeździć samochodem oraz zdać egzamin i czuć się pewnie za kółkiem serdecznie polecam tę szkołę jazdy. Najlepsza w Krakowie. Jakość i skuteczność na najwyższym poziomie. Sukces gwarantowany ✅
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2023)
Efektywny sposób nauczania
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
OSK LAJT

Stelmachów 40Kazimierza Wielkiego 117 , Kazimierza Wielkiego 117 , 31-341 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 Zaufanych Opinii (17 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2024)
Zrobiłem teorię oraz jazdy w innym ośrodku szkoleniowym. Po nie zdanym egzaminie odpuściłem temat. Wracając po trzech latach, jeżdżąc z instruktorem Tomkiem zaczynałem prawie od zera. Szczerze polecam, Tomek jest pozytywny, zaangażowany i energiczny, dokładnie wyjaśnia i instruje. Miejsce w grafiku zawsze się znajdzie, a 2 godziny to pełne 120 minut. Rezultatem jest zdany egzamin i przygotowanie do jazdy na drogach
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2024)
Bardzo dobry kurs, przyjemna atmosfera. Instruktorzy bardzo pomocni i cierpliwi . Bezproblemowe umawianie godzin. Pan Tomek przyczynił się do zdania mojego egzaminu za pierwszym razem Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2023)
Super szkoła, która idealnie przygotowuje do egzaminu. Dzięki spokojnym, bezstresowym i wesołym jazdą z Panem Tomkiem, zdałam egzamin za pierwszym razem! Mogę szczerze polecić każdemu tą szkołę jazdy ze względu na atmosferę i wynik nauki!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2023)
Gorąco polecam !!! 8 lat temu robiłam kurs w innej szkole i nie czułam się na siłach, tak więc zaniechałam podejście do egzaminów. Po tych właśnie 8 latach zdecydowałam się na ponowna naukę i podejście do teorii i praktyki. Powiem tyle, teoria i praktyka zdana za PIERWSZYM ! Jazdy miałam z Panem Tomkiem, i szczerze ? NIE DA SIĘ trafić lepiej ! Pan Tomasz jest genialny, wszystko tłumaczy tak, ze na drodze wszystko staje się jasne - jasno i szczegółowo. Jest bardzo cierpliwy, w dodatku przemiły, kreuje przyjazna atmosferę w aucie i naprawdę z ogromna chęcią chodziłam do niego na jazdy. Dziś wiem, ze nie mogłam lepiej trafić, gdyż dostałam ogrom ważnych wskazówek, tak więc... na bank dojadę bezpiecznie do celu :) ! Dodatkowo, wykłady z Panem Andrzejem super, nie ma co więcej mówić. Super tłumaczy, przy tym świetny, miły i dynamiczny. Dzięki niemu nauka teorii na pewno was nie znudzi :) Jeszcze raz wszystkim polecam, jeśli chcecie zdać wszystko za pierwszym, to to jest odpowiednia dla was szkoła :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2023)
Kurs na prawo jazdy kat. A w tej szkole to była strzał w dziesiątkę! Cały proces od początku do końca był naprawdę przyjemny i pełen wsparcia. Nawet jeśli jesteś zupełnie początkujący, z powodzeniem możesz rozpocząć swoją przygodę z motorami, zaczynając od najmniejszych pojemności i stopniowo docierając do swojego celu. Najważniejszą rzeczą, jaką chciałbym podkreślić, jest niesamowite wsparcie, jakiego udzielił nam instruktor Tomek. Zawsze cierpliwy, kompetentny i pełen cennych wskazówek. Dzięki niemu poczułem się pewnie na drodze i zdałem egzamin bez żadnych problemów. Gorąco polecam tę szkołę każdemu, kto marzy o posiadaniu prawa jazdy kat. A. To miejsce, gdzie uczysz się jeździć, ale także nabierasz pewności siebie i czerpiesz mnóstwo radości z jazdy na motocyklu. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie!
16
ELITA Szkoła Kierowców

Al. 29 Listopada 95Grażyny 3, Skrzyżowanie ulic: Siewnej, Pachońskiego, Mackiewicza, 31-406 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM, A1, A2, A

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 Zaufana Opinia (26 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2023)
Polecam szkołę Rolminex! Panie w biurze bardzo miłe i zawsze pomocne.Bardzo dobre przygotowanie do części teoretycznej i pełen profesjonalizm podczas części praktycznej. Szczególnie polecam Pana Jakuba L.- miła i bezstresowa atmosfera co pozwala skupić się na jeździe.Profesjonalne podejście do kursanta - wszystko miałem jasno i wyraźnie wytłumaczone.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2022)
Polecam szkołę jazdy Rolminex, kontakt w sprawie kursu jest bezproblemowy, od razu dostałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a nawet kilka wskazówek w kwestiach, o których nie wiedziałam, że zapytać trzeba ???? Dużym plusem była dla mnie także możliwość zrealizowania kursu teoretycznego online. Po ukończeniu od razu można umawiać się na egzamin wewnętrzny i po zdaniu na jazdy. Nie ma problemu z umawianiem się na nie, ponieważ dostaje się dostęp do internetowego grafiku instruktora, z którym jeździ się przez cały czas trwania kursu. Instruktor, na którego trafiłam p. Robert jest bardzo profesjonalny i obrazowo tłumaczy technikę prowadzenia samochodu. Nie krzyczy, ale zwraca uwagę na błędy i mówi jak je poprawić. Atmosfera na jazdach jest bardzo przyjemna, więc dużo łatwiej skupić się na jeździe. Przed egzaminem jeszcze raz zwrócił mi uwagę jakie manewry sprawiają mi największy problem i powiedział na co uważać, żeby wykonać je dobrze w trakcie egzaminu. Jeśli chce się bezstresowo nauczyć prowadzić samochód i przygotować do zdania egzaminu to jest to najlepszy instruktor na jakiego można trafić.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2022)
Chciałbym polecić szkołę jazdy Rolminex, spotkałem się tam z bardzo przyjazną atmosferą na zajęciach jak i na jazdach. Same wykłady nie sprawiały wrażenia nudnych i przebiegały w szybkim tempie, kontakt z administracją szkoły był bezproblemowy, szybko uzyskiwałem satysfakcjonującą odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Z tego miejsca chciałbym także polecić i pozdrowić instruktora Wojciecha, u którego jazdy były bardzo kształcące oraz zabawne, a wspólnych konwersacji i komentarzy raczej nigdy nie zapomnę ????. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2021)
Udało mi się trafić do tej szkoły, gdyż w innej niestety nie udało mi się skończyć kursu. I to był bardzo, bardzo dobry wybór. Wykłady teoretyczne które prowadził Pan Paweł, jest godny polecenia na te zajęcia chciało się chodzić. Przekazanie wiadomości, sposób prowadzenia zajęć, umiejętne uczenie przepisów, oraz wspaniałe wyczucie żartu i radości samego prowadzącego, pozwolił pokonać strach przed praktyką, ale również zachęcił do jeżdżenia samochodem z przyjemnością. Po teorii przyszedł czas na praktykę i tu trafiam na Pana Grzegorza -instruktor petarda! Pan Grzegorz ma bardzo duże doświadczenie, rewelacyjne podejście, anielską cierpliwość, niespożytą dawkę radości i energii, Przekazywanie techniki jazdy, kontrola umiejętności, oraz indywidualne podejście do kursanta i rozluźnianie stresujących sytuacji to wizytówka tego Pana. Daje okejkę za wszystko ! Szczerze polecam ,bo wybór szkoły jest bardzo trudny, ale jak widać w tej każdy może dobrze nauczyć się jeździć bez stresu !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2021)
Jeśli chodzi o szkołę, to nie mam zastrzeżeń. Dobra obsługa klienta, szybka odpowiedź na maile i pomoc w razie problemów. Najważniejsi jednak są ludzie i to oni robią różnicę. Takim człowiekiem, bez wątpienia, jest instruktor Pan wojtek. Doskonałe podejście połączone z dużą dozą empatii. Ciężko o lepsze połączenie. Atmosfera na jazdach jest miła, ale co ważniejsze, polecenia i trasy w idealny sposób symulują to co czeka Was później na egzaminie. Dzięki temu, szansa na zdanie za pierwszym razem znacznie rośnie. Wszystkie rady i uwagi okazały się być bardzo cenne nie tylko pod kątem egzaminu, ale również poegzaminacyjnego funkcjonowania w ruchu drogowym. Genialny instruktor i wspaniały człowiek! Serdecznie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
17
Rolminex Szkoła Kierowców

os. Centrum D Nr 7 31-933 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A1+B1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1, B1, B72, B78, B96, B+E, C, C, C+E, D po C, C+E, D, D+E, T

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
27 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.03.2024)
Bardzo wyrozumiali, mili i sympatyczni instruktorzy. Super bede wspominal ten kurs polecam serdecznie
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2024)
Dobrze uczą
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2024)
Super szkoła jazdy polecam serdecznie !
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2024)
Super atmosfera, instruktorzy świetni, spokojni, przekazują świetnie jakieś wskazówki, a jazda z nimi to czysta przyjemność
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.01.2024)
Bardzo profesjonalna kadra wszystko tłumaczy i uczy przede wszystkim do jazdy a nie tylko do egzaminu.
18
ALAN Ośrodek Szkolenia Kierowców

os. Na Wzgórzach 13A (SP nr 129)Ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2a, 31-234 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B po B1, B, AM, A2 po A1, A2, A2+B, A1+B1, A1, A po A2, A po A1, A, A+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
19
EL PanDa prawko

Lubicz 3 lok. 122 31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20
Szkoła Kierowców e-elka.pl

ul. Urbanowicza 10A 31-334 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w naszym kraju. Pełni ważną funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego.

W Krakowie jest duża liczba szkół jazdy, gdzie przyszli kierowcy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy. Kursanci do egzaminu państwowych na prawo jazdy w Krakowie z części teoretycznej oraz praktycznej udają się do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zlokalizowanego na ul. Nowohuckiej 33 A.

Każdy kursant, który szuka szkoły jazdy w Krakowie zastanawia się, gdzie zostanie najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Nasz portal chciałby pomóc rozwiązać Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się przy wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Z tego powodu stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy, gdzie każda osoba poszukująca informacji na temat szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy znajdzie je w jednym miejscu - w SuperPrawoJazdy!

Każdy ośrodek szkolenia kierowców powinien stawiać sobie za cel wyszkolenie przyszłych kierowców, którzy będą dokładnie znać przepisy ruchu drogowego, odpowiednią technikę kierowania pojazdem oraz inne umiejętności związane z obsługą samochodu. Istotną wiedzą i umiejętnością jest też sposób udzielania pierwszej pomocy.