6 106

Ośrodków

174 910

Opinii

126 016

Zaufanych Opinii

5 339

Kuponów rabatowych

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. AM już od 1200zł

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół (140)

70 zł
4000 zł
11 Zaufanych Opinii (84 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Pełen profesjonalizm pod każdym względem! Pan Dariusz - życzliwy,rzeczowy,a przede wszystkim bardzo cierpliwy człowiek. Uczy bezpiecznej i przemyślanej jazdy oraz bardzo dobrze przygotowuje do zdania egzaminu. Do skutku zwraca uwagę na to żeby bacznie obserwować sytuacje na drodze,a nie myśleć o niebieskich migdałach podczas jazdy ;) Pan Darek potrafi rozluźnić atmosferę tak,aby kursant poczuł się komfortowo i przyswajał wiedzę. Nie ma się więc czym stresować,ponieważ jazda z tym instruktorem to czysta przyjemność ???? Z całego serca mogę polecić wszystkim szkołę jazdy Autoreal! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.09.2019)
Jak prawo jazdy, to tylko z Panem Darkiem!!! Wspaniała atmosfera na jazdach, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i dużo cierpliwości. NAJLEPSZY instruktor, polecam!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2019)
Pan Darek- Doktor House od ciężkich przypadków - ja takim z pewnością byłam Totalnie nic nie rozumiałam- typowa kobieta za "kółkiem" nogi dwie, pedały trzy - i w tym miejscu już zaczęły się schody Pan Darek wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem !! Zero stresu! Egzamin zdany za 2 razem !! Bardzo polecam tę szkołę. Adrianna
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.05.2019)
Bardzo polecam! Swietny instruktor i bardzo mila atmosfera. Wszystko bezstresowo i przede wszystkim prosto a rzetelnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.05.2019)
Pan Dariusz to osoba angazyjaca się na 100% w swoją pracę. Swoim doświadczeniem przebija wszystkich znanych mi instruktorów jazdy. Polecam zadzwojic i umówić się na jazde próbną, zarówno tych którzy mają już pierwsze godziny za kółkiem, jak i osoby diszkajace się do egzaminu praktycznego. PS. Slucha dobrej muzy :) Anna
11
Ośrodek Szkolenia AutoreaL

ul. Kalwaryjska 25 30-504 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

10 Zaufanych Opinii (18 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Polecam wszystkim jazdy w tej szkole. Rafał udziela konkretnych wskazówek co do manewrów na placu jak i w trakcie jazdy po mieście. Nie ma problemu co do ustalenia godzin jazdy jak najlepiej dla siebie. Atmosfera też bardzo dobra i naprawdę znają się na odpowiednim przygotowaniu do egzaminów. Warto się zapisać na kurs w tej szkole. Paweł Z.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.02.2020)
Najlepszy instruktor, bardzo polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2020)
Bardzo miła atmosfera.. na luzie. Jazda z instruktorem sama przyjemność. Gorąco polecam. Zdałem za 1 razem teorie i praktyke.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Zaczynając jazdy z Rafałem byłam już po skończonym kursie ale w zupełnie innej szkole. Niestety brakowało mi podstawowych umiejętności i potrzebowałam kogoś, kto w spokojnej atmosferze nauczy mnie jak DOBRZE jeździć. Celowo podkreślam słowo "dobrze" - bo tutaj jest ogromna różnica. W pierwszej szkole jeździłam w kółko, bez celu lub ewentualnie od sklepu do sklepu z instruktorem. Stąd prowadzić potrafiłam jednak sama czułam, że coś jest bardzo nie tak. Pod okiem Rafała podszkoliłam się i przy okazji skorygowałam wiele błędów, których celowo nauczono mnie wcześniej. To uważam za ogromny plus ponieważ było to zadanie cięższe niż nauczenie kogoś jazdy zupełnie od początku. Następnym ogromnym plusem jest spokojna, przyjazna atmosfera i opanowanie instruktora w każdej sytuacji. Pełna kultura, luźna atmosfera, jest miejsce na normalną rozmowę ale też na naukę i wytłumaczenie różnych zagadnień. Plus za samochód taki sam jak na egzaminie i jeszcze jeden plus za możliwość podstawienia samochodu na egzamin. Skorzystałam i nie żałuję :) Podsumowując jestem bardzo zadowolona ale też wdzięczna. Polecam z czystym sumieniem wszystkim tym, którzy mają jeszcze jakieś obawy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.01.2020)
Bardzo Dobra atmosfera, cierpliwość, świetne wytłumaczenie poszczególnych błędów i wiele wskazówek na przyszłość. Bardzo Polecam jazdy z Panem Rafałem. :)
12
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

8 Zaufanych Opinii (11 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Motoelka!!! Kurs miałam z Konradem. Luźna atmosfera, dzięki której można było bezstresowo przygotować się do egzaminu. Wartościowa wiedza przekazywana przez instruktora sprawiła, że w krótkim czasie nauczyłam się bardzo dużo na temat zachowania się na drodze w różnych sytuacjach. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego instruktora do nauki jazdy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.02.2020)
Polecam ,sprawie i dogodnie można ustalić terminy jazd po swój harmonogram. Ukończyłem jazdy i zdałem za pierwszym razem egzamin praktyczny na kat.A! Więcej nie muszę dodawać !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2019)
Bardzo fajna szkoła, profesjonalni instruktorzy z poczuciem humoru którzy bez nerwów tłumaczą wszystko zarówno pod kątem zdania egzaminu jak i codziennej normalnej jazdy, dają wiele przydatnych rad i podpowiedzi. Polecam wszystkim .
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Jeździłem z Konradem. Techniczne przygotowanie do jazdy bomba! Wyplenił wszystkie złe nawyki z poprzedniej szkoły jazdy, które wpajane były na zasadach "bo tak się jeździ", i zastąpił praktyczną wiedzą. Teraz nie tylko wiem co robiłem źle, ale dlaczego było źle, jak to robić dobrze, dlaczego tak jest dobrze i co robić, żeby było jeszcze lepiej. Zrozumienie z jakimi wyzwaniami wiążę się zmiana techniki i, co najważniejsze, jak doskonalić ją dalej jest wynikiem olbrzymiego zasobu wiedzy instruktora. Respekt. Szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Serdecznie polecam Motoelke!! Pan Bogdan okazał się znakomitym instruktorem, potrafiącym wytłumaczyć zagadnienia związane z fizyką motocykla, co okazało sie bardzo pomocne przy ćwiczeniu manewrów. Instruktorzy byli zainteresowani kursantem przez caly okres trwania kursu, potrafili zauważyć błędy oraz dać wskazówki i cenne rady. Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
13
Szkoła Motocyklowa Motoelka

ul. Karmelicka 8 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2

6 Zaufanych Opinii (53 Opinie)
dobry
(ocena z dnia 22.06.2019)
Chciałam podziękować panu Tomkowi za cierpliwość i profesjonalizm gorąco polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2018)
Super szkoła! solidne przygotowanie, bezstresowa i miła atmosfera, dbałość o szczegóły, pełen PROFESJONALIZM. Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem, podchodząc do niego bez specjalnego stresu, pewny siebie i swoich umiejętności, a wszystko to dzięki instruktorowi Dziekuje
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2018)
Witam Wszystkich. Chodzę na protezie nogi i nie mam lewej ręki. Nie wierzyłam, że będę jeździć z tak dużą niepełnosprawnością. Obawiałam się, że instruktor nie będzie mnie szanował i będzie na mnie wrzeszczał. Dzięki Panu Jurkowi bardzo szybko nauczyłam się jeździć, jest wrażliwy, grzeczny i jednocześnie wyluzowany. Nigdy na mnie nie krzyczał, ani nie dał mi poczuć inności, a jednocześnie mi nie folgował.Testy zdałam za 1 razem, jazdę za 2.. Jestem Jemu wdzięczna za naukę, spędzony czas i pomoc. Dzięki niemu czuje, że latam samochodem. A samochód zastępuje mi nogi. Dzisiaj pyrciam już swoją Toyotką , wożę syna do szkoły już 5 rok i mogę pracować na cały etat, dojeżdżając do pracy. Nie ma lepszego miejsca na prawko!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.05.2018)
Bardzo dobre podejście do kursanta, miła atmosfera w trakcie jazdy, wykwalifikowani instruktorzy. To tylko niektóre z pozytywnych cech jakimi można byłoby opisać tą szkołę jazdy. Jestem bardzo zadowolony z odbytego kursu i z całego serca polecam innym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2018)
Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo(ze znacznie ograniczoną sprawnością kończyn dolnych oraz górnych), samochód idealnie dostosowany. Instruktor wyluzowany:) Pan Jurek przyjeżdżał pod sam dom. Indywidualne ustalanie godzin. Szukałam szkoły dla niepełnosprawnych i tylko w JUMIE mogłam bez problemu jeździć. Zdałam za pierwszym razem teorie oraz praktykę. POLECAM:) Angelika
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
14
Juma. Nauka jazdy, kursy dla instruktorów. Masier J.

Kalwaryjska 51 lok. 4Halszki 1/2, 30-504 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
35 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2019)
1. Nudne wykłady, z których nic nie rozumiałam. 2. Jazdy z instruktorem, który opowiadał o PiS, a nie o zasadach ruchu drogowego. 3. Egzamin zdany z bólach i ogromnym stresie za N-tym razem. Tak wyglądało moje prawo jazdy kat. B w innej szkole. Dlatego za kat. A zabierałam się jak pies do jeża. Zupełnym przypadkiem trafiłam do Szkoły Motocyklowej. A tam: 1. Wykłady: prowadzący ma charyzmę, umie przekazać wiedzę i uczy myślenia. Świetne zajęcia z ratownikiem medycznym. 2. Jazdy: odpowiednia ilość uwag krytykujących i motywujących. Wszystko z poczuciem humoru i dystansem. Uczysz się na kilku modelach motocykli. Instruktorzy idealnie dostosowują trudność zadań do Twoich umiejętności (bądź ich braku). Nauka jest metodyczna, ale to nie jest fabryka - do każdego przypadku podchodzi się indywidualnie. Masz 140 cm wzrostu w szpilkach? Już jeździłeś na mniejszym motocyklu? A może motocykla na oczy nie widziałeś? Ci Istruktorzy potrafią nauczyć jeździć każdego. 3. Na egzamin idziesz, mając luz psychiczny i pewność, że umiesz jeździć. Wysiadasz z autobusu pod MORDem, mijasz zapłakane nastolatki, które nie zdały - i wiesz, że idziesz sobie pojeździć na motocyklu, bo umiesz. Wspaniałe uczucie. Podsumowując - świetnie spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2019)
OK, kurs i egzamin zaliczone już jakiś czas temu. Krzysiek prosił o opinię po zdaniu egzaminu, ale nie posiadam profilu na facebook'u, a potem to już tak jakoś zleciało, że się zapomniało. Człowiek zaaferowany był rodziną, poszukiwaniem i wyborem nowego moto. W końcu mój najstarszy (14 l.) też zapragnął dwóch kółek więc zajrzałem na stronę, a tu możliwość dodania opinii jet inna niż facebook. No to do dzieła. Instruktorzy: - Artur Kufel - rzeczowy, dokładny wyłoży wszystko na ławę, wyjaśni każdą niezrozumiałą rzecz związaną z jazdą i przepisami, jeśli nie będziesz uważał/a na wykładzie masz przekichane, "Kufel" weźmie cię na celownik do końca kursu :) - Krzysiek Bolechała - upierdliwy do bólu, ale dzięki temu nauczy cię jeździć tak jak należy, niesamowicie cierpliwy człowiek, a do tego wyrozumiały niesamowicie, stworzony chyba do tego by szkolić innych, takich ludzi ze świeca się szuka - Paulina Bolechała - anioł co zajmuje się biurem i przeprowadzi z tobą egzamin wewnętrzny z teorii, uspokoii skołatane nerwy przed egzaminem :) Plac manewrowy: - nawierzchnia mogłaby być lepsza, ale i tak jakieś katastrofy nie ma, dziur brak, wystarczająco dużo miejsca do ogarnięcia każdej przeszkody nawet podczas uczestnictwa kilku kursantów w szkoleniu - jest odcinkowy pomiar czasu Sprzęt: - wiadomo, że nie są to ganz nówki maszyny, ale przygotowane są doskonale i doskonale spełniają swoje zadanie, dodatkowym plusem jest możliwość wypożyczenia maszyny na której się szkoliłeś do egzaminu w MORDzie, co skutkuje zaliczeniem egzaminu praktycznego zaliczeniem za pierwszym razem (o ile wcześniej zaliczyłeś/łaś teorię) Podsumowując - polecam każdemu kto pragnie poczuć wiatr we włosach i muchy na zębach śmigając swoim moto szosą w nieznane, lepszej szkoły i ludzi w Krakowie nie znajdziecie. Wiem co piszę, sam u nich zaliczyłem szkolenie i teraz wysyłam do nich syna, a następnie drugiego jak osiągnie wiek :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.05.2018)
Ciężko by było SMK nie polecić - świetna atmosfera, instruktorzy z powołania i sama przyjemność z nauki. Porządne przygotowanie teoretyczne razem z wiedzą stricte motocyklową (dzięki, Arturze!), genialne tłumaczenie "co-robię-źle-i-jak-to-robić-lepiej" na placu przez Krzyśka i regularne opierdziuszki na mieście od Maćka za to, że nie zwracam uwagi na znaki. Podsumowując: Teoria i praktyka za pierwszym razem (w dodatku w deszczu) i myślę, że to jest najlepsza rekomendacja, którą można dać. Dzięki chłopaki!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.04.2018)
Powiem tyle. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny bezbłędnie zaliczony przy pierwszym podejściu, a to świadczy tylko i wyłącznie o doskonałym przygotowaniu do egzaminu. Niesamowicie sympatyczni ludzie z pasją. Wiedzą dokładnie czego nauczyć mało tego podczas egzaminu nie czułem nadmiernego stresu gdyż wiedziałem że jestem dobrze do niego przygotowany, i zadania egzaminacyjne były dla mnie tylko kolejną okazją do pojeżdżenia sobie na moto :P :). Bezstresowa atmosfera dobrze przygotowany plac manewrowy, i jakże niesamowita niespodzianka kiedy się dowiedziałem że na pierwszej lekcji dla zapoznania się motocyklem, pojechaliśmy na wycieczkę do piaskowej skały :D (Artku dziękuję to było naprawdę super). Na koniec mogę jedynie powiedzieć tyle że jeśli chcesz bezstresowo zdać egzamin na prawo jazdy kat. A, to powinieneś/aś wybrać właśnie tą szkołę. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na zlocie absolwentów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
super szkoła, niesamowita atmosfera, zdałem od strzała za pierwszym razem , żadnych dodatkowych kosztów, instruktorzy .... po prostu super kumple , polecam polecam polecam Wojtek (motolotniarz)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
15
SZKOŁA MOTOCYKLOWA KRAKÓW

ul. Rzemieślnicza 1 30-363 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, A2, AM

34 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Szkoliłem się w 4 szkołach i pośród nich tylko instruktorzy z osk kormoran umieli tak dobrze i zrozumiałe przekazać wiedzę o ruchu drogowym. Poza tym atmosfera miła i samochody zadbane.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.02.2020)
Szybkość, precyzja oraz skuteczność działania - to wszystko cechuje tą szkołę. Dodatkowo dbałość o szczegóły jest ich kokejnym atutem. Te wszystkie czynniki składają się na pozytywny końcowy rezultat w postaci zdania egzaminu państwowego. Polecam gorąco wszystkim uczącym się i zdającym! !!!!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2020)
Zdecydowanie najlepszy wybór,indywidualne podejście do każdego kursanta.Polecam szczególnie Sebastiana -mistrz od przypadków beznadziejnych.Cena kursu adekwatna do jakości usług.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2020)
Instruktorzy cechują się wiedzą oraz zaangażowaniem, dużą wagę przykłada się do techniki jazdy oraz wybierają trasy po trasach egzaminów. Szczerze polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2019)
Z czystym sumieniem polecam szkołę Kormoran, był to mój najlepszy wybór!!! Wspaniali instruktorzy, którzy potrafią świetnie przekazać wiedzę w przyjaznej atmosferze, zero stresu. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Sebastiana, brak ukrytych kosztów i elastyczność godzin jazd. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
16
OSK Kormoran

os. Słoneczne 12 31-957 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B

24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2018)
Zdałem, i za to chwała OSK Melba! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2018)
O tej szkole jazdy można powiedzieć wszystko co najlepsze jednak zacznę od samego początku. Strona internetowa całkowicie przejrzysta, człowiek absolutnie zielony szybko orientuje się jak zacząć oraz jakie dokumenty są potrzebne by rozpocząć kurs. Wszystko profesjonalnie opisane do tego stopnia, że gdy przyszedłem pierwszy raz do biura OSK "Melba" miałem wszystko wcześniej przygotowane i pozostały tylko formalności podpisania umowy. Doskonały jest również wybór przebiegu zajęć teoretycznych gdzie kursant ma do wyboru uczestniczenie w wykładach teoretycznych lub wykupienia (100zł) nauki drogą E-learningową. Zdecydowałem się na platformę E-learningową co było niezwykle wygodne. Możliwość rozpoczęcia części teoretycznej w zaciszu domowym bardziej mi odpowiadała a jedyne wykłady w jakich brałem udział w ośrodku, były obowiązkowe z pierwszej pomocy. Łącznie na platformie trzeba spędzić 30 godzin oraz zapoznać się z całym materiałem celem pozdawania mniejszych testów umożliwiających przejście do następnych tematów. Mało tego otrzymałem dostęp do bazy wszystkich pytań egzaminacyjnych które są na egzaminie państwowym. (serdecznie polecam platformę e-learningową). Po zakończeniu części teoretycznej zostałem poinformowany drogą telefoniczną o możliwości przystąpienia do wewnętrznego egzaminu teoretycznego. Jest to idealna kopia egzaminu państwowego a z racji przerobienia wszystkich pytań na platformie była to dla mnie 3 minutowa formalność zakończona wynikiem pozytywnym. Po raz kolejny zadzwoniono do mnie i poinformowano mnie, że mogę przystąpić do części praktycznej kursu. Szybko i sprawnie zapisałem się na pierwsze jazdy z Panią Małgorzatą. część Praktyczna to była czysta przyjemność. Wszystko klarownie wytłumaczone od A do Z. Za kierownicą czułem się niezwykle komfortowo gdyż pani Małgorzata emanuje profesjonalizmem a jej pokłady cierpliwości są nie do wyczerpania. wewnętrzny egzamin praktyczny z Panią Małgorzatą to przepis na zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem. Jest ona bezlitosna i nie przepuści osoby która nie będzie w stanie go zdać (mnie osobiście pasuje taki obrót spraw). W moim przypadku się sprawdziło. U pani Małgorzaty zdałem egzamin wewnętrzny dopiero za trzecim razem i wtedy to powiedziała, że jestem gotowy by przystąpić do egzaminu państwowego którego zdałem za pierwszym razem. Polecam Gorąco OSK "Melba" nauczono mnie tam jeździć BEZPIECZNIE I ODPOWIEDZIALNIE a to moim zdaniem najważniejsze cechy jakie powinien posiadać kierowca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2018)
Gorąco polecam. Egzamin zaliczony za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Jazdy z panią Małgosią to czysta przyjemność, świetne podejście, spokój, anielska cierpliwość i przede wszystkim umiejętności które pani instruktor potrafi z łatwością przekazać. Egzamin zdany za pierwszym razem, od razu śmigam bez problemów. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2018)
Polecam tę szkołę jazdy. Kameralne, ciekawe wykłady w małym gronie kursantów. Bardzo miła, bezstresowa atmosfera zarówno w trakcie części teoretycznej jak i praktycznej. Nigdy nie było problemów z umawianiem się na jazdy. Ponadto atrakcyjna cena w porównaniu do innych szkół. Wielki plus za pełne zaangażowania podejście do kursantów. Pani Instruktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą nawet dla najbardziej "trudnych" do nauki kusantów. Motywuje i wspiera nie tylko w czasie kursu ale także podczas zdawania egzaminu.
17
Ośrodek Szkolenia Kierowców MELBA

Dunajewskiego 6 31-133 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

23 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2020)
Dobra szkoła z bardzo fajnymi ludźmi. Miła pani w biurze pomogła mi z profilem kandydata. Instruktorzy mili i z dużą wiedzą. Teoria przystępnie przedstawiona. Jazdy prowadzone bardzo dobrze z cierpliwością i zaangażowaniem. Teraz już umiem jeździć i prowadzę swój samochód :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2019)
Spokojnie można przyznać pięć gwiazdek. Szkoła dobrze zorganizowana. Bez problemu można umówić się na dogodny termin kursu. Panie w biurze miłą i pomocne przy zakładaniu profilu kandydata. Instruktorzy zaangażowani i z odpowiednim podejściem pedagogicznym. Świetnie prowadzą kurs teoretyczny. Na jazdach jest miło i ćwiczy się do bólu. Efekt - egzamin zdany i mam prawko. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2019)
Już od samego początku mają świetne podejście do kursanta. Pani w biurze pomogła mi z papierami i z profilem kursanta. Ustaliliśmy dogodne dla mnie terminy kursów. Kurs teoretyczny w ciekawy sposób prowadzony. Jazdy zawsze punktualnie. Instruktor (Stanisław Wodnicki) zaangażowany i sprawni i miło prowadzi kurs. Bez krzyków i wyśmiewania się z błędów tylko konstruktywnie ocenia błędy i je koryguje. Bardzo dobrze się z nim jeździło i dużo się nauczyłam. Egzamin zdany bez problemu. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2019)
Idealny ośrodek dla przyszłych kierowców. Mają w ofercie cała gamę kursów dla kierowców i nie tylko. Ja robiłem u nich już kat A, B a ostatni C+E u pana Łojewskiego. Ja zawsze wszystko w jak najlepszym porządku. Sprawnie zorganizowane jazdy. Instruktor wie jak nauczać i ma cierpliwość i wytrwałość. Bardzo dobry sprzęt. Dodatkowo można u nich zrobić psychotesty czy kursy kwalifikacyjne. PO prostu wszystko w jednym miejscu. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.10.2019)
Profesionalne szkolenie instruktor Jan Adamski przygotował mnie profesionalnie do egzaminu zdałem za 1 razem polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
18

ul. Wrocławska 48Czarnowiejska 13/9, Jerzmanowskiego 40/6, Kościuszki 54, Wieliczka ul. Goliana 4b, Zbierzów ul. Krakowska 26, 30-011 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, B1, A2, AM, B po B1

20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
Polecam tę szkołę Pan Dariusz świetnie nauczy jazdy Pan Leszek teorii.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2016)
Przed egzaminem praktycznym, za poleceniem znajomych zapisalem sie na kilka jazd dodatkowych z panem Darkiem. W krótkim czasie udało mu się uzupełnić moje spore braki teoretyczne jak i techniczne i w końcu zacząłem jeździć jak prawdziwy kierowca. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2015)
Trafiłam do tej szkoły po trzech niezdanych egzaminach, gdy musiałam zrobić kurs doszkalający. Znalazłam ich przypadkiem w internecie. Co było dla mnie ważne, nie musiałam czekać miesiąc na jazdę (jak w innych przepełnionych szkołach), pan Leszek szybko mnie przyjął. W poprzedniej szkole mój instruktor zamiast skupić się na uczeniu mnie, słał smski i gadał o pierdołach. Miło jeździć z kimś sympatycznym, ale na kurs idę, żeby się nauczyć, a nie zawierać przyjaźnie. Pan Leszek był miły, poświęcał mi całą uwagę, zauważał nawet najdrobniejsze błędy i w 6 godzin nauczył mnie więcej, niż poprzednia szkoła przez cały kurs+dodatkowo dokupione godziny. Jest spokojny, nie krzyczy, ma bardzo dobre podejście do kursantów. Polecam wszystkim tego instruktora i szkołę. Czwarte podejście zaliczyłam bez problemu, żałuję, że nie miałam w tej szkole całego kursu, pewnie zdałabym za pierwszym-drugim razem i zaoszczędziła dużo pieniędzy. Nie pamiętam, czy ceny były atrakcyjne, bo zdawałam już kilka lat temu, ale wydaje mi się, że tak. Zresztą każde pieniądze warto zapłacić za ich profesjonalizm!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2015)
Bardzo dobrzy instruktorzy, posiadają dużą wiedzę doświadczenie i umiejętności. Potrafią bardzo dobrze nauczyć na państwowy egzamin, a do tego nie trzeba płacić dużo Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2015)
Za cierpliwość, za czas , za zaangażowanie - niemożliwe stało się możliwym - MAM PRAWKO !!!! Dzięki Darek & Leszek !!!! Polecam Was jako szkołę, jako team - teoria + praktyka i jako ludzi - właściwych na właściwym miejscu. Aga,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
19
AUTO TOP LD

ul. Dunin-Wąsowicza 22 30-112 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2017)
Polecam każdemu kto tak jak ja trafił wcześniej do beznadziejnej szkoły i myśli że to jego wina że nie umie jeździć. Po 30 godz w innym osrodku nie nauczyłam się tyle co u ALEX po zaledwie 6 godzinach. Zdawalam na nowohuckiej i wgl nie umialam jezdzic po balickiej a instruktorzy z ALEX nauczyli mnie w 6 godzin jezdzic po zupełnie nowym miejscu, parkować, ruszać pod górę. Polecam serdecznie i dziękuję.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2016)
Wykłady bardzo ciekawe, p. Bożenka we wszystkim pomoże i udzieli wszelkich informacji. Jazdy w bardzo miłej atmosferze z p. Sebastianem, który wszystko dobrze wytłumaczy i nauczy bardzo dobrze jeździć jak i świetnie przygotuje do egzaminu :) Egzamin praktyczni i teoretyczny zdany za pierwszym razem :) Wszystkim gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALEX" :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2016)
Wszystko super, elastyczne godziny i bez problemów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2016)
Zdecydowanie POLECAM szkole jazdy ALEX ! Oboje z chlopakiem zdalismy prawko za 1 razem :) Dzieki Sebastianowi podeszlismy do egzaminu pewnie , na pewno technicznie -na 100 % ! :) Dziekujemy również Pani Bożence, która zawsze znalazla dla nas dogodny termin ! :) Jak zdawac prawko to tylko z OSK ALEX !!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2016)
Zdecydowanie polecam OSK Alex. Cieszę się, że trafiłam pod skrzydła p. Bożenki, która we wszystkim chętnie pomaga i troszczy się o każdego kursanta. Wykłady ciekawe, fajnie prowadzone. Jazdy bez stresu, w dogodnych terminach dla każdego. Miałam jazdy głównie z Sebastianem- zero stresu, bardzo miła atmosfera, świetne podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
20
OSK ALEX

al. Kijowska 8Długa 114, 30-079 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B