5 850

Ośrodków

121 897

Opinii

79 655

Zaufanych Opinii

3 664

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (3)

1
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurek Ptaszkowski
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2015)
Serdecznie polecam ! . Świetna atmosfera profesjonalne podejście do kursanta. Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego,Polecam w szczególności pana Jacka który jest przesympatyczny,cierpliwy i wyrozumiały, potrafi dokładnie wytłumaczyć i przeanalizować każdy manewr . Cały kurs odbył się w przyjemnej bezstresowej atmosferze . POLECAM ! :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.02.2015)
polecam z czystym sercem, jeżeli mam oceniać instruktora, to pan Jacek Niedźwiedź jest najlepszym instruktorem. na kursie jeździłam głownie tam, gdzie jeździłam na egzaminie. pan Jacek nie owijał w bawełnę, nie słodził mi, że super jeżdzę, gdy popełniałam liczne błędy. na jazdy zawsze chodziłam chętnie i szkoda mi było, że już się kończą. pan Jacek jest instruktorem z powołania, a to się ceni. polecam każdemu, kto ceni sobie jakość :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2014)
Gdybym miał wybierać raz jeszcze, wybrał bym ten sam ośrodek. Wszystko co najlepsze zawiera się w nim. Jak dla mnie najlepszym instruktorem był pan Jacek Niedźwiedź, który wkłada w swoją pracę całego siebie i robi wszystko co w jego mocy by każdy zdał egzamin na prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2014)
Bardzo ciekawe wykłady , Super instruktor pan Jacek Niedźwiedź , spokojny nie krzyczy i bardzo dobrze tłumaczy , polecam :) egzamin teoretyczny i praktyczny zdałem za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.09.2014)
Serdecznie polecam , pełna profeska , instruktorzy bardzo cierpliwi w szczegółności Pan Jacek z którym miałem okazję uczyć się prowadzić samochód. Z całego serca moge polecić tą szkołę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Nauka jazdy i  pilotażu vmax Ptaszkowski Jeremiasz
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2018)
Super szkoła VMAX PTASZKOWSKI JEREMIASZ polecam zdane za pierwszym razem pozdrawiam Piotr
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem