Prawo jazdy Łukowica

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Łukowica(1)

7 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2015)
nie wierzyłam że będe kierowcą a dziś zdałam egzamin za 2 razem:) polecam Panią Maciuszek, jest najlepsza, dokłada wszelkich starań by jej kursant zdał:) pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.09.2012)
Polecam tą szkołę, instruktorzy mają podejście do kursantów i naprawdę potrafią nauczyć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2012)
Szkoła warta polecenia każdemu. Znajomemu, sąsiadowi, ale również nieznajomemu. Ja ją chwalę wszystkim. Wszystko świetnie zorganizowane, zero problemów. Super teoria.. Doskonała praktyka.. Instruktorka w szkole jazdy jest bardzo mila i sympatyczna, jednak to co najważniejsze wyśmienicie uczy. Zaczynałem od podstaw, ponieważ nigdy nie miałem okazji bliżej obcować z samochodem, a tu egzamin zdany za pierwszym razem! Przygotowanie po prostu ekstra, nawet jako tako stresu za bardzo nie było, może na początku, ale został opanowany. Co również przyczyniło się do zdanego egzaminu. Dziękuję szkole serdecznie i pozdrawiam oraz zachęcam każdego do szkolenia się właśnie tutaj. Czyli w OSK PRAWKO.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2012)
Odbyłem w tej firmie kurs na prawo jazdy i muszę powiedzieć że jestem zadowolony pani instruktor jest bardzo miła i polecam robić w tej firmie prawko POLECAM wszystkim.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2012)
Serdecznie polecam szkołę nauki jazdy PRAWKO świetna Pani instruktor, miła atmosfera i oczywiście pozytywne rezultaty. Zdałem za pierwszym razem. ;D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK PRAWKO

ŁUKOWICA 54 34-606 Łukowica

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Łukowica?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się samochodem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Łukowica to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Łukowica. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy online na prawo jazdy, które pomogą Ci w zdobywaniu wiedzy na prawo jazdy.