Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

 59 opinii w tym 43 zaufane

Odznaki Szkoły

1 z 4: Zobacz co oznaczają >

O Szkole

Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski
ul. Bronowicka 90
33-332 Kraków

Kontakt

Opis

Miło nam poinformować ze jesteśmy już po Gali Mistrzów Motoryzacji 2019, oraz po Gali Mistrzów Motoryzacji 2020 . Plebiscyt zorganizowany przez redakcje ,,Dziennika Polskiego, oraz „Gazety Krakowskiej” Dzięki Wam drodzy klienci oraz przyjaciele i Waszym głosom wygraliśmy w dwóch kategoriach I miejsce w kategorii powiatowej : Instruktor Jazdy 2019, oraz 2020 I miejsce w kategorii wojewódzkiej : Instruktor Jazdy 2019,2020 , II miejsce w kategorii : Szkoła jazdy Roku w Krakowie 2019, oraz 2020 Dziękujemy!!!!!!

PIOTR KOWALSKI-Właściciel Ośrodka Piotr Kowalski jest wieloletnim instruktorem, który zaraża swoja pasją do motoryzacji każdego nowego ucznia. Dzięki niemu setki kursantów zdobyło prawo jazdy, w większości przypadków zdając je za pierwszym podejściem. Z dużą cierpliwością uczy prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym.PRZEPROWADZIMY CIĘ PRZEZ CAŁĄ ŚCIEŻKĘTowarzyszymy Ci od momentu założenia profilu kursanta, szkolenie i dokonanie niezbędnych formalności. Na naszych zajęciach zdobędziesz praktyczne informacje - kompendium wiedzy każdego młodego kierowcy. Pokażemy, gdzie mieści się ośrodek egzaminacyjny. Doradzamy, jaki termin egzaminu najkorzystniej wybrać. Zwrócimy uwagę na to, co jest najważniejsze podczas egzaminu państwowego i jakich błędów się wystrzegać.POMOŻEMY CI ZAPRZYJAŹNIĆ SIĘ Z SAMOCHODEMCierpliwie przejdziemy krok po kroku przez wszystkie najtrudniejsze manewry. Dowiemy się, co sprawia ci największą trudność i podpowiemy, co wymaga dopracowania.OFERUJEMY JAZDY DOSZKALAJĄCEDawno nie jeździłeś, a potrzebny Ci samochód od zaraz? Skorzystaj z naszej oferty jazd doszkalających - uzupełnij wiedzę o najnowsze zmiany w przepisach ruchu drogowego i przywróć dawne umiejętności.AUTO EGZAMINACYJNEWszystkie zajęcia praktyczne odbywają się na aucie HYUNDAI I 20 - oficjalnym pojeździe egzaminacyjnym Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Na takim samym samochodzie będziesz zdawał egzamin państwowy.

JAZDA PO TRASACH EGZAMINACYJNYCHZajęcia praktyczne rozpoczynamy z ulicy Bronowickiej   Na obu trasach egzaminacyjnych (Koszykarska i Balicka) omawiamy najtrudniejsze miejsca i ćwiczymy je tyle razy, żeby w kursanci wyrobili w sobie nawyk reagowania w analogicznych sytuacjach na wszystkich polskich drogach.Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali przy ul. Bronowickiej 90 , świetnie skomunikowanym punkcie Krakowa, do którego można wygodnie dojechać z dowolnej części miasta .

Nasza szkoła oferuje profesjonalne materiały szkoleniowe, w których znajdziecie kompendium wiedzy teoretycznej w pigułce oraz schematy najważniejszych tras egzaminacyjnych wraz z omówieniem.

CIEKAWE ZAJĘCIA TEORETYCZNENa zajęciach teoretycznych poznacie nie tylko przepisy ruchu drogowego, ale omówicie różne sytuacje drogowe, które budzą gorące dyskusje - rozwiejemy wszystkie wasze wątpliwości. Będziemy dyskutować nad konkretnymi pytaniami egzaminacyjnymi i odnosić je do życia codziennego. Omówmy te sytuacje drogowe, które sprawiają najwięcej trudności.NIE MASZ CZASU NA WYKŁADY?W naszej szkole możesz uczyć się zarówno w systemie tradycyjnym, jak i poprzez nowoczesne metody nauczania - naszym kursantom oferujemy platformę e-learningową, dzięki której możesz zdobywać wiedzę o dowolnej porze dnia, nie wychodząc z domu.

Zobacz pełny opis szkoły

Instruktorzy

Piotr Kowalski- Kierownik, Wykładowca, Instruktor

Piotr Kowalski- Kierownik, Wykładowca, Instruktor

Kursy - ceny i terminy

Zobacz filtry kursów

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Raty własne

2499 zł

codziennie

ul. Bronowicka 90, Zapisy na szkolenie odbywają się od czwartku od godziny 18.00 do soboty w soboty od 11.00 zapisy przed wykładami od 17:30 do 18:00 Możliwość przesłania przez ośrodek umowy na maila przed spotkaniem w celu zapoznania się z regulaminem ośrodka , oraz cennikiem . W dniu rozpoczęcia kursu dodatkowo , przekazujemy materiały szkoleniowe , oraz aplikacje do nauki .

WIĘCEJ KURS DO KOŃCA MAJA W PROMOCYJNEJ CENIE
2499 ZŁ

Kurs można rozpocząć w dowolnym dniu niezależnie od daty początkowej, ponieważ w każdym dniu realizowany jest odmienny blok tematyczny.

W cenie kursu:
30 godzin lekcyjnych (po 45 min) wykładów (w tym kurs pierwszej pomocy)
30 godzin (po 60 min) jazd (Hyundai I20)
pierwszy egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
materiały dla kursantów

Dodatkowo płatne:
kolejny egzamin wewnętrzny teoria/ praktyka
badania lekarskie

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Ekspresowy, Raty własne

2999 zł

po zebraniu grupy

ul. Bronowicka 90, Spotkanie organizacyjne jest umawiane telefonicznie pod numerem telefonu 794 704 088

WIĘCEJ Kurs można rozpocząć w dowolnym dniu niezależnie od daty początkowej, ponieważ w każdym dniu realizowany jest odmienny blok tematyczny.

KURS PRZYSPIESZONY KAT. B CENA PROMOCYJNA DO KOŃCA MAJA
• 30 godzin lekcyjnych teorii lub e-learning
• 30 godzin zegarowych jazd
• materiały szkoleniowe gratis
• egzamin wewnętrzny gratis
• cena promocyjna 2999 zł
• pierwsza rata: 1000 zł
• 1999 zł w ratach 0% do końca trwania kursu
• maksymalnie przyspieszamy jazdy, czas trwania jazd 3 tygodnie, możliwość jazdy 7 dni w tygodniu

kat. B, E-learning i praktyka

Manualna skrzynia, Specjalny

2499 zł

ul. Bronowicka 90

WIĘCEJ Kurs można rozpocząć w dowolnym dniu.

KURS KAT. B
• 30 godzin lekcyjnych teorii w domu: e-learning
• 30 godzin zegarowych jazd
• materiały szkoleniowe gratis
• egzamin wewnętrzny gratis
• cena promocyjna 2499 zł
• pierwsza rata: 1000 zł
• 1499 zł w ratach 0% do końca trwania kursu
• kurs odbywa się od poniedziałku do piątku
• możliwość jazdy w sobotę dodatkowo płatne do każdej godziny szkolenia praktycznego
• możliwość jazdy w niedzielę dodatkowo płatne do każdej godziny szkolenia praktycznego

kat. B, Wykłady i praktyka

Manualna skrzynia, Ekspresowy

3499 zł

ul. Bronowicka 90

WIĘCEJ KURS EKSPRESS KAT. B

30 godzin lekcyjnych Teorii LUB teoria w domu: e-nauka W CENIE
• 30 godzin zegarowych jazd
• Materiały szkoleniowe gratis
• egzamin wewnętrzny gratis
• promocja- cena do końca lutego 3499 zł
• Pierwsza rata: 1000 zł
• 2499 zł w ratach 0% do Końca czasu kursu
• maksymalnie przyspieszamy jazdy, czas 2 tygodnie, możliwość jazdy 7 dni w okresie

Jazdy dodatkowe - ceny i pakiety

kategoria B

praktyczne kat. B (od poniedziałku do piątku) • 1 godzina jazdy 85 zł

praktyczne kat. B (sobota) • 1 godzina jazdy 90 zł

praktyczne kat. B (niedziela) • 1 godzina jazdy 95 zł

praktyczne kat. B pakiet-10h (od pon. Do pt.) • 10 godzin jazdy 800 zł

cena za pakiet: 170 zł

ilość godzin w pakiecie: 2h

Opinie o szkole

+

Dodaj swoją opinię o szkole!

Pomóż innym kursantom w wyborze szkoły

suma opinii    statystyka zdawalności

Gato Preto

Gato Preto
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 02.06.2021

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Trafienie do AJK to najlepsze co mogło mnie spotkać przyszykowując się do egzaminu na prawo jazdy. Pan Piotr jest instruktorem z powołaniem, ogromną wiedzą i umiejętnością przekazywania jej uczniowi. Niezwykle cierpliwy, pozytywny, pełen empatii dla przyszłego kierowcy. Przemiła atmosfera zajęć! Polecam z całego serca!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Grzegorz D ....a ip: 89.74.36.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 22.05.2021

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

AJK to jedyna właściwą szczkola jazdy. Pan Piotr z którym jeździłem jest wyjątkowym fachowcem, ze swietnym podejściem. Pełen profesjonalizm, umiejętność przekazywania wiedzy, mnóstwo cennych porad a przy tym fajna atmosfera. Zdecydowanie polecam! Ciesze się że trafiłem do Pana Piotra, jeździłem w innych szkołach z innymi instruktorami i mam wrażenie że traciłem tylko czas i pieniądze. Zdecydowanie rekomenduje! Pozdrawiam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Elżbieta T ...a ip: 193.242.212.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 19.03.2021
Ilość podejść do egzaminu: 3

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Gorąco polecam profesjonalną szkołę jazdy AJK, w której panuje przyjazna, miła i bezstresowa atmosfera, oraz instruktora Michała, który bardzo dobrze mnie przygotował do egzaminu państwowego. Cierpliwy, wyrozumiały, z dużą wiedzą i poczuciem humoru. Jeszcze raz serdeczne podziękowania. Polecam wszystkim kursantom szkołę jazdy AJK.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Piotrek Sikorski

Piotrek Sikorski
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.03.2021

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Polecam ten ośrodek szkoleniowy każdemu przyszłemu kierowcy, Pan Piotr to na prawdę wspaniały nauczyciel, instruktor z powołania oraz niesamowity człowiek. Tą szkołę jazdy cechuje pełen profesjonalizm, miała atmosfera, a nauka w niej to czysta przyjemność!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mariola Nicpoń

Mariola Nicpoń
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 23.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły nauki jazdy i nie mogłam trafić lepiej. Zarówno Pan Piotr, jak i Pan Michał wspaniali instruktorzy. Pan Piotr pełen cierpliwości i indywidualnego podejścia do kursanta. Instruktor z pasją, pełen profesjonalizmu, zawsze pomocny, dla którego każda osoba jest wyzwaniem . A najpiękniejsze jest to jaką przynosi mu to satysfakcję. Pan Michał osoba pełna spokoju, wyrozumiałości. Przy tym dająca wiele praktycznych rad i wskazówek. Moja intuicja mnie nie zawiodła przy wyborze szkoły nauki jazdy. Egzamin zdany za pierwszym razem.???? Napewno będę z wielkim sentymentem wspominać moją przygodę ze szkołą Akademia Jazdy Kowalski : Pana Piotra, Pana Michała i Panią Asię. Polecam wszystkim.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Anna Milewska

Anna Milewska
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 09.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Wybór Akademii Jazdy Kowalski okazał się być strzałem w dziesiątkę. Pan Piotr, który mnie uczył, to instruktor z powołania, pasjonat z niesamowitą wiedzą, którą chętnie i umiejętnie przekazuje. Uczy rzeczy przydatnych nie tylko na egzaminie, ale przede wszystkim w życiu kierowcy. Ma niezwykłą cierpliwość (nie byłam łatwym uczniem). Kocha to co robi i to przekłada się na atmosferę i jakość szkolenia. Zaczynałam kurs nie wiedząc gdzie jest gaz a gdzie hamulec, a egzamin praktyczny zdałam w pierwszym terminie, co uważam za ogromny sukces. I wiem, że jest on zasługą Pana Piotra. Bardzo polecam Akademię Jazdy Kowalski. W moim przypadku to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Luke S ....k ip: 89.64.62.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.02.2021
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Szkoła świetnie i bezstresowo przygotowała mnie do egzaminu. Bezpiecznie, profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Anka Anka

Anka Anka
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 21.01.2021

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Rewelacyjna, profesjonalna i ludzka obsługa. Ja jezdzilam z Michałem Skóra, profesjonalista w każdym calu, z ogromnymi pokładami cierpliwosci. Z ogromnym poczuciem humoru, zawsze uśmiechnięty. Polecam w 100 %

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Paulina Duda

Paulina Duda
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 21.12.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Serdecznie polecam szkołę jazdy!Bardzo profesjonalne podejście Pana Michała, duża cierpliwość a przede wszystkim wiele celnych wskazówek, które nie tylko pozwolą zdać egzamin,ale przygotują do jazdy w przyszłości. Polecam szkołę jazdy każdemu kto ceni sobie profesjonalizm oraz świetną atmosferę ????

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Monika Pająk

Monika Pająk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 21.12.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Instruktor Michał, z którym jeździłam od początku do końca, był bardzo cierpliwy, dokładny i wymagający, co pewnie sprawiło, że udało mi się zdać ten egzamin za pierwszym podejściem. Na dodatek Pan Michał przekazywał mi wiedzę w taki sposób, żebym nie tylko zdała egzamin, ale również umiała jeździć po zdaniu egzaminu, co jest bardzo ważne, gdy np. słyszy się, że wielu instruktorów uczy przejazdu przez łuk "na słupki". Grafik był dostosowany pode mnie, a nie ukrywam, że byłam wymagająca, gdyż nie było łatwo dostosować godzin jazd pod moją pracę. Atmosfera super, wszystko na plus, jestem bardzo zadowolona :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mikołaj Traczyński

Mikołaj Traczyński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 13.12.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie. Pan Michał i Pan Piotr przygotowują do bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Po ukończeniu kursu egzamin jest jedynie formalnością.

+ Zaletydobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Mateusz Traczyński

Mateusz Traczyński
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.12.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalność i powołanie cechują pracowników tej szkoły jazdy. Pan Michał jak i Pan Piotr przygotowują do umiejętności bezpiecznego prowadzenia samochodu jak i dynamiki jazdy. Egzamin w tej szkole jazdy jest formalnością i przyjemnością. Kulturalna i miła atmosfera jazd, jak i dokładnie dobrany grafik pod klienta dopełniają wysoką jakość akademii. Żałuję, że nie trafiłem na Państwa wcześniej!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Bazylek Zielony

Bazylek Zielony
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 10.12.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Dobra merytorycznie szkoła, samochody na bieżąco robione . Pan Piotr świetnie przygotowuje do egzaminu. Byłam przypadkiem trudnym bo uczyłam się w innej szkole, która niestety wyrobiła u mnie źle nawyki. Dzięki szkole Pana Piotra udało mi się w komu zdać! Ja szczerze polecam

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak

Agnieszka W ..h ip: 149.156.40.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.12.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalne i rzetelne podejście do kursanta. Pan Piotr instruktor z powołania, odniosłam wrażenie, że jest w stanie nauczyć dobrze prowadzić absolutnie każdego. Polecam.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Anna Mól

Anna Mól
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.11.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Super Instruktorzy z powołania zarówno Pan Piotr jak i Pan Michał :) uczą dobrych nawyków jazdy, próbny egzamin zagrał się praktycznie tak samo jak z egzaminatorem na oficjalnym. Grafik dostosowaany pod ucznia. Polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak

Ewa ......... ip: 31.179.147.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 07.10.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pan Piotr w krótkim czasie naprawił wszystkie złe nawyki i błędy nabyte na kursie. Wspaniały człowiek, wielkie zaangażowanie, wsparcie, no i najważniejsza sprawa egzamin ZDANY!!! Serdecznie polecam!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Marlena Banasik

Marlena Banasik
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 08.09.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pan Piotr to doskonale przygotowany merytorycznie i praktycznie instruktor, ale - przede wszystkim-osoba z pasją! To właśnie stanowi gwarancję sukcesu jego uczniów. Lekcje z nim to była przyjemność

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Szymon Padacz

Szymon Padacz
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.08.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Świetny instruktor, genialna atmosfera oraz przygotowanie do egzaminu. Polecam każdemu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szymon J .....i ip: 194.53.114.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 08.08.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Idealna szkoła jazdy dla osoby zaczynającej przygodę z nauką jazdy, jak i również dla osoby która miała dłuższą przerwę od jazd. Pan Piotr jest przemiłym człowiekiem, który wszystko wytłumaczy a co najważniejsze idealnie przygotuje do egzaminu. Prawo jazdy zdałem za 1 razem. Wszystko zawdzięczam panu Piotrowi- pełen profesjonalizm i super atmosfera!!! Polecam i będę polecał każdemu !

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Patrycja Madera

Patrycja Madera
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 17.07.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Lepiej trafić nie mogłam, szkołę Pana Piotra wybrałam z polecenia i nie zawiodłam się Bardzo profesjonalne podejście do nauki oraz miła atmosfera na każdych zajęciach

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Bartek Matoga

Bartek Matoga
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 14.07.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Kilka lat przed tym zanim trafiłem to Pana Piotra miałem już kontakt z nauką jazdy - rozpocząłem standardowy kurs w innym ośrodku, ale z powodu wyjazdy z kraju nigdy nie podszedłem do egzaminu. Miałem niezbyt pozytywne przejścia z instruktorami i byłem nieco zniechęcony do podjęcia tematu na nowo. Naprawdę cieszę się, że trafiłem do tej szkoły, bo od pierwszych zajęć (po kilku latach zaczynałem niemal od zera) czułem, że robię postęp i nauka idzie w dobrym kierunku. Pan Piotr jest prawdziwym pasjonatem tego zawodu - zajęcia są nie tylko bardzo dobrze przemyślane, profesjonalnie prowadzone ale też bardzo miłe, bezstresowe - prowadzone w luźnej atmosferze. Warto podkreślić także świetnie utrzymany i zadbany samochód, którym po prostu przyjemnie się jeździ. Chociaż moja przygoda z nauką jazdy zaczęła się dość nieprzyjemnie, to po kursie w tej szkole zdałem egzamin praktyczny w pierwszym podejściu, co mnie naprawdę bardzo ucieszyło. Bardzo polecam tę szkołę i Pana Piotra - szczególnie osobom, które późno decydują się na kurs prawa jazdy, albo z jakichś powodów zniechęciły się do nauki.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Franek Valencia

Franek Valencia
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 06.07.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Miałem okazję skorzystać z jazd doszkalających u Pana Piotra - doświadczyłem profesjonalnego podejścia do tematu, rzetelnego szkolenia i eliminowania słabości w kierowaniu pojazdem, szlifowania umiejętności pod kątem egzaminu. Polecam serdecznie wszystkim zmagającym się z jazdą, zajęcia odbywają się bezstresowej, ale też rozwojowej atmosferze.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Arek Kołos

Arek Kołos
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 27.06.2020

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Profesjonalne przygotowanie kursanta do egzaminu.Po wcześniejszej szkole jazdy nie miałem odpowiednich umiejętności i nie mogłem zdać egzaminu.Gdy rozpocząłem jazdy z Panem Piotrem poczułem się dużo pewniej.Pan Piotr świetnie tłumaczy i pokazuje miejsca ,,hakowe''.Bardzo polecam Szkołę Jazdy Pana Piotra.

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Karolina Torba

Karolina Torba
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 04.03.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Idealne przygotowanie do egzaminu państwowego, nauka w przyjemnej atmosferze, Pan Piotr pokazuje wszystkie miejsca hakowe do egzaminu, indywidualne podejście do kursanta. Polecam tę szkołę jazdy każdej osobie, która chce bez stresu zdać egzamin za pierwszym razem!

+ Zaletybrak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak
Łukasz Włodek

Łukasz Włodek
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 19.02.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie Polecam każdemu szkołę jazdy Piotra Kowalskiego. Pan Piotr jest najlepszym i w dodatku dyplomowanym instruktorem nauki jazdy w Krakowie , jeżeli nie wierzysz w swoje możliwości , boisz się jeździć, masz obawy że nie uda ci się zdać państwowego egzaminu na prawo jazdy, to UWIERZ że Akademia Jazdy Piotra Kowalskiego zrobi z Ciebie mistrza kierownicy. Pan Piotr osobiście szkoli każdego kandydata indywidualnie , dobiera dla każdego odpowiedni program szkolenia, uzależniony od stopnia twoich umiejętności. Nauka jest totalnie na luzie bez absolutnie żadnego stresu , a autko (Hyundai i20) jest tym samym na którym zdasz egzamin państwowy, więc nic cię nie zaskoczy. Ja uwierzyłem w możliwości pana Piotra , dzięki Akademii Jazdy Kowalski zdałem już za pierwszym razem. Polecam Każdemu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Łukasz W .....k ip: 188.147.48.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 05.02.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Serdecznie Polecam każdemu szkołę jazdy Piotra Kowalskiego. Pan Piotr jest najlepszym i w dodatku dyplomowanym instruktorem nauki jazdy w Krakowie , jeżeli nie wierzysz w swoje możliwości , boisz się jeździć, masz obawy że nie uda ci się zdać państwowego egzaminu na prawo jazdy, to UWIERZ że Akademia Jazdy Piotra Kowalskiego zrobi z Ciebie mistrza kierownicy. Pan Piotr osobiście szkoli każdego kandydata indywidualnie , dobiera dla każdego odpowiedni program szkolenia, uzależniony od stopnia twoich umiejętności. Nauka jest totalnie na luzie bez absolutnie żadnego stresu , a autko (Hyundai i20) jest tym samym na którym zdasz egzamin państwowy, więc nic cię nie zaskoczy. Ja uwierzyłem w możliwości pana Piotra , dzięki Akademii Jazdy Kowalski zdałem już za pierwszym razem. Polecam Każdemu.

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Szymon K ..t ip: 5.173.32.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 03.01.2020
Ilość podejść do egzaminu: 1

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Dobre podejscie do kursanta, znakomite przygotowanie do egzaminu państwowego, ciekawe wykłady, dobra atmoswera, dobry stan pojazdu, instruktor z powołania

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera
- Wadybrak
Piotrek Filipczyk

Piotrek Filipczyk
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.12.2019
Ilość podejść do egzaminu: 2

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
Kurs

Dobre podejście do kursanta, idealne przygotowywanie pod egzamin państwowy

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, ciekawe wykłady, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak
Agnieszka Natkaniec

Agnieszka Natkaniec
Opinia zweryfikowana przez Facebook
ocena z dnia: 11.12.2019

Ocena ogólna

 

Kategoria
B1

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

W 2016 r ostatni raz chodziłam na jazdy (do innej szkoły), niestety zrobiłam sobie przerwę i do tego roku nie jeździłam zupełnie. Stwierdziłam w tym roku, że prawko zrobić trzeba i poszłam do Akademii Jazdy Kowalski. Wystarczyło kilka jazd z panem Piotrem i udało się. Zdałam za pierwszym razem. Mam porównanie z innej szkoły, więc mogę szczerze powiedzieć, że WARTO przyjść do tej szkoły. Świetny instruktor, atmosfera, super przygotowuje na egzamin. W skrócie - biorąc lekcje jazdy w tej szkole jest się idealnie przygotowanym do egzaminu i do jazdy samodzielnej. Po prostu - bardzo polecam :)

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobra organizacja, dobry stan pojazdów, elastyczność, instruktor “z powołania”, profesjonalizm, punktualność
- Wadybrak

Joanna P .........a ip: 37.47.101.....
Opinia zweryfikowana przez e-mail
ocena z dnia: 10.12.2019

Ocena ogólna

 

Kategoria
B

Rodzaj szkolenia
TYLKO jazdy doszkalające

Pan Piotr Kowalski to najlepszy instruktor!!! Cierpliwy z ogromną wiedzą i pasją. Jazdy przebiegały w sympatycznej atmosferze, podczas których wiele się nauczyłam. Gorąco polecam!!!

+ Zaletyatrakcyjna cena, brak ukrytych kosztów, dobra atmosfera, dobry stan pojazdów, instruktor “z powołania”, profesjonalizm
- Wadybrak