Prawo jazdy Liszki

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Liszki(2)

6 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 29.01.2023)
Nie dość że wykładowcznyni chwali się że nie umie oszczedzac pieniedzy i prosi zebysmy w ratach przynosili bo za szybko wydaje to jeszcze ten instruktor ktory pali w szamochodzie papierosy nie pytajac o zdanie, instruktor bardzo nie mily za każdym razem z jazd wracałem poddenerwowany w złych humorze bo instruktor był okropny. Żałuje wyboru i nie polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2019)
Podejście do kursanta fantastyczne, miła otwarta kadra, ludzie z powołania. Zrobiłam kurs w 1,5 miesiąca, instruktor profesjonalny i cierpliwy. Bardzo polecam szkole, wykłady oraz jazdy w bardzo miłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
słaby
(ocena z dnia 29.06.2018)
Tragedia! Z kursu który zaczął się na początku roku 2018 nikt JescZe nie ma prawa jazdy. Mamy za sobą już po kilka egzaminów niestety wszystkie z negatywnym wynikiem. Co do wykładów jest w porządku, co do jazd jest naprawdę źle.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.05.2017)
Polecam wszystkim, bardzo miła atmosfera na wykładach jak i w trakcie jazdy samochodem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 17.08.2016)
Brak kompetencji instruktora.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1

Liszki 2 32-060 Liszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.10.2023)
Szkola jazdy KRUPA z Panem instruktorem Stanisławem to niesamowita kombinacja do nauki prowadzenia samochodu! Pan Stanisław jest nie tylko profesjonalistą, ale także cierpliwym nauczycielem. Jego spokój i wyrozumiałość sprawiły, że nauka była przyjemnością, a nie stresującym doświadczeniem. Szkola jazdy KRUPA zapewniła mi solidne przygotowanie do egzaminu, a także pewność siebie na drodze. Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2023)
Polecam tą szkołę nauki jazdy !! Nauka z Panem Stanisławem bardzo przyjemna kurs przebiegł bardzo sprawnie. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Duży plus za dyspozycyjność czasową!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.03.2023)
Świetne miejsce do nauki jazdy! Pan Stanisław bardzo profesjonalny, jazdy szybko i skutecznie wyjeżdżone oraz egzamin ładnie zdany. Podczas wszystko zostało idealnie wyjaśnione, wiele rad co do zdawania i bardzo miła atmosfera. Nie odwołuje jazd bez powodu, szybko daje kolejne, o wszystko można zapytać i zawsze daje odpowiedź. To była wręcz przyjemność jeżdżenia i uczenia się z Panem Stanisławem. Teraz już po zdaniu mogę z czystym sumieniem polecić początkującym. Pana Jarosława również z całego serca polecam. Ma bardzo dużo dobrych opinii i sama miałam z nim jedną jazdę, która również była czystą przyjemnością i wiele z niej wyniosłam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 27.10.2022)
Tragedia.Na dojazd do Krakowa i powrót traci się połowę planowych godzin.Instruktor M.. Ł... to totalne nieporozumienie. Załatwia swoje sprawy podczas jazd, specjalnie straszy i stresuje , kłamie ,opowiada niestworzone historie i brednie. Porażka . Właściciel super człowiek ale ten instruktor tylko [...] nie ludzi uczyć jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
2

Rączna 595 (biuro) plac manewrowy 32-060 Liszki

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, C+E, A2, AM, B+E, C, C+E, A+B, A po A1, A po A2, A2 po A1, A2+B, B po B1, B96, D, D po B, D po C, KW, KWP, KWU, KWUP, SO

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Liszki?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Liszki to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Liszki. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą e-testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.