Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. A1 już od 2400zł

Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(141)

Więcej filtrów kursów
59 Zaufanych Opinii (117 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.06.2022)
Porządni iskteuktorzy z podejściem humoru a i jednoczesnie profesjonalizmem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.06.2022)
super szkola insturktorzy oraz biuro na najwyzszym poziomie
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2022)
Duży profesionalizm, dobra organizacja i świetne przygotowanie przed egzaminem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2022)
Pan Mariusz>>
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2022)
Instruktor był bardzo profesjonalny. Nie tylko zadbał o przygotowanie mnie do egzaminu, ale także do jazdy w prawdziwym życiu. Przeszłam do tego szkoły jazdy z innej i zdecydowanie była to dobra decyzja. Polecam z całego serca, instruktor całkowicie rozładowowywał wszelki stres, cała nauka odbywała się bezstresowo. Gdy zrobiłam jakiś błąd, tłumaczył co było nie tak, jak zrobić daną rzecz prawidłowo i powtarzaliśmy tak żeby bylo dobrze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
117 Zaufanych Opinii (202 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy STACH w szczególności Pana Marka Kępińskiego z którym odbywałem jazdy doszkalające przed egzaminem na prawo jazdy. Pan Marek to wyjątkowo cierpliwy, uprzejmy i metodyczny instruktor który ma bardzo indywidualne podejście do kursanta. Mogę z czystym sumieniem polecić go każdemu kursantowi kto przygotowuje się do egzaminu prawa jazdy
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2022)
Polecam instruktora Michała Gaździka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.06.2022)
Jestem bardzo zadowolona z kursu! Instruktor - pan Maciek Krawiec, ma świetne podejście, pełne cierpliwości do wystraszonego na początku kursanta, ale też humoru, który sprawiał, że stres znikał a jazdy stawały się przyjemnością. Pan Maciek pracuje z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jeżeli chodzi o kontakt z biurem w sprawie formalności to był bardzo sprawny i przyjemny. Wykłady online są przejrzyste i wygodne, a obowiązkowe szkolenie z pierwszej pomocy przeprowadzone w miłej atmosferze :) Bardzo polecam szkołę jazdy STACH
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.06.2022)
Serdecznie polecam szkołę STACH. W szczególności chciałem polecić wszystkim Pana Roberta Ferenca. Przychodząc na pierwszą jazdę podczas kursu nie miałem najmniejszego pojęcia o jeździe samochodem, a dziś zdałem egzamin za pierwszym razem bez najmniejszych problemów. Wiedza, cierpliwość i zaangażowanie Pana Roberta była na wagę złota. Jeszcze raz z tego miejsca dziękuję i polecam każdemu, kto chce w przyjemniej atmosferze nauczyć się jeździć :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2022)
Bardzo polecam Pana Pawła Lubacha. Świetne podejście do nauki jazdy, metody, które bardzo do mnie trafiły, super kontakt, wesoła, swobodna atmosfera. Pomimo kilku potknięć do każdego egzaminu podchodziłam bezstresowo i super przygotowana. Bardzo dziękuje :) 10/10
2
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
41 Zaufanych Opinii (65 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2022)
Bardzo dobra szkoła zdane za 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.06.2022)
Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z podejścia instruktorów, spokojnej atmosfery, profesjonalizmu i sprawnego przebiegu kursu oraz komunikacji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2022)
Polecam ten ośrodek! Pełen profesjonalizm i super podejście instruktorów. Ciepliwość i pomoc w doszkoleniu w bardzo bezstresowej, przyjemnej atmosferze :) bardzo dobry, szybki kontakt. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.06.2022)
Bardzo polecam tą szkołę. Gdybym musiała wybierać drugi raz, to znowu wybrałabym AKME. Nauczyłam się nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak jeździć. Niesamowite podejście do kursanta na każdym etapie szkolenia, a nawet już po zdaniu. Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposób, tak że człowiek nie zasypiał jak to zwykle bywa. Podczas nauki praktycznej, instruktorzy bardzo spokojni i opanowani. Miałam przyjemność jeździć głównie z Dominiką, która wszystko dokładnie wyjaśniała. Po skończonej jeździe również cała lekcja była dokładnie omawiana, to bardzo pomagało. Nauka u takich ludzi to czysta przyjemność. Myślałam, że moja przygoda z nauką jazdy tutaj potrwa dłużej, ale cóż udało się zdać za pierwszym razem. Jeszcze raz bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.06.2022)
Polecam gorąco bezkonkurencyjny Ośrodek Szkolenia Kierowców!! Do AKME trafiłam po skończonym kursie w innej szkole jazdy, ale tak naprawdę tutaj nauczyłam się jeździć. Dzięki profesjonalnemu podejściu, ogromnej wiedzy i CIERPLIWOŚCI :-) oraz pełnemu zaangażowaniu instruktorów, którzy nie zwątpili we mnie ani na chwilę i motywowali do samego końca, pozbyłam się złych nawyków wyuczonych w poprzednim ośrodku i zdobyłam upragnione prawo jazdy.
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. Dobrego Pasterza 122b/129Osiedle Teatralne 33, Karola Łowińskiego 2, 31-416 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
42 Zaufane Opinie (56 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2022)
Egzamin praktyczny zdany! Dziękuję bardzo za pomoc i odpowiednie podejście Pana Jacka!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2022)
Świetne przygotowanie do prawa jazdy. Teoria jak i zarazem jazdy(z Panem Sławkiem) sprawiły mi ogromną i były bez stresowe. Serdecznie polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2022)
Z całego serca polecam! Bardzo dużo się nauczyłam, podszkoliłam swoją jazdę i poprawiłam samopoczucie jako kierowca, dzięki bardzo dobrym instruktorom: Panu Sławkowi i Panu Maciejowi, z którymi miałam lekcje. Ich podejście do kursanta (spokojne, wyrozumiałe i profesjonalne) było w pełni zgodne z moimi oczekiwaniami i potrzebami. Z pomocą Pani Ewy zawsze udawało się też w krótkim czasie znaleźć dogodny termin na jazdę i otrzymać wsparcie w całym procesie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2022)
Świetne miejsce. Został mi przydzielony naprawdę super instruktor do nauki jazdy, a teoria przebiegła miło i przyjemnie. Egzamin teoretyczny oraz praktyczny zdałem za pierwszym razem. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2022)
Bardzo przyjemnie przygotowywało mi się w tej szkole do egzaminów na prawo jazdy. Pani Ewa bardzo pomocna i wspierająca w tej drodze. Istruktor Pan Jacek bardzo dobrze tłumaczy. Jest również bardzo cierpliwy i pozytywny. Stara się pozytywnie nastawić kursanta na późniejsze egzaminy oraz późniejszą jazdę w przyszłości. Polecam tą szkołę, gdybym miała drugi raz wybierać szkole to mój wybór by się nie zmienił.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
25 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2022)
Bez obaw mogę polecić Albar! Organizacyjnie bezproblemowo, w razie wątpliwości wyczerpujące odpowiedzi i zero stresu. Same jazdy - pełna profeska ze strony Krzysztofa Bilskiego - wytłumaczył, przekazał w sposób zrozumiały, obrazowy w trakcie jazd, by móc ogarnąć temat. Jazdy nie były nudne, przydatne wskazówki pomagały w każdej sytuacji awaryjnej. Chciało się jeździć, nawet kiedy dni były gorsze! Egzamin zdany za pierwszym razem! Jak masz się zastanawiać to nie ma co - zapisuj się! Stresu zero!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2022)
Bardzo dobrze prowadzone lekcje, Pan Krzysztof Bilski bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu, który zdałem za 1 razem. Atmosfera jest miła, luźna i przyjemna. Bardzo polecam szkołę jazdy ALBAR A przede wszystkim instuktora Krzysztofa.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.05.2022)
Mogę z całą pewnością polecić pana Łukasza Gajka, bardzo dokładny, zwraca uwagę na wiele szczegółów, w pełni wykorzystuje każdą godzinę jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.04.2022)
Polecam bezkonkurencyjnie ten Ośrodek Szkolenia Kierowców! Instruktor Łukasz Buś to ZŁOTY CZŁOWIEK, który posiada więcej niż 100% cierpliwości do kursantów! Co więcej jest wymagający i egzamin wewnętrzny praktyczny został przeprowadzony rzetelnie tak jak jest to oceniane na egzaminie państwowym. Do skutku ćwiczył ze mną dane manewry, jeśli wymagała tego sytuacja oraz jasno i konkretnie potrafi to wytłumaczyć. Atmosfera podczas jazd nie była w ogóle sztywna i dzięki temu jazda stała się przyjemnością, a czas w samochodzie mijał szybko. Panie w biurze zawsze pomocne i na każde pytanie mogłam liczyć na odpowiedź. Lepiej trafić nie mogłam niż na OSK Albar! Egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdałam bezbłędnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.04.2022)
Życzliwość i kompetencja w szkole Albar idą w parze! Od momentu zapisu w biurze szkoły- Panie tam pracujące są wspaniałą wizytówką firmy- do momentu zdania egzaminu wewnętrznego czułam, że dobrze trafiłam. Uprzejmość, bycie miłym a zarazem wymagającym, rzetelnym i cierpliwym to cechy instruktora, na którego miałam szczęście trafić. Robert Gorczyca- dziękuję, że wiele tych samych rzeczy zawsze ponownie tłumaczyłeś mi ze stoickim spokojem! Szerokości! Dominika H.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
5
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
21 Zaufanych Opinii (42 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.06.2022)
Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy, prawko zdane za pierwszym razem, gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.06.2022)
Polecam kurs motocyklowy w Motoelce. Pani w biurze bardzo miła i pomocna. Instruktor p.Konrad rewelacyjny!!! w miły i fachowy sposób przekazuje wiedzę, dzięki temu szybko robi się postępy w jeździe motocyklem. Bacznie obserwuje kursantów i błyskawicznie wychwytuje i koryguje błędy. Egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem. Dziękuje i polecam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2022)
Do szkoły trafiłem przez przypadek, kierując się bliskością placu manewrowego. Kurs zakończyłem w innej szkole rok wcześniej i chodziło mi o szybkie odświeżenie umiejętności przed kolejną próbą podejścia do egzaminu. Jazdy udało się odbyć w odpowiadających mi godzinach, nie musiałem zmieniać swojego grafiku. Egzamin udało się zdać za pierwszym podejściem w tym sezonie i jest w tym znaczący wkład instruktora Bogdana, którego szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2022)
Daję szkole najwyższą ocenę. Podejście do kursantów na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi biurowej, po instruktorów. Poprostu Ci ludzie nie są tam z przypadku. Bardzo polecam. Mnie przypadł instruktor Bogdan, który bardzo rzeczowo, przyjaźnie i z zaangażowaniem podszedł do mojego kursu. Bardzo szybko znalazł przyczynę moich niedociągnięć przy ćwiczeniach na placu manewrowym, co zaowocowało wykonaniem ich poprawnie na egzaminie . Po pozytywnie przebytym placu, egzamin na mieście był już tylko formalnością. Pozdrawiam - kursant Łukasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2022)
Instruktor Marcin to poprostu człowiek na właściwym miejscu. Przygotowanie do egzaminu 10/10. Wszystko na spokojnie wytłumaczone. Szkolenie w zakresie techniki jazdy na motocyklu profesjonalne. Sama szkoła świetnie podchodzi do kursantów i pomaga w formalnościach. Polecam wszystkim. NORBERT ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Szkoła Motocyklowa Motoelka

ul. Karmelicka 57/1ul. Prądnicka 32, ul. Prądnicka 32, 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
19 Zaufanych Opinii (78 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2022)
Serdecznie polecam Kormoran! Atmosfera bardzo przyjemna, jazda bez stresu! Teoria na jazdach przekazywana jest perfekcyjnie!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.06.2022)
Super szkoła, mili instruktorzy i właściciel. Teoria prowadzona przykładnie. Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.05.2022)
Bardzo polecam OSK Kormoran.❤️ super podejście do kursanta. Wykłady z Sebastianem to sama przyjemność aż chce się uczyć a nauka sama wchodzi do głowy.???? Materiały do nauki 100% przydatne przy egzaminie. Bardzo Dziękuję Grzegorzowi który ma anielską cierpliwość do popełnianych wszystkich błędów I zawsze spokojnie uczy ze zrozumieniem do póki się nie nauczysz,szczególnie na drogach jednokierunkowych,rondach, zawrotkach,parkowania???? oraz za niesamowite przygotowanie i wsparcie przed samym egzaminem. Nie ma to jak instruktor pojedzie z tobą na egzamin???? najlepsza szkółka cudowni ludzie lepiej trafić nie mogłam.Dziękuję????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2022)
Właśnie zdałem egzamin za pierwszym razem i to bezbłędnie! Podczas pierwszych jazd pierwszy raz siedziałem w aucie za kierownicą i trochę się denerwowałem, ale ze wspaniałą pomocą Pana Instruktora szybko nauczyłem się jeździć autem i po 30 godzinach wspólnych jazd egzamin państwowy, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, został zdany. Pełen profesjonalizm, komunikacja i współpraca z instruktorami. Ja cały czas jeździłem z Panem Bogdanem, któremu bardzo, ale to bardzo dziękuję za naukę oraz wspólnie mile spędzony czas w aucie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam ten ośrodek do nauki jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2022)
Pan Bogdan potrafi świetnie przekazać wiedzę, a jazdy nie są stresujące. U mnie zdane za pierwszym razem
7
OSK Kormoran

al. Pokoju 83 31-564 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A po A2, A po A1, A2, B+E, A+B, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1, B96

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
17 Zaufanych Opinii (33 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2022)
Polecam Panią Irynę z całego serca! Miałam w tej szkole tylko jadzy uzupełniające, ponieważ przed egzaminem nie czułam się pewna. Nauczyłam się dużo nowego, fajnych manewrów parkowania, dobrego wykonania łuku (placu manewrowego) nie na słupki, tylko tak, jak ma to wygłądać w życiu codziennym!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Gorąco polecam tę szkołę jazdy. Pani Irena ma duże doświadczenie i chęć dzielenia się swoją wiedzą. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2022)
Bardzo polecam instruktora Pani Irynę, która pomogła mi przygotować się do egzaminu. Wszystko było w spokojnej atmosferze, na wyższym poziomie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2022)
Bardzo polecam tą szkołę. Instruktorzy są w tej szkole bardzo miły. Pani Irena jest super. Wszystko dokladnie wyjasnia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2022)
Serdecznie polecam tę szkołę jazdy, instruktorzy mają świetne podejście do kursantów i dużo cierpliwości. Zajęcia z Panią Iryną to sama przyjemność, każdego nauczy dobrej jazdy, prawdziwa instruktorka z pasji! Dziękuję za wiedze i cenne wskazówki)). Egzaminy zdane za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 Zaufanych Opinii (24 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.05.2022)
Autoakademia bardzo dobre miejsce dla nauki jazdy. Miałam możliwość jeżdzić różnymi autami i to było super doświadczenie, bo zapoznałam się czym się różnią w praktyce. Dobrze wykwalifikowana kadra, spokojni cierpliwi instruktorzy (kurs zrobiłam z p. Markiem, a dodatkowe godziny z p. Wiesławem). Oddzielne podziękowanie dla pani Ani za ogarnianie kwestii organizacyjnych. Bardzo polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.04.2022)
To był bardzo dobry wybór. Polecam szczerze Auto Akademie. Pełny profesjonalizm w obsłudze klienta. Rzetelne informacje, fachowe prowadzenie szkolenia , serdeczność , życzliwość. Wysoka kultura to cechy osób, z którymi miałam przyjemność zetknąć się podczas odbywania szkolenia w tej szkole jazdy. W biurze pani Ania zawsze uśmiechnięta, kompetentna i serdeczna. Formalności załatwia się z nią szybko, w miłej atmosferze, odpowiada na wszystkie pytania doradzi i podpowie. Szkolenie teoretyczne – świetny przekaz, ciekawie prowadzone wykłady. Część praktyczna – jazdy z Panem Wiesławem przebiegały z przyjaznej atmosferze. Pan Wiesław – pogodny , czujny instruktor o anielskiej cierpliwości. Wszystkie uwagi przekazuje w sposób spokojny i motywujący i dokładny. To wysokiej klasy profesjonalny instruktor. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy i gorąco ją polecam. Zofia WIlczyńska
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2022)
Bardzo polecam tę szkołę nauki jazdy! Ciekawe wykłady, świetni instruktorzy i miła atmosfera :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.03.2022)
Auto Akademię polecam baaardzo mocno każdemu, kto chce uczyć się obycia z autem i przepisami drogowymi w przyjaznej, bezstresowej atmosferze :) Super przyjazne miejsce :D Pani Ania - serdeczna i pomocna w każdej sytuacji, a zajęcia z pierwszej pomocy - mistrz! :D Zero nudy, za to dużo śmiechu :D Pan Grzegorz - rzeczowy, świetny wykładowca i wyrozumiały egzaminator :D Posiada bardzo dużą wiedzę, którą w sposób umiejętny i ciekawy potrafi przekazać kursantom. Skłania do samodzielnego myślenia. Nawet Ci najbardziej oporni poczują głód dalszego rozwoju po takich zajęciach :D Pan Marek - mój mentor :) Świetny, konkretny przy czym bardzo ludzki instruktor :) Nie odpuści dopóki podstawy nie będą opanowane na tip-top :D Za co będę mu dozgonnie wdzięczna :) Potrafi tchnąć w kursanta pewność siebie i wiarę we własne siły :) Jestem tego najlepszym przykładem :D Wszystkim będącym na etapie poszukiwań dobrej szkoły gorąco polecam Auto Akademię :) To była jedna z najfajniejszych przygód w moim życiu :D
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Szczerze polecam. Profesjonalni i bardzo cierpliwi instruktorzy. Dzięki Auto Akademii polubiłam jazdę samochodem.????
9
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
13 Zaufanych Opinii (26 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2022)
Bardzo polecam Akademie Jazdy Kowalski I instruktora Pana Michała. Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Michałem zdałam w końcu egzaminem, co w innej szkole nie było możliwe. Bardzo się stresowałam na początku a potem egzaminem ale przy wsparciu Pana Michała poczułam się pewnie. Jest instruktorem bardzo cierpliwym, spokojnie wszystko tłumaczy, podczas jazd panuje miła, luźna atmosfera. Polecam raz jeszcze i pozdrawiam Pana Michała!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.02.2022)
Naprawdę mili ludzie, instruktor nadludzko cierpliwy. Dostałam mnóstwo wskazówek i rad, które pozwoliły mi zdać egzaminy państwowe. Jestem ogromnie wdzięczna.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.01.2022)
Do tematu prawa jazdy wróciłam po ponad 5 latach przerwy, gdy po serii nieudanych egzaminów porzuciłam marzenia o posiadaniu uprawnień. Po kilku latach postanowiłam spróbować jeszcze raz tym razem w innym miejscu. W trakcie poszukiwań trafiłam na wiele przychylnych opinii na temat tej szkoły, co skłoniło mnie do podjęcia kolejnej walki o prawo jazdy właśnie tutaj. Wybór ten okazał się strzałem w dziesiątkę! Trafiłam na Pana Piotra, który jest wybitnym specjalistą w swoim fachu. Każda wyjeżdzona godzina była dawką bezcennej wiedzy, która procentowała coraz wyższym poziomem umięjętności. Pan Piotr jest profesjonalistą w każdym calu ale też osobą niezwykle serdeczną i wyrozumiałą - każdy błąd dokładnie tłumaczy, co pozwala wyciągnąć wnioski na przyszłość. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, gdzie czuje się, że 100% uwagi poświęcone jest kursantowi i jego jak najlepszemu przygotowaniu do egzaminu. Po kilku pakietach jazd doszkalających zdałam egazmin za pierwszym podejściem co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się dla mnie niemożliwe! Gorąco polecam tę szkołę każdemu, kto chce się w sposób wzorowy przygotować do egzaminu ale i nauczyć wielu zachowań przydatnych na drodze już jako kierowca.
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2022)
Gorąco polecam szkołę jazdy Pana Piotra - spotkałem się tam ze wsparciem, życzliwością i miłym nastawieniem, od zapisu na zajęcia teoretyczne po zdanie samego prawka. Pan Piotr jako instruktor okazał się wyrozumiałym instruktorem którego przyjazne podejście pozwoliło mi się przygotować należycie i zdać obydwa egzaminy za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w naszym kraju. Pełni ważną funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego.

W Krakowie jest duża liczba szkół jazdy, gdzie przyszli kierowcy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy. Kursanci do egzaminu państwowych na prawo jazdy w Krakowie z części teoretycznej oraz praktycznej udają się do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zlokalizowanego na ul. Nowohuckiej 33 A.

Każdy kursant, który szuka szkoły jazdy w Krakowie zastanawia się, gdzie zostanie najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Nasz portal chciałby pomóc rozwiązać Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się przy wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Z tego powodu stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy, gdzie każda osoba poszukująca informacji na temat szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy znajdzie je w jednym miejscu - w SuperPrawoJazdy!

Każdy ośrodek szkolenia kierowców powinien stawiać sobie za cel wyszkolenie przyszłych kierowców, którzy będą dokładnie znać przepisy ruchu drogowego, odpowiednią technikę kierowania pojazdem oraz inne umiejętności związane z obsługą samochodu. Istotną wiedzą i umiejętnością jest też sposób udzielania pierwszej pomocy.