Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B96 już od 450zł

Rolminex Szkoła Kierowców

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(143)

Więcej filtrów kursów
141 Zaufanych Opinii (255 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2022)
polecam bardzo ośrodek szkoleniowy stach! wykłady prowadzone w bardzo ciekawy sposob, można z nich bardzo duzo wynieść, dzieki czemu nauka na teorie przychodzi z łatwością, co do praktyki bardzo polecam p. Maćka, super instruktor, wprowadza milą atmosferę, jeżeli potrzeba to wytłumaczy na spokojnie od podstaw kilka razy, jazdy odbywają się na luzie bez jakiegokolwiek stresu. Oba egzaminy państwowe zdane za pierwszym razem! Polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2022)
Serdecznie polecam wybór tej szkoły a w szczególności instruktora Pana Piotra Żeglenia. Po 10 latach zdecydowałam się na ponowne podejście do egzaminu i dzięki jazdom doszkalającym u Pana Piotra udało mi się zdać. Jazdy odbywały się w bezstresowej i milej atmosferze, Pan Piotr ma świetne podejście do kursanta, jest wyrozumiały i cierpliwy. Polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2022)
Serdecznie polecam szkołę jazdy STACH! Wykłady prowadzone w ciekawy sposób, łatwy do zrozumienia. Jazdy miałam przyjemność odbywać z Panem Piotrem Żegleniem. Trafiłam z przypadku i nie żałuję, był to świetny (a wręcz najlepszy) wybór. Przede wszystkim przyjazna atmosfera oraz fachowe podejście do szkolenia! Jazdy były zawsze bezpieczne, bezstresowe, przepełnione dużą dawką śmiechu :). Pan Piotr umiał wszystko wytłumaczyć bardzo precyzyjnie, przez co można było czuć się pewnie za kierownicą. Egzamin zdany za 1 razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2022)
Polecam, bardzo porządna szkoła jazdy. Jazdy z instruktorem Piotrem Żegleń były spokojne i popełnione przeze mnie błędy zostały klarownie wytłumaczone. Opcja E-learningowej również jest jak najbardziej na plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2022)
Czułam się doskonale przygotowana do egzaminu, świetny instruktor i miła atmosfera. Polecam serdecznie każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
65 Zaufanych Opinii (90 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2022)
wszystko super
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2022)
Polecam tą szkołę jazdy za ciekawych instruktorów z którymi odbyłem jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy z indywidualnym podejściem do kursanta! Polecam zarówno kurs teoretyczny (stacjonarny) jak i lekcje praktyczne. Jazdy odbyłam z instruktorem Pawłem, który w bardzo spokojny, wyważony sposób tłumaczył wszystkie zagadnienia. Lekcje przebiegły w miłej, nie stresującej atmosferze, a sama jazda stała się dla mnie przyjemnością! Samochód zawsze był czysty i przygotowany. Na plus zasługuje również profesjonalny personel biura, a zwłaszcza Pani Natalia.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2021)
Kurs był wspaniały. Pan Zbyszek - na prawdę super Instruktor, cały czas dobra atmosfera, na wszystkie pytanie zawsze dostawałem odpowiedzi. Bez żadnej presji, pozytywnie, a głównie w końcu czuję się pewnie na drodze. Na prawdę polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2021)
POLECAM!!! Jeździłem z Panią Basią, pełen profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy i zwracaniu uwagi na szczegóły ważne na egzaminie! Bardzo dobrze motywuje do nauki : ). Co należy podkreślić instruktorom zależy nie tylko aby kursant zdał egzamin, ale również aby został dobrym kierowcą w przyszłości :) Dodatkową zaletą tej szkoły jazdy jest lokalizacja, nie trzeba tracić czasu na dojazdy na trasy egzaminacyjne (jeśli egzamin zdaje się na Balickiej).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
47 Zaufanych Opinii (62 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2022)
Polecam tą szkołę jazdy z całego serca! Wykłady interesujące i prowadzone z pasją, bardzo miła atmosfera zarówno w biurze, jak i podczas jazd :) Przekochana Pani Ewa, która zawsze potrafiła znaleźć dogodny termin, nawet na ostatnią chwilę oraz Pan Jurek, który był w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Miałam przyjemność odbywać jazdy z Panem Sławkiem- naprawdę świetny instruktor! Ogromna cierpliwość, przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas jazdy oraz odnalezienie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie- to właśnie dzięki Panu Sławkowi udało mi się zdać egzamin :) Serdecznie polecam i dziękuję każdemu, kto przyczynił się do mojego sukcesu! <3
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.12.2021)
Bardzo dobra atmosfera na zajęciach teoretycznych jak i w trakcie jazd, kompetentni instruktorzy, indywidualne podejście do kursanta, polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2021)
Super szkoła ! Szczerze polecam, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu teoretycznego, świetnie prowadzone zajęcia praktyczne, indywidualne podejście do każdego i dużo cierpliwości :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.12.2021)
Świetne przygotowanie do egzaminu, przemili instruktorzy i dobre podejście do kursanta. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Profesjonalne podejście, efektywna nauka - egzamin teoretyczny zdany za pierwszym razem, do praktyki z pewnością odpowiednio przygotowany
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
32 Zaufane Opinie (56 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2022)
Trafiłam do szkoły po długiej przerwie i kilku niezdanych egzaminach. Można powiedzieć, że znowu zaczęłam od zera. Miałam 30 godzin jazdy. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem. Wszystko było na wysokim poziomie. Instruktorzy są bardzo mili oraz wysoko wykwalifikowani. Świetna komunikacja i dobry stosunek ceny do jakości. Czułam, że byli zainteresowani moim sukcesem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2022)
Jestem niesamowicie wdzięczna całej ekipie AKME za poświęcony czas i przygotowanie do egzaminu! Ludzie z pasją i profesjonalizmem!!!! Będę polecać każdemu kto myśli o rozpoczęciu przygody z jazdą !!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2021)
OSK AKME jest najlepszą szkołą do jakiej mogłam trafić. Dzięki instruktorowi- Arkowi nie tylko zdałam egzamin ale przede wszystkim poczułam się komfortowo za kierownicą i nie przeraża mnie już wizja samodzielnego prowadzenia pojazdów :) Arek jest niesamowicie cierpliwy, kompetentny, wyrozumiały a do tego jest świetnym kompanem do rozmowy. Każdy manewr był omawiany lub rozrysowywany do znudzenia a żadne zadane przeze mnie pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Z całego serca mogę polecić tę szkołę jazdy, bo naprawdę robią świetną robotę!
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Bardzo polecam szkołę jazdy AKME. Każdy instruktor, z którym miałam przyjemność jeździć, miał bardzo dobre podejście do kursanta, wszystko było tłumaczone spokojnie i jasno. Zwracano uwagę na moje pewne niedociągnięcia, które potem mogłyby być problematyczne w trakcie egzaminu praktycznego. Każdy instruktor starał się bym mogła te błędy poprawić i wyćwiczyć, aby nie były dla mnie stresujące w przyszłości. Szkoła przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale też do samej jazdy już po załatwieniu wszystkich formalności, co jest moim zdaniem bardzo ważne. Pan Maksymilian również był niezwykle cierpliwy i pomocny na każdym etapie kursu. Jeszcze raz bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2021)
Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME, zajęcia odbywały się w super atmosferze. Elastyczny grafik i chęci instruktorów , aby kurs przebiegał sprawnie jest godny podziwu. Podczas kursu mamy do czynienia z różnymi instruktorami dzięki czemu więcej naszych błędów jest zauważane, a następnie stopniowo likwidowane :) Do każdej osoby podchodzą indywidualnie i możemy jeszcze lepiej doskonalić swoje umiejętności. Moim instruktorem prowadzącym był Michał i z nim spędziłem najwięcej godzin "za kółkiem". Myślę, że do końca życia zapamiętam nasze wspólne jazdy, które odbywały się w naprawdę fantastycznej atmosferze. Oprócz nauki jazdy nie zabrakło czasu na żarty. Gorąco polecam szkołę jazdy osobą które chcą zdać prawo jazdy za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. Dobrego Pasterza 122b/129Osiedle Teatralne 33, Karola Łowińskiego 2, 31-416 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
22 Zaufane Opinie (37 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.12.2021)
Bardzo miła atmosfera, elastyczne godziny jazd (jednocześnie Pan Rafał pilnuje tego, aby jazdy odbywały się systematycznie) oraz indywidualne podejście. W czasie kursu można poznać i zrozumieć wszystkie miejsca, w których jeżdżą egzaminy, co znacznie redukuje stres podczas egzaminu :) Na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, ponieważ podczas kilku jazd doszkalających jeździłam po każdej ulicy i skrzyżowaniu, jakie trafiłam na egzaminie. Dużo cennych uwag oraz tłumaczenia na spokojnie błędów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.12.2021)
Profesjonalizm, zaangażowanie i miła atmosfera. Polecam serdecznie Marcin
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.12.2021)
Dobry instruktor, wszystko jasne wyjaśnił i dlatego zdałem egzamin! Dziękuje.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Miałam jazdy doszkalające z Panią Ireną , bardzo wesoła, miła i wymagająca instruktorka, zawsze wszystko wyjaśni. Dzięki niej nauczyłam się dobrze jeździć i zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2021)
Oczywiste 5 gwiazdek! Genialni instruktorzy. Dla mnie ogromny plus, że można jeździć z wiecej niż jedną osobą, ponieważ każdy uczy i przekazuje wiedzę trochę inaczej i można wiele więcej się nauczyć gdy mamy doczynienia z kilkoma na prawdę dobrymi instruktorami, a tutaj właśnie tak jest. Super atmosfera podczas jazd, zawsze punktualnie, ogrom wiedzy przekazanej w bardzo przystępny sposób dla laika. Instruktorzy z pasją i zaangażowaniem! Świetne przygotowanie do egzaminów państwowych. Ogólnie same plusy żadnych minusów:) Szczerze polecam i będę odsyłać znajomych :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
5
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.01.2022)
Szczerze polecam tą szkołę jazdy! Wszyscy pracownicy są wspaniali zaczynajac od Pani Anni do instruktorów. Dzięki miłemu prowadzącemu nawet nauka teorii okazała się przyjemna. Jazdy jak najbardziej bez stresowe, podczas nauki są miejsca na błędy nawet te najgłupsze. W związku z tym nauka praktyczna przebiega w miłej atmosferze.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.12.2021)
Bardzo dobra szkoła. Profesjonalne nauczanie i przyjemna atmosfera :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Jestem bardzo zadowolony z całego kursu na prawo jazdy kategorii B. Świetny kontakt z Panią Anią, mogłem dostosować kurs do swojego kalendarza dzięki nauce teorii przez internet. Część praktyczna z Panem Markiem to świetnie zainwestowane 30 godzin. Jest instruktorem z powołania, któremu zależy, aby wyszkolić solidnych kierowców. Egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.11.2021)
instruktor podszedl do nauki mnie bardzo profesjonalnie. caly kurs minal sympatycznie i tresciwie;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.11.2021)
Wszystko zorganizowane bardzo profesjonalnie. Kadra niezwykle cierpliwa i sympatyczna. :) Polecam
6
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

ul. Senatorska 26 30-106 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20 Zaufanych Opinii (43 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2021)
Atmosfera super, instruktor Konrad to wspaniały sensei, wiedzę, technikę przekazał w sposób celujący, egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem! A słyszałem podobne pochwały o reszcie instruktorów, także szczerze polecam MotoElkę! Maciek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2021)
Bardzo polecam!! Profesjonalizm na każdym kroku, nauka jazdy była prawdziwą przyjemnością a egzamin to była tylko formalność! Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły nauki jazdy, to nie wahaj się dłużej i zapisz się do MOTOELKI, a i pytaj o instruktora Konrada, którego serdecznie pozdrawiam, dzięki za wszystko!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2021)
Bardzo dobra szkoła jazdy, profesjonalni instruktorzy, wszystko szybko, łatwo i w miłej atmosferze. Jak ktoś myśli o początku moto przygody to tylko z MOTOELKĄ.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2021)
Nie napiszę że "udało" mi się zdać za pierwszym razem, po prostu zostałem do pierwszego egzaminu idealnie przygotowany przez Bogdana i "spółkę". Polecam z uwagi na indywidualne podejście do kursanta, sposób przekazania wiedzy, elastyczne godziny jazdy, przejście przez różne rodzaje motocykli oraz jazdy na różnych sztukach końcowego "eMTeka" jak i samą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2021)
Z całego serca polecam!! Począwszy od Pań z biura po instruktora Konrada nie ma się do czego przyczepić :) Profesjonalne i indywidualne podejście, elastyczny grafik jazd, wiedza przekazywana w sposób ciekawy i konkretny. Widać, że motocykle to ich pasja i tą pasją dzielą się z kursantami! Egzamin zdany za 1 razem idealnie podsumowuje spędzony tam czas :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
Szkoła Motocyklowa Motoelka

ul. Karmelicka 57/1ul. Prądnicka 32, ul. Prądnicka 32, 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
17 Zaufanych Opinii (34 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2022)
Gorąco polecam szkołę jazdy Pana Piotra - spotkałem się tam ze wsparciem, życzliwością i miłym nastawieniem, od zapisu na zajęcia teoretyczne po zdanie samego prawka. Pan Piotr jako instruktor okazał się wyrozumiałym instruktorem którego przyjazne podejście pozwoliło mi się przygotować należycie i zdać obydwa egzaminy za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2021)
Super profesjonalnie, jednocześnie bez stresów i niepotrzebnych problemów. Zdane za 1szym :) W pełni polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Bardzo polecam ten ośrodek.❤️!!!! Atmosfera, która tam panuje jest bardzo przyjazna,wręcz rodzinna. Pani Joanna zawsze służyła pomocą i panowała nad tym zebym miała regularnie zajęcia.!!!!! Podczas szkolenia instruktorzy są bardzo wyrozumiali oraz cierpliwi. Moje szkolenie odbywało się u instruktora Pana Piotra. Mialam również kilka jazd dodatkowych u instruktora Pana Artura. ???? Instruktorzy byli bardzo cieprliwy. Gdy popełniłam błąd to wytłumaczyli i pokazali jak prawidłowo wykonać dany manewr. Poszłam na kurs bez żadnej wiedzy, a w rezultacie udało mi się beztresowo zdać za pierwszym razem egzmain praktyczny. ???? Jeśli szukasz szkoły jazdy w której panuje miła, pomocna i przyjazna atmosfera. instruktorów, którzy będą cierpliwi i wyrozumiali, którzy doskonale Ci wszystko wytłumaczą oraz nauczą jak prawidłowo jeździć. To ten ośrodek jest dla Ciebie!! ❤️????
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2021)
Bardzo polecam. Wszystko na najwyższym poziomie. Świetna atmosfera i komfort nauki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.12.2021)
Wszyscy pracownicy są bardzo profesjonalni i pomocni. Kursant jest bardzo wspierany od samego początku. Moim instruktorem był Pan Artur Krzan, profesjonalista z ogromnym doświadczeniem i świetnym podejściem do kursanta. W czasie jazdy panuje przyjazna i merytoryczna atmosfera, łatwo jest nabrać pewności siebie podczas kierowania. Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
8
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
26 Zaufanych Opinii (50 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.01.2022)
Szkoła i instruktorzy na wysokim poziomie. Bardzo polecam Pana Pawła , świetnie mi się z nim jeździło - jest towarzyski , zabawny , cierpliwy i luźny. Z wielką chęcią przychodziłem do niego na jazdy Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2022)
Szkoła jazdy na najwyższym poziomie. Polecam instruktora Krzysztofa, za jego podejście do kursanta. Umiejętne przekazywanie wiedzy oraz techniki prowadzenia pojazdu wpłynęły na pozytywny wynik egzaminu końcowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2021)
Na jazdy doszkalające zapisałam się po niezdanym egzaminie. Długo szukałam instruktora z powołania. Przeczytałam mnustwo opinii i tak trafił mi się Pan Paweł Kominek. Z każdą kolejną jazdą byłam pewna, że lepiej wybrać nie mogłam. Cudowny człowiek, wspaniały instruktor. Nie był zmęczony moją niewiedzą. Zawsze rysował moje błędy i jeździliśmy do skutku aż zrozumiem. Przez 10 godzin doszkalających, zrozumiałam wszystko to czego nie mogłam nauczyć się w poprzedniej szkole( nawet tak banalną rzecz jak ruszanie na wzniesieniu). Dziękuję Panu Pawłowi za zdany egzamin i życzę powodzenia w kształceniu nowych kierowców.
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2021)
Jak dla mnie najlepsza szkoła do nauki jazdy w Krakowie. Pełen profesjonalizm, szkolenie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze. Czułem się w pełni przygotowany i mogłem bezstresowo podejść do egzaminu państwowego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.12.2021)
Dla mnie zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy! Panie z sekretariatu bardzo profesjonalne, miłe i pomocne, a kontakt z nimi jest bezproblemowy. Ja miałam przyjemność jeździć z Krzysztofem Bilskim i według mnie to strzał w dziesiątkę. Krzysztof ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Ten sympatyczny instruktor jest perfekcjonistą z bardzo dużym pokładem cierpliwości. Po nauce z Krzysztofem egzamin staje się małym szczegółem. Prawo jazdy zdane za pierwszym razem po dziesięcioletniej przerwie!!!
9
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Karmelicka 57/1 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 Zaufanych Opinii (13 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.07.2021)
Polecam każdemu, przygotowanie do egzaminu na najwyższym poziomie, zdane za pierwszym ! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Bardzo polecam! Cierpliwy, wyrozumiały instruktor z indywidualnym podejściem do kursanta, dzięki któremu nauczyłam się dużo więcej niż przypuszczałam i od początku czułam się bardzo pewnie, a jazda samochodem stała się ogromną przyjemnością. Pomimo stresu i presji, które mi często towarzyszą, elegancko zdane, polecam i będę polecać każdemu. Po tym kursie można być pewnym swoich umiejętności.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Zostałem przygotowany do egzaminu z pełnym profesjonalizmem, a to wszystko dzięki najlepszemu instruktorowi
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2021)
Profesjonalnie, rzeczowo, sympatyczny instruktor który wyjaśni wszystkie wątpliwości
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2021)
U Pana Szymona robilam jazdy "doszkalające", ale tak na prawde uczył mnie od zera ...do bohatera :) egzamin zdany za pierwszym razem :) caly program nauczania byl bardzo usystematyzowany,na każdej lekcji wiedzialam dokladnie, co i dlaczego będziemy ćwiczyc. To metodyczne podejście pozwoliło mi na prawdę zrozumiec "jak jeździć", więc na egzaminie nie bylo żadnych niespodzianek. Oprócz systematyki w nauczaniu i dokladnym tłumaczeniu "jak i dlaczego" tu jedziemy tak, a tam tak, Pan Szymon przywiązuje bardzo dużą wagę do umiejętności jazdy od strony technicznej i "czucia" auta. Poza tym lekcje przebiegały w spokojnej i miłej atmosferze- na wesoło :) polecam każdemu!!!!
10
Akademia Jazdy Robimy Prawko

Plac Szczepański 8, zajęcia on line na platformie zoom, 31-011 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >