Ranking szkół (144)

163 Zaufane opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2019)
Bardzo polecam super instruktora, Pana Artura Krzana jest w pełni oddany swojej pracy i to człowiek który oddaje całe serce swojej pracy . Zdałam za 1 razem .
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2019)
Wykłady teoretyczne prowadzone przez pana Staszka są prowadzone w mistrzowski sposób. Żarty i luźna atmoswera na wykładach sprzyja zapamiętywaniu tematów, to jest na duży plus. Na wykładach większy nacisk kładzie się na bezpieczeństwo w ruchu i na praktyczne wskazówki dotyczące jazdy samochodem, czy to w zimie, w lecie. CERAMIZER haha to ulubiony produkt pana Staszka :D Jak się wybierze kto na kurs to będzie wiedział o czym mowa ;p Zajęcia praktyczne odbywałem z Panem Arturem Krzanem. Fajnie się jeździło, gawędziło i lekcje mijały dość szybko :p troche brakuje mi tych spotkań. Przygotowany do egzaminu zostałem dobrze, nawet bardzo. Jeździliśmy po trasach egzaminacyjnych, można powiedzieć do znudzenia, ale czy to nie na tym polega, by egzamin zdać? Ja zdałem za pierwszym razem. Teorię napisałem również za pierwszym z wynikeim 74/74. Po odebraniu prawa jazdy czuję się dobrze na drodze, choć wiadomo.. własny samochód, lekki stres jest haha Uważam, że gdy ktoś chcę to wyniesie z tej szkoły ile się da, po wykładach zawsze mozna dopytać p Staszka o coś, instruktor na jazdach również służy pomocą. Z wad mam jedną.. opinia musi być obiektywna. W niektórych samochodach, mimo ze były czyste itd, unosił się nieprzyjemny zapach potu, trzeba było się zabezpieczyć ręcznikiem na fotelu by ubrania nim nie przesiąknęły. Ogólnie polecam bardzo! Szkołę ogólnie, jak i mojego instruktora! Szkoła rzetelna, słowna, dobry kontakt z właścicielem, z instruktorami, sprawdzona, znana i z renomą wieloletnią.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.09.2019)
Bardzo polecam szkołę nauki jazdy Stach, a w szczególności instruktora Pana Artura Krzana ! Egzamin zdany brawurowo za pierwszym razem :))
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2019)
Polecam instruktora Roberta Malacha. Jazdy odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze i bardzo fajne ma techniki uczenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
W szkole jazdy "STACH" korzystałam z jazd doszkalajacych z panem Grzegorzem Krupą. Bardzo spokojnie tłumaczy bez nerwów i stresu, nagle wszystko stało się proste i klarowne. Jestem zadowolona. Polecam każdemu szkołe i instruktora.
1
OSK Stach

Loretańska 16, ZSE nr 1, sala 3
31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

92 Zaufane opinii
dobry
(ocena z dnia 17.09.2019)
Profesjonalne podejście do kursanta. Instruktor jest cierpliwy i chętnie odpowiada/tłumaczy wszelkie wątpliwości.
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursu, instruktorzy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zdecydowanie polecam szkołę Quattro :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.09.2019)
Wszystkie dokumenty bardzo sprawnie załatwione. Świetni instruktorzy i bardzo dobra organizacja.
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Sympatyczni instruktorzy, zawsze pomocne Biuro Obsługi i indywidualne podejście do kursanta. Gorąco polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2019)
Przyjaźni i wyrozumiali instruktorzy, przejazdy trasami egzaminacyjnymi i wskazanie trudnych miejsc bardzo pomogły mi w zdaniu egzaminu państwowego. Polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Quattro Nauka Jazdy

Karmelicka 39/3
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-09-24

Szkolimy w kategorii B

58 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Pan Sławek. Najlepszy nauczyciel świata. Spokój i opanowanie to jego drugie imię. Z nim nie ma rozwiązań nie możliwych, każde skrzyżowanie da się przejechać. Atmosfera na jazdach panuje zawsze doskonała. Gdy jesteś w potrzebie pożyczy nawet parasol, a jeździć uczy jak nikt inny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.09.2019)
Zdałam za trzecim razem, dzieki najlepszym instruktorom z Jurex. Wszyscy są bardzo mili I skoncentrowani na bezpiecznej I fachowej nauce. Szczegolnie dziekuje Gosi oraz Panu Krzyskowi. Polecam tą szkołe osobom w kazdym wieku :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Serdecznie polecam OSK Jurex w Krakowie!!! Bo to właśnie tutaj panuje fajna atmosfera zarówno na zajęciach teoretycznych, jak i jazdach praktycznych! Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez p. Ewę, która jest miła i pomocna dla wszystkich!! Natomiast, zajęcia praktyczne miałam z Instruktorem p. Markiem, którego naprawdę polecam!!! świetnie uczy, tłumaczy, wskazuje błędy, ma profesjonalne podejście do każdego kursanta! Jest najlepszy! Z nim jazda odbywała się bezstresowo, a na każdą kolejną nie mogłam się doczekać! Osoba na właściwym miejscu! Więcej by takich Instruktorów!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Miałem przyjemność odbywania kursu na prawo jazdy kat. C w firmie JUREX. Jestem bardzo zadowolony z kursu (łącznie z kwalifikacją), atmosfera była super. Należą się wielkie podziękowania Panu Markowi-instruktorowi za bardzo dobre szkolenie i przygotowanie do egzaminu praktycznego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2019)
W OSK Jurex miałam przyjemność uczyć się na dwie kategorie A i B. W trakcie zajęć teoretycznych z przekochaną Panią Ewą i Panem Jurkiem panowała profesjonalna atmosfera. Na wszystkie postawione pytania otrzymałam odpowiedź i wychodziłam z wykładów z głową pełną wiedzy. Dzięki temu mogłam spokojnie podejść do egzaminów teoretycznych. Kontakt w sprawie zajęć, godzin i dostosowania kursu do pracy/studiów na świetnym poziomie. Robiąc kurs nie musiałam rezygnować z żadnych innych obowiązków. W przypadku praktyki: kat. B. - jazdy głównie z Jackiem. Serdecznie polecam tego instruktora, świetna atmosfera w trakcie kursu, dużo tłumaczenia, korygowania błędów, wsparcia. kat. A. - jazdy z Panem Jurkiem. Bardzo profesjonalne podejście, wsparcie, wyjaśnienie wszyskiego w łopatologiczny sposób :) Jazdy na placu i na mieście bezstresowe. Przygotowanie do egzaminu najlepsze. Najlepiej wydane pieniądze, szkoła blisko centrum i auto/motocykl w idealnym stanie. Dla mnie szkoła nr 1!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

Friedleina 6, Łokietka 3
30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, A2, AM

55 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Najlepsza szkoła jazdy na jaką mogłam trafić. Egzamin kat B zdany za pierwszym i to wszystko dzięki instruktorowi Krzysztofowi Bilskiemu. Takich ludzi jak on to ze świecą szukać. Lepiej trafić nie mogłam genialne podejście do kursantów, przemiła atmosfera na jazdach i co najważniejsze naprawdę uczy jeździć. Egzaminu na prawko nie da się zdać za pierwszym? To bzdura. Z czystym sumieniem polecam jazdy z Krzysztofem Bilskim dla niewierzących. Jest najlepszy :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.09.2019)
Albar jest fantastyczny. Przemili ludzie wszędzie i to dosłownie. Panie w biurze to dwa anioły. Mój instruktor, Łukasz Buś, jest przegenialny, polecam go z całego serducha. Kurs minął bezproblematycznie. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2019)
Świetna szkoła, polecam instruktora Krzysztofa Bilskiego. Jazdy odbywały się w luźnej, miłej atmosferze oraz wszystko było dokładnie tłumaczone, dzięki czemu bez problemu można zdać za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2019)
Bardzo polecam OSK Albar, a szczególnie instruktora Krzysztofa Bilskiego. Jazdy odbywały się w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze. Wszytko zostało bardzo dokładnie wytłumaczone przez Pana Krzysztofa, dzięki czemu udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.08.2019)
Polecam serdecznie ! Obsługa w biurze bardzo przyjazna, wszelakie sprawy związane z dokumentami oraz umową bardzo jasno wytłumaczone. Teoria konkretnie przekazana, jakiekolwiek problematyczne pytania były szybko rozwiązywane. Moim instruktorem był Pan Robert Jurek - bardzo polecam ze względu na pełen profesjonalizm, brak jakikolwiek krzyków czy stresów, ogromną cierpliwość (bardzo podziwiam w moim przypadku), jazdy w bardzo fajnej atmosferze, wszystko wiele razy tłumaczone jasno i zwięźle - nie ma opcji się nie nauczyć, uwagi dotyczące nawet drobnych szczegółów co pozwalało na dobre jazdy, przejedzone trasy egzaminacyjne co nie pozwoliło na zaskoczenie przy egzaminie. Jak jeszcze raz miałabym wybrać szkołę i instruktora to na pewno byłby to Pan Robert Jurek oraz szkoła OSK ALBAR ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
Ośrodek Szkolenia kierowców  ALBAR

Karmelicka 8
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2019-09-21

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

39 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Bardzo przyjemna szkoła, cierpliwy instruktor, miła pani na recepcji i fajna atmosfera
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.08.2019)
Bardzo polecam Auto Akademie, wykłady prowadzone w bardzo ciekawy i łatwy do zrozumienia sposób :) Jeżeli chodzi o jazdy moim instruktorem jest Pan Łukasz, którego na prawdę polecam :) tłumaczy wszystko o co zapytam, przez co też jeździ się lepiej bo od razu koryguje moje błędy. Ogromny plus również za poczucie humoru Pana Łukasza, każda jazda zakończona z dobrym humorem. :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Dzięki jakości obsługi niezbędne przy procesie rejestracji formalności stają się przyjemnością. Ekipa profesjonalnie wykonuje swoją robotę a dwójka instruktorów z którymi miałem przyjemność jeździć to bardzo fajni ludzie! Polecam każdemu
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2019)
Bardzo profesjonalna szkoła jazdy! Ciekawie przeprowadzone zajęcia teoretyczne, polecam jazdy z bardzo sympatycznym i cierpliwym Panem Marcinem :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.07.2019)
Już kiedyś miałem doświadczenie z kursem na prawo jazdy, niestety nie za miłe. W Auto Akademii można na prawdę poczuć się dobrze i nie tylko odnosić wrażenie ale jest się tego pewnym. Jestem bardzo zadowolony!!!!! Wykłady teorii z panem Grzegorzem to cztery na prawdę dobre spotkania , które pomagają „ogarnąć” ???? przepisy ruchu drogowego i ułatwiają naukę kodeksu i testów ???????? Łukasz instruktor z którym miałem przyjemność uczyć się jeździć. Polecam! Cały kurs przebiegał w bardzo miłej atmosferze , stres jeśli jakiś się pojawił profesjonalizm instruktora w takich sytuacjach jest najważniejszy. Pomocny i cierpliwy potrafi zachęcić do jazdy samochodem i przekazać wiedzę która dodaje odwagi ułatwiając umiejetność prowadzenia samochodu w Krakowie ???????? Jestem pewien , że każdy instruktor Auto Akademii właśnie takim profesjonalizmem się cechuje. No i nie można zapomnieć o pani Ani ???? ktoś musi trzymać rękę na pulsie i o testach kontrolnych przypominać ???? czuwać czasem nad nie ogarniętym kursantem ????????‍♂️(tak to ja ????) Oczywiście polecam bardzo i kurs na samochodzie ze skrzynia automatyczna to coś pięknego ????☀️
5
AUTO AKADEMIA KRAKÓW

Senatorska 26
30-106 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

18 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.09.2019)
Bardzo polecam!!! Fajny instruktor, dużo mnie nauczył i szybko zdalam! :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2019)
Zdecydowanie polecam. Jestem bardzo wdzięczna. Za pierwszym razem zdałam egzamin. Inastruktor Pan Piotr świetnie wszystko tłumaczy,spokojnie,jasno.Pełen profesjonalizm. Plastyczne godziny jazdy.Widać,, że zależy mu nie tylko na uczeniu,ale nauczeniu poprawnej jazdy. Nie musiałam sama walczyć z dokumentami uzyskałam również pomoc. Takie firmy trzeba zdecydowanie promować w dzisiejszych czasach jest mnóstwo naciągaczy i nie czystych zachwań. Będę polecać ich wszystkim znajomym. Jolanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2019)
Polecam w 100% OSK Codex. Ciekawie prowadzona część teoretyczna, bardzo uprzejma Pani w biurze a jazda z Panem Piotrem to pełen profesjonalizm, praktyczne wskazówki dotyczące egzaminu, no i mnóstwo pomysłów na rozładowanie stresu związanego z jazdą, co w moim przypadku okazało się kluczem do sukcesu. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.07.2019)
Polecam :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2019)
Polezam, prawojazdy kat A ,zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Codex Ośrodek Szkolenia Kierowców

Meissnera 32,
31-457 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

12 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.08.2019)
Z całego serca polecam szkolę GPS. Wykłady teoretyczne są niezwykle profesjonalnie prowadzone, każdy szczegół zostaje wytlumaczony i omówiony. Instruktorzy są bardzo cierpliwi i zależy im na tym, by każdy kursant zdał, wykonują swoją pracę w stu procentach i są w pełni zaangażowani w to co robią :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2019)
Bardzo fajna atmosfera, profesjonalne podejście, super zaangażowanie, egzamin zdany za pierwszym razem bez problemów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.08.2019)
Z całego serca polecam wszystkim ośrodek szkoleniowy GPS. Zarówno na wykładach jak i na jazdach panuje niezwykle przyjemna atmosfera. Instruktorzy z pasją przekazują kursantom wiedzę na temat ruchu drogowego. Podchodząc do egzaminu teoretycznego i praktycznego czułam, ze zostałam przygotowana najlepiej jak się dało
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.07.2019)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Wyrozumiali, mili i oczywiście potrafiący nauczyć jazdy instruktorzy. Dzięki nim czuję się dobrze za kierownicą. Polecam!:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2019)
Polecam bardzo serdecznie! Wszystko jest na bardzo wysokim poziomie, a wiedza teoretyczna i praktyczna przekazana w 100%. Wykłady prowadzone przez pana Piotra były bardzo ciekawe i wyczerpujące, dzięki czemu egzamin teoretyczny zdałam za pierwszym razem. Instruktorzy są pełni cierpliwości, atmosfera przemiła i bezstresowa, z przyjemnością przychodziłam na kolejne jazdy. Gdybym miała kolejny raz przygotowywać się do egzaminu, znów wybrałabym GPS!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

Plac gen. Władysława Sikorskiego 2/2
31-115 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

11 Zaufanych opinii
dobry
(ocena z dnia 18.05.2019)
Bardzo polecam szkołę jazdy NAVIGATOR, ponieważ Pan Zbyszek swietnie uczy teorii jak i praktyki, co potwierdza zdanie prawa jazdy za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.04.2019)
Serdecznie polecam Pana Zbyszka. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy i co dla mnie najważniejsze na spokojnie bez nerwowej atmosfery.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2019)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2019)
Jestem bardzo zadowolona z kursów prawa jazdy w NAVIGATORZE. Profesjonalne podejście instruktora (Pana Zbyszka) wiele cierpliwości, miła atmosfera i zero stresu, co więcej Pan Zbyszek ma wyjątkowe poczucie humoru i poprawia dzień. Instruktor z powołania :) Na wszelkie pytania odpowiada dokładnie, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Mam poczucie komfortu w samochodzie i dzięki dobremu przygotowaniu zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.12.2018)
Polecam Pana Zbyszka! Pełen profesjonalizm. Jazdy w miłej atmosferze, zero stresu i ogromna cierpliwość. Trafne uwagi i wskazówki. Jazdy z Panem Zbyszkiem to gwarancja sukcesu!:-)
8
Ośrodek Szkolenia Kierowców NAVIGATOR

ul. Lubicz 3
31-034 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

9 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.07.2019)
Bardzo miła atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2019)
Fajna atmosfera, najlepsze przygotowanie do egzaminów, bez problemu można ustalić dni i godziny jazd. Wszystko zdane za 1 :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2019)
Polecam. Dzięki nim teoria i praktyka zdane za pierwszym razem. Polecam z czystym sumieniem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2019)
Zdane za pierwszym razem teoria i praktyka . Idealne przygotowanie pod egzamin
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
ROBEX Ośrodek Szkolenia Kierowców

Al. Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1 - wejście od ul.Humberta/
31-120 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, A2

5 Zaufanych opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2019)
Serdecznie polecam Motoelke!! Pan Bogdan okazał się znakomitym instruktorem, potrafiącym wytłumaczyć zagadnienia związane z fizyką motocykla, co okazało sie bardzo pomocne przy ćwiczeniu manewrów. Instruktorzy byli zainteresowani kursantem przez caly okres trwania kursu, potrafili zauważyć błędy oraz dać wskazówki i cenne rady. Egzamin zdany za pierwszym razem, polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.09.2019)
Witam wszystkich !!! Chciałbym Wam poleci najlepszego instruktora Bognana . Wspaniały człowiek , profesjonalista , Jestem osoba ,która dużo mówi .Trafiłam do niego przez przypadek .Po egzaminie teoretycznym poznałam dziewczynę ,która była odemnie o wiele niższa i lżejsza ,byłam w szoku że zdała egzamin na kategorie A za pierwszym razem????Polecila mi Bogdana ,fakt był taki że już miałam instruktorów z których nie byłam zbyt zadowolona .Czułam że brakuje mi kogoś profesjonalnego .Dodzwoniłam się do niego opowiadając co mi brakuje w jeździe ????On na to że ''Przyjedź i zobaczymy ''????Podobało mi się ,jego motywujące słowa ,profesjonalne podejście .Każdy szczegół był omówiony ,przeanalizowany ,balans na motorze jest mega ważny.Miedzy uczniem a nauczycielem jest to że nauczyciel może cię nauczyć ,ale zależy jak przekaże wiedzę .Uważam że nie każdy może być instruktorem.Bogdan jest teraz nie tylko dla mnie instruktorem ale wspaniałym człowiekiem.Jeszcze Ci raz dziękuję .pozdrawiam Kategoria A jest zaliczona ,a teraz praktyka .
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2019)
Instruktorzy świetnie potrafią przekazać wiedzę teoretyczna jak i praktyczna. Prześwietny kurs pierwszej pomocy, zapamiętam go na zawsze :) Jeżeli ktoś chce przeszkolić się i naprawdę nauczyć się panować nad motocyklem, szczerze polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.08.2019)
Ogólnie szkoła bardzo dobra.Profesjonalne podejście do każdego kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.08.2019)
Profesjonalne podejście do kursanta od A do Z. Instruktorzy którzy są zainteresowani kursantem aż do zdania egzaminu. Z czystym sumieniem polecam Motoelke jako kursant.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Szkoła Motocyklowa Motoelka

Karmelicka 8
31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2