Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2550zł

Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(139)

Więcej filtrów kursów
49 Zaufanych Opinii (109 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2022)
Daję ocenę 5 gwiazdek za profesjonalizm instruktorów, nauczą wszystkiego co jest niezbędne do jazdy????
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.11.2022)
Super!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2022)
Z czystym sumieniem mogę polecić szkole jazdy Quattro. A przede wszystkim instruktora Mariusza. Posiada on bardzo dobre, indywidualne podejście do ucznia. Lekcje przebiegały bez stresu, komfortowo w przyjemnej atmosferze, ale jednocześnie były pełne wskazówek i wiedzy, która była przekazywana w prosty do zrozumienia sposób. Dzięki Panu Mariuszowi zdałam swój egzamin za pierwszym razem! Jeśli chodzi o terminy jazd, zawsze były ustalone tak, jak według wcześniej podanej dyspozycji.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2022)
Matthew is real professional in handling the driving classes.His fair feedback after and during the driving class helped me identify the problems with my driving and correct them.I have learnt to drive safely and properly with this course. Quattro is the best place to learn driving.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2022)
Intruktorki/rzy, z którymi jeździłam, wnieśli do mojej nauki rzeczy, które pięknie się uzupełniły i chyba dzięki temu zdałam za pierwszym razem, choć moje nastawienie po pierwszej jeździe sugerowało raczej, że mooooże zdam za 8 ;) Najwięcej jeździłam z Gosią i bardzo polecam, bo na egzaminie, dzięki niej, jeździłam tak płynnie i pewnie, że nawet przy jakichś drobnych potknięciach egzaminator traktował mnie bardziej jak doświadczonego kierowcę, niż osobę zdającą egzamin. Miesiąc po egzaminie zaliczyłam road trip po Europie (w tym Włochy i Grecja) bez stłuczek, kolizji i mandatów. Panie w biurze bardzo pomocne, egzamin wewnętrzny w atmosferze pt. "na pewno pani zaliczy, przecież pani umie" i to nastawienie zostało mi w głowie do państwowego. Wiedziałam, że gdybym nie była gotowa, instruktorzy poleciliby mi dodatkowe jazdy, bo każdy otwarcie mówił co myśli od pierwszej jazdy, więc czułam się pewnie idąc na państwowy. No i pewnie byłaby to zwykła opinia, gdyby nie fakt, że mam 40 lat i mało kto wróżył tu taką historię :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Quattro Nauka Jazdy

ul. Karmelicka 39/3 (własne, niezależne biuro i sala wykładowa) 31-128 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B po B1

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
84 Zaufane Opinie (157 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Szczerze polecam Pana Sławomira Dywańskiego - sama trafiłam do tego instruktora z polecenia. W ramach jazd doszkalających przed egzaminem praktycznym odbyłam kilka jazd z Panem Sławkiem i mogę z czystym sercem powiedzieć, że te jazdy pomogły mi zbudować pewność siebie i zdać egzamin z dużą satysfakcją. Instruktor zawsze potrafił znaleźć w grafiku (nawet napiętym) czas na jazdy. Profesjonalizm, perfekcjonizm, wysoka kultura osobista instruktora a przy tym serdeczność Pana Sławomira, to cechy które zasługują na szczególne podkreślenie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Polecam wspaniałego instruktora Maćka Krawca. Niewyczerpane pokłady cierpliwości, skuteczne metody nauki oraz niebanalne poczucie humoru sprawia że jazda autem to sama przyjemność... A egzamin to tylko formalność zdane za 1 razem. Polecam szkołę i pozdrawiam Pana Maćka
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2022)
Chciałabym z całego serca polecić jazdy z Panem Marcinem Tatara. Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, otóż nie krzyczy a dokładnie omawia i tłumaczy popełniane błędy. Uczy jak prawidłowo poruszać się po drodze i służy pomocnymi radami dodając motywacji do działania i nie poddawania się. W aucie panuje wesoła i przyjemna atmosfera. Naprawdę cieszę się że to z nim zaczęłam swoją przygodę z samochodem. Druga sprawa są wykłady prowadzone również bardzo profesjonalnie przez Pana Stanisława. Wszystkie tematy są omawiane bardzo szczegółowo, a zarazem ciekawie tak aby każdy mógł coś z nich wynieść. Jednym zdaniem bardzo polecam OSK Stach dla wszystkich osób, które chcą w przyjemnej atmosferze i z profesjonalnym podejściem zacząć swoją przygodę na drodze. Dziękuję za wszystko widzimy się na drodze!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2022)
Polecam szkołę Stach. Bardzo dziękuję instruktorowi Pawłowi Lubachowi za cierpliwość, zaangażowanie i poczucie humoru. Oba egzaminy zdane bez żadnych problemow, za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2022)
Bardzo dobra atmosfera, dużo wiedzy przekazanej przez instruktora Pawła Lubacha. Z czystym sumieniem mogę polecić tego instruktora każdemu
2
OSK Stach

ul. Loretańska 16 sala nr 3 (budynek Zespołu Szkół Energetycznych)ul. Łamana 2a, 31-114 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 3 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
45 Zaufanych Opinii (50 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Polecam szkołę z całego serca !!! Pani Ewa jest niesamowicie pomocna w każdej sytuacji i zawsze dopasuje termin do potrzeb kursanta. Kurs teoretyczny, jak i praktyczny, jest prowadzony w super atmosferze, a każdy instruktor wykazuje się wielka cierpliwością i wyrozumiałością (szczególne podziękowania dla Pana Rafała i Pana Waldka :)) Szkoła została mi polecona i myśle, że nie mogłam trafić lepiej !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Bardzo polecam! Wykłady teoretyczne poprowadzone przez Pana Jerzego upływały zadziwiająco szybko i przekazywały całą potrzebną wiedzę w tym zakresie. Pani Ewa jest niesamowicie pomocna, zawsze potrafi dostosować termin jazd do potrzeb kursanta, a kontakt z nią jest bardzo szybki i bezproblemowy. Co do instruktorów, to z całego serca polecić mogę Pana Rafała! Podchodzi do kursanta bardzo indywidualnie, wykazuje się dużą cierpliwością i wyrozumiałością. Podczas jazd panowała bardzo przyjazna atmosfera, dzięki czemu poczułam się za kierownicą dość pewnie i komfortowo. Na jazdach doszkalających miałam okazję spotkać się z jeszcze paroma instruktorami i każdy z nich zdecydowanie zasługuje na pochwałę. W bardzo szybkim czasie pomogli mi doszlifować moje umiejętności, co pozwoliło na zdanie egzaminu bez większych problemów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2022)
Z całego serca polecam! Pani Ewa bardzo pomocna, miła i zawsze potrafiła dostowac jazdy do potrzeb kursanta. Jazdy miałam z P. Maćkiem który zasługuje na szczególne podziękowania ponieważ z osoby która nigdy wcześniej nie siedziała przed kierownica i nie sądziła ze będzie kiedyś posiadać prawo jazdy zrobił kierowcę.Świetne podejście do kursanta, profesionalizm, wyrozumiałość , duża cierpliwość. Jazdy byly w przyjaznej, bez stresowej atmosferze dzięki czemu sprawialy mi one wielka przyjemność. Na wszystkie moje pytania dostawałam odpowiedzi, Instruktor zwracał uwagę na to co idzie mi dobrze a co wymaga jeszcze potrenowania dzieki czemu czułam się pewnie i bezpiecznie przed kierownica. Dostawałam rady i wskazowki jak zdac egzamin oraz na przyszła samodzielna jazdę. Nie jestem pierwsza osoba z rodziny która wybrała jurex i gdybym mogła jeszcze raz wybrać ośrodek to bez zastanowienia wybrałabym ten sam.!!❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2022)
Bardzo polecam szkole jazdy! Wiedza teoretyczna i praktyczna przekazywana jest przez profesjonalistów i poszerzana jest o ciekawe anegdotki z polskich dróg. Panuje bardzo przyjazna atmosfera, zarówno na wykładach, jazdach jak i przy załatwianiu formalnych spraw!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2022)
Wiedza teoretyczna została przekazana w sposób interesujący i zajmujący z wieloma anegdotami z naszych polskich dróg. Zajęcia praktyczne, punktualnie, bezproblemowo i przede wszystkim w przyjaznej atmosferze. Polecam.
3
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jurex

ul. Friedleina 6, ul. Łokietka 3 30-303 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
34 Zaufane Opinie (63 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2022)
Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Duży nacisk na poprawną i bezpieczną jazdę. Wiedza jest przekazywana w bardzo przystępny i jak najprostszy sposób, co skutkuje szybką nauką. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i zdecydowanie polecam każdemu komu marzy się prawo jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Wszystko fajnie, super przygotowanie, instruktorzy mili i pomocni, zdane za pierwszym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.11.2022)
Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców!!! Do ośrodka szkolenia trafiłam z innej szkoły jazdy po nieudanych próbach zdania egzaminu. W tej szkole zostałam przygotowana do zdania egzaminu profesjonalnie i zdałam za pierwszym podejściem. Dzięki kompetentnej i cierpliwej kadrze instruktorów jazdy były czystą przyjemnością, miła atmosfera a zarazem fachowe podejście do kursanta, oraz dokładne przygotowanie do egzaminu dały efekty. Po każdych odbytych zajęciach omawiane były wszystkie błędy, które podnosiły poziom nabywanej wiedzy. W chwilach zwątpienia zawsze dostawałam pełne wsparcie od Pana Arka, z którym odbyłam większość praktycznych zajęć. AKME to firma, w którym pracują ludzie pełni pasji i chęci do przekazywania wiedzy oraz profesjonalnego przygotowania przyszłych kierowców. Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME polecam wszystkim przyszłym kierowcom. Dziękuję!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2022)
Zdecydowanie polecam tą szkołę jazdy ;)) nie wyobrażam sobie trafić lepiej. Zaczynając od zajęć teoretycznych, które były mega ciekawe i bardzo dużo wiedzy wyniosłam właśnie z nich. Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne, to mogę z pewnością powiedzieć że każdy z instruktorów jest tam z powołania i z każdą cechą jaką powinien mieć- cierpliwy, wyrozumiały i z indywidualnym podejściem. Najbardziej wdzięczna jestem Maksowi L. , który byl moim prowadzącym instruktorem. Zadne zajęcia nie były dla mnie stresujące, a wręcz przeciwnie każdych następnych nie mogłam się doczekać. Wszystko zawsze zostawało mi wytłumaczone, na każde pytanie miałam odpowiedź i zostalo mi udzielone wiele cennych wskazówek które pomogły mi nauczyć się logicznego i samodzielnego myślenia na drodze. Wielkie dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość ;)) Jeśli miałabym wybrać szkołę jazdy drugi raz, ZDECYDOWANIE ponownie wybrałabym AKME ❤
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2022)
Bardzo polecam wszystkim początkującym kierowcom, spokojna atmosfera, mili, cierpliwi i profesjonalni instruktorzy, każdy manewr szczegółowo omawiany tak jak każda jazda, bardzo pomocne wskazówki, nacisk nie tylko na jazdę pod kątem egzaminu, ale także na samodzielną jazdę w przyszłości. Szczerze polecam i dziękuje za cały poświęcony czas, cierpliwość i miłą atmosferę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. Dobrego Pasterza 122b/129Osiedle Teatralne 33, Karola Łowińskiego 2, 31-416 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
29 Zaufanych Opinii (70 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Serdecznie polecam OSK Kormoran dla wszystkich osób, które chcą nauczyć się jeździć w bezstresowej atmosferze. Ciekawy kurs teorii z Panem Sebastianem. Podstawy jazdy pomógł mi ogarnąć Pan Paweł, był bardzo miły i założył dobry fundament mojej wiedzy, którą później poszerzałam. Wybitny instruktor Pan Bogdan, miałam przyjemność jeździć z nim najwięcej czasu i już pod koniec kursu czułam się bardzo pewnie za kierownicą. Dziękuję za ten wspaniały czas!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.11.2022)
Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie, wytłumaczono każdy szczegół jak poprawnie się poruszać na motorze. Świetnie podejście do kursanta. Bardzo miła atmosfera. Polecam w 100 %
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2022)
Polecam jak najbardziej. Wszystko przebiegło prawidłowo bez żadnych komplikacji. Instruktorzy z duża wiedza teoretyczna i praktyczna którzy pomogą zdać egzamin państwowy za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.11.2022)
Kolejna kategoria i kolejny raz zdane za pierwszym. Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie, najlepsze podejście do kursanta i sposób przekazywania wiedzy. I wybitny Pan Bogdan z kategorii B, po prostu wybitny człowiek
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.11.2022)
Świetny instruktor, profesjonalne podejście, nauka praktyczna świetnie przeprowadzona, wiele cennych wskazówek co tu więcej mówić, swietny instruktor godny polecenia
5
OSK Kormoran

al. Pokoju 83 31-564 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A po A2, A po A1, A2, B+E, A+B, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1, B96

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
23 Zaufane Opinie (47 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.11.2022)
Polecam serdecznie. Egzamin zdany od pierwszego podejścia :) Profesjonalne podejście do kursanta. W biurze Pani Magda wszystko wyjaśnia i monitoruje wzorcowo. Instruktor Konrad zdradza bardzo ciekawe tajniki prowadzenia pomagające się przełamać i wykonywać wszystko sprawniej i szybciej, polecam wszystkim!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.11.2022)
Bardzo dobra szkoła godna polecenia dobra atmosfera elastyczność jeżeli chodzi o godziny wszystkiego nauczyłem się przy pierwszych jazdach zdane za pierwszym :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Najlepsza szkoła motocyklowa! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Dobra postawa instruktora. Podejście do kursanta bardzo dobre . Pomaga naprawić błędy i uczy w przyjazny sposób
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2022)
Szkoła naprawdę godna polecenia. Wszystko jest tutaj takie, jak powinno być. Panie w biurze kompetentne, uprzejme i pomocne. Możliwość umówienia terminów jazd zgodnie z preferencjami. Bogdan, mój główny instruktor, to rzeczywiście właściwy człowiek na właściwym miejscu; instruktor z powołania. Chyba niewiele osób potrafi tak, jak on, precyzyjnie prowadzić kurs. Od początku aż do samego końca zależało mu, żebym się nauczył, czego trzeba. Żadne błędy nie były mu obojętne. Potrafi zmotywować i doradzić. Marcin, z którym również odbyłem kilka jazd, to także świetny i oddany instruktor. Mimo, iż nie był moim głównym instruktorem, bardzo się angażował. Ogólnie kurs odbywał się w bardzo miłej atmosferze. Z niczym nie było najmniejszych problemów. Ostatecznym potwierdzeniem tak pozytywnej opinii niech będzie egzamin zdany za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Szkoła Motocyklowa MOTOELKA

ul. Prądnicka 32 30-202 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20 Zaufanych Opinii (30 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.07.2022)
Szkoła naprawdę warta polecenia, Pani instruktor Iryna jest instruktorem z powołania, z całym sercem podchodzi do swojej sprawy i ma indywidualne podejście do każdego kursanta, zawsze analizuje błędy i, dokładnie tłumaczy i pomaga zrozumieć rzeczy, które ja przez długi czas nie mogłam ogarnąć samodzielnie. Ja osobiście za pierwsze 3 zajęcia dowiedziałam się więcej niż za cały kurs w innej szkole, praktyczna wiedza przekazana tutaj jest bezcenna. Szkoduję, że od razu nie wybrałam kurs w tej szkole, ale całe szczęście, że miałam jazdy doszkalające, bo zdałam egzamin tylko dzięki eMotion Drive. Tutaj naprawdę uczą jeździć, a nie odbywać zajęcia. Polecam każdemu!
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.07.2022)
Bardzo polecam. Trafiłam do Pani Iryny na jazdy doszkalające i po kilku jazdach udało mi się zaliczyć egzamin z wynikiem pozytywnym. W szkołę jest możliwość jazdy róznymi samochodami, co daje więcęj pewności i umiejętności w sterowaniu samochodem i używaniem sprzęgła - jest również bardzo przydatne przy egzaminie bo nie boisz się ze nie poradzisz sobie ze sprzęgłem w samochodzie egzaminacyjnym bo już umiesz się dostosować. Dodatkowo chciałabym wyróznić profesjonalizm i podejscie Pani Iryny - podpowiedziała rozne szczegóły o których nie wiedziałam wcześniej, a ktorę będę używać jako samodzielny kierowca. Może nie tylko wytłumaczyć jak musi być ale i podpowiedzieć jak zrobić korektę gdy się pogubisz i nie będziesz wiedział jak z tego wyjść (ale najpierw da ci moment na przemyślenie i omówienie jak to zrobić). Pomaga doszkolić manewry w których nie czujesz się pewien aż póki się nie uda. Z całego serca polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2022)
Bardzo polecam Panią Irynę - najlepsza instruktorka, z którą miałam zajęcia praktyczne. Zajęcia odbywały się w spokojnej miłej atmosferze, Pani Iryna wyjaśniała wszystkie niezrozumiałe dla mnie kwestie i chętnie odpowiadała na wszystkie pytania. Po zajęciach z Panią Iryną w końcu udało mi się zdać egzamin praktyczny! Z całego serca polecam:)
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.06.2022)
Wszystko bardzo sprawnie i profesjonalnie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.06.2022)
Bardzo polecam tę szkołę jazdy! Pani Iryna jest naprawdę najlepsza! Dziękuję za nauczenie, dobre przygotowanie do egzaminów oraz do dalszej jazdy. Polecam i będę odsyłać znajomych :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
7
eMotion Drive

ul. Rondo Mogilskie 1, pok. 04 31-516 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B78

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 Zaufanych Opinii (38 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.11.2022)
Świetna szkoła, wszystko dało się załatwiać bez problemu!!!!.Bardzo polecam instruktora Łukasza. Dokładnie tłumaczy, jest rzetelna atmosfera, bez stresu. Dzieki niemu poruszam się po Krakowie z przyjemnością, nie boje się przyjazdów tramwajowych i skrzyżowań bez sygnalizacji świetlnej. Parkowanie równoległe bez problemu i za pierwszym razem!!!!! Polecam każdemu !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2022)
Zdecydowanie polecam szkołę Albar! Pani Magdalena z biura była bardzo pomocna i przemiła, nie raz musiałem zadzwonić z jakąś sprawą i zawsze sprawnie udawało się je rozwiązać. Trafiłem na genialnego instruktora, którego chciałbym gorąco polecić. Uczenie się i jeżdżenie pod pilnym okiem Pana Krzyśka Bilskiego to była czysta przyjemność! Byłem pod ogromnym podziwem pełnego profesjonalizmu, doświadczenia, wiedzy i zaangażowania. Atmosfera w aucie zawsze była doskonała – zero stresu, miło i zabawnie. Idealne warunki, aby uczyć się, jak jeździć autem. Z każdych 2-godzinnych jazd Pan Krzysiek wyciskał najwięcej jak się da. Przepracowaliśmy każdy możliwy zaułek, uliczkę, skrzyżowanie, gdzie tylko można pojechać na egzaminie. Przed egzaminem czułem się doskonale przygotowany. Pan Krzysiek dodawał dużo otuchy, pomagał z pokonaniem stresu. Dzięki niemu zdałem za pierwszym razem, a egzamin okazał się łatwiejszy, niż mogło się to wydawać. Jestem bardzo wdzięczny za tak indywidualne podejście do kursanta. Czułem, że Panu Krzyśkowi zależało na tym, by nauczyć mnie jak najlepiej – tutaj muszę nadmienić, że oprócz nauki stricte pod egzamin, Pan Krzysiek uczy myślenia na drodze, uczy jeździć bezpiecznie i rozważnie, tak, że kursant będzie potrafił zachować się odpowiednio na każdym skrzyżowaniu, a nie tylko na tych Nowohuckich. Muszę też wspomnieć o tym, że godziny jazd i ogolna dostępność była bardzo elastyczna. Zależało mi na sprawnym kursie, a Pan Krzysiek zawsze szukał dla mnie najlepszych terminów jazd. Jeszcze raz zachęcam do wyboru Albara i Pana Krzyśka Bilskiego!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2022)
Bardzo polecam szkole jazdy ALBAR. Wszystko na najwyższym poziome. Miałam przyjemność jeździć z instruktorem Pawlem. Czas podczas jazd mijał szybko, dzięki luźnej atmosferze i świetnym poczuciem humoru Pawła. Instruktor Paweł profesjonalnie przygotowuje do egzaminu praktycznego. Gorąco polecam każdemu!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.09.2022)
Byłam na kursie rozszerzonym z teorią weekendową. Praktykę szlifowałam z Krzysztofem Bilskim, zdałam za pierwszym razem na Nowohuckiej :) Krzysztof nie owija w bawełnę, poprawia, tłumaczy, jest nastawiony bardzo frontem do człowieka. Pani Magdalena Pułka zajmująca się administracją bardzo mi pomogła, gdy zakręciłam się w dokumentacji i terminach. Teoria przeprowadzona sprawnie, zrozumiale. Mogłabym jedynie odjąć pół gwiazdki za wybitnie kiepską wentylację w sali wykładowej i radosny seksizm pana doktora prowadzącego przygotowanie z pierwszej pomocy przedmedycznej.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.08.2022)
Chciałbym bardzo polecić OSK Albar oraz przede wszystkim Pana Krzysztofa Bilskiego! Jazdy zawsze odbywały się w miłej i luźnej atmosferze, co bardzo pomagało w szybkiej nauce. Każdy element jazdy samochodem oraz dróg egzaminacyjnych był skrupulatnie omówiony i regularnie powtarzany. Sposób tłumaczenia Pana Krzysztofa jest bardzo prosty oraz przystępny, przez co wiedza wchodziła do głowy błyskawicznie! Oprócz tego Pan Krzysztof szybko wychwytuje błędy, jednocześnie doceniając umiejętności i postępy w nauce. Przed egzaminem daje ważne wskazówki oraz bardzo motywuje, czego w moim przypadku zdecydowanie potrzebowałem :D Dzięki tym wszystkim czynnikom, egzamin na pewno będzie zdany za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Ośrodek Szkolenia kierowców ALBAR

ul. Prądnicka 32 30-202 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
9 Zaufanych Opinii (18 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.11.2022)
Jestem już po egzaminie. Zaliczone za pierwszym podejściem KAT.B. Bardzo dobra szkoła jazdy. Profesjonalne podejście. Przygotowanie kursanta na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia - można iść w ciemno, zdecydowanie polecam na 100% ! Serdeczne pozdrowienia dla Pana Dawida!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.11.2022)
Super atmosfera. Jazdy przebiegały bezstresowo, wszystko tłumaczone na spokojnie i dokładnie. Instruktor bardzo miły i cierpliwy. Wykłady prowadzone w małych grupach z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Łatwy i szybki kontakt z instruktorem, elastyczne godziny jazd. Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.11.2022)
Witam wszystkich Kursantów i potencjalnych Kierowców. Podpisuje się pod poniższymi opiniami całkowicie - spokój i opanowanie Prowadzących w trakcie procesu nauczania powoduje, ze kursant nie może się doczekać kolejnych jazd i bardzo szybko zaczyna czerpać z jazdy przyjemność; nauka jest rzetelna, a technika jazdy i zasady ruchu drogowego wytłumaczone za każdym razem od początku do końca (moja osobista zmora były przejazdy przez skrzyżowania z ruchem pojazdów szynowych - aktualnie wszystkie zasady są dla mnie znane i jasne, a przejazdy nie powodują stresu); wszystkiemu towarzyszy atmosfera szacunku pozytywnego nastawienia w stosunku do Kursanta. W pełni rozumiem etymologię nazwy „Lajt”. Uważam również, ze gdybym wcześniej zapisał się do tej Szkoły, to istnieje duża szansa, ze swój egzamin zaliczyłbym za 1, a nie za 3 razem jako, ze w „Lajt” korzystałem jedynie z jazd doszkalajacych przed samym egzaminem; przeszliśmy jednak przez wszystkie wątpliwe dla mnie tematy i sytuacje po wielokroć, a egzamin zaliczony śpiewająco. Polecam Szkołę wszystkim tym, którzy chcą szybko i sprawnie opanować jazdę samochodem w przyjemnym i bezstresowym otoczeniu, które sprzyja rozwojowi. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: moosetangpb@gmail.com. Życzę sukcesów!
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2022)
Bardzo polecam szkołę jazdy Lajt
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.09.2022)
Gdybym od początku jeździł z tym instruktorem zdałbym za pierwszym razem. Więcej skorzystałem na dodatkowych godzinach z tym instruktorem niżeli na samym kursie z innym.
9
OSK LAJT

Stelmachów 40Bronowicka 11, Bronowicka 11, 31-341 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
7 Zaufanych Opinii (14 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.11.2022)
Naprawdę jestem bardzo zadowolony, Pan Piotr to prawdziwy pasjonat, a jazdy z Panem Mateuszem to czysta przyjemność. Bardzo dobra organizacja i profesjonalizm.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.09.2022)
Gorąco polecam. Chodź początki były trudne to dzięki cierpliwość i wyrozumiałość pana Artura nauczyłam się jeździć i zdałam za pierwszym razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.08.2022)
Z całego serca mogę polecić Akademię Jazdy Kowalski. To tutaj nauczyłem się prowadzić samochód, krok po kroku, od podstaw do coraz bardziej skomplikowanych manewrów. Wszystkie drogowe zagadnienia były tłumaczone szczegółowo i fachowo, a jednocześnie w sposób dostosowany do moich zainteresowań na zasadzie analogii, przez co rady były jeszcze bardziej zrozumiałe. I to tutaj nauczyłem się wierzyć w swoje umiejętności, dzięki czemu egzamin państwowy zdałem za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.03.2022)
Bardzo polecam Akademie Jazdy Kowalski I instruktora Pana Michała. Dzięki jazdom doszkalającym z Panem Michałem zdałam w końcu egzaminem, co w innej szkole nie było możliwe. Bardzo się stresowałam na początku a potem egzaminem ale przy wsparciu Pana Michała poczułam się pewnie. Jest instruktorem bardzo cierpliwym, spokojnie wszystko tłumaczy, podczas jazd panuje miła, luźna atmosfera. Polecam raz jeszcze i pozdrawiam Pana Michała!
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.03.2022)
Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
10
Piotr Kowalski Akademia Jazdy Kowalski

ul. Bronowicka 90 33-332 Kraków

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Kraków znajduje się w południowej części Polski, w województwie małopolskim. Kraków to drugie pod względem wielkości i liczby mieszkańców miasto w naszym kraju. Pełni ważną funkcję centrum administracyjnego, kulturalnego, edukacyjnego, naukowego, gospodarczego, usługowego i turystycznego.

W Krakowie jest duża liczba szkół jazdy, gdzie przyszli kierowcy mogą zapisać się na kurs prawa jazdy. Kursanci do egzaminu państwowych na prawo jazdy w Krakowie z części teoretycznej oraz praktycznej udają się do Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, zlokalizowanego na ul. Nowohuckiej 33 A.

Każdy kursant, który szuka szkoły jazdy w Krakowie zastanawia się, gdzie zostanie najlepiej przygotowany do egzaminu na prawo jazdy? Nasz portal chciałby pomóc rozwiązać Wasze wszystkie wątpliwości i odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które mogą pojawić się przy wyborze ośrodka szkolenia kierowców. Z tego powodu stworzyliśmy wyszukiwarkę kursów i ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy, gdzie każda osoba poszukująca informacji na temat szkół jazdy i instruktorów nauki jazdy znajdzie je w jednym miejscu - w SuperPrawoJazdy!

Każdy ośrodek szkolenia kierowców powinien stawiać sobie za cel wyszkolenie przyszłych kierowców, którzy będą dokładnie znać przepisy ruchu drogowego, odpowiednią technikę kierowania pojazdem oraz inne umiejętności związane z obsługą samochodu. Istotną wiedzą i umiejętnością jest też sposób udzielania pierwszej pomocy.