Prawo jazdy Proszowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Proszowice(2)

Więcej filtrów kursów
13 Zaufanych Opinii (19 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.06.2022)
Polecam, świetny personel oraz bardzo dobre przygotowanie do egzaminów państwowych:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.06.2022)
Polecam gorąco AKME, świetni instruktorzy, którzy na pewno świetnie Was przygotują zarówno do egzaminu jak i samodzielnej jazdy. Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Egzamin Państwowy zdany za pierwszym razem tylko potwierdza wysoki poziom tej szkoły jazdy!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.05.2022)
Polecam ośrodek Acme za swój profesjonalizm, cierpliwość i indywidualne podejście do kursanta. Dominika, Arek, Michał i dwóch Maksów tworzą super zespół a jazda z nimi za każdym razem sprawiała ze nabieram pewności siebie "za kolkiem' Egzamin zdany bez problemów !!! Jak prawko to tylko u nich, do zobaczenia na drodze, DZIĘKUJĘ ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.05.2022)
Bardzo serdecznie polecam ośrodek szkolenia kierowców AKME! Bardzo profesjonalni i przesympatyczni instruktorzy nauczyli mnie jazdy z głową i rozwagą. Prawo jazdy zdane za 1 podejściem!????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2022)
Przecudowna szkoła jazdy, instruktorzy pierwsza klasa, bardzo cierpliwi, wszystko dokładnie tłumaczą, zwracają na bieżąco uwagę na nawet najmniejszy błąd żeby go od razu skorygować. Jak coś nie wychodzi, wałkujemy temat do upadłego aż w końcu się kursant nauczy. Atmosfera bardzo luźna, koleżeńska, ale pełna profesjonalizmu. Jak kursant poważnie podchodzi do kursu to instruktorzy to widzą i bardzo doceniają, widać że im zależy na jak najlepszym przygotowaniu nie tylko do egzaminu ale również do późniejszej samodzielnej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Bardzo mi się podobało to że miałam okazję jeździć ze wszystkimi instruktorami, każdy zdradzał jakieś swoje patenty i sekreciki. Bardzo łatwo można było się umówić na jazdy niemalże z dnia na dzień. Polecam z całego serca.
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. 3 maja 74 32-100 Proszowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 2 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Dokupione prywatne godziny Prawie 30 i udalo się zdać praktykę za pierwszym razem instruktor na poziomie dobrze tłumaczy i bardzo fajna atmosfera polecam Pana Marek Dukat
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2019)
Nie polecam. Kompletny brak cierpliwości ze strony instruktorów. Pierwszy instruktor Pan właściciel był nerwowy i zmieniłem instruktora. Kolejny nie okazał się wcale lepszy. Wykłady ok, cena nie najgorsza ale podejście do kursanta na poziomie mniejszym niż zero. Kompletny brak cierpliwości, podnoszenie głosu, używanie brzydkich słów. Jeździ się i załatwia sprawy instruktora. Nie polecam omijać z daleka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2015)
Instruktorzy zabierają kursantów w miejsca gdzie egzaminatorzy zabierają na egzamin . Zwracają uwagę na każdy szczegół na ulicy .Testy które można u nich zakupić do nauki są identyczne jak na egzaminie państwowym 100% jawne. Uważam ze wyszłam doszkolona wyśmienicie. Testy egzamin 74 na 74 pkt,trzeba się tylko dobrze nauczyć. Praktyczny również za 1 razem. Polecam bardzo.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2013)
Nie zdałem już 3 razy!!!To jakaś porażka ten PSEUDO-OŚRODEK!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2012)
jestem bardzo zadowolona. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktor p. Jabłoński był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo przyjemnie mija nauka jazdy. Polecam wszystkim;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIK

Partyzantów 59 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Proszowice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Proszowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Proszowice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.