Prawo jazdy Proszowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Proszowice(2)

Więcej filtrów kursów
29 Zaufanych Opinii (46 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2024)
Bardzo polecam. Profesjonalne podejście w miłej atmosferze. Instruktorzy wszystko bez problemu tłumaczą. Zdane bez problemu za 1 razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.02.2024)
Bardzo się cieszę, ze znalazłam tą szkołę. Uczyłam się w innej i nie byłam nawet przegotowana do egzaminu po 30h, ale AKME mi pomogli się przygotować. Bardzo polecam!!!! Podczas jazdy bardzo fajna, spokojna i miła atmosfera oraz spokojny instruktor, który ma anielską cierpliwość. Każda wątpliwość była tłumaczona i powtarzana do skutku. Dzięki wzięciu dodatkowych lekcji poczułam się pewnie na drodze. Jestem zadowolona z nauki szkole AKME.
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2024)
Polecam każdemu kto poważnie myśli o prawku! Mega pozytywni i sympatyczni instruktorzy, indywidualne podejście do kursanta. Zajęcia teoretyczne bardzo fajnie i przystępnie przeprowadzone, natomiast praktyczne zajęcia odbywają się z różnymi instruktorami co też uważam za plus. Każdy z nich ma dużo wiedzy, cierpliwości i pasji do tego co robi. Bardzo szybko zdane prawko bez problemów
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.01.2024)
Bardzo dobra szkoła jazdy. Naprawdę polecam! Brałam doszkalające jazdy i były super. Bardzo profesjonalne podejście i słuszne rady. Miła, bez stresowa atmosfera podczas jazd i dostosowanie się do kursantów. Instruktorzy chętni nauczać, co doprowadza do sukcesu. Dziękuję za egzamin zdany za pierwszym razem!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2024)
Mogę serdecznie polecić tą szkołę jazdy. Wykłady były świetnie prowadzone i zapamiętałem je w całości co strasznie pomogło w zdaniu egzaminu i w życiu codziennym. Same zajecia są prowadzone z różnymi instruktorami dzięki czemu można nauczyć się więcej. Bardzo fajnie zrobiony program szkolenia, który zawiera wszystko co potrzebne. Pojazdy w super stanie technicznym. Szczerze polecam, bo to było naprawdę fajne doświadczenie! Egzamin zdany za drugim bo zapomniałem świateł przy pierwszym podejściu :)
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. 3 maja 74 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM, A1, A2, A

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Dokupione prywatne godziny Prawie 30 i udalo się zdać praktykę za pierwszym razem instruktor na poziomie dobrze tłumaczy i bardzo fajna atmosfera polecam Pana Marek Dukat
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2019)
Nie polecam. Kompletny brak cierpliwości ze strony instruktorów. Pierwszy instruktor Pan właściciel był nerwowy i zmieniłem instruktora. Kolejny nie okazał się wcale lepszy. Wykłady ok, cena nie najgorsza ale podejście do kursanta na poziomie mniejszym niż zero. Kompletny brak cierpliwości, podnoszenie głosu, używanie brzydkich słów. Jeździ się i załatwia sprawy instruktora. Nie polecam omijać z daleka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2015)
Instruktorzy zabierają kursantów w miejsca gdzie egzaminatorzy zabierają na egzamin . Zwracają uwagę na każdy szczegół na ulicy .Testy które można u nich zakupić do nauki są identyczne jak na egzaminie państwowym 100% jawne. Uważam ze wyszłam doszkolona wyśmienicie. Testy egzamin 74 na 74 pkt,trzeba się tylko dobrze nauczyć. Praktyczny również za 1 razem. Polecam bardzo.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2013)
Nie zdałem już 3 razy!!!To jakaś porażka ten PSEUDO-OŚRODEK!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2012)
jestem bardzo zadowolona. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktor p. Jabłoński był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo przyjemnie mija nauka jazdy. Polecam wszystkim;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIK

Partyzantów 59 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+ESZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Proszowice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Proszowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Proszowice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.