Prawo jazdy Proszowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Proszowice(2)

Więcej filtrów kursów
6 Zaufanych Opinii (9 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2022)
Najlepsza szkoła jazdy, świetni instruktorzy, na lekcjach miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście, idealne przygotowanie do egzaminu oraz dalszej jazdy. Serdecznie polecam OSK AKME !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2022)
Z całego swojego serduszka polecam szkole jazdy AKME,ponieważ jest tam świetna atmosfera , najlepsi instruktorzy , najnowsze metody nauczania , zawsze są punktualni na miejscu . Przygotowują profesjonalnie do egzaminu państwowego ale i nie tylko . Uczą nas jak mamy się zachowywać się na drodze . Wykłady prowadzone przez Maxa były bardzo ciekawe jak i przyjemne . Z tych wykładów można było wiele zapamiętać i przenieść na cześć praktyczna . Pozdrawiam szczerze wszystkich z całego ośrodka AKME a przede wszystkim a Dominikę ,Arka , Michała i Maxa z , którymi jazda jest sama przyjemnością . I właśnie dzięki tej szkole uzyskałam swoje wymarzone prawo jazdy . Jesteście najlepsi ❤️❤️❤️ I bardzo gorąco polecam tą szkołę ????????
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.11.2021)
Z czystym sumieniem polecam! Profesjonalne podejście i przemiła atmosfera na zajęciach towarzyszyły za każdym razem. Otrzymałam od instruktorów masę cierpliwości i ogrom rzetelnej wiedzy, także jeśli ktoś się zastanawia gdzie robić prawko, to zdecydowanie polecam AKME!!! ❤️❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.11.2021)
Świetna szkoła jazdy, profesjonalne podejście, bardzo mili instruktorzy. Najlepsze przygotowanie do egzaminu i późniejszej jazdy !!!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.11.2021)
Najlepsze OSK ! Najlepszy Instruktor ❤ Najlepsza Ekipa ❤ najnowocześniejsze metody nauczania, luźna atmosfera podczas jazd a co najważniejsze każda sytuacja na drogach była od razu omawiana z czego można było wszystko łatwo zrozumieć. Wykłady prowadzone przez Maksa były bardzo ciekawe, z samych wykładów można było bardzo dużo wynieść co później spowodowało że egzamin teoretyczny był zdany za 1 ???? z całego ❤ polecam i będę polecać tą szkołę jazdy bo dzięki nim spełniłam swoje marzenie o zrobieniu prawka. Pozdrawiam całą ekipę AKME i jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję za wszystko ❤
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. 3 maja 74 32-100 Proszowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Dokupione prywatne godziny Prawie 30 i udalo się zdać praktykę za pierwszym razem instruktor na poziomie dobrze tłumaczy i bardzo fajna atmosfera polecam Pana Marek Dukat
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2019)
Nie polecam. Kompletny brak cierpliwości ze strony instruktorów. Pierwszy instruktor Pan właściciel był nerwowy i zmieniłem instruktora. Kolejny nie okazał się wcale lepszy. Wykłady ok, cena nie najgorsza ale podejście do kursanta na poziomie mniejszym niż zero. Kompletny brak cierpliwości, podnoszenie głosu, używanie brzydkich słów. Jeździ się i załatwia sprawy instruktora. Nie polecam omijać z daleka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2015)
Instruktorzy zabierają kursantów w miejsca gdzie egzaminatorzy zabierają na egzamin . Zwracają uwagę na każdy szczegół na ulicy .Testy które można u nich zakupić do nauki są identyczne jak na egzaminie państwowym 100% jawne. Uważam ze wyszłam doszkolona wyśmienicie. Testy egzamin 74 na 74 pkt,trzeba się tylko dobrze nauczyć. Praktyczny również za 1 razem. Polecam bardzo.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2013)
Nie zdałem już 3 razy!!!To jakaś porażka ten PSEUDO-OŚRODEK!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2012)
jestem bardzo zadowolona. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktor p. Jabłoński był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo przyjemnie mija nauka jazdy. Polecam wszystkim;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIK

Partyzantów 59 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA