Prawo jazdy Proszowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Proszowice(2)

Więcej filtrów kursów
23 Zaufane Opinie (31 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2023)
Wzorowe podejście do kursanta. Instruktorzy z powołania, mili, a przede wszystkim znający się na rzeczy. Doskonałe zrozumienie potrzeb kursanta, dostosowywanie jazd, ciekawe wykłady. Polecam z całego serca!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.02.2023)
Wykłady na wysokim poziomie. Instruktorzy podchodzą profesjonalnie do kursanta. Przyjemna atmosfera. No i przede wszystkim, można dogadać się w wielu kwestiach. Polecam osobiście :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2023)
Super instruktorzy, dobra dostępność terminów
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.12.2022)
Śmiało mogę polecić OSK AKME. Czas spędzony na zajęciach zarówno teoretycznych jak i praktycznych upłynął w bardzo miłej atmosferze. Na Pana Maksa można zawsze liczyć, przykłada dużo uwagi i starań, tak aby każdy kursant był przygotowany i zadowolony, to samo mogę powiedzieć o instruktorach. Wsparcie Pana Maksa, na które można liczyć podczas całego kursu jest niezastąpione. Bardzo polecam OSK AKME!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.12.2022)
Bardzo dobra szkoła jazdy!!!Zawsze miła atmosfera,dokładne i zrozumiałe wykłady,wszyscy instruktorzy podchodzą do ciebie z pełnym profesjonalizmem,zadbane i w dobrym stanie technicznym samochody.POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. 3 maja 74 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Dokupione prywatne godziny Prawie 30 i udalo się zdać praktykę za pierwszym razem instruktor na poziomie dobrze tłumaczy i bardzo fajna atmosfera polecam Pana Marek Dukat
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2019)
Nie polecam. Kompletny brak cierpliwości ze strony instruktorów. Pierwszy instruktor Pan właściciel był nerwowy i zmieniłem instruktora. Kolejny nie okazał się wcale lepszy. Wykłady ok, cena nie najgorsza ale podejście do kursanta na poziomie mniejszym niż zero. Kompletny brak cierpliwości, podnoszenie głosu, używanie brzydkich słów. Jeździ się i załatwia sprawy instruktora. Nie polecam omijać z daleka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2015)
Instruktorzy zabierają kursantów w miejsca gdzie egzaminatorzy zabierają na egzamin . Zwracają uwagę na każdy szczegół na ulicy .Testy które można u nich zakupić do nauki są identyczne jak na egzaminie państwowym 100% jawne. Uważam ze wyszłam doszkolona wyśmienicie. Testy egzamin 74 na 74 pkt,trzeba się tylko dobrze nauczyć. Praktyczny również za 1 razem. Polecam bardzo.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2013)
Nie zdałem już 3 razy!!!To jakaś porażka ten PSEUDO-OŚRODEK!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2012)
jestem bardzo zadowolona. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktor p. Jabłoński był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo przyjemnie mija nauka jazdy. Polecam wszystkim;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIK

Partyzantów 59 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+ESZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Proszowice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Proszowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Proszowice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.