Prawo jazdy Proszowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Proszowice(2)

Więcej filtrów kursów
18 Zaufanych Opinii (25 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.10.2022)
ZDECYDOWANIE polecam OSK AKME!!! Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem potwierdza wysoki poziom tej szkoły! Maks na wykładach przekazał ogrooom wiedzy, tłumaczył jak zochować się w różnych sytuacjach drogowych i jak ułatwić sobie myślenie za kierownicą, co przydaje się w późniejszej jeździe. Dostęp do apki z pełną bazą pytań pomaga w nauce w każdym miejscu. Nie miałam Żadnego problemu z umówieniem się na zajęcia praktyczne. Miałam okazję jeździć z różnymi instruktorami i każdy wspaniale przekazywał swoją wiedzę i uwagi nie tylko pod egzamin, ale też na późniejszą samodzielna jazdę. Ich uwaga jest w pełni skupiona na kursancie a po zajęciach omawiają błędy i na co powinnam zwrócić większą uwagę. Jazdy prowadzone są w bezstresowej i przyjaznej atmosferze. Nauka jazdy z nimi stała się czystą przyjemnością, a nie tylko nudnym obowiązkiem.Organizacja jazd oraz pomoc w formalnościach i pełne wsparcie przez cały kurs aż do uzyskania prawa jazdy jest na najwyższym poziomie! Zadania na egzaminie były żadnym zaskoczeniem. Gorąco polecam osk akme! Są najlepsi w tym co robią!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.10.2022)
Bardzo polecam! Instruktorzy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, atmosfera na jazdach zawsze była przyjemna. Wykłady teoretyczne są prowadzone w sposób ciekawy, nie było nudno i chciało się słuchać a merytorycznie też niczego nie brakowało. Organizacyjnie też wszystko sprawnie funkcjonowało - jeśli czegoś potrzebowałam, zawsze starano się mi pomóc. Zdane za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.10.2022)
Do szkoły trafiłam po 17 latach przerwy od ostatnich prób zdania prawa jazdy. Był. To był strzał w dziesiątkę! Rzetelnie przekazana wiedzą na wykładach i na praktycznych jazdach umożliwiły mi zdanie egzaminu. Instruktorzy nad wyraz cierpliwi oraz kompetentni, nie tylko nauczyli mnie tak, bym zdała egzamin ale również tak, bym bezpoecznie poruszała się po mieście. Ogółem, polecam wszystkim niezdecydowanym! Moja ocena to 10/10.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.10.2022)
Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców!! Wykłady prowadzone były w sposób ciekawy, profesjonalny i logiczny, dostałam bardzo dużo tipów jak ułatwić sobie myślenie za kierownicą aby poruszanie w ruchu drogowym przebiegało sprawnie. Dzięku kompetentnej i cierpliwej kadrze instruktorów jazdy były czystą przyjemnością, miła atmosfera a zarazem rzetelne podejście do kursanta, oraz dokładne przygotowanie do egzaminu jak i jazdy w życiu codziennym. Po każdych odbytych zajęciach dokładnie omawiane były wszystkie błedy, które zostawały korygowane na nastepnych jazdach. W chwilach zwątpienia zawsze dostawałam pełne wsparcie od instruktorów. Bardzo profesjonalna organizacja firmy oraz pomoc od właściciela w sprawach formalnych. AKME jest miejscem w którym pracują ludzie pełni pasji i chęci do przekazywania wiedzy. Ezgamin teorytyczny jak i praktyczy zdany za pierwszym razem. Z całego serca polecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z prawem jazdy! Nauka w OSK AKME była przyjemnością i najlepszym wyborem jaki mogłam dokonać. Cały swój sukces zawdzięczam im! Dziękuję za pełne profesji przygotowanie!! ❤️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2022)
Najlepsza szkoła nauki jazdy polecam z całego serca. Miła atmosfera, szybki i przyjemny kurs
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców AKME

ul. 3 maja 74 32-100 Proszowice

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2021)
Dokupione prywatne godziny Prawie 30 i udalo się zdać praktykę za pierwszym razem instruktor na poziomie dobrze tłumaczy i bardzo fajna atmosfera polecam Pana Marek Dukat
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2019)
Nie polecam. Kompletny brak cierpliwości ze strony instruktorów. Pierwszy instruktor Pan właściciel był nerwowy i zmieniłem instruktora. Kolejny nie okazał się wcale lepszy. Wykłady ok, cena nie najgorsza ale podejście do kursanta na poziomie mniejszym niż zero. Kompletny brak cierpliwości, podnoszenie głosu, używanie brzydkich słów. Jeździ się i załatwia sprawy instruktora. Nie polecam omijać z daleka.
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.08.2015)
Instruktorzy zabierają kursantów w miejsca gdzie egzaminatorzy zabierają na egzamin . Zwracają uwagę na każdy szczegół na ulicy .Testy które można u nich zakupić do nauki są identyczne jak na egzaminie państwowym 100% jawne. Uważam ze wyszłam doszkolona wyśmienicie. Testy egzamin 74 na 74 pkt,trzeba się tylko dobrze nauczyć. Praktyczny również za 1 razem. Polecam bardzo.
bardzo słaby
(ocena z dnia 18.08.2013)
Nie zdałem już 3 razy!!!To jakaś porażka ten PSEUDO-OŚRODEK!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.07.2012)
jestem bardzo zadowolona. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Instruktor p. Jabłoński był bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo przyjemnie mija nauka jazdy. Polecam wszystkim;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców PIK

Partyzantów 59 32-100 Proszowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, B, C, D, B+E, C+E

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Proszowice?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo istotnym punktem w życiu. Posiadanie pozwolenia na poruszanie się pojazdem silnikowym daje nam wolność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Proszowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Proszowice. Do odbycia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Numer do lekarza otrzymasz od OSK, ponieważ często współpracują na stałe z jedną osobą. Aby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Przydatne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawo jazdy.