6 247

Ośrodków

191 558

Opinii

141 053

Zaufanych Opinii

5 808

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Kraków

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Kraków

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 75zł

Quattro Nauka Jazdy

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Krakowie(141)

75 zł
4000 zł
24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.08.2018)
Zdałem, i za to chwała OSK Melba! Gorąco polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2018)
O tej szkole jazdy można powiedzieć wszystko co najlepsze jednak zacznę od samego początku. Strona internetowa całkowicie przejrzysta, człowiek absolutnie zielony szybko orientuje się jak zacząć oraz jakie dokumenty są potrzebne by rozpocząć kurs. Wszystko profesjonalnie opisane do tego stopnia, że gdy przyszedłem pierwszy raz do biura OSK "Melba" miałem wszystko wcześniej przygotowane i pozostały tylko formalności podpisania umowy. Doskonały jest również wybór przebiegu zajęć teoretycznych gdzie kursant ma do wyboru uczestniczenie w wykładach teoretycznych lub wykupienia (100zł) nauki drogą E-learningową. Zdecydowałem się na platformę E-learningową co było niezwykle wygodne. Możliwość rozpoczęcia części teoretycznej w zaciszu domowym bardziej mi odpowiadała a jedyne wykłady w jakich brałem udział w ośrodku, były obowiązkowe z pierwszej pomocy. Łącznie na platformie trzeba spędzić 30 godzin oraz zapoznać się z całym materiałem celem pozdawania mniejszych testów umożliwiających przejście do następnych tematów. Mało tego otrzymałem dostęp do bazy wszystkich pytań egzaminacyjnych które są na egzaminie państwowym. (serdecznie polecam platformę e-learningową). Po zakończeniu części teoretycznej zostałem poinformowany drogą telefoniczną o możliwości przystąpienia do wewnętrznego egzaminu teoretycznego. Jest to idealna kopia egzaminu państwowego a z racji przerobienia wszystkich pytań na platformie była to dla mnie 3 minutowa formalność zakończona wynikiem pozytywnym. Po raz kolejny zadzwoniono do mnie i poinformowano mnie, że mogę przystąpić do części praktycznej kursu. Szybko i sprawnie zapisałem się na pierwsze jazdy z Panią Małgorzatą. część Praktyczna to była czysta przyjemność. Wszystko klarownie wytłumaczone od A do Z. Za kierownicą czułem się niezwykle komfortowo gdyż pani Małgorzata emanuje profesjonalizmem a jej pokłady cierpliwości są nie do wyczerpania. wewnętrzny egzamin praktyczny z Panią Małgorzatą to przepis na zdanie egzaminu państwowego za pierwszym razem. Jest ona bezlitosna i nie przepuści osoby która nie będzie w stanie go zdać (mnie osobiście pasuje taki obrót spraw). W moim przypadku się sprawdziło. U pani Małgorzaty zdałem egzamin wewnętrzny dopiero za trzecim razem i wtedy to powiedziała, że jestem gotowy by przystąpić do egzaminu państwowego którego zdałem za pierwszym razem. Polecam Gorąco OSK "Melba" nauczono mnie tam jeździć BEZPIECZNIE I ODPOWIEDZIALNIE a to moim zdaniem najważniejsze cechy jakie powinien posiadać kierowca.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.04.2018)
Gorąco polecam. Egzamin zaliczony za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.04.2018)
Jazdy z panią Małgosią to czysta przyjemność, świetne podejście, spokój, anielska cierpliwość i przede wszystkim umiejętności które pani instruktor potrafi z łatwością przekazać. Egzamin zdany za pierwszym razem, od razu śmigam bez problemów. :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.04.2018)
Polecam tę szkołę jazdy. Kameralne, ciekawe wykłady w małym gronie kursantów. Bardzo miła, bezstresowa atmosfera zarówno w trakcie części teoretycznej jak i praktycznej. Nigdy nie było problemów z umawianiem się na jazdy. Ponadto atrakcyjna cena w porównaniu do innych szkół. Wielki plus za pełne zaangażowania podejście do kursantów. Pani Instruktor jest bardzo miłą i cierpliwą osobą nawet dla najbardziej "trudnych" do nauki kusantów. Motywuje i wspiera nie tylko w czasie kursu ale także podczas zdawania egzaminu.
21
Ośrodek Szkolenia Kierowców MELBA

Dunajewskiego 6 31-133 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Jeździłem w swoim życiu z 4 instruktorami. Bosman był najlepszy. Miałem przyjemność uczyć się z właścicielem OSK, który ma świetne poczucie humoru, wydaje pomocne uwagi. Atmosfera jest przyjemna, brak nerwów. Instruktor w ciągu kilku minut jazdy przeanalizował mój styl prowadzenia i wypunktował błędy. Później dobierał specjalnie miejsca, które pozwoliły mi się szkolić. Zrozumiale wizualizuje problemy i rozwiewa wątpliwości. Samochód utrzymany w dobrym stanie, czysty i w pełni sprawny. Każdemu polecam!
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Chciałam wszystkim szczerze polecić instruktorów Bosman . Po 30 godzinach w Rolminex nauczyłam się jeździć ale na egzamin to było zdecydowanie za mało . Znajomi polecili mi instruktorów z Bosmana . Wykupiłam 10 godzin i już po 2 godzinach zobaczyłam jaka jest przepaść między tymi dwoma szkołami „” Tam „” odbębnić swoje i do domu a instruktorzy z Bosmana wkładają w to serce , zależy im żeby nauczyć . Basia
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2019)
Dobierałam dodatkowe jazdy doszkalające przed egzaminem. Uważam, że jazdy z panem Pawłem poszerzyły moją wiedzę wielokrotnie. Byłam praktycznie zielona a pan Paweł swoją cierpliwością i wiedzą pomógł mi wyplewić największe błędy. Dzięki niemu zdałam za pierwszym razem. Jestem mega wdzięczna i polecam to OSK.
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.05.2019)
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy którą mogę polecić z czystym sumieniem. Nowe samochody, przyjemne wykłady, sensowne godziny jazdy w pasujących kursantowi godzinach. Ucząc się wiesz jakie pułapki mogą czekać cię na egzaminie i na co zwrócić uwagę. Dużo to daje, zdałem za pierwszym razem. Polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2019)
Świetna atmosfera i profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
22

Os. Centrum D Nr 1 31-932 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
36 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2021)
Właśnie zakończylam swoją przygodę z nauką jazdy w tym ośrodku. Ogromnie polecam Pana Ryszarda z oddziału Czarnowiejska. Pan Ryszard nauczył mnie od podstaw bezpiecznej jazdy. Z każdą kolejną godziną czułam jak moje umiejętności rosną, a po 2h jazdy wychodziłam z auta zawsze zadowolona I uśmiechnięta. Pan Ryszard jest bardzo skrupulatny, na bieżąco koryguje błędy, dzięki czemu nie wyrabiamy sobie złych nawyków. Ma niesamowicie ogromne doświadczenie i wiedzę, którą świetnie przekazuje młodym kandydatom na kierowcę. Również Pani Agata, która w oddziale na Czarnowiejskiej odpowiada za zapisy na jazdy jest zawsze bardzo miła I pomocna. Ogromnie polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2020)
Zupełnie nie miałam pojęcia o jeździe samochodem jak zapisywałam się na kurs i trochę się stresowałam. Ale już po kilku pierwszych jazdach z panem Sebastianem nabrałam pewności i wprawy i dobrze mi szło. Na placu nauczył mnie wykonywać perfekcyjnie każdy manewr. Na mieście omówione każde skrzyżowani i jak miałam tylko jakąś wątpliwość zawsze mi ją wyjaśnił. Bardzo miła atmosfera, dobrze przygotowane samochody. I skuteczność egzamin zdany
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 22.12.2020)
Niestety nie mogę polecić tej szkoły. Wybrałam ją ze względu na pozytywne opinie w internecie, ale postawa instruktorów była bardzo nieprofesjonalna. Nie wiedzieli jakie są aktualne zasady egzaminowania, spóźniali się na lekcje. Mój główny instruktor nigdy nie miał planu gdzie w danym dniu pojedziemy, a przez cały kurs nie udało mi się z nim zaparkować równolegle. Ani razu, przez dziesięć godzin nauk jazdy nie usłyszałam, że dobrze mi idzie. Skutkiem czego każda kolejna godzina nauk była dla mnie ogromnym stresem. Na ostatniej lekcji słyszałam tylko, że "nie zdam egzaminu". Egzamin oczywiście zdałam, po wyjeżdżeniu paru godzin w innej szkole. Nie polecam tej szkoły osobom, które chcą uczyć się bezstresowo.
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.12.2020)
Szkoła ok. Jeździłem z Tomkiem Żarskim. Bardzo fajny i kompetentny instruktor. Sprawnie przeprowadzony kurs. Można się spokojnie umawiać na jazdy o dogodnej porze. Efekt egzamin zdany
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.11.2020)
Pełen profesjonalizm, doskonała organizacja i bardzo dobre podejście do kursanta. Miałam w tej szkole jazdy doszkalające, podczas których pan Mariusz Szczepanik znakomicie przygotował mnie do egzaminu praktycznego. Dodam, że zdanego za pierwszym razem. ;) Polecam gorąco!
23

ul. Wrocławska 48Czarnowiejska 13/9, Jerzmanowskiego 40/6, Kościuszki 54, Wieliczka ul. Goliana 4b, Zbierzów ul. Krakowska 26, 30 011 Kraków ul Wrocławska 48 tel 604 115 595, 30-011 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, B1, A2, AM, B po B1

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
20 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.01.2017)
Polecam tę szkołę Pan Dariusz świetnie nauczy jazdy Pan Leszek teorii.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.01.2016)
Przed egzaminem praktycznym, za poleceniem znajomych zapisalem sie na kilka jazd dodatkowych z panem Darkiem. W krótkim czasie udało mu się uzupełnić moje spore braki teoretyczne jak i techniczne i w końcu zacząłem jeździć jak prawdziwy kierowca. Egzamin zdany za pierwszym razem. Szczerze polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2015)
Trafiłam do tej szkoły po trzech niezdanych egzaminach, gdy musiałam zrobić kurs doszkalający. Znalazłam ich przypadkiem w internecie. Co było dla mnie ważne, nie musiałam czekać miesiąc na jazdę (jak w innych przepełnionych szkołach), pan Leszek szybko mnie przyjął. W poprzedniej szkole mój instruktor zamiast skupić się na uczeniu mnie, słał smski i gadał o pierdołach. Miło jeździć z kimś sympatycznym, ale na kurs idę, żeby się nauczyć, a nie zawierać przyjaźnie. Pan Leszek był miły, poświęcał mi całą uwagę, zauważał nawet najdrobniejsze błędy i w 6 godzin nauczył mnie więcej, niż poprzednia szkoła przez cały kurs+dodatkowo dokupione godziny. Jest spokojny, nie krzyczy, ma bardzo dobre podejście do kursantów. Polecam wszystkim tego instruktora i szkołę. Czwarte podejście zaliczyłam bez problemu, żałuję, że nie miałam w tej szkole całego kursu, pewnie zdałabym za pierwszym-drugim razem i zaoszczędziła dużo pieniędzy. Nie pamiętam, czy ceny były atrakcyjne, bo zdawałam już kilka lat temu, ale wydaje mi się, że tak. Zresztą każde pieniądze warto zapłacić za ich profesjonalizm!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2015)
Bardzo dobrzy instruktorzy, posiadają dużą wiedzę doświadczenie i umiejętności. Potrafią bardzo dobrze nauczyć na państwowy egzamin, a do tego nie trzeba płacić dużo Polecam !!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.05.2015)
Za cierpliwość, za czas , za zaangażowanie - niemożliwe stało się możliwym - MAM PRAWKO !!!! Dzięki Darek & Leszek !!!! Polecam Was jako szkołę, jako team - teoria + praktyka i jako ludzi - właściwych na właściwym miejscu. Aga,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
24
AUTO TOP LD

ul. Dunin-Wąsowicza 22 30-112 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
18 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2020)
Serdecznie polecam OSK ALEX! Miałam w tym ośrodku jazdy doszkalające przed moim egzaminem praktycznym, który zdałam ZA PIERWSZYM RAZEM! Uczył mnie Pan Sebastian - wspaniały instruktor - bardzo dziękuje mu za pełen profesjonalizm, a w szczególności ogromną cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do mnie i moich "nerwów" :) W innym ośrodku szkoleniowym instruktorka nie radziła sobie z moim nerwowym charakterem, a Panu Sebastianowi udało się mnie uspokoić i wyluzować co jest nie lada wyzwaniem :) Polecam OSK SLEX również ze względu na kwestie organizacyjne - ta szkoła na prawdę dopasowuje się do klienta a nie tylko pisze puste frazesy na swojej stronie internetowej. Jeszcze raz bardzo polecam i serdecznie pozdrawiam :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.01.2017)
Polecam każdemu kto tak jak ja trafił wcześniej do beznadziejnej szkoły i myśli że to jego wina że nie umie jeździć. Po 30 godz w innym osrodku nie nauczyłam się tyle co u ALEX po zaledwie 6 godzinach. Zdawalam na nowohuckiej i wgl nie umialam jezdzic po balickiej a instruktorzy z ALEX nauczyli mnie w 6 godzin jezdzic po zupełnie nowym miejscu, parkować, ruszać pod górę. Polecam serdecznie i dziękuję.
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2016)
Wykłady bardzo ciekawe, p. Bożenka we wszystkim pomoże i udzieli wszelkich informacji. Jazdy w bardzo miłej atmosferze z p. Sebastianem, który wszystko dobrze wytłumaczy i nauczy bardzo dobrze jeździć jak i świetnie przygotuje do egzaminu :) Egzamin praktyczni i teoretyczny zdany za pierwszym razem :) Wszystkim gorąco polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców "ALEX" :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2016)
Wszystko super, elastyczne godziny i bez problemów :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2016)
Zdecydowanie POLECAM szkole jazdy ALEX ! Oboje z chlopakiem zdalismy prawko za 1 razem :) Dzieki Sebastianowi podeszlismy do egzaminu pewnie , na pewno technicznie -na 100 % ! :) Dziekujemy również Pani Bożence, która zawsze znalazla dla nas dogodny termin ! :) Jak zdawac prawko to tylko z OSK ALEX !!! :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
25
OSK ALEX

al. Kijowska 8Długa 114, 30-079 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.01.2021)
Szczerze polecam z całego serca! Pan Wojciech i Pan Hubert wspaniali instruktorzy! Bardzo dziękuje za porządną naukę i jestem wdzięczna za poświęcony mi czas! Pozdrawiam Gloria Nowak !!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2020)
Bardzo polecam szkole jazdy Sigma. Pełen profesjonalizm, bez stresu, bardzo przyjemna i ciekawa nauka. Szczególnie polecam Panią Renatę!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.08.2020)
Każdemu serdecznie polecam, wszystko zdane za pierwszym razem! Szczególnie polecam panią Renatę jako instruktorkę, wszystko drobiazgowo wytłumaczyła, przejechała ze mną dokładnie trasy egzaminacyjne, a przy tym na jazdach panowała wesoła atmosfera ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2020)
Bardzo polecam tą szkołę. W ciekawy sposób wytłumaczona teoria oraz w przyjemny i bezstresowy praktyka. Egzaminy zdane za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.12.2019)
Zdane za pierwszym razem - pozornie proste zdanie, za którym stoi, no właśnie, co? Zwykły fart, bo akurat mi się udało, dobry nastrój egzaminatora czy auto o numerze 06, które cudem ani razu mi nie zgasło? Tylko czy aby na pewno był to cud - otóż nie. Efektem tego, że zdałam na dzień dobry było to, czego nauczył mnie instruktor, a uczyłam się z Hubertem, od podstaw , nigdy wcześniej nie siedząc za kierownicą. Każda godzina przynosiła mi nową wiedzę odnośnie tego jak panować nad autem, na co zwracać uwagę podczas prowadzenia, w jakim przypadku można ufać swojemu stylowi jazdy, a kiedy nie ma przebacz i trzeba ściśle trzymać się wpojonych zasad. Hubert często prowadził mnie też trasami, które wybierają egzaminatorzy i kierował w stronę ośrodka egzaminacyjnego, dzięki czemu podczas egzaminu czułam się komfortowo, bo jak się okazało większość odcinka była mi dobrze znana. Dzięki jego wskazowkom odnośnie spraw technicznych, tego jak auto egzaminacyjne może zachowywać się w porównaniu do tego, na którym się uczyłam, byłam przygotowana na każdą okoliczność i co najważniejsze miałam świadomość tego, ze w 100% kontroluję pojazd. Tak więc zdałam za pierwszym razem, ale to nieistotne, bo chce podziękować przede wszystkim za to, że nauczyłam się jeździć. Wiem, ze przede mną, jako przed kierowcą jeszcze długa droga, ale mam solidne podstawy ku temu, żeby jeździć dobrze i bezpiecznie. Z ręką na sercu polecam SIGMĘ każdemu, kto potrzebuje szkolenia z zakresu jazdy i jeszcze raz dziękuję Hubertowi za przekazana mi wiedzę i umiejętności. Kamila K.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
26

os. Spółdzielcze 6 32-015 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.12.2020)
Po doświadczeniach w różnych szkołach jazdy, po kilku egzaminach nieudanych trafiłam w końcu na szkołę która przekazała mi odpowiednią wiedzę i praktyczne wskazówki przez które udało mi się zdać egzamin na prawo jazdy.
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.11.2020)
Postawa instruktora jest godna polecenia. Był cierpliwy, wyluzowany i poprostu dużo mnie nauczył.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2020)
Cieszę się, że tak dobrze wybrałam szkołę. To był strzał w dziesiątkę. Teraz jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.10.2020)
Jest to świetna szkoła i podczas jazd człowiek czuje się tu komfortowo i bezpiecznie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.09.2020)
Rewelacyjny kurs! Zdałam za pierwszym razem!
27
Ośrodek Szkolenia Kierowców JUVEX

Fałęcka, 32AFałęcka 32a, 30-441 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.04.2020)
Zrobiłem kat. C pełen profesjonalizm
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2020)
Super szkoła, na wykładach poruszane jest każde zagadnienie, polecam jazdy z Panem Krzysztofem - pełne przygotowanie do egzaminu praktycznego zakończone sukcesem za pierwszym razem! Zwraca uwagę na każdy szczegół i dokładnie tłumaczy każdy błąd :) 10/10!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.12.2019)
Ogólnie to bardzo dobra szkoła, kurs teoretyczny zrobiony profesjonalnie i sprawnie przez co można było szybko umówić się na jazdy. Jazdy przyjemne praktycznie z każdym instruktorem, spokojne i profesjonalne. Umówienie u miłej Panu z recepcji, a jazdy przed egzaminem umówione dokładnie tak jak chciałem. Gorąco polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.07.2019)
Polecam ten ośrodek! Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Polecam Pana Grzegorza jako instruktora. A Pani w biurze jest miła i pomocna. Zawsze udało się zaplanować jazdy według moich potrzeb. Dziękuje za miło spędzony czas jak i zdobycie nowych uprawnień!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2019)
Świetna szkoła jazdy ???? Polecam Pana Grzegorza jako instruktora ???? egzamin zdany za pierwszym razem! ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
28
Ośrodek Szkolenia Kierowców Orzeł

ul. Młyńska Boczna 11ul. Beskidzka 30, ul. Ruczaj 18, 31-470 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM, C, C1, B+E, C+E, C1+E, A+B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.09.2018)
Bardzo miły i przyjemny instruktor. Serdecznie polecam tę szkołę jazdy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2017)
Pan bardzo spokoju, zero stresu polecam gorąco !!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.07.2016)
Pan Witold bardzo dobrze przygotował do egzaminu :) Nie było problemów w niczym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.09.2015)
Prawo jazdy zdane za pierwszym razem :) Pan Witold jest przemiłym, ciepłym i cierpliwym człowiekiem. Polecam każdemu :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.11.2014)
Pan Witold jest świetnym instruktorem i zupełnie bezkonfliktowym człowiekiem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do kursantów. Już sam fakt układania jazd, graika - tu masz pewność, że kurs nie będzie trwał poł roku albo więcej. Ja zrobiłem kurs w ciągu 3 miesięcy i zdałem za pierwszym razem i to wcale nie napinając się czasowo , sądzę, jednak, że jak ktoś ma dużo czasu to może zrobić u pana Witolda kurs ekspresowo.. Realne opłaty, dobra jakość nauki, odpowiednia częstość jazd i odpowiedzialny facet, który każe myśleć podczas nauki. Bardzo polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
29
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW WITOLD KNET

ul. Juliusza Osterwy 50DWORCOWA 12, JULIUSZA OSTERWY 50, 30-699 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.03.2019)
Robiłam w tej szkole jazdy doszkalajace, po 7 letniej przerwie od zdania prawa jazdy. Jestem zadowolona bo w końcu jeżdżę i zaczyna mi to nawet sprawiać przyjemność. Pan Jurek jest świetnym, pozytywnie motywującym instruktorem, wszystko tłumaczy, jest cierpliwy i nigdy nie krzyczy ????Do tego jest fajnym człowiekiem. Polecam.
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.08.2017)
same plusy brak minusów przyjemne jazdy i wykłady w super atmosferze
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2015)
Pan Haranek to najlepszy instruktor na świecie :) I w dodatku wygląda jak Liam Neeson :D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.03.2014)
Jak dla mnie Pan Stanisław najlepszy instruktor pod słońcem ! :D nie dość ,że ciągle gada ale i słucha co przy mojej gadatliowści jest ogrmną jego zaletą to jeszcze potrafi nauczyć i wyjaśnić jak mało kto ! :D wszystko na spokojnie bez nerwów człowiek z powołaniem. Polecam tą szkołę wszystkim a w szególności osobą ,które boją się zacząć jeździć ,grunt to trafić na dobrego instruktora przy panu H. pozbędziecie się lęku . Pozdrawiam
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2012)
Polecam tą szkolę ! Wykupiłem w tej szkole dodatkowe godziny po kilku oblanych egzaminach i w końcu zdałem. Jeździłem z Panem Stanisławem , nauczył mnie dynamicznej , bezpiecznej i dobrej technicznie jazdy, czego nie uczyłem się w poprzednich szkołach.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
30
Ośrodek Szkolenia Kierowców RAJD

Halszki 1/2 31-611 Kraków

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B

 • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

  Zobacz co oznaczają >