Prawo jazdy Libiąż

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Libiąż(4)

24 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2023)
Polecam ośrodek szkoleniowy Moto Pal a w szczególności Pana Darka, który mnie super przygotował i zdałam za pierwszym razem. Kursantka Oliwia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.10.2013)
Bardzo dobra szkoła. Super instruktorzy. Wszystko dobrze zorganizowane i prze mila atmosfera;p Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2013)
Polecam wszystkim ośrodek MOTO-PAL!! Bardzo miła atmosfera, wykłady i jazdy bez stresu i na wysokim poziomie, a wiedza sama szybko wchodzi do głowy. Ogólnie bardzo pozytywnie wspominam naukę w tej szkole i jestem bardzo wdzięczna za to, że mnie tak dobrze przygotowali do egzaminu państwowego. kursantka Agata ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.08.2013)
Serdecznie polecam wszystkim wybierającym się na prawo jazdy Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL! Osobiście jestem niesamowicie zadowolona z całego kursu :) Zarówno wykłady jak i same jazdy oceniam bardzo pozytywnie. Niezwykle uprzejma i sympatyczna Gosia, która zajmuję się wszystkimi sprawami w biurze potrafi świetnie dopasować godziny jazd do naszego wolnego czasu oraz zawsze wesprze i zmotywuję kursantów :)) Jeżeli chodzi o instruktorów to w szczególności polecam Darka Tyrańskiego, który jest świetnym, wykwalifikowanym i niezwykle cierpliwym nauczycielem. Atmosfera podczas jazd jest bardzo przyjazna i sporo rzeczy się nauczyłam, co później poskutkowało na egzaminie państwowym :) Po mimo tego, że nie zdałam za pierwszym razem jak najbardziej polecam MOTO-PAL! Ania :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.08.2013)
Bardzo i to bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL,godziny jazd można dopasować do swoich potrzeb,Pani Małgorzata w biurze jest bardzo miłą i sympatyczną osobą ,która zawsze doradzi i wie co zrobić aby było dobrze :) Pan Dariusz Stroiński jest bardzo dobrym instruktorem,idzie się przy nim wszystkiego dowiedzieć oraz świetnie nauczyć jeździć,daje dużo wskazówek,które potem są bardzo przydatne:) ogólnie kurs idzie bardzo szybko i dobrze przygotowuje do egzaminu państwowego :) POLECAM OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MOTO-PAL,jestem bardzo zadowolony z całego kursu :) Zapraszam !
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-PAL

Słowackiego 3 32-590 Libiąż

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, C, D, B+E, C+E, A2, AM, A+B, A po A1, A po A2, A2+B, B po B1, C, C+E, D po C

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 24.01.2015)
Miałem szczęście trafić na szczególnego instruktora, który jak mało kto potrafi dostosować się do kursanta, wprawić go w odpowiednie nastawienie i do skutku ćwiczy niedoskonałości za kierownicą. Polecam ten i tylko ten ośrodek,bo sam kiedyś dokonałem fatalnego wyboru a gdybym się w porę do Państwa zgłosił, miałbym już 3 lata temu dokument w ręku. Oto naprawdę dający pewność i odpowiednie przygotowanie do egzaminu, bo jak wiadomo prawdziwa technika i dokładność ćwiczy się z biegiem czasu :) Serdeczne Dzięki za sprawne prowadzenie Pani z biura i Ogromne Podziękowania Panie Darku za wytrwałość i fantastyczną atmosferę . Z Pozdrowieniami Bartek
2

Słowackiego 4 32-844 Libiąż

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.09.2011)
super i bez krzyków
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
3

Wojska Polskiego 1 32-590 Libiąż

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4
Ośrodek Szkolenia Kierowców motofan

ul. 11 Listopada 24/4 32-590 Libiąż

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii BSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Libiąż?


Moment w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie pojazdem silnikowym daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Libiąż to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Libiąż. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Kontakt do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą pytania na prawo jazdy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.