Prawo jazdy Gdów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdów(2)

Więcej filtrów kursów
1
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

Gdów ul.Myślenicka 78 32-420 Gdów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
3 opinie
dobry
(ocena z dnia 16.11.2020)
Polecam. Zdany teoretyczny za pierwszym razem, praktyczny za drugim (ale to egzaminator się przyczepił o 3km/h). Jazdy miałem poprowadzone bardzo fajnie, objeździłem Kraków dosłownie cały. Wszystkie miejsca egzaminacyjne były obejrzane porządnie. Czułem lekko "objeżdżenie" auta którym jeździłem lecz to nie wpływało na jazdę. Ogólnie polecam szkołę jazdy. Na minus tylko to że jeździ się raz w tygodniu co niestety wydłuża kurs. Jeździłem z panem Zbigniewem dzięki któremu zdałem egzamin. Zacząłem kurs na końcu czerwca 2020 a skończyłem w połowie września 2020. Zdałem praktyczny w połowie listopada.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 25.08.2020)
Szkoła daje możliwość jazdy z instruktorem tylko raz w tygodniu. Przyjmują dużo kursantów, nie mając adekwatnej ilości instruktorów. Pół roku na zrobienie kursu prawa jazdy!!! Oczywiście przed zapisaniem się na kurs podawane są przez właściciela szkoły zupełnie inne warunki realizacji kursu. Oszustwo.
neutralny
(ocena z dnia 21.04.2012)
Witam 1 raz daje opinie neutralna co powinienem dać negatywna,sama szkoła nauki szkolenia młodych kierowców jest jakimś nie porozumieniem do p.Łukasza właściciela nie mam nic równy gość ale do instruktora Z...,kompletnie nie nauczył mnie jeździć jeździłem po Krakowie tymi samymi trasami na rondzie tylko zawracanie a szkoda ze nie jeździłem z każdej strony ronda bo właśnie na tym za 1 razem oblałem,zamiast mnie uczyć dawać wskazówki to ciągle wisiał na tel i pisał SMS totalne lekceważenie kursanta,za1 razem gdy oblałem poszedłem na dodatkowe jazdy w Krakowie i powiem tak jeździłem 3 h i nauczyłem się tego co nie umiałem u p.Z rondo zaliczałem ze wszystkich stron dodatkowo instruktor cały czas mi tłumaczył poza tym był zaskoczony tym ze nie potrafię wykonać kilku manewru cofania odpowiedziałem jak mam umieć jak robiłem tylko raz.Uważajcie jeszcze na jedna sprawa mianowicie gdy zapisujecie się u instruktora to zapisujcie sobie od razu datę i godz, miałem taki przypadek ze po powrocie do domu zapisałem sobie w kalendarzu data i godzinę jazdy,okazało się ze instruktor miał inna datę i godzinę niestety w tym dniu nie mogłem przyjść i co te 4 h mi przepadły które opłaciłem.Jednym słowem brak słów co do wykonywania swojego zawodu,dodam ze egzamin zdany:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
2
OSK Łukasz Kmiecik

Gdów 1239Ul. Piłsudskiego 55a, Gdów 1239, Rynek 29 Dobczyce, 32-420 Gdów

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Manewr

(0 opinii)

Gdów 78
32-420 Gdów