Prawo jazdy Gdów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Gdów(2)

Więcej filtrów kursów
1
G.P.S. OŚRODEK SZKOLENIOWY

ul.Myślenicka 78 32-420 Gdów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2022)
Bardzo polecam, dobre zajęcia teoretyczne, angażujące kursanta, zajęcia praktyczne wyśmienite, każdy instruktor jest w porządku i daje rady, szczególnie P.Robert Pozdrawiam ;D
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.01.2022)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy, zwłaszcza instruktora Pana Łukasza. Bardzo miła atmosfera, świetne przygotowanie. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
dobry
(ocena z dnia 16.11.2020)
Polecam. Zdany teoretyczny za pierwszym razem, praktyczny za drugim (ale to egzaminator się przyczepił o 3km/h). Jazdy miałem poprowadzone bardzo fajnie, objeździłem Kraków dosłownie cały. Wszystkie miejsca egzaminacyjne były obejrzane porządnie. Czułem lekko "objeżdżenie" auta którym jeździłem lecz to nie wpływało na jazdę. Ogólnie polecam szkołę jazdy. Na minus tylko to że jeździ się raz w tygodniu co niestety wydłuża kurs. Jeździłem z panem Zbigniewem dzięki któremu zdałem egzamin. Zacząłem kurs na końcu czerwca 2020 a skończyłem w połowie września 2020. Zdałem praktyczny w połowie listopada.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
2
OSK Łukasz Kmiecik

Gdów 1239Ul. Piłsudskiego 55a, Gdów 1239, Rynek 29 Dobczyce, 32-420 Gdów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, ASZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Manewr

(0 opinii)

Gdów 78
32-420 Gdów

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Gdów?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się autem daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Gdów to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Gdów. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą testy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawo jazdy.