Prawo jazdy Nowe Brzesko

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Nowe Brzesko(1)

3 opinie
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.09.2015)
Nie polecam. Egzaminatorzy nie mają pojęcia o swojej pracy. Zamaist nauczać kurasntów, mówić jak w danej sytuacji sie zachować, olewaja sprawe a potem wypominaja ze dany kursant nie potrafi jezdzic. Czesto odwoływane jazdy, głównie w soboty, bo im nie opłaca sie robić jazd dla 3 osób. I nie obchodzi ich że ktoś specjalnie musiał zmienić swoje plany aby dostosowac sie do jazd. Odwołane i koniec. Nerwowa atmosfera podczas jazd. Instruktor nie raz podnosi głos na kurasnta czy ubliża od idiotów, za rzeczy których sam danego kursanta nie nauczył. Spora część jazd kurant jezdzi po wsiach. Szkoda czasu i kasy na tę szkołę. NIE POLECAM!
bardzo słaby
(ocena z dnia 02.09.2015)
NIE POLECAM!!! JEŹDZIŁEM PO WSIACH, Z NB DO PROSZOWIC I PO NOWEJ HUCIE! KPINA!!!! PO 27 GODZINACH JAZDY POINFORMOWALI MNIE, ŻE MAM JUŻ PRZEJECHANE WIĘCEJ NIŻ 30 GODZIN! NA SZCZĘŚCIE ZAPISYWAŁEM KAŻDY DZIEŃ. UMAWIAŁEM SIĘ NA 2 H A JEŹDZIŁEM 1 - BO DESZCZ. I OCZYWIŚCIE U NICH WYCHODZI ŻE JEDNAK JEŹDZIŁEM 2. PO KURSIE W OGÓLE NIE ZNAM KRAKOWA. TEORIE ZDAŁEM ZA 2 RAZEM, ALE JAZDY ZDAĆ NIE MOGĘ NADAL. I MUSZĘ KUPIĆ GODZINY U KOGOŚ INNEGO... SZKODA KASY I CZASU. ODRADZAM I BŁAGAM, NIE ZAPISUJCIE SIĘ [...], CHYBA ZE GLĘDZENIE BABKI JEDNEGO I TEGO SAMEGO WAM ODPOWIADA. PS. ONI TO SĄ JUŻ SŁAWNI, BO W INNYCH SZKOŁACH PEŁNO OD NICH LUDZI, KTÓRZY MUSZĄ KUPIĆ DODATKOWE GODZINY!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2013)
Bardzo Profesionalnie
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Nowe Brzesko?


Okres w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie pojazdem silnikowym daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Nowe Brzesko to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Nowe Brzesko. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędne w tym celu będą nauka jazdy testy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalną bazą pytań na prawko.