Prawo jazdy Wadowice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wadowice(5)

5 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.07.2022)
Polecam z całego serca!! bardzo się cieszę, że przyszłam do ośrodka START - nie mogłam zdać będąc w innej szkole i był duży stres podczas jazd i na egzaminie, przyszłam tu na jazdy doszkalające które mi BARDZO pomogły i od razu ze spokojem ZDANE :)) Pozdrawiam Pana Mariana i Pana Adama, z którymi miałam przyjemność jeździć - bardzo rzetelnie, spokojnie i zrozumiale przekazują wiedzę, mają cierpliwość i indywidualne podejście do kursanta. Życzę wszystkim takich instruktorów!
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.03.2019)
Najlepsza szkoła nauki jazdy! Instruktorzy mili, bardzo cierpliwi, mają dużą wiedzę, którą chętnie i właściwie przekazują. Uczą nie tylko jak zdać egzamin ale przede wszystkim jak jeździć później, w życiu :). Dzięki nim zdałam za pierwszym razem!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.05.2018)
Polecam szkołę Start!! Super podejście, rzetelnie przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Bardzo cierpliwi instruktorzy! Polecam bo warto! Ja zdałam za drugim razem.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 31.10.2015)
Bardzo Serdecznie polecam szkołe Nauka Jazdy "Start" - Adam Nicieja. :) Instruktor jest profesjonalistą którego rady przydadzą się na egzaminie jak i w codziennej jeździe. Zawsze szanuje kursanta podchodzi do zajęć z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Najlepsza szkoła w Wadowicach :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.10.2015)
Serdecznie polecam ,Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do kursantów. Instruktorzy są konkretni, dobrze wyjaśniają, stwarzają przyjazną atmosferę podczas jazdy, co pozwala na miła i bezstresowa jazdę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowcow "START"

Sienkiewicza 7 34-100 Wadowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

7 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 15.06.2018)
Nie polecam. Najgorsza szkoła w okolicy. Instruktorzy totalnie nie przygotowują pod egzamin. 30 godzin jazdy, aby na egzaminie dowiedzieć się, że nic nie umiem. Po drugim nie zdanym egzaminie musiałam wykupić dodatkowe godziny w innej firmie. I to czego nauczyłam się tam w 2 godziny nie równa się 2 miesiącom jazdy z tą firmą. O stanie auta nie wspomnę. Pieniądze wyrzucone w błoto.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.09.2014)
Polecam, nauka bez stresu i na luzie, instruktorzy potrafią każdego nauczą prowadzić :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.12.2013)
Bardzo dobra szkoła instruktorzy spoko goście idzie się dogadać i ceny bardzo niskie dobrze rozplanowany grafik jazdy jak i wykładów POLECAM!!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.09.2013)
Bardzo dobra szkoła - świetni, wyluzowani instruktorzy. Potrafią nauczyć jeździć każdego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.08.2013)
super szkola super instruktorzy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
2
OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW EL.

Pl. Kościuszki 4 34-100 Wadowice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

3
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5
Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Kwartnik

(3 opinie)

Jaworowa 11
34-100 WadowiceSZKOŁA ZAMKNIĘTASZKOŁA ZAMKNIĘTA

Ośrodek Szkolenia Kierowców Ryczów

(0 opinii)

Jana Pawła II 5
34-115 Wadowice

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wadowice?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się pojazdem daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Wadowice to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Wadowice. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w nauce na prawo jazdy.