Prawo jazdy Zabierzów

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Zabierzów(2)

Więcej filtrów kursów
1 Zaufana Opinia (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.02.2024)
Serdecznie polecam tą szkołę jazdy, pełen profesjonalizm
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.11.2023)
Ta opinia będzie dość długa :) Jeżeli ktokolwiek się zastanawia nad wyborem szkoły jazdy to MUSI się tutaj zapisać, chcąc się czegokolwiek nauczyć ,a nie tylko odbębnić ! Na największe uznanie zasługuje instruktor Paweł - niech was nie zwiedzie jego miłe spojrzenie :D . Paweł zasługuje na miano INSTRUKTORA ROKU , cierpliwy, wyrozumiały, opanowany,sympatyczny, ale co najważniejsze …osoba bardzo kompetentna, z dużą dawką wiedzy,którą potrafi w odpowiedni sposób przekazać , jest bardzo wymagający ( dla osoby która chce przede wszystkim nauczyć się dobrze jeździć to mega ważne).Na placu manewrowym poświęca kursantowi całą uwagę , wyłapuje natychmiast błędy i od razu mówi co jest nie tak i nad czym należy popracować ,Na mieście … no cóż…przygotować się trzeba,że nie będzie „głaskania po plecach” będzie tłumaczył do skutku ,aż ktoś w końcu załapie ( Paweł sorry za te tramwaje) . MOTYWATOR jakich mało :). Potrafi zarazić pasją do motocykli. Takich instruktorów to ze świeczką szukać . Bardzo mile i intensywnie spędzone 2 miesiące których będzie mi brakować,a to chyba najlepsza rekomendacja. *Dziękuje również Pani w biurze-zawsze miła i pomocna ,ogarnia cały grafik. *Dziękuje Łukaszowi z którym miałam co prawda 2h jazd ,ale również jest świetnym ,konkretnym i cierpliwym instruktorem ,który również się przyczynił do mojego Zdanego Egzaminu. Największa wartość tej firmy to ludzie którzy tam pracują . Polecam!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.07.2023)
Polecam. Spokojnie, metodycznie i cierpliwie nauczyli mnie jeździć samochodem od podstaw. Wykłady prowadzone przystępnie. Miła obsługa w biurze. Elastyczne godziny jazd. Egzamin zdany bez problemu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.01.2023)
Polecam instruktora Panią Małgorzatę - bardzo cierpliwe, dokładne oraz towarzyskie podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.11.2022)
Wszystko odbyło z pełną troską i profesjonalizmem.ze strony szkoły. Instruktor wymagający ale łagodny.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Ośrodek Szkolenia Kierowców OES

ul. Krakowska 26 (nad sklepem "Spar”) 32-080 Zabierzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, AM, A1, A2, A, B+E, B1, C, C+E, D, KW, KWP, KWU, KWUP, SO, ADR, D po B, D po C, T, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
2

Śląska 222 32-080 Zabierzów

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Zabierzów?


Okres w którym podejmujemy myśl o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo istotnym punktem w naszym życiu. Dzierżenie pozwolenia na kierowanie autem daje wolność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Zabierzów to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz znaleźć OSK, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Zabierzów. Do odbycia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Numer do lekarza dostaniesz od OSK, gdyż często współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby bardzo dobrze przygotować się do zrobienia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Przydatne w tym celu będą testy na prawo jazdy online, które pomogą Ci w zapoznaniu się z aktualnymi pytaniami na prawko.