Prawo jazdy Maków Podhalański

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Maków Podhalański(1)

3 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.02.2023)
Polecam w 100% -dziękuje Panu instruktorowi Jackowi .M oraz Panu Krzysztofowi O.za naukę i poświęcony czas ,za przygotowanie mnie do egzaminu ,super szkoła jazdy bez stresu na wysokim poziomie .Dziękuje tez Panu Michałowi C.za udostępnienie samochodu na egzaminy co pozwala się czuć kursantowi komfortowo jest to duży +,jeszcze raz Dziękuje i Polecam ????
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.02.2020)
Polecam ten Ośrodek Szkolenia Kierowców. Pan Michał super tłumaczy kazde zadanie które jest na egzaminie,bardzo mi to pomogło przed samym egzaminem i zdane za pierwszym razem. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.04.2019)
polecam tą szkołę nauki jazdy, super instruktorzy, bardzo cierpliwi potrafiący nauczyć każdego.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
OSK LUZIK

ul. Mickiewicza 38, 34-200 Sucha Beskidzka 34-220 Maków Podhalański

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Maków Podhalański?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo historycznym punktem w życiu. Posiadanie licencji na poruszanie się daje nam samodzielność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Maków Podhalański to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. W dalszej kolejności musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Maków Podhalański. Do zrobienia kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Namiar do lekarza otrzymasz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, ponieważ przeważnie współpracują na stałe z jedną osobą. Aby właściwie przygotować się do odbycia kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Niezbędne w tym celu będą nauka jazdy testy, które pomogą Ci w zapoznaniu się z oficjalnymi pytaniami na prawo jazdy.