Prawo jazdy Wieliczka

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wieliczka(10)

Więcej filtrów kursów
29 Zaufanych Opinii (62 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2023)
Bardzo mili instruktorzy. Jazdy z Kubą M. bardzo profesjonalnie podejście i cierpliwość. Zdane za 1 razem polecam serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.03.2023)
Bardzo polecam tą szkołę jazdy. Terminy są bardzo szybko a atmosfera na jazdach super. Pełen profesjonalizm z strony Pana Dawida I Kuby Ł. Polecam tą szkołę każdemu kto zaczyna swoją przygodę z jazda!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.02.2023)
Serdecznie polecam ! Trafiłam tutaj z polecenia i wcale nie jestem zdziwiona, że tyle osób zachwalało szkołę kierunek prawko ????Wielkie podziękowania dla Dawia i Kuby za cierpliwość w moich trudnych początkach ????Zdałam dzięki Wam i nauczyłam się jeździć jak należy!Gdybym mogła to dalabym 10 gwiazdek na 5 ! Polecam z całego serca ☺️
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2023)
Polecam każdemu tą szkołę jazdy!!! Uczęszczałem na kurs przyspieszony który trwał w moim przypadku 6 tygodni (tygodniowa przerwa podyktowana świętami). Dawid, Kuba i drugi Kuba (z tego miejsca pozdrawiam) są fachowcami w pełni tego słowa znaczeniu. Każdemu, czy to pierwszy raz ma styczność z samochodem czy już posiada jakieś umiejętności, potrafią w bardzo profesjonalny i bezstresowy sposób zorganizować lekcje i tak przeprowadzić przez kurs że zdacie za pierwszym razem. Jeśli szukacie szkoły jazdy, z czystym sumieniem polecam !!! P.S Do zobaczenia niebawem w Czyżynach :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.01.2023)
Polecam szkolę jazdy. Miałam okazję odbyć parę lekcji dodatkowych przed egzaminem z instruktorem Dawidem. Instruktor pełny profesjonalizm, bardzo dobrze tłumaczy teorię, spokojne podejście do kursanta. Jazda L sprawia radość.
1
Szkoła Jazdy Wieliczka - Kierunek Prawko

Moniuszki 3/11Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18, Liceum Ogólnokształcące im. Jana Matejki w Wieliczce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 18, 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A+B, A po A1, A po A2, A1, A1+B1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B, B po B1, B1

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (17 Opinii)
bardzo słaby
(ocena z dnia 13.06.2024)
Z przykrością muszę stwierdzić, że szkolenie na kat. D w tym Ośrodku zupełnie mija się z celem .Pan Jerzy Dzięgilel zupełnie nie ma pojęcia o nauczaniu. Zachowuje się jak egzaminator, nie daje żadnych wskazówek jak należy prowadzić pojazd, na co należy zwrócić uwagę przy wykonywaniu manewrów skrętu na skrzyżowaniu a jest masa rzeczy, które są bardzo ważne aby bezpiecznie i bezkolizyjnie opuścić takie miejsce. Autobus zachodzi przy skręcie i ma daleko wysunięte lusterka które można uszkodzić jak za daleko się wyciagnie do przodu. Udalo mi sie nie uszkodzic ale tylko dlatego, że sama do tego doszłam bo instruktor nie reagowal na moje błędy, nawet w sytuacji kiedy powinien. Pomijam fakt złego stanu technicznego pojazdu w którym działał tylko obrotomierz i prędkościomierz a brak lewego lusterka krawędziowego instruktor skwitował "no nie ma". Ciągle odwolywali jazdy z powodu awarii autobusu. Jedyne co usłyszałam od instruktora to "trzeba myśleć" albo "trzeba coś zrobic" Na koniec stwierdził, że jestem do niego uprzedzona. Po trzech dniach jazdy w tej szkole zmieniłam ośrodek i każdemu odradzam kurs na kat D w tym ośrodku.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.05.2024)
Bardzo fajnie prowadzony kurs na motocykl. Pan Andrzej spokojnie i cierpliwie uczy jeździć. Ma wiedze i doświadczenie. Do tego jest cierpliwy i uważny. Polecam
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.03.2024)
Super szkoła jazdy. Instruktor - pan Sławek z mega cierpliwością. Ma super podejście do kursanta. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia zasady prowadzenia samochodu i instruuje jak wykonywać manewry. Solidny kurs i egzamin zdany bez problemu
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.01.2024)
Super szkoła i świetny instruktor (pozdrawiam pana Mateusza). Perfekcyjnie uczy jeździć. Ma wiedze i potrafi ją przekazać. Poradzi jak wykonywać manewry i jasno objaśni jak poruszać się po mieście.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.12.2023)
Świetna szkoła, miła atmosfera i najważniejsze-najlepsi instruktorzy, którzy w swoją pracę wkładają całe serce. Zero stresu, indywidualne podejście i tempo nauki dostosowane do każdego. Na egzamin można iść ze spokojną głową, wiedząc że jest się przygotowanym nie tylko do egzaminu ale do bycia dobrym kierowcą. Szczególnie polecam p Mateusza -pełny profesjonalizmu, cierpliwości i humoru:) Bardzo polecam!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
Ośrodek Szkolenia Kierowców OES

Reymonta 1/3 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: B, B1, B po B1, C+E, C, C+E, C, D, D po B, D po C, KWUP, KWU, KWP, KW, ADR, A, A1, A2, A po A2, A po A1, SO, AM, B+E, T, A2 po A1

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
21 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 05.12.2023)
Wszystko na wysokim poziomie. Pozdrowienia dla całej kadry a w szegolnosci dla P. Mariana
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 04.10.2023)
Miałam przyjemność zapisania się do szkoły Motofart na kurs prawa jazdy. Bardzo fajna atmosfera, zero stresu, instruktorzy bardzo mili i cierpliwi. Bardzo bym chciała podziękować wszystkim, ale w szczególności Panu Krzysztofowi za przejechanie praktycznie wszystkich godzin ze mną i za dobrą atmosferę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 3 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.09.2023)
Profesjonalne podejście na wykładach, świetne przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Polecam z całego serca! Nie zdałam za pierwszym natomiast podstawowe błędy były spowodowane ogromnym stresem a nie złym przygotowaniem super egzaminatorzy, z chęcią odpowiadają na pytania i wszystko tłumaczą bardzo dobrze kursantom.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.09.2021)
Bardzo dobra atmosfera, świetni instruktorzy odpowiedzą na każde pytania wytłumaczą wszystko na spokojnie. Jazdy ustalane pod kursanta. Polecam bardzo serdecznie!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.06.2021)
Super szkoła ,instruktorzy profesjonalni .Egzamin zdany za pierwszym razem . Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
3

Kosiby 31 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

17 opinii
bardzo słaby
(ocena z dnia 29.04.2020)
Pracuje tam jeden instruktor - Zbyszek i mogę się podpisać pod każdym negatywnym komentarzem. Kurs trwał ponad pół roku, na innym samochodzie, niż ten na koszykarskiej. Zbyszek jak nie rozmawia przez telefon, to wrzeszczy. Szkoda czasu na umawianie się na jazdy(jedna jazda na tydzien...), nerwów oraz pieniędzy. Jeździłem głównie po Wieliczce i czasami po Prokocimiu, nigdy nie byliśmy na trasie egzaminacyjnej. Oczywiście sklepik, kawka, odebranie obiadku po drodze, zawsze. Można byłoby wiele wymieniać...podsumowując: odradzam i wszystkich przestrzegam przed kursem u niego!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.07.2019)
Zacznijmy od tego, że kompletnie nie rozumiem zebranych tu negatywów, u Pana Zbyszka przejeździłem godzin 40 z zegarkiem w ręku, nauka kompleksowa, na wysokim poziomie. Nie ma się do czego przyczepić, przez cały ten czas rozwiewał wszelkie moje wątpliwości związane z egzaminem i czułem z jego strony niesamowite wsparcie. W dniu dzisiejszym zdałem egzamin i przy wszelkich sytuacjach na drodze pamiętałem jak każda z nich mi tłumaczył, sposób w jaki mam postępować etc. Zarówno kurs jak i jazdy doszkalające mogę polecić,a nawet nakłonić do własnego wkładu w rozwój tak dobrej szkoły. Nic dodać nic ująć, było i myślę, że będzie tak perfekcyjnie jak jest.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 05.04.2019)
Odradzam jakiekolwiek kontakty z tym Panem. Wykłady raz w tygodniu, równie dobrze mógłbym sobie zgrać materiały z 1990r. od Pana Zbyszka i oglądnąć je sobie w domu. Podobno kursu praktycznego jest 30 godzin, mam wrażenie że jeździłem maksymalnie 20. Nawet nie jestem sobie w stanie przypomnieć czy chociaż raz spędziłem na drodze pełne 2h. Oczywistym jest że wszyscy mamy swoje sprawy i musimy je załatwić, zwykle robimy to po pracy albo bierzemy wolne, jednak Panicz Zbyszek woli to robić podczas kursu wykorzystując do tego kursantów, to do banku, do lidla, ubezpieczyć samochód, odebrać obiadek itd. O długości trwania całego kursu wole nie pisać bo to są jakieś kpiny. Jego komputer egzaminacyjny jest tak szybki, że podczas uruchamiania potrafi Pan sobie zrobić śniadanie. Mam nadzieje karma Pana dopadnie za robienie w trąbę młodych, pełnych nadziei kandydatów. W razie jakichkolwiek pytań ma Pan mój numer. Absolwent Kampusu Wielickiego 'końcówka....198'
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.11.2018)
Instruktor porażka... Cały czas zmienia terminy jazd bo "akurat" coś mu wypadło, na jazdach które trwają 2h połowe czekam na parkingu bo instruktor sobie chodzi po sklepach ODRADZAM TA SZKOLE!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.09.2018)
Również zastanawiam się, skąd pojawiły się tutaj jakiekolwiek pozytywne opinie. Umawianie się z Panem Instruktorem to ciężki kawałek chleba... Sam non stop przekłada godziny, wszystko zmienia i wydziwia, a gdy w końcu to kursant zadzwoni ze sprawą przełożenia umówionych jazd, to dojście do porozumienia zajmuje dużo minut z czego 95% czasu to marudzenie instruktora i dopytywanie "a dlaczego nie możesz?". Instruktor notorycznie wykorzystuje kursantów do podwożenia [...]w różne miejsca, w których akurat ma coś do załatwienia, niekiedy pan znikał w czasie jazd na dobre 30 minut załatwiając sprawy w banku... Nie dość, że nie uczy, to wprowadza w błąd otóż: zostało mi wyraźnie powiedziane, że pewne rzeczy nie obowiązują na egzaminie państwowym (np parkowanie równoległe) więc nie będziemy się ich uczyć, rzecz jasna jest zupełnie odwrotnie... Zanim kurs dobiegnie końca Pan właściciel namawia do kupienia dodatkowych godzin, po zakończeniu szkolenia kręci nosem komentując nasze przygotowanie do egzaminu sugerując, że to my jesteśmy beznadziejni (kierując nas do kupna dodatkowych godzin). Atmosfera woła o pomstę do nieba, bowiem wysiedzenie 30 godzin z Panem Z. graniczy z cudem i jest nieprzyjemnym doświadczeniem... Pomijam, że instruktor bez przerwy rozmawia przez telefon w sprawach prywatnych podczas jazdy, oraz psujące się samochody... Serdecznie NIE POLECAM tej kombinatorsko/taksówkarskiej szkoły jazdy (jeżeli w ogóle można to szkołą nazwać...). No chyba, że ktoś lubi podwozić instruktora po lody do McDonalda ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
4
OSK Driver

Rynek Górny 2 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

2 opinie
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2013)
oki:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 05.02.2012)
super szkola,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
Auto Szkoła Antoni Kałuża

ul. Piłsudskiego 18 Liceum Ogólnokształcące 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategorii B

2 opinie
słaby
(ocena z dnia 23.08.2017)
Robiłem kurs kat A. 1)Plac manewrowy na 3 pkt. Brak pomiaru prędkości /przejazd liczony przez instruktora stoperem - w mojej opinii na tak krótkim odcinku obarczony dużym błędem/, w przypadku najazdu 50km/h również brak pomiaru prędkości ale to w niczym nie przeszkadza bo przecież motocykl ma prędkościomierz :). Brak najazdu aby poćwiczyć ruszanie pod górkę. "Natężenie" kursantów różne-może 2 razy w ciągu kursu (na 9 spotkań) było ciaśniej, tak to spoko. 2) Sprzęt 2pkt, gaźnikowa SV650 - fajny motocykl, ale jak nie jest wyeksploatowany. Sprzęgło po pół godziny jazdy "likwiduje" rękę-wiem co piszę bo sam mam SVke i chodzi to całkowicie inaczej. Nijak ma się to do gladiusa na wtrysku jaki jest na egzaminie (swoją drogą w WORD mają w całkiem niezłym stanie). Nie polecam zdawać na tym egzaminu - wypożyczać od szkoły(koszt za podstawienie 100zł).Ja ledwo przejechałem ósemke i wolny bo szarpał jak na przytkanym gaźniku mimo że był rozgrzany, a kolega poległ już na 8. Dowiedzieliśmy się tylko do Pana starszego B, że nie potrafimy jeździć (pewnie to był dowcip) - być może... ale przecież byliśmy na kursie w szkole tego Pana :). Lepiej wziąć za tą cenę godziny gdzie indziej i przejechać się gladiusem. 3) Instruktor. Miałem przyjemność jeździć pod okiem Pana młodszego B. Jak widać w prezentacji szkoły oraz raz prezentacja podczas lekcji umiejętności znakomite i wiele do przekazania bo przecież doświadczenie jak żaden w okolicy ale ... większość kursu wpatrzony w telefon komórkowy. O jakichś wskazówkach można było zapomnieć. Raczej w kierunku "masz kluczyki i jeździć", raz zdarzyła się wzmianka o przeciwskręcie na slalomie szybkim. Szkoda że ten potencjał jest całkowicie niewykorzystany. Atmosfera jak najbardziej ok, bardzo sympatyczny człowiek. Jazdy po mieście-Pan starszy B uznaje że skoro masz kat.B to po mieście nie trzeba jeździć więc przedostatnią jedną godzinę kursu przejechałem po mieście, a ostatnią w samochodzie za kolejnym kursantem obserwując jego poczynania. 4) Terminy jazd, jako że jest jedno SV w szkole i jeden 125ccm to też można liczyć na 2x w tygodniu maks ale jak tylko plac jest mokry czy też zagrzmi czy pojawi się chmura to lekcje są odwoływane czy w ogóle nie planowane, czas ucieka itp., oczywiście motywując względami bezpieczeństwa kursanta. Z jednej strony słusznie ale z drugiej przecież na mokrej nawierzchni też trzeba będzie się odnaleźć (nie mówię o deszczu). Mnie to podejście podnosiło ciśnienie bo też chciałem jak najszybciej skończyć kurs. 5) materiały szkoleniowe, książka z płytą jaka jest udostępniona - bomba! Pokrywa się praktycznie 100% z egzaminem więc teorię zdać nie problem. Materiały godne polecenia. Ani nie polecam ani nie odradzam. Nie mniej jednak dziękuję za kurs i pozdrawiam M. P.S. Zdałem bezproblemowo za drugim razem, głównie dzięki 4 lekcjom doszkalającym w innej szkole.(2h plac i 2h miasto)-opinie o tej drugiej też pozostawiłem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2013)
Jazdy zaczynaja sie punktualnie , instruktorzy kompetentni , wyrozumiali i co najwazniejsze zdałem za pierwszy razem poniewaz bylem super przygotowany do egzaminu pozatym nie jezdzilem przed kursem. Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6

os. Kościuszki 51 obok Lidla 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2018)
Zdany egzamin zarówno teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem.Świetne podejście instruktora.Ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7

Kokotów 118 32-002 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

8
Akademia Ruchu Drogowego ABSOLUT

Kokotów 118 32-002 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, B, A+B, A po A1, A po A2, A1, A2, A2+B, A2 po A1, AM, B po B1

9

os. Szymanowskiego 8/14 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

10

Winnicka 47Na Zjeździe 8, , 32-020 Wieliczka

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Wieliczka?


Moment w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Wieliczka to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Następnie musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Wieliczka. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Kontakt do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby dobrze przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą testy na prawo jazdy, które pomogą Ci w nauce na prawo jazdy.