6 013

Ośrodków

144 768

Opinii

99 568

Zaufanych Opinii

4 331

Kuponów rabatowych

Ranking Szkół (8)

1
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.11.2018)
Z całego serduszka polecam wszystkich instruktorów , egzaminy zdane za 1 razem wiec nauka na poziomie zarówno na wykładach jak i jazdach ???? Instruktorzy cierpliwi i dokładni, wszystko wytłumaczą, pomogą w każdej sytuacji, można wszystko rozplanować nie zaniedbując szkoły/pracy czy innych obowiązków POLECAM SERDECZNIE
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.09.2018)
Konkretna szkoła jazdy z konkretnymi nauczycielami. Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.05.2018)
Najlepsza szkoła, lepiej nie można trafić
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.06.2017)
Super szkola :) egzamin panstwowy praktyczny zdany za 1 razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.10.2016)
Świetna, profesjonalna kadra! Właściciel oraz pozostali instruktorze o wysokiej kulturze osobistej. Instrukcje przekazywane podczas nauki jazdy w praktyce, niezwykle przydatne. Po prostu super!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Driver

(14 opinii)

Rynek Górny 2
32-020 Wieliczka

bardzo słaby
(ocena z dnia 07.11.2018)
Instruktor porażka... Cały czas zmienia terminy jazd bo "akurat" coś mu wypadło, na jazdach które trwają 2h połowe czekam na parkingu bo instruktor sobie chodzi po sklepach ODRADZAM TA SZKOLE!!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 12.09.2018)
Również zastanawiam się, skąd pojawiły się tutaj jakiekolwiek pozytywne opinie. Umawianie się z Panem Instruktorem to ciężki kawałek chleba... Sam non stop przekłada godziny, wszystko zmienia i wydziwia, a gdy w końcu to kursant zadzwoni ze sprawą przełożenia umówionych jazd, to dojście do porozumienia zajmuje dużo minut z czego 95% czasu to marudzenie instruktora i dopytywanie "a dlaczego nie możesz?". Instruktor notorycznie wykorzystuje kursantów do podwożenia [...]w różne miejsca, w których akurat ma coś do załatwienia, niekiedy pan znikał w czasie jazd na dobre 30 minut załatwiając sprawy w banku... Nie dość, że nie uczy, to wprowadza w błąd otóż: zostało mi wyraźnie powiedziane, że pewne rzeczy nie obowiązują na egzaminie państwowym (np parkowanie równoległe) więc nie będziemy się ich uczyć, rzecz jasna jest zupełnie odwrotnie... Zanim kurs dobiegnie końca Pan właściciel namawia do kupienia dodatkowych godzin, po zakończeniu szkolenia kręci nosem komentując nasze przygotowanie do egzaminu sugerując, że to my jesteśmy beznadziejni (kierując nas do kupna dodatkowych godzin). Atmosfera woła o pomstę do nieba, bowiem wysiedzenie 30 godzin z Panem Z. graniczy z cudem i jest nieprzyjemnym doświadczeniem... Pomijam, że instruktor bez przerwy rozmawia przez telefon w sprawach prywatnych podczas jazdy, oraz psujące się samochody... Serdecznie NIE POLECAM tej kombinatorsko/taksówkarskiej szkoły jazdy (jeżeli w ogóle można to szkołą nazwać...). No chyba, że ktoś lubi podwozić instruktora po lody do McDonalda ;)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 07.09.2018)
Nikomu nie polecam tej szkoły nauki jazdy, nie wiem skąd są te pozytywne opinie chyba sam Pan Z sobie je wystawił bądź członkowie jego rodziny je wpisali. Podczas jazdy Pan Z ciągle rozmawia przez telefon i nagminnie załatwia swoje prywatne sprawy, codziennie się spóźniał i skracał czas jazdy, w ciągu kursu często zmieniał auta w sumie były 3 z czego ani jedno nie było takie jak na Koszykarskiej, ciągle sie psuły a ich stan pozostawiał wiele do życzenia. Po 10 h jazdy na terenie Wieliczki :D wyjazd na Kraków gdzie instruktor nic nie tłumaczy nie jeździ po trasach egzaminacyjnych traci czas na picie kawy ponadto krzyczy denerwuje sie i wymaga czegoś czego nie uczył. Strata czasu na dojazdy z Wieliczki i z powrotem ! podczas nauki Pan Z cały czas używa sprzęgła, nie pozwala kursantowi samemu opanować tej umiejętnośći , nauka po łuku wygląda tak samo za każdym razem trzyma i kręci kierownicą używając sprzęgła co nie pozwala na nauczenie się kursantowi tego manewru. Po 30 h kurs się nie kończy Pan Z wmusza wykupienie kolejnych 10 h przy czym straszy kursanta nie zdaniem u niego egzaminu praktycznego ! ( potwierdzone w przypadku innych kursantów ) koszt materiałów szkolących nie jest wliczony w koszt kursu (dodatkowy koszt 60 zł ) wykłady często przekładane i odwoływane częste wyjazdy i przekładanie jazd sam kurs trwał ponad 6 miesięcy z winy Pana Z. Nikomu nie polecam tej szkoły nauki jazdy ponadto Pan Z nie posiada innych instruktorów.
bardzo dobry
(ocena z dnia 15.03.2018)
Bardzo miła atmosfera współpracy. Bezstresowa nauka, każda nowa rozpoczęta godzina to nowa dawka wiedzy. Pan Zbyszek to bardzo opanowany instruktor, mega cierpliwy. Mimo iż czasami był zmuszony powtarzać coś 3 razy aż wykonam polecenie dalej nie tracil cierpliwości. :) Każdy ustalany termin był weryfikowany ze mną i nigdy nie było w tej kwestii problemów. Samochód czyściutki i super się nim jeździ. Bardzo polecam tą szkołę. Indywidualne podejście, zero negatywnych komentarzy w stronę kursanta (gdy czasami coś nie wychodzi). M
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.03.2018)
Niemożliwym jest wypowiedzieć się obiektywnie na temat OSK Driver. Pan Zbigniew oraz jego metody nauczania budzą tyle rozpaczy co radości :) Bez niańczenia, głaskania, ustępowania – konkretnie i do celu – o to jest metoda, nie wykluczająca przy okazji możliwości uzgodnienia wygodnych terminów i miejsc. Dobrze wykorzystane 30 godzin, spożytkowane na naukę poruszania się w mieście oraz dokształcanie odruchów w mózgu. Czytając negatywne opinie mogę jedynie stwierdzić, iz kto jest bez winy, kamieni ma pod dostatkiem. Jestem w 999% (dziewięciuset dziewięciu dziewięciu procentach) zadowolonym klientem oraz zdroworozsądkowym KIEROWCĄ. :) Polecam każdemu, kto zna słowa dystans oraz autoironia!
3
Auto Szkoła Antoni Kałuża

(2 opinie)

Wieliczka, ul. Piłsudskiego 18 Liceum Ogólnokształcące
32-020 Wieliczka

bardzo dobry
(ocena z dnia 21.01.2013)
oki:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
neutralny
(ocena z dnia 05.02.2012)
super szkola,
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4

(2 opinie)

os. Kościuszki 51 obok Lidla
32-020 Wieliczka

słaby
(ocena z dnia 23.08.2017)
Robiłem kurs kat A. 1)Plac manewrowy na 3 pkt. Brak pomiaru prędkości /przejazd liczony przez instruktora stoperem - w mojej opinii na tak krótkim odcinku obarczony dużym błędem/, w przypadku najazdu 50km/h również brak pomiaru prędkości ale to w niczym nie przeszkadza bo przecież motocykl ma prędkościomierz :). Brak najazdu aby poćwiczyć ruszanie pod górkę. "Natężenie" kursantów różne-może 2 razy w ciągu kursu (na 9 spotkań) było ciaśniej, tak to spoko. 2) Sprzęt 2pkt, gaźnikowa SV650 - fajny motocykl, ale jak nie jest wyeksploatowany. Sprzęgło po pół godziny jazdy "likwiduje" rękę-wiem co piszę bo sam mam SVke i chodzi to całkowicie inaczej. Nijak ma się to do gladiusa na wtrysku jaki jest na egzaminie (swoją drogą w WORD mają w całkiem niezłym stanie). Nie polecam zdawać na tym egzaminu - wypożyczać od szkoły(koszt za podstawienie 100zł).Ja ledwo przejechałem ósemke i wolny bo szarpał jak na przytkanym gaźniku mimo że był rozgrzany, a kolega poległ już na 8. Dowiedzieliśmy się tylko do Pana starszego B, że nie potrafimy jeździć (pewnie to był dowcip) - być może... ale przecież byliśmy na kursie w szkole tego Pana :). Lepiej wziąć za tą cenę godziny gdzie indziej i przejechać się gladiusem. 3) Instruktor. Miałem przyjemność jeździć pod okiem Pana młodszego B. Jak widać w prezentacji szkoły oraz raz prezentacja podczas lekcji umiejętności znakomite i wiele do przekazania bo przecież doświadczenie jak żaden w okolicy ale ... większość kursu wpatrzony w telefon komórkowy. O jakichś wskazówkach można było zapomnieć. Raczej w kierunku "masz kluczyki i jeździć", raz zdarzyła się wzmianka o przeciwskręcie na slalomie szybkim. Szkoda że ten potencjał jest całkowicie niewykorzystany. Atmosfera jak najbardziej ok, bardzo sympatyczny człowiek. Jazdy po mieście-Pan starszy B uznaje że skoro masz kat.B to po mieście nie trzeba jeździć więc przedostatnią jedną godzinę kursu przejechałem po mieście, a ostatnią w samochodzie za kolejnym kursantem obserwując jego poczynania. 4) Terminy jazd, jako że jest jedno SV w szkole i jeden 125ccm to też można liczyć na 2x w tygodniu maks ale jak tylko plac jest mokry czy też zagrzmi czy pojawi się chmura to lekcje są odwoływane czy w ogóle nie planowane, czas ucieka itp., oczywiście motywując względami bezpieczeństwa kursanta. Z jednej strony słusznie ale z drugiej przecież na mokrej nawierzchni też trzeba będzie się odnaleźć (nie mówię o deszczu). Mnie to podejście podnosiło ciśnienie bo też chciałem jak najszybciej skończyć kurs. 5) materiały szkoleniowe, książka z płytą jaka jest udostępniona - bomba! Pokrywa się praktycznie 100% z egzaminem więc teorię zdać nie problem. Materiały godne polecenia. Ani nie polecam ani nie odradzam. Nie mniej jednak dziękuję za kurs i pozdrawiam M. P.S. Zdałem bezproblemowo za drugim razem, głównie dzięki 4 lekcjom doszkalającym w innej szkole.(2h plac i 2h miasto)-opinie o tej drugiej też pozostawiłem.
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2013)
Jazdy zaczynaja sie punktualnie , instruktorzy kompetentni , wyrozumiali i co najwazniejsze zdałem za pierwszy razem poniewaz bylem super przygotowany do egzaminu pozatym nie jezdzilem przed kursem. Tomasz
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5

(1 opinia)

Kokotów 118
32-002 Wieliczka

bardzo dobry
(ocena z dnia 27.01.2018)
Zdany egzamin zarówno teoretyczny i praktyczny za pierwszym podejściem.Świetne podejście instruktora.Ogromna wiedza i umiejętność jej przekazania kursantowi.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
6
Kmiecik Łukasz. Ośrodek szkolenia kierowców
neutralny
(ocena z dnia 21.04.2012)
Witam 1 raz daje opinie neutralna co powinienem dać negatywna,sama szkoła nauki szkolenia młodych kierowców jest jakimś nie porozumieniem do p.Łukasza właściciela nie mam nic równy gość ale do instruktora Z...,kompletnie nie nauczył mnie jeździć jeździłem po Krakowie tymi samymi trasami na rondzie tylko zawracanie a szkoda ze nie jeździłem z każdej strony ronda bo właśnie na tym za 1 razem oblałem,zamiast mnie uczyć dawać wskazówki to ciągle wisiał na tel i pisał SMS totalne lekceważenie kursanta,za1 razem gdy oblałem poszedłem na dodatkowe jazdy w Krakowie i powiem tak jeździłem 3 h i nauczyłem się tego co nie umiałem u p.Z rondo zaliczałem ze wszystkich stron dodatkowo instruktor cały czas mi tłumaczył poza tym był zaskoczony tym ze nie potrafię wykonać kilku manewru cofania odpowiedziałem jak mam umieć jak robiłem tylko raz.Uważajcie jeszcze na jedna sprawa mianowicie gdy zapisujecie się u instruktora to zapisujcie sobie od razu datę i godz, miałem taki przypadek ze po powrocie do domu zapisałem sobie w kalendarzu data i godzinę jazdy,okazało się ze instruktor miał inna datę i godzinę niestety w tym dniu nie mogłem przyjść i co te 4 h mi przepadły które opłaciłem.Jednym słowem brak słów co do wykonywania swojego zawodu,dodam ze egzamin zdany:)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razemSZKOŁA NIEZWERYFIKOWANA

Ryszard Domagała Instruktor Jazdy

(0 opinii)

Siercza 49
32-020 Wieliczka

8

(0 opinii)

Winnicka 47
32-020 WieliczkaSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Szkoła Jazdy MANEWR

(2 opinie)

ul. Myslenicka 78
32-420 Wieliczka

bardzo dobry
(ocena z dnia 13.04.2014)
Rewelacja, zdane za pierwszym razem, szkola nie uczy tylko pod egzamin (jazda na pamiec) tylko nauczysz sie naprawde dobrze jezdzic! POLECAM GOROCO
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.07.2012)
P O L E C A M jak Najbardziej Szkołę MANEWR! :-) Mają Fantastycznych Instruktorów!!! Ja Najbardziej to chciałam PODZIĘKOWAĆ Piotrowi i Gosi bo Dzięki nim zdałam prawo jazdy za pierwszym razem!!! :) Oni są Bardzo Mili i mają Duuuuuuużo Cierpliwości więc jeżeli macie dylemat jaką szkołę wybrać to wybierzcie MANEWR! ;-) Nie będziecie żałować to gwarantowane! :) Pozdrawiam Wszystkich Instruktorów :) Jesteście Najlepsi! :-)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razemSZKOŁA ZAMKNIĘTA

Auto-Szkoła Jerzy Balog

(1 opinia)

Zamkowa 7
32-020 Wieliczka

słaby
(ocena z dnia 21.09.2011)
Kto umie jeździć poradzi sobie wszędzie,a kto nie umie niech poszuka sobie instruktora któremu naprawdę się chce uczyć, a nie tylko jeździć po Wieliczce w kółko.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem