Prawo jazdy Niepołomice

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Niepołomice(6)

Więcej filtrów kursów
1 Zaufana Opinia (4 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 22.02.2024)
Serdecznie polecam. Dzięki Pani Joannie do egzaminu podszedłem świetnie przygotowany i pewny siebie. Zdane za pierwszym razem :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 16.02.2024)
Serdecznie polecam każdemu kursantowi tę szkołę nauki jazdy, a szczególnie Pana Grzegorza, który pomógł mi porządnie przygotować się do zdania egzaminów oraz podzielił się ze mną swoją ogromną wiedzą w zakresie motoryzacji ;).
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2024)
Wszedłem do szkoły, nie wiedząc, gdzie i jak włączyć światła w samochodzie, nie wspominając o praktyce jazdy. Ale po kursie zdałem egzamin za pierwszym razem, osobiście miałem instruktorkę Asię, według rozmów znajomych inni instruktorzy też uczą na poziomie, najważniejsze to znaleźć swojego instruktora. Polecam szkołę
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.11.2022)
Najlepsza szkoła jazdy , nie wierzyłam że uda mi się zrobić prawo jazdy moim instruktorem był Krzysztof przesympatyczny , potrafi nauczyć jeździć bez jakiegokolwiek stresu, jazda z nim to czysta przyjemność , ogromna wiedza z zakresu przepisów drogowych, godziny jazdy dopasowane do kursanta , brak słów żeby wyrazić moje zadowolenie z nauki , polecam każdemu wybór tej szkoły jazdy z nimi na pewno będziesz mieć prawo jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 4 razem
1
Niepołomicka Szkoła Kierowców

ul. Wielicka 40Wielicka 40, 32-005 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2024-04-19

Szkolimy w kategoriach: A, B, A+B, A po A1, A po A2, A1, AM, A2, A2+B, A2 po A1, B po B1, B+E, B96, C, C, C+E, C+E, T

  • Szkoła zdobyła 1 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
1 opinia
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.01.2018)
Świetna szkoła jazdy. Indywidualne i cierpliwe podejście wobec uczących się. Nauczyłem się nie tylko zasad potrzebnych do zdania egzaminu państwowego ale też prawidłowych zachowań na drodze których warto przestrzegać już po zdaniu egzaminu. Nie tylko zdałem egzamin ale też nauczyłem się prawdziwych sytuacji na drodze które nie są sprawdzane na egzaminie a które naprawdę się przydają w jeżdżeniu. Mimo tego że nauka nowych rzeczy idzie mi dość opornie instruktor był zawsze cierpliwy i wyrozumiały i dostosowywał naukę tak, abym mógł nadążyć. Mnie osobiście przyciągnęła zniżka - polega ona na tym że gdy zostaniemy poleceni przez kogoś kto uczył się w tej szkole, mamy fajne zniżki. A mimo niskiej ceny okazało się też że nauka jest profesjonalna a instruktorzy na poważnie traktują swoją pracę. Dodatkowo gdy polecałem tą szkołę jazdy znajomym to przede wszystkim mówiłem o przyjaznej atmosferze na wykładach i luźnym podejściu. Na pierwszych zajęciach ustaliliśmy godziny zajęć tak, aby wszystkim pasowało zależnie od tego w jakich godzinach mają pracę/szkołę. Super szkoła! Co tu więcej mówić.. POLECAM WSZYSTKIM!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 5 razem
2

Plac Kazimierza Wielkiego 1 32-005 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

3

Droga Królewska 35 32-205 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

4

Krzywa 1 32-205 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

5

3 Maja 41B 32-205 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:

6

Staniątecka 4 32-205 Niepołomice

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

Codziennie

Szkolimy w kategoriach:SZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK ZAMEK

(0 opinii)

ul. Na Tamie 2b
32-005 NiepołomiceSZKOŁA ZAMKNIĘTA

De WeRo Ośrodek Szkolenia Kierowców

(0 opinii)

Sosnowa 9
32-005 Niepołomice

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Niepołomice?


Dzień w którym podejmujemy zdanie o tym, że chcemy zdać prawko jest nierzadko bardzo historycznym punktem w naszym życiu. Dzierżenie licencji na kierowanie samochodem daje samodzielność. Jeśli pragniesz zaliczyć kurs na prawo jazdy w mieście Niepołomice to zacznij od wyrobienia PKK. Wyrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego obecnego miejsca zamieszkania. Później musisz poszukać Ośrodek Szkolenia Kierowców, gdzie odbędziesz naukę prawa jazdy w mieście Niepołomice. Do zrobienia kursu na prawko trzeba zaliczyć badanie lekarskie. Namiar do lekarza dostaniesz od Ośrodka Szkolenia Kierowców, gdyż przeważnie współpracują ciągle z pojedynczą osobą. Żeby właściwie przygotować się do odbycia egzaminu na prawo jazdy trzeba nauczyć się wiedzy teoretycznej. Egzamin z teorii jest obligatoryjną częścią nauki. Niezbędny w tym celu będzie test na prawo jazdy online, który pomoże w zdobywaniu wiedzy na prawko.