aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół (1)

14 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Super szkoła,super wykłady z p.Markiem i jazdy z p.Kuba.Spokojny opanowany, mega dokładnie tłumaczy,byłem przygotowany do egzaminu jak i do jazdy w życiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.09.2019)
Nie polecam, syn Pana Adama - Jakub zamiast uczyć to siedzi z nosem w telefonie...
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Bardzo dobrzy instruktorzy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jazdy z są bezstresowe, wszystko dokładnie tłumaczone i z chęcią dostaje odpowiadzi na pytania oraz szczególowe ich wytłumaczenie. Instruktorzy znają trasy egzaminacyjne i śledzą nowe miejsca, w które jeżdżą egzaminy. Podpowiadają proste sposoby na poradzenie sobie z jazdą po łuku i z parkowaniem. Pan Adam jak i pan Kuba są bardzo sumienni i spokojni, mają wiele cierpliwości do kursanta czego wielu instruktorom brakuje. Do egzaminu zostałem przygotowany tak dobrze, że zdałem za pierwszym razem.Bardzo polecam ten OSK Auto-Max.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Serdecznie polecam. Pan Kuba - oaza spokoju, Pan Adam - profesjonalista. Teoria i praktyka za pierwszym razem. Rzetelni fachowcy w swojej dziedzinie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Chciał bym serdecznie polecić tą szkołę jazdy , wszystko odbywa się świetnie krok po kroku aż do upragnionego celu . Ja już zdałem teraz czas na Ciebie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: