Prawo jazdy Świątniki Górne

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Świątniki Górne(1)

16 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Szkoła godna polecenia! Do egzaminu przygotowywał mnie Kuba-spokojny,opanowany, z duża wiedzą. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny dzięki czemu chyba nie ma osoby której by nie potrafił nauczyć jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2020)
Szkoła została mi polecona i sie nie zawiodłem. Poczatki były ciezkie z racji tego że nie miałem wcześniej styczności z samochodem jednak spokój i rozwaga przekazywana mi przez instruktora małymi krokami doprowadziła mnie do zdania egzaminu a co najważniejsze do jazdy w życiu. Instruktor(Kuba)systematycznie, uczciwie mnie informowal o postępach jak i o brakach, dzięki temu doszedlem do upragnionego celu.Polecam każdemu kto nie szuka najtaniej a uczciwie i z pasja. BARTEK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Super szkoła,super wykłady z p.Markiem i jazdy z p.Kuba.Spokojny opanowany, mega dokładnie tłumaczy,byłem przygotowany do egzaminu jak i do jazdy w życiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.09.2019)
Nie polecam, syn Pana Adama - Jakub zamiast uczyć to siedzi z nosem w telefonie...
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Bardzo dobrzy instruktorzy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jazdy z są bezstresowe, wszystko dokładnie tłumaczone i z chęcią dostaje odpowiadzi na pytania oraz szczególowe ich wytłumaczenie. Instruktorzy znają trasy egzaminacyjne i śledzą nowe miejsca, w które jeżdżą egzaminy. Podpowiadają proste sposoby na poradzenie sobie z jazdą po łuku i z parkowaniem. Pan Adam jak i pan Kuba są bardzo sumienni i spokojni, mają wiele cierpliwości do kursanta czego wielu instruktorom brakuje. Do egzaminu zostałem przygotowany tak dobrze, że zdałem za pierwszym razem.Bardzo polecam ten OSK Auto-Max.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >