Prawo jazdy Świątniki Górne

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Świątniki Górne(1)

17 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Auto-max znalazlam z polecenia po wcześniejszym oblanym egzaminie i bardzo żałuję, że od razu nie trafiłam na tę szkołę. Nauki jazdy byly kompletnie bezstresowe, a instruktor bardzo cierpliwy i tłumaczył ze szczegółami każdą rzecz, której nie wiedziałam. Zawsze pokazywal mi, na co musze zwracac uwagę i nad czym powinnam jeszcze popracować. Trasa na egzaminie okazała się dokładnie tą samą, którą wielokrotnie ćwiczyliśmy na zajęciach, dzięki czemu wiedzialam, na jakie błędy muszę uważać i udalo mi sie zdać prawie bezstresowo. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą łatwo zdać egzamin, ale także nauczyć się jazdy w praktyce i czuć się pewnie na drodze podczas przyszłych, samodzielnych jazd.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.10.2020)
Szkoła godna polecenia! Do egzaminu przygotowywał mnie Kuba-spokojny,opanowany, z duża wiedzą. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny dzięki czemu chyba nie ma osoby której by nie potrafił nauczyć jeździć.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.05.2020)
Szkoła została mi polecona i sie nie zawiodłem. Poczatki były ciezkie z racji tego że nie miałem wcześniej styczności z samochodem jednak spokój i rozwaga przekazywana mi przez instruktora małymi krokami doprowadziła mnie do zdania egzaminu a co najważniejsze do jazdy w życiu. Instruktor(Kuba)systematycznie, uczciwie mnie informowal o postępach jak i o brakach, dzięki temu doszedlem do upragnionego celu.Polecam każdemu kto nie szuka najtaniej a uczciwie i z pasja. BARTEK
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.10.2019)
Super szkoła,super wykłady z p.Markiem i jazdy z p.Kuba.Spokojny opanowany, mega dokładnie tłumaczy,byłem przygotowany do egzaminu jak i do jazdy w życiu.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 30.09.2019)
Nie polecam, syn Pana Adama - Jakub zamiast uczyć to siedzi z nosem w telefonie...
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >