Ranking szkół (1)

12 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 06.08.2018)
Bardzo dobrzy instruktorzy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jazdy z są bezstresowe, wszystko dokładnie tłumaczone i z chęcią dostaje odpowiadzi na pytania oraz szczególowe ich wytłumaczenie. Instruktorzy znają trasy egzaminacyjne i śledzą nowe miejsca, w które jeżdżą egzaminy. Podpowiadają proste sposoby na poradzenie sobie z jazdą po łuku i z parkowaniem. Pan Adam jak i pan Kuba są bardzo sumienni i spokojni, mają wiele cierpliwości do kursanta czego wielu instruktorom brakuje. Do egzaminu zostałem przygotowany tak dobrze, że zdałem za pierwszym razem.Bardzo polecam ten OSK Auto-Max.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.05.2018)
Serdecznie polecam. Pan Kuba - oaza spokoju, Pan Adam - profesjonalista. Teoria i praktyka za pierwszym razem. Rzetelni fachowcy w swojej dziedzinie.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.04.2018)
Chciał bym serdecznie polecić tą szkołę jazdy , wszystko odbywa się świetnie krok po kroku aż do upragnionego celu . Ja już zdałem teraz czas na Ciebie :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 02.01.2018)
Pan Adam to świetny instruktor z powołania, który naprawdę zna się na rzeczy. Jazda odbywa się po trasach egzaminacyjnych, wskazówki instruktora byly bardzo przydatne na egzaminie praktycznym. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, ze strony szkoły pełen profesjonalizm. Zdane za pierwszym razem. Szczerze polecam! Piotrek
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2016)
Bardzo dobre podejscie do nauki ,dzielenie sie informacjami zdobytymi przez kilkunastolenie doswiadczneie w nauce jazdy. Bardzo wyrozumiali instruktorzy ,dobre podejście i wspieranie kursnata w dążeniu do celu. Jazda po 100 procentach ścieżek egzaminacyjnych.Godne uwagi instruktora przydatne na egzaminie. Naucznie na najwyzszym poziomie. WOJTEK.
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: