Prawo jazdy Świątniki Górne

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Świątniki Górne(1)

21 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.09.2022)
Na szkołę jazdy Auto-Max trafiłam już na doszkolenie, czego bardzo żałuję. Pani Monika na spokojnie i bardzo profesjonalnie pokazała mi technikę jady i wytłumaczyła rzeczy priorytetowe na egzamin. 4 godziny jazdy z Panią Moniką dały mi więcej niż 3/4 całego kursu w poprzedniej szkole. Polecam!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.04.2021)
Polecam serdecznie. Dużo się można nauczyć. Wszyscy instruktorzy świetnie tłumaczą i objaśniają.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.03.2021)
Wszystko super, praktyka zdana za pierwszym razem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.01.2021)
Szkoła godna polecenia! Doświadczeni, profesjonalni i sumienni instruktorzy oferujący wiele wskazówek i indywidualne podejście do kursanta, wysoka znajomość tras ezgaminacyjnych o
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2021)
Auto-max znalazlam z polecenia po wcześniejszym oblanym egzaminie i bardzo żałuję, że od razu nie trafiłam na tę szkołę. Nauki jazdy byly kompletnie bezstresowe, a instruktor bardzo cierpliwy i tłumaczył ze szczegółami każdą rzecz, której nie wiedziałam. Zawsze pokazywal mi, na co musze zwracac uwagę i nad czym powinnam jeszcze popracować. Trasa na egzaminie okazała się dokładnie tą samą, którą wielokrotnie ćwiczyliśmy na zajęciach, dzięki czemu wiedzialam, na jakie błędy muszę uważać i udalo mi sie zdać prawie bezstresowo. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą łatwo zdać egzamin, ale także nauczyć się jazdy w praktyce i czuć się pewnie na drodze podczas przyszłych, samodzielnych jazd.
1
Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach:

  • Szkoła zdobyła 0 na 4 odznak

    Zobacz co oznaczają >

Jak przygotować się do zdania kursu na prawo jazdy w mieście Świątniki Górne?


Czas w którym podejmujemy decyzję o tym, że chcemy zrobić prawo jazdy jest często bardzo ważnym punktem w życiu. Posiadanie dokumentu na poruszanie się pojazdem daje nam niezależność. Jeżeli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy w mieście Świątniki Górne to rozpocznij od zrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Zrobisz go w wydziale komunikacji właściwym według Twojego aktualnego miejsca zamieszkania. Dalej musisz wybrać szkołę jazdy, gdzie zrobisz kurs prawa jazdy w mieście Świątniki Górne. Do zdania kursu na prawo jazdy potrzeba przejść badanie lekarskie. Telefon do lekarza otrzymasz od szkoły jazdy, ponieważ zazwyczaj współpracują na stałe z jedną osobą. Aby odpowiednio przygotować się do zdania kursy na prawko należy nauczyć się teorii. Egzamin teoretyczny jest wymaganą częścią kursu. Pomocne w tym celu będą egzamin na prawo jazdy testy, które pomogą Ci w nauce na prawo jazdy.