6 459

Ośrodków

260 340

Opinii

202 400

Zaufanych Opinii

7 809

Kuponów rabatowych

Prawo jazdy Wrocław

Wyszukaj i zarezerwuj kurs w mieście

Wrocław

Znajdź kurs i zarezerwuj

kurs kat. B już od 2499zł

Wyższa Szkoła Jazdy

Sprawdź i zarezerwuj

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(97)

Więcej filtrów kursówSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK iDrive

(0 opinii)

ul. Kolejowa 1b
55-010 WrocławSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Wojciech Kotliński

(0 opinii)

ul. Płk. Józefa Becka 18/1
51-672 WrocławSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Motylek

(0 opinii)

Bujwida 31
50-357 WrocławSZKOŁA ZAMKNIĘTA

OSK Szkoła F1

(0 opinii)

ul. Nowowiejska 18/2
50-314 Wrocław

Wrocław znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego i leży nad rzeką Odrą. Jest to czwarte pod względem ludności miasto w Polsce. Przebiegają przez nie drogi europejskie, krajowe i wojewódzkie.

We Wrocławiu skumulowana jest duża liczba szkół jazdy, których celem jest nauka przyszłych kierowców prowadzenia pojazdów. Ośrodki przygotowują też kursantów do egzaminów państwowych na prawo jazdy z części teoretycznej i praktycznej. Wśród nich znajdziemy szkoły jazdy, które są chętnie polecane są przez byłych już kursantów, co przekłada się na ich popularność, która przyciąga kolejnych zainteresowanych. Na opinii jednej osoby nie można wyrabiać sobie zdania na temat danego ośrodka, dlatego stworzyliśmy miejsce w Internecie, gdzie byli kursanci z całej Polski mogą podzielić się swoimi doświadczeniami na temat danej szkoły jazdy i instruktorów, to miejsce to SuperPrawoJazdy!

Z myślą o wszystkich przyszłych kursantach, stworzyliśmy na naszym portalu ogólnopolski Ranking Szkół Jazdy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny na drodze do zdobycia prawa jazdy jest wybór odpowiedniej szkoły jazdy. Warto pamiętać, że miejsce, gdzie kurs robili członkowie naszej rodziny może już być zamknięte lub zmieniła się kadra instruktorów i zmiana ta nie wyszła szkole na dobre. Właśnie dlatego warto sprawdzić rzetelne oraz aktualne opinie na temat danego ośrodka.

To rozwiązanie powoduje, że możecie sprawdzić i przeanalizować każdą szkołę na terenie swojej miejscowości, a co najważniejsze zapoznacie się z prawdziwymi opiniami byłych klientów, którzy korzystali z usług danej szkoły jazdy. Skorzystanie z naszego portalu to rozwiązanie, które daje dużą pewność, że podejmie się słuszną decyzję.