Prawo jazdy Wrocław

aplikacja do nauki prawo jazdyaplikacja do nauki prawo jazdy

Ranking szkół jazdy w Wrocławiu(109)

1399 zł
2500 zł
50 Zaufanych Opinii (74 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.07.2020)
Polecam jazdę z Panem Sebastianem Skrętkowiczem.Jest osobą cierpliwą, spokojną, potrawi przekazać wiedzę która ma zastosowanie praktyczne.Ogólnie miła atmosfera i profecjonalne oraz indywidualne podejście do kursanta
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.06.2020)
Bardzo dziękuję Panu Bartkowi Majewskiemu za ogromną cierpliwość i rzetelne przygotowanie do egzaminu - zdany za drugim podejściem! Nauczył mnie wszystkiego od podstaw choć nie byłam łatwym przypadkiem( jestem już po pięćdziesiątce). Pan Bartek jest typowym instruktorem z powołania i jeśli obieca, że zrobi z " człowieka " kierowcę świadomego i odpowiedzialnego na drodze w pełni wywiązuje się z tej obietnicy!!! Ma mnóstwo cierpliwości i ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać! Panie Bartku bardzo Panu dziękuję!
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2020)
Roman-Dobra szkoła.Uczą konkretów.Instruktor Marcin Zaremba opanowany i konsekwentny. Kat. "C" zdałem teoria 74/74 ,a jazdę w Legnicy że względu na szybkie terminy bez stresu przy pierwszym podejściu. Lepszej rekomendacji chyba nie trzeba. Moje rady to;przeróbcie podręcznik i bazę pytań,słuchajcie instruktora i przyłóżcie się do cofania oraz patrzcie na znaki.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo słaby
(ocena z dnia 01.06.2020)
Niepoważna firma wykupiłem 5h na 3 dni przed egzaminem zapłaciłem za egzamin i wykupilem plac w Word na 1h byłem umuwiony na terminy z instruktorem i kilka godzin przed spotkaniem dzwoni instruktor awaria ciezarowki mial mi podesłać dwóch innych instruktorów by zastąpili go w terminach okazało się że wszystko zajęte dzwoniłem do biura mieli mi znaleźć coś na zastępstwo i usłyszałem że im przykro nie mają auta zastępczego i nikogo innego co by w tych terminach mógł że mną jeździć zostawili mnie na lodzie z wykupionym placem i egzaminem na który nie mogłem się przygotować w Word nie mogę przesunąć terminów jest zbyt późno inne firmy nie mają wolnych terminów i zostałem narażony przez firmę kursant na stratę 310zl w Word nie licząc kosztow dojazdu i czasu jaki poświęciłem by ratować sytuację łącznie moja strata szacowana na 600-700zl bo ich firma nie jest przygotowana na awarie i różne losowe sytuację i nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności. Odradzam każdemu kto ma trochę oleju w głowie korzystać z usług tej firmy polecam akademie nauki jazdy pan z tej firmy w ciągu godziny uratował sytuację po przesówali klientów co mają w późniejszym terminie egzamin czym pomógli w tym by nie przepadły mi terminy i by zadbać o klijeta bardzo profesjonalna firma. Kursant się wypiol nie spróbowali nic by ratować sytuację i nie narazić klienta na straty tylko przepraszamy nie da się nic zrobić kpina!!!
bardzo dobry
(ocena z dnia 01.06.2020)
w OSK Kursant do egzaminu super przygotował mnie Pan Bartek Majewski, profesjonalny i bardzo cierpliwy instruktor (wielokrotnie testowałam jego cierpliwość na różne sposoby). Zadawałam mu chyba najgłupsze pytania jakie się da i na wszystkie uzyskiwałam odpowiedzi, bez przytyków, że "już powinnam to wiedzieć". Pomimo zdania egzaminu za drugim razem, dzięki jeździe z Panem Bartkiem za kółkiem czuje się bezpiecznie i wiem jak zachowywać się na drodze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
1
Kursant. Szkoła jazdy, kursy, szkolenia

ul. Tarnogajska 5/9 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, B1, C, D, B+E, C+E, A2, AM, B96

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
18 Zaufanych Opinii (28 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.06.2020)
Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy są cierpliwi, chętni do pomocy i jasno i klarownie tłumaczą wszystko. Bardzo sympatyczne biuro oraz bardzo pomocne:) Naprawdę warto wybrać tą szkołę - szczególnie, jeśli ktoś się boi jeździć lub nie miał nigdy z jazdą nic wspólnego tak jak ja ;)
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Szczerze polecam tę szkołe jazdy! Odpowiednie podejście do kursanta , cierpliwość oraz chęć pomocy to cechy charakterystyczne dla tej szkoły. Szczególne podziękowania dla Pana Jacka za przekazanie wiedzy :)
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.03.2020)
Polecam z całego serca. Szkoła naprawdę niezawodna. Bardzo cierpliwi instruktorzy. Dziękuję za atmosferę w trakcie jazd bo było bezstresowo. Szczególne podziękowania dla Panów Łukasza i Andrzeja ???????? Super sprawny kontakt z biurem oraz instruktorami
bardzo dobry
(ocena z dnia 25.02.2020)
Ja dotarłam do szkoły przez wcześniejsze złe doświadczenia. Po egzaminach praktycznych , oczywiście bez optymistycznych rezultatów straciłam nadzieję ze coś może się z tego udać, nie czułam się wystarczająco gotowa aby podejść do kolejnego . Każdy zdający wie jak to negatywnie nastawia. Trafiłam na P.Łukasza. Nie dość ze "wyplewił" moje złe nawyki, to dodał wiary w siebie, w swoje umiejętności , stres przed egzaminem nagle prysł a ja zdałam. Stoicki spokój, cenne wskazówki i zrozumiałe tłumaczenie , do tego naprawdę fantastyczna atmosfera i sukces gwarantowany. Gorąco polecam tym co chcą zdać, tym co są w trakcie i tych co są tuż przed egzaminami. Ja wcześniej przez stres nie mogłam jeść , spać , normalnie funkcjonować, po kilku godzinach z P.Łukaszem uwierzyłam w siebie i było "pyk" i egzamin zdany pozytywnie.
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.02.2020)
Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem. Pan Michał to wyjątkowy człowiek, spokojny, zabawny, dzięki niemu każda godzina za kierownicą była przyjemnością, a nie stresem. Z całego serca polecam tego instruktora, wszystko dokładnie wytłumaczy i dokładnie nauczy by zdać egzamin na pełnym luzie. Cudowna atmosfera!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
2
OSK Szybcy i Niezawodni

ul. Tadeusza Kościuszki 60a 50-009 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
15 Zaufanych Opinii (20 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.06.2020)
gorąco polecam! miła atmosfera, profesjonalne podejście, możliwość ustalenia spotkań pod kursanta :)
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.05.2020)
Super szkoła Super instruktorzy Super atmosfera Polecam wszystkim zdawalnosc 100%
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 19.05.2020)
Serdecznie polecam szkołę jazdy Motofrajda! Dziś zdany egzamin za pierwszym razem mimo ogromnego stresu świadczy o jakości nauczania w tej szkole. Pan Mateusz jasno i klarownie tłumaczył teorie na wykładach, a Pan Artur to bardzo dobry instruktor, wręcz lepszego nie mogłam sobie wymarzyc. Spokojny, cierpliwy, konkretny. Wszystko tłumaczy, nawet jeśli musi wiele razy powtarzać :) z poczuciem humoru i spokojnie, stwarza warunki do nauki bez stresu. Co dla mnie ważne, nie mówi za dużo poza tym co powinien, dzięki czemu można się skupić na nauce i wykonywaniu manewrów, co szczególnie na początku jest trudne kiedy nie potrafiłam się koncentrować na wielu rzeczach na raz. Jazdy odbywaly się na strefie egzaminacyjnej, dzięki czemu nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło, co najwyżej jego pozytywny wynik. Nie ma żadnego naciagania na dodatkowe godziny, kiedy nie są potrzebne. Z całego serca polecam tą szkole! Natalia
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.03.2020)
Świetna szkoła jazdy, wszystko załatwione bez problemu. Instruktor Mateusz super tłumaczy, dzięki niemu zdałam bez problemu za pierwszym razem. Zero stresu podczas nauki, bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 30.01.2020)
Kurs u Pana Artura był skuteczny, w miłej atmosferze, bez żadnych problemów. Instruktor jest cierpliwy, wszystko tłumaczy. Jazdy są w dogodnych dla kursanta godzinach, punktualnie. Polecam!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
3
MOTOFRAJDA

ul. Komandorska 147 53-344 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2

 • Szkoła zdobyła 2 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
6 Zaufanych Opinii (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.02.2020)
Bardzo wszystkim polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy bardzo starają się aby kursant jak najlepiej jeździł samochodem i czuł się pewnie za kierownicą. Szybko trwają jazdy srednio 1,5 miesiąca, średnio 3 razy w tygodniu po 2 godziny, Instruktorzy DOSTOSOWYWUJĄ się do kursanta co do jazd co jest bardzo dużym plusem i dzięki temu kursant nie musi się stresować że nie będzie mógł. Jazdę można odwołać wcześniej bez żadnych komplikacji i żadnych sporów. Pracownicy szkoły to bardzo mili, uśmiechnięci oraz wyrozumiali pracownicy. Naprawdę wszystkim polecam. Szczególnie osobom takim którzy nigdy nie mieli styczności z samochodem. Każdy z instruktorów jest cierpliwy i wszystkiego potrafi nauczyć. Ja nigdy nie miałem styczności z samochodem a dzięki tej szkole jazdy czuję się pewnie za kierownicą. Obsługi samochodu uczą i służą dobrą radą oraz podpowiedziami co do samochodów. Jestem zadowolony że wybrałem tę szkołę przypadkowo ponieważ był to najlepszy z możliwych wyborów. POLECAM
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Najpierw uczyłem się podstaw z jednym instruktorem. Byłem bardzo zadowolony. Całkowity profesjonalizm, bardzo przyjemna atmosfera. Pan Andrzej dbał o pogłębianie mojej wiedzy teoretycznej w trakcie praktyki, co pozwalało mi się w pełni zaangażować. Po umówieniu terminu egzaminu państwowego rozpocząłem szlifowanie z drugim instruktorem i w innym aucie, aby zwiększyć ilość doświadczeń. Pan Radek pomógł mi doszlifować parkowanie oraz zapoznać się lepiej z zaawansowanymi manewrami jak wyprzedzanie. Bez tego treningu dodatkowego nie zdałbym na bank. Zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie elastyczność w umawianiu się na spotkania. Miałem obawę, że po wyjeżdżeniu podstawowych godzin będę miał przerwę w jazdach przed egzaminem, ale tutaj instruktorzy wykazali się 100% zaangażowaniem i pomocą. Jeździłem w Sylwestra i zaraz po! Ku swojemu zaskoczeniu zaliczyłem egzamin za pierwszym razem, bez większych stresów. Serdecznie polecam osobom, którym zależy na wysokiej efektywności szkolenia.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 21.10.2019)
Super szkoła jazdy. Pan Radosław nauczy każdego. Profesjonalizm i świetne podejście do kursanta.
bardzo dobry
(ocena z dnia 03.10.2019)
Polecam szkołę gorąco! Ciekawe i mądre wykłady z teorii, dużo uwag praktycznych, filmików instruujących jak wykonywać popranie manewry, ale też pokazujących błędy, których należy unikać. Bardzo są pomocne. Dodatkowo wszystko podane w formie mobilizującej już w trakcie nauki teorii do myślenia, o tym co będzie później na drodze. Pełen profesjonalizm, ogromne pokłady cierpliwości i wytrwałości w nauce praktycznej. Jeździłam z p. Andrzejem i p. Henrykiem, obaj godni polecenia. Nauka jazdy w miłej i spokojnej atmosferze, także z dużą dozą żartu. Cierpliwość i zdolności do mobilizacji ogromna! Świetne przygotowanie do egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy już po egzaminie. Nie było też problemu z umawianiem jazd, ich częstotliwościowa i godzinami, włącznie z tym, że jazdy mogłam zaczynać o 6 rano, bo tak mi pasowało. Rewelacyjny też kontakt z p. Magdą z biura. Gorąco polecam! Swoim znajomym też poleciłam, i są zadowoleni. WARTO!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 20.08.2019)
Fantastyczni instruktorzy, którzy dużo wymagają i nieustannie zwracają uwagę na to, że na drodze trzeba myśleć. To dzięki nim nie boję się teraz wsiąść za kierownice. Uczą opanowania w każdych warunkach i jeśli zajdzie taka potrzeba to wielokrotnie pokazują jak wykonać manewr, aby dojść do perfekcji. Panie Radosławie dziękuję za konstruktywną krytykę, cierpliwość i nieoceniony humor :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA I Z CZYSTYM SUMIENIEM.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
4
POLSKA JAZDA

ul. Wapienna 18/1B 50-518 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

po zebraniu grupy

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
5 Zaufanych Opinii (10 Opinii)
dobry
(ocena z dnia 22.06.2020)
Gorąco polecam, szkoła dobra, wykłady z teorii bardzo ciekawe, miła atmosfera, a jazdy z Jackiem Poznysz, moim instruktorem to cała przyjemność, to wspaniały instruktor i człowiek, dużo mnie nauczył, ma naprawdę dużo cierpliwości, jest prawdziwym instruktorem, cieszę się że spotkałam takiego człowieka, polecam, polecam.... Ekzamin zdany za drugim podejciem
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 28.02.2020)
Serdecznie polecam OSK Jazda. Ale największe podziękowania i pochwała należą się najlepszemu instruktorowi świata, Jackowi Poznysz. To wspaniały człowiek, najlepszy instruktor. Profesjonalizm, opanowanie, inteligencja i wieczny optymizm - to cechy charakterystyczne. Dzięki niemu każda godzina była niezapomnianą przygodą, a na kolejne wspólne jazdy czekałam niecierpliwie. To człowiek, który kocha to, co robi - to widać i to przynosi efekty. Dzięki niemu zdałam egzamin za pierwszym razem. Byłam świetnie przygotowana na każdą ewentualność, nie zaskoczyło mnie absolutnie nic. Więcej nawet - po zakończonym egzaminie, egzaminator zwrócił uwagę, że od razu widać, że miałam świetnego Instruktora. I tak właśnie było - miałam najlepszego Instruktora w Galaktyce :) Dziękuję OSK Jazda, ale przede wszystkim dziękuję Jackowi Poznysz.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.02.2020)
Lepszej szkoły nie znajdziecie!!!! Tylko OSK JAZDA! Właśnie dzisiaj zdalam egzamin praktyczny! Za pierwszym podejściem! Olbrzymi stress przed egzaminem jaki miałam, spłynął po mnie po 'magicznym' telefonie od mojego wspaniałomyślnego instruktora MARKA, ktory (kilka minut przed egzaminem!) zadzwonil do mnie przypomnając nad czym sie skupic i aby się rozlużnić. To dodało mi otuchy, wiary we własne możliwości i postawiło zupełnie na nogi! A nigdy nie wyobrażałam sobie, że stress i emocje mogą aż tak paraliżować.. Jestem naprawdę wdzięczna za to, że instruktor MAREK, który mnie prowadził, robił to naprawdę od serca i z wielkim zaangażowaniem. Lekcje były na wesoło, w zupełnie bezstresowej atmosferze, inspirujące i naprawdę przyjemne. Każda lekcja to była fajna przygoda z autem i z dnia na dzień czyłam jak rozwijam swoje umiejętności i pewność za kółkiem. Rewelacyjny instruktor! Swietnie zorganizowany, elastyczny, baaardzo cierpliwy, punktualny no i naprawdę przesympatyczny człowiek! Przygotował mnie naprawdę najlepiej jak tylko można! polecam każdemu! Auto też w bardzo dobrym stanie, no i takie jak w WORDZIE, także nie ma niespodzianek na egzaminie! Rownież instruktor Marcin, z ktorym miałam pierwsze dwie lekcje, pięknie wprowadził mnie w tajniki sprzęgla i początkowej nauki jazdy za co bardzo dziekuje! Również atmosfera w szkole i w biurze jest bardzo przyjemna, zajęcia teoretyczne też ciekawie prowadzone, od serca. Panie w biurze tez baaaaaaaaaaardzo pomocne i sympatyczne. Dziekuję za wszystko! Naprawdę polecam szkołe JAZDA!!!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.02.2020)
Szczerze polecam, super atmosfera i najlepsza instruktorka pod słońcem Pani Marta
bardzo dobry
(ocena z dnia 29.12.2019)
Świetna szkoła jazdy, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Zdałem za pierwszym razem i chciałbym w szczególności podziękować moim instruktorom, czyli Panu Markowi oraz Panu Jackowi. Bardzo ich polecam i jestem wdzięczny za przygotowanie mnie do egzaminu państwowego pod każdym względem dodając mi cenne wskazówki, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Pan Marek - INSTRUKTOR Z POWOŁANIA jest profesjonalistą w pełni tego słowa znaczeniu i życzę każdemu nowemu kursantowi jazd z tym instruktorem. Ogromna wiedza i doświadczenie przydatne nie tylko do zdania egzaminu, ale także przydatne na drodze już jako kierowca to bezcenna dawka wiedzy, którą przekazał mi Pan Marek. Bardzo polecam szkołę ,,JAZDA'' i gdybym miał zdawać kiedyś prawo jazdy jeszcze raz, to na pewno wróciłbym do tej szkoły` jeszcze raz, z wielką przyjemnością!
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
5
OSK JAZDA

ul. Ciepła 15/50 (parter) 50-524 Wrocław

Zapytaj o termin Najbliższy kurs:

Brak informacji

Szkolimy w kategoriach: A, B, B po B1, A+B

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
1 Zaufana Opinia (7 Opinii)
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłam kurs na prawo jazdy w innej niż ekspert i był jeden wielki dramat,po zakończonym kursie wykupiłam godziny w szkole jazdy ekspert i dopiero wtedy zobaczyłam na czym polega nauka jazdy,wielkie podziekowania dla Pana Jerzego człowiek mega cierpliwy posiadający dużą wiedzę,teraz jestem już po egzaminie i czekam na odbiór prawa jazdy.polecam szkołę ekspert
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.02.2020)
Bardzo polecam Eksperta w szczególności Pana Mirka,przesympatyczny człowiek,kiedy trzeba zwróci uwagę a kiedy można potrafi rozśmieszyć do łez,pełen profesjonalizm i super podejście do kursanta.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 12.02.2020)
Jak nie wiecie jaką szkołę jazdy wybrać to polecam osk ekspert,przemili instruktorzy wszystkie zajęcia praktyczne w strefie,przed przyjściem na kurs nie miałem styczności z samochodem a po 30 godzinach jazdy czuję się pewnie za kierownicą i czekam na odbiór prawka,z czystym sumieniem mogę polecić osk ekspert
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.01.2020)
Wielkie podziękowania dla szkoły ekspert,zdane wszystko za pierwszym razem i teraz czekam na odbiór prawka,podziękowania i polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 08.09.2019)
Dokupiłam jazdy w Ekspercie i dopiero tutaj nauczyłam się jeździć jak trzeba :) a trzeba było robić u was prawko od razu- byłoby szybciej i przyjemniej :) po jazdach w Ekspercie- prawko za 1, hurrra :D
6
OSK EKSPERT

ul. Kazimierza Wielkiego 9/210KAZIMIERZA WIELKIEGO 9/210, 50-057 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-07

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, AM, A2

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
0 Zaufanych Opinii (2 Opinie)
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.03.2020)
Polecam- świetna atmosfera, rzetelność, ogrom przekazanej wiedzy.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 09.12.2019)
Świetna szkoła, egzamin zdany bez problemów, za pierwszym razem. Serdecznie polecam pana Darka Kubiaka. Człowiek o stalowych nerwach, bez problemu z terminami, jazdy w przemiłej atmosferze.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
7
NOVA

Tarnogajska 18 50-512 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategoriach: A, A1, B, A2, AM

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
11 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 26.06.2020)
Jednym słowem-POLECAM-zdane za 1 razem i co tu dużo pisać.Wielkie podziękowania.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Polecam Wyższą szkołę jazdy bardzo profesjonalne podejście do kursanta.Wszystko na duzy plus.Polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Super szkoła jazdy,bardzo polecam i cieszę się,że tu trafiłem,wszystko na bardzo wysokim poziomie i duza wiedza instruktorów.Serdecznie dziękuję i polecam.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
WYŻSZA SZKOŁA JAZDY to bardzo dobry wybór, EGZAMIN został zdany za pierwszym razem.BARDZO POLECAM tą szkołę jazdy oraz ich instruktorów.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Robiłem kurs w tej szkole i jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonych zajęć teoretycznych i praktycznych,bardzo dobre przygotowanie do tego by bez stresu podejść do egzaminu word i zdać egzamin za pierwszym razem,polecam wyższą szkołę jazdy
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
8
Wyższa Szkoła Jazdy

ul. Kazimierza Wielkiego 11 (OBOK KINA HELIOS) 50-077 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-07

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2, B po B1

 • Szkoła zdobyła 1 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >
10 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 23.06.2020)
Super,super,super osk tornado,jazdy w strefie egzaminacyjnej dzięki czemu egzaminator nie miał szans by mnie zagiąć, wszystkie manewry opracowane na maksa,podejście do egzaminu bez stresu.szczerze polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 18.06.2020)
Szkoła jazdy Tornado to szkoła godna polecenia,jeżeli ktoś nie wie jaką szkołę jazdy wybrać to bardzo polecam,wszystko na bardzo wysokim poziomie i za przystępną cenę.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 27.05.2020)
Bardzo mogę polecić szkołę jazdy OSK TORNADO,szybko,uczciwie i w bardzo przystępnej cenie,wszystko na duży plus.egzamin został zdany za pierwszym podejściem teoretyczny i praktyczny.
bardzo dobry
(ocena z dnia 14.02.2020)
Podziękowania szkole jazdy tornado za solidne przygotowanie na kursie prawa jazdy kat b do egzaminu.Polecam instruktorów z tej szkoły którzy służą pomocą i wiedzą.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 17.01.2020)
Polecam szkołę jazdy Tornado, wszystkie zajęcia teoretyczne zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, Pan Jerzy wykładowca potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić każdą sytuację,podczas praktyki pełen profesjonalizm, bez zbędnego gadania i zbędnej jazdy tylko prosto. Wszystko na duży plus.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
9
Szkoła Jazdy TORNADO

ul. Kazimierza Wielkiego 7 53-519 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

2020-07-07

Szkolimy w kategoriach: B, A, A1, AM, A2, B po B1, A+B, A2+B, A2 po A1, A po A1, A po A2

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >

Poniższe Szkoły nie uczestniczą w programie Zaufane Opinie

Sprawdź różnicę
6 opinii
bardzo dobry
(ocena z dnia 07.01.2020)
Super podejście, polecam w 100 %, dla mnie nr 1
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 13.12.2019)
Instruktor kompetentny, z dobrym podejściem do kursanta. Zdarza mu się czasami panikować, a w przypadku powtarzania ciągle tego samego błędu - wygłosić porządną reprymendę. Uczy JAZDY NA CO DZIEŃ, a nie tylko JAZDY, BY ZDAĆ EGZAMIN. Parkowanie, łuk czy górka to czysta formalność przy instruktorze. Samochód zadbany i wyjątkowo dobrze się prowadzi. Kursant może liczyć na przyjemną atmosferę, w której porozmawia z instruktorem, pośmieje się czy dowie czegoś mądrego. Instruktor z pasją do tego co robi, pasją do podróżowania i ze świetnym gustem muzycznym.
Egzamin na prawo jazdy zdany za 1 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 11.12.2019)
Instruktor - p. Marcin, to bardzo konkretna osoba, potrafi precyzyjnie wyłapać błędy u kursanta i wprowadzić go na właściwy tor. Miła atmosfera i uśmiech rekompensują stres związany z egzaminem. Szczerze POLECAM ????
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Bardzo polecam
Egzamin na prawo jazdy zdany za 2 razem
bardzo dobry
(ocena z dnia 10.12.2019)
Jak najbardziej polecam! Z innej szkoły jazdy trafiłam właśnie tutaj z polecenia znajomych i się nie zawiodłam. Profesjonalne podejście, super atmosfera a wszystkie przekazane informacje były kluczowe do zdania egzaminu końcowego.
10
Polski Związek Motorowy

ul. Na Niskich Łąkach 4 50-422 Wrocław

Ceny i terminy Najbliższy kurs:

codziennie

Szkolimy w kategorii B

 • Szkoła zdobyła 0 na 5 odznak

  Zobacz co oznaczają >